|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Vana Tola
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2005
|
22.10.2007 22:07:28
|
|
|
| Tundub, et see polegi vaid IE probleem. Tõmbasin Firefoxi. Sellega on sama lugu. Näitena Hoti lehekülg. Niikaua kui brauser seda alla laeb on pilt ees, kui laadimine on lõppenud, kaob pilt ja viskab eelnimetatud kirje ette. Linnukesed on tehtud mõlema brauseri Java settingutele ja samuti on ära määratud arvutis oleva Java brauserikasutus. No mis see on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Teccha
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2007
|
22.10.2007 23:49:21
|
|
|
| Spyware ja viiruse kontrolli oled teinud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
airm
HV Guru
liitunud: 26.02.2003
|
23.10.2007 11:45:08
|
|
|
Selline "java tugi maas" on ka olukorras, kus leht on restrikted nimekirjas...
Kas mõni muu javamängude leht töötab?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vana Tola
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2005
|
23.10.2007 18:48:18
|
|
|
Küsisin lastelt. Java mängud ei tööta, You Tube ei tööta, mitmed pildid ei avane.
Adaware kustutas, mis leidis. Norton AV leidis sellise asja: image13.JPG-www.photobucket.com, milles ta tundis ära viiruse W32.Neeris. Kustutatud.
Olen Java maha võtnud ja uuesti installinud. Ikka ei midagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Teccha
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2007
|
23.10.2007 19:06:21
|
|
|
| hmm. Vaata omal IE7 alt tools ja sealt advanced. kontrolli et kõik javaga (sõnad kus on java sees:P) seotud asjad oleksid enable..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vana Tola
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2005
|
23.10.2007 19:13:46
|
|
|
advanced all on vaid üks rida Java kohta: Java(Sun)
Use JRE 1.06_03 for <applet> (requires restart)
See pole ainult IE probleem kuna ka Firefox näitab sama viga. Kas viga on XP-s? Kas peaksin repair tegema?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Teccha
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2007
|
23.10.2007 19:18:28
|
|
|
| repair ei tee paha... võib ära parandada ka muu jama sul seal kui on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vana Tola
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2005
|
24.10.2007 08:57:35
|
|
|
| Repair ei teinud paha aga midagi head ka ei teinud. Format C parandas kõik haavad ja puhastas südametunnistuse. Nüüd on kõik hea ja ilus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
07.11.2007 15:11:22
|
|
|
IE7 ei suuda paroole meeles hoida.
Näiteks HV lehel suudab, kuid kui vaja pöörduda intraneti poole, küsib alati uuesti parooli. Ehk oskab keegi nõu anda. meeles hoiab seni, kuni sess aegub
Ise otsimine ei andnud tulemusi, võimalik, et ei tea õigeid märksõnu, millega googlest abi otsida.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
23.11.2007 17:57:39
IE tardub http://www.seb.ee/index.php sisenedes |
|
|
Täna siis selline lugu, et panga avalehele sisenedes ei reageeri IE enam miskitmoodi - IE not responding - ja panka ei ole võimalik siseneda. Teistel lehtedel ei ole selist anomaaliat märganud. Opera avab nimetet aadressi kiiresti, aga sest ei ole abi, kuna kasutan panka sisenemisel ID kaarti.
Kuna keegi abistava sõnaga ei toetand, siis asusin ise katsetama. Proovisin igasugu kuntse, kuni lõpuks jõudsin niikaugele, et leidsin IE menüüst sellise koha "Manage add-ons". Ja vaata imet - kui olin seal Skype add-onid disablenud, sain normaalselt SEB-i lehe avatud.
Võib-olla mõni targem inimene oskab selle anomaalia tagamaid selgitada.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
15.01.2008 19:25:26
|
|
|
mingi jama tekkis .Net 3.0 installimise järel. mitte kohe aga peale teist restarti!
nimelt kõigil lehtedel on valge taust.
http://img49.imageshack.us/img49/9368/ie7wdf9.jpg
.neti uninstallisin ja ie7 reinstallisin aga ei midagi.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
08.03.2008 19:06:12
|
|
|
Mure sellega ,et IE ei ava kõiki linke.
Ehk siis parooliga linke.
näiteks
http://aaaa:aaaa@foorum.hinnavaatlus.ee/
Lingi peale hiir liigutades ei teki seda näpu kujutist vaid jääb tavaline nool... vajutamine ei tee midagi...
Kui panen lingi peal propertis on kõikide lahtrite taga Not available.
Ma olen juba üritanud kõiksugu asju välja lülitada aga ei ole seda õiget veel leidnud...
Zone Alarm sai ka koos IE7'ga peale lastud... ,et äkki seal midagi valesti... kuigi kui ka Zonealarmi välja lülitan ei mõika midagi...
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
08.03.2008 21:31:36
|
|
|
Tuhkur, ei peagi avama.
ma ei oska praegu õigetpidi otsida, aga miski update lõpetas sellel kujul linkide avamise ära. phishingu vastane abinõu iirc.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
08.04.2008 17:53:05
|
|
|
Ei leidnud, kas siia on seda juba postitatud.
Igatahes probleem on IE7 ja png piltide näitamisega terminal serveris.
Mingist lambihetkest ei näidata kasutajate all enam .png faile.
Adminni alt on igati ok. Classes alt on kasutajatel registry key-de õigused olemas.
Kahtlustan, et registrys tuleks veel mingi muudatus teha, kuid ei oska praegu lahendust leida.
Veebis on sellest igal pool palju kirjutatud, kuid lahendust pole kuskil.
Probleem on aint ühes serveris, mis on teiste serveritega sama patchleveliga.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maremark
Piiratud kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
22.04.2008 20:42:36
|
|
|
| Kuidas IE7 uninstallida..pole mul ei add remove programs all ega ka windowsi kaustas ie kausta.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maremark
Piiratud kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
22.04.2008 21:24:15
|
|
|
eks ma olen googlet ikka enne kasutanud, kui pöördun siia. seal räägibki lahendusest kui sul on,
kas add ja remove all see programm või siis eksisteerib ie kaust windowsi kaustas. mul ei ole kumbagi
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
22.04.2008 22:20:40
|
|
|
| tsitaat: |
ie kaust windowsi kaustas
|
Program Files-i all on ikka IE kaust mitte Windowsi kaustas.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maremark
Piiratud kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
22.04.2008 22:23:50
|
|
|
microsofti õpetuses seisab, et peab olema windowsi kaustas.
program filesi all on mul ainult selline Internet Explorer kaust,
kus pole ühtegi .exe faili, rääkimata uninstall failidest.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.04.2008 22:31:26
|
|
|
ei tea mis värk sul siis on
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maremark
Piiratud kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
22.04.2008 22:40:10
|
|
|
panin otsima, windows kaustas ja program files kausta iexplore.exe faili pole.
aga kui toksin run´i iexplore, siis tuleb ie7 ette.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
22.04.2008 22:48:34
|
|
|
maremark, otsid ka hidden ja system faile? Kus ta siis sul olema peaks? Äkki sul on mitu partitsiooni ning põhi OS on hoopis näiteks D: peal?
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maremark
Piiratud kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
22.04.2008 22:53:48
|
|
|
Võtsin maha "Hide system conf files" ja nüüd näen seda .exe faili...huvitav, et windowsi lehel, sellest midagi ei kirjuta.
Aga kuidas ma ikkagi uninstallida saaksid seda?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
23.04.2008 09:51:50
|
|
|
| tegelikult ei saagi, saad ainult mitte kasutada
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maremark
Piiratud kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
23.04.2008 15:01:12
|
|
|
ja IE7 tagasi IE6 peale ka ei saa minna?
grrr...milline surnud ring
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
23.04.2008 15:09:55
|
|
|
Kas Windowsi repair install mitte IE6 peale tagasi ei kukutanud? Või jäi siis hoopis mingi segapuder. Ei meenu hästi.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.04.2008 17:40:54
|
|
|
repair ehk uus win samale kettale lisaks ?
muide miks on üldse vaja tagasi vanema IE peale minna ?
kusjuures ma oleks väga sillas kui saaks kõik IE kasutajad ilusasti IE8 peale kui see välja tuleb
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander85
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
23.04.2008 18:22:17
|
|
|
| maremark kirjutas: |
ja IE7 tagasi IE6 peale ka ei saa minna?
grrr...milline surnud ring |
IE6-e peale tagasi?! miks see mingistki otsast hea peaks olema?
_________________ Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
19.05.2008 10:57:40
|
|
|
Mul kusagilt juhe kokku jooksnud. Näiteks postimeest või mingit muud pikka lehekülge lugedes, tulles artiklilt tagasi viskab lehekülje algusesse mitte, selle koha peale kus enne artikli avamist olid. Jube tüütu
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
19.05.2008 12:11:14
|
|
|
| John Smith kirjutas: |
Mul kusagilt juhe kokku jooksnud. Näiteks postimeest või mingit muud pikka lehekülge lugedes, tulles artiklilt tagasi viskab lehekülje algusesse mitte, selle koha peale kus enne artikli avamist olid. Jube tüütu  |
Kindel, et sa midagi segi ei aja? Firefox tegi sellist trikki, mitte IE7.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
19.05.2008 12:53:47
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| John Smith kirjutas: |
Mul kusagilt juhe kokku jooksnud. Näiteks postimeest või mingit muud pikka lehekülge lugedes, tulles artiklilt tagasi viskab lehekülje algusesse mitte, selle koha peale kus enne artikli avamist olid. Jube tüütu  |
Kindel, et sa midagi segi ei aja? Firefox tegi sellist trikki, mitte IE7. |
Ei aja, lasin IE8 selga, aga ikka, no jube tüütu. Firefoxi pole siin lähedalgi olnud.
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ussike
HV vaatleja
liitunud: 18.04.2004
|
19.05.2008 19:14:26
|
|
|
| IE7 ei salvesta enam History't. 5 päeva tagasi kõik toimis aga järsku enam ei salvesta.Täna salvestas kah 10 lehte aga siis jälle vaikus.Setinguid näppind pole.Milles jama?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
15.09.2008 10:37:26
|
|
|
Enam ei saa Favorites-e lisada! Viga ilmnes peale seda, kui lisasin favorites kausta teisele kettale! Ei aidanud ka kausta viimine tagasi oma kohale!
Annab mingi errori:
Unable to grate "HV - Internet Explorer 7":
Unsepecified error
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
15.09.2008 18:50:06
|
|
|
| ie7 on mul koguaeg laitmatult töötanud, eelmine aga tegi aegajalt erroreid
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
17.09.2008 13:39:27
|
|
|
Ikka oleks veel abi vaja, kudias asi jälle toimima saaks!
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
18.09.2008 12:13:17
|
|
|
Ilmselt on nüüd registis favorites asukohad valed või üldse puudu, tulemuseks ongi katkine favorites. Otsi registrist seda kausta kuhu sa need lisasid ja muuda ümber õigeteks tagasi. NB ise muidugi vastutad kui midagi aia taha keerad
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
18.09.2008 12:14:58
|
|
|
Mis register? Kus ma selle leian?
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
18.09.2008 12:19:57
|
|
|
| juku626 kirjutas: |
| Mis register? Kus ma selle leian? |
Start - run - trüki regedit - ok
Kui xp'ga tegu, siis uuri kohti [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders] ja [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders] ning vaata millised on favorites väärtused
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
18.09.2008 12:25:03
|
|
|
Sealt tundub et kõik on õige!
Kuid millised need väärtused peavad olema?
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
18.09.2008 12:44:04
|
|
|
| Esimeses C:\Documents and Settings\"sinu kasutajanimi"\Favorites, teises %USERPROFILE%\Favorites. Kui kõik tundub õige, siis otsi kogu registrist seda asukohta kuhu sa need vahepeal tõstsid
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
18.09.2008 12:51:01
|
|
|
Kõik tundub õige jah! Otsisin registrist seda asukohta, kus ma need vahepeal tõstsin, kuid ei leia midagi!
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
18.09.2008 15:14:38
|
|
|
| Hmmm.... kontrolli ega sul favorites kaust read only ei ole
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
12.12.2008 21:23:30
|
|
|
tomorrow, mul ei lase kuskilt seal alla tirida Pean ennast regama vms.?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
12.12.2008 21:49:50
|
|
|
tomorrow: Juba ongi lekkinud 8) Ja on lekkinud nii Vista kui XP variandid
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
12.12.2008 23:26:43
|
|
|
486, ainus mis ma seal näen on download IE8 beta 2 ...kas see ongi see RC1?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|