Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Internet Explorer 7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vana Tola
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 22.10.2007 22:07:28 vasta tsitaadiga

Tundub, et see polegi vaid IE probleem. Tõmbasin Firefoxi. Sellega on sama lugu. Näitena Hoti lehekülg. Niikaua kui brauser seda alla laeb on pilt ees, kui laadimine on lõppenud, kaob pilt ja viskab eelnimetatud kirje ette. Linnukesed on tehtud mõlema brauseri Java settingutele ja samuti on ära määratud arvutis oleva Java brauserikasutus. No mis see on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teccha
HV vaatleja
Teccha

liitunud: 19.10.2007




sõnum 22.10.2007 23:49:21 vasta tsitaadiga

Spyware ja viiruse kontrolli oled teinud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
airm
HV Guru

liitunud: 26.02.2003




sõnum 23.10.2007 11:45:08 vasta tsitaadiga

Selline "java tugi maas" on ka olukorras, kus leht on restrikted nimekirjas...
Kas mõni muu javamängude leht töötab?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vana Tola
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 23.10.2007 18:48:18 vasta tsitaadiga

Küsisin lastelt. Java mängud ei tööta, You Tube ei tööta, mitmed pildid ei avane.
Adaware kustutas, mis leidis. Norton AV leidis sellise asja: image13.JPG-www.photobucket.com, milles ta tundis ära viiruse W32.Neeris. Kustutatud.
Olen Java maha võtnud ja uuesti installinud. Ikka ei midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teccha
HV vaatleja
Teccha

liitunud: 19.10.2007




sõnum 23.10.2007 19:06:21 vasta tsitaadiga

hmm. Vaata omal IE7 alt tools ja sealt advanced. kontrolli et kõik javaga (sõnad kus on java sees:P) seotud asjad oleksid enable..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vana Tola
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 23.10.2007 19:13:46 vasta tsitaadiga

advanced all on vaid üks rida Java kohta: Java(Sun)
Use JRE 1.06_03 for <applet> (requires restart)

See pole ainult IE probleem kuna ka Firefox näitab sama viga. Kas viga on XP-s? Kas peaksin repair tegema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teccha
HV vaatleja
Teccha

liitunud: 19.10.2007




sõnum 23.10.2007 19:18:28 vasta tsitaadiga

repair ei tee paha... võib ära parandada ka muu jama sul seal kui on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vana Tola
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 24.10.2007 08:57:35 vasta tsitaadiga

Repair ei teinud paha aga midagi head ka ei teinud. Format C parandas kõik haavad ja puhastas südametunnistuse. Nüüd on kõik hea ja ilus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 07.11.2007 15:11:22 vasta tsitaadiga

IE7 ei suuda paroole meeles hoida.
Näiteks HV lehel suudab, kuid kui vaja pöörduda intraneti poole, küsib alati uuesti parooli. Ehk oskab keegi nõu anda. meeles hoiab seni, kuni sess aegub
Ise otsimine ei andnud tulemusi, võimalik, et ei tea õigeid märksõnu, millega googlest abi otsida.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 23.11.2007 17:57:39 IE tardub http://www.seb.ee/index.php sisenedes vasta tsitaadiga

Täna siis selline lugu, et panga avalehele sisenedes ei reageeri IE enam miskitmoodi - IE not responding - ja panka ei ole võimalik siseneda. Teistel lehtedel ei ole selist anomaaliat märganud. Opera avab nimetet aadressi kiiresti, aga sest ei ole abi, kuna kasutan panka sisenemisel ID kaarti.

Kuna keegi abistava sõnaga ei toetand, siis asusin ise katsetama. Proovisin igasugu kuntse, kuni lõpuks jõudsin niikaugele, et leidsin IE menüüst sellise koha "Manage add-ons". Ja vaata imet - kui olin seal Skype add-onid disablenud, sain normaalselt SEB-i lehe avatud.
Võib-olla mõni targem inimene oskab selle anomaalia tagamaid selgitada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2008 19:25:26 vasta tsitaadiga

mingi jama tekkis .Net 3.0 installimise järel. mitte kohe aga peale teist restarti!
nimelt kõigil lehtedel on valge taust.
http://img49.imageshack.us/img49/9368/ie7wdf9.jpg

.neti uninstallisin ja ie7 reinstallisin aga ei midagi.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 08.03.2008 19:06:12 vasta tsitaadiga

Mure sellega ,et IE ei ava kõiki linke.
Ehk siis parooliga linke.
näiteks
http://aaaa:aaaa@foorum.hinnavaatlus.ee/
Lingi peale hiir liigutades ei teki seda näpu kujutist vaid jääb tavaline nool... vajutamine ei tee midagi...
Kui panen lingi peal propertis on kõikide lahtrite taga Not available.

Ma olen juba üritanud kõiksugu asju välja lülitada aga ei ole seda õiget veel leidnud...
Zone Alarm sai ka koos IE7'ga peale lastud... ,et äkki seal midagi valesti... kuigi kui ka Zonealarmi välja lülitan ei mõika midagi...

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2008 21:31:36 vasta tsitaadiga

Tuhkur, ei peagi avama.

ma ei oska praegu õigetpidi otsida, aga miski update lõpetas sellel kujul linkide avamise ära. phishingu vastane abinõu iirc.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.04.2008 17:53:05 vasta tsitaadiga

Ei leidnud, kas siia on seda juba postitatud.

Igatahes probleem on IE7 ja png piltide näitamisega terminal serveris.
Mingist lambihetkest ei näidata kasutajate all enam .png faile.
Adminni alt on igati ok. Classes alt on kasutajatel registry key-de õigused olemas.

Kahtlustan, et registrys tuleks veel mingi muudatus teha, kuid ei oska praegu lahendust leida.
Veebis on sellest igal pool palju kirjutatud, kuid lahendust pole kuskil.

Probleem on aint ühes serveris, mis on teiste serveritega sama patchleveliga.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maremark
Piiratud kasutaja

liitunud: 05.07.2005




sõnum 22.04.2008 20:42:36 vasta tsitaadiga

Kuidas IE7 uninstallida..pole mul ei add remove programs all ega ka windowsi kaustas ie kausta.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 22.04.2008 21:16:23 vasta tsitaadiga

maremark kirjutas:
Kuidas IE7 uninstallida..pole mul ei add remove programs all ega ka windowsi kaustas ie kausta.


http://support.microsoft.com/kb/927177
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maremark
Piiratud kasutaja

liitunud: 05.07.2005




sõnum 22.04.2008 21:24:15 vasta tsitaadiga

eks ma olen googlet ikka enne kasutanud, kui pöördun siia. seal räägibki lahendusest kui sul on,
kas add ja remove all see programm või siis eksisteerib ie kaust windowsi kaustas. mul ei ole kumbagi
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.04.2008 22:20:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ie kaust windowsi kaustas


Program Files-i all on ikka IE kaust mitte Windowsi kaustas.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maremark
Piiratud kasutaja

liitunud: 05.07.2005




sõnum 22.04.2008 22:23:50 vasta tsitaadiga

microsofti õpetuses seisab, et peab olema windowsi kaustas.
program filesi all on mul ainult selline Internet Explorer kaust,
kus pole ühtegi .exe faili, rääkimata uninstall failidest.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.04.2008 22:31:26 vasta tsitaadiga

ei tea mis värk sul siis on
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maremark
Piiratud kasutaja

liitunud: 05.07.2005




sõnum 22.04.2008 22:40:10 vasta tsitaadiga

panin otsima, windows kaustas ja program files kausta iexplore.exe faili pole.
aga kui toksin run´i iexplore, siis tuleb ie7 ette.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.04.2008 22:48:34 vasta tsitaadiga

maremark, otsid ka hidden ja system faile? Kus ta siis sul olema peaks? Äkki sul on mitu partitsiooni ning põhi OS on hoopis näiteks D: peal?
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maremark
Piiratud kasutaja

liitunud: 05.07.2005




sõnum 22.04.2008 22:53:48 vasta tsitaadiga

Võtsin maha "Hide system conf files" ja nüüd näen seda .exe faili...huvitav, et windowsi lehel, sellest midagi ei kirjuta.
Aga kuidas ma ikkagi uninstallida saaksid seda?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 23.04.2008 09:51:50 vasta tsitaadiga

tegelikult ei saagi, saad ainult mitte kasutada
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maremark
Piiratud kasutaja

liitunud: 05.07.2005




sõnum 23.04.2008 15:01:12 vasta tsitaadiga

ja IE7 tagasi IE6 peale ka ei saa minna?
grrr...milline surnud ring
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 15:09:55 vasta tsitaadiga

Kas Windowsi repair install mitte IE6 peale tagasi ei kukutanud? Või jäi siis hoopis mingi segapuder. Ei meenu hästi.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.04.2008 17:40:54 vasta tsitaadiga

repair ehk uus win samale kettale lisaks ?

muide miks on üldse vaja tagasi vanema IE peale minna ?
kusjuures ma oleks väga sillas kui saaks kõik IE kasutajad ilusasti IE8 peale kui see välja tuleb
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander85
HV kasutaja
sander85

liitunud: 30.09.2007




sõnum 23.04.2008 18:22:17 vasta tsitaadiga

maremark kirjutas:
ja IE7 tagasi IE6 peale ka ei saa minna?
grrr...milline surnud ring


IE6-e peale tagasi?! miks see mingistki otsast hea peaks olema?

_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2008 10:57:40 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif Mul kusagilt juhe kokku jooksnud. Näiteks postimeest või mingit muud pikka lehekülge lugedes, tulles artiklilt tagasi viskab lehekülje algusesse mitte, selle koha peale kus enne artikli avamist olid. Jube tüütu icon_evil.gif
_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2008 12:11:14 vasta tsitaadiga

John Smith kirjutas:
icon_rolleyes.gif Mul kusagilt juhe kokku jooksnud. Näiteks postimeest või mingit muud pikka lehekülge lugedes, tulles artiklilt tagasi viskab lehekülje algusesse mitte, selle koha peale kus enne artikli avamist olid. Jube tüütu icon_evil.gif

Kindel, et sa midagi segi ei aja? Firefox tegi sellist trikki, mitte IE7.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2008 12:53:47 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
John Smith kirjutas:
icon_rolleyes.gif Mul kusagilt juhe kokku jooksnud. Näiteks postimeest või mingit muud pikka lehekülge lugedes, tulles artiklilt tagasi viskab lehekülje algusesse mitte, selle koha peale kus enne artikli avamist olid. Jube tüütu icon_evil.gif

Kindel, et sa midagi segi ei aja? Firefox tegi sellist trikki, mitte IE7.


Ei aja, lasin IE8 selga, aga ikka, no jube tüütu. Firefoxi pole siin lähedalgi olnud.

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ussike
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2004




sõnum 19.05.2008 19:14:26 vasta tsitaadiga

IE7 ei salvesta enam History't. 5 päeva tagasi kõik toimis aga järsku enam ei salvesta.Täna salvestas kah 10 lehte aga siis jälle vaikus.Setinguid näppind pole.Milles jama?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 10:37:26 vasta tsitaadiga

Enam ei saa Favorites-e lisada! icon_confused.gif Viga ilmnes peale seda, kui lisasin favorites kausta teisele kettale! Ei aidanud ka kausta viimine tagasi oma kohale!
Annab mingi errori:

Unable to grate "HV - Internet Explorer 7":

Unsepecified error

_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 18:50:06 vasta tsitaadiga

ie7 on mul koguaeg laitmatult töötanud, eelmine aga tegi aegajalt erroreid
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2008 13:39:27 vasta tsitaadiga

Ikka oleks veel abi vaja, kudias asi jälle toimima saaks!
_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 12:13:17 vasta tsitaadiga

Ilmselt on nüüd registis favorites asukohad valed või üldse puudu, tulemuseks ongi katkine favorites. Otsi registrist seda kausta kuhu sa need lisasid ja muuda ümber õigeteks tagasi. NB ise muidugi vastutad kui midagi aia taha keerad icon_smile.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 12:14:58 vasta tsitaadiga

Mis register? Kus ma selle leian?
_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 12:19:57 vasta tsitaadiga

juku626 kirjutas:
Mis register? Kus ma selle leian?


Start - run - trüki regedit - ok

Kui xp'ga tegu, siis uuri kohti [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders] ja [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders] ning vaata millised on favorites väärtused
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 12:25:03 vasta tsitaadiga

Sealt tundub et kõik on õige! icon_neutral.gif

Kuid millised need väärtused peavad olema?
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 12:44:04 vasta tsitaadiga

Esimeses C:\Documents and Settings\"sinu kasutajanimi"\Favorites, teises %USERPROFILE%\Favorites. Kui kõik tundub õige, siis otsi kogu registrist seda asukohta kuhu sa need vahepeal tõstsid
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 12:51:01 vasta tsitaadiga

Kõik tundub õige jah! Otsisin registrist seda asukohta, kus ma need vahepeal tõstsin, kuid ei leia midagi! icon_neutral.gif
_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 15:14:38 vasta tsitaadiga

Hmmm.... kontrolli ega sul favorites kaust read only ei ole
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 10:24:44 vasta tsitaadiga

IE8 RC1 available on Microsoft Connect
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 12.12.2008 21:23:30 vasta tsitaadiga

tomorrow, mul ei lase kuskilt seal alla tirida icon_rolleyes.gif Pean ennast regama vms.?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 21:27:00 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
tomorrow, mul ei lase kuskilt seal alla tirida icon_rolleyes.gif Pean ennast regama vms.?

Jah peab olema vist Connect programmi liige.Aga ära muretse.Küll lekib 8)

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 12.12.2008 21:49:50 vasta tsitaadiga

tomorrow: Juba ongi lekkinud 8) Ja on lekkinud nii Vista kui XP variandid icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 21:51:39 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
tomorrow: Juba ongi lekkinud 8) Ja on lekkinud nii Vista kui XP variandid icon_wink.gif

All your IE are belong to us icon_razz.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 12.12.2008 22:36:35 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
tomorrow, mul ei lase kuskilt seal alla tirida icon_rolleyes.gif Pean ennast regama vms.?


http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=210632

Lähed sinna kuhu esimene link suunab ja kohe näha download here

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 12.12.2008 23:26:43 vasta tsitaadiga

486, ainus mis ma seal näen on download IE8 beta 2 ...kas see ongi see RC1? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2008 01:09:01 vasta tsitaadiga

Siin siis x86 Vistale ja XP-le minu poolt

IE8 Build 8.0.6001.18348 - Windows Vista x86 (ENU).rar

IE8 Build 8.0.6001.18348 - Windows XP x86 (ENU).rar

Kahjuks x64 pole veel saada kuskilt.Naljakas,et olen MS Connect-s reganud aga isegi seal Beta2 veel allalaadimiseks icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Internet Explorer 7 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.