Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark 11 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 00:49:45 vasta tsitaadiga

6447
Intel Xeon W3570 @ 4,51 GHz
GTX 570 @968/1186
GPU 6177
Physics 8767
Combo 6038
See ei ole kaardi viimane sõna, kahtlemata on 6500 punni võimalik.

http://3dmark.com/3dm11/295626
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 01:38:43 vasta tsitaadiga

SogegaTyyp kirjutas:
6447
Intel Xeon W3570 @ 4,51 GHz
GTX 570 @968/1186
GPU 6177
Physics 8767
Combo 6038
See ei ole kaardi viimane sõna, kahtlemata on 6500 punni võimalik.

http://3dmark.com/3dm11/295626
'
Kui ikka külma korralikut teeb siis kohe kindlasti saad 6500 kätte!
minul siis selline tulemus
Ati 5870-ga
5149P
http://3dmark.com/3dm11/318688
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2011 20:29:02 vasta tsitaadiga

P3977 X6 1055T @ 2,8 GHz (turbo väljas) + HD6870 http://3dmark.com/3dm11/321923
P4333 X6 1055T @ 2,8 GHz (turbo väljas) + HD6870 @ 900->1000/1050->1200 http://3dmark.com/3dm11/322182
Edit:
P4390 X6 1055T @ 3,2 GHz + HD6870 @ 1000/1225 http://3dmark.com/3dm11/344255
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 17:03:27 vasta tsitaadiga

protsessor ohverklokk budut?
Ehk siis võiks asja tiba klokkida ka.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 17:06:26 vasta tsitaadiga

Miski 3800 peaks visates tulema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 17:32:55 vasta tsitaadiga

OT: Protsessor on kahjuks karbist välja võtmise ajast, ehk OSi installimisel ennast väga ebastabiilselt näidanud. Alguses ei saanud aru mis värk lambist restardid/pangumised aga kui 2 tuuma tagant ära võtsin ning nädalateks stabiilsus tekkis siis sain aru milles kala. Turbo sees ja 4,5 tuum loadi saab on crashi tõenäosus suur. Samas vahest trikitab idles ka. 2,8GHz juures 6 tuumaga on nii paar crashi päevas, seega jooksutan 4 tuumaga ja rahu majas. Vist peaks prose garantiisse viima, mingit overvolti vms pole see CPU kunagi näinud. 3,2Ghz läks alles teisel katsel kuue tuumaga läbi, seega mingist OC'st selle CPUga rääkida ei saa icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 06.01.2011 18:00:11 vasta tsitaadiga

Optimist, raudselt mingi muu kala.
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 18:03:35 vasta tsitaadiga

Just, pigem mingi mobo teema või isegi toite icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 18:18:20 vasta tsitaadiga

OT:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 21:10:03 vasta tsitaadiga

sai ka siis ära proovitud


_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 23:57:54 vasta tsitaadiga

P4908

AMD Phenom II X6 1090T @ 3895Mhz 1.4v
Dominator 2x2GB 1600Cl7 (7-8-7-20-1T)
Club3D HD6950 unlocked @ 900/1350

Emaplaat on paras kaka OC jaoks icon_cry.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 00:27:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

AMD Phenom II X6 1090T @ 3895Mhz 1.4v

Ega sa õhuga eriti kaugemale ei läheks kah selle prosega, seega pole mobos mingit vahet thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 00:30:18 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

AMD Phenom II X6 1090T @ 3895Mhz 1.4v

Ega sa õhuga eriti kaugemale ei läheks kah selle prosega, seega pole mobos mingit vahet thumbs_up.gif

Eelmisel kasutajal (winterwind) läks 4ghz 1.4v Gigabyte GA-870 peal. Mul pole nii piix jahuti ka ju. icon_wink.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 07.01.2011 00:54:15 vasta tsitaadiga

volti 1.5 peale ei kannata tõsta?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 00:57:53 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
volti 1.5 peale ei kannata tõsta?

Einoh, kannatab loomulikult aga tahtsin 1.4 peal max välja pigistada. Lambikas run lihtsalt icon_biggrin.gif kunagi võtan asisemalt ette. Oleks parem mobo saaks parema tulemuse.. icon_razz.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.01.2011 03:18:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
sai ka siis ära proovitud



Nagu vantages, siis ka siin lasin HD5870 sarnastel kelladel võrdluseks.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kahjuks sul siin FPS näite pole, siis neid võrrelda ei saa. Skoori vahe on 11s protsentuaalselt tuntavam, kui vantages. Ilmselt tuleb see HD6970 GPU paremast optimeeritusest DX11 suhtes.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 05:09:28 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

AMD Phenom II X6 1090T @ 3895Mhz 1.4v

Ega sa õhuga eriti kaugemale ei läheks kah selle prosega, seega pole mobos mingit vahet thumbs_up.gif

Eelmisel kasutajal (winterwind) läks 4ghz 1.4v Gigabyte GA-870 peal. Mul pole nii piix jahuti ka ju. icon_wink.gif

jäta naljad, 105 Mhz icon_biggrin.gif
See annab sulle benchis täpselt 27 punkti thumbs_up.gif
Ei usu et mobo jama, pigem tihendi värk, pole lihtsalt proovinud.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 22:24:10 vasta tsitaadiga

to Kristoferr


Spoiler Spoiler Spoiler


panin nats juurde
võrdle nüüd icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 10.01.2011 01:45:44 vasta tsitaadiga

suht lahja tulemus, võrreldes mõne sarnase configa masinaga siin (4500). ei oska eriti OCda.

i5 750 4ghz 1,36v
hd5850 800/1175 1,08v
ddr3 @ 2000mhz 1,6v

3939


kuidas paremaks saaks?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 01:49:31 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:
kuidas paremaks saaks?

Keera videokaardile kella juurde icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 10.01.2011 01:51:45 vasta tsitaadiga

millega?
_________________
www.simracing.ee
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 01:53:36 vasta tsitaadiga

argottt,

MSI Afterburner

Rivatuner?
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 10.01.2011 02:46:44 vasta tsitaadiga

nii läks paremaks

i5 750 4ghz 1,36v
HD5850 925/1175 1,225v
4gb ram 2000mhz

4388 punkti

http://3dmark.com/3dm11/391515;jsessionid=BFCEB45F69E2ED9D3A13833D02DBB78E?show_ads=true&page=%2F3dm11%2F391515%3Fkey%3D98qZBM5vNCs8A70dBmwVJJEE55kkjQ

_________________
www.simracing.ee
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 10:18:23 vasta tsitaadiga

argottt, pane mälu 1200 peale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 20:42:27 vasta tsitaadiga

Proovisin kah siis 24/7 kelladel ühe runni lasta.

AMD 965@3,7ghz
AMD 6850@900/1150

3707 punni

http://3dmark.com/3dm11/395805

Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 10.01.2011 20:46:38 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
argottt, pane mälu 1200 peale thumbs_up.gif


1200 peal kaotasin 3 punkti.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 21:55:31 vasta tsitaadiga

Mingi mõnekümne punkti suurune kõikumine on suht normaalne. Mälu tõstmine ei paista nagu midagi mõjutavat.

P4555
i5-750 @ 3.8GHz 1.3V
HD5850 @ 920 / 1200 1.174V

GDDR @ 1175: P4545

argottt, huvitav, et Sul pmst sama seadistuse juures ~170p vähem tuleb.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 11.01.2011 11:42:28 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:
Ramones kirjutas:
argottt, pane mälu 1200 peale thumbs_up.gif


1200 peal kaotasin 3 punkti.


Mälu kellamine ei anna pm midagi.

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 11.01.2011 12:59:08 vasta tsitaadiga

Panen ka oma esimese dx11 kaardiga tulemuse siia!
Tõesti ainuke mark mida selle prosega (isendiga) on mõtet lasta!!!

i7 930 @ 4,2Ghz
GTX 580 @ 965/1150/1929 (core-mem-shader)

3DMark Score
P7033
Graphics score
6828
Physics Score
8958
Combined Score
6417
GraphicsTest1
29.34 FPS
GraphicsTest2
31.19 FPS
GraphicsTest3
42.64 FPS
GraphicsTest4
22.15 FPS
PhysicsTest
28.44 FPS
CombinedTest
29.85 FPS


http://3dmark.com/3dm11/399858
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 11.01.2011 13:42:39 vasta tsitaadiga

Lasin ka ühe 24/7 jooksu,et saaks väikse märgi maha teemasse.

Spoiler Spoiler Spoiler

3DMark Score
P7027
Graphics score
7133
Physics Score
8882
Combined Score
4933
GraphicsTest1
32.73 FPS
GraphicsTest2
33.86 FPS
GraphicsTest3
43.61 FPS
GraphicsTest4
21.76 FPS
PhysicsTest
28.2 FPS
CombinedTest
22.95 FPS
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miksmitte
HV vaatleja
miksmitte

liitunud: 11.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 13:43:34 vasta tsitaadiga

P2047

läpakas msi gx660

i5 460 @ 2,6GHz midagi
5870m stock

http://3dmark.com/3dm11/400179;jsessionid=B3F194224F8F48827D7C4D1A649F69CE?show_ads=true&page=%2F3dm11%2F400179%3Fkey%3D2VvUh6uEvsVyE7VdUKUH4FAKqQTqxk

result-s näitab, et video clock on 100/150 Mhz, st 3dmarkis kasutab 2d clocke?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 11.01.2011 13:45:08 vasta tsitaadiga

2D kelladel ei oleks sellist scoori elusees tulnud nagu hetkel sul on.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 19:30:27 vasta tsitaadiga

pwnage kirjutas:
Proovisin kah siis 24/7 kelladel ühe runni lasta.

AMD 965@3,7ghz
AMD 6850@900/1150

3707 punni

http://3dmark.com/3dm11/395805



Lisasin veits kellasid juurde:

AMD 965@3,9ghz
AMD 6850@1010/1200

4147 punni

3DMark ScoreP4147
Graphics score4183
Physics Score4169
Combined Score3870

http://3dmark.com/3dm11/401688

Kuna kast asub lauasahtlis, siis pärist viimast piiri ei otsind ja mälu vist niikuinii midagi ei mõjuta, seda eriti ei puutund icon_lol.gif

Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 11.01.2011 22:40:02 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Mingi mõnekümne punkti suurune kõikumine on suht normaalne. Mälu tõstmine ei paista nagu midagi mõjutavat.

P4555
i5-750 @ 3.8GHz 1.3V
HD5850 @ 920 / 1200 1.174V

GDDR @ 1175: P4545

argottt, huvitav, et Sul pmst sama seadistuse juures ~170p vähem tuleb.


imelik jah, ma pole formatti ka ammu teinud, ketas igat pahna täis. võib ka rolli m2ngida kui windows väga umbes?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 00:16:57 vasta tsitaadiga

prose ei anna halligi juurde siin testis icon_rolleyes.gif
5820p

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 10:46:35 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
prose ei anna halligi juurde siin testis icon_rolleyes.gif


Intel annab AMD-st suurema skoori, ju siis ikka mõjub icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 11:51:57 vasta tsitaadiga

pwnage kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
prose ei anna halligi juurde siin testis icon_rolleyes.gif


Intel annab AMD-st suurema skoori, ju siis ikka mõjub icon_biggrin.gif

Mõtlesin pigem 4 GHz vs 4,3 GHz. Juurde tulid tyhised punktid icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 16:44:55 vasta tsitaadiga

Intel saab lihtsalt nime eest x% suurema skoori.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Drover
HV vaatleja
Drover

liitunud: 03.03.2006




sõnum 12.01.2011 19:40:12 vasta tsitaadiga

icon_confused.gif
http://3dmark.com/3dm11/408226
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 22:49:07 vasta tsitaadiga

Tagasihoidlikud P5034:



Kiire kvaadiga ehk rebiks rohkem. icon_lol.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2011 15:42:43 vasta tsitaadiga

Mul samasse auku, 5000 piir küll kätte saamata

P4984

e8400 @4,33(480x9) jahutab 7 aastat vana Tt thumbs_up.gif
HIS 6950(sahder unlock 990/1350@1,290v)

No Core 2 Dual prose ja single Radeoni koosluses tundun olevat esimene icon_razz1.gif

Edit: 4,42GHz tulemust ei parandanud ja graafika core tõusul jookseb viimases testis kokku icon_confused.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2011 23:12:14 vasta tsitaadiga

Nii, tänane ilm nagu loodud videokaardi õhuga klokkimiseks; tuli ka kohe märksa mõistlikum tulemus:

P6663
GTX 570 @1005/1202
Xeon W3570 @4,54 GHz
http://3dmark.com/3dm11/430220
GPU 6362
CPU 9277
Combo 9240
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 18:25:09 vasta tsitaadiga

Cpu I7 2600K@5373Mhz Jautus SS
Mobo:Gigabyte GA-P67A-UD4
Mälud:Corsair GTX2@1102Mhz CL8-8-8-24
Gpu:Amd 6970@962/1500Mhz
Skoor:5904p
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 19:49:31 vasta tsitaadiga

kaidtor kirjutas:
Cpu I7 2600K@5373Mhz Jautus SS icon_razz1.gif
Mobo:Gigabyte GA-P67A-UD4
Mälud:Corsair GTX2@1102Mhz CL8-8-8-24
Gpu:Amd 6970@962/1500Mhz
Skoor:5904p


Kas 2600K sellise klokiga muidu mängudes stabiilne? Uus GPU-Z http://www.techpowerup.com/downloads/1921/TechPowerUp_GPU-Z_v0.5.0.html tuvastab muidu shaderid ka õigesti..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 19:55:40 vasta tsitaadiga

hempadonok, Sellise kellaga pole küll mängudes midagi teha piisab täiesti stock kellast kuna on ikkagi väga kiire olend icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 20:01:38 vasta tsitaadiga

sain siis 6000p täis icon_biggrin.gif
need max kellad, rohkem ei võimalda 1,3 v juures

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 20:04:56 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
sain siis 6000p täis icon_biggrin.gif
need max kellad, rohkem ei võimalda 1,3 v juures

Kas siis uuel msiafterburneril on voldi toetus icon_eek.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 20:06:29 vasta tsitaadiga

kaidtor, yesh icon_cool.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2011 20:06:47 vasta tsitaadiga

2.1beta järelikult toetab jah. thumbs_up.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 20:13:02 vasta tsitaadiga

kaidtor kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
sain siis 6000p täis icon_biggrin.gif
need max kellad, rohkem ei võimalda 1,3 v juures

Kas siis uuel msiafterburneril on voldi toetus icon_eek.gif


jep thumbs_up.gif
sellega ogatahes funkab
http://www.upload.ee/files/1056316/MSIAfterburnerSetup210Beta6.rar.html

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 16.01.2011 20:15:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark 11 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.