Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 227, 228, 229  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2005 09:42:15 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Serio kirjutas:
Peris huvitav oleks nendes korterelamutes ringi luusida, kui sinna ikka sisse ka pääseb icon_razz1.gif


Mitte pääsemine imeks thumbs_down.gif , sest siis oleks jälle tegu mänguga kus ilgelt suur maa ala aga ainult mõndadesse putkadesse pääseb kuhu on missiooni käigus asja.Kõik muu on ainult nagu sile sein kus ägedad kohad peale joonistatud aga kuhu tegelt ei pääse.

jep, see käib ilgelt pinda kui igalpool eksploorida ei saa, vaid on ainult mingid "tekstuuriga kastid" icon_smile.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 12.05.2005 14:36:30 vasta tsitaadiga

ammu juba oli oeldud, et enamustesse majadesse saab sisse , kaasaarvatud see linnake... vanadel treileritel koik olemas, kuidas kaidi korterites ringi ja öösel kukitad kollide ja vihma ees , kuskil varju all jne. loomulikult saab - see on ka 1 nende missioonidest , kuhu nad jouda tahavad , reaalne tunne sündmustest tekibki nii, kui oled nainud neid mahajäetud kohti ka hoonete seest... ametlikul ka osad skriinid hoonete seest. kuid vanematel treileritel rohkem.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 12.05.2005 23:06:43 vasta tsitaadiga

Keegi on teinud screenshotte uuest dx9 treilerist.
Siin

Selle video ootaks küll ära thumbs_up.gif

Juttude järgi peaks uus treiler iga hetk ametlikult välja tulema icon_razz1.gif
Siit lugesin icon_razz1.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 13.05.2005 09:24:14 vasta tsitaadiga

hehehe, erilised rottrebased seal piltidel. kutile tehti zergling rush ära icon_razz.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 13.05.2005 17:01:28 vasta tsitaadiga

Uus treiler väljas. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004




sõnum 13.05.2005 17:03:29 vasta tsitaadiga

Serio kirjutas:
Uus treiler väljas. icon_razz1.gif

Servu on neil nii üle koormatud, ~30kb/s
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 13.05.2005 17:11:29 vasta tsitaadiga

Serio kirjutas:
Keegi on teinud screenshotte uuest dx9 treilerist.
Siin

Selle video ootaks küll ära thumbs_up.gif

Juttude järgi peaks uus treiler iga hetk ametlikult välja tulema icon_razz1.gif
Siit lugesin icon_razz1.gif

Bellarus ja Gaz 53 ka peal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 13.05.2005 17:25:46 vasta tsitaadiga

Ei teadnudki et seal traktoriga sõita saab icon_razz.gif sellega peaks maastikul päris lahe olema beer_yum.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirves
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 13.05.2005 19:03:05 vasta tsitaadiga

K-Pax kirjutas:
Serio kirjutas:
Uus treiler väljas. icon_razz1.gif

Servu on neil nii üle koormatud, ~30kb/s


Mul 1kb/s icon_evil.gif datasse saaks äkki või mõni muu link.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 13.05.2005 19:08:56 vasta tsitaadiga

Vaadake siia. Mõned lingid on lisatud
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002




sõnum 13.05.2005 19:24:26 vasta tsitaadiga

Uus treiler on küll crap IMHO... graafika poolest on tõesti hea, aga see sisu on ikka thumbs_down.gif+1
Lootetavasti tuleb mäng asisem... icon_rolleyes.gif
Mingi UT nürisünnitust ma küll näha ei taha icon_evil.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 13.05.2005 19:30:40 vasta tsitaadiga

hmm, trailerit tombab, mille poolest ta crap on? kuidas sa sealt trailerist seda sisu näed, või mida sa silmas pidasid ?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004




sõnum 13.05.2005 20:21:12 vasta tsitaadiga

mul trailer tõmmatud ja vaatatud ja ma üldse ei nimetakse midagi selles traileris "crapiks" igati nautitav ja veel rohkem naudin seda kui ise sellele pundile ligi hiilin ja kuuli kerre saadan beer_yum.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 13.05.2005 20:44:36 vasta tsitaadiga

Ainuke asi, mis mind häirib on traileri kvaliteet, jõnksab vahepeal ja pilt on kuidagi venitatud. Võibolla on mul settingute viga icon_rolleyes.gif
Sisust niipalju, et just selline ta ju tulema pidigi thumbs_up.gif Need kaks punti kes seal omavahel lammutasid olid ju AI poolt juhitud

Väga kõva asi tõotab ikka tulla beer_yum.gif Mingil ajal pidi ka dx9 päevane treiler tulema.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004




sõnum 13.05.2005 22:03:54 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kas see oli selle klipi viga vmi, aga igatahes mulle jäi mulje, et relvade vahetamine on küll väga imelik. Ühel hetkel oli suur sniper käes ning järgmine hetk tekkis kätte granaat. Belarusiga sõitmine oli ka veidi kahtlane. Muidu oli täiesti OK trailer, eriti lahe oli see anomaalia, kus mingi mutant lõhki lendas.
Üks asi millest Stalkeri puhul mitte mingil juhul puudus ei tohiks olla on sisu thumbs_up.gif . IMO
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.05.2005 22:22:49 vasta tsitaadiga

Treiler on üsna asjalik. Loodetavasti ei koosne kogu mäng sellisest kõmmutamisest, ehk vahepeal saab vaikselt kusagilt puu alt/otsast snaipri sihikust/binoklist jälgida kuidas ülejäänud vandid omavahel kaklevad.

See relvade vahetamine oli pisut imelik kuid see võib põhjustatud olla osade animatsioonide puudumisest. Üldine jõnkamine võib olla video salvestamise viga(aeglane ketas, arvuti ei jõua piisavalt kiiresti replayd mängida ja samal ajal salvestada jne)
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kirves
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 13.05.2005 22:41:46 vasta tsitaadiga

No jah vähemalt sain graafikat imetleda, tundub siiski asjalik. Sisust nii palju et alguses oli cutzene, kas nad topivad neid ka mängu? Loodan väga et mitte sest cutzened on siiamaani igas pelas väga igavat olnud. krt rotid need lõpus olid hüppasid nagu mingid jänkud, väga halvasti animeeritud. icon_confused.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 13.05.2005 22:58:45 vasta tsitaadiga

Sa rsk. Mul kama koikidest fps-idest. Seda ma kll ootan. Kurat, graafika tuleb norm ja rpg elementidega seal ringi kolada on ikka üli lahe + tuttavad hooned. icon_wink.gif

@ Kirves :
mai usu, et nood cutscene'id olid, kuna ma usun, et teised hakkavad rääkima siis, kui sa luurama asud neid stalkereid, video jaoks oli see muidugi tehtud, et sa näeks neid iga nurga alt jne.

Mis puutub granaadivahetusse, siis see video oli paljudest klippidest kokku pandud, hoolikalt vaatate, siis õige granaadivahetus toimus seal maal nagu 4.03. Alguses oli lihtsalt kiirelt teine klipp ette visatud, kus granaat oli juba käes. Vaadake lähemalt, isegi see vaatenurk muutub, kui granaat juba käes oli, kuid seal 4.03 maal langetati relv alla ja granaat tõsteti nähtavale, kiirelt käis toogi jah, liiga kiirelt aga, k, suva see relvavahetus, mind huvitab see mäng ikka sitax. Mingid muud jamad enam ei koti üldse. Mingid sitased animatsioonivead ka väga ei huvita, kuna traileris sa jälgidki just seda ja kõike, mida jäglida annab, väga pingsalt. Kuna midagi muud ei olegi, mängus sul ei ole seda eriti aega vahtidagi, kui sada muud mõtet ja plaani peas, mida nende elukatega teha voi selle viinaga, mille uhelt stalkerilt ära näppasid ta onnist, muidugi enne lõikasid noaga kõri läbi, kuid see ei ole enam tähtis. Tähtis on see, mida selle viinaga nüüd peale hakata, kui öö käes ja mingid pooletoobised olendid seal väljas luusivad...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 13.05.2005 23:15:41 vasta tsitaadiga

irw, peale seda kui ma seda videot ära vaatasin... raudpolt ma tahan venekeelset versiooni asjast saada icon_biggrin.gif ei ole siin maailmas yhtegi keelt mis oleks piisavalt rikkas selleks et oleks võimalik väljendada kogu temaatikat nii nagu seda vene keeles võimalik teha on icon_biggrin.gif. isegi selles lyhikeses videos oli lahe kuutala selliseid väljendeid mida kasvõi ingl keelde ei ole lihtsalt võimalik tõlkida kuna vastavaid sõnu pole olemas teistes keeltes icon_biggrin.gif 'ja znal cht on rano ili pozdno doprõgajetsja' icon_biggrin.gif 'pogodka blin, polnoje dermo!' icon_biggrin.gif 'zhri puli, ssuka!' icon_biggrin.gif 'gdezh tõ skatina lazish?' icon_biggrin.gif 'opa! poshla zhara!' icon_biggrin.gif 'koresh, koresh! ne streljai!' icon_biggrin.gif
krt mul naine vaatas lolli näoga mida ma irnun siin arvuti taga omaette icon_biggrin.gif mis iganes teises keeles seda asja kuulda ei oleks ilmselt nii naljakas ega nii usutav nagu selles videos oli icon_biggrin.gif

_________________
/allkiri


viimati muutis mutabor 13.05.2005 23:18:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 13.05.2005 23:16:02 vasta tsitaadiga

Tüüp oli ikka julge küll, ma oleks sealt angaarist või kus see oligi kiirelt jalga lasknud kui näha oli, et rotilised karjaga peale tulevad, mitte väikese püstoliga seal algul toksima hakanud icon_lol.gif Hirmul on kiired jalad icon_wink.gif
Hääled olid head, panid ühe laksu elukale ära ja too pani kiunudes minema icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitro
HV kasutaja
Nitro

liitunud: 02.03.2004




sõnum 13.05.2005 23:40:55 vasta tsitaadiga

mutabor kirjutas:
irw, peale seda kui ma seda videot ära vaatasin... raudpolt ma tahan venekeelset versiooni asjast saada icon_biggrin.gif

NPC'd pidid igas keeleversioonis vene keeles rääkima ja vastavalt keelele on tõlge all icon_wink.gif Sai isegi naerda seal selle teksti peale.
Jama, et video on slideshow ning oleks võinud natuke rohkem ümbrust näidata või mõnd ilmastikuefekti (nt. vihm icon_biggrin.gif ). Kuid siiski sai mängust rohkem aimu. Kindlasti on S:SoC mu waiting listis esimesel kohal.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 14.05.2005 00:06:55 vasta tsitaadiga

Nuh, ma usun, et E3-el tuleb neid videosid rohkem ning kvaliteetsemad variandid.., See ju kohe kohe ukse ees . alates 17 mai vist oli, siis tuleb netti jalle uut stuffi ulesse, igast paljudes mangudest. tegelt, mul tuli vahelpeal meelde, et F.E.A.R voib ka igati lahe olla, kuid S.T.A.L.K.E.R on ikka esikohal.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 14.05.2005 16:39:45 vasta tsitaadiga

siin on natuke tehnilist juttu peaprogrammerija poolt, jube leiutamine ja katsetamine thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 14.05.2005 17:32:20 vasta tsitaadiga

Vägevad ropendamised käisid küll traileris icon_razz.gif asi paistab ikka bugine olema veel.. umbes nagu F.E.A.R beta oli. Kahtlane ikkagi.. mingi kvaliteetne trailer võiks välja tulla finished gameplay kohtadest.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 14.05.2005 19:30:16 vasta tsitaadiga

totaalne WOW efekt oli täilerit vaadates. AI on imo küll nagu vägagi lifelike ja muidugi valgusefektid olid kaunid
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 227, 228, 229  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.