Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Klienditeenindus (müüjate apsakad jms) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 18.04.2010 14:37:20 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... mind täitsa huvitab, paljudel teist suurtest ninatarkadest on üldse olemas mingisugunegi müügitöö või klienditeeninduse kogemus antud valdkonnas (või üldse tõsiseltvõetav töökogemus misiganes valdkonnas) ? Isegi, kui täiesti kõrvale jätta tootetundmine, siis klienditeenindaja töö iseenesest on juba üsna karm teema, kui selleks puudub igasugune ettevalmistus ja sobivus. Ma olen selles 110% kindel, et kui te prooviiksite antud valdkonna tööd nädalakese, siis peale seda ei tundu see teema enam üldse naljakas, isegi mitte natukene ...

Selge on see, et müüjale ei ole tema teadmatus naljakas, vaid tekitab tuska ning raskusi. Kliendi jaoks on asi natukene koomiline ikka, kui klienditeenindaja ei oska advekaatset vastust ka otsida ning ühmab, et vahet ju tegelikult pole nagunii.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2010 14:39:25 vasta tsitaadiga

Kusjuures mul tuttava ema töötas kunagi itipoes ja polnud eriti arvutiinimene ning kodus pidevalt tuupis parameetreid ja igasugu muid IT seonduvaid asju pähe icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004




sõnum 18.04.2010 14:45:56 vasta tsitaadiga

kagome696, kui küsida tohib mis valdkonnad?

Müügitöös tuleb siduda teadmised ja osavus toodet müüa (müügitehnika). Teadmistega ei müü kellelegi tänapäeval midagi.
Enamus inimesi ostab ikka emotsiooni ajel toote ära, kui hästi asi inimsele selgeks tehakse.

kagome696, ja mis euronicsi poes selline asi juhtus kui küsida tohib kõige esimene postitus teil?
Kommentaarid: 371 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kagome696
HV vaatleja
kagome696

liitunud: 23.03.2010




sõnum 18.04.2010 14:47:41 vasta tsitaadiga

WerteX, riided, toidukas, elektroonika ja tarbekaubad, ärge tapke, aga telefonimüümisega tegelesin ka. (Mitte just kõige kenam kombinatsioon.) Pärnu Euronics, Porta I all.
_________________
Zzz...


viimati muutis kagome696 18.04.2010 14:48:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2010 14:49:44 vasta tsitaadiga

... esimene kogemus IT alase müügitööga aastal 1994 ja olen lisaraha teeninud IT kaubagrupi teenindajate koolitajana, seega kogemust natuke jagub icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kagome696
HV vaatleja
kagome696

liitunud: 23.03.2010




sõnum 18.04.2010 14:50:36 vasta tsitaadiga

Kindel see, et ma olin vaimustuses, kui sattusin siin Tartus Elfasse ja Oomipoodi - oh seda eufooriat, tüübid teavad, millest neile räägitakse ja oma ala spetsid icon_smile.gif thumbs_up.gif

Edit: MarioA., korras.

_________________
Zzz...


viimati muutis kagome696 18.04.2010 15:10:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 18.04.2010 14:58:22 vasta tsitaadiga

Mis offtopic. Palu ümber nimetada klienditeeninduse teemaks ehk?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2010 15:45:40 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Selge on see, et müüjale ei ole tema teadmatus naljakas, vaid tekitab tuska ning raskusi. Kliendi jaoks on asi natukene koomiline ikka, kui klienditeenindaja ei oska advekaatset vastust ka otsida ning ühmab, et vahet ju tegelikult pole nagunii.

... kas sa naerad teenindaja üle või hoopis oma küündimatuse üle olukorda mõista ? Töötaja valib, kontrollib sobivust, koolitab ja loob töötingimused ikka tööandja. Juhul, kui selles protsessis on olulisi puudujääke, siis paratamatult pole tulemus kliendi jaoks positiivselt ootuspärane. Juhul, kui tööandja väidab, et tal pole kõigeks selleks piisavalt vahendeid, siis see vaid tõestab, kus tegelik probleem peitub ja kui vähe selle taga huumorit on. Inimene aga paraku ei ole just kuigi altis oma nina alt kaugemale vaatama ega nägema ja pilab teenindajat ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 18.04.2010 15:50:53 vasta tsitaadiga

Tööandja vahendite puudumine ei õigusta ometi töötaja endaalgatusliku eneseharimise soovi puudumist olla oma kohal parem, pakkuda parimat.
Kindlasti mingil alal pole ilma tööandjapoolse koolituseta võimalik, kuid esimeses postis toodud näite puhul oleks viisakas tunda natukenegi huvi, mis täpsemalt on kõvaketas ning kui ei tea, proovida teha kõik, et kliendile soovitud vastus anda.


viimati muutis Mario. 18.04.2010 15:55:08, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kagome696
HV vaatleja
kagome696

liitunud: 23.03.2010




sõnum 18.04.2010 15:51:24 vasta tsitaadiga

DigeBeni, anna andeks, aga kas sina läheksid, ütleme, kosmoselaeva ehitajaks, kui seda ei oska? Saadaksid oma CV, kus kiidaksid ennast sel alal ja et oled sobiv jne? Ma ei usu, et sa nii teeks, eks?
_________________
Zzz...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 18.04.2010 16:06:26 vasta tsitaadiga

kagome696 kirjutas:
...
Ega kõigi nende toodete tundmiseks on vaja ühte - füüsika ja elektroonika tundmist, mis pole üldsegi keeruline, põhikoolist saati õpetatakse füüsikat...

icon_lol.gif eks senimaani ikka kujutatakse igasuguseid asju ette, kuni ise pole antud olukorras olnud.

paar näidet oma müügipraktikast (ca 8 aastat):
1. tuleb onkel sisse, käib ühest nurgast teise, istub maha ja piidleb tugevalt tindiriiulit.. paari minuti pärast (loomulikult ma pakkusin vahepeal ka oma abi mõtete koondamiseks aga see lükati väsinud viipega tagasi) tuli siis mokkelt küsimus: " see kannonni tint... mitu protsenti selles lükoosi on?"
2. tormab varajases keskeas pereisa poodi, eelmine päev ostetud printer kaenlas, kohe mulle ninna ja küsima:" kuule, et seda et, eile ostsin ja unustasin küsida, et mis plastikust see printeri korpus on ?". No ega osanud vastata ja ega ka kusagilt seda infi nüüd välja kah ei võlu aga igaksjuhuks küsisin, et miks see plati tüüp nii oluline on, et ehk saab kuidagi teistmoodi asja lahendada. Seepeale tuli siis kiire vastus, et kui põlema läheb, ei ajaks mürgist vingu välja- tal väiksed lapsed jne...

Üldiselt olid kõige tüütumad just sellised 10-12 klassi juntsud ja kutsekooli noorinfotehnoloogid, kes peale igat arvutitunnis kuuldud uut sõna tulid seda kauplusesse häälima.

ps. olen elektrooniku eriharidusega
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kagome696
HV vaatleja
kagome696

liitunud: 23.03.2010




sõnum 18.04.2010 16:23:30 vasta tsitaadiga

kännuämmelg, aga osades printerites on tindi alusaineks glükoos. icon_neutral.gif
Teine juhus on ikka, jah, huvitav icon_biggrin.gif Skisoidne inimesetüüp, kel on paranoia?

_________________
Zzz...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2010 16:29:38 vasta tsitaadiga

MarioA., töösuhe, nagu iga teinegi suhe, on kahepoolne nähtus ja heade tulemuste saavutamiseks on tarvis mõlemapoolset panust ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 18.04.2010 16:35:32 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
MarioA., töösuhe, nagu iga teinegi suhe, on kahepoolne nähtus ja heade tulemuste saavutamiseks on tarvis mõlemapoolset panust ...

Seda muidugi. Kuid me ei saa ajada kõike ometi tööandja või õpetaja tegevusetuse kaela - kõik oleneb inimesele omistatud kasvatusest ja läbi selle moodustunud iseloomust/õppimishimust.
Mina ei ole kunagi klienditeenindajana töötanud, kuid kuna mulle meeldib teisi harida ja olen tehnikaalast klienditeenindust üsna meeldivana eeldanud jja kõrvalt näinud, siis palun paku võimalus mul kogeda, mida ma nädalaga sellest tööst arvan või mitte. Hea meelega.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 18.04.2010 16:40:46 vasta tsitaadiga

kagome696 kirjutas:
kännuämmelg, aga osades printerites on tindi alusaineks glükoos. icon_neutral.gif


too mulle palun näide icon_cool.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MONGO
HV kasutaja
MONGO

liitunud: 17.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2010 16:49:44 vasta tsitaadiga

Eesti arvutipoodides müüjate teadlikus oma valdkonnas on siiski natuke väike, vähemalt minu arvates. Konkreetne näide, töötasin arvutipoes, oli seal selline igati tore neiu kellega olime pidevalt koos tööl. Tema standardfraasid sülereid müües olid: võimas videokaart, palju kõvakettaruumi, hea protsessor jne. Ehk siis kuigi inimene pmst ei saanud aru millest ta rääkis üritas ta siiski kohusetundlikult tööd teha.
Tolles konkreetses poes oli küll kõik üles ehitatud agresiivsele müügile, kaamerad jälgisid müüjat igas nurgas ja eksimuse korral järgnesid sanktsioonid. Eks seepärast teemas mitte nii kodus müüjad üritasidki "tööd hingega teha" icon_smile.gif
Siiski, eriti nõme on just müüjate pohhuism. Teadmatus on andestatav, kuid üks vene keelt rääkiv vana müüs mu väikevennale süüdimatult vale läpaka. Hilisem külaskäik sinna poodi ei andnud tulemusi, olevat meie asi vaadata kaup üle icon_biggrin.gif Ehk siis läksime reklaam näpus poodi, küsisime nimelt kindlat masinat, toodi laost karp, küsisime siis korduvalt kas on ikka õige, jah jah pidi olema muidugi. beer_yum.gif See oli nüüd aastad tagasi kuid siiski. Sama hinnaga pillid olid, kuid erineva konfiga, ei tea kas siis tähelepanematutele äritigi kehvemaid mudeleid või midagi.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kagome696
HV vaatleja
kagome696

liitunud: 23.03.2010




sõnum 18.04.2010 17:06:39 vasta tsitaadiga

kännuämmelg, seal kasutatakse dekstroosi (mis on teisisõnu ka glükoos) ja muidki suhkruid.
http://www.faqs.org/patents/app/20090117350
Here you go, dear icon_smile.gif

_________________
Zzz...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 18.04.2010 17:27:33 vasta tsitaadiga

kagome696 kirjutas:
kännuämmelg, seal kasutatakse dekstroosi (mis on teisisõnu ka glükoos) ja muidki suhkruid.
http://www.faqs.org/patents/app/20090117350
Here you go, dear icon_smile.gif

see pole vastus Sinu väitele, et osades printerites (-tintides) on alusaineks glükoos

ühesõnaga oli mu küsimus tõstetud just sellepärast üles, et Sa pakkusid selle väite välja lahmivalt, ilma tegelikke fakte teadmata. Seega pole Sa kuskilt otsast parem sellest müügimehest, kes ei osanud öelda, mis läpaka videokiibi mudel on (IMO pole äriklass mängimiseks loodud)
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kagome696
HV vaatleja
kagome696

liitunud: 23.03.2010




sõnum 18.04.2010 17:36:05 vasta tsitaadiga

kännuämmelg, see on juba keemia, mitte müügikõne, khm, kõrgeim keemia, aga okei. Loen sinu eest sulle ette: Aqueous ink - veebaasil tint. Või sa tahtsid firmat teada? icon_biggrin.gif

http://en.wikipedia.org/wiki/Inkjet_printer
Siin on sulle näiteid firmadest, kui sa usud wikit rohkem kui teaduslikke lehti.

_________________
Zzz...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 18.04.2010 17:49:26 vasta tsitaadiga

kagome696 kirjutas:
kännuämmelgLoen sinu eest sulle ette: Aqueous ink - veebaasil tint. .


Mind huvitab hirmsasti see koht, kus on välja toodud, et tindiprinteri tindi alusaineks on glükoos (või siis dekstroos) icon_cool.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kagome696
HV vaatleja
kagome696

liitunud: 23.03.2010




sõnum 18.04.2010 18:18:22 vasta tsitaadiga

kännuämmelg, kas sa peale seda, et glükoos või muu sahhariid on magus, ka midagi tead? Sorry.

P.S. ootan, kuni mees koju tuleb, ta on kõrgeimat keemiat õppinud, eks ta mulle seletab, kas mina kuulsin keemia kursusel valesti või kuidas.

_________________
Zzz...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 18.04.2010 18:35:54 vasta tsitaadiga

kagome696 kirjutas:
kännuämmelg, kas sa peale seda, et glükoos või muu sahhariid on magus, ka midagi tead? Sorry.
.

vabanda mu pimedust aga enne ma seda pinnimist ei jäta, kui näen adekvaatset tsitaati, milles selgelt kirjutatud, et tindipriteri tindi baasaineks on mingi "glükooslane" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 18.04.2010 21:28:21 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
Üldiselt olid kõige tüütumad just sellised 10-12 klassi juntsud ja kutsekooli noorinfotehnoloogid, kes peale igat arvutitunnis kuuldud uut sõna tulid seda kauplusesse häälima.

Ühesõnaga, kui ma tulen kauplusesse küsima, a là "Millised videokaardid teil müügis on, mis omavad 1GB VRAMi?" siis olen kohe inimene, kes ei jaga miskit? (ära südamesse võta, ei mõtle midagi halba sellega, jäi mulje, et kõik ongi omaarust teadlased, kes küsivad miskit)

Üldjuhul on müüjad normaalsed, mõnikord on ka mööda pandud (siis kui ise ka asjast midagi tean). Ülemiste Euronics on koht, kus on kõige rohkem aidatud ja kus ei aeta mulle jama pähe. Viimati kui ruuterit käisin sealt ostmas, siis oli 2 toodet, hind oli täpselt sama. Sai siis küsitud, et mis neil erinevat on. Müügimees siis uuris neid karpe umbes minut, ning siis ma panin tähele, et mudeli number on mõlemal sama ja mainisin seda. Siis ütles, et üks on vist uuemast partiist ja küsis, mis värvi karpi me soovime, et ta isiklikult võtaks helerohelise, et sobib karbi üldmuljega rohkem kokku icon_biggrin.gif
Aga ühtegi halba sõna ei ole öelda.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kagome696
HV vaatleja
kagome696

liitunud: 23.03.2010




sõnum 19.04.2010 01:53:26 vasta tsitaadiga

kännuämmelg, mina siis kagome696, mees icon_smile.gif aga jah, sorry, ma näen, et sa vist ei ole inimene, kes midagi just millestki teaks, aga kui sind huvitab, kuidas tindiprintimine käib, siis lühi kirjeldus sulle: kassetil on värvi mahuti all väga palju peenikesi torukesi, kuhu värv pidevalt sisse voolab, kuid välja ei tilgu tänu kapillaarefektile (eeldades, et sa tead, mis see on) torukesi saab kuumutada väga lühikese ajaga ja suhteliselt kõrgele temperatuuride niipalju, et baasained seal sees aurustuvad see tekitab miniatuurse plahvatuse, mis paiskab värvaine sealt välja. Nüüd ma tahaks teada, et mis aineid oskad sina otsida, mis käituvad vastavalt (aurud ei tohi olla mürgised, võimalikult madal keemistemperatuur, võimalikult vähepolaarne aine, peab aurustudes paisuma võimalikult palju arvestades kõiki aspekte jne.) aineid mis sobivad on suhteliselt palju, aga sorry, ei ole kasulik kasutada ainet, mille grammi hind on rohkem väärt kui sina icon_razz.gif. Piisavalt odavateks aineteks ja kõige sobivamad on oligoeteenid, ning ka mõningad selle derrivaadid, kuid paraku see suhteliselt tuleohtlik, ning temas võivad toimuda kuumutamisel soovimatud reaktsioonid kasseti osadega, või tindiga, mis nõuab kallimate värvainete ning kullast kasseti osade kasutamist, mis teeb selle kalliks. Teised ained mida saab kasutada on sahhariidid, kuid ei sobi lihtsalt üteldes tsüklilised ehk hüdrogeneeritud(mis ei ole päris õige termin, aga kui hakkaksin kogu asja seletama, siis peaks terve aasta ülikoolikeemiat sulle ära seletama), kõige optimaalsema ahelapikkuse ja hinna suhtega jääbki glükoos, mida küll otseselt ennast ei kasutata, kuid kasutatakse tema dehüdrogeneeritud derrivaati - dekstroosi, mis entroopia kasvu poole püüeldes muutub tagasi kuni tasakaalu olekuni ka glükoosiks. Kasutatakse ka muidugi muid aineid, kuid vähem. Niiet jah, kui tahad tinti, kus on glükoos sees, siis peaaegu kõigis, kuid jah, see aurustatav aine on dekstroos, või mõni muu laadne sahhariid.
_________________
Zzz...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 19.04.2010 06:23:24 vasta tsitaadiga

kagome696 kirjutas:
kännuämmelg, mina siis kagome696, mees icon_smile.gif aga jah, sorry, ma näen, et sa vist ei ole inimene, kes midagi just millestki teaks..

icon_lol.gif ole nüüd kena ja Sul on see suurepärane võimalus mind teavitada. Mina kahjuks oma teadmatuses ei suuda glükoosi baasainena kusagilt välja lugeda. Loomulikult on tindi täpne koostis iga tootja kiivalt hoitav saladus , kuid baaskoostised (vesi, värvaine, vedeldaja) peaksid olema siiski suhteliselt standardsed.

NB! Lisaks võin ma Sulle, kui väga teadlikule kodanikule meelde tuletada ka seda, et kõik tindiprinterid ei tööta bubblejet tehnoloogial (esimese tindipritse, canoni patent, vaid paralleelselt on ka kasutusel epsoni poolt ka teistsugune lahendus, kus tinti nendes mulle tundmatutes kapillaarides ei kuumutata vaid imetillukeste piesoplaadikeste (loodan, et kirjutasin ikka õigesti)abil elektriimpulsi tagajärjel mehaaniliselt kiirendatakse

edit:
Kokkuvõtvalt jõuame ikkagi selle juurde tagasi, miks ma tähte närima hakkasin- võib tunduda üpris lõbus klienditeenindajat peetida ja pihku itsitada, kuid kui see teistpidi tagasi pöörab, tõmbab nägu virilaks ning minnakse isiklike solvangute tasemele icon_cool.gif

Mu keemiateadmised jäävad küll kaheksakümnendate lõppu, kuid siiski ei leia ma, et tindis kasutatav glükool ja glükoos (dekstroos) oleks sünonüümid.


viimati muutis kännuämmelg 19.04.2010 08:18:45, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Klienditeenindus (müüjate apsakad jms) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.