Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  SonyEricsson K790/K800 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2006 19:20:28 vasta tsitaadiga

jonnipunn kirjutas:
R1ED001 versioonis tundub olema parandatud see triibu bugi :
http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=124349
kas seda ka SEUS'i kaudu saab, seda ei oska kommenteerida, kuna oma jagu veel poes ootab mind icon_redface.gif

Mul on hetkel peal R1CF001, ning Uuendusteenus Seadete all ja USB juhtmega arvuti kaudu kontrollides ütleb, et mul kõige uuem tarkvara telefonis icon_neutral.gif

EDIT
Lisaks veel seline küsimus, et kas seda telefoni koos datakaabliga ka USB mälupulgana kasutada saab?
Probleem selles, et oleks tore andmeid sellega transportida ilma, et peaks mingeid draivereid installima.

Plaanis osta 1GB MemoriStick Micro sellele pillile lisaks.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxvilj
Kreisi kasutaja
maxvilj

liitunud: 26.07.2006




sõnum 08.10.2006 12:53:09 vasta tsitaadiga

nuh tervist siis
olen endale soetanud siis selle k800i
ja hästi häää ja asjalik asi on ka saadaval mälukaarte juba ja kõik toimibhind on siis tellil ilma mälu kaardita kusgil 6500.-
ja mälukaardi saab 512mb mingi 600.-

_________________
M/V: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=654711&rhash=d741
M/V:samsung sgh j700,f330,d500,d600
M/V: samsung S760
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 11.10.2006 16:47:23 vasta tsitaadiga

Nägin Postimehes, et Elisast saab K800i-d megaodavalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 11.10.2006 20:21:02 vasta tsitaadiga

See Elisa reklaam on jah huvitav, peaks olema nagu mingi kampaania ja viide kodulehele, kodulehelt ei leia selle kampaania lingi alt aga mitte midagi odavatest mobiilidest, vaid mingid üldsõnalised kampaania tingimused. Kellelgi mingit rohkemat infi on?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 11.10.2006 22:09:27 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
See Elisa reklaam on jah huvitav, peaks olema nagu mingi kampaania ja viide kodulehele, kodulehelt ei leia selle kampaania lingi alt aga mitte midagi odavatest mobiilidest, vaid mingid üldsõnalised kampaania tingimused. Kellelgi mingit rohkemat infi on?


Elisa liigitab SE Nokiaks icon_biggrin.gif
http://www.elisa.ee/client?id=1170&cid=5490&s=read

Ega seal kunsti pole: liitud või omad vähemalt Pere 1000 paketti ja saadki telefoni "poole" hinaga...

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2006 22:50:55 vasta tsitaadiga

Täpsustus, peab olema vähemalt Pere 2000 või siis tavaline 1000 vms.
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 11.10.2006 23:04:34 vasta tsitaadiga

mnjah.. surfasin mis ma surfasin, aga selle peale et Sony-Ericssoni Nokia soodukate alt otsida, ma tõepoolest ei tulnud. Eks iga päevaga õpib midagi uut, tänud 8)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2006 00:49:02 vasta tsitaadiga

Selline mure, et lasin peale uuema softi (R1ED001) varem oli R1CF001 ning seetõttu kadus võimalus keelata telefoni laadimine USB juhtme kaudu (seda saab määrata teenindusmenüüst).
Eelmise firmewarega määrasin ära, et ei laeks telefoni USB-st ja ka ei laadinud. Nüüd on aga selline situatsioon, e kui ära keelata USB kaudu laadimine, siis "Telefonireziimis" ei lae nagu ka määratud, aga "Failiedastusreziimis" hakkab ikkagi miskipärast laadima. Oskab keegi midagi soovitada? Ei soovi, et USB kaudu akut solgitakse icon_sad.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2006 09:45:50 vasta tsitaadiga

... miks sa arvad, et see akut solgib ? Liitiumioonaku puhul ei tohiks USB-st laadimine midagi halba teha akule, see nagu kunagiste nikkelakude probleem rohkem icon_rolleyes.gif samas, pole tänapäeval akud enam ka nii kallid, et peaks nendega nii paranoiliselt ümber käima ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 13.10.2006 17:07:12 vasta tsitaadiga

Aku on siiski aku, olgu vanem või uuem, olulised on laadimistsükklid, kui sa teeg juba vähamalt u 10 min laadimise, siis on tsükkel läinud, kui sa pidevalt juhe taha juhe maha käitud, siis varsti see aku enam ei pea, sest laadimistsükklite arv on täis.
_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2006 18:42:16 vasta tsitaadiga

joulukas, ise mõtlesid selle teoria välja või on sul oma sõnade kinnituseks ka mõni asisem kirjatükk pakkuda ?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2006 21:19:04 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... miks sa arvad, et see akut solgib ? Liitiumioonaku puhul ei tohiks USB-st laadimine midagi halba teha akule, see nagu kunagiste nikkelakude probleem rohkem icon_rolleyes.gif samas, pole tänapäeval akud enam ka nii kallid, et peaks nendega nii paranoiliselt ümber käima ...

No hästi selline õrritamine kindlasti ei mõju, eriti kui seda tihti korrata.

Aga küsimus on pigem selles, et kas kõigil tarkvara uuendanud selle telefoni kasutajat on samat eripära täheldanud või olen ainuke ning kuidas taastada esialgset situatsiooni.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2006 22:53:37 vasta tsitaadiga

... USB laadimisega telefonid on juba piisavalt pikalt turul olnud, et kui see kuidagi halvasti mõjuks, siis oleks see ka ammu teada. Mina pole aga kelleltki kuulnud ega ühestki tõsiseltvõetavast allikast lugenud, et keegi oleks USB laadimise tõttu oma telefoni aku eluiga oluliselt lühendanud. Samas, olgem reaalsed, kui pikk on üldse tänapäeva telefonide eluiga ? Kes heast ja kaasaegsest telefonist lugu peab, ei kasuta reeglina sama mudelit üle paari aasta ja kui kasutabki, ning on miski ime läbi suutnud selle aja jooksul aku õhtale lasta, siis miskine paarisajaeequne aku osta, pole nüüd küll kulutus, millepärast peaks USB laadimist vältima ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 13.10.2006 23:06:08 vasta tsitaadiga

Aga kui inimene ainult heast telefonist lugu peab ning on olude sunnil mingi kaasaegse telefoni otsingul (sest mittekaasaegseid enam uuena ei leia), mis siis tegema peab, leppima et akud ongi kulumaterjaliks kuulutatud ja kedagi ei koti et laadimistehnika optimeerimisega oleks võimalik ehk ka kaasaegse aku eluiga mõnevõrra pikendada? Regulaarne ja planeeritud laadimine ei ole tegelikult ju üldse niivõrd raske..

Ja ma võin omadest kogemustest mainida küll, et vähemalt läpaka Li-ion akud lähevad tihedalt ja poole pealt laadides oluliselt kiiremini õhtule kui korralikke tühjaks-täis tsükleid järgides.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2006 23:17:51 vasta tsitaadiga

... mis tähendab aku eluiga mõnevõrra pikendada ? Kui pikka eluiga sulle tarvis on ? SE akud on viimasel ajal silma paistnud ikka üsnagi hea pidavusega st. kui eeldada telefoni kasutamisajaks 2-3 aastat, siis ei tohiks keskmisel telefonikasutajal küll tekkida vajadust akut välja vahetada ...

... see, kui kiiresti läpaka aku läbi läheb, oleneb paljuski läpaka voolutarbest n. odavama otsa läpakates pole reeglina kasutatud komponente valides just neid kõige säästlikemaid ja sama aku, mis korralikus äriklassi masinas peab vastu aastaid, ei pea odavas aastatki, lae akut, kui korralikult tahad. Samuti pole vähemtähtis ka aku kvaliteet ega ilmaasjata sellele üle 6 kuu garantiid anda ei taheta ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 13.10.2006 23:43:38 vasta tsitaadiga

No aga mis sellel tegelikult vahet on, kas 15% või 20% kauem? Või kasvõi isegi 5%. Miks _peab_ mobla alati USB otsas laadima hakkama, kui _võiks_ olla võimalus ise määrata, kas see hakkab laadima või ei.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2006 00:09:26 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
No aga mis sellel tegelikult vahet on, kas 15% või 20% kauem? Või kasvõi isegi 5%. Miks _peab_ mobla alati USB otsas laadima hakkama, kui _võiks_ olla võimalus ise määrata, kas see hakkab laadima või ei.

Ja mu läpakate näite oled Sa paraku omavoliliselt ära vägistanud, üritades (ilma mingi aluseta) konstrueerida teooriat et mitte-äriklassi läpakatel on täiesti loomulik et tiheda laadimise peale Li-ion aku varakult ära sureb. Nice try but no cigar, kõnealused läpakad olid ühesugused IBM X21-d (kunagi uued), akud olid originaalid, katseeksemplare oli mitu ning erinevused olid silmaga näha ja katsetulemused korratavad. Ütle et Su enda kogemused on erinevad ja ma aktsepteerin Su arvamust ja lisaks ühe vastupidise (kuigi kinnitamata) fakti oma mällu, aga oled Sa kindel et Sa oled pädev minu kogemust ja arvamust ründama ja ümber lükkama (vähemalt seda katsetada Sa millegipärast üritad)?

... isegi, kui sa saavutaksid USB laadimise vältimisega 20% pikema eluea akule, siis mis see sulle annab, kui sa ei kasutagi telefoni nii kaua, et aku välja vahetama peaks ?

... ja lapatsi akudest, omaarust pole ma midagi vägistanud ega konstrueerinud, see pole mitte minu arvamus, vaid see on see nö. avalik saladus (üks tore teema, kus pikalt laialt sel teemal arutatud link), mis on teada kõigile, kes omavad läpakatega mingisugustki arvestatavat kogemust. Samas, sinu viimases näites IBM lapatsi testimise kohta, julgeks küll kahelda. Isegi, kui arvestada, et nende lapatsite akud olid juustud, pidid nad ikka oma aastakese vastu pidama, seega tahad öelda, et terve selle aja kohta on teada, kuidas neid kasutati ja laeti, ning ühte laeti pidevalt korrapäraselt ja teist mitte ? Kui sa oled nii kodus selle teemaga, peaksid sa ka teadma, kui kõikuv on akude kvaliteet st. isegi samast partiist akud, pole pahatihti sama kvaliteediga, seega kindlate põhjapanevate järelduste tegemiseks, oleks tarvis suisa laboratoorseid tingimusi ja pedantselt järjepidevat järelvalvet lapatsite kasutamise kohta ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2006 10:40:03 vasta tsitaadiga

Enne seda tarkvarauuendust oli asi USB laadimisega korras. Peab võtma sammud Elisasse.
Järsku on võimalik taastada tarkvara müügieelne seis. Siis töötas ka elisa wap portaal, mis
mingi paar päeva peale ostu hakkas avanemast keelduma, aga see juba teine teema.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 14.10.2006 11:11:09 vasta tsitaadiga

No mina isiklikult olen suutnud kõiki oma mobiiltelefone vähemalt teise akuni pidada icon_wink.gif Samas saan aru et olen täielik retard ja vanur, tänapäeva bling-bling põlvkond ei suuda ühelegi uuele uute kellade ja viledega mobiilile vastu seista ning ostavad mobiile ilmselt tihedamini kui mina sokke. Mis teha, erinevad väärtushinnangud icon_wink.gif

Aga akude tehnoloogiast üldiselt.. et oleks nagu teadatuntud (ja laboratoorsete katsetega tõestamist mittevajav) tõsiasi, et mitte-äriklassi läpakate akud surevad rutem, samamoodi ka see et akude kvaliteet on kõikuv, aga seda ei julge jumala eest tunnistada et tihedam laadimine ka Li-ion aku kiiremini surmani viib, sest seda pole laboris tõestatud ning eelmistega samaväärsed elukogemused näitavad tõenäoliselt midagi muud? icon_wink.gif Imelik suhtumine..

Tegelikult, võib-olla vaidleme me aiast ja aiaaugust, seetõttu võtan ma omad väited paari lausega siinkohal kokku (ning edasi eriti vaielda ei viitsi). Li-ion ei oma (võrreldest teiste akutehnoloogiatega) tõepoolest tuntavat mäluefekti. Samas väheneb selle aku mahutavus vananamise (loe: laadimistsüklite kogunemise) käigus tiba kiireminigi kui teistel. Samas haibiti omal ajal see mäluefekti puudumise fakt nii akude tootjate kui ka süsteemide kokkupanijate poolt nii üle, et kõigile on jäänud mulje et Li-ion akud ei tohiks praktiliselt üldse kasutamise käigus kehvemaks minna, sellega koos unustati kõik akude kasutamise soovitused. Tulemus - kuna akusid laaditakse mitte vajaduse (aku sai tühjaks), vaid laadimisvõimaluse olemasolu järgi, saavad need suht vähesed laadimistsüklite arvud oluliselt kiiremini otsa ning kõrvaltvaatajale jääb mulje et Li-ion akud surevad nagu kärbsed sügisel. Ning kui ennast sundida, et panna mobiilile "saba taha" alles siis kui see punast näitab (kui see võimalik on, tean palju inimesi kellel lihtsalt on hädavajadus iga hommikut ääreni täis akuga alustada, kuna kunagi ei tea mida päev toob), siis jagub neid õnnetuid laadimistsükleid pikema aja peale ja akupoodi tuleb siiski oluliselt hiljem minna.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2006 13:18:18 vasta tsitaadiga

... minu jutu mõte ei olnudki eitada, et korrapäratu laadimine absoluutselt mingit efekti ei oma võrreldes korrapärasega, pigem pole minu kogemuste kohaselt see efekt tänapäevastes korralikes telefonides/läpakates kasutatavate liitiumioon akude puhul sedavõrd suur, et sellepärast kohe eriliselt muretsema peaks. Miks odavklassi läpakates akud kiiremini surevad, tuleneb lihtsast tõsiasjast, et nende puhul on kasutatud riistvara kooslust, mis pole just kuigi akusõbrlalik ja omab märksa suuremat voolutarvet, kui korralike äriklassi lapatsite puhul seega, mida siin niiväga laboratoorselt tõestada tarvis ? See on ju siililegi selge, et kui rohkem tarbid, siis kulub kah rohkem ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2006 14:29:06 vasta tsitaadiga

Vaidlus samal teemal teises foorumis: http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=5503&start=285

Aivar esindab siis "oota kuni tühjeneb ja lae siis täis", ning max_wedge "lae millal tahad ja midagi ei juhtu" seisukohta. Mõlemad on päris suure hunniku materjale läbi töötanud ning oma seisukohtades väga kindlad.

Minu hinnangul huvitav lugemine, kui viitsimist on.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 15.10.2006 12:10:26 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
joulukas, ise mõtlesid selle teoria välja või on sul oma sõnade kinnituseks ka mõni asisem kirjatükk pakkuda ?


Ei oska sulle kohe niimoodi kirjatükke kätte anda, kuna pidevalt suhtlen inimestega, kes selle teemaga sügavamalt tegelevad, siis on see informatsioon sealt pärit. Kui leian mõne ümberlükkamatu tõendi, eks siis annan teada.

Leidsin ühe, suhteliselt korralikust allikast, artikli liitium patareidest http://en.wikipedia.org/wiki/Li-Ion

Siin on päris pikalt juttu koostisest, plussidest ja miinustaest. Ei tea kas see nüüd päris 100% kinnitab kogu minu jutuu, aga sealt selgub, et ainult laadimistsüklite arv ei vähenda tema eluiga.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 15.10.2006 22:31:14 vasta tsitaadiga

Peaks mainima et enamustes tänapäevastes mobiilides on juba tegelikult Li-pol akud, mitte enam Li-ion'id. Wikipedias kahjuks ei kirjutata, kas ja kuidas see edasiarendus aku käitumisele (ja akuga käitumisele) mõju on avaldanud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 16.10.2006 09:55:29 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Peaks mainima et enamustes tänapäevastes mobiilides on juba tegelikult Li-pol akud, mitte enam Li-ion'id. Wikipedias kahjuks ei kirjutata, kas ja kuidas see edasiarendus aku käitumisele (ja akuga käitumisele) mõju on avaldanud.


http://en.wikipedia.org/wiki/Lithium_polymer_cell , sama allikas.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 16.10.2006 10:15:20 vasta tsitaadiga

Jah, see link jäi seal silma ja sellest tegelikult see viimane remark ajendatud oligi. See artikkel räägib küll tehnoloogiast, kuid mitte eriti palju sellise aku praktilisest kasutamisest ja selle eripäradest.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 16.10.2006 10:35:36 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Jah, see link jäi seal silma ja sellest tegelikult see viimane remark ajendatud oligi. See artikkel räägib küll tehnoloogiast, kuid mitte eriti palju sellise aku praktilisest kasutamisest ja selle eripäradest.


Esimesed kaks teemat ju väga täpselt kirjeldavad, mis vahet ja mis eelised on pplümer akul!

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aldsu
HV vaatleja

liitunud: 03.11.2006




sõnum 03.11.2006 20:20:34 Küsimus Sony Ericsson K800 kohta. vasta tsitaadiga

Mul on selline mure, et ostsin omale telefoni K800. aga ei oska telefoni pilte ja muusikat laadida. ja telefonist arvutisse. Installisin ära programmid adobe photoshop album se. ja Disc2phone. ja veel Sony Ericsson PC Suite. Ühendab ära USB liidese ja PC Suite leiab üles telefoni aga kui sealt valid nt Disc2Phone siis see ütleb et "Insert memory stick or connect phone via USB" mis tegema peaks?
Ja kuidas Adobe photoshopist telefoni pilte tõmmata saab?
Äkki aitab keegi.
Ette tänades.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 04.11.2006 16:34:56 vasta tsitaadiga

link :: siin on midagi

või kui tuhnida ei viitsi:

Installation instructions

Download the file to your PC and install in 3 simple steps.

- It is recommended to uninstall any previously installed version of Sony Ericsson PC Suite.
- Make sure your phone is not connected to your PC.

1. READ THIS
1a. Read the “IMPORTANT Read this before installation” document and follow the installation instructions described.

2. INSTALLATION OF THE DRIVERS
2a. Execute the “Install these Drivers before PC Suite.exe” file.
2b. Make sure your phone is turned on, and connect it to your PC via the USB cable. Choose Phone mode.
2c. When the “Found New Hardware Wizard” appears, select Install from a list or a specific location.
2d. Select Search for best drivers in these locations and mark Include this location in the search.
2e. Browse to: C:/Program Files/Sony Ericsson/ Drivers.
Note: It is important that you choose the drivers for your phone.
2f. Click Next. In case warnings appear during installation, click Install anyway.
2g. Repeat from step 2c above, until all drivers are installed.

3. INSTALLATION OF THE PC SUITE
Note: It is important that you have completed step 2 before you continue.
3a. Double-click on the “PC_Suite.exe” file.
3b. Go through the steps in the installation wizard that appears.
3c. When you are done, click Finish.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
odamees
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.11.2006 14:13:45 vasta tsitaadiga

Kas äkki keegi on leidnud koha kus saaks äratuse helina tugevust reguleerida?? Defaultis on see heli suht vaikne....
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2006 17:01:55 vasta tsitaadiga

K800 (ja ta vennad/õed) on vahepeal päris kõvasti tunnustust pälvinud:
http://www.clubsonyericsson.com/en/14/11/2006/sony-ericsson-receives-all-possible-awards-across-europe/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Simpelman
HV veteran
Simpelman

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2006 00:30:20 vasta tsitaadiga

sai omale ka see ostetud...

üks tõsine puudus on asjal...helin on tõsiselt vaikne...võrreldes eelneva k750i-ga
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 27.12.2006 11:18:27 vasta tsitaadiga

Kas see nõrk helin on softiuuendustega ära parandatud või on asi endiselt päevakorral?

Kuidas muidu telefoni töökindlus on? (Softi)kalasid palju? Joystick?

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Simpelman
HV veteran
Simpelman

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2006 12:32:33 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Kas see nõrk helin on softiuuendustega ära parandatud või on asi endiselt päevakorral?

Kuidas muidu telefoni töökindlus on? (Softi)kalasid palju? Joystick?




ei ole tulnud uut softi veel.....
muid "kalasid" ei ole täheldanud
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 02.01.2007 15:26:59 vasta tsitaadiga

Kellelgi "Casino Royale Special Edition" ka on? Kas peale hõbedase värvi ja JB teemade-tasutapiltide jms midagi muud ka pakutakse?

Ise küsin, ise vastan. Ei ole...

Aga tiba harjumatu on küll see suurus, oluliselt väiksema telefoniga harjunud...

Edit: need kaasaolevad kõrvaklapid on kõnts... icon_neutral.gif

Edit2: kas kellelegi on tuttav olukord, kus telefon unustab peale väljalülitamist otsetee valiku (FW: R1ED001)?

Edit3: Wotan serverisse on ilmunud FW versioon R1GB001, seega peaks uuem FW jõudma lähitulevikus ka SEUS-i.

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2007 23:13:45 vasta tsitaadiga

link :: Windows Media Player 11 HID SonyEricsson K800

Sai üks väike HID fail Windows Media Player 11 juhtimiseks telefonist üle sinihamba valmis nokerdatud.
Kaasatulnud Media Playeri HID faili seaded olid mõeldud MP10-le ja 11-ga ei töötanud.
Mõtlesin, et jagan seda ka teistega, aga ei välista samuti, et olen ainuke siin kes seda võimalust kasutab.



Esimene katsetus "skin"-de osas ja esimene kokkupuude Gimp-ga.

EDIT: Ma ei saa aru, miks peab helisema telefon kui handsfree on ühendatud.
Normaalne oleks, et kõnemärguanne tuleks kõrvaklappidesse.
Saab seda kuidagi muuta? Või on viga parandatud uue FW-ga?

Peakomplektiks siis kaasa tulnud handsfree.
Tel: K800i (Elisast)
FW: R1ED001
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 16.01.2007 21:26:12 vasta tsitaadiga

Kui aega saan ja viitsimist on võin seda HF vs helin asja testida....

Nüüdsest mul ka R1GB001 peal. Seni kõik OK.

Samas küsimus k800 omanikele - kas k800-le mõnda mõistlikku vöökotti ka saada on? Ning mida arvata bluetooth stereo handsfreedest?

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2007 21:49:04 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Kui aega saan ja viitsimist on võin seda HF vs helin asja testida....

Nüüdsest mul ka R1GB001 peal. Seni kõik OK.

Samas küsimus k800 omanikele - kas k800-le mõnda mõistlikku vöökotti ka saada on? Ning mida arvata bluetooth stereo handsfreedest?


Mõni kuu tagasi uurisin seda BT stereo HF asja elukaaslase jaoks kes mõtles midagi sellist oma D600 jaoks soetada. Ülevaadetest jäi mulje, et parimal juhul on heli kvaliteet rahuldav. Üldmulje jäi negatiivne ning ei jõudnud ostule. Ehk on vahepeal mõni uuem ja mõistlikum mudel välja tulnud, ei oska öelda.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 18.01.2007 12:05:34 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Mõni kuu tagasi uurisin seda BT stereo HF asja elukaaslase jaoks kes mõtles midagi sellist oma D600 jaoks soetada. Ülevaadetest jäi mulje, et parimal juhul on heli kvaliteet rahuldav. Üldmulje jäi negatiivne ning ei jõudnud ostule. Ehk on vahepeal mõni uuem ja mõistlikum mudel välja tulnud, ei oska öelda.


Siis on jama, lootsin juhtmevabalt pääseda. Eks tuleb siis endale ka see HPM-70 sebida...


Edit: proovisn järgi: kui HF küljes heliseb telefon ikkagi. Samas seadetesse hetkel ei süvenenud, äkki annab seda muuta.

Oskab keegi soovitada, kus oleks suur valik vöökotte (Tallinnas)? Kasvõi noname... Paaris esinduses käinud, aga k800 mõõdus midagi leidnud ei ole.

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jonnipunn
HV kasutaja
jonnipunn

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2007 21:15:01 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Oskab keegi soovitada, kus oleks suur valik vöökotte (Tallinnas)? Kasvõi noname... Paaris esinduses käinud, aga k800 mõõdus midagi leidnud ei ole.

Krusell'i XS-Long Emt'i või Elioni putkast... Ülemiste Elionis oli neid päris hea valik kohapeal, Mustika Emt'i putkast omale sellise soetasin ja väga rahul olen. Julgen soovitada !
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2007 21:51:06 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Edit: proovisn järgi: kui HF küljes heliseb telefon ikkagi. Samas seadetesse hetkel ei süvenenud, äkki annab seda muuta.

Loodan ka selle lahenduse leidmisele, sest see on täiesti mõttetu, et telefon heliseb kui HF järel on. Isegi T68i-l ei olnud sellist jama icon_sad.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2007 23:07:02 vasta tsitaadiga

RIH0 kirjutas:
Delta kirjutas:
Edit: proovisn järgi: kui HF küljes heliseb telefon ikkagi. Samas seadetesse hetkel ei süvenenud, äkki annab seda muuta.

Loodan ka selle lahenduse leidmisele, sest see on täiesti mõttetu, et telefon heliseb kui HF järel on. Isegi T68i-l ei olnud sellist jama icon_sad.gif


Põhimõtteliselt vaidleks vastu. HF ei pruugi olla pidevalt kõrvas, siis on abiks kui telefon ka heliseb. Aga siiski võiks saada seda igaüks oma maitse järgi seadistada.

Oma K750 puhul pole uurinud asja, kuna kasutan BT handsfreed ja vahest kipub see HF jope taskus ise sisse lülituma (juhtunud nii mu eelmise HBH-600 kui praeguse HBH-610a'ga) ning siis oleks suht jama kui ainult handsfree taskus märku annaks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2007 23:29:15 vasta tsitaadiga

Kui HF on järel, siis on ta ka peas. Niisama moepärast seda järgi ei ühenda.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2007 23:41:54 vasta tsitaadiga

RIH0 kirjutas:
Kui HF on järel, siis on ta ka peas. Niisama moepärast seda järgi ei ühenda.


Kahtlemata see enamasti nii on, kuid mõni inimene kelle kõrv näiteks ei kannata päev otsa HF klappi kõrvas, võib ju klapi mõneks ajaks kõrvast võtta, ilma et hakkaks HF lahti ühendama.

Kui mul kunagi T28 oli, siis selle HF'l oli kraekinnitusklambri küljes spetsiaalne pesa kuhu sai HF klapi pista. Sellise pesa olemasolu iseenesest näitab, et leidub inimesi (vähemalt Ericssoni arvates) kes sellist võimalust kasutavad.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonnipunn
HV kasutaja
jonnipunn

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2007 00:01:20 vasta tsitaadiga

No võtsin mina oma koosluse k800i ja hpm-70... ühendasin nad ära... vahetab automaatselt vabakäeseade profiilile, milles heliseadete all on mul määratud hääletu > sees ja heliseb ainult klappides. Kui panna vibra ka asendisse "sees kui hääletu" siis ka klapid-peast-ajutiselt-ära tunneks ära kui keegi helistab.
Sinihamba HF-ga kogemus puudub (kaalun HBH-IV835 soetamist), aga ei usu, et selle puhul midagi erinevat on.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2007 02:58:20 vasta tsitaadiga

jonnipunn kirjutas:
No võtsin mina oma koosluse k800i ja hpm-70... ühendasin nad ära... vahetab automaatselt vabakäeseade profiilile, milles heliseadete all on mul määratud hääletu > sees ja heliseb ainult klappides. Kui panna vibra ka asendisse "sees kui hääletu" siis ka klapid-peast-ajutiselt-ära tunneks ära kui keegi helistab.
Sinihamba HF-ga kogemus puudub (kaalun HBH-IV835 soetamist), aga ei usu, et selle puhul midagi erinevat on.

Aga kas kaasatulnud kõrvaklappidega vahetab sul samuti HF profiili peale, kus see valik on?
Mul kaasatulnud klappidega küll profiili ei muuda, ning seda valikut kah seadete all pole.

EDIT: Tänud. Hääletu reziimiga heliseb klappides. thumbs_up.gif
Aga kas seda saab kuskilt määrata kas profiil muudetakse ära või mitte?


viimati muutis RIH0 20.01.2007 13:15:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonnipunn
HV kasutaja
jonnipunn

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2007 09:44:39 vasta tsitaadiga

Ka kaasas olnud klappidega käitub samamoodi.
Automaatseks pead ise määrama, seda siis kui klapid taga, otsid üles seadete alt profiilid > vabakäeseade > veel > vaata ja muuda > lisaseadmed ... ja asi toimib.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2007 10:04:09 vasta tsitaadiga

jonnipunn kirjutas:
Ka kaasas olnud klappidega käitub samamoodi.
Automaatseks pead ise määrama, seda siis kui klapid taga, otsid üles seadete alt profiilid > vabakäeseade > veel > vaata ja muuda > lisaseadmed ... ja asi toimib.

Nüüd funktsioneerib asi täpselt minu soovide järgi. Suured tänud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2007 21:19:52 vasta tsitaadiga

kuidas bassiga lood on?sama hea kui W800i/W810i-l?

thumbs_up.gif


viimati muutis me@homeq 23.01.2007 18:25:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 23.01.2007 13:51:58 vasta tsitaadiga

Nii vöökottidest vel niipalju, et sain sellest venelaste kauplusest, Techmarket vm oligi. Müüja oli seekord umbvenelane, seni ikka eesti keele oskusega olnud...

Neid XS-e vaatasin ka, telefon läks sisse, aga klapp ei läinud kinni icon_eek.gif

Ahjaa, kes tahab mälukaarti osta, siis Elionisse saabus uus partii Sandiski 1GB@650,-

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jonnipunn
HV kasutaja
jonnipunn

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2007 19:51:51 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Neid XS-e vaatasin ka, telefon läks sisse, aga klapp ei läinud kinni

Suht kangelt läks alguses sisse jah, nüüdseks juba ilusti sisse-välja käib.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  SonyEricsson K790/K800 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.