Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kumba pakiautomaatide süsteemi eelistad?
Itella SmartPOST
79%
 79%  [ 442 ]
Omniva Post24
15%
 15%  [ 87 ]
DPD
4%
 4%  [ 27 ]
hääli kokku : 556

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2015 20:24:00 vasta tsitaadiga

Diesel kirjutas:
Äkki midagi sellist ?
Spoiler Spoiler Spoiler


Ehk siis turvaümbrikus?

Kasutan selliseid ja pole kordagi probleemi tekkinud veel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2015 12:55:30 vasta tsitaadiga

Normaalne smartpost. Asi pandi posti täna kell 00:37:33 ja paki sain kätte ka täna kell 12:06:23 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 22.09.2015 15:43:53 vasta tsitaadiga

Sekundipealt?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2015 16:44:27 vasta tsitaadiga

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/hairiv-video-vaata-kuidas-omniva-kuller-pakiautomaadi-saadetisi-kohtleb?id=72516433


tsitaat:

Oma paki turvalisuse tagamiseks tuleks Kaivi sõnul kindlasti ka jälgida, et saadetised oleks korrektselt ning turvaliselt pakendatud.


selle taha poetakse igal võimalusel thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 22.09.2015 18:25:06 vasta tsitaadiga

Kohe viskuvad mõned džotile ja väidavad, et:
1) video kvaliteet on halb, ju on tegu ikka smartposti vanaga
2) algaja, teised selliselt ei käitu
3) vana pohhuist, teised selliselt ei käitu
4) jalg haige ja pakkidele oli peale kirjutatud, et tohib loopida
5) need olid üldse tema enda pakid mida ta koju ämmale tellinud oli
6) etc...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2015 18:33:41 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Kohe viskuvad mõned džotile ja väidavad, et:
1) video kvaliteet on halb, ju on tegu ikka smartposti vanaga
2) algaja, teised selliselt ei käitu
3) vana pohhuist, teised selliselt ei käitu
4) jalg haige ja pakkidele oli peale kirjutatud, et tohib loopida
5) need olid üldse tema enda pakid mida ta koju ämmale tellinud oli


6) mis te omniva peale karjute, see on ju kulleri süü
icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2015 18:35:59 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Kohe viskuvad mõned džotile ja väidavad, et:
1) video kvaliteet on halb, ju on tegu ikka smartposti vanaga
2) algaja, teised selliselt ei käitu
3) vana pohhuist, teised selliselt ei käitu
4) jalg haige ja pakkidele oli peale kirjutatud, et tohib loopida
5) need olid üldse tema enda pakid mida ta koju ämmale tellinud oli


6) mis te omniva peale karjute, see on ju kulleri süü
icon_biggrin.gif


Nagu räägitakse "tilk tõrva meepotis, keerab kogu poti sisu kihva" icon_cool.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2015 20:02:46 vasta tsitaadiga

Neil on seal pigem paar tilka mett tõrvapotis icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2015 22:09:13 vasta tsitaadiga

smartposti kohta pole sellist videot veel näinud. no pic, no proof nagu öeldakse. samas suutsid cargobusi kutid mu tartust tallinna saadetud kasti nii kõvasti müksida, et s775 jahut plaadilt lahti tuli.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.09.2015 22:57:21 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Kohe viskuvad mõned džotile ja väidavad, et:
1) video kvaliteet on halb, ju on tegu ikka smartposti vanaga
2) algaja, teised selliselt ei käitu
3) vana pohhuist, teised selliselt ei käitu
4) jalg haige ja pakkidele oli peale kirjutatud, et tohib loopida
5) need olid üldse tema enda pakid mida ta koju ämmale tellinud oli
6) etc...


Unustasid õige nr.1 lisada (onnina vaatenurgast) - pakend peab olema selline, mis ootamatused välja kannatab icon_biggrin.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 22.09.2015 23:16:14 vasta tsitaadiga

Tuleb selliseid lahendusi oma saadetise kaitseks kasutada.
http://www.stop-drop.com/

ja..

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2015 23:44:07 vasta tsitaadiga

Testisin Hiiumaa smartposti automaadi ka ära lõpuks. Järgmiseks päevaks pakid Tallinnas, Pärnus ja Võrus kohal. Asi on paranenud võrreldes varasemaga mil 2 korda nädalas pakid liikusid. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 22.09.2015 23:51:14 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Testisin Hiiumaa smartposti automaadi ka ära lõpuks. Järgmiseks päevaks pakid Tallinnas, Pärnus ja Võrus kohal. Asi on paranenud võrreldes varasemaga mil 2 korda
nädalas pakid liikusid. thumbs_up.gif


Pole vist aastaid juba pakke sealt saatnud ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2015 00:03:27 vasta tsitaadiga

Diesel, ei ole tõesti, enamusajast tallinnas olnud, ja kui vaja endale sinna midagi saata, siis varem polnud vahet mis päeval tuleb, kui ainult nädalavahetusel käid hiiumaal.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2015 14:54:40 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/hairiv-video-vaata-kuidas-omniva-kuller-pakiautomaadi-saadetisi-kohtleb?id=72516433


tsitaat:

Oma paki turvalisuse tagamiseks tuleks Kaivi sõnul kindlasti ka jälgida, et saadetised oleks korrektselt ning turvaliselt pakendatud.


selle taha poetakse igal võimalusel thumbs_up.gif

Kui müüd midagi ning pead omnivaga saatma ja ostja hiljem ütleb et saadetud asi ei tööta siis hea kohe see video saata icon_lol.gif mitte et ma nüüd õhutaks nimelt katkiseid asju saatma icon_lol.gif
Ise üritan ikkagi vältida omnivat
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IQzero
HV veteran

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 21:16:23 vasta tsitaadiga

Pakke liigutan nädalas 2-3 ja sama palju ka naine. 98% juhtudel kasutan ainult Omnivat ja seda algusest peale. Siiani pole ühtegi probleemi olnud ei Tallinnas, Keilas, Saaremaal ega ka mujal. Samas aga Itellaga on üksikuid probleeme olnud. Ühel korral ei lubanud smsiga saadud koodi kasutada, helistasin ja palusin uurida, õnneks nad ikka aktiveerisid selle koodi kuidagi ja sain asja korda. Paar päeva tagasi sain ebameeldiva üllatuse osaliseks. Nimelt ei mahtunud eelvormistatud pakk kappi ära , paar mm jäi puudu. (oma viga muidugi). Läksin siis ekraani juurde tagasi, et valin suurema kapi aga sellist võimalust polegi?? Muud üle ei jääänudki kui karp lömmi taguda ja ära rikkuda. Omniva annab vähemalt võimaluse valida suurem kapp ja pakk ei jää saatmata.
Itellal saab vaid saatmise tühistada, edasi lähed koju, vabandad kliendi ees kes eelvormistas internetis paki. Uuesti eelvormistada samale kaubale enam pakki ei saa ja peab hakkama ostjalt raha ette küsima, et pakki saata. See võib venida aga päevade pikkuseks jamaks. Nii, et + Omnivale sellise võimaluse eest ja -1 Itellale minu poolt.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 06.10.2015 21:28:23 vasta tsitaadiga

Eee, mina olen küll saanud Itellas suuremat kappi valida. Ükskord kui oli !veel! suuremat kappi vaja aga automaat seda ei pakkunud, helistasin klienditeenindusse ja probleem lahendati kiirelt- registreeriti pakile suurim kapp ja probleem lahendatud...
Ilmselt oled midagi kahe silma vahele jätnud icon_idea.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 21:31:24 vasta tsitaadiga

endal ka ühe korra nii olnud et pidin paki tampima kappi, peale seda mõtlesin, et ei tea kas kuller selle ikka kätte saab sealt icon_lol.gif aga pakk jõudis kohale thumbs_up.gif
_________________
https://www.youtube.com/@nofdisain
https://www.nöf.ee
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2015 17:52:13 vasta tsitaadiga

Arvasin, et alles homseks jõuab, aga tunduvalt kiirem.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 20:04:03 vasta tsitaadiga

Mis kapi ma valima peaks kui läpakat tahaksin saata?
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.10.2015 20:07:29 vasta tsitaadiga

Sinna kuhu ta sisse mahub kopp.gif Firmadest eelistan Smartposti...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2015 20:08:49 vasta tsitaadiga

paki läpakas ära ja mõõda ära, saad teada mis kapp valida icon_rolleyes.gif
_________________
https://www.youtube.com/@nofdisain
https://www.nöf.ee
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 12.10.2015 20:09:36 vasta tsitaadiga

Kui plaanis on pakk endal automaati viia, siis soovitan kohapeal kontrollida, et milline kapp kõige paremini sobib. Sügavus on neil kõigil sama.
Inimesed pakivad erinevalt, mistõttu ei pruugi kõik soovitatud kapid just Sinule sobida.



rainisk kirjutas:
Mis kapi ma valima peaks kui läpakat tahaksin saata?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.10.2015 09:59:46 vasta tsitaadiga

Läpakad ei ole ka kõik samas mõõdus icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 13.10.2015 10:59:49 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Läpakad ei ole ka kõik samas mõõdus icon_rolleyes.gif


Niis suured nad kah pole, et kõige väiksemasse kappi ei mahuks.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 13.10.2015 11:08:36 vasta tsitaadiga

Smartposti kõige väiksemasse kappi korralikult pakituna kindlasti ei mahu. Omniva omasse võib mahtuda.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2015 11:15:46 vasta tsitaadiga

rainisk kirjutas:
Mis kapi ma valima peaks kui läpakat tahaksin saata?

Kappide mõõtmed toodud kodulehel: http://uus.smartpost.ee/pakkide-saatmine/erakliendi-hinnakiri
Kõik sõltub karbist, mille sisse pakendad. Mida suurem karp, seda suurem kapp peab olema. Mõõda karp üle ja saad teada.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
utamanat
HV kasutaja
utamanat

liitunud: 16.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2015 15:08:47 vasta tsitaadiga

Viie aastase smartposti kasutamisega sain ka esimese negatiivse kogemuse. Ju kellelgi on ka nii juhtunud nagu minul. Tallinnast - Tartu jõuab pakk tavaliselt järgmiseks päevaks, aga seekord ei jõudnud, ootasin ja hakkasin juba muretsema. Kolmanda päeva õhtul helistati smartpostist ja öeldi, et paki pealt on silt kaduma läinud (ei teagi kas nende viga või saatja). Oleks vaja tuvastada milline pakk väljanäeb. Hakkasin saatjale kirjutama kui smartpost tagasi helistas ja nad olid kuskilt kaamerast vaatand. Järgmine päev pidi keegi neil inventuuri tegema ja mulle tagasi helistama, et mis edasi saab. Aga kõnet pole, helistasin enne nende klienditeenenduse sulgemist neile, et kuhu kõne jäi. Öeldi, et nad ootavad mingit vastust IT osakonnalt bla bla bla. Lubati ülejärgmisel päeval kindlasti tagasi helistada. Praegu ootan kõnet ja ei teagi kuidas saaga lõppeb.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 18.10.2015 15:35:44 vasta tsitaadiga

Millal nad helistama pidid kuupäevaliselt ?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2015 15:39:04 vasta tsitaadiga

Olen kogemata paar pakki ilma pakikaardita kullerile andnud muude pakkide vahel. Helistades ja pakke kirjeldades leiti vähem kui 5 minutiga need üles ja teekond jätkus. Kui müüja ei suuda pakki kirjeldada ja ilma pakikaardita pakke mingil põhjusel mitu ootel siis ongi neil keeruline midagi ette võtta - pakke nad mu teada sisu tuvastamiseks lahti ei tee.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
utamanat
HV kasutaja
utamanat

liitunud: 16.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2015 16:34:41 vasta tsitaadiga

14.10 pani saatja lõunaajal paki teele, 15.10 pidi kohal olema, 16.10 smartist helistati probleemist, 17.10 pidi lahendus olema, 19.10 pidi uus lahendus olema. Ajaliselt pole veel kaua aega läinud, aga ikkagi on teadmatus (hakka veel arvama, et pakk ära kaotatud) polnud just kõige odavam .
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2015 18:05:45 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
rainisk kirjutas:
Mis kapi ma valima peaks kui läpakat tahaksin saata?

Kappide mõõtmed toodud kodulehel: http://uus.smartpost.ee/pakkide-saatmine/erakliendi-hinnakiri
Kõik sõltub karbist, mille sisse pakendad. Mida suurem karp, seda suurem kapp peab olema. Mõõda karp üle ja saad teada.


ma saatsin xs is läpaka. jõudis tervelt kohale. mõlemale poole mahtus mullikilet kah.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2015 21:00:07 vasta tsitaadiga

kas omnivä või smardiga saab endiselt jätta paki pakiautomaati hoiule ? ehk valin sihtkohaks sama automaadi.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 18.10.2015 21:05:58 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
kas omnivä või smardiga saab endiselt jätta paki pakiautomaati hoiule ? ehk valin sihtkohaks sama automaadi.


Ikka - liin sorteerib.


viimati muutis Diesel 18.10.2015 21:32:01, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2015 21:10:21 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
kas omnivä või smardiga saab endiselt jätta paki pakiautomaati hoiule ? ehk valin sihtkohaks sama automaadi.

Saadad alkot endale, saad enne 10 jooma hakata? icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2015 21:13:31 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
kas omnivä või smardiga saab endiselt jätta paki pakiautomaati hoiule ? ehk valin sihtkohaks sama automaadi.

omnivaga ei saa valida sama automaati. smartposti kohta ei tea
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2015 21:14:12 vasta tsitaadiga

see peaks olema see teema, et paned kellelegi samas linnas kolaka hommikul "hoiule" päeva peale laekub raha ja annad talle koodi peale raha laekumist. kui raha ei laeku, võtad kolaka ise õhtul välja.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 18.10.2015 21:19:16 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
ufo56 kirjutas:
kas omnivä või smardiga saab endiselt jätta paki pakiautomaati hoiule ? ehk valin sihtkohaks sama automaadi.

omnivaga ei saa valida sama automaati. smartposti kohta ei tea

kindel, et ei saa valida sama automaati?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2015 21:20:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kindel, et ei saa valida sama automaati?

omniva infotelefonilt nii mulle öeldi paar kuud tagasi, ise katsetanud pole.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2015 21:21:01 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
dvd vader kirjutas:
ufo56 kirjutas:
kas omnivä või smardiga saab endiselt jätta paki pakiautomaati hoiule ? ehk valin sihtkohaks sama automaadi.

omnivaga ei saa valida sama automaati. smartposti kohta ei tea

kindel, et ei saa valida sama automaati?

Saab ikka valida sama automaati aga kätte ei saa samal päeval. Pakk liigub ikka sorteerimisjaama ja sealt tagasi samasse kohta.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2015 21:30:22 vasta tsitaadiga

Onaviaga pidavat jah ikka sorteerimiskeskusesse minema.
Smartpostiga toimib st. kui valid sihtkohaks sama automaadi, siis saab saaja samal hetkel SMSi ja smartpost pakki kuhugi ei liiguta. Nii igaks juhuks siis infoks, et vähemalt selle aasta juunis oli see nii, rohkem pole seda vaja olnud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2015 22:25:47 vasta tsitaadiga

Smartpostiga toimib jah, sel hetkel kui pakk laekub saab ka saaja sms'i.
Onivaga käib sorteerimiskeskusest läbi.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
utamanat
HV kasutaja
utamanat

liitunud: 16.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2015 20:25:21 vasta tsitaadiga

Minu smartposti saaga lõppeb sellega, et smartpost andis alla ja nad palusid mul esitada kahjuavalduse. Kahju küll, aga ma arvan, et kasutan smartposti teenust edaspidigi. Ka tegijatel juhtub.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 20.10.2015 20:30:28 vasta tsitaadiga

utamanat kirjutas:
Minu smartposti saaga lõppeb sellega, et smartpost andis alla ja nad palusid mul esitada kahjuavalduse. Kahju küll, aga ma arvan, et kasutan smartposti teenust edaspidigi. Ka tegijatel juhtub.

Väga kahetsusväärne juhtum igatahes.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2015 20:31:26 vasta tsitaadiga

kui saladus pole siis mis pakis oli ? icon_smile.gif
_________________
https://www.youtube.com/@nofdisain
https://www.nöf.ee
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
utamanat
HV kasutaja
utamanat

liitunud: 16.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2015 20:33:36 vasta tsitaadiga

ummy kirjutas:
kui saladus pole siis mis pakis oli ? icon_smile.gif


ps4 mäng mad max
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2015 20:35:19 vasta tsitaadiga

siis tasub ikka kahjuavaldus ära esitada thumbs_up.gif
_________________
https://www.youtube.com/@nofdisain
https://www.nöf.ee
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
utamanat
HV kasutaja
utamanat

liitunud: 16.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2015 20:42:51 vasta tsitaadiga

ummy kirjutas:
siis tasub ikka kahjuavaldus ära esitada thumbs_up.gif


Ikka jah, polnud just kõige odavam paki kaotus. Ma loodan, et keegi saab seda mängu praegu nautida, mitte see ei vedele kuskil tolmuste riiulite vahel. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 20.10.2015 20:52:48 vasta tsitaadiga

utamanat kirjutas:
ummy kirjutas:
siis tasub ikka kahjuavaldus ära esitada thumbs_up.gif


Ikka jah, polnud just kõige odavam paki kaotus. Ma loodan, et keegi saab seda mängu praegu nautida, mitte see ei vedele kuskil tolmuste riiulite vahel. icon_biggrin.gif

Võin saladuskatte all öelda, et SmartPostis ei ole väga palju riiuleid icon_smile.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2K
HV kasutaja
H2K

liitunud: 15.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2015 11:25:54 vasta tsitaadiga

Omnivaga ei tee mingeid tehiguid enam. Kunagi läks pakk kaduma ja 2 kuud siis läks aega ja selgitati, et seda pole, kompenseeriti kinni. Selle eest smartpostiga pole kunagi mingeid probleeme olnud. Pakid endal kiirelt käes alati ja ise saadetud samamoodi.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.