Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Kolmandik kontoriarvuteid seadistab Vista asemel XP märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2008 16:31:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kolmandik kontoriarvuteid seadistab Vista asemel XP
Väheke kehv sõnastus, alus ehk tegija on puudu/ebatäpne/mittesobiv (mis alus on "kolmandik" icon_confused.gif )

icon_razz1.gif

_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 21.08.2008 16:39:26 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru millepärast siin üldse vaidlus käib, ilmselge ju, et uus süsteem ei ole ühilduv olemasoleva tark/raudvaraga. Igal firmal pole võimalus kõike seda upgrademist ära maksta.

Tuleb ära kaaluda selle asja kasu ja kahju, kui kasu on suurem kui kahju, siis tasub asja uuendada. Vastasel juhul mitte.
Kui on Vista kompaatible masinad (need uued, mis XP peale ümber seadistatakse), siis küll neid tulevikus ümber saab teha, kui vanad masinad maha on kantud ja programmid vista kompaatibleks tehtud...

Suht mõttetu arutelu on siin vahepeal...
(Vista on poole vingem, Teil pole lihtsalt raha uuendamiseks jne)

Kõikse nooblim oli lugeda noormehe juttu, et ühes lauses 2 korda mainis, et ta on rahaboss... "Vaadake mu profiili, siis näete, et olen rahaboss.... Viskit??"

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2008 16:48:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

firmal pole võimalus kõike seda upgrademist ära maksta.

ja isegi kui oleks, miks peaks? it on tugiüksus, mis aitab organisatsioonil oma eesmärke täitam mitte eesmärk. kui olemasolev süsteem teeb seda piisava tootlikkusega, pole mõtet ressurssi mingisuguse põhimõttelise uuenduse peale kulutada.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 21.08.2008 17:35:46 vasta tsitaadiga

Eks mõne aja pärast muutub keskmise Eesti firma OSi mahajäämus juba paaripõlvkonnaliseks. Mis teha, pisikesed Eesti firmad ei jõua globaalsete arengutega tarkvaraturul võidu joosta ja jäävad ajas maha. Eks see kohalik tarkvara arendustsükkel ole ka üle mõistuse pikk, raske on seda muutuva OSiga kohandada.
Kas see just uhkustamist väärt asi on, ma natuke kahtlen. Praegu jääb küll mulje, et kõva mees on see, kes võib endale vastu rinda taguda ja öelda, et rookis Vista oma masinatest välja ja pani XP asemele. Ja eriti kõva mees see, kes asutuse IT asjapulgana oma tavakasutajatel ka Vista maha keeravad ja ise Vistat kordagi kasutamata selle puudused kõik kenasti üles oskavad lugeda.
Mina võtsin oma firmas küll Vista kasutusele. Ei näe põhjust eriliseks vaimustumiseks, aga samas ka mitte mingit põhjust XP eelistamiseks. Vista kasutuskogemus lubab mul ka tuttavaid ja kliente aidata ja minu tutvusringkonnas on kõik Vistat proovinud ka selle juurde jäänud.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003




sõnum 21.08.2008 18:41:41 vasta tsitaadiga

Kuna see 1/3 käis terve maailma kohta, siis kelle suhtes see keskmine Eesti firma maha jääb? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 21.08.2008 18:52:19 vasta tsitaadiga

Sults kirjutas:
ndk kirjutas:
Samas Office 2007 peale minnakse 2003 pealt väga hea meelega


Täiesti arusaamatu eelistus minu jaoks! Office 2007 ribbonid on minu arvates Microsofti kõigi aegade kõige suurem tööõnnetus. See ei anna kasutusmugavuselt varasemate Office programmide vabalt kujundatavate nupuridadele ja menüüdele ligilähedalegi. Samas Vista pelab vähemalt sama hästi kui XP, kui 3 mõttetut servicet välja lülitada.


Seda motlesin mina ka alul. aga kui hakkasin kasutama tuli valja tegelt et Office 2007 on mugavam ning kiirendab sinu tood.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 21.08.2008 19:12:28 vasta tsitaadiga

Andium kirjutas:
Seda motlesin mina ka alul. aga kui hakkasin kasutama tuli valja tegelt et Office 2007 on mugavam ning kiirendab sinu tood.


Kuidas ta siis seda saab kiirendada? Probleem on selles, et teatavat laadi ülesannete puhul ei saa enam anda korraldust otse nupule vajutamisega vaid tuleb surfata menüüdes. Kui sellist operatsiooni tuleb tuhandete ridadega tabelis teha sadu kordi, siis on ajakadu suur. Vanas offices tegid enamkasutatavad nupud otse kättesaadavaks, need, mida harva vaja läks, lülitasid välja ja tulemuseks oli täpselt sinu vajadustele vastav kasutajaliides. Uues on see paindlikkus ära kaotatud, mingid mõttetud nupud raiskavad ekraanil ruumi, samas mõnd vajalikku funktsiooni kasutades sõua alatasa menüüdes. Kust otsast see on kiirem?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 21.08.2008 19:16:42 vasta tsitaadiga

kes Sul keelab neid enamlevinud käske kiirnupureale toppida? tundub, et ei mahu? mahub küll, ka teisele poole pealkirja saab neid ladjatada..
2007 on mõned imelised vead, mis minu asutuses 8 kuu jooksul välja on tulnud ning ka paar tillukest ebamugavust.. kuid need kõik on kinni kasutaja harjumustes ja seda mitte eelmise versiooni virtuooslikust kasutusest tekkinud vaid iseõpitult harjutatult
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 21.08.2008 19:28:01 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
Kuna see 1/3 käis terve maailma kohta, siis kelle suhtes see keskmine Eesti firma maha jääb? icon_biggrin.gif


Ikka nende 2/3 suhtes, kes uued lahendused kiiresti kasutusele võtavad. Ega see 1/3 pole kõigis riikides ühesugune. Kui maailmas keskmiselt on 1/3, siis siinsete kommentaaride põhjal otsustades on Eesti riigiasutustes vähemalt kusagil 90% ja suurema arvutipargiga erafilmades ka kusagil 50% ja 100% vahel neid, kes Vista maha kraabivad ja XP asemele panevad.

kännuämmelg kirjutas:
kes Sul keelab neid enamlevinud käske kiirnupureale toppida? tundub, et ei mahu? mahub küll, ka teisele poole pealkirja saab neid ladjatada..
2007 on mõned imelised vead, mis minu asutuses 8 kuu jooksul välja on tulnud ning ka paar tillukest ebamugavust.. kuid need kõik on kinni kasutaja harjumustes ja seda mitte eelmise versiooni virtuooslikust kasutusest tekkinud vaid iseõpitult harjutatult


Kas oled seda kiirnupuriba proovinud? See on hale vari vana süsteemi paindlikkusest. Paraku on see limiteeritud vaid 1 reaga (no kerib küll pikemaks, kuid siis peab ka selles menüüs nurga taha jäävate nuppudeni jõudmiseks surfama. Mul poleks selle süsteemi vastu midagi, kui oleks võimalik kasutada mitut kiirkäsu nuppude riba, mida saaks ükshaaval sisse ja välja lülitada, vastavalt töö iseloomule.
Ahjaa, küsid, et miks ma nii palju nuppe sinna tahan panna? Vastus on, selleks, et ruumi raiskav ribbon kinni suruda.
Minu töös on tavaliselt lahti just need nupuribad, mis konkreetse ülesande jaoks vajalikud on. Kogu ülejäänud ekraanipind on kasutusel tabeli näitamiseks. Ei, mul ei ole tilluke ekraan.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 21.08.2008 19:45:08 vasta tsitaadiga

nuppe on ju võimalik grupeerida ja millegipärast ma arvan, et Sa lihtsalt jonnid- ribbon on tehtud selliseks just ergonoomika mõttes- on arvestatud inimese kiirpilgu hoomamisvõimega.
Mul on samuti kümneid kodanikke, kelle töölauad on nagu mahjongi väli ja kui ma olen palunud mõne asja üles leida, siis siblivad oma silmadega oluliselt kauem, kui oleks kulunud temaatilise kausta(puu)st üksikute ikoonide seast leida..
konservatiivsus pole patt senikaua, kuni seda teistele peale ei sunnita 8)
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 21.08.2008 19:56:14 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
nuppe on ju võimalik grupeerida ja millegipärast ma arvan, et Sa lihtsalt jonnid- ribbon on tehtud selliseks just ergonoomika mõttes- on arvestatud inimese kiirpilgu hoomamisvõimega.
Mul on samuti kümneid kodanikke, kelle töölauad on nagu mahjongi väli ja kui ma olen palunud mõne asja üles leida, siis siblivad oma silmadega oluliselt kauem, kui oleks kulunud temaatilise kausta(puu)st üksikute ikoonide seast leida..
konservatiivsus pole patt senikaua, kuni seda teistele peale ei sunnita 8)


Mul on tunne, et on arvestatud mingi tavakasutajaga, kuid kahjuks on piiratud advanced kasutaja võimalusi asju sättida nii, kuidas oleks ergonoomilisem.
Mul vanas süsteemis ongi nupud temaatilisteks tööriistaribadeks organiseeritud. Samas selle uue süsteemi kiirnupuriba võin ma täis laduda ainuüksi oma enamkasutatavate makrote käivitusnuppe. Vanas süsteemis on mul näiteks eraldi nupuriba online Sudokude mängimiseks. Kui tuleb tuju teha mõni sudoku, saan selle kohe sisse lülitada ja valida sealt, mida ma mängin. Paraku selle uue puhul ma ei saa teha eraldi fun nupuriba. Töisemaid näiteid ei hakka ma siinkohal toomagi.

See konservatiivsuse jutt pista omale ...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 21.08.2008 20:00:46 vasta tsitaadiga

Sults kirjutas:
..
See konservatiivsuse jutt pista omale ...

Ribbonile?
icon_lol.gif
Mehed, mis lahti on? Kas ikka on võimalik mingit arutelu tekitada, kui vähimagi märkuse peale leili minnakse?
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 21.08.2008 20:10:02 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
Sults kirjutas:
..
See konservatiivsuse jutt pista omale ...

Ribbonile?
icon_lol.gif
Mehed, mis lahti on? Kas ikka on võimalik mingit arutelu tekitada, kui vähimagi märkuse peale leili minnakse?


Sa juba teist korda püüad mind konservatiivsuses süüdistada. Enne veel väitsid, et minu poolt halvale kasutusmugavusele viitavad märkused ribboni kohta on argumenteerimata kriitika. Püüa oma väiteid siis ka argumenteerida, mitte ära lamise lihtsalt konservatiivsusest. Office 2007 on muus osas ok, aga selle konservatiivne lähenemine kasutaja vabaduse piiramisel menüüde ja nupuribade kujundamise suhtes ajab harja punaseks.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 21.08.2008 20:25:55 vasta tsitaadiga

ma ei katsugi kahelda, et "advanced kasutaja" peab tohutut tööd tegema, et oma aastatepikkust rutiini muuta (seda enam, et Sa arvustamise juures ennast ja oma tegemisi ei tutvustanud), kuid minu kogemus põhineb poolesajapealises tavakasutaja-asutusest ja seetõttu julgengi väita, et härra "keskmine kasutaja" jaoks on o2k7 tee kasutajamugavuse poole 8)
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 21.08.2008 20:36:21 vasta tsitaadiga

Ära mängi idiooti! Küsimus pole ju rutiini muutmises! Küsimus on olulise funktsionaalsuse ära kadumises. Kui ma teen mõnd labast tavakasutajavärki, saan ma suurepäraselt hakkama ka selle ribboniga. Ei ole üldse probleem! Probleem tekib siis, kui läheb natuke karmimaks kasutamiseks. Ja siis annab teravalt tunda, et uus süsteem on tõsise puudega paindlikkuse ja kasutusmugavuse osas. Vabaduse piiramine on tüüpiline konservatiivsuse tunnus. Ega iga areng pole areng, mõni asi on ka taandareng. Minu poolest las olla see ribbonijunn, peaasi, et seda saaks sama mugavalt vajadustele vastavaks kujundada.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 21.08.2008 20:38:29 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif äkki laskuks nüüd isikliku solvamise asemel põhiteemasse?
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 21.08.2008 21:00:39 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
icon_lol.gif äkki laskuks nüüd isikliku solvamise asemel põhiteemasse?


Võiksid sellest põhimõttest ise pidevalt kinni pidada.
Juba Sinu esimene kommentaar minu poolt avaldatud arvamuse kohta, "See on konservatiivse inimese argumenteerimata reaktsioon", on otseselt isiklikuks minev ja solvav, olles ise samas rohkem argumenteerimata ja teemast mööda, kui minu lühike arvamusavaldus oligi.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rain01
HV kasutaja
Rain01

liitunud: 02.09.2005




sõnum 21.08.2008 21:11:57 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
Ma ei saa aru millepärast siin üldse vaidlus käib, ilmselge ju, et uus süsteem ei ole ühilduv olemasoleva tark/raudvaraga. Igal firmal pole võimalus kõike seda upgrademist ära maksta.

Tuleb ära kaaluda selle asja kasu ja kahju, kui kasu on suurem kui kahju, siis tasub asja uuendada. Vastasel juhul mitte.
Kui on Vista kompaatible masinad (need uued, mis XP peale ümber seadistatakse), siis küll neid tulevikus ümber saab teha, kui vanad masinad maha on kantud ja programmid vista kompaatibleks tehtud...

Suht mõttetu arutelu on siin vahepeal...
(Vista on poole vingem, Teil pole lihtsalt raha uuendamiseks jne)

Kõikse nooblim oli lugeda noormehe juttu, et ühes lauses 2 korda mainis, et ta on rahaboss... "Vaadake mu profiili, siis näete, et olen rahaboss.... Viskit??"

QFT!
paistab ka, et kuna sulle paistas suht mõttetu siis ei lugenud ka enamust seda threadi läbi
Point lihtsalt selles, et enamus siin räägivad, et kui sa ei uuenda siis sul pole raha vms Kuigi pigem paistab see nagu vastupidi kuidas nad uhkeldavad, et "Mul on kõige uuem, ma olen raha boss. Te olete vaesed kuna ei uuenda!" Nagu mida perset? Kenad inimeste tundjad välja tulnud
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006




sõnum 21.08.2008 22:29:25 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
fragile kirjutas:
TCP ühendusi lubab ka turvalisuse pärast vähe icon_neutral.gif
VISTA FIX aitab thumbs_up.gif
misasja ?

tsitaat:
Log Name: System
Source: Tcpip
Date: 27.06.2008 20:20:05
Event ID: 4226
Task Category: None
Level: Warning
Keywords: Classic
User: N/A
Computer: Fragile-PC
Description:
TCP/IP has reached the security limit imposed on the number of concurrent TCP connect attempts.
Event Xml:
<Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">
<System>
<Provider Name="Tcpip" />
<EventID Qualifiers="32768">4226</EventID>
<Level>3</Level>
<Task>0</Task>
<Keywords>0x80000000000000</Keywords>
<TimeCreated SystemTime="2008-06-27T17:20:05.551Z" />
<EventRecordID>5479</EventRecordID>
<Channel>System</Channel>
<Computer>Fragiles-PC</Computer>
<Security />
</System>
<EventData>
<Data>
</Data>
<Binary>00000000010000000000000082100080000000000000000000000000000000000000000000000000</Binary>
</EventData>
</Event>

Ja siit saab rohtu selle vastu
Sellega saab ka UAC maha keerata thumbs_up.gif

Teemasse ka.. Kas ja kui paljud Windowsi kasutajad mõtlevad selle peale milline op. süsteem on turvalisem jne.. Olen kuulnud et Vista on viirusekindlam icon_rolleyes.gif
Huvi pärast küsin kas kõik Windows XP kasutajad omavad kõiki uuendusi või on ka neid kes kasutavad SP1/SP2 või ainult hotfixid vms icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2008 23:07:04 vasta tsitaadiga

ai... see oli valus (vaadake videosid) icon_biggrin.gif
http://www.mojaveexperiment.com

kahjuks tunnen ka selliseid inimesi. ja mitte vähe. icon_neutral.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rain01
HV kasutaja
Rain01

liitunud: 02.09.2005




sõnum 21.08.2008 23:49:54 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
ai... see oli valus (vaadake videosid) :D
http://www.mojaveexperiment.com

kahjuks tunnen ka selliseid inimesi. ja mitte vähe. :-|

ouch :D ainult kaks näitlejat tundsin ära
päris hull reklaam ikka kokku pandud selle vista turu negatiivsuse põhjal :D
inimesed kes ei tea paremini siis ostavad ja saavadki paremini tundma omal nahal

aga jah nagu enne öeldud sai... reklaam ja reklaami ohvrid ;)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2008 00:50:23 vasta tsitaadiga

Rain01 kirjutas:
Skeptik kirjutas:
ai... see oli valus (vaadake videosid) icon_biggrin.gif
http://www.mojaveexperiment.com

kahjuks tunnen ka selliseid inimesi. ja mitte vähe. icon_neutral.gif

ouch icon_biggrin.gif ainult kaks näitlejat tundsin ära
päris hull reklaam ikka kokku pandud selle vista turu negatiivsuse põhjal icon_biggrin.gif
inimesed kes ei tea paremini siis ostavad ja saavadki paremini tundma omal nahal

aga jah nagu enne öeldud sai... reklaam ja reklaami ohvrid icon_wink.gif

jep, kahjuks oi kui paljud loovad omale eelarvamused just sõpradelt/tuttavatelt "sisestatud reklaami" najal, mitte enda kogemuste.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 22.08.2008 01:53:52 vasta tsitaadiga

Kallis Sults- On olemas ka võimalus Office 2007 välimus muuta 2003ks. minule lihtsalt tundub, et sa ei tunne vist office 2007nda võimalusi. point ongi siin, et seal pole enam tegu uute ilusate ikooni joonistamisega vaid ka susteem on umber tehtud. nagu koik teavad vanasti Microsoft lihtsalt joonistas iconid ning layoudid ule ning muus uue tootena.- see on natsa naljaga pooleks. minul pole olnud seal mingeid probleeme umber tostmisega.
Teine pohjus voib olla, et sinul on lihsalt vaike monitor. Ise kasutan 15 wide ning 22 wide ning lust ja lillepidu. Ise ka ei kujutaks ette kui monitor poleks wide.

aga see video on ikka thumbs_up.gif

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.08.2008 08:33:12 vasta tsitaadiga

fragile: Vista turvalisusest rääkides tuleb kõigepealt silmas pidada seda, et järjest rohkem kirjutatakse, spetsiaalseid Vista vastu suunatud rünnakuga viiruseid ja Spy-sid. Ning järjest vähem XP-le. Ja veel vähem, või ehk peaaegu üldse enam mitte Win98-le ja Win Me-le.

Aga nii on see kogu aeg läbi aja olnud - nii kui uuem Win tuleb, nii kohe suunavad häkkerid oma pilgu sellele, vana ära unustades.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2008 08:39:39 vasta tsitaadiga

neile, kes seda win98/me juttu reklaamina võtavad teadmiseks, et juba mitmeid aastaid ei toeta uuemad kiibistikid neid kahte. miks ja kuidas see väljendub, ei ole proovinud, aga tootjate manualides on suht sageli viide selle kotha ,et me/98 ja vanemad ei ole toetatud.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Kolmandik kontoriarvuteid seadistab Vista asemel XP mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.