Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  Mart Laari Facebook lehel toimub tsensuur - kas uue (vaikiva) ajastu algus? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 17:11:25 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
hmekk kirjutas:
Poliitilise võimekusega inimesi (Ka mõtlemisega) on kahjuks siin ikkagi vähe ja see ei annaks tulemust.


Falloutist ja SKG'st piisab icon_wink.gif

Mh? Ma hoian küll poliitikal silma peal, kuid end pean ma rangelt apoliitiliseks. Oma FB profiilis iseloomustan end jargnevalt:

A person who has a disbelief in the ruling of a dominating government with morals of any kind. Those who have belief that not everything produced by politics or the media hold truth of any kind. He/she whom holds their own belief in what is wrong or right not based on what is fed to them by what the general public allows themselves to be brainwashed with. Political atheist does not designate you as a terrorist it simply means you have a mind of your own.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 17:11:48 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
Kadus ka Delfi esilehelt Laari teema icon_sad.gif AcTa mõjub icon_smile.gif

icon_eek.gif No kuhugile ta ei kadund ju? Tuli uus uudis peale. Kaua see seal suurelt siis olema pidi?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 26.01.2012 17:12:30 vasta tsitaadiga

SKG, see oligi huumoriga öeldud beer_yum.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 17:15:35 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
äh, see on tuuleveskitega võitlemine, vaadake mis poolas toimub, no vastu võetakse see nagunii. Kuni asi tegudeni ei lähe on see vastu olemine mitte midagi väärt neile.
Meeleavaldus peab toimuma siis, kui kõik muu on proovitud.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 26.01.2012 17:16:37 vasta tsitaadiga

lkits kirjutas:
iir kirjutas:
äh, see on tuuleveskitega võitlemine, vaadake mis poolas toimub, no vastu võetakse see nagunii. Kuni asi tegudeni ei lähe on see vastu olemine mitte midagi väärt neile.
Meeleavaldus peab toimuma siis, kui kõik muu on proovitud.


Poola näitel ei toimind ka see- me paame miskit õppima sellest ja oma variandi tegema sellise, et tõesti kuulataks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonuj
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2006




sõnum 26.01.2012 17:17:13 vasta tsitaadiga

Tundub järjekordse hädavalena. Kui ta oma postitusi ise teeb, siis milleks sinna veel mingeid admistraatoreid vaja on ja kust ta seda siis juba pressikal teadis kui alles pärast need adminnid ette võttis. Ilmselt ikka andis oma parooli ja käskis ära kustutada kuna tema kommentaar oli ju piinlikult vale väites, et IRL-i saadikud olid ACTA vastu.
Vastu olid nad oopis ACTA uuele arutelule ja ainult Indrek Tarand oli uue arutelu poolt.

p2tu kirjutas:
monty11 kirjutas:
Hetk tagasi FBs:
Mart Laar (vastus Kaido Toomingasele)
Toetan sellist lähenemist. ACTA on tõsine teema ja sellega kaasnevat tuleks kindlasti põhjalikult käsitleda. Vaadates siin fännilehel toimuvat pean lisama, et ma pole kindlasti ühtegi arutelu kustutanud ega muud taolist teinud. Kahjuks on kadunud ka minu enda postitused, ehkki arvan, et ACTA osas on vaja praegusest palju laiemat ja sisulisemat arutelu, mis võimaldaks ka selle jälgijatel saada tegelikku infot. Vabandan kõigi ees, et selline asi on juhtunud. Pärast pressikonverentsi võtsin veebilehe administraatorid ette – selgus, et muretsedes Facebooki ruumi sisulise täitumise pärast tänu korduvatele sissekannetele otsustasid nad sedalaadi kattuvate sissekannete hulka vähendada, et muuks aruteluks rohkem ruumi jätta. Kuidagi õnnestus neil aga maha võtta kogu arutelu, kaasa arvatud ka minu enda sissekanded. Tegin neile peapesu, mis loodetavasti peaks pikaks ajaks meelde jääma, seda enam et tehnilisest toimetamisest muutus asi korraga sisuliseks. Kirjutan oma kontole alati ise ja millegi ootamatut kadumist ei salli. Nii et head inimesed, arutame aga edasi – tsensuur internetis läbi ei lähe.


Ühesõnaga noortel aktivistidel oli oma arusaam sõnavabadusest. Lõpp hea, kõik hea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2012 17:19:24 vasta tsitaadiga

tonuj kirjutas:
tema kommentaar oli ju piinlikult vale väites, et IRL-i saadikud olid ACTA vastu.

Arvan sama ja selle 24.11.2010 otsuse valestitõlgendamisega me sisuliselt püüdsime ta kogemata "lõksu".

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 17:19:34 vasta tsitaadiga

Varsti tuleb TTV kanalilt pressiteade kus paks räägib, et tema seda läbi ei laseks ja HV saab omale uue iidoli icon_biggrin.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 17:43:24 vasta tsitaadiga

fallout3 kirjutas:
Tegelikult võiks keegi sinna nüüd postitada ettepaneku, et Laar võtaks ühe omapoolse postitusega tekkinud probleemi kokku ja selgitaks probleemi tagamaid, ning kustutaks seejärel need dubleerivad postitused ette teatades ära. Siis saaks seal jätkuda arutelu ACTA teemadel.
Või siis võiks keegi soovitada tal kasutajate blokeeringud maha võtta ja ma teeks selle ettepaneku talle ise.


thumbs_up.gif

Tanel, kas sa oled ikka seal blokitud ?

_________________
Geek it til it MHz
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonuj
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2006




sõnum 26.01.2012 17:43:34 vasta tsitaadiga

Pidevas edgarihirmus ei saa ometi teistel lasta sigadusi korraldada. Ja kui ütlebki midagi, kas tormad siis kohe ACTA-t toetama?!

iir kirjutas:
Varsti tuleb TTV kanalilt pressiteade kus paks räägib, et tema seda läbi ei laseks ja HV saab omale uue iidoli icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 17:49:44 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:
Õigluse huvides tuleb ka ära mainida, et sarnase päringu postitasin ka Valdo Randpere (Reformierakond) Facebook seinale, mis peagi kustutati. Põhjenduseks tõi ta 20-nda jaanuari kirjas, tsiteerin: "Ma ei ole ACTA temaatikaga kursis ja ei saa sulle selles osas vestluspartneriks olla." Ometi ta esines täna, 26-ndal jaanuaril Vikerraadios ACTA teemalises diskussioonis ACTA pooldajana.


Tsitaat Õhtulehele saadetud kirjast.
6 päevaga viis end kurssi, et lausa raadiosaatesse läks eksperdina esinema icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


thumbs_up.gif Alguses valeta ja vassi, pärast sõima kõiki varasteks. Nii need eksperdid sünnivadki.

_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.01.2012 17:51:01 vasta tsitaadiga

tonuj kirjutas:
Tundub järjekordse hädavalena. Kui ta oma postitusi ise teeb, siis milleks sinna veel mingeid admistraatoreid vaja on ja kust ta seda siis juba pressikal teadis kui alles pärast need adminnid ette võttis. Ilmselt ikka andis oma parooli ja käskis ära kustutada kuna tema kommentaar oli ju piinlikult vale väites, et IRL-i saadikud olid ACTA vastu.
Ära aja segi laari fännilehte ta isiklikuga (mida FB's ei olegi). Fännlehte administreerivad kolmandad osapooled ning sisu genereerib (valdavalt? ainult?) laar ise.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 17:55:58 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
tonuj kirjutas:
Tundub järjekordse hädavalena. Kui ta oma postitusi ise teeb, siis milleks sinna veel mingeid admistraatoreid vaja on ja kust ta seda siis juba pressikal teadis kui alles pärast need adminnid ette võttis. Ilmselt ikka andis oma parooli ja käskis ära kustutada kuna tema kommentaar oli ju piinlikult vale väites, et IRL-i saadikud olid ACTA vastu.
Ära aja segi laari fännilehte ta isiklikuga (mida FB's ei olegi). Fännlehte administreerivad kolmandad osapooled ning sisu genereerib (valdavalt? ainult?) laar ise.

Sisu genereerib ainult Laar ise. Punkt.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 18:01:10 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
fallout3 kirjutas:
Tegelikult võiks keegi sinna nüüd postitada ettepaneku, et Laar võtaks ühe omapoolse postitusega tekkinud probleemi kokku ja selgitaks probleemi tagamaid, ning kustutaks seejärel need dubleerivad postitused ette teatades ära. Siis saaks seal jätkuda arutelu ACTA teemadel.
Või siis võiks keegi soovitada tal kasutajate blokeeringud maha võtta ja ma teeks selle ettepaneku talle ise.


thumbs_up.gif

Tanel, kas sa oled ikka seal blokitud ?

Hea küsimus. Üks asi on "kogemata" postituste kutsutamine, aga kas blokeeriti ka "kogemata"?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aldios
HV kasutaja
aldios

liitunud: 25.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 18:04:03 vasta tsitaadiga


Mart postitas nüüd kah miskit https://www.facebook.com/pages/Mart-Laar/281541778525993
ise ligi saan aga likeda ega kommida ei saa kuna block veel peal

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2012 18:04:16 vasta tsitaadiga

Blokeeritud endiselt jah.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 18:08:04 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
fallout3 kirjutas:
Tegelikult võiks keegi sinna nüüd postitada ettepaneku, et Laar võtaks ühe omapoolse postitusega tekkinud probleemi kokku ja selgitaks probleemi tagamaid, ning kustutaks seejärel need dubleerivad postitused ette teatades ära. Siis saaks seal jätkuda arutelu ACTA teemadel.
Või siis võiks keegi soovitada tal kasutajate blokeeringud maha võtta ja ma teeks selle ettepaneku talle ise.


thumbs_up.gif

Tanel, kas sa oled ikka seal blokitud ?


No nii, soovitasin blokid maha võtta.

fallout3, sa tee nüüd siis oma osa ära icon_biggrin.gif

_________________
Geek it til it MHz
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonuj
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2006




sõnum 26.01.2012 18:14:12 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
tonuj kirjutas:
Tundub järjekordse hädavalena. Kui ta oma postitusi ise teeb, siis milleks sinna veel mingeid admistraatoreid vaja on ja kust ta seda siis juba pressikal teadis kui alles pärast need adminnid ette võttis. Ilmselt ikka andis oma parooli ja käskis ära kustutada kuna tema kommentaar oli ju piinlikult vale väites, et IRL-i saadikud olid ACTA vastu.
Ära aja segi laari fännilehte ta isiklikuga (mida FB's ei olegi). Fännlehte administreerivad kolmandad osapooled ning sisu genereerib (valdavalt? ainult?) laar ise.

Sisu genereerib ainult Laar ise. Punkt.


Ja adminnid kustutavad Laari komme ilma tema teadmata? Tuleks lahti lasta see adminn. Soe soovitus - ärge keerake olukorda sitemaks kui ta juba on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 18:17:20 vasta tsitaadiga

Ma usun, et hr. Laari kommentaar läks kaduma just sellepärast, et sellele kommentaarile tuli liigselt spammi moodi vastuseid.
Sellegipoolest on hea, et probleem on lahendatud ja arutelu saab jätkuda.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MKD
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2004




sõnum 26.01.2012 18:18:44 vasta tsitaadiga

Üsnagi loogiline, et taaskord lükati tanki mingid väiksed mutrikesed, vabandused on üsna magedad aga vähemalt reageeris thumbs_up.gif

Nüüd võiks ka blokeeringust vabaneda..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2012 18:25:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma usun, et hr. Laari kommentaar läks kaduma just sellepärast, et sellele kommentaarile tuli liigselt spammi moodi vastuseid.

vaata palun uuesti teema alguses olevad screenshotid üle, kas need tunduvad sulle spämmina?

Esiteks kustutati oluline teema-arendus ebamugavate küsimustega, teiseks blokeeriti mind sealt Laari lehelt.
What are the odds...

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 26.01.2012 18:36:58 vasta tsitaadiga

http://foorum.noortele.ee/aita-marti/

Aita Marti icon_biggrin.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 26.01.2012 18:38:19 vasta tsitaadiga

Saatsin järelpärimise Mart Laari õiendusele postituse kohta:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
i like my sugar with coffe and cream
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2012 18:42:36 vasta tsitaadiga

Helbeke, tõenäoliselt ma saaksin postitada, kui uuesti liken Mart Laari, mida kohe kindlasti ei taha teha icon_confused.gif
Aga kuna teema on oluline, siis surun selle ebameeldiva tunde alla ja postitan sinna olulist infot.

EDIT: likesin, aga postitada ei saa, endiselt tsensuur kestab thumbs_down.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 18:44:30 vasta tsitaadiga

Helbeke kirjutas:
Saatsin järelpärimise Mart Laari õiendusele postituse kohta:

Spoiler Spoiler Spoiler


Tema viimane postitus seal teemas

Mart Laar Kontrollin mis jama. Mina pole kohe kindlasti andnud korraldust kedagi blokeerida. Olen harjunud et mind kritiseeritakse seda peab saama ka siin lehel teha

_________________
Geek it til it MHz
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 18:47:16 vasta tsitaadiga

Äkki ei leia need adminnid kohta ülesse, kus blokeerituid tegelasi tagasi lubada lehele. Keegi oskab aidata, esimese hooga ei leidnud mina ka oma enda Facebooki fännilehtedelt seda võimalust.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 18:48:15 vasta tsitaadiga

Ma vaatasin, et pärast seda kustutamist tuleb sinna lehele postitusi nagu seeni pärast vihma. Laar saab nüüd kustutada, nii et vähe pole icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 18:49:59 vasta tsitaadiga

d3t, avalehe all on nool alla>privaatsusseaded>Blokeeritud inimesed ja rakendused
_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2012 18:54:06 vasta tsitaadiga

Keegi hea inimene võiks selle uudise sisu talle postitada ja kommentaari paluda.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=524677

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 18:57:11 vasta tsitaadiga

korsten, ei ole seda noolt, kui kasuta fännilehena Facebooki. :S

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel_
HV vaatleja

liitunud: 02.04.2011




sõnum 26.01.2012 19:04:19 vasta tsitaadiga

Kurat, nüüd ajavad mingid suvalised spämmijad oma jamaga seal närvi. Floodimise aeg on läbi. Nüüd oleks arutelu vaja.

tsitaat:
Sasha Nelegal Nikitin
Ruum sai ka otsa(((. Mart, kuidas saab osta veel ruumi facebookis?


tsitaat:
Uljam Teuli
Nüüd saad kustutada, et vähe pole icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 26.01.2012 19:08:09 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Helbeke kirjutas:
Saatsin järelpärimise Mart Laari õiendusele postituse kohta:

Spoiler Spoiler Spoiler


Tema viimane postitus seal teemas

Mart Laar Kontrollin mis jama. Mina pole kohe kindlasti andnud korraldust kedagi blokeerida. Olen harjunud et mind kritiseeritakse seda peab saama ka siin lehel teha


Jääb loota et Kaitseministri käsuliin sedasi hukas pole ja meil vaid "Like" nupp on mida pole mõne muu (A) nupuga segi ajada...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 19:32:41 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kuidas teised, aga mina saan maagiliselt igatahes taas kommenteerida. icon_biggrin.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2012 19:34:52 vasta tsitaadiga

Ja mina endiselt ei saa.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 19:39:28 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Keegi hea inimene võiks selle uudise sisu talle postitada ja kommentaari paluda.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=524677

Postitasin icon_smile.gif

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=365086606838176&id=281541778525993

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2012 19:42:17 vasta tsitaadiga

Tänud thumbs_up.gif

Huvitav, kas jäängi blokeerituks Laari lehel?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 19:45:35 vasta tsitaadiga

Tanel, pakun, et äkki on blokeerituid kasutajaid palju ja üritatakse nüüd seal terasid sõkaldest eemaldada. Ei tea mis seal täpselt toimub, kuid loodan isiklikult, et vähemalt HV rahvas, kes diskussiooni tekitas saavad oma postitamiseõigused tagasi icon_smile.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
imric
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2006




sõnum 26.01.2012 19:56:40 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:
Õigluse huvides tuleb ka ära mainida, et sarnase päringu postitasin ka Valdo Randpere (Reformierakond) Facebook seinale, mis peagi kustutati. Põhjenduseks tõi ta 20-nda jaanuari kirjas, tsiteerin: "Ma ei ole ACTA temaatikaga kursis ja ei saa sulle selles osas vestluspartneriks olla." Ometi ta esines täna, 26-ndal jaanuaril Vikerraadios ACTA teemalises diskussioonis ACTA pooldajana.


Tsitaat Õhtulehele saadetud kirjast.
6 päevaga viis end kurssi, et lausa raadiosaatesse läks eksperdina esinema icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Laari teemaga on asi minu arust ühel pool. Nüüd võiks rahvas antud raadiosaate (http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=1727971) ära kuulata ja "eksperdilt" uuesti aru pärida või uusi teemaga seonduvaid küsimusi esitada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2012 20:10:29 vasta tsitaadiga

Postimehe avalehel uudis
Spoiler Spoiler Spoiler


http://www.postimees.ee/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 26.01.2012 20:24:20 vasta tsitaadiga

Kas panite tähele - "Indrek Tarand: Ma kutsun sind heal meelel, Mart, ka ACTA teemalisele väikesele ajurünnakule, mida plaanin veebruari 2. pooles Tallinnas korraldada!"
Tasub ehk Inderkult lähemalt pärida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2012 20:29:38 vasta tsitaadiga


Link


Aga nüüd aitab kah naljadest, ootame Laarilt reaalseid vastuseid ja/või tegusid thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 20:48:43 vasta tsitaadiga

Minut.ee's leidis ka see kajastamist:
http://www.minut.ee/article.pl?sid=12/01/26/136233

Ja ka Digi.ee's:
http://www.digi.ee/uudised/mart-laari-facebook-lehel-toimub-tsensuur-kas-uue-vaikiva-ajastu-algus-2012-01-26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 20:52:28 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Tanel, pakun, et äkki on blokeerituid kasutajaid palju ja üritatakse nüüd seal terasid sõkaldest eemaldada. Ei tea mis seal täpselt toimub, kuid loodan isiklikult, et vähemalt HV rahvas, kes diskussiooni tekitas saavad oma postitamiseõigused tagasi icon_smile.gif

Minul on igatahes postitamisõigus tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maamees
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 26.01.2012 21:20:08 vasta tsitaadiga

A kas nüüüd siinsed sellid, kes jahuvad ühel tegelikult juba ammu ammendunud teemal pool päeva, ei leia, et käituvad ise sama lapsikult kui Mart /või tema administraatorid/ seda tegid? See siinne pilamine ja FB-s "lisaruum" on ju minumeelest ehe näide madalalaubalisusest ja huumoripuudulikusest. Mõtleva inimese jaoks oli/on ta ehk ühekordselt nalja pakkuv, ent kui sellest jäädaksegi jahuma siis... Oli algul huvitav seda teemat siin lugeda, nüüd aga peaaegu, et kõik postitused on sisult ühed ja HV Tanel võiks need niisama ilkumised ja lahmimised sama hästi ära kustutada nagu Laari lehel tehti. Elame nüüd normaalset elu edasi ja arutaks hoopis seda teemat, miks ACTA, SOPA, PIPI ja muud asjad head ja halvad on. Argumenteerime täiskasvanud inimeste kombel mitte aga nagu lambakari või pooletoobised. Või olen mina ainuke, kellele see internetiruumi lagastamine üle juba viskab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 21:23:56 vasta tsitaadiga

Juba ammu viskab üle, kuid eks suurema osa inimeste jaoks, kes uudiseid praegu loevad, jõuab nali alles nüüd kohale ega pruugi üldse aru saada "ruum sai otsa" nalja tagamaadest, vaid lõõbivad juba niisama.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2012 21:24:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Elame nüüd normaalset elu edasi ja arutaks hoopis seda teemat, miks ACTA, SOPA, PIPI ja muud asjad head ja halvad on.

aga palun, vastavad teemad on ju olemas icon_eek.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=83

Mis puudutab käesolevat teemat, siis see läheb lukku niipea kui saan Laari seinale postitusõiguse tagasi.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 26.01.2012 21:56:31 vasta tsitaadiga

siis ikks, kui kirjutad oma küsimused uuesti sinna ja on saadud keerutamata vastus icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 23:20:36 vasta tsitaadiga

Dag kirjutas:
siis ikks, kui kirjutad oma küsimused uuesti sinna ja on saadud keerutamata vastus icon_smile.gif

+1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 26.01.2012 23:30:31 vasta tsitaadiga

Dag kirjutas:
siis ikks, kui ... on saadud keerutamata vastus icon_smile.gif
Miks mulle tundub, et sel juhul jääkski teema lukku panemata icon_rolleyes.gif
_________________
...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 23:37:59 vasta tsitaadiga

täielik tsensuur, vana lugu kui juba kriitiliste küsimuste vastamisega karile jookstakse, ühesõnaga loll kes vabandust ei leia, olgu see nii ajuvaba kui tahes küll mõni pooletoobine ikka uskuma jääb vähemalt selle pealne nad loodavad
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  Mart Laari Facebook lehel toimub tsensuur - kas uue (vaikiva) ajastu algus? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.