Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson K810i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2008 23:14:47 vasta tsitaadiga

kulac kirjutas:
ei ole täheldanud küll.
W610'ga võrreldes vahet ei märka. Suurem erinevus tuleb originaalina kaasas olevatest klappidest. Walkmani seeria klapid on ikka klass ülespoole.


Tõsi ise ostsin ka walkmai klpid oma moblale,, teine lugu kohe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
visiir
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 21.01.2008 11:54:27 vasta tsitaadiga

kas keegi on näinud Tallinnas müügil odavat üleminekut "tavalisele kõrvaklapijuhtmele" - ma ei mõtle seda 400 kr maksvat ja meetri pikkust orig juhet vaid ca 50 kr maksev tükk, mis ca 10 cm pikk ja sobiv väga hästi klappide ühendamiseks, ilma et ise juhtmetesse takerduks, kõnele vastamiseks tuleb küll lahti ühendada. Suvel Riias müüdi neid igas putkas, kahjuks ostsin ainult ühe, mis nüüd katki läks. Kui kellelgi Riiga asja oleks siis maksaks kasvõi väikse osa sõiduraha kinni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 22.01.2008 16:09:17 vasta tsitaadiga

telli e.bayst icon_razz.gif saad 150EEkuga icon_razz.gif
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
visiir
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 08.02.2008 10:41:41 vasta tsitaadiga

ei maksnudki ebays see vidin 150 kr, koos transpordiga 75 kr, kusjuurs pandi ümbrikuga kohe postkasti, mitte ei pidanud postkontorisse järgi minema. Aega läks 2 nädalat tellimisest.

tänud idee eest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 08.02.2008 16:54:02 vasta tsitaadiga

visiir, thumbs_up.gif aga kuhu jääb positiine komentar icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1m
HV kasutaja
T1m

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2008 18:59:50 vasta tsitaadiga

Aga kiiruses jms asjades tuleks Nokiaga võrreldes arvestada ka Symbiani( Smartphoneide OS, kui keegi ei tea). See teeb telefoni aeglasemaks, muidu on Nokiatel kiirem protsessor. Näiteks N93 - enamvähem samahea kaameraga või isegi paremaga ja on vanem telefon - 332 Mhz K810 190mhz vastu. Ei muidu hea telefon on, eriti hea on kaamera klapp (N93-l vastik plastmass tükk peal, mis nööriga kinni) ja xenon flash (N93-l ei valgusta flash pmst üldse). Ise olen harjunud suurtemate nuppudega ja need on natuke väiksed minujoaks. Välimus on hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2008 01:13:41 vasta tsitaadiga

veel üks önnelk omanik, väga rahul telefoniga!
kasutaks kohe vöimalust ja küsiks ka et millised on nö must have programmid/rakendused sellel telefonil?

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2008 02:29:20 vasta tsitaadiga

helistamine icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2008 14:44:28 vasta tsitaadiga

seda kindlasti kuid pean silmas mingeid lisa vidinaid, näiteks on olemas mingeid doc ja pdf failide avajaid? või näiteks detailne eesti kaart jne jen
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 24.02.2008 16:13:39 vasta tsitaadiga

entusiast, kuidas kellelegi, mul on ainult teine theme ja 2gb MP3, siis mõned filmid ja rohkem midad pm
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yeah1000
HV kasutaja
yeah1000

liitunud: 09.02.2005




sõnum 25.02.2008 13:58:43 vasta tsitaadiga

Sain kah just selle asjanduse oma valdusesse. Kas sarnaselt k750i-ga sellega ei saagi välku taskulambina kasutada? See oli üks olulisemaid omadusi mida ma taga ajasin icon_sad.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2008 20:17:25 vasta tsitaadiga

Mul millegipärast ei õnnestu "vastamine suvaklahviga" peab ikka vajutama seda "vasta" klahvi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2008 20:26:49 vasta tsitaadiga

seda punast autofookuse tuld saab aga mitte välku.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2008 22:59:12 vasta tsitaadiga

wfiles, kuidas sa seda kasutad taskulambina?
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2008 23:28:30 vasta tsitaadiga

failide all on programmid,sealt oli mingi saint elmo light vms.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yeah1000
HV kasutaja
yeah1000

liitunud: 09.02.2005




sõnum 28.02.2008 12:37:12 vasta tsitaadiga

wfiles kirjutas:
failide all on programmid,sealt oli mingi saint elmo light vms.


Mis failide all? Mis saint elmo? Äkki seletad täpsemalt, praegu ei saa midagi aru icon_razz.gif K810 ikka?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2008 12:42:32 vasta tsitaadiga

ikka.failihaldur>rakendused>ja seal on st elmo lights.vähemalt mul on,sest see tuleb telefoniga kaasa.
natuke võiksid ju oma telefonis ise kah ringi vaadata.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2008 13:08:53 vasta tsitaadiga

mul on ainult facewrap hp print ja photo mate
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2008 14:53:25 vasta tsitaadiga

hmm,siis tuleb see kuskilt netist endale sebida.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yeah1000
HV kasutaja
yeah1000

liitunud: 09.02.2005




sõnum 28.02.2008 17:45:25 vasta tsitaadiga

wfiles kirjutas:
ikka.failihaldur>rakendused>ja seal on st elmo lights.vähemalt mul on,sest see tuleb telefoniga kaasa.
natuke võiksid ju oma telefonis ise kah ringi vaadata.


Pole jah, ilmselt oled ise tõmmanud selle. Või siis lihtsalt Tele2-s on teine algkonf. Igastahes, leidsin sellise asjanduse nagu "torch" mis ka töötab, aga maru tülikas on teda käivitada igakord applicationite alt. Kas mingit lihtsamat moodust käivitamiseks ei saa talle külge pookida?

link kah: http://torchk800.matlista.se/

edit: ok, leidsin võimaluse, aga ei hakka vast uue telefoniga seda veel tegema :p
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 29.02.2008 12:01:39 vasta tsitaadiga

Kõige lihtsam oleks katik avada ja päästik poolenisti alla, siis hakkab lamp tööle... Kaua ei põle, aga enamasti korrast-kahest piisab...
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2008 12:04:06 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Kõige lihtsam oleks katik avada ja päästik poolenisti alla, siis hakkab lamp tööle... Kaua ei põle, aga enamasti korrast-kahest piisab...


vajutad rohkem siis vilgub,, mulle sellest piisab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wisbi
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2004




sõnum 04.03.2008 20:17:36 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, kas K810 peal gps-si, mis on sinihambaga ühendatav, ka tööle saab??
Kas keegi on mingite SE telefonide peal saanud (va mingit kommunikaatorid)?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RodimaHans
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2008




sõnum 06.03.2008 19:27:20 vasta tsitaadiga

Mul selline jama ,et ei loe tarkvara plaati välja ..

Alguses Arvuti leidis usb kaudu telefoni üles , aga nüüd panen usb taha ja ütleb et not respording :S

Kui ma ühenduse ajal juhtme tagant tõmbab võib see kuidagi telefoni kahjustada ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2008 20:25:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mul selline jama ,et ei loe tarkvara plaati välja ..

Miks kui värskeim tarkvara on saadaval web-is icon_question.gif
tsitaat:

Alguses Arvuti leidis usb kaudu telefoni üles , aga nüüd panen usb taha ja ütleb et not respording :S

Mingi softi konflikt,lase kõik maha ja siis uus versioon ilusasti peale thumbs_up.gif
tsitaat:

Kui ma ühenduse ajal juhtme tagant tõmbab võib see kuidagi telefoni kahjustada ?

Mitte kuidagi icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
visiir
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 09.03.2008 11:40:06 vasta tsitaadiga

otsisin lahendust, mis lubaks selle telefoniga igas formaadis emaili lugeda. Olen nüüd katsetandu mmail.pl saadud betat ja väga rahul, imelik et SE ise pole sellega hakkama saanud - väidetavalt peaks isegi pdf failist info välja lugema. peale trialit on hind 4 USD, mis ka ei tapa, see litsentsi värk on poolakatel väga kavalalt üles ehitatud, maksad ära ja hakkab tööle ilma et mingit koodi peaks täindavalt sisestama. Üldse on uskumatu kui häid .jar programme on olemas, kasvõi nutimap. Panin omale veel inglisk sõnaraamatu ja imestasin kui palju võib 800 kb sees rakendust olla. Ise valisin sellelt lehelt http://www.getjar.com/software/Java/Generic, mis küll aeglane aga lõpuks toob lingid välja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white13
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2006




sõnum 13.03.2008 16:07:21 vasta tsitaadiga

Kriimustasin nädalavahetusel oma K810i ekraani ära, nüüd suht ebamugav.
Keegi ehk teab palju display vahetamine maksma läheb? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 13.03.2008 18:33:41 vasta tsitaadiga

kriiustasid klaasi ära ja nüüd tahad displayd ära vahetada icon_rolleyes.gif äkkitset tahad kasti ümbert ära vahetada thumbs_up.gif
Müüsin oma oma maha, puinga hakkas käima icon_biggrin.gif

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white13
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2006




sõnum 13.03.2008 19:40:50 vasta tsitaadiga

st. klaasi icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 13.03.2008 20:23:17 vasta tsitaadiga

Black-Key kirjutas:
kriiustasid klaasi ära ja nüüd tahad displayd ära vahetada icon_rolleyes.gif äkkitset tahad kasti ümbert ära vahetada thumbs_up.gif
Müüsin oma oma maha, puinga hakkas käima icon_biggrin.gif

pinda

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2008 20:30:03 vasta tsitaadiga

seda fööni peab jah paraku önuse ja hellusega hoidma icon_sad.gif
äkki teab keegi kust saaks sellele sellist, musta kotti, nagu lg chocolaadil näiteks on?

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 13.03.2008 20:56:14 vasta tsitaadiga

eks see oligi müüdipõhjuseks mul icon_razz.gif aga õnneks ei olud minu omal mitte kraapsugi, aga sain aru et tulevad kergelt icon_neutral.gif
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2008 21:21:55 vasta tsitaadiga

Mingid kraapsud/kriipsud ei tule kergel,ainult lammas paneb kolikote ja võtmetega ühte taskusse telefoni icon_idea.gif
Mul põmst sama mis ostes ja 18 Mai saab 12 kuud igapäevast kasutamist(+/- paar nädalt kui testin teisi telefone) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2008 21:28:09 vasta tsitaadiga

Kas kärjeinfot saab kah kuidagi - kuskilt näitama panna ? Mõnus vahel vaadata , mis posti otsas ripud ! icon_smile.gif Ei leia selle kohta eriti midagi icon_cry.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2008 01:02:24 vasta tsitaadiga

Eric80 kirjutas:
Kas kärjeinfot saab kah kuidagi - kuskilt näitama panna ? Mõnus vahel vaadata , mis posti otsas ripud ! icon_smile.gif Ei leia selle kohta eriti midagi icon_cry.gif


Sõnumid-> seaded-> võrguteated
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joosepxp
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2007




sõnum 29.04.2008 18:19:25 vasta tsitaadiga

kas k810i le sobib ka 4GB mälukaart?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 18:20:36 vasta tsitaadiga

Ametlikult mitte beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 30.04.2008 12:03:01 vasta tsitaadiga

Aga sõbral mul on ja täitsa toimib beer_yum.gif
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 12:04:36 vasta tsitaadiga

Black-Key, Tötab töötab,aga üldjuhul avaldub see sellega et tel. läheb jõle aeglaseks thumbs_down.gif
Aga noh võib joppida ja osad ei pane seda tähele ka(mind hakkas häirimia,kuna vahe on märgatav) icon_neutral.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2008 20:59:59 vasta tsitaadiga

Ise ka paar päeva antud fööni omanud. Siinse teema jutu peale muretsesin kasutatud peast ning peaks ütlema, et esmamulje on hea. Klahviluku lahendus pole kõige parem minu arust (võiks olla vastupidi), kell on ekraanisäästjaga liiga väikeselt ning kui pimedas vaja kella vaadata, siis volüüminuppudele pole kõige mugavam vajutada taustvalguse ettesaamiseks.

Eestist üleminekut 3,5mm stereopistikule ei leia?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2008 21:52:40 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Ise ka paar päeva antud fööni omanud. Siinse teema jutu peale muretsesin kasutatud peast ning peaks ütlema, et esmamulje on hea. Klahviluku lahendus pole kõige parem minu arust (võiks olla vastupidi), kell on ekraanisäästjaga liiga väikeselt ning kui pimedas vaja kella vaadata, siis volüüminuppudele pole kõige mugavam vajutada taustvalguse ettesaamiseks.

Eestist üleminekut 3,5mm stereopistikule ei leia?


Osta Walkmani klapid ja vsjo. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2008 19:20:56 vasta tsitaadiga

oleks küsimus et kuidas saaks muuta k810i menüüd...et mingi muu skinn võiks olla aga ei saa asjale pihta..olen googleist uurind ka...kas üldse saab?+
kas 2gb kaart teeb ka telefoni aeglasemaks?

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2008 19:39:11 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
oleks küsimus et kuidas saaks muuta k810i menüüd...et mingi muu skinn võiks olla aga ei saa asjale pihta..olen googleist uurind ka...kas üldse saab?+
kas 2gb kaart teeb ka telefoni aeglasemaks?


2gb kaart ei tee aeglasemaks,, menüü muutmisest ei oska midagi kosta,,, icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2008 20:41:34 vasta tsitaadiga

xeon, pead teemat muutma, et teist skinni saada, vaata näiteks www.zedge.net
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2008 21:40:24 vasta tsitaadiga

olen proovinud neid walkmani omasi aga muudab ainult teemat..aga menüü jääb samaks ..algul arvasin ka et peaks naq koos muutma icon_rolleyes.gif
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2008 23:19:09 vasta tsitaadiga

aa sa tahtsid et ikoonide asetus muutuks?
kusjuures youtube's oli vist isegi mingi öpetus vms kuidas seda teha.

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 16.06.2008 16:36:38 vasta tsitaadiga

Paar kuud tagasi tegin SEUS'iga versiooni värskenduse ja kadusid mul täpitähed. Nüüd proovisn uuesti,et ehk on miskit muutunud... ei midagist. icon_confused.gif
Oskab keegi soovitada, kuidas need tagasi saab?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti tiib
HV vaatleja
anti tiib

liitunud: 27.02.2004




sõnum 18.06.2008 11:55:24 vasta tsitaadiga

ka eilsest saadik värske k810i omanik thumbs_up.gif esmamuljed on väga head. nende kaasa antud nööpkõlarite kvaliteet kodus laua taga kuulates tundub päris rahuldav. seadistamist kõvasti ikka, eile ei jõudnud gprs tööle jooksutada ja see track ID vidin ka.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2008 12:00:17 vasta tsitaadiga

track id hakkab tööle kui neti seaded paigas...muide kas sellele telefonile ei ole mingit nokia sarnast programmi naq nokia maps...see kaarditeema on mulle väga tähtis....
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2008 12:21:37 vasta tsitaadiga

xeon, On ikka,saad otse telefonist Wayfinder7 alallaadida thumbs_up.gif
Koos juhistega tuleb pappi maksta aga kaardid tasuta,GPS moodul on ka vaja siis sebida
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson K810i mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.