|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kumba pakiautomaatide süsteemi eelistad? |
| Itella SmartPOST |
|
79% |
[ 442 ] |
| Omniva Post24 |
|
15% |
[ 87 ] |
| DPD |
|
4% |
[ 27 ] |
|
| hääli kokku : 556 |
|
| autor |
|
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
29.08.2015 11:55:30
|
|
|
Põhiline on, et pakid kohale jõuaksid mõistliku aja jooksul. Tavaliselt järgmine või ülejärgmine päev. Sõltub, millal peale automaati pakitamist tühjendati kaste.
Kui aga probleemid juhtuvad, siis omnival juhtub neid millegipärast protsentuaalselt väga palju rohkem. Smardi kollektiiv teeb oma tööd korralikumalt.
Tallinnas jam. suurlinnades on igasugu hoolimatuid sibullasid tööl, kes ei tee oma tööd korralikult ja seetõttu on ka omnival probleemid.
Muidugi on süsteemi korduv ja räme käkk see, et pagana tihti on kellegi pakk juba postkastis sees. See ei ole kindlasti kindlustunnet süstiv, et panen paki automaati, kodus prinditud sildiga, ja kellegi pagana pakk on juba ees.
Kas julged enda paki sellise teenusepakkuja kätte usaldada, kui keegi võib su paki automaadist enda paki sisestamisel lihtsalt ära võtta?
Ilmselt liigituvad sinna alla need kadunud pakid, mis klientideni ei jõuagi.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
29.08.2015 18:52:05
|
|
|
| Smartposti kasuks räägib ka see, et nende klienditeenindus toimib. Sai kunagi reede õhtul kell 23 küsimus saadetud. Laupäeva hommikuks oli vastus olemas ja lisaks veel sisuline vastus mitte nagu mõne teise asutusega stampvastus mis viitab sellele, et tädi on lugenud vaid esimese lause esimest poolt.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
10.09.2015 20:37:06
|
|
|
Kuidas ma esimest korda Onavia pakiautomaadist pakki saatsin.
Kodus tegin juba enne kohaleminekut vormistamise ära, valisin SMSiga andmete saamise ja maksin kohe netipangas ära, vajutasin kenasti ka "tagasi kaupmehe juurde" nuppu. Seejärel kui SMSi ei tulnud (olen muude teenuste juures harjunud, et SMSid tulevad kohe) helistasin juba väikese kahtluseussiga nende teenindusse. Sealt vastas neiuke, et SMSiga võib aega minna 15-20, no ok mõtlesin, elame ju hobukaarikusajandis. Otsustasin, et kuna automaadini ongi umbes niipalju kõndida, asun teele. Jõudsin kohale ja kuna SMSi polnud ikka veel otsustasin Selverisse minna. Tegin ostud ära ja ikka polnud SMSi, kodust lahkumisest juba ca 30 minutit möödas.
Kuna samas majas oli ka Postkontor (kus muuseas pakkidega ei tegeleta, ilmselt niisama müüvad kaardikesi ja suunavad irvitades pakiga inimesed mujale kontoritesse) läksin sinna, et oma murele toetust saada. Letitagune tädike, määramatu vene aktsendiga, kuulas mu mure ära ja suunas nurga poole kus asuvad automaadid (sjeal on automaat). Selgitasin oma muret uuesti, aeglaselt ja hoolikalt. Tädike mõtles natuke, käis tagaruumis palvetamas, et jumala eest midagi muud ei küsitaks ja naases vastusega: "Helistage meeie infotelefonile, seal osatakse aidata". No olgu, kõndisin automaadi ette ja valisin numbri. Võttis vastu sama noorik kes eelmine kordki, kurtsin uuesti oma muret ja lisasin, et SMSi pole ikka tulnud, neiu mõtles ja mõtles kuid katkestasin ta mõtlemise endapoolse pakkumisega ette lugeda jälgimiskood. Lugesin ette ja neiu soovitas mul sama number automaati sisse toksida. Iseenesest geniaalne lahendus mida oleks võinud kohe soovitada.
Soovisin head õhtut ja tonksasin pakiautomaadi ekraani. Leidsin õige koha üles ja sisestasin numbri: "VIGA, vale number", okei, läks valesti, sisestan uuesti: "VALE NUMBER SA DEBIIL" , no okei, ehk kolmas kord: "IKKA VALE". Helistan uuesti infosse, seekord võtab vastu uus neiu, kurdan oma muret otsast peale ja loen ette ka jälgimisnumbri. Neiuke uurib ja väljastab fraasi teatega, et vormistamine pole lõpule viidud. Uurin siis, et mismõttes pole lõpule viidud??? Maksin pangas ära ja ka meilile tuli kinnitus. Neiuke ka ei teadnud, soovitas otse automaadist saata ning andis mõista, et eelmise tehingu eest on võimalik raha tagasi saada kui keskööl kolme tee ristil jõuluvana põhjapõder ohverdada. Soovisin jälle head õhtut ja tonksasin ekraani. Sisestan kõik vajaminevad andmed ja vajutan "kinnita" - VIGA, alt pilust surises välja tšekk samasuguse teatega, otsekui kohtuotsus mu ebaõnnestumisele, all servas veel mõnitusena kirjake "Täname, et kasutasite kiiret ja mugavat pakiautomaati!". Nonoh, äkki läks midagi valesti, sisestan andmed uuesti ja jälle VIGA, alt surises taaskord välja tsekike mis kiitis nende kiiret teenust. Lõin käega ja läksin saatsin Smartposti kaudu, minutiga pakk automaadis ja 0 probleemi.
Nüüd peab hakkama põhjapõtra otsima, et raha tagasi saaks...
Elagu Onavia.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.09.2015 20:38:13
|
|
|
midagi rõõmsat lugeda ka kehval spordipäeval
olukord ise on muidugi kurvemast kurvem
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
10.09.2015 20:41:36
|
|
|
| Green_Day kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
Valvejoodik, kasutaja Green_day ütleb sulle varsti, et:
1. oled ise loll
2. kui mingi ime läbi peaks selguma, et ise loll pole, siis on tegemist arvuti veaga. Arvuti ja tarkvara pole loomulikult onavia enda toodetud vaid mujalt ostetud ja seega ei saa onaviat selles jamas mitte kuidagi süüdistada.
3. smartpost on veel rohkem katki, aga seekord sul lihtsalt vedas
 |
Olen ma kunagi midagi sellist öeldnud? |
Mida siis ütleb selle peale
| Dj-E kirjutas: |
Meil just hiljuti oli Itellaga probleem, et paki saaja pole sms-i saanud. Nädal juba möödas.
NB! Hämmastav, et teil on Omnivaga ikka nii palju muresid. Mingid hädakotid koos, et kogu aeg midagi juhtub? Karmavõlg tasumata?  |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
10.09.2015 22:23:36
|
|
|
Raasikul on kuu-poolteist aega vana automaat. Pakke aga kätte ei anna, katki teine.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
11.09.2015 01:47:25
|
|
|
Keegi on vist Omniva palgal
Kas muidu omniva saadetist kuidagi trackida ka saab? Sesmõttes, et mingit kviitungit pole ma kunagi automaadist saanud.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
11.09.2015 06:40:53
|
|
|
miks sa ei saa?
Ma pole kviitungit kunagi mitte saanud.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
11.09.2015 07:06:09
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
Keegi on vist Omniva palgal  |
Niimodi arvates siis enamus siin töötavad Itellas.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
11.09.2015 07:11:00
|
|
|
Kas kellelgi on kogemusi ka Smartposti kahjukäsitlusega?
Mul paar päeva tagasi üks hoolikalt pakitud tahvelarvuti sai päris hullult viga, täiesti ulme
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.09.2015 08:02:01
|
|
|
mulle saadeti läpakas, õnneks jäi terveks, oli ka korralikult pakitud.
Kodulehel peaks andmed olema, mida tegema peaks, kunagi ammu lugesin neid.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
11.09.2015 08:13:05
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
Keegi on vist Omniva palgal  |
Niimodi arvates siis enamus siin töötavad Itellas.  |
Kasutajakogemus räägib enda eest. Kedagi sellepärast joodikuks sõimata, et Omniva pakiautomaadindus kalab...
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
11.09.2015 08:14:16
|
|
|
| Jaanus kirjutas: |
Mul paar päeva tagasi üks hoolikalt pakitud tahvelarvuti sai päris hullult viga, täiesti ulme  |
mul on küll pakid alati väga viisakad ja loopimata olnud
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
11.09.2015 08:42:22
|
|
|
Loomulikult
tihedalt mullikile sees, nii et pakis midagi ei loksunud...
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
11.09.2015 08:45:00
|
|
|
Millised olid välise pakendi kahjustused ?
Kukkumine diagonaalis? Vigastused tekitatud teise pakendi poolt?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
11.09.2015 08:52:38
|
|
|
Ma saan homme oma paki tagasi, siis hakkan uurima. Tahvel oli ühte nurka sellise paugu saanud, et mõõda korpust jooksis pragu, lisaks ei reageeri enam puudetele.
Samas on selles karbis ka üleval ja all 3x papp, mis peaks suuremad põrutused leevendama. Aga nagu ka ma enne mainisin, oli tahvel tihedalt mullikile vahel...
| Diesel kirjutas: |
Millised olid välise pakendi kahjustused ?
Kukkumine diagonaalis? Vigastused tekitatud teise pakendi poolt? |
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
11.09.2015 11:08:36
|
|
|
Hiid, alati olnud otsas.
Aga on siis üldse seal tracking võimalus olemas? Kuna pole kviitungit saanud, siis pole aimugi, mis info seal peal on.
Dj-E, smartpostiga on vähem hädasid (jah, neid hädasid juhtub küll), mida on näitanud paljude inimeste kogemus.
Mul peaks siiani olema 100% kõik õigel ajal ja tervelt kohale jõudnud, mitukümmend, kui mitte 100+ pakki. Ainuke jama oli topeltsõnumiga, aga hiljem sain teada, et see oli hoopis kuidagi seotud Elisa ja mu telefoni eripäraga, et saangi aegajalt ühte sõnumit mitu korda.
Praegusel hetkel Jaanusel on smartpostiga negatiivsem kogemus ja siiani pole keegi teda joodikuks kutsunud.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
11.09.2015 11:19:42
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
Hiid, alati olnud otsas.
Aga on siis üldse seal tracking võimalus olemas? |
jahh, ikka
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
11.09.2015 12:35:48
|
|
|
Eilse jutu täienduseks- Täna hommikul kell 8.34 saabus mu mobiili kauaoodatud sõnum omnivalt, milles teatati, et võin paki automaati panna. Pole paha, aega võttis ca. 10 tundi
Never again...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
11.09.2015 14:05:53
|
|
|
| Omnivalt pole kunagi kviitungit võtnud, smarpostil peab hirmuga mõtlema kas saan või ei. Muidugi kui osta.ee keskkonnast saadan siis pole smartpostilt ka kviitungit viitsinud võtta. Kasutan aktiivselt mõlemaid firmasid aga eelistan omniva oma. Probleeme pole ühegagi olnud.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimoo
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2007
|
14.09.2015 13:51:05
|
|
|
Oskab keegi soovitada SmartPosti XS kapi jaoks sobivat pakendit, mis vastab nende nõudmistele?
Lihtsalt viimati saates oli üks kirjaümbrikus saadetud pakike jäänud sorteerimisliini vahele ning sisu sai kannatada (väärt kül 5eurot ainult), kuid hüvitada nad ei plaani, kuna ei vasta nende pakendamis tingimustele.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.09.2015 13:56:41
|
|
|
ma saatsin 10cm grip koti eile , sees kaks 1mm pikkust kruvi, loodan, et ikka kohale jõuavad
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
14.09.2015 14:13:39
|
|
|
jeesus188, kohale jõudis, SMS juba tuli. Varsti võtan välja, eks siis ole näha kas pakend ka terveks jäi
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
14.09.2015 20:06:00
|
|
|
Äkki midagi sellist ?
Spoiler 
Ehk siis turvaümbrikus?
| reimoo kirjutas: |
Oskab keegi soovitada SmartPosti XS kapi jaoks sobivat pakendit, mis vastab nende nõudmistele?
Lihtsalt viimati saates oli üks kirjaümbrikus saadetud pakike jäänud sorteerimisliini vahele ning sisu sai kannatada (väärt kül 5eurot ainult), kuid hüvitada nad ei plaani, kuna ei vasta nende pakendamis tingimustele. |
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
14.09.2015 20:24:00
|
|
|
| Diesel kirjutas: |
Äkki midagi sellist ?
Spoiler 
Ehk siis turvaümbrikus? |
Kasutan selliseid ja pole kordagi probleemi tekkinud veel
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
22.09.2015 12:55:30
|
|
|
Normaalne smartpost. Asi pandi posti täna kell 00:37:33 ja paki sain kätte ka täna kell 12:06:23
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
22.09.2015 15:43:53
|
|
|
| Sekundipealt?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
22.09.2015 18:25:06
|
|
|
Kohe viskuvad mõned džotile ja väidavad, et:
1) video kvaliteet on halb, ju on tegu ikka smartposti vanaga
2) algaja, teised selliselt ei käitu
3) vana pohhuist, teised selliselt ei käitu
4) jalg haige ja pakkidele oli peale kirjutatud, et tohib loopida
5) need olid üldse tema enda pakid mida ta koju ämmale tellinud oli
6) etc...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
22.09.2015 18:33:41
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Kohe viskuvad mõned džotile ja väidavad, et:
1) video kvaliteet on halb, ju on tegu ikka smartposti vanaga
2) algaja, teised selliselt ei käitu
3) vana pohhuist, teised selliselt ei käitu
4) jalg haige ja pakkidele oli peale kirjutatud, et tohib loopida
5) need olid üldse tema enda pakid mida ta koju ämmale tellinud oli
|
6) mis te omniva peale karjute, see on ju kulleri süü
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karusloom
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2004
|
22.09.2015 18:35:59
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
Kohe viskuvad mõned džotile ja väidavad, et:
1) video kvaliteet on halb, ju on tegu ikka smartposti vanaga
2) algaja, teised selliselt ei käitu
3) vana pohhuist, teised selliselt ei käitu
4) jalg haige ja pakkidele oli peale kirjutatud, et tohib loopida
5) need olid üldse tema enda pakid mida ta koju ämmale tellinud oli
|
6) mis te omniva peale karjute, see on ju kulleri süü
 |
Nagu räägitakse "tilk tõrva meepotis, keerab kogu poti sisu kihva"
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
22.09.2015 20:02:46
|
|
|
Neil on seal pigem paar tilka mett tõrvapotis
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
22.09.2015 22:09:13
|
|
|
smartposti kohta pole sellist videot veel näinud. no pic, no proof nagu öeldakse. samas suutsid cargobusi kutid mu tartust tallinna saadetud kasti nii kõvasti müksida, et s775 jahut plaadilt lahti tuli.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
22.09.2015 22:57:21
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Kohe viskuvad mõned džotile ja väidavad, et:
1) video kvaliteet on halb, ju on tegu ikka smartposti vanaga
2) algaja, teised selliselt ei käitu
3) vana pohhuist, teised selliselt ei käitu
4) jalg haige ja pakkidele oli peale kirjutatud, et tohib loopida
5) need olid üldse tema enda pakid mida ta koju ämmale tellinud oli
6) etc... |
Unustasid õige nr.1 lisada (onnina vaatenurgast) - pakend peab olema selline, mis ootamatused välja kannatab
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
22.09.2015 23:16:14
|
|
|
Tuleb selliseid lahendusi oma saadetise kaitseks kasutada.
http://www.stop-drop.com/
ja..
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
22.09.2015 23:44:07
|
|
|
Testisin Hiiumaa smartposti automaadi ka ära lõpuks. Järgmiseks päevaks pakid Tallinnas, Pärnus ja Võrus kohal. Asi on paranenud võrreldes varasemaga mil 2 korda nädalas pakid liikusid.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
22.09.2015 23:51:14
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Testisin Hiiumaa smartposti automaadi ka ära lõpuks. Järgmiseks päevaks pakid Tallinnas, Pärnus ja Võrus kohal. Asi on paranenud võrreldes varasemaga mil 2 korda
nädalas pakid liikusid.  |
Pole vist aastaid juba pakke sealt saatnud ?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.09.2015 00:03:27
|
|
|
| Diesel, ei ole tõesti, enamusajast tallinnas olnud, ja kui vaja endale sinna midagi saata, siis varem polnud vahet mis päeval tuleb, kui ainult nädalavahetusel käid hiiumaal.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummy
HV veteran
liitunud: 02.07.2011
|
23.09.2015 14:54:40
|
|
|
Kui müüd midagi ning pead omnivaga saatma ja ostja hiljem ütleb et saadetud asi ei tööta siis hea kohe see video saata mitte et ma nüüd õhutaks nimelt katkiseid asju saatma
Ise üritan ikkagi vältida omnivat
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IQzero
HV veteran
liitunud: 21.02.2003
|
06.10.2015 21:16:23
|
|
|
Pakke liigutan nädalas 2-3 ja sama palju ka naine. 98% juhtudel kasutan ainult Omnivat ja seda algusest peale. Siiani pole ühtegi probleemi olnud ei Tallinnas, Keilas, Saaremaal ega ka mujal. Samas aga Itellaga on üksikuid probleeme olnud. Ühel korral ei lubanud smsiga saadud koodi kasutada, helistasin ja palusin uurida, õnneks nad ikka aktiveerisid selle koodi kuidagi ja sain asja korda. Paar päeva tagasi sain ebameeldiva üllatuse osaliseks. Nimelt ei mahtunud eelvormistatud pakk kappi ära , paar mm jäi puudu. (oma viga muidugi). Läksin siis ekraani juurde tagasi, et valin suurema kapi aga sellist võimalust polegi?? Muud üle ei jääänudki kui karp lömmi taguda ja ära rikkuda. Omniva annab vähemalt võimaluse valida suurem kapp ja pakk ei jää saatmata.
Itellal saab vaid saatmise tühistada, edasi lähed koju, vabandad kliendi ees kes eelvormistas internetis paki. Uuesti eelvormistada samale kaubale enam pakki ei saa ja peab hakkama ostjalt raha ette küsima, et pakki saata. See võib venida aga päevade pikkuseks jamaks. Nii, et + Omnivale sellise võimaluse eest ja -1 Itellale minu poolt.
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
148 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
06.10.2015 21:28:23
|
|
|
Eee, mina olen küll saanud Itellas suuremat kappi valida. Ükskord kui oli !veel! suuremat kappi vaja aga automaat seda ei pakkunud, helistasin klienditeenindusse ja probleem lahendati kiirelt- registreeriti pakile suurim kapp ja probleem lahendatud...
Ilmselt oled midagi kahe silma vahele jätnud
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummy
HV veteran
liitunud: 02.07.2011
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
12.10.2015 20:04:03
|
|
|
Mis kapi ma valima peaks kui läpakat tahaksin saata?
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
12.10.2015 20:07:29
|
|
|
Sinna kuhu ta sisse mahub Firmadest eelistan Smartposti...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummy
HV veteran
liitunud: 02.07.2011
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
12.10.2015 20:09:36
|
|
|
Kui plaanis on pakk endal automaati viia, siis soovitan kohapeal kontrollida, et milline kapp kõige paremini sobib. Sügavus on neil kõigil sama.
Inimesed pakivad erinevalt, mistõttu ei pruugi kõik soovitatud kapid just Sinule sobida.
| rainisk kirjutas: |
| Mis kapi ma valima peaks kui läpakat tahaksin saata? |
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.10.2015 09:59:46
|
|
|
Läpakad ei ole ka kõik samas mõõdus
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
13.10.2015 10:59:49
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
Läpakad ei ole ka kõik samas mõõdus  |
Niis suured nad kah pole, et kõige väiksemasse kappi ei mahuks.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|