Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson K810i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 07:49:13 vasta tsitaadiga

Black-Key kirjutas:
ise hetkel kasutan seda ja ostsin selle TELE2est, telefon oli üle ootuste, minu eelmine Nokia 6280 oli nagu öö ja päev


Mõned pildid mis olen selle telefoniga teinud
http://albums.rate.ee/0/e/3/0e36968004.jpg
http://albums.rate.ee/0/e/3/0e36968008.jpg
http://albums.rate.ee/0/e/3/0e36968010.jpg
http://albums.rate.ee/0/e/3/0e36968014.jpg (Välk)
http://albums.rate.ee/0/e/3/0e36968017.jpg
http://albums.rate.ee/0/e/3/0e36968020.jpg (liikumise pealt tehtud pilt)
Kaamera teeb peal igati pädevaid pilte icon_wink.gif
mina annaks 10p süsteemis telefonle 9

miinuseks on see, et tagumine digika kaan läheb liiga kergelt lahti ja renderdab pildi teravaks nats liiga kaua (minuarust) thumbs_up.gif


ei renderda ta midagi kaua, onu kallim nokia käivitub aeglasemalt kõvasti ja renderdas umbes sama kaua( GPs nokia ei tea mis mudel aga suht uus)
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 07.11.2007 14:04:28 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
Black-Key kirjutas:
ise hetkel kasutan seda ja ostsin selle TELE2est, telefon oli üle ootuste, minu eelmine Nokia 6280 oli nagu öö ja päev


Mõned pildid mis olen selle telefoniga teinud
http://albums.rate.ee/0/e/3/0e36968004.jpg
http://albums.rate.ee/0/e/3/0e36968008.jpg
http://albums.rate.ee/0/e/3/0e36968010.jpg
http://albums.rate.ee/0/e/3/0e36968014.jpg (Välk)
http://albums.rate.ee/0/e/3/0e36968017.jpg
http://albums.rate.ee/0/e/3/0e36968020.jpg (liikumise pealt tehtud pilt)
Kaamera teeb peal igati pädevaid pilte icon_wink.gif
mina annaks 10p süsteemis telefonle 9

miinuseks on see, et tagumine digika kaan läheb liiga kergelt lahti ja renderdab pildi teravaks nats liiga kaua (minuarust) thumbs_up.gif


ei renderda ta midagi kaua, onu kallim nokia käivitub aeglasemalt kõvasti ja renderdas umbes sama kaua( GPs nokia ei tea mis mudel aga suht uus)


mhm. sõbral N70 ja see ka redergab aeglaselt

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2007 20:28:13 vasta tsitaadiga

Mis ikooniga siin tegu on ja mida see tähendab ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
twist
HV kasutaja
twist

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2007 21:19:15 vasta tsitaadiga

Eric80 kirjutas:
Mis ikooniga siin tegu on ja mida see tähendab ? icon_eek.gif


Mul oleks täpselt sama küsimus. Äkki näitab see 3G levialas olekut?

_________________
Nothing will work unless you do
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2007 21:38:42 vasta tsitaadiga

twist kirjutas:
Eric80 kirjutas:
Mis ikooniga siin tegu on ja mida see tähendab ? icon_eek.gif


Mul oleks täpselt sama küsimus. Äkki näitab see 3G levialas olekut?


Näitab et oled 3g levialas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 15.11.2007 22:56:49 vasta tsitaadiga

ega ikka ei näita midagi, mul siin saaremaal pole 3g, aga mul ikka
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2007 22:58:36 vasta tsitaadiga

Black-Key, manuaal väidab ikka seda et oled.Alles laiendati 3G levialasid kah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 15.11.2007 23:01:30 vasta tsitaadiga

icon_razz.gif aa, vb töesti, igaljuhul seda on hea kuulata kui tehnika areneb ja laieneb
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2007 23:58:53 vasta tsitaadiga

Oma telefoni manuaalid said kõik läbikammitud , aga vastust ise ei leidnud icon_confused.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2007 00:07:46 vasta tsitaadiga

Eric80 kirjutas:
Oma telefoni manuaalid said kõik läbikammitud , aga vastust ise ei leidnud icon_confused.gif


3g raudsetl on see mine mobiilis seaded-> side-> Mobiilisidevõrgud-> gsm/3g võrgud ja näed sama ikooni 8)
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2007 00:10:08 vasta tsitaadiga

3G (UMTS) network is available-manuaalis ilusti kirjas.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2007 05:26:35 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
Eric80 kirjutas:
Oma telefoni manuaalid said kõik läbikammitud , aga vastust ise ei leidnud icon_confused.gif


3g raudsetl on see mine mobiilis seaded-> side-> Mobiilisidevõrgud-> gsm/3g võrgud ja näed sama ikooni 8)


ja ongi ! icon_razz1.gif

wfiles kirjutas:
3G (UMTS) network is available-manuaalis ilusti kirjas.


Manuaalis ei ole ikoone . Mille järgi ma teada saan , mis asjaga tegu kui ikooni ei tunne ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2007 10:01:42 vasta tsitaadiga

ma võtsin netist pdfi,ei viicinud paberkandjal otsida.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stn
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 02:01:26 vasta tsitaadiga

Kas keegi kes on kasutanud ka w800 (k750 puhul vist sama teema) oskab öelda kas k810 puhul eksisteerib endiselt "shutter lag", et ehk kui kaamera on ära fokuseerinud ja vajutad päästiku põhja, siis ekraan hangub kuni 2 sekundiks ja hetk mis tegelikult salvestub ongi see 2 sek hilisem hetk, ehk ilmselt juba pisut teine "kompositsioon" kui see mida sooviti jäädvustada, lisaks ka suht hägune ehk, kui tegu näiteks siseruumides inimeste pildistamisega. Kui k810 puhul on see viga parandatud, siis oleks ilmselt täitsa hea upgrade praegusele w800-le.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 26.11.2007 04:23:11 vasta tsitaadiga

pilt saab kohe tehtud peale focust, just kotrollisin icon_smile.gif
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stn
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 11:11:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

pilt saab kohe tehtud peale focust, just kotrollisin

Kõlab julgustavalt icon_smile.gif
Kas mõni kasutaja veel võiks seda kinnitada ja ega kaamera normaalne töötamine tal mingit spetsiaalset/uut firmware ei nõua? Kui leidub keegi kes enne k750/w800 peal olnud, siis võiks kommenteerida, kuivõrd märgatav edasiminek k810 just kaamera kvaliteedi poolest oleks. Mõtlen eelkõige seda, et siseruumis kehvas valguses jääb w800 pilt ikka suht "noisy" ja lisaks kui pildistada inimesi kes end liigutavad siis ka suht "blurry" ehk hägune, seda eelkõige selle shutter lagi pärast.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 26.11.2007 16:08:01 vasta tsitaadiga

mine telefoni müügi esinduse ja küsi proovida icon_wink.gif , ma tein nii ja lõpuks valisin selle sest see tegi kõige etemaid pilte ja kõlar oli ka hea icon_razz.gif
kuidas ma muidu sellise pildi tegin icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spirewolf
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2004




sõnum 11.12.2007 23:13:58 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kas sellel mudelil ka taskulamp on
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:17:10 vasta tsitaadiga

ei ole riistvarana aga softina on
af punast tuld kasutab
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madoc
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 00:02:08 vasta tsitaadiga

oskab keegi öelda, kui ere see valgus siis on ning võrrelda k750ga, millel on täielik "taskulamp" küljes.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gert212
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2006




sõnum 14.12.2007 18:17:56 vasta tsitaadiga

endal plaan sama telefon osta elisast 999kriga, aga ei leia sellist inimest kellel on Elisa 500/ 1000pakett, agfa rääkige täpsemalt milline nupp on ära tulnud ja kui paljudel on see ära tulnud
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 19:37:28 vasta tsitaadiga

Praegu rinnataskus ja kasutanud igapäev põmst. ja nagu uus pole lagunenud miskit.
Telefon oli vist esimene mida elisas müüdi,mai algusest saadik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gert212
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2006




sõnum 15.12.2007 19:07:07 vasta tsitaadiga

kumb parem telefon kas SE k810i või Nokia N73, ma mõtlen vastupidavust ja kvaliteeti
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 17.12.2007 03:07:55 vasta tsitaadiga

gert212 kirjutas:
kumb parem telefon kas SE k810i või Nokia N73, ma mõtlen vastupidavust ja kvaliteeti

kuidas võtta, mul sõbral oli 1 nädal N73 ja display läks katki icon_biggrin.gif teisel sõbral oli 2 nädalat ja läks pessu icon_biggrin.gif, ise olen juba seda kasutanud 3 nädalat ja julgen ainult kiita icon_wink.gif

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 07:57:31 vasta tsitaadiga

Black-Key kirjutas:
gert212 kirjutas:
kumb parem telefon kas SE k810i või Nokia N73, ma mõtlen vastupidavust ja kvaliteeti

kuidas võtta, mul sõbral oli 1 nädal N73 ja display läks katki icon_biggrin.gif teisel sõbral oli 2 nädalat ja läks pessu icon_biggrin.gif, ise olen juba seda kasutanud 3 nädalat ja julgen ainult kiita icon_wink.gif


k810i tundub kiirem, teste sai ka vaadatud kunagi ja seal vist oli ka kiirem.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 17.12.2007 12:30:37 vasta tsitaadiga

haldo, On küll kiirem jah, K-810 renderdab pildi kiirelt valmis, menus on kiire, filme näitab parema kvalikteediga, pilti teeb paremat. N-73 jääb igatahes alla icon_wink.gif
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gert212
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2006




sõnum 17.12.2007 17:26:02 vasta tsitaadiga

aga kuidas selle k810i see nuppu jama on?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 17:41:51 vasta tsitaadiga

gert212 kirjutas:
aga kuidas selle k810i see nuppu jama on?

See et paaril vennal läks nupp lahti kuskilt on savi.
Kui asju niimodi mõelda siis võid telefoni ostu peast ära pühkida thumbs_up.gif
Issand mitu telefoni ülemaailma piixu läheb iga minuti tagant,ja pole vahet mis tootja omad icon_eek.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gert212
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2006




sõnum 17.12.2007 18:06:40 vasta tsitaadiga

tahan ikka telefoni selle pärast et saaksin seda kasutada mitte garantii vahet käia
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 18:17:28 vasta tsitaadiga

gert212, Siis osta telefon ära ja eks aeg näitab mis saab asjast icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gert212
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2006




sõnum 17.12.2007 18:35:11 vasta tsitaadiga

tahaks osta aga jah icon_lol.gif , keegi ei ole nõus ostma elisa paketiga
ja endal pole hetkel sellist vaba raha
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 17.12.2007 18:35:54 vasta tsitaadiga

gert212, ei käi sa midagi kui sa seda ei lõhu ega loobu ja kasutad õigesti icon_wink.gif
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gert212
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2006




sõnum 17.12.2007 18:40:15 vasta tsitaadiga

njh aga mõni kord võib maha kukkuda praegu k510i ühes nurgas on paar täket muidu päris hästi vastu pidanud aga jah nüüd seisab selle elisa paketi taga:s
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 17.12.2007 18:42:20 vasta tsitaadiga

icon_cry.gif Tunnen kaasa, kena kui on foorumid kus saad oma murest teistele rääkida icon_confused.gif icon_exclaim.gif beer_yum.gif
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gert212
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2006




sõnum 17.12.2007 18:57:18 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 18.12.2007 10:24:51 vasta tsitaadiga

gert212 kirjutas:
njh aga mõni kord võib maha kukkuda praegu k510i ühes nurgas on paar täket muidu päris hästi vastu pidanud aga jah nüüd seisab selle elisa paketi taga:s


Suht lootusetu üritus IMO. Need kellel selline pakett on, kasutavad võimalust soodsalt osta ise, mitte ei paku seda võõrastele... icon_rolleyes.gif

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ziim911
Kreisi kasutaja
ziim911

liitunud: 04.03.2003




sõnum 07.01.2008 14:57:22 vasta tsitaadiga

niih, kasutanud u 3 kuud, se keskmine joystick, mul üles liikudes enam ei reageeri, ainult siis kui ebanormaalselt suurt jõudu rakendada, suruõhuga lasin puhtaks aga ikka sama.
_________________
Wireless.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 15:17:56 vasta tsitaadiga

keegi k810 kaamerat ka modind on,, leidsin paar software moddi ja nüüd reageerib kõvasti kiiremini ja pildid ikka paremad. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 15:18:03 vasta tsitaadiga

ziim911 kirjutas:
niih, kasutanud u 3 kuud, se keskmine joystick, mul üles liikudes enam ei reageeri, ainult siis kui ebanormaalselt suurt jõudu rakendada, suruõhuga lasin puhtaks aga ikka sama.

Tundub et oled ise peeti keeranud,kuna pole kuskilt kuulnud et 810 uuepõlvkonna stick kellelgi ei tööta.
750-l oli see suur problem aga 810-l icon_rolleyes.gif
Endal töötab täpselt samamoodi nagu ostes,nüüd siis 7 kuud hiljem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ziim911
Kreisi kasutaja
ziim911

liitunud: 04.03.2003




sõnum 07.01.2008 15:33:43 vasta tsitaadiga

haldo, mis mod sul peal on,
wanawoll, meelega pole küll nüüd midagi peeti keeranud, eks tuleb garantiisse minna, vaatab mis räägivad.

_________________
Wireless.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 15:46:56 vasta tsitaadiga

ziim911 kirjutas:
haldo, mis mod sul peal on,
wanawoll, meelega pole küll nüüd midagi peeti keeranud, eks tuleb garantiisse minna, vaatab mis räägivad.


http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=161159&start=0

Kõige viimast ja siin on juhend ka olemas kuidas teha.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gert212
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2006




sõnum 11.01.2008 22:50:33 vasta tsitaadiga

arvate et tasuks osta k810i?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 12.01.2008 04:57:28 vasta tsitaadiga

mis küsimus icon_confused.gif
Kõik ju oleneb...
mida sa telefoni juures tähtsaks pead, kas playerit, ruumi, kaaremat, 3g...
mina ostsin sest ei vea digikat igale poole kaasa ja see telefon on digika eest icon_wink.gif
10st saaks see telefon 7,5p-8p mis mul on olnud

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
visiir
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 12.01.2008 22:36:56 Emaili lugemine vasta tsitaadiga

olen pool aastat k810 kasutanud ja emaili lugemisel näen enamasti ainult saatja nime ja teemat, sisu kohta tavaliselt teade, et "kirjaformaat ei ole esitatav". Küsisin korra ka suppordist ja sealt ei osatud aidata. Olin teemaga juba harjunud kui eile leidsin et vana Siemensiga (S60) saab neid maile lugeda, mida uus K810 ei näita, kas kellelgi on infot mõne lahenduse kohta (soft, seade vms), praegu on see telefonil tugev puudus.

klaviatuurist niipalju et nn juhtklahv tahtis vägisi pöidla sisse augu närida, pole nii teravat ja jäika klahvi enne näinud. täiendasin seda sobiva läbimõõduga juhtmelüüsi abil ja läks ikka oluliselt paremaks - lüüsi võrra on nupu läbimüüt suurem ja see materjal haakub ka pöidlaga paremini.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 13.01.2008 02:29:23 vasta tsitaadiga

Äkki on seadetes määratud ainult saatja ja pealkirja "tõmbamne"?
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
visiir
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 13.01.2008 11:07:14 vasta tsitaadiga

algul tõmbab muidugi ainult saataja ja teema, sellel nö klikates saab ka sisu kätte, telefon ei saa aga aru, kui sisu on näiteks plain text ja Baltic encoding, võibolla on veel selliseid variante aga baltic talle kindlasti ei sobi ja ma ei saa aru, miks 3 aastat vana ja muus osas palju algelisem siemens kõigi kirjaviisidega hakkama saab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nickelby
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2002




sõnum 16.01.2008 22:32:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tahaks osta aga jah , keegi ei ole nõus ostma elisa paketiga
ja endal pole hetkel sellist vaba raha



mine elisasse ja kui hästi räägid siis saad ikkagi kliendihinnaga, vormistavad sulle telefoni nagu ZEN kliendile ja asi korras.. niimoodi kaks telefoni ostnud nyydseks..

_________________
Have A nice Day!
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2008 00:37:04 vasta tsitaadiga

Nickelby, Jutt ei käi kliendihinnast,vaid soodushinnast elisa paketiga icon_idea.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RodimaHans
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2008




sõnum 19.01.2008 20:00:24 k810i vasta tsitaadiga

Kas k810i-l on kõlari kvaliteet halvem kui walkmani seerial . ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kulac
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2004




sõnum 19.01.2008 22:07:08 vasta tsitaadiga

ei ole täheldanud küll.
W610'ga võrreldes vahet ei märka. Suurem erinevus tuleb originaalina kaasas olevatest klappidest. Walkmani seeria klapid on ikka klass ülespoole.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson K810i mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.