|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
19.10.2006 18:32:52
|
|
|
| macc kirjutas: |
| Update pakkus explorer 7 installi. Installisin. Esimene probleem mida märkasin oli selles, et tekst oli udune. Juskui oleks vale rosolutsioon peal. Igaljuhul katsetama ei hakanud, lasin maha ja kasutan 6. edasi. Ülemist tööriista riba ka ei saanud kokku poole üheks reaks lükata. |
puutusin sama asjaga kokku. lahendus peitub IE Options, Advanced, Multimedia, seal on märgitud üks võimalus umbes et "tee lcd paneelil html tekst paremaks" (täpset ingliskeelset ei mäleta) MAHA võtmisega
teine halb asi millega kokku puutusin, oli see, et miskipärast ei lubanud üle võrgu teises masinas olevat M$ Accessi andmebaasi avada (ei minu masinas oleva shortcuti kaudu ega ka otse faili enda peal klikkides). Sai ainult sedasi käima, et pidin accessi käima panema ja siis sealt seest talle faili kätte näitama. Samas teiste failidega pold probleeme (pildid, excel, jms) Siis lambist mingi umbes tund aega hiljem viskas ette aknakese küsimusega, kas tõesti tahad seda faili, kuhu shortcut viib, avada. Security risk. Ja nüüd õnneks saab käima, ehkki koguaeg küsib seda. Pole veel leidnud õiget kohta, kust selle küsimise maha saaks keerata. ahjaa, ta küsib siis ka alati kui näiteks .rar'i peal paremat klikki vajutada et menüüd avada.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cityboy
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2003
|
19.10.2006 18:57:43
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| macc kirjutas: |
| Update pakkus explorer 7 installi. Installisin. Esimene probleem mida märkasin oli selles, et tekst oli udune. Juskui oleks vale rosolutsioon peal. Igaljuhul katsetama ei hakanud, lasin maha ja kasutan 6. edasi. Ülemist tööriista riba ka ei saanud kokku poole üheks reaks lükata. |
puutusin sama asjaga kokku. lahendus peitub IE Options, Advanced, Multimedia, seal on märgitud üks võimalus umbes et "tee lcd paneelil html tekst paremaks" (täpset ingliskeelset ei mäleta) MAHA võtmisega  |
Jep, "Always use ClearType for HTML" eest linnuke ära, siis pole enam udune.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
19.10.2006 21:25:22
|
|
|
| Kuidas IE 7 sees olevat google otsingut toolbarilt maha võtta, tahaksin google oma kasutada - praegu on nii, et toolbaril on mõlemad ja võtavad ülearu ruumi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
19.10.2006 23:04:31
|
|
|
| sealt saad panna, et ta otsiks uusi search provaidereid, valid nimekijast guugel ja edaspidi saab guuglit valida otsinguks kus enne oli aint win live search
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
20.10.2006 17:16:36
|
|
|
| Raidomarek kirjutas: |
| sealt saad panna, et ta otsiks uusi search provaidereid, valid nimekijast guugel ja edaspidi saab guuglit valida otsinguks kus enne oli aint win live search |
Ma ei taha live asemel googlit, vaid www.microsoft.com googli asemel www.google.com oma, kuna see on parem. Näiteks saab sinna aknasse mingi sõna lohistada või lehelt hiire paremklikiga valida search for ... ja google asub kohe sobivat sõna otsima, kusjuures mitme sõna korral pannakse nad jutumärkidesse. Microsofti google otsing selliseid asju ei võimalda. Praegu on nad mul mõlemad tööriistaribal ja ma tahaksin MS oma jalust ära koristada, aga ei oska.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janek87
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2004
|
20.10.2006 21:29:21
|
|
|
pm-st võib ta ju olla uuem,sest IE-d läheb vahel tahes tahtmata ikkagi vaja...kasvõi korraks.Aga firefox on ikkagi minuarust parim
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
05.12.2006 19:44:26
IE7 |
|
|
No ma olen meganärvis hetkel
Täna hakkas pull pihta raisk. Suvalise lehe peal ei tööta ükski link mis peaks avama uue akna.
Kui sellist linki klikkida läheb praegune aken mitte aktiivseks. Lisaks tekitatakse task manageri iexplore protsess mis jääb sinna mälu võtma. Proovitud on kõike ja viimane mis sai tehtud on IE enda full reset (settingute lehel advanced ja kõige all olev asi). Tehtud on cleanupid. tabbing ja popup blocker on disabletud.
EDIT: juhe siiani koos tehtud veel x asju vahepeal sai avastatud kuidas IE7 alati pange ajada kiiresti: http://kriku.gameland.ee/ie7.JPG
EDIT2: seda sama linki ma siin praegu ise avada ei saa kui oma posti vaatan
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
07.12.2006 02:04:40
|
|
|
settingutest pane disable kõikidele add onidele
siis hakka taas ükshaaval aktiveerima ja vaata mis IE pange ajab
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kedambarai
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2004
|
07.12.2006 10:36:22
|
|
|
ma tahaks muuta nuppude asukohta sel ribal kus on back ja forward... peale selle võiks sinna ka vana hea majanupp tekitatud olla. krt kuskilt ei leia customize selle riba jaoks
appi...?
_________________ k. |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
07.12.2006 16:46:59
|
|
|
| kedambarai kirjutas: |
ma tahaks muuta nuppude asukohta sel ribal kus on back ja forward... peale selle võiks sinna ka vana hea majanupp tekitatud olla. krt kuskilt ei leia customize selle riba jaoks
appi...? |
Seda ülemist riba ei saagi muuta, maja nupu saad panna sinna kus on need Page ja Tools jne.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raulj
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
12.12.2006 19:28:12
IE 7 ja adminni õigused |
|
|
| Tervitus, olen hädas ja tean, et on teisigi, kes on hädas uue IE 7ga. Nimelt probleem selles, et peale selle installi ei toimi kasutaja alt IE runnimine adminni õigustes (Run as Administrator). Arvatavasti on keegi veel sellega kokku puutunud ja loodetavasti ka mingi normaalse lahenduse välja nuputanud 8)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
airm
HV Guru
liitunud: 26.02.2003
|
12.12.2006 19:52:31
|
|
|
Kindlasti on seda mõnel vaja teha, seetõttu küsingi, et miks vaja internet explorerit runnida as adminnina?
Tahaks targaks saada.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raulj
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
12.12.2006 22:02:55
|
|
|
| airm kirjutas: |
Kindlasti on seda mõnel vaja teha, seetõttu küsingi, et miks vaja internet explorerit runnida as adminnina?
Tahaks targaks saada. |
Et piiratud kasutaja all kiirelt adminni õigusega akent kasutada, mitte et logida sisse välja.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
airm
HV Guru
liitunud: 26.02.2003
|
12.12.2006 23:07:39
|
|
|
Ja just IE-akent?
Internet explorer töötab limiteeritud kasutaja all väga hästi.
Sa jätad midagi rääkimata.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
12.12.2006 23:29:38
|
|
|
| Üks jama selle ie7ga. Tuli täna teine läbi automaatse update ja mõtlesin, et lasen peale. Kohe üks jama lahti. Kõigepealt ei näidanud favoritese, aga kui lubasin menu bari, siis toimib nagu vanasti. okey. Aga siis paps hakkas rääkima, et ei saa aadressi ribale kirjutatud lehekülgi lahti. Katsetasin ise ja nii on. Kui võtan favoriitidest või klikkan mingil lingil, siis toimib, aga kui tahan ise midagi trükkida, siis ei tee midagi. Äkki keegi oskab aidata.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CommandsRef
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
13.12.2006 10:56:48
|
|
|
| airm kirjutas: |
Ja just IE-akent?
Internet explorer töötab limiteeritud kasutaja all väga hästi.
Sa jätad midagi rääkimata. |
Näiteks Windows Update
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raix
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2001
|
13.12.2006 11:14:03
|
|
|
Kusjuures mul on sama probleem. Minu kasutajal on admini õigused aga IE7 settinguid enam modida ei saa. Tahaks neid fonte normaalseks, mitte sellist laia, nagu praegu on. Aga ei saa muuta, kuna ütleb, et pole adminni õigusi.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raulj
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
13.12.2006 19:21:46
|
|
|
| airm kirjutas: |
Ja just IE-akent?
Internet explorer töötab limiteeritud kasutaja all väga hästi.
Sa jätad midagi rääkimata. |
Oh issver, arvasin et see teada värk, et IE aknaga saab piiratud kasutaja alt kenasti minna näiteks C kettale kui tavakasutajal seda üldse ei kuvata, või muid asju teha (faile kustutada, teha vms). Peaks ju nagu olema teada värk ju Aga selle jamaga enam ei saa seda
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
26.12.2006 17:48:45
|
|
|
| Kas neid ülemisi toolbare liigutada ei saa kuidagi, tahaks neid kokkupoole liigutada!?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
23.01.2007 17:38:42
|
|
|
On kellelgi IE 7 installi ajal arvuti lampi restarti teinud.
Proovitud win updatega, tirisin eraldi ka installika alla, ning tavalises kui ka safe modes viskab restarti. Laseb validate-i jne ära teha.
selle downloading IE updates ja Malicous-i teeb ära ning järgmise (vist installing IE7) kilksab hetkesks ja restart.
Ad-Ware-ga käisin üle ning on ok, Hjackiga ka kontrollitud.
On vb kellelgi sarnane asi olnud. Või oskab keegi juhtnööre anda. Googeldasin aga ei leidnud midagi mis oleks aidanud.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
23.01.2007 23:09:12
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
On kellelgi IE 7 installi ajal arvuti lampi restarti teinud.
Proovitud win updatega, tirisin eraldi ka installika alla, ning tavalises kui ka safe modes viskab restarti. Laseb validate-i jne ära teha. |
keera automatic restart ära ja uuri ega kurja juureks ei ole lzx32.sys.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
24.01.2007 16:51:08
|
|
|
See IE7 on selles mõttes parajalt haige lugu, et igal sammul mingi hoiatus ja kontrollleht. Küll kardab ta Eesti Telefoni sertifikaati ja kõiksugu ActiveX asjandusi. Kui panin security Low peale, siis näen pidevalt punakat hoiatusriba ja toon veel ühe näite:
| tsitaat: |
Your security setting level puts your computer at risk
We recommend that you do not browse the web with your current security settings.
To fix this, click on the Information Bar above, and choose Fix Settings for Me.
To continue browsing in the current state, click the Home button (not recommended). |
No ma ise ju valisin selle settingu, ei saa siis lasta mul minna sinna kuhu tahan
Ma panin security low peale, et ta ei põeks nii palju selle pärast, kuhu lähen ja mida teen, aga näe, nüüd mögiseb palju enam.
Nagu mingi vanaema, kes igal sammul kontrollib ja õpetab
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kedambarai
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2004
|
25.01.2007 09:48:49
|
|
|
kas ei ole võimalik tal neid vigaseid serte meelde jätta lasta? vanasti sai aegunud serdi kuidagi ära installida iga lehe jaoks ja siis ta ei ködisenud enam selle peale. nüüd tuleb akna asemel lahti kohe terve lehe suurune hoiatus kus lastakse edasi minna lingi kaudu... ja siis on aadressi riba punane
_________________ k. |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
airm
HV Guru
liitunud: 26.02.2003
|
25.01.2007 10:11:53
|
|
|
Aga nüüd tehakse sulle puust ja punaseks ette ära, kui hakkad "õigesse" kohta pangakoode sisestama
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kedambarai
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2004
|
25.01.2007 18:04:25
|
|
|
| airm kirjutas: |
Aga nüüd tehakse sulle puust ja punaseks ette ära, kui hakkad "õigesse" kohta pangakoode sisestama  |
tehku või siniseks aga kui ma tean kuhu lähen ja iga kord kastuan sama aadressi siis võiks lasta tal meelde jätta et seal on sert krooniliselt aegunud ja ärgu ködisegu selle peale
öelgu siis kui ma tõesti ükspäev teen aadressis kirjavea ja satun "õigesse" kohta
_________________ k. |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
25.01.2007 22:56:56
|
|
|
| kedambarai kirjutas: |
| airm kirjutas: |
Aga nüüd tehakse sulle puust ja punaseks ette ära, kui hakkad "õigesse" kohta pangakoode sisestama  |
tehku või siniseks aga kui ma tean kuhu lähen ja iga kord kastuan sama aadressi siis võiks lasta tal meelde jätta et seal on sert krooniliselt aegunud ja ärgu ködisegu selle peale
öelgu siis kui ma tõesti ükspäev teen aadressis kirjavea ja satun "õigesse" kohta |
Ühe serdi sain nõnda installitud, et enam ei olnud seda sert roor hoiatust seal browseri ülevalosas. Ei oska praegu rääkida, et mille peale see täpselt juhtus, aga kui serdi ära kustutasin, siis hakkas uuesti hoiatama ja seda enam maha ei saanud.
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
02.04.2007 13:13:31
|
|
|
voibolla juba vana küsimus,aga kuis seda
http://runonce.msn.com/runonce2.aspx
maha võtta ?kogu aeg kui ikkonile klõpsan,viskab ikka selle ette,olgugi et koduleh seatud.eestikeelset versiooni vist pole sellel eks?
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.04.2007 13:31:46
|
|
|
| täida ära see leht siis
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
02.04.2007 13:33:44
|
|
|
ega iga kord ei hakka ju täitma.said vast valesti aru.koduleht on märgitud neti.ee. aga ei tule neti. ee lahti ikoonile klikates vaid ülevalpool mainitud aadress
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
02.04.2007 14:12:03
|
|
|
| Täidad ära ja vajutad alt Salvesta, peale seda enam ei küsi
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.04.2007 14:12:47
|
|
|
| kui ühe korra selle viisardi korralikult seal läbi teed siis peaks kõik olema
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
02.04.2007 15:45:07
|
|
|
ot ot kas teil sellel antud aadressil midagi sis nagu näitab???http://runonce.msn.com/runonce2.aspx
minul puhas sinine leht,mitte midagi!! internet option-si alt panin koduka ära rohkem pole midagist näppinud
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
03.04.2007 00:39:07
|
|
|
| raul141 kirjutas: |
ot ot kas teil sellel antud aadressil midagi sis nagu näitab???http://runonce.msn.com/runonce2.aspx
minul puhas sinine leht,mitte midagi!! internet option-si alt panin koduka ära rohkem pole midagist näppinud |
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main]
"RunOnceHasShown"=dword:00000001"
"RunOnceComplete=dword:00000001"
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
03.04.2007 11:22:59
|
|
|
ot registrisse,MAIN alla kuskile sokutan need kaks rida? proovisin,ei midagist
EDIT-arvata ei hakka pusim,tegin eraldi otsetee desktopile ja ja panin kiirribale kah
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
03.04.2007 13:04:41
|
|
|
ei saa mitte aru. piisab sellest kui korra ära täita ja salvesta klikkida.
pealegi on see täiesti eestikeelne leht kui windows korralikult eestikeelseks pandud on.
sertifikaate saab ka ikka salvestada. klikid sinna certificate error vms peale ja otsid üles kust sealt serti installida saab. peast ei mäleta ja hetkel ei tule ka ühtki serdiga lehte meelde, et proovida.
http://support.microsoft.com/kb/931850
http://msmvps.com/blogs/spywaresucks/archive/2006/01/31/82198.aspx
ja vista all peab serdi installimiseks ie administraatori õigustes käivitama.
mitte adminkasutaja alt vaid ie adminniõigustes that is.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
03.04.2007 15:24:11
|
|
|
londiste,saa aru ma ei saa täita ju!!! loe teksti.mul on sinine taust ,aga miskit täita ei saanud! selle see viga oligi.system restorega miskit läks nässu ja isegi kui selle exploreri uuesti installisin,ikkagi ei aidanud!
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
03.04.2007 15:52:15
|
|
|
ookei, ma ei hakanud tagasi kerima lehti mööda, siinse lehe esimene post paistis piisavalt küsiv...
repair installi proovisid? windowsi oma i mean.
edit: system restorest sa enne ju midagi ei rääkinud...
muud lehed töötavad? security jms oled proovinud maha katkuda, vast mõni selleteemaline filter blokib sul lehe ära.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
03.04.2007 16:17:22
|
|
|
jah ei rääkind,ei saanud kohe aru et system restore viga oli,sest arvasin et ei oska lehte õigeks sättida.isegi hot maili sisse ie saa,vana IE-ga kah ei saanud,mozillaga tip top aga. teemaväline jutt,mul läpparil nihu see hp xome .kuna nüüd kõvaketastel need värgendused.et kas eraldi uuesti xp plaadoi ostma?kellegilt kohe nii laenata pole,koodid ja kleeps ju olemas,ametlik.ei saa kuiski repairi teha
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
03.04.2007 17:28:20
|
|
|
| raul141 kirjutas: |
ot registrisse,MAIN alla kuskile sokutan need kaks rida? proovisin,ei midagist
EDIT-arvata ei hakka pusim,tegin eraldi otsetee desktopile ja ja panin kiirribale kah |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
03.04.2007 17:56:57
|
|
|
2 trini,see aitas,tänud,aga nii voi naa paljud asjad vell paigast ära
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
06.04.2007 04:26:29
|
|
|
mul selline probleem, et IE-ga on kõik pildid natuke tumedamad kui nad peaks tegelikult olema.
sooviks siis sellele probleemile lahendust...
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
8
HV Guru
liitunud: 27.04.2005
|
06.04.2007 06:28:08
|
|
|
| Lordlesta kirjutas: |
mul selline probleem, et IE-ga on kõik pildid natuke tumedamad kui nad peaks tegelikult olema.
sooviks siis sellele probleemile lahendust... |
Millega võrreldes?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vana Tola
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2005
|
21.10.2007 17:38:38
|
|
|
Mida toredat peaks tähendama javascript turned off? Mina pole midagi offinud aga Hotti minekuga on jama, korraks välgatab aga siis tuleb jälle see kiri ette.
"Antud lehe kasutamiseks on vajalik Javascript tugi. Teie browseril seda kas pole või on see välja lülitatud."
Youtube mainib offi.
Siiamaale töötas IE7 korralikult, viimasel nädalal on see jama hakanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Teccha
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2007
|
22.10.2007 05:45:29
|
|
|
| Vana Tola kirjutas: |
Mida toredat peaks tähendama javascript turned off? Mina pole midagi offinud aga Hotti minekuga on jama, korraks välgatab aga siis tuleb jälle see kiri ette.
"Antud lehe kasutamiseks on vajalik Javascript tugi. Teie browseril seda kas pole või on see välja lülitatud."
Youtube mainib offi.
Siiamaale töötas IE7 korralikult, viimasel nädalal on see jama hakanud. |
Luba uuesti siis javascript. Ilmselt mingi huinjaa on selle kinni lükanud..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vana Tola
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2005
|
22.10.2007 06:42:30
|
|
|
| Aitäh Teccha. Mul on samad mõtted. Juba mitu päeva. Kui ma vaid teaks kuidas seda teha...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Teccha
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2007
|
22.10.2007 07:38:37
|
|
|
| Vana Tola kirjutas: |
| Aitäh Teccha. Mul on samad mõtted. Juba mitu päeva. Kui ma vaid teaks kuidas seda teha... |
Ise kahjuks IE7 ei kasuta, seega ei oska juhendada kus kohast. Äkki keegi teine oskab öelda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|