Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Internet Explorer 7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2006 18:32:52 vasta tsitaadiga

macc kirjutas:
Update pakkus explorer 7 installi. Installisin. Esimene probleem mida märkasin oli selles, et tekst oli udune. Juskui oleks vale rosolutsioon peal. Igaljuhul katsetama ei hakanud, lasin maha ja kasutan 6. edasi. Ülemist tööriista riba ka ei saanud kokku poole üheks reaks lükata.

puutusin sama asjaga kokku. lahendus peitub IE Options, Advanced, Multimedia, seal on märgitud üks võimalus umbes et "tee lcd paneelil html tekst paremaks" (täpset ingliskeelset ei mäleta) MAHA võtmisega icon_wink.gif
teine halb asi millega kokku puutusin, oli see, et miskipärast ei lubanud üle võrgu teises masinas olevat M$ Accessi andmebaasi avada (ei minu masinas oleva shortcuti kaudu ega ka otse faili enda peal klikkides). Sai ainult sedasi käima, et pidin accessi käima panema ja siis sealt seest talle faili kätte näitama. Samas teiste failidega pold probleeme (pildid, excel, jms) Siis lambist mingi umbes tund aega hiljem viskas ette aknakese küsimusega, kas tõesti tahad seda faili, kuhu shortcut viib, avada. Security risk. Ja nüüd õnneks saab käima, ehkki koguaeg küsib seda. Pole veel leidnud õiget kohta, kust selle küsimise maha saaks keerata. ahjaa, ta küsib siis ka alati kui näiteks .rar'i peal paremat klikki vajutada et menüüd avada.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2006 18:42:53 vasta tsitaadiga

Ja kohe avastati ka esimesed turvariskid:
http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=35210
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cityboy
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2003




sõnum 19.10.2006 18:57:43 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
macc kirjutas:
Update pakkus explorer 7 installi. Installisin. Esimene probleem mida märkasin oli selles, et tekst oli udune. Juskui oleks vale rosolutsioon peal. Igaljuhul katsetama ei hakanud, lasin maha ja kasutan 6. edasi. Ülemist tööriista riba ka ei saanud kokku poole üheks reaks lükata.

puutusin sama asjaga kokku. lahendus peitub IE Options, Advanced, Multimedia, seal on märgitud üks võimalus umbes et "tee lcd paneelil html tekst paremaks" (täpset ingliskeelset ei mäleta) MAHA võtmisega icon_wink.gif

Jep, "Always use ClearType for HTML" eest linnuke ära, siis pole enam udune.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2006 20:13:24 vasta tsitaadiga

http://www.microsoft.com/windows/ie/downloads/default.mspx

FINAL 7.0.5730.11 thumbs_up.gif

esimesed bugid annavad juba enadast märku: kohandan tööriistariba enda meele järgi. panen IE kinni. teen uuesti lahti ja kõik ikka vana moodi edasi - talle ei jää seaded meelde. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 19.10.2006 21:25:22 vasta tsitaadiga

Kuidas IE 7 sees olevat google otsingut toolbarilt maha võtta, tahaksin google oma kasutada - praegu on nii, et toolbaril on mõlemad ja võtavad ülearu ruumi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2006 23:04:31 vasta tsitaadiga

sealt saad panna, et ta otsiks uusi search provaidereid, valid nimekijast guugel ja edaspidi saab guuglit valida otsinguks kus enne oli aint win live search
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 20.10.2006 17:16:36 vasta tsitaadiga

Raidomarek kirjutas:
sealt saad panna, et ta otsiks uusi search provaidereid, valid nimekijast guugel ja edaspidi saab guuglit valida otsinguks kus enne oli aint win live search

Ma ei taha live asemel googlit, vaid www.microsoft.com googli asemel www.google.com oma, kuna see on parem. Näiteks saab sinna aknasse mingi sõna lohistada või lehelt hiire paremklikiga valida search for ... ja google asub kohe sobivat sõna otsima, kusjuures mitme sõna korral pannakse nad jutumärkidesse. Microsofti google otsing selliseid asju ei võimalda. Praegu on nad mul mõlemad tööriistaribal ja ma tahaksin MS oma jalust ära koristada, aga ei oska.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janek87
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004




sõnum 20.10.2006 21:29:21 vasta tsitaadiga

pm-st võib ta ju olla uuem,sest IE-d läheb vahel tahes tahtmata ikkagi vaja...kasvõi korraks.Aga firefox on ikkagi minuarust parim thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2006 19:44:26 IE7 vasta tsitaadiga

No ma olen meganärvis hetkel icon_evil.gif icon_mad.gif

Täna hakkas pull pihta raisk. Suvalise lehe peal ei tööta ükski link mis peaks avama uue akna.

Kui sellist linki klikkida läheb praegune aken mitte aktiivseks. Lisaks tekitatakse task manageri iexplore protsess mis jääb sinna mälu võtma. Proovitud on kõike ja viimane mis sai tehtud on IE enda full reset (settingute lehel advanced ja kõige all olev asi). Tehtud on cleanupid. tabbing ja popup blocker on disabletud.

EDIT: juhe siiani koos tehtud veel x asju vahepeal sai avastatud kuidas IE7 alati pange ajada kiiresti: http://kriku.gameland.ee/ie7.JPG
EDIT2: seda sama linki ma siin praegu ise avada ei saa kui oma posti vaatan thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 07.12.2006 02:04:40 vasta tsitaadiga

settingutest pane disable kõikidele add onidele

siis hakka taas ükshaaval aktiveerima ja vaata mis IE pange ajab
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kedambarai
HV kasutaja
kedambarai

liitunud: 09.11.2004




sõnum 07.12.2006 10:36:22 vasta tsitaadiga

ma tahaks muuta nuppude asukohta sel ribal kus on back ja forward... peale selle võiks sinna ka vana hea majanupp tekitatud olla. krt kuskilt ei leia customize selle riba jaoks icon_evil.gif

appi...?

_________________
k.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 07.12.2006 16:46:59 vasta tsitaadiga

kedambarai kirjutas:
ma tahaks muuta nuppude asukohta sel ribal kus on back ja forward... peale selle võiks sinna ka vana hea majanupp tekitatud olla. krt kuskilt ei leia customize selle riba jaoks icon_evil.gif

appi...?

Seda ülemist riba ei saagi muuta, maja nupu saad panna sinna kus on need Page ja Tools jne.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raulj
Kreisi kasutaja
Raulj

liitunud: 27.01.2002




sõnum 12.12.2006 19:28:12 IE 7 ja adminni õigused vasta tsitaadiga

Tervitus, olen hädas ja tean, et on teisigi, kes on hädas uue IE 7ga. Nimelt probleem selles, et peale selle installi ei toimi kasutaja alt IE runnimine adminni õigustes (Run as Administrator). Arvatavasti on keegi veel sellega kokku puutunud ja loodetavasti ka mingi normaalse lahenduse välja nuputanud 8)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
airm
HV Guru

liitunud: 26.02.2003




sõnum 12.12.2006 19:52:31 vasta tsitaadiga

Kindlasti on seda mõnel vaja teha, seetõttu küsingi, et miks vaja internet explorerit runnida as adminnina?
Tahaks targaks saada.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raulj
Kreisi kasutaja
Raulj

liitunud: 27.01.2002




sõnum 12.12.2006 22:02:55 vasta tsitaadiga

airm kirjutas:
Kindlasti on seda mõnel vaja teha, seetõttu küsingi, et miks vaja internet explorerit runnida as adminnina?
Tahaks targaks saada.

Et piiratud kasutaja all kiirelt adminni õigusega akent kasutada, mitte et logida sisse välja.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
airm
HV Guru

liitunud: 26.02.2003




sõnum 12.12.2006 23:07:39 vasta tsitaadiga

Ja just IE-akent?
Internet explorer töötab limiteeritud kasutaja all väga hästi.
Sa jätad midagi rääkimata.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2006 23:29:38 vasta tsitaadiga

Üks jama selle ie7ga. Tuli täna teine läbi automaatse update ja mõtlesin, et lasen peale. Kohe üks jama lahti. Kõigepealt ei näidanud favoritese, aga kui lubasin menu bari, siis toimib nagu vanasti. okey. Aga siis paps hakkas rääkima, et ei saa aadressi ribale kirjutatud lehekülgi lahti. Katsetasin ise ja nii on. Kui võtan favoriitidest või klikkan mingil lingil, siis toimib, aga kui tahan ise midagi trükkida, siis ei tee midagi. Äkki keegi oskab aidata.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2006 10:56:48 vasta tsitaadiga

airm kirjutas:
Ja just IE-akent?
Internet explorer töötab limiteeritud kasutaja all väga hästi.
Sa jätad midagi rääkimata.

Näiteks Windows Update
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raix
Kreisi kasutaja
raix

liitunud: 09.11.2001




sõnum 13.12.2006 11:14:03 vasta tsitaadiga

Kusjuures mul on sama probleem. Minu kasutajal on admini õigused aga IE7 settinguid enam modida ei saa. Tahaks neid fonte normaalseks, mitte sellist laia, nagu praegu on. Aga ei saa muuta, kuna ütleb, et pole adminni õigusi. icon_neutral.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raulj
Kreisi kasutaja
Raulj

liitunud: 27.01.2002




sõnum 13.12.2006 19:21:46 vasta tsitaadiga

airm kirjutas:
Ja just IE-akent?
Internet explorer töötab limiteeritud kasutaja all väga hästi.
Sa jätad midagi rääkimata.

Oh issver, arvasin et see teada värk, et IE aknaga saab piiratud kasutaja alt kenasti minna näiteks C kettale kui tavakasutajal seda üldse ei kuvata, või muid asju teha (faile kustutada, teha vms). Peaks ju nagu olema teada värk ju icon_lol.gif Aga selle jamaga enam ei saa seda icon_cry.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 26.12.2006 17:48:45 vasta tsitaadiga

Kas neid ülemisi toolbare liigutada ei saa kuidagi, tahaks neid kokkupoole liigutada!?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 11.01.2007 22:25:20 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
Kuidas IE 7 sees olevat google otsingut toolbarilt maha võtta, tahaksin google oma kasutada - praegu on nii, et toolbaril on mõlemad ja võtavad ülearu ruumi.

http://news.softpedia.com/news/Download-IE7-Pro-43978.shtml
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 23.01.2007 17:38:42 vasta tsitaadiga

On kellelgi IE 7 installi ajal arvuti lampi restarti teinud.
Proovitud win updatega, tirisin eraldi ka installika alla, ning tavalises kui ka safe modes viskab restarti. Laseb validate-i jne ära teha.

selle downloading IE updates ja Malicous-i teeb ära ning järgmise (vist installing IE7) kilksab hetkesks ja restart.
Ad-Ware-ga käisin üle ning on ok, Hjackiga ka kontrollitud.

On vb kellelgi sarnane asi olnud. Või oskab keegi juhtnööre anda. Googeldasin aga ei leidnud midagi mis oleks aidanud.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2007 23:09:12 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
On kellelgi IE 7 installi ajal arvuti lampi restarti teinud.
Proovitud win updatega, tirisin eraldi ka installika alla, ning tavalises kui ka safe modes viskab restarti. Laseb validate-i jne ära teha.


keera automatic restart ära ja uuri ega kurja juureks ei ole lzx32.sys.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 24.01.2007 16:51:08 vasta tsitaadiga

See IE7 on selles mõttes parajalt haige lugu, et igal sammul mingi hoiatus ja kontrollleht. Küll kardab ta Eesti Telefoni sertifikaati ja kõiksugu ActiveX asjandusi. Kui panin security Low peale, siis näen pidevalt punakat hoiatusriba ja toon veel ühe näite:

tsitaat:
Your security setting level puts your computer at risk

We recommend that you do not browse the web with your current security settings.
To fix this, click on the Information Bar above, and choose Fix Settings for Me.

To continue browsing in the current state, click the Home button (not recommended).


No ma ise ju valisin selle settingu, ei saa siis lasta mul minna sinna kuhu tahan icon_evil.gif

Ma panin security low peale, et ta ei põeks nii palju selle pärast, kuhu lähen ja mida teen, aga näe, nüüd mögiseb palju enam.
Nagu mingi vanaema, kes igal sammul kontrollib ja õpetab icon_neutral.gif

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kedambarai
HV kasutaja
kedambarai

liitunud: 09.11.2004




sõnum 25.01.2007 09:48:49 vasta tsitaadiga

kas ei ole võimalik tal neid vigaseid serte meelde jätta lasta? vanasti sai aegunud serdi kuidagi ära installida iga lehe jaoks ja siis ta ei ködisenud enam selle peale. nüüd tuleb akna asemel lahti kohe terve lehe suurune hoiatus kus lastakse edasi minna lingi kaudu... ja siis on aadressi riba punane icon_confused.gif
_________________
k.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
airm
HV Guru

liitunud: 26.02.2003




sõnum 25.01.2007 10:11:53 vasta tsitaadiga

Aga nüüd tehakse sulle puust ja punaseks ette ära, kui hakkad "õigesse" kohta pangakoode sisestama icon_smile.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kedambarai
HV kasutaja
kedambarai

liitunud: 09.11.2004




sõnum 25.01.2007 18:04:25 vasta tsitaadiga

airm kirjutas:
Aga nüüd tehakse sulle puust ja punaseks ette ära, kui hakkad "õigesse" kohta pangakoode sisestama icon_smile.gif


tehku või siniseks aga kui ma tean kuhu lähen ja iga kord kastuan sama aadressi siis võiks lasta tal meelde jätta et seal on sert krooniliselt aegunud ja ärgu ködisegu selle peale icon_evil.gif

öelgu siis kui ma tõesti ükspäev teen aadressis kirjavea ja satun "õigesse" kohta

_________________
k.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 25.01.2007 22:56:56 vasta tsitaadiga

kedambarai kirjutas:
airm kirjutas:
Aga nüüd tehakse sulle puust ja punaseks ette ära, kui hakkad "õigesse" kohta pangakoode sisestama icon_smile.gif


tehku või siniseks aga kui ma tean kuhu lähen ja iga kord kastuan sama aadressi siis võiks lasta tal meelde jätta et seal on sert krooniliselt aegunud ja ärgu ködisegu selle peale icon_evil.gif

öelgu siis kui ma tõesti ükspäev teen aadressis kirjavea ja satun "õigesse" kohta


Ühe serdi sain nõnda installitud, et enam ei olnud seda sert roor hoiatust seal browseri ülevalosas. Ei oska praegu rääkida, et mille peale see täpselt juhtus, aga kui serdi ära kustutasin, siis hakkas uuesti hoiatama ja seda enam maha ei saanud.

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 02.04.2007 13:13:31 vasta tsitaadiga

voibolla juba vana küsimus,aga kuis seda

http://runonce.msn.com/runonce2.aspx

maha võtta ?kogu aeg kui ikkonile klõpsan,viskab ikka selle ette,olgugi et koduleh seatud.eestikeelset versiooni vist pole sellel eks?

_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.04.2007 13:31:46 vasta tsitaadiga

täida ära see leht siis
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 02.04.2007 13:33:44 vasta tsitaadiga

ega iga kord ei hakka ju täitma.said vast valesti aru.koduleht on märgitud neti.ee. aga ei tule neti. ee lahti ikoonile klikates vaid ülevalpool mainitud aadress
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2007 14:12:03 vasta tsitaadiga

Täidad ära ja vajutad alt Salvesta, peale seda enam ei küsi
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.04.2007 14:12:47 vasta tsitaadiga

kui ühe korra selle viisardi korralikult seal läbi teed siis peaks kõik olema
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 02.04.2007 15:45:07 vasta tsitaadiga

ot ot kas teil sellel antud aadressil midagi sis nagu näitab???http://runonce.msn.com/runonce2.aspx
minul puhas sinine leht,mitte midagi!! internet option-si alt panin koduka ära rohkem pole midagist näppinud

_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 03.04.2007 00:39:07 vasta tsitaadiga

raul141 kirjutas:
ot ot kas teil sellel antud aadressil midagi sis nagu näitab???http://runonce.msn.com/runonce2.aspx
minul puhas sinine leht,mitte midagi!! internet option-si alt panin koduka ära rohkem pole midagist näppinud

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main]
"RunOnceHasShown"=dword:00000001"
"RunOnceComplete=dword:00000001"
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 03.04.2007 11:22:59 vasta tsitaadiga

ot registrisse,MAIN alla kuskile sokutan need kaks rida? proovisin,ei midagist
EDIT-arvata ei hakka pusim,tegin eraldi otsetee desktopile ja ja panin kiirribale kah

_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 13:04:41 vasta tsitaadiga

ei saa mitte aru. piisab sellest kui korra ära täita ja salvesta klikkida.
pealegi on see täiesti eestikeelne leht kui windows korralikult eestikeelseks pandud on.

sertifikaate saab ka ikka salvestada. klikid sinna certificate error vms peale ja otsid üles kust sealt serti installida saab. peast ei mäleta ja hetkel ei tule ka ühtki serdiga lehte meelde, et proovida.

http://support.microsoft.com/kb/931850
http://msmvps.com/blogs/spywaresucks/archive/2006/01/31/82198.aspx
ja vista all peab serdi installimiseks ie administraatori õigustes käivitama.
mitte adminkasutaja alt vaid ie adminniõigustes that is.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 03.04.2007 15:24:11 vasta tsitaadiga

londiste,saa aru ma ei saa täita ju!!! loe teksti.mul on sinine taust ,aga miskit täita ei saanud! selle see viga oligi.system restorega miskit läks nässu ja isegi kui selle exploreri uuesti installisin,ikkagi ei aidanud!
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 15:52:15 vasta tsitaadiga

ookei, ma ei hakanud tagasi kerima lehti mööda, siinse lehe esimene post paistis piisavalt küsiv...
repair installi proovisid? windowsi oma i mean.

edit: system restorest sa enne ju midagi ei rääkinud...
muud lehed töötavad? security jms oled proovinud maha katkuda, vast mõni selleteemaline filter blokib sul lehe ära.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 03.04.2007 16:17:22 vasta tsitaadiga

jah ei rääkind,ei saanud kohe aru et system restore viga oli,sest arvasin et ei oska lehte õigeks sättida.isegi hot maili sisse ie saa,vana IE-ga kah ei saanud,mozillaga tip top aga. teemaväline jutt,mul läpparil nihu see hp xome .kuna nüüd kõvaketastel need värgendused.et kas eraldi uuesti xp plaadoi ostma?kellegilt kohe nii laenata pole,koodid ja kleeps ju olemas,ametlik.ei saa kuiski repairi teha
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 03.04.2007 17:28:20 vasta tsitaadiga

raul141 kirjutas:
ot registrisse,MAIN alla kuskile sokutan need kaks rida? proovisin,ei midagist
EDIT-arvata ei hakka pusim,tegin eraldi otsetee desktopile ja ja panin kiirribale kah

Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 03.04.2007 17:56:57 vasta tsitaadiga

2 trini,see aitas,tänud,aga nii voi naa paljud asjad vell paigast ära
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2007 04:26:29 vasta tsitaadiga

mul selline probleem, et IE-ga on kõik pildid natuke tumedamad kui nad peaks tegelikult olema.
sooviks siis sellele probleemile lahendust...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 06.04.2007 06:28:08 vasta tsitaadiga

Lordlesta kirjutas:
mul selline probleem, et IE-ga on kõik pildid natuke tumedamad kui nad peaks tegelikult olema.
sooviks siis sellele probleemile lahendust...

Millega võrreldes?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2007 09:51:03 vasta tsitaadiga

no näiteks siin on 2 pildi koos http://www.zone.ee/ageman/image2.png
vasakul on siis IE7-st võetud pilt ja paremal firefoxist
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vana Tola
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 21.10.2007 17:38:38 vasta tsitaadiga

Mida toredat peaks tähendama javascript turned off? Mina pole midagi offinud aga Hotti minekuga on jama, korraks välgatab aga siis tuleb jälle see kiri ette.

"Antud lehe kasutamiseks on vajalik Javascript tugi. Teie browseril seda kas pole või on see välja lülitatud."
Youtube mainib offi.

Siiamaale töötas IE7 korralikult, viimasel nädalal on see jama hakanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teccha
HV vaatleja
Teccha

liitunud: 19.10.2007




sõnum 22.10.2007 05:45:29 vasta tsitaadiga

Vana Tola kirjutas:
Mida toredat peaks tähendama javascript turned off? Mina pole midagi offinud aga Hotti minekuga on jama, korraks välgatab aga siis tuleb jälle see kiri ette.

"Antud lehe kasutamiseks on vajalik Javascript tugi. Teie browseril seda kas pole või on see välja lülitatud."
Youtube mainib offi.

Siiamaale töötas IE7 korralikult, viimasel nädalal on see jama hakanud.

Luba uuesti siis javascript. Ilmselt mingi huinjaa on selle kinni lükanud..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vana Tola
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 22.10.2007 06:42:30 vasta tsitaadiga

Aitäh Teccha. Mul on samad mõtted. Juba mitu päeva. Kui ma vaid teaks kuidas seda teha...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teccha
HV vaatleja
Teccha

liitunud: 19.10.2007




sõnum 22.10.2007 07:38:37 vasta tsitaadiga

Vana Tola kirjutas:
Aitäh Teccha. Mul on samad mõtted. Juba mitu päeva. Kui ma vaid teaks kuidas seda teha...

Ise kahjuks IE7 ei kasuta, seega ei oska juhendada kus kohast. Äkki keegi teine oskab öelda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Internet Explorer 7 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.