Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Leidsin midagi vägagi huvitavat/kahtlast EMT lehelt. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2005 18:05:11 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
nad ilmselt mu kirja peale koristasid ära kõik icon_cry.gif


Aga mingit reply'd ei tulnudki? icon_smile.gif
Ehmatasid kirja peale ära, lasid kõik maha ja ignoreerisid täie pasaga Su kirja lihtsalt icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoperniK
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 18.07.2005 20:03:21 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Laurikre kirjutas:
Sama siin.
Laurikre:.



panen kohe siia kaks pilti

kaks näidet piltidest mis seal olid:
http://www.ttt.pri.ee/hv/image_1.jpg
http://www.ttt.pri.ee/hv/image_4.jpg


viimasel pildil olevat inimest tunnen päris hästi.......
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silver?!
HV veteran

liitunud: 26.04.2004




sõnum 18.07.2005 20:06:55 vasta tsitaadiga

Ma kujutan ette et EMT'i veebineegril kästi hommikul vara kohe kummikud jalga tõmmata ning nõupidamise aeg silmad seina poole seista. Mis se EMT'i viimase aja slõugan oligi? Rohkem ilusaid naisi! Vist oli jah.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2005 20:08:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://www.ttt.pri.ee/hv/image_4.jpg


viimasel pildil olevat inimest tunnen päris hästi.......



Siis oskad kommenteerida asja?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 18.07.2005 20:46:53 vasta tsitaadiga

Ma saatsin kirja kohe, kui see teema tehti, nüüd tuli vastus:
EMT kliendiinfo kirjutas:
Tere!

Taname kirja eest!
Kirjale lisatud aadress meil ei avanenud, kuid edastasime Teie
poordumise kodulehte haldavale spetsialistile.

Lugupidamisega,
Helme Rebane
EMT kliendiinfo teenindaja
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2005 21:32:06 vasta tsitaadiga

Käpardid ei saanud pilti lahti või mis.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2005 21:38:01 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
Käpardid ei saanud pilti lahti või mis.



Pigem on hea eitada. Saab natuke mõtlemisaega kah icon_smile.gif
Kodulehe haldaja tuleb mingi utoopilise seletusega lagedale ilmselt
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2005 21:40:52 vasta tsitaadiga

Tahaks teada kuida ta sellest välja rabeleb.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silver?!
HV veteran

liitunud: 26.04.2004




sõnum 18.07.2005 21:44:10 vasta tsitaadiga

Hea EMT klient!

Teatame et UFOD ja Bin/laden murdsid läbi SMS'i meie veebiserverisse ning panid sinna näitamiseks siivutuid pilte. Koos meie partneritega Merejalaväest oleme me vastavad meetmed juba kasutusele võtnud.


Sinu EMT
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 18.07.2005 23:03:55 vasta tsitaadiga

tõesti huvitav.. jääb mulje nagu oleks nad enne telefone naistega kaubelnud icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martinr112
HV kasutaja
martinr112

liitunud: 15.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2005 23:04:48 vasta tsitaadiga

Ilmaasjata saatsite EMT-le selle. Nüüd võtsid maha.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2005 07:54:43 vasta tsitaadiga

See oleks nii kui naa neil avastatud, nad kasutavad ise ka suht tihedalt oma lehti.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 19.07.2005 09:29:49 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
See oleks nii kui naa neil avastatud, nad kasutavad ise ka suht tihedalt oma lehti.

Eks ikka kasutavad, selles ei kahtle keegi icon_wink.gif Samas antud piltidele lingid puudusid ja vaevalt keegi peale asjaosalis(t)e nende olemasolust teadis. Muidugi, varem või hiljem läbi HV või tuttavate oleks inf ikka emt-sse jõudnud...

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2005 09:51:50 vasta tsitaadiga

Kas emti itimehikesi siin teemat lugemas ei käi? Mõni neist jõudis enne ülemusi pildid maha kräppida. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2005 10:38:12 vasta tsitaadiga

Mõni kindlasti käib.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yakooza666
Piiratud kasutaja
yakooza666

liitunud: 12.11.2004




sõnum 19.07.2005 14:48:01 vasta tsitaadiga

On ikka neegrid. Oleks seda tahtnud ärapanijas näha.
_________________
Töö on meie sõber - teda me ei puutu. Viin on meie vaenlane - teda me peame hävitama;)
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2005 16:02:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tere!

Vabandage, mingil pohjusel Teie poolt saadetud link on tuhi. Seega ei
oska Teid hetkel aidata, sest ei tea, millise telefoni hinnast olete
huvitatud.

Lugupidamisega,
Teeri Rutter
EMT kliendiinfo teenindaja


damn... icon_razz1.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forumman
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2003




sõnum 19.07.2005 17:17:16 vasta tsitaadiga

marko kirjutas:
Kas emti itimehikesi siin teemat lugemas ei käi? Mõni neist jõudis enne ülemusi pildid maha kräppida. icon_rolleyes.gif



kahtlane, et nii suuremahulist lehte EMT omad ITpoisid haldavad...aga mine sa tea icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2005 23:16:52 vasta tsitaadiga

teema jätkuks:
http://www.zorro.ee/static/images/pilt_96.jpg thumbs_up.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 20.07.2005 02:13:08 vasta tsitaadiga

Ärge unustage telekas ja raadios siis Fate nime mainimast!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2005 11:03:15 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
Ärge unustage telekas ja raadios siis Fate nime mainimast!



Möh? icon_smile.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 20.07.2005 11:05:13 vasta tsitaadiga

Fate on see mees, kes teema püstitas ja arvatavasti ka avastas.
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 20.07.2005 11:32:40 vasta tsitaadiga

piiks-piiks-piiks-piiks-piiiiks... Tere päevast. Alustame uudistega. Laupäeva õhtul avastas varjunime "FATE" taha peituv kodanik Eesti Mobiiltelefoni (EMT) interneti lehekülge külastades, et lisaks mobiiltelefonidele on EMT oma külastajatele vaatamiseks välja pannud siivutute piltide kogu. Ehki kogu oli üleval lühikest aega on Anonüümseks jääda soovinud EMT töötaja sõnul tegemist osaga EMT uuest kavast võita uusi turgusid ja pakkuda oma klientidele senisest mitmekesisemat teenust. EMT juhtkond on keeldunud asja kommenteerimast väites, et nemad ei tea juhtunust midagi. Nii Tele2 kui ka Elisa esindajad sõnul ei ole aga välistatud, et sarnase teenusega plaanivad lähiajal välja tulla ka teised mobiilside operaatorid. Räägiti ka võimalikest, ainult konkreetsele teenusele keskenduvatest säästuoperaatoritest... 8)
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2005 11:34:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ainult konkreetsele teenusele keskenduvatest säästuoperaatoritest...



Need juba olemas, aga kahjuks ei paku nad sideteenust icon_wink.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoperniK
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 20.07.2005 23:15:53 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
tsitaat:

http://www.ttt.pri.ee/hv/image_4.jpg


viimasel pildil olevat inimest tunnen päris hästi.......



Siis oskad kommenteerida asja?

kommenteeirda mitte.Aga pildil on Kaupo Kalda,www.ok.ee asutaja
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2007 17:48:42 vasta tsitaadiga

Väike bump ei tee paha, kui kedagi huvitas see algne pilt niisama, siis :
http://www.kylm.com/mx7k/EMT.jpg

Kuna pole väga aktiivne teie foorumi kasutaja, siis aegajalt loen neid poste, kuhu ise midagi kirjutanud. Ei teanudki, et nii suur kära selle ümber käib...
Äkki kellegeil on veel neid static/img/ pilte? Keegi uppid need ttt domeenile, aga seal neid polnud. Ja kui kedagi veel huvitab, siis jah, mina leidsin need.

(saan vist aasta-kaevuri-tiitli)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2007 17:56:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Keegi uppid need ttt domeenile


Ma ei näinud vajadust neid hoida icon_rolleyes.gif

Fate, va kaevur icon_smile.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2007 18:13:49 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
tsitaat:

Keegi uppid need ttt domeenile


Ma ei näinud vajadust neid hoida icon_rolleyes.gif

Fate, va kaevur icon_smile.gif



Äkki arvutis on need veel alles, väga tahaksin näha
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hens
HV kasutaja
hens

liitunud: 08.01.2007




sõnum 23.04.2007 22:17:06 vasta tsitaadiga

Sooviks ka näha kui midagi alles kuskil:)
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2007 22:24:48 vasta tsitaadiga

hens kirjutas:
Sooviks ka näha kui midagi alles kuskil:)



Mis sa ikka passid. Terve nett nagunii pornot täis
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 23.04.2007 22:40:47 vasta tsitaadiga

zbx kirjutas:
http://zbx.pri.ee/0data/emt.jpg
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hens
HV kasutaja
hens

liitunud: 08.01.2007




sõnum 24.04.2007 21:57:22 vasta tsitaadiga

no ikka huvitav ju emt apsakaid passida
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laur_laur
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2007




sõnum 08.05.2007 14:21:07 vasta tsitaadiga

ei saa aru mis viga icon_cry.gif
_________________
ära löö last,
laps lööb vastu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 08.05.2007 14:53:01 vasta tsitaadiga

laur_laur kirjutas:
ei saa aru mis viga icon_cry.gif

EMT lehel oli selline asi: http://zbx.pri.ee/0data/emt.jpg
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2007 22:08:37 vasta tsitaadiga

Celeron kirjutas:
laur_laur kirjutas:
ei saa aru mis viga icon_cry.gif

EMT lehel oli selline asi: http://zbx.pri.ee/0data/emt.jpg


eks ta müüb siis ka selliseid telefone irw icon_lol.gif
ostaks isegi ühe sellise.

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Leidsin midagi vägagi huvitavat/kahtlast EMT lehelt. mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.