|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
phenS
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
24.05.2009 15:41:26
|
|
|
Copper mod on nii hinda läinud, et juba 12 naela tahetakse koos saatmisega Metalcutoffs-i eBay poest aga saab 4 vaseplaati.
phenS, sa said 4 tükki? Üks üle juhuslikult?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
phenS
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2006
|
24.05.2009 22:20:39
|
|
|
mhh!?
minul maksis see 14x14x1.5 tükike 4 naela ja saatmine 2 naela.
niiet midagi üle küll ei ole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
insane
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.01.2003
|
25.05.2009 17:46:26
|
|
|
| See copper mod teeb garantii kehtetuks kah huvitav?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
timpZZZZ
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2006
|
09.09.2009 11:22:59
|
|
|
| Mul hakkas eile mingi jama. Nimelt peale sisse lülitamisest teeb arvuti mõned kõvad piiksud. Jube häiriv on see küll. Ei tea milles asi võib olla?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
insane
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.01.2003
|
09.09.2009 14:25:00
|
|
|
| timpZZZZ kirjutas: |
| Mul hakkas eile mingi jama. Nimelt peale sisse lülitamisest teeb arvuti mõned kõvad piiksud. Jube häiriv on see küll. Ei tea milles asi võib olla? |
Mingit teksti ei näita pikksumise ajal? Mul oli sama jama kui laadija garantiid tahtis aga siis oli koos piiksudega ka kiri mitteoriginaalse laadija kohta vms.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
timpZZZZ
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2006
|
09.09.2009 15:13:08
|
|
|
Ei olnud mingit kirja, mõned sekundid peale sisse lülitamist tulevad need piiksud, laadijaga ja ilma.
viimati muutis timpZZZZ 09.09.2009 15:13:26, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
timpZZZZ
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2006
|
09.09.2009 15:19:15
|
|
|
| Proovisin järgi, teeb ka nüüd need piiksud. Temperatuur on ka kõrge 71 kraadi praegu netis istumisega. Hiljuti sai tolmupuhastust tehtud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
timpZZZZ
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2006
|
09.09.2009 15:54:34
|
|
|
| Muud vidinad on omal kohal kõik. Termopastat pole küll vahetanud. Piiksumine võibki sellest tingitud olla? Igaljuhul saadan nädalavahetusel garantiise.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
p2evavaras
HV vaatleja
liitunud: 16.11.2008
|
08.10.2009 16:04:33
|
|
|
peab enda oma ka garantiisse viima,ära hakkab see pinin tüütama,ostetud meritist.
küsiks veel seda juurde, et miks ekraan vilgub mõned korrad ,kui arvuti sisse lülitada.umbes nagu refresh,aga lülitab terve ekraani korraks välja ja sisse,nii umbes 3 korda.oskab keegi midagi pakkuda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
timpZZZZ
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2006
|
30.10.2009 18:41:16
|
|
|
Sain garantiist tagasi. Klaviatuur vahetatud, emaplaat ka.
On need normaalsed temperatuurid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
30.10.2009 18:45:40
|
|
|
| Jep, need on ok.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
timpZZZZ
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2006
|
08.11.2009 03:46:04
|
|
|
| Just pool tundi tagasi sai netis istutud ja film tõmbama pandud. Äkki käib mingi plõks ja pilt kottis. Käima enam ei lähe. Laadija juhet külge ühendades kustub LED laadija pealt ära. Nagu oleks midagi lühises. Emaplaaat läbi? Või mingid kaitsmed ka toiteahelas veel?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
08.11.2009 11:37:27
|
|
|
| Enne Windowsi installi oli mul Bluetooth välja lülitatud ("Turn off device"), nüüd aga kui Windows uuesti peal, ei leia arvuti seda enam üles. Küljepeal sisse-väljalülitus nupp ka ei muuda miskit. Kuidas ma sinihamba uuesti sisse saaksin lülitada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
H2iky
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2004
|
22.11.2009 14:07:35
|
|
|
sai siis emaplaat lastud ära vahetada nüüd tiksub siin 60 kraadi ringis idles aga ikka häirib üks asi, et miks mul läpakas nagu piiksu teeb mõnikord nagu nädalas 1-2x teeb küll oskab keegi vastata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
22.11.2009 14:52:08
|
|
|
| [VaHuR] kirjutas: |
| Enne Windowsi installi oli mul Bluetooth välja lülitatud ("Turn off device"), nüüd aga kui Windows uuesti peal, ei leia arvuti seda enam üles. Küljepeal sisse-väljalülitus nupp ka ei muuda miskit. Kuidas ma sinihamba uuesti sisse saaksin lülitada? |
Quickset (ja BT draiverid) installitud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
22.11.2009 15:12:13
|
|
|
| Esimene jah, aga BT draivereid ei saa installida, sest ta ütleb, et lülita seade sisse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
22.11.2009 15:21:54
|
|
|
| Quicksetis saab valida mis seadmeid WiFi lüliti sisse-välja lülitab. Vaata, et lüliti kehtiks ka BT-le.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
H2iky
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2004
|
22.11.2009 15:51:36
|
|
|
oskab keegi minu väikse probleemi kohta midagi öelda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
H2iky
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2004
|
22.11.2009 15:59:17
|
|
|
mul teeb töötamise ajal aga muidu sama asi mis sul, et mõnikord teeb piiksu või siis selline pikem vahe sees, aga siis mõnikord selline pikem piiks mõnikord lühem, milles see tuleneb? temperatuurid on normaalsed igastahes
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rixvilll
HV kasutaja
liitunud: 22.08.2008
|
22.11.2009 16:54:41
|
|
|
olen sama kogenud ka vanematel dellidel, et kord või paar korda nädalas teeb tühja kohapealt piiksu. Millegi pärast kaldun arvama, et asi riistvaras, tihemini on kosta piikse siis, kui läppar käes või kuskil süles.
_________________ regret all the things i have done wrong... |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
22.11.2009 17:29:04
|
|
|
| siLc kirjutas: |
| Quicksetis saab valida mis seadmeid WiFi lüliti sisse-välja lülitab. Vaata, et lüliti kehtiks ka BT-le. |
Lüliti kehtib ka bluetoothi kohta.
Mul oli vanas Windowsis kella kõrvalt bluetoothi ikoonilt valitud "Turn off device", unustasin sellele ennem enable panna kui puhta Windowsi peale panin ja nüüd ei mõju see lüliti enam bluetoothile ja ka device manager ei näita BT olemasolu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
22.11.2009 17:47:26
|
|
|
Mis juhtub kui sikutad korra bt välja, teed restardi ja paned tagasi ning teed uuesti restardi?
Äkki viskab found new hardware vms ette ja saad drivudega jamada...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
22.11.2009 18:22:55
|
|
|
| attrs, selleks peab läpaka vist päris laiali lammutama, see kaart vist teiselpool emaplaat?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
22.11.2009 18:51:26
|
|
|
Kui uskuda seda peaks kohe kenasti kaane all olema kaart...
EDIT: My bad. Bad google, no bone.
Enivei BT kaart peitub klaveri ja ekraani vahelise plastiku all.
XPS1330 kasutusjuhendi saad SIIT
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
22.11.2009 23:43:10
|
|
|
| Enne tasub proovida ka lihtsalt biosis BT välja lülitada, restart ning siis uuesti biosis sisse lülitada. Ideepoolest peaks andma sama efekti, kui seade füüsiliselt välja võtta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rbr
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
23.11.2009 12:23:05
|
|
|
Suured tänud, see aitas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
25.11.2009 01:25:03
|
|
|
| Ikka üks ja sama esmane diagnoos teha - fikseerida GPU (videokivi) temperatuur mängimise ajal. Kui see läheb üle 95-100C, siis on sümptom teada. Põhjus tõenäoliselt tolmu täis jahutus. Temperatuure saab jälgida nt. HWMonitor´ga, jäta see taustal lahti kui mängima asud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tplan
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2006
|
25.11.2009 23:05:03
|
|
|
teeb proovi kuid ei usu, et asi eriti jahutuses aga kõik võib võimalik olla.
Elame nääme
_________________ TP |
|
| tagasi üles |
|
 |
soojatoru
HV vaatleja
liitunud: 10.01.2007
|
28.11.2009 22:58:31
|
|
|
| pannes HDMI kaabli järgi ja telekas pilti näitama, siis tuleb sahin kõlaritest. Heli ei tule sealt niikuinii.. Telekal MUTE panna, ei aita, sama moodi arvutil MUTE panna, ka ei aita. Peale restarti on kõik ok. XP süsteemiks ja videokaardi driver hetkel uusim, mis seal laptopvideo2go.com saadaval on. nVidia supported driver ka ei toonud abi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
diesely
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2009
|
16.12.2009 16:53:31
|
|
|
Soetasin m1330-i omale 2007 aasta neljandas kvartalis. Netis näitab, et Parts Only Warranty garantii veel kehtib. Mul on tekkinud 2 probleemi, millele ehk oskab keegi lahendust leida:
1) Siiani olen püüdnud mitte välja teha häälest, mis tekib, kui läpakas sisse lülitada: kui vajutan sisselülitamise nuppu siis teeb ta ebameeldiva kõrina-põrina nagu liigutaks (võtaks sisse või viskaks välja) cd plaati kuigi ühtegi pole sees. Seejärel vilgutab siniseid nuppe vasakult paremale ja läheb normaalselt (vaikselt) tööle. Ülejäänud aja on üsna vaikne, ka shut down-i tehes. Kuid just häirib see sisse lülitamine. Kas see on ikka normaalne? Pole kuulund ühtegi läpakat sellise põrinaga käivitumas. Vahest on lausa piinlik seda vaikses ruumis käivitada.
2) Teine probleem seisneb selles, et hiire ümber olevale alale on tekkinud täkke moodi augud, st kahjustused pinnale. Kui esimene täke tekkis arvasin, et põhjuseks on sõrmuse kandmine. Pärast täkete avastust pole sõrmust enam kandnud. Kuid nüüd on neid aina juurde tulnud, seega ei saa viga minu poolne (ei kasuta läpaka ligidal muid tugevaid esemeid ega transpordi lahtiselt, et miski muu saaks kahjustada) olla. Kas selline mitte minu poolse süüga tekkinud kahjustus läheks garantii all vahetamisele või see on nö "loomulik kulumine"? Ei tahaks uskuda, et mitte just kõige odavam läpakas võibki nii "kuluda" ja et see on normaalne.
Selgituseks paar pilti:
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
16.12.2009 17:15:20
|
|
|
| Prõksumine näib olevat slot-in DVD seadme iseärasus. Mul D630-l DVD ka teeb plõks-plõks igal käivitamisel. Kui just seade oma ettenähtud tööülesannete täitmisega hakkama saab, ei ole sugugi nii kindel, et see välja vahetataks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
16.12.2009 17:40:34
|
|
|
| Need täkked touchpadi ümbruses tekkisid minu xpsil ka mitte millestki, niiet tundubki mingi müstiline materjali defekt olevat.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
16.12.2009 23:39:12
|
|
|
Endal ka need täpid, kus värv on ära tulnud. Ning seda ka mujal kui touchpadi juures Üldse ei tundu selle läpaka korpuse kvaliteet vastavat sellele, kui palju ma ta eest maksin
|
|
| tagasi üles |
|
 |
diesely
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2009
|
17.12.2009 01:29:12
|
|
|
| Tundub, et paljudel on siis probleeme täketega aga kas keegi on selle probleemiga ka müüja või garantii poole pöördnud ja abi saanud? Või kui tõenäoline on, et selline asi läheb garantiis vahetusse? Kuna ei jaga väga garantii asju (mis läheb sinna alla ja mis mitte) siis ei taha niisama ka asja ajama hakata kui on juba kindel, et pole lootustki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raconteur
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2005
|
20.12.2009 13:56:09
|
|
|
see kõrin põrin on olenevalt seadme mudelist self testi heli...võid delli lehelt ka firmware uuendada, võibolla teeb ka vaiksemaks.
Täppidest on mulje jäänud, et see võib olla seotud kasutaja naha ph tasemega, nii imelik kui see ka ei tundu. Võimalik, et teatud temperatuuri juures hakkab nö higi pinnaga reageerima. Eriti olen täheldanud seda gamerite juures, kus täppide kujund on täpselt käe kujuga
See võib vihjata kas ellele, et arvuti hakkab vaikselt liiga kuumaks muutuma, soovitatav radikast tolmu eemaldada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakennuste
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2007
|
22.12.2009 01:58:10
|
|
|
Paar päeva tagasi oli valikukoht. Kas võtta Latitude E6400 või panna olemasolevale, 2 a vanale XPS-ile uus kõvaketas ja teha puhas install. Valisin siiski viimase variandi. Mulle on hakanud jubedalt meeldima see 13" formaat ja õhuke disain. Midagi pole teha, 2 a tagasi ostetud Core 2 T7500 2,2 GHz CPU-ga ja Nvidia GT8400s graaffikaga masin rockib täiega ka täna. Kuna uus Adobe flash player on sellesama Nvidia poolt GPU-kiirendatud, on HD filmide vaatamine veebist ikka smooth:)
Jaak
|
|
| tagasi üles |
|
 |
marlEEn
HV vaatleja
liitunud: 15.01.2007
|
07.01.2010 13:22:16
|
|
|
| Avastasin Studio XPS-il, et vooluadapter alguses vaikselt suriseb-uriseb ja vist siis soojenedes hakkab vaikselt pirisema-virisema- Seda kuulda kui kõrv juurde panna ja kui on hästi vaikne tuba(õhtul, öösel). Seda teeb nii akuga koos kui ilma. Helistasin garantiisse (Acme Arvutikomponendid OÜ), sealt vastati tooge siia, võibolla emaplaat, teeme lahti vaatama. No ma ei tahaks küll kohe arvutit lahkama hakata adapteri pärast. Kas viga ei või olla adapteris endas? Kas selline pinin, selline defekt võib arvutit ennast kuidagi mõjutada, rikkuda? Ma ei tahaks viia neile sinna lahtikruvimiseks oma arvutit, ei jätnud head muljet see vastus telefonis, ebaadekvaatne tundus, või arvavad nad, et ega lihtinimene niikuinii aei jaga arvutitest midagi. On kellelgi selle firmaga kogemusi, ja kas võiksin arvutit edasi kasutada, või tuleks teist laadijat proovida? Kui tõenäoline see on, et garantiis sul mingid suvad jupid sisse pannakse, või olen ma lihtsalt liialt kahtlustav?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
marlEEn
HV vaatleja
liitunud: 15.01.2007
|
07.01.2010 13:31:18
|
|
|
| Lepingus kirjas, garantiid teostab Servisa ICT (acme) ja koht kus seda tehakse on Mustamäe tee 44 Acme Arvutikomponendid OÜ.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
marlEEn
HV vaatleja
liitunud: 15.01.2007
|
07.01.2010 13:56:00
|
|
|
| Aga ehk on siin foorumis keegi adekvaatne kes võiks öelda midagi sellise adapteri pinina kohta. Uriseb siis ka kui arvutil akut ei ole, on lihtsalt juhe ja arvuti välja lülitatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
07.01.2010 14:55:59
|
|
|
Pinina kohta suurt midagi rääkida ei oska kuid otse Max-i poole pöördudes arvesta vähemalt 250.- käsitlustasuga.
Acme ise ilmselt hooldust ei tee. Pigem lihtsalt raiskab sinu aega seda läpakat kuhugi edasi vahendades.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erkinem
HV Guru

liitunud: 06.11.2004
|
07.01.2010 15:33:38
|
|
|
| diesely kirjutas: |
Soetasin m1330-i omale 2007 aasta neljandas kvartalis. Netis näitab, et Parts Only Warranty garantii veel kehtib. Mul on tekkinud 2 probleemi, millele ehk oskab keegi lahendust leida:
1) Siiani olen püüdnud mitte välja teha häälest, mis tekib, kui läpakas sisse lülitada: kui vajutan sisselülitamise nuppu siis teeb ta ebameeldiva kõrina-põrina nagu liigutaks (võtaks sisse või viskaks välja) cd plaati kuigi ühtegi pole sees. Seejärel vilgutab siniseid nuppe vasakult paremale ja läheb normaalselt (vaikselt) tööle. Ülejäänud aja on üsna vaikne, ka shut down-i tehes. Kuid just häirib see sisse lülitamine. Kas see on ikka normaalne? Pole kuulund ühtegi läpakat sellise põrinaga käivitumas. Vahest on lausa piinlik seda vaikses ruumis käivitada.
2) Teine probleem seisneb selles, et hiire ümber olevale alale on tekkinud täkke moodi augud, st kahjustused pinnale. Kui esimene täke tekkis arvasin, et põhjuseks on sõrmuse kandmine. Pärast täkete avastust pole sõrmust enam kandnud. Kuid nüüd on neid aina juurde tulnud, seega ei saa viga minu poolne (ei kasuta läpaka ligidal muid tugevaid esemeid ega transpordi lahtiselt, et miski muu saaks kahjustada) olla. Kas selline mitte minu poolse süüga tekkinud kahjustus läheks garantii all vahetamisele või see on nö "loomulik kulumine"? Ei tahaks uskuda, et mitte just kõige odavam läpakas võibki nii "kuluda" ja et see on normaalne. |
Täpselt samad 2 probleemi ka mu. Käima läheb ebameeldiva kõrina-põrinaga ning touchpadi ümbruses on täppide kogum.
On keegi nende kahe probleemi olemuse lahendanud ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|