|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
20.01.2024 19:47:35
|
|
|
Televizo muditud äpp oli vanasti.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
genekas
HV vaatleja
liitunud: 24.04.2004
|
05.08.2024 14:23:36
Ka korralikult töötav IPv6 on nüüd olemas |
|
|
STV võrku on IPv6 välja ilmunud.
Alguses tundus kõik tore ja ilus, kuid siis ilmnes, et IPv6 peal hakkavad nende neti otsas mitmed asjad jukerdama. Pikem diagnostika paljastas põhjuse - asi on nimelt nii, et teatud sihtkohtadesse minev liiklus kaob musta auku kui paketid on üle 1400 baidi suurused - ehk siis kuskil (ilmselt nende endi võrgus) on miski mille MTU on 1400 ja ülemõõdulise paketi peale "Packet too big" ICMPv6 vastust sellest pudelikaelast tagasi ei saadeta (mainit' asi on IPv6 spetsifikatsioonis kohustuslik - vt RFC4443 osa 3.2). Samas Google teenuste poole läheb "täismõõduline" liiklus puhtalt läbi.
Nii kaua kuni seda korda teha ei suudeta, on lahenduseks piirata enda poolt väljuva IPv6 TCP liikluse MSS 1340 peale - sedasi töötab kõik ka selle puudelise ühenduse peal veatult.
Update - paistab et juba eilsest pühapäevaõhtust saati on probleem ära lahendatud. Nüüd saab IPv6 normaalselt kasutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
16.01.2025 20:34:30
|
|
|
Kui soovin korterisse STV netti (fiiber), aga mul korteris seda juhet kuskil ei ole (üks coax on - ma eeldan, et see on Elisa kaabel, sest Elisa pakub neid 50/10 kiiruseid siia. STV 50/50), kas see siis tähendab, et kuskil minu trepikojas või keldris on STV fiiber ühendatud mingisse ruuterisse ja ma pean ise kuidagi sealt oma korterisse CAT kaabli tirima?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
16.01.2025 21:08:16
|
|
|
koridoris vedamine on nende asi. optika tuleb korterisse. stv võib ka cat i pidi sümmeetrilise pakkuda sulle. nad on üsna " loovad".
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raamat
HV Guru

liitunud: 28.11.2002
|
17.01.2025 15:34:50
|
|
|
Üks tuttav vajab Internetiühendust ja sõelal on STV, kuna Elisa ei paku seal ja Telia ei ahvatle hinna poolest.
Kuna ma pole ise kunagi STV teenuseid kasutanud ega tea ka ühtegi tuttavat, kes kasutaks, siis küsin siit.
Kas STV 100 Mbps optilise puhul on põhjust muretsemiseks kiiruse ja/või stabiilsuse osas, arvestades et vaja on stabiilset CISCO Anyconnect VPN ühendust Euroopasse? Muu hulgas Teams koosolekud. Kas kellelgi on reaalseid kogemusi VPN ja vms.
Ja lisaks: Kas rentida nende pakutav ruuter või võtta mingi muu ruuter? Oma ruuteri puhul võib olla süüdistataks sideprobleemide korral kliendi ruuterit vms?
_________________ M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR |
|
| Kommentaarid: 359 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
276 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
17.01.2025 17:00:49
|
|
|
Mitu aastat kasutanud STV 100/100 ühendust. Kiirus stabiilne, ping korras. Katkestusi ei ole olnud. Kindlasti oma ruuter, stv annab interneti kasutamiseks kasutajanime ja parooli.
Korra nädalas toimub katkestus, antakse uus IP.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
17.01.2025 17:52:44
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
Mitu aastat kasutanud STV 100/100 ühendust. Kiirus stabiilne, ping korras. Katkestusi ei ole olnud. Kindlasti oma ruuter, stv annab interneti kasutamiseks kasutajanime ja parooli.
Korra nädalas toimub katkestus, antakse uus IP. |
See tuleb tuppa cat5 ga. Ruuter peab oskama pppoe d.
Stv kasutab uutes majades optikat (pon). Ja veel kasutab koaksiaali mis on nende võrgu ehituse töttu kehv.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raamat
HV Guru

liitunud: 28.11.2002
|
18.01.2025 16:35:29
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
Mitu aastat kasutanud STV 100/100 ühendust. Kiirus stabiilne, ping korras. Katkestusi ei ole olnud. Kindlasti oma ruuter, stv annab interneti kasutamiseks kasutajanime ja parooli.
Korra nädalas toimub katkestus, antakse uus IP. |
See tuleb tuppa cat5 ga. Ruuter peab oskama pppoe d.
Stv kasutab uutes majades optikat (pon). Ja veel kasutab koaksiaali mis on nende võrgu ehituse töttu kehv. |
Oot, kas uues majas tuppa optika ei jõuagi? Kuskil kapis ühine ONU/ONT kõikide klientide peale ja siis PPPoE klientide seadmetes?
VPN üle PPPoE ei kõla just rõõmustavalt.
_________________ M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR |
|
| Kommentaarid: 359 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
276 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
18.01.2025 17:13:33
|
|
|
sa mõtled moodsat uusarendust? moodsates uusarendustes tartus olen stv kirjadega optika racki näinud. korteritesse läheb ilmselt sealt. seadmepoolt ma ei tea.
vanades kortermajades on sümmeetriline cat5 ga, mille otsas on ruuter, mis teeb PPPoE ühenduse.
ja siis on docsis. ilma monitooringuta, ilma millegita. tatist, teibist, püksikummdest.. kohati kuskilt jõuga peale keeratud ja müriseb nii, et maja väriseb.. (SNR).
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
19.01.2025 19:38:01
|
|
|
| raamat kirjutas: |
| laurx kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
Mitu aastat kasutanud STV 100/100 ühendust. Kiirus stabiilne, ping korras. Katkestusi ei ole olnud. Kindlasti oma ruuter, stv annab interneti kasutamiseks kasutajanime ja parooli.
Korra nädalas toimub katkestus, antakse uus IP. |
See tuleb tuppa cat5 ga. Ruuter peab oskama pppoe d.
Stv kasutab uutes majades optikat (pon). Ja veel kasutab koaksiaali mis on nende võrgu ehituse töttu kehv. |
Oot, kas uues majas tuppa optika ei jõuagi? Kuskil kapis ühine ONU/ONT kõikide klientide peale ja siis PPPoE klientide seadmetes?
VPN üle PPPoE ei kõla just rõõmustavalt. |
VPN töötab ilma probleemideta.. kodukontoris olev tööarvuti jookseb nagu siidi üle VPN töö serveriga. Ärge nüüd üle ka mõelge. STV optika tuleb jah keldrisse ja sealt edasi Cat kaabliga oma ruuteri külge. Pole mingit vahet kus see optika to CAT seade asub või mis seade seal vahel on. Asi toimib ja on üle keskmise hea.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
22.01.2025 12:50:06
|
|
|
vbl rumal küsimus, aga millist ruuterit soovitate osta, kui liituda 100Mbit kiiruse netiga?
Vaatan, et STV rendib ja pakub ostmiseks erinevaid ruutereid. Osta on vast targem.
Kas mingi suvaline TP-link näiteks C6 sobib hästi?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
22.01.2025 13:17:50
|
|
|
Jah.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IntZ
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2002
|
29.01.2025 15:42:40
|
|
|
Mitu aastat kasutanud STV 100/100 nõuka majas. Mul tuleb küll valguskaabel tuppa. ~70 kanalit. Android smartbox. Kõik kokku 16eur (tasuta seadmete rent) ja tõstetud pole kunagi hinda. Klienditeenindus on tiptop olnud. Kiire ja helistatakse tagasi, nv ka saadaval. Teenuse ajutine peatamine on iseteenindusest väga lihtne (aegajalt olen pikemalt ära).
Nüüd kuu aega elanud teises nõuka majas, kus pole veel valgusinfrat ehitatud (2-3a pärast alles). Maadelnud kuu aega Elisaga, et lihtne probleem ära lahendada, aga nad ei saa hakkama. Coax, nett kehvem (150/20), 1 kanal (ETV), klienditeenindus kättesaamatu ja lihtsalt saamatu, põhimõtteliselt olematu (võrreldes STV-ga) ja kokku maksab 25 (s.h. seadme rent 5) + installeerimise eest kasseriti veel lisaks 28 (vs STV tasuta). Ehk topeltraha eest saan poole vähem teenust ja klienditeenindust pole üldse. Nädalvahetusel ei võeta telefonigi, kirju ei loeta nädal+ kui ei helista. Helistamise peale otsitakse üles ja saadetakse teise osakonda edasi. Lubatakse tagasi helistada, aga ei helistata. Kõnejärjekorras pead 5+ minutit passima tihtipeale. Iseteendindusest midagi kasulikku teha ei saa, isegi kirja ei saa saata. Telefoniteenindajatel pole isegi ligipääsu teatud kliendiinfole. Elisa on lihtsalt ulme!
Kuna vanasti STV oli üks hullemaid ISP-sid, siis poleks iial uskunud, et täna müüks kasvõi oma hinge maha, kui saaks Elisa asemele STV tagasi. Koli või tagasi eelmisse korterisse.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
29.01.2025 15:50:57
|
|
|
ei saa öelda, et vanasti nüüd stv hullemaid oleks. kusjuures esimesena hakkas pakkuma tallinna linnas pmst päris internettti 2008. ellijonni korrusmaja oli ju kuni 2/1 ja nad keeldusid kategooriliselt kiirust suurendamast. stv pakkus 5/5. suhteliselt lihtsalt ja kiirelt ikkagi asjad käinud. elisa osas ei olegi sul lootust, millega see firma kõik need aastakümned tegeleb ei tea.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
29.01.2025 16:55:24
|
|
|
IntZ, stv l on võrgus krüpteerimata analoog. Etv on elisa võrgus ainuke vaba kanal
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
29.01.2025 21:24:11
|
|
|
| STV võrgus on digitaalsena ka rohkem kui üks kanal koodivaba.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sbbr
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart88
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2010
|
07.03.2025 02:40:29
|
|
|
Tegelik reaalsus , ma võin kinnitada, et stv ping on alati parem olnud kui teistel teenuspakkujatel ja seda juba mingi pea 20a
praegu on neil interneti 50% sooduspakkumine 6 kuuks uutele ja kiirema paketiga liitujatele.. Kes ei lahterdu sinna alla võivad vabalt emeili saata, ise sain eelmine kord aastaks ajaks -25% allahindluse siis, mis summaarselt tähendas samat võitu rahaliselt aastaks.
Stv tegi võidukäiku tegelikult kuskil 2005a kui hakkaski pakkuma enda ppoe vms lahendust, minu esimene leping oli 300/300kbit saturn.. see tundus tol ajal isegi täiesti teine tasand... Päris kiiresti tõsteti see mingi aja tasuta jooksul 1000/1000kbit ja veel edasi. Mäletan väga hästi neid aegu kus absull kõik teised teenuse pakkujad pakkusid võrreldes sellega ulme numbreid, aga reaalsus oli lihtsalt umbes kanal mis mitte midagit ei avanud ja katkes koguaeg.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
07.03.2025 07:18:27
|
|
|
Saturn on neil olnud ainus mõistlik asi. Ülejäänu on nii, et karbist kaks tutikat samsungi telekat, kanaliotsing ja identsed ei tuld. Starmani / elisa kanaliotsing ja andsid inimesele kanalijaotuse lehe.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
29.07.2025 12:53:28
|
|
|
Ei leia STV lehelt infot aga on keegi kursis mis teema neil nende protidega on? Hetkel tundub olevat suletud. Kas saab ka avada nagu Telial on?
Kasutan korrusmaja 100/100 ühendust.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
29.07.2025 13:45:12
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
Ei leia STV lehelt infot aga on keegi kursis mis teema neil nende protidega on? Hetkel tundub olevat suletud. Kas saab ka avada nagu Telial on?
Kasutan korrusmaja 100/100 ühendust. |
Vaikimisi on suletud, helista neile ja ütle, et nad avaksid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
29.07.2025 16:28:27
|
|
|
| Inspiro kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
Ei leia STV lehelt infot aga on keegi kursis mis teema neil nende protidega on? Hetkel tundub olevat suletud. Kas saab ka avada nagu Telial on?
Kasutan korrusmaja 100/100 ühendust. |
Vaikimisi on suletud, helista neile ja ütle, et nad avaksid. |
Helistasin ja vastas, et tema ei saa midagi teha. Kirjuta kiri ja tehniline osakond annab teada.
Eks siis saadan kirja.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
30.07.2025 01:55:04
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| mis teema neil nende protidega on? |
Kui tõepoolest avatud protte küsid siis võib teenindajal tõesti juhe kokku joosta.
Port, pordi, porti.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
30.07.2025 07:29:42
|
|
|
Helistasin ja ei saanudki aru. Jooksu pealt tehnik kiiresti vuristas, et pordid on avatud. Siis rääkis, et osa on suletud. Küsis mis porti ma täpselt vajan, no ei osanud öelda, sest ma ei tea mis porte seade vajab, et see üle interneti tööle hakkaks.
Muidugi käskis ruuterit seadistada ja üldse on viga minus, et vaja tehnik saata. Ei lasknud mul midagi seletada, iga poole lause peale vuristas oma juttu.
Probleem seisneb vanemast FM/DAB/Interneti raadiost. Seal on peal Spotify Connect. Mobiil näeb seadet aga mängima ei hakka. Telia võrgus hakkab kohe tööle. Seadme tehniline tugi väidab, et operaatori pordid peavad olema avatud aga millised ei saa aru.
Mul on kolme eri firma seadmed ja kõik käituvad sama moodi (välja arvatud denoni resiiver), mitte ükski STV võrgus ei tööta. Kusjuures kasutan Telia ja STV ühendusel täpselt sama Asuse ruuterit ja suures pildis sama seadistust.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
30.07.2025 08:32:56
|
|
|
UDP 1900, UDP 5353, UDP 51100, UDP 51200, UDP 61100, TCP 80, TCP 49154, TCP 51000.
Mingi tester on ka olemas.
Exchanging DNS Server:
From time to time it might be helpful to change the preinstalled DNS Server. Not all DNS server offer the same high performance, that is needed to use features like Spotify Connect.
One of the high-performance servers is the Google DNS Server.
Please open the DNS Server settings of your router and change the DNS Server to 8.8.8.8
Jumal andis google..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
30.07.2025 10:46:18
|
|
|
Need variandid proovitud. Mingid suvalised pordi oleku kontrollimise lehed väidavad ka, et kõik on suletud.
Spoiler 
Tegin ka ruuteris portide suunamise testitavasse seadmesse aga ei midagi. Kas keegi saab STV võrus avatud portidega tulemi?
https://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
30.07.2025 10:48:57
|
|
|
Kui seal midagi otsas pole, siis näitabki et suletud.
Aga mul ka spotify connect toega seade ja portide jama küll pole olnud
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
30.07.2025 10:58:26
|
|
|
Mul mingi 5a vana yamaha ressiiver sellega. A no kui telia vs stv selline vahe on, siis jah midagi mäda
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
18.08.2025 20:41:22
|
|
|
| Kuidas see stv neti kvaliteet on? Vaatasin, et 500/500 praegu 24€, 1000/1000 33€. Suht ahvatlev pakkumine.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
18.08.2025 20:46:21
|
|
|
sümmeetriline on neil töötand alati. kas see on sul cat või optika?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
18.08.2025 20:51:39
|
|
|
| Sai mingiaeg optika vastu vahetatud, Elisa. 500/500 kiirus on, siis kas tõesti stv pakub optikat?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
18.08.2025 20:52:44
|
|
|
uutes majades on.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
25.08.2025 16:41:32
|
|
|
Uutele klientidele on jah hea pakkumine. Tundub, et peab vahepeal aastaks Teliasse minema. Teenuspakkuja vahetus on õnneks lihtne. Keldris Cat kaabel STV tõsta Teliale ümber ja elu on lill.
EDIT:
Küsisin ja anti kaheks aastaks uus soodustus.
Enne: 100/100 hind 25,3€
Nüüd 250/250 hind 20€
Olen rahul ja Telia jääb uuest kliendist ilma
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zakksakk
HV vaatleja
liitunud: 09.03.2013
|
12.05.2026 10:40:35
|
|
|
| Viskas Elisa kallis pakett kopa ette ja nüüd mõte STV peale minna. Hetkel Elisa 150/150 ja otse valguskaabel trepikojast korterisse. Sealt otse valguskaabel rendi ruuterisse (Nokia E-240W-A). STV pakkus 250 Mbit/s + Ruuterit WIFI 6 1Gbit/s 3€ kuus rent. Küsin siin targematelt, kas pigem tasub enda ruuteriga / või on üldse võimalik enda ruuteriga liituda? Ala TP-Link Router XX530v hetkel silmajäänud. Selle hinda arvestades, tuleb ka seade otse välja ostes Arvutitargast odavam, kui 24 kuud x 3€ = 72€ rendi seadme eest kahe aasta jooksul tasuda. Teine küsimus tekkis, selle ONT vahe seadmega. Elisal praegu tuli valguskaabel otse ruuterisse, tekitas endal puhtama tunde, vähem seadmeid, üks pistik rohkem vaba, kui mingi neti kala siis üks seade millele resa teha. Kas ka STV ja Teliad käituvad sama moodi, et fiiber jookseb otse ruuterisse? Selle järgi teaks ka millist ruuterit siis poest osta, eeldusel et kõik GPON pesa/toega ruuterid sobivad?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hailer
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2008
|
12.05.2026 11:14:00
|
|
|
Mul on siiani enda ruuter kodus olnud. (15a klient)
500/500 26€ ja vasepaariga mis korterisse ulatub.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|