Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  Putin keelas Venemaal virtuaalsete privaatvõrkude kasutamise märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2017 08:04:32 Putin keelas Venemaal virtuaalsete privaatvõrkude kasutamise vasta tsitaadiga


Vladimir Putin allkirjastas seaduse, mis keelustab Venemaal virtuaalsete privaatvõrkude ehk VPN-ide kasutamise, samuti netikasutuse jälgede peitmise võrgu Tor.

Keelu eesmärgiks on tõkestada juurdepääs Venemaal keelatud veebilehtedele, kirjutas Delfi vahendusel BBC. Lisaks hakkab 1. jaanuarist kehtima seadus, mis keelustab internetis anonüümsete sõnumivahetusteenuste kasutamise.

Loe edasi: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/putin-keelas-venemaal-virtuaalsete-privaatvorkude-kasutamise?id=79050954

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2017 08:27:19 vasta tsitaadiga

Lisaks on Hiina täielikult keelustamas valitsuse kontrolli all mitte-olevat VPN kasutust: http://www.zdnet.com/article/putin-bans-vpn-use-in-russia/

tsitaat:
At the beginning of last year, China upgraded its Great Firewall and began to crack down on the use of VPNs within the Middle Kingdom.
The revamped internet filter made it difficult to work around the Facebook ban, and called it a move aimed at fostering the "healthy development" of the internet in China.
The Chinese government earlier this month ordered state-owned internet service providers, including China Mobile, China Unicom, and China Telecom, to completely block access to VPNs by February 2018.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 01.08.2017 08:31:52 vasta tsitaadiga

Hiina on järgmine, the great firewall of china.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 01.08.2017 10:13:27 vasta tsitaadiga

Eks nii öelda "seaduslikkus ja kord" jõua mingil ajal kõikjal reaalmaailmast ka virtuaalmaailma, küsimus on vaid selles kunas see kusagil juhtub ja millises tähtsusjärjestuses.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 11:34:42 vasta tsitaadiga

djstallion kirjutas:
Pikkkõrv kirjutas:
Eks nii öelda "seaduslikkus ja kord" jõua mingil ajal kõikjal reaalmaailmast ka virtuaalmaailma, küsimus on vaid selles kunas see kusagil juhtub ja millises tähtsusjärjestuses.

Küsimus on pigem selles, millal suurem üldsus mõistma hakkab, et orjus pole kuskile kadunud. Me oleme kõik endiselt orjad, kellelt hakatakse seda vähestki vabadust käest võtma.
Hüperbool much? Venemaa ja Hiina on need riigid, kus VPN keelustatakse, mitte Eesti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2017 11:47:35 vasta tsitaadiga

djstallion, Venemaal on küsimus diktatuuris, mis paaniliselt kardab oma võimu pärast, sellest johtuvalt kammitsetakse igasugune privaatne suhtlus mõistusega inimeste vahel, kes soovivad positiivseid muutusi Venemaale.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 12:15:23 vasta tsitaadiga

Milliseid inimvabadusi piiravaid ja ahistavaid seadusi on Eestis hiljuti välja kuulutatud?
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 12:15:47 vasta tsitaadiga

djstallion kirjutas:
Tanel kirjutas:
djstallion, Venemaal on küsimus diktatuuris, mis paaniliselt kardab oma võimu pärast, sellest johtuvalt kammitsetakse igasugune privaatne suhtlus mõistusega inimeste vahel, kes soovivad positiivseid muutusi Venemaale.

Mõistusega inimesed saavad aru, et kuigi Eestis pole veel asjad nii kaugele arenenud, liigutakse siiski kogu maailmas täpselt samas suunas. On ääretult naiivne arvata, et see mis täna Venemaal või Hiinas toimub, meid siin Eesti ei puuduta. Ka Eestis võetakse vastu üha uusi inimvabadust piiravaid ja ahistavaid seadusi, sõltumata sellest, kes on parasjagu president või peaminister. Demokraatia on vaid näilisus ja illusioon, mida pole tegelikult kunagi olemas olnud. Tsiteerides vabas sõnastuses Jan Uuspõllu stand-up etendust "Miks mina?": pole vahet, kas valida Keskerakond või Reformierakond, sest mõlemad on nagunii ühe ja sama pe**e erinevad kannikad.

Kahju, et paljud eelistavad endiselt roosade prillidega ringi käia ning sellest endiselt aru ei saa.


Tunne et sul on mingid prillid ees. Vandenõuteoreetik much? Kes sinu arvates seal valituses (meil, teistes riikides), liitudes ja mujal võimuorganites on? Mingid maailma juhtivad salaorganisatsioonid, reptiilid? Kõik on tavalised inimesed. Hea on kodus diivanil istuda, kiruda ja asju endale põhjendada nii nagu mõistus soovib.



viimati muutis nexus4 01.08.2017 12:16:26, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2017 12:15:57 vasta tsitaadiga

djstallion, ee, wut?
Eesti on interneti sõnavabaduses esirinnas, miks sa kõrvutad tiblastani ülejäänud vaba maailmaga?
Puhastan hiljem teemat sellest trollimisest.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 12:19:30 vasta tsitaadiga

Lase käia, sest asjakohaseks aruteluks te siin endiselt valmis ei ole.
Kui minu juttu nimetatakse trollimiseks, siis näitab see vaid su enda ääretut lühinägelikkust, ei muud.

Katse tehtud, aastatega pole midagi muutunud.

_________________
www.meybo.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 12:24:24 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
djstallion, ee, wut?
Eesti on interneti sõnavabaduses esirinnas, miks sa kõrvutad tiblastani ülejäänud vaba maailmaga?
Puhastan hiljem teemat sellest trollimisest.

Vahepeal Venemaal käies ainuke silma jäänud blokeeritud lääne leht oli HinnaVaatlus ja sedagi Eesti omaniku poolt. Igasugu välismaa uudisteportaalid jne. Kõik avanesid kenasti.
Küll aga mis sest kasu on, kui inglise keele ja teiste võõrkeelte oskus on neil olematu.

Jah noh rääkides demokraatia hällist USA-st. Kas mitte polnud hiljuti, kui FBI soovis iPhonedele backdoori?

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121


viimati muutis ranel 01.08.2017 12:27:25, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 12:25:29 vasta tsitaadiga

djstallion kirjutas:
Lase käia, sest asjakohaseks aruteluks te siin endiselt valmis ei ole.
Kui minu juttu nimetatakse trollimiseks, siis näitab see vaid su enda ääretut lühinägelikkust, ei muud.

Katse tehtud, aastatega pole midagi muutunud.
Oskuslikult põikasid küsimusele vastamisest kõrvale, hästi tehtud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2017 12:28:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vahepeal Venemaal käies ainuke silma jäänud blokeeritud lääne leht oli HinnaVaatlus ja sedagi Eesti omaniku poolt.

Peaksid ju teadma, et HV on olnud bottide rünnaku all alates möödunud märtsist ja terve maailm oli vahepeal ajutiselt meie tulemüüris blokeeritud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
purexl
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2005




sõnum 01.08.2017 12:31:12 vasta tsitaadiga

Olen osalist djstallion nõus- Venemaa ja Hiina kui teevad seda, siis tervet maailma ei koti. Samas see on ka väga hea vaatlusperiood teiste riikide jaoks kuidas see asi toimib seal. Inimene on väga lihtne olevus siin maa peal- viska talle pomm keset õue ja ta on šokis aga ähvarada teda vähemalt aasta aega et sa viskad talle pommi keset õue ja kui lõpude lõpuks viskad- siis ta ei ole šokis.
Vaatake mis siin maailmas toimub feministlikus, immigrandi teema, multikultuursus- on vaja õõnestada neid inimesi kes on eelnevalt nimetatule asjadel vastu või tekitab ohtu nende ideoloogiale.
Euroopa liit on kindlasti järgmine kus Tor ja VPN on keelatud.
Ei taha HV foorumit laimata aga see ei ole eriti väga pädev koht kus poliitikast arutada icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 12:34:47 vasta tsitaadiga

purexl kirjutas:
Euroopa liit on kindlasti järgmine kus Tor ja VPN on keelatud.
Millal see sinu arvates juhtub? Tundub, et tead asjast päris palju thumbs_up.gif

Tüüpiline vandenõuteoreetikute käitumine: visata õhku hunnik väiteid, mis kuulutavad maailmalõppu, andmata ühtki fakti. Pigem usutakse räuskavat Alex Jonesi kui aastasadu toiminud meediakanaleid, mis on faktipõhised, mitte emotsioonipõhised. Selliste inimestega ongi raske argumenteerida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2017 12:35:53 vasta tsitaadiga

ACTA vastane võitlus ja käesoleva alafoorumi loomine ning sõnavabaduse eest võitlemine on osadel kasutajatel vist meelest läinud thumbs_up.gif
Muuseas, poliitikale on oma teema olemas ning Vandenõuteooriatele oma.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 12:41:38 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Vahepeal Venemaal käies ainuke silma jäänud blokeeritud lääne leht oli HinnaVaatlus ja sedagi Eesti omaniku poolt.

Peaksid ju teadma, et HV on olnud bottide rünnaku all alates möödunud märtsist ja terve maailm oli vahepeal ajutiselt meie tulemüüris blokeeritud.

Jah, ma tean, kuid siiski HV oli ainus, mis sellega silma paistis. Mis teised siis teistmoodi teevad, et nad saavad lehte muu maailma jaoks ka online hoida? Kujuta nüüd ette teisi kohti ka, kes järjest riike blokeerima hakkavad, sest mingist riigist on botneti näol rünnak tulnud.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2017 12:44:34 vasta tsitaadiga

ranel, ma olen seda teistes teemades ju selgitanud.
Lühidalt, küsimus oli puhtalt andmebaasi koormatuses, et hoida HV teenus bottide globaalse rünnaku ajal peamiste riikide, ehk Eesti ja Soome jaoks kättesaadav (Eestist ja Soomest tuleb üle 96% liiklusest).
Sellel pole midagi pistmist ei sõnavabaduse piiramise ega misiganes vormis tsensuuriga. icon_wink.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 12:45:59 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
ranel, ma olen sellel teemal teistes teemades ju selgitanud.
Lühidalt, küsimus oli puhtalt andmebaasi koormatuses, et hoida HV teenus peamiste riikide, ehk Eesti ja Soome jaoks kättesaadav (Eestist ja Soomest tuleb üle 96% liiklusest).
Sellel pole midagi pistmist ei sõnavabaduse piiramise ega misiganes vormis tsensuuriga. icon_wink.gif

Ei olegi, sel on mingi tehniline nüass, mis mujal on teistmoodi lahendatud, et saab teised riigid ka lahti hoida. Mujalt ei saagi seda liiklust tulla ju, kui on blokeeritud. doh.gif

Aga Eestis ja Soomes on lihtsalt kõige rohkem eesti keelt kõnelevaid inimesi. Muud maagiat seal taga polegi.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121


viimati muutis ranel 01.08.2017 12:46:56, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexl
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2005




sõnum 01.08.2017 12:46:56 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
purexl kirjutas:
Euroopa liit on kindlasti järgmine kus Tor ja VPN on keelatud.
Millal see sinu arvates juhtub? Tundub, et tead asjast päris palju thumbs_up.gif

Tüüpiline vandenõuteoreetikute käitumine: visata õhku hunnik väiteid, mis kuulutavad maailmalõppu, andmata ühtki fakti. Pigem usutakse räuskavat Alex Jonesi kui aastasadu toiminud meediakanaleid, mis on faktipõhised, mitte emotsioonipõhised. Selliste inimestega ongi raske argumenteerida.


Ja las ma oletan, kõik mis Postimees ja muud tuntud organisatsioonid kirjutavad on sinu jaoks puhta tõde? Me võime Anu Saagimist rääkida nii palju jama kui tahes aga see artikkel peab küll paika mis meil vähemalt siin Eestis toimub hetkel. Kõik asjad dikteeritakse ette valitsuse poolt, KAPO on ka juba mingisugune poliitpolitsei. Usu oma liberaalset kollast ajakirjandust aga kurat ära tule mulle ütlema et see on TÕDE icon_rolleyes.gif
link


viimati muutis purexl 01.08.2017 13:03:18, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2017 12:49:19 vasta tsitaadiga

ranel, teema pole nii lihtne kui sa ette kujutad, aga ma ei hakka seda siin detailsemalt lahkama.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 13:04:56 vasta tsitaadiga

purexl kirjutas:
maatriks kirjutas:
purexl kirjutas:
Euroopa liit on kindlasti järgmine kus Tor ja VPN on keelatud.
Millal see sinu arvates juhtub? Tundub, et tead asjast päris palju (y)

Tüüpiline vandenõuteoreetikute käitumine: visata õhku hunnik väiteid, mis kuulutavad maailmalõppu, andmata ühtki fakti. Pigem usutakse räuskavat Alex Jonesi kui aastasadu toiminud meediakanaleid, mis on faktipõhised, mitte emotsioonipõhised. Selliste inimestega ongi raske argumenteerida.


Ja las ma oletan, kõik mis Postimees ja muud tuntud organisatsioonid on sinu jaoks puhta tõde? Me võime Anu Saagimist rääkida nii palju jama kui tahes aga see artikkel peab küll paika mis meil vähemalt siin Eestis toimub hetkel. Kõik asjad dikteeritakse ette valitsuse poolt, KAPO on ka juba mingisugune poliitpolitsei. Usu oma liberaalset kollast ajakirjandust aga kurat ära tule mulle ütlema et see on TÕDE :roll:
link
Ära pane mulle endale sobivaid sõnu suhu, oletasid valesti.

Kus on sinu lingil kirjas, et valitsus dikteerib kõike?

Kus on sinu lingil kirjas, et KAPO on poliitpolitsei?

Taaskord väidad palju, aga tõestad vähe. Tüüpiline vandenõuteoreetikute käitumine, nagu enne mainitud. Hüpatakse järgmisele teemale eelnevat lõpetamata. Ja küsimust ignoreeritakse, sest selleks peaks enda eelmisi väiteid faktidega toetama, mida ei suudeta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexl
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2005




sõnum 01.08.2017 13:10:05 vasta tsitaadiga

Kui sa igapäevaselt loeksid kasvõi Eesti uudiseid, igasugused altkäemaksud erakondadele ja mis inimesed jagavad raha erakondadele, siis sa ei küsiks nii lolle küsimusi.
Praegusel hetkel meedias on lihtsalt POPP kõik asjad Venemaa süüks ajada, kui sa ise sellest aru ei saa siis on mul kahju sinust.....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 13:17:46 vasta tsitaadiga

Minul on kahju, et sa ei suuda enda väiteid faktidega toetada ja laskud isikliku rünnaku tasemele.

Siitpoolt kõik.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.08.2017 14:35:03 vasta tsitaadiga

Muide - see pole poliitika - esimene pole ei Venemaa ega Hiina... icon_cool.gif

Esimene on tegelikult hoopis USA, ehk siis USA-kate superkuulus Rule 41 ning mis hakkas kehtima juba 01.12.2017.
Ning mille üle löödi juba eelmisel aastal suurt lärmi - kuid mille eestlased - nagu alati - Kollektiivselt Maha magasid... icon_biggrin.gif

Lühidalt - neile kellel Roosad Prillid ees:
Rule 41: FBI ning NSA võivad nüüd jahtida, üle maailma, ja kellegilt luba küsimata - VPN-i ning TOR-i kasutajaid ning neid võrke "maha joosta"... beer_yum.gif

Teema eelmisest aastast:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=692664
---------------------
Hetkeseis on siis USA-s hetkel selline, et käib siiamaani kõvem Poliitiline Kisma icon_cool.gif , et seda Rule 41-e lõplikult ei kinnitataks ning paaniliselt üritatakse leida võtteid kuidas see Rule 41 saaks kehtetuks kuulutada. Eks aeg näitab - kes peale jääb, kas Rule 41 pooldajad või vastased...

Sellest vaidlusest ka üks jutt eelmisest aastast:
As Rule 41 Quietly Passes, Trump to Inherit Expanded Hacking Powers

Changes to rule allow FBI agents to remotely hack into computers that are outside of the judicial district where warrant was issued

https://www.commondreams.org/news/2016/12/01/rule-41-quietly-passes-trump-inherit-expanded-hacking-powers
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 15:13:45 vasta tsitaadiga

Internetis pole jah kahjuks enam seda vabadust, mis 10-20 aastat tagasi oli. Praegu nii, et kui mingite firmade kommertshuvisi riivava või valitsuse suhtes ebasõbraliku lehe üles paned, siis ISP-d panevad sul selle kinni!

Pole küll endal otsest kogemust, aga olen aru saanud, et pigem on selliseid lehti mõttekas hoida hoopis Venemaal või muu USA suhtes ebasõbralikus riigis asuvates serverites!

Tuletan meelde, et ka Eestis on mitmete hasartmängude leheküljed keelatud. Töötasin veel ise sel ajal ISP-s ja lisasin neid lehekülgi DNS-blokeeringusse. Politseiriik FTW! Väga halb tunne oli, nagu tegeleks rahva rõhumisega!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 01.08.2017 15:25:01 vasta tsitaadiga

Õnneks eesti blokki vastu aitas TOR või suvaline esimene leitud vaba VPN, kasiinolehed töötasid suht kiirelt. Tegelt pakkusid kasiinolehed kiirelt pluginni installimist ja voila töötas pokkerisait järgmisel päeval. Ainult et selle pluginni installimiseks tuli VPN korraks sisse lülitada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahno
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 18:34:59 vasta tsitaadiga

Kui keegi oleks jälle vaevunud otsima üles algse uudise. VPNi kui sellist ju venemaal ei keelustata. Nõutakse, et VPN teenusepakkuja jõustaks sama blokklisti mis venemaa valitsus või vpn teenusepakkuja blokeeritakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 21:16:37 vasta tsitaadiga

eesti meediasse ei jõua lihtsalt midagi negatiivset usa kohta , kõiges süüdi muidugi venemaa ja kõik halb saab sealt alguse .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 00:15:11 vasta tsitaadiga

https://blog.avira.com/avira-takes-stand-against-bundestrojaner/
https://www.infosecurity-magazine.com/news/germany-ready-to-undermine/
http://www.dw.com/en/surveillance-german-police-ready-to-hack-whatsapp-messages/a-39830250
http://www.dw.com/en/things-to-know-about-germanys-recent-surveillance-laws/a-39421060 jne jne...
(linkidel ei pruugi otsest seost olla VPNidega, aga kaudselt siiski)

Saksamaa = Euroopa "süda". Kui seal juba sellise joruga tegeletakse... EU's seadus vastu võetakse - Eestis riigikogu kiidab takka heaks ilma vaidlemata. Viimati kiideti heaks mingisugune prokuratuuri valdkonda puudutav seadus, mis põhimõtteliselt peaks lubama Saksamaa prokuröril mind "vihakõne eest" (näiteks) kohtusse kaevata. Asi ei ole enam "potentsiaalsete kurjategijate" püüdmises vaid massi jälgimises... Vähemalt mina näen seda nii, pidage mind kasvõi tinfoil hati kandjaks.

Samamoodi nagu süüdistatakse BTC narkootiliste ainete levikus või dark webis äritsemises. Nagu dollarit narkoäris üldse ei kasutataks? Naljatilgad.

Muidugi mõistan ma Venemaa VPN piiramise hukka. Inimesel peaks olema internetis vabadus käia lehtedel, kus ta soovib ja heaks arvab (v.a pedofiilia jms hälbeteema - need inimesed tuleks vangi pista või m.l...).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.08.2017 01:39:07 vasta tsitaadiga

mahno kirjutas:
Nõutakse, et VPN teenusepakkuja jõustaks sama blokklisti mis venemaa valitsus või vpn teenusepakkuja blokeeritakse.

Ahsoo, et kõik mis Kremli maffia doktriiniga kokku ei sobi, lihtsalt keelame ära? icon_lol.gif

Fak it, minu arust on kõik Venemaale tagakiitjad siin Kremli sabarakud?
Wrong? icon_biggrin.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 02.08.2017 04:52:44 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
mahno kirjutas:
Nõutakse, et VPN teenusepakkuja jõustaks sama blokklisti mis venemaa valitsus või vpn teenusepakkuja blokeeritakse.

Ahsoo, et kõik mis Kremli maffia doktriiniga kokku ei sobi, lihtsalt keelame ära? icon_lol.gif

Fak it, minu arust on kõik Venemaale tagakiitjad siin Kremli sabarakud?
Wrong? icon_biggrin.gif
Neid kohalikke "russofiile" on viimastel aastatel siginenud nagu hallitusseeni. See on omamoodi kliiniline massipsühoos, Suurem osa Venemaa elanikest on juba Putinit kummardavaks lambakarjaks propageeritud ja nüüd on käsil Venemaa naabrid. See on päris hämmastav kui efektiivselt suudab venemaa propaganda lihtsamate inimeste ajud siledaks rääkida, aga nagu Joseph Goebbels ütles: "mida suurem vale, seda rohkem on uskujaid"! Igasugused Alex Jonesid, David Icked ja Jüri Linad on venemaa jaoks vajaliku eeltöö juba ette ära teinud, tänu neile usuvad oma peaga mitte eriti sõbrustavad isendid absoluutselt kõike, mis mõtlevale inimesele tundub täieliku absurdina. Edasi on juba lihtne, ainus mis veel vaja, igal võimalusel peab tampima "tõde", et kõiges on süüdi "lääs". Venemaa on süütu, rahu armastav lambuke, lisaks veel ainuke maailma "päästja" ja ongi kasulik idioot valmis. Isegi siin HinnaVaatluses on neid, ja ega kõik polegi kremli sabarakud, lihtsalt Venemaa kasutab seda eranditult KÕIKI vandenõuteooriaid uskuvat biomassi oma huvides ära. Kremlile kasulikud idioodid noh. icon_cool.gif Nende jaoks on asi niikaugel, et katkematult valetav Venemaa räägib tegelikult puhast tõtt ja kes veidigi selles "tões" kahtleb, on roosade prillidega euro, nato, usa, sorosi, siioni jne jobu. Nad kõik on nagu ühe vitsaga löödud, iga Venemaad halvast küljest puudutava uudise puhul kargavad nad oma urgudest välja ja hakkavad pasundama mitte Venemaast, vaid Eestist, kus nende väitel kas siis juba toimub sama asi, ja kui veel ei toimu, siis kohe varsti hakkab toimuma! Põhiargumendiks on neil kasulikel idiootidel see, et nende väitel ei tähenda Venemaa Eesti jaoks mitte midagi, nemad valutavad oma südant hoopis Eesti pärast... aga üllatus, üllatus, teevad seda alati teemas, kus Venemaal toimuvast kirjutatakse. Nad nagu ei mõista, et venemaal saavad surma, või heal juhul lähevad vangi ainult need ajakirjanikud ja poliitikud, kes Kremlile vastu julgevad rääkida, et Venemaal saab kirikus pokemonide püüdmise eest kolm ja pool aastat tingimisi ning terroristi staatuse, et üksi kremlivastase plakatiga tänaval seismise eest kinniminek on kujunenud normiks... ja nii edasi ja nii edasi! See on aga kasulike idiootide jaoks tühiasi või siis sionistide ja reptiilide vale. Kui aga sellised asjad toimuksid ükskõik millises Venemaaga mitte läbisaavas riigis, on nende reaktsioon hoopis teine, siis on kohe teemaks räiged inimõiguste rikkumised, vabamüürlaste sepitsused ja kõik muu säärane. Ja juhul kui tegelikkuses ongi tegemist järjekordse Venemaa poolt fabritseeritud libauudisega, ei kahtle nad hetkekski, vaid usuvad ilma igasuguste faktideta... lihtsalt usuvad, sest sellisteks on neid dresserinud igat masti vandenõuteoreetikud... Töödeldud biomass, mõtlemisvõimetud nupukesed infosõjas, kes oma lolluse tõttu on sattunud valele poole barrikaade.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeMees
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 02.08.2017 09:25:00 vasta tsitaadiga

@Vondur +1

Infosõda käib praegusel ajal tõepoolest massiivselt ja globaalselt.
Ja tõenäoliselt võidabki see, kes "mõtlemisvõimetut biomassi" suudab paremini oma eesmärkide nimel ära kasutada. Hetkel tundub eduseis Venemaal olevat.

Kui nüüd teemast rääkida, siis kas nn inimest tänavalt (et mitte kasutada nõmedat ja üldistavat väljendit "tavainimene") tõesti huvitavad mingid VPN'id ja Torid? Ta ei teagi nendest teemadest midagi.
Protsent massist, kellele VPN, Tor, dark web jm taolised mõisted midagi ütlevad on, olgem ausad, tühine. Veel väiksem on % inimestest, kes on õppinud oma peaga mõtlema - selles suhtes toetan Vondur'i arvamust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 09:31:18 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Vahepeal Venemaal käies ainuke silma jäänud blokeeritud lääne leht oli HinnaVaatlus ja sedagi Eesti omaniku poolt.

Peaksid ju teadma, et HV on olnud bottide rünnaku all alates möödunud märtsist ja terve maailm oli vahepeal ajutiselt meie tulemüüris blokeeritud.



"hola" aitas Venemaal olles ilusti HV foorumil silma peal hoida, ja nii mõnigi positiivne tehing lõpuni viia icon_biggrin.gif


JA kus juures, arvestades, et venemaa on reaalsuse ca 20 aastat Euroopast maas, on it valdkond seal väga heal tasemel

_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 11:15:00 Re: Putin keelas Venemaal virtuaalsete privaatvõrkude kasutamise vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Vladimir Putin allkirjastas seaduse, mis keelustab Venemaal virtuaalsete privaatvõrkude ehk VPN-ide kasutamise[...]


Niipalju kui mina aru saan, siis Putin sellist seadust ei allkirjastanud. Allkirjastas hoopis sellise, mis kohustab ka VPN teenusepakkujaid blokeerima Venemaal keelatud saidid.

_________________
Only the Central Computer knows the truth
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.08.2017 11:44:23 vasta tsitaadiga

Sisulist vahet pole, Kremli maffia poob ja laseb.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 11:56:05 vasta tsitaadiga

Valeuudiste levitamisega ei võida sa igal juhul midagi.
_________________
Only the Central Computer knows the truth
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.08.2017 11:57:17 vasta tsitaadiga

Ei ole mõtet siin Putinit kaitsta, sisuliselt ikkagi keelati VPN kasutamine.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.08.2017 11:57:49 vasta tsitaadiga

Venemaal on diktatuur ja järjest enam keeratakse kruve kinni.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 12:03:46 vasta tsitaadiga

Sellessuhtes on Smithil muidugi õigus, et uudise sisu võiks olla täpsem. Lubades selliseid tõest kõrvalekaldumisi oleme libedal teel.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 12:27:36 vasta tsitaadiga

Väike vahe on ikka olemas. Kui tahad VPN-i kasutada selleks, et näiteks avalike Wifi-des turvaliselt brausida siis võid kodus panna püsti VPN serveri ja telefonis VPN ühenduse luua. See pole ju keelatud aga tegemist on VPN-i kasutamisega.

Aga kui tahta VPN-i kasutada selleks, et näha kogu maailma infot erapooletult siis on efekt sama mis VPN-i lauskeelamisel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 02.08.2017 12:58:08 vasta tsitaadiga

esmapilgul pole Eesti riik sugugi parem. Keelati ära suhtlemine veebisaitidega (mängupõrgutega), kes võimudega koostööd ei tee. Samamoodi keelab vene riik VPN'i pakkujad, kes nendega koostööd ei tee ja võimudele meelepärast musta nimekirja ei rakenda. Iseasi on muidugi see nende must nimekiri ja igasugu muud võimalikud peidetud agendad selle lükke taga. Palju sõltub ka sellest, kuidas seda tegelikult tehakse ja kontrollitakse. Kui keelatakse igasugune VPN ja lubatakse ainult need, kes avalduse kirjutavad ja tampmisähvarduse hirmus koostööd teevad, siis ei erine see sugugi lauskeelamisest. Kui keelatakse ainult need, kes millegagi silma paistavad, siis on see mõne meelest küll ahistamine, aga hallil massil pole sellest sooja, ega külma. Venemaal on üldse kombeks viimasel ajal igasugu veidraid seadusi teha. Selliseid, mille vajalikkusest või eesmärkidest eriti aru ei saada, kuid mis võivad kasulikuks osutuda, kui valitseval klikil asjad ikka väga hapuks lähevad. Tundub, et vaikselt justkui valmistutakse millekski ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 02.08.2017 13:56:11 vasta tsitaadiga

Eesti riik pole keelanud VPN-i, on tõesti üks must nimekiri, väidetavalt teatud mängupõrgute osas (+ muu), mille blokkimine on ISP-dele kohustuslik. Kasutasin suvalist VPN-i ja kõik mustas nimekirjas olevad lehed avanesid ilusasti.
VPN võid eestis vabalt kasutada (keegi sind selle kasutamise eest kohtusse anda ei või) aga Postimehe ja Päevalehe artiklite alusel kui käivitad venemall arvutis TOR-i (või Telegram) (või oled vene kodanik), oled venemaal kohe kurjategija.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 14:50:08 vasta tsitaadiga

kalvis, MTA blokist pääseb mööda DNS kirjete muutmisega, pole VPN'igi vaja.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 15:09:31 vasta tsitaadiga

Olles viimastel aastatel maailmas palju ringi rännanud, siis pean kahjuks tõdema, et neti blokeerimine/filtreerimine on pigem reegel, kui erand... Reddit jms saidid kõige rohkem blokeeritud.

Küll aga tekkis küsimus, et miks mõned Lõuna-Ameerika riigid HV olid ära keelanud?! (Selgus, et siiski HV ise oli välismaa külalised ära blokeerinud icon_biggrin.gif ).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 02.08.2017 15:13:00 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
kalvis, MTA blokist pääseb mööda DNS kirjete muutmisega, pole VPN'igi vaja.


kindlasti pääseb ka venelaste VPN'i blokist mööda. Eks need piirangud on kõik rohkem selleks, et piirajad mingi linnukese kirja saaks.

tsitaat:
neti blokeerimine/filtreerimine on pigem reegel


massiline piiramine on reegel pigem ebademokraatlikes riikides.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 02.08.2017 15:30:09 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
kalvis, MTA blokist pääseb mööda DNS kirjete muutmisega, pole VPN'igi vaja.

Proovisin - vahetasin nii DNS serveri (panin Telia asemel Google) kui ka otse IP aadressi nime asemel, tuli blokk. Blokk oli ka kui kasutasin eesti VPN aadressi. Suvaline välismaa VPN, blokki polnud. Töötas isegi proxy.
Rohkem ei viitsinud, sest VPN oli vaja vaid tuttaval kasiinolehest pluginni allalaadimiseks. Tema sai oma tahtmise, mina lahenduse.

Ma olen hiljem pidanud ka muudest tõsisemate tõelistema IP blokkijatega maadlema, kõige paremini on töötanud TOR. Seejuures neil on pea kõik avalikud VPN-id blacklistis, tead tõesti ei viitsi 100 proovida, äkki ühega näkkab (viitsisin, kuskil 20 -ndal katsel üks näkkas, seejuures oli see ka kuu aja pärast blacklistis).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 15:35:22 vasta tsitaadiga

kalvis, dunno, hetkel istun Telia ühenduse otsas ja pole ükski MTA leht reaalsuses blokeeritud, endale üllatuseks pole isegi OpenDNS'i määratud selleks: https://www.emta.ee/sites/default/files/eraklient/maa_soiduk_mets_hasartmang/mta_must_nimekiri_02.03.2017.pdf
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 02.08.2017 15:42:50 vasta tsitaadiga

See eesti MTA blokk on tõenäoliselt naljamäng mis venelasi venemaal ees ootab. Ma oletan, et isegi hiinlased hakkavad venelastelt õppima kuidas VPN tuleb teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 16:24:24 vasta tsitaadiga

kalvis kirjutas:
d3t kirjutas:
kalvis, MTA blokist pääseb mööda DNS kirjete muutmisega, pole VPN'igi vaja.

Proovisin - vahetasin nii DNS serveri (panin Telia asemel Google) kui ka otse IP aadressi nime asemel, tuli blokk. Blokk oli ka kui kasutasin eesti VPN aadressi. Suvaline välismaa VPN, blokki polnud. Töötas isegi proxy.
Rohkem ei viitsinud, sest VPN oli vaja vaid tuttaval kasiinolehest pluginni allalaadimiseks. Tema sai oma tahtmise, mina lahenduse.

Ma olen hiljem pidanud ka muudest tõsisemate tõelistema IP blokkijatega maadlema, kõige paremini on töötanud TOR. Seejuures neil on pea kõik avalikud VPN-id blacklistis, tead tõesti ei viitsi 100 proovida, äkki ühega näkkab (viitsisin, kuskil 20 -ndal katsel üks näkkas, seejuures oli see ka kuu aja pärast blacklistis).


Vähemalt toona kui MTA otsustas Internetti tsenseerima hakata töötas DNSi muutmine küll.
Mängisin toona üsna aktiivselt Pokerstarsis, Google nimeserverit kasutades ei esinenud mul ühtki probleemi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  Putin keelas Venemaal virtuaalsete privaatvõrkude kasutamise mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.