|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
fingersnap
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ja:nus
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2003
|
03.12.2003 18:42:42
|
|
|
| no aku peaks tal hea olema... vähemalt nii on emt'i kodukal selle telefoni tutvustuses kirjas... :p
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku888
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2003
|
03.12.2003 21:17:16
|
|
|
ainult rääkimiseks võid ka midagi odavamat võtta.
See on maitse asi, kui meeldib siis anna minna.
See nii uus et nõrkuseid veel polegi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
fingersnap
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2003
|
03.12.2003 23:00:49
|
|
|
jama küll, et keegi midagi ei tea.....
_________________ *minu allkiri* |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
07.12.2003 13:31:48
|
|
|
minu arust on see 1100 täiesti mõttetu mobla....wapi ega mitte midagi ple
poly helinaid,gprs-i,värviline ple ja ma ei tia mida weel.
odavam oleks osta mingi 3310 või 3410...kolm korda normaalsemad telefonid
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Felo
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2002
|
07.12.2003 15:27:32
|
|
|
| sixten kirjutas: |
minu arust on see 1100 täiesti mõttetu mobla....wapi ega mitte midagi ple
poly helinaid,gprs-i,värviline ple ja ma ei tia mida weel.
odavam oleks osta mingi 3310 või 3410...kolm korda normaalsemad telefonid |
See telefon ongi mõeldud lihtsale inimesele, kes tahab telefoniga ainult rääkida. Suunatud arengumaadele.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
07.12.2003 15:47:25
|
|
|
mul klassiõde sai just sellise ja mulle tundus ta üsna mõttetu , osta mingi Siemens . endal on ja väga töökindel ja muidu hea telefon
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jägermeister
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.12.2002
|
09.12.2003 18:30:47
|
|
|
| sellised värvilised, GPRS, fotosilma ja ei tea millega, telefonid on vaestele inimestele kes ei jõua osta endale pihuarvutit, sülearvutit, digikaamerat, kellel pole kodus netti ja kes ei suuda muidu naisi rajalt maha võtta. Mina olen juba pikemat aega jahtinud telefoni, mis oleks vaba igasugusest mõttetust pahnast ja avastasin täna poes NOKIA 1100. Ja ostsin hoobiga ära kakts tykki, teise naisele.. Kes vastu vaidleb, võib meelde tuletada multifunktsionaalseid taskunuge kus oli saag, võrgunõel, naaskel, hambaork, punnivinn, lusikas, nuga, saag, luup, kahvel, kruvikeeraja, käärid, tangid jne jne jne).. mis kõik justkui täidaks oma esmast ülesannet aga mis seda siiski sitasti teevad. Igat asja kasutatagu ikka selle eesmärgi pärast, milleks ta on loodud.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dejavu
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2001
|
09.12.2003 19:52:18
|
|
|
| kuule mees sa unustasid helkuri - mulle meeldivad kõige rohkem sellised asjad, kus on ka helkurid küljes - eriti telefonidel... ja knigh-rider'i tuli peaks ka olema õigel telefonil ja välklamp.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
09.12.2003 19:57:09
|
|
|
see oli küll pointless Dejavu,
see telefon on inimesele kellel on vaja r22kida ja ei taha v2limuselt vana ja tuntud asja
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dejavu
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2001
|
09.12.2003 23:17:30
|
|
|
| DC on sul mõttetu...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nurmster
HV vaatleja
liitunud: 06.04.2002
|
10.12.2003 01:42:56
|
|
|
| sixten kirjutas: |
minu arust on see 1100 täiesti mõttetu mobla....wapi ega mitte midagi ple
poly helinaid,gprs-i,värviline ple ja ma ei tia mida weel.
odavam oleks osta mingi 3310 või 3410...kolm korda normaalsemad telefonid |
wap-see on vast mõttetu
huvitav kas keegi on üldse wapi kasutanud,mul oli kunagi wapmobla ,korra proovisin ja sinna see jäi .ega ei tea ühtegi tuttavat ,kes seda kasutaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siil udus
HV veteran

liitunud: 22.07.2002
|
10.12.2003 18:34:27
|
|
|
kas kõik need vingujad ei saa aru sellest, et see telefon just hiilgabki oma lihtsuse ja kasutajasõbralikkuse poolest, telefon inimesele, kes kasutab seda rääkimiseks. Kui on vaja gprs ja värvilist ekraani siis ostetakse mingi muu telefon
nii et ärge risustage seda teemat mõttetu jutuga
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dejavu
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2001
|
11.12.2003 16:57:09
|
|
|
| ega, et sellel telefonil pole tundmatuid suurti tähti spetsifikatsioonides (millest sa nagunii aru ei saa ja ei kasuta) ning helkurit tagaküljel, ei tee sellest veel mõttetut telefoni...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eckh
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.12.2001
|
12.12.2003 01:11:21
|
|
|
| nurmster kirjutas: |
wap-see on vast mõttetu
huvitav kas keegi on üldse wapi kasutanud,mul oli kunagi wapmobla ,korra proovisin ja sinna see jäi .ega ei tea ühtegi tuttavat ,kes seda kasutaks |
OT veelkord, aga kui mobiili parkimise eest tasumiseks kasutada, on seda kõige odavam just üle gprs wap-i teha. Maht parkima panemiseks ja lõpetamiseks on u. 20kB mis teeb rahas 80 senti kui 1MB maksab 40kr. SMS-iga sama tegevus 2x2.50 ehk siis tervelt 5 krooni.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
12.12.2003 23:41:34
|
|
|
| Asi selles nurmull telefon paistab olevat käisin täna ostmas ja ennanäe imet pidin 2h järjekorras olemas et seda moblat saada :S
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
13.12.2003 01:29:50
|
|
|
ühesõnaga "see mobiil on kasutajale kellele meeldib lihtsus kui ka kaunis v2ljan2gemine"
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vantka
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2002
|
19.12.2003 07:04:48
|
|
|
| tsitaat: |
| See telefon ongi mõeldud lihtsale inimesele, kes tahab telefoniga ainult rääkida. Suunatud arengumaadele. |
Arengumaades on ilmselt siis pime, sest sellel telefonil on ka taskulamp peal.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
19.12.2003 13:48:04
|
|
|
| tsitaat: |
Arengumaades on ilmselt siis pime, sest sellel telefonil on ka taskulamp peal.
|
..mis on taustavalgusega võrreldes umbes sama tugev
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dejavu
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2001
|
19.12.2003 14:22:30
|
|
|
| on ta jee - sitax heledam on...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jägermeister
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.12.2002
|
19.12.2003 14:23:09
|
|
|
Caveman,
Kusjuures see taskulamp ON ÜLLATAVALT TUGEV. Ntks pimedas toas saab probleemideta ringi kolada. Ka proovisin seda üks õhtu mingi kella poole 4 ajal htul, väljas oli igatahes veel päris valge, pimedusest polnud haisugi, ja käies näitas lume peale väge selgelt eraldatavat valget laiku (NB! kordan, see oli peaaegu päise päeva ajal!)
Aga logosid sellele telefonile vist tellida ei saa? (elukaaslase mure)
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
19.12.2003 15:32:57
|
|
|
On jah selline lihtne telefon. Aga täiesti piisav.
Olgem ausad, palju ikka kasutatakse nende kallite ja mõtetuid vidinaid täis telefonide võimalusi. Ex need kallid telefonid ole rohkem nagade lõbu. Need kellel mõistus juba peas leiavad ylearusele 5-6 K mõistlikuma rakenduse.
Aga see selleks. Ise kasutan juba mitu aega edukalt 6110 -et. Olen rahul. Varsti ostan uue aku talle peale ja räägin veel vast 5 aastakest.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
19.12.2003 18:52:05
|
|
|
Huvitav, mina olen kolme erinevat 1100 näppinud, kõikidel taskulamp
See oli muidugi vähe ülepakutud, et taustavalgusega sama tugev on
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jägermeister
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.12.2002
|
19.12.2003 21:13:17
|
|
|
| Caveman kirjutas: |
Huvitav, mina olen kolme erinevat 1100 näppinud, kõikidel taskulamp
See oli muidugi vähe ülepakutud, et taustavalgusega sama tugev on  |
nojah, ega keldrisse muidugi kartuleid sellega tooma ei lähe (taskulambiga mis telefoni kyljes) aga näiteks pimedas koridoris elektrinäitu, kelektrikorke, võtmeid ja kapi taha kukkunud võtmeid saab selle valgusega enam kui hästi teha.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
20.12.2003 17:05:07
|
|
|
| Jägermeister kirjutas: |
| Caveman kirjutas: |
Huvitav, mina olen kolme erinevat 1100 näppinud, kõikidel taskulamp
See oli muidugi vähe ülepakutud, et taustavalgusega sama tugev on  |
nojah, ega keldrisse muidugi kartuleid sellega tooma ei lähe (taskulambiga mis telefoni kyljes) aga näiteks pimedas koridoris elektrinäitu, kelektrikorke, võtmeid ja kapi taha kukkunud võtmeid saab selle valgusega enam kui hästi teha.
 |
Ülihää
1. Mitu kartulit telefonisse/taskulampi mahub
2. Mismoodi tehakse valgusega elektrinäitu ja muid mainitud asju
3. Kas üritad teemat sedasi naljafoorumisse suunata?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jägermeister
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.12.2002
|
21.12.2003 16:58:35
|
|
|
Keegi eelkirjutajatest ütles nii:
1. Mitu kartulit telefonisse/taskulampi mahub
2. Mismoodi tehakse valgusega elektrinäitu ja muid mainitud asju
3. Kas üritad teemat sedasi naljafoorumisse suunata
Mina täiendan seda nii:
Ma arvan et igaüks sai asjast aru ja mingit nalöjafoorumit pole vaja.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anders
HV vaatleja
liitunud: 22.12.2003
|
22.12.2003 11:48:29
|
|
|
Sai kah see 1100 ostetud. Mõnus väike ja kerge. Soft tundub väheke bugine olevat - sms-i saateraport ei tule, kuigi menüüs aktiveeritud (väga huvitav omadus helistamiseks ja sms-imiseks mõeldud telefoni jaoks ). EMT-i kodulehelt tõmmatud EMT logo ei suutnud avada, küll aga Tele 2 koduka kaudu tõmmatud logosid! Taskulamp väga hea ja pidi 8 tundi põlema, enne kui aku tühjaks saab. Kui valida reziimiks vali või vaikne, siis näitab seda kärjeinfo real kärjeinfoga vaheldumisi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jägermeister
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.12.2002
|
22.12.2003 15:01:13
|
|
|
| anders kirjutas: |
Sai kah see 1100 ostetud. Mõnus väike ja kerge. Soft tundub väheke bugine olevat - sms-i saateraport ei tule, kuigi menüüs aktiveeritud (väga huvitav omadus helistamiseks ja sms-imiseks mõeldud telefoni jaoks ). . |
Kuna kirjutad et EMT kodulehelt tõmmatud logo... siis eeldan et Sa poel EMT klient? Minul tuli EMT logo automaatselt ette SIM kaardiga. Ja ka sms saateraportid tulevad nii sekund peale nende ärasaatmist. Ise olen EMT klient. Veel kiidaksin telefoni softi kiirust. Kui mu vana 7110 luges SIM-kaardilt seal olevad 160 nime ja telefoninumbrit peale telefoni sisselülitamist oma mällu ca 15 sekundiga, siis uuel telefonil kulub selleks ca 2 sekundit. (kes ei tea, siis pean silmas seda, et kui lylitad telefoni sisse ja tahad hakata kohe nimesi ketrama allapoole, siis saad alguses vastuseks "Sim kaart pole blablbal...".
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anders
HV vaatleja
liitunud: 22.12.2003
|
22.12.2003 15:17:58
|
|
|
| tsitaat: |
Kuna kirjutad et EMT kodulehelt tõmmatud logo... siis eeldan et Sa poel EMT klient? Minul tuli EMT logo automaatselt ette SIM kaardiga. Ja ka sms saateraportid tulevad nii sekund peale nende ärasaatmist.
|
Olen EMT klient (telefon sai ostetud EMT esindusest, SIM lukuga), aga lihtsalt proovisin vahepeal üht teist logo, mis ei meeldinud, ja tahtsin lepatriinut tagasi
EMT kodukalt pakutavat tasuta logo telefon ei avanud, küll saab sealt ühe tasuta helina...
Kui Sul saateraportid tulevad, siis küllap tegin ise kuskil mingi vea... Katsetan veel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dejavu
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2001
|
22.12.2003 19:51:26
|
|
|
| ise olen ka telefoniga ilgelt rahul - aku on juba 10 päeva vastu pidanud, 11 tuleb kindlalt ära... (mingit jama pole) - sellist tel'i alati tahtnud. mujalegi raha matta, kui mingi kõneaparaadi alla...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
25.12.2003 21:12:53
|
|
|
Kellele see sim lukk ei meeldi võtku privas ühendust, vast leiab selle vastu rohtu
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dejavu
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2001
|
26.12.2003 00:02:14
|
|
|
| ma oleks hoopis huvitatud, et mis datakaabel sinna läheb ? lasex helinad sisse heameelega...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
fingersnap
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2003
|
28.12.2003 16:10:13
|
|
|
tahaks ise ka sama asja teada.
_________________ *minu allkiri* |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jägermeister
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.12.2002
|
28.12.2003 19:05:15
|
|
|
Avastasin kummalise anomaalia 1100 puhul.
Nimelt: SMS kirjutades on võimalik teatavasti SMS-e siduda, võimaldades edastada SMS kogupikkusega 460 tähemärki, tavapärase 160 asemel. Nii, tippides telefoni suvalisi symboleid, tähti, sõnu, lauseid on kõik normaalne - telefon näitab et alates 160 tähemärgi ärakasutamisest läheb sõnum juba teise SMS pikkuseks (mis kaasab ka kahe sõnumi hinna maksmist) ja alates 320-dast tähemärgist näitab et maksta tuleb kolme SMS hind.
Nüüd siis anomaalia:
Proovige sisestada (need kellel on telefon 1100): "Tuhat tulist õnnesoovi,hästi tubli olla proovi.Ole viks ja viisakas, ära ole tujukas.Selleks sulle palju jaksu,õnne palavat ja paksu! Palju õnne!"
Nii nüüd need kes viitsisid asja sisse tippida näevad, et selle tekstilõigu sisestamiseks kulub 145 tähemärki, mis teadupärast ei kata isegi 1 SMS mahtu, aga 1100 näitab, et sellise tekstilõigu edastamise eest tuleb maksta 3 sõnumi hind????
Jutt sai pikk ja segane aga kes järgi proovib, see näeb seda ise ka. Ja tegu poel minu telef veaga vaid proovisin ka paaril teisel 1100-l sama asja. Suvaline muu tekst on kõik ok, aga nimetatud asja sisestamisel läheb asi kummaliseks.
Homme lähen igatahes EMT esindusets läbi...
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anders
HV vaatleja
liitunud: 22.12.2003
|
28.12.2003 22:07:39
|
|
|
Jägermeister, seda anomaaliat põhjustavad muideks õ tähed...
Samuti kui telefoniraamatus kasutada nimes õ tähte, siis võtab üks õ mitu tähekohta (st nime võimalik pikkus kahaneb).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jägermeister
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.12.2002
|
28.12.2003 22:44:48
|
|
|
| anders kirjutas: |
Jägermeister, seda anomaaliat põhjustavad muideks õ tähed...
Samuti kui telefoniraamatus kasutada nimes õ tähte, siis võtab üks õ mitu tähekohta (st nime võimalik pikkus kahaneb). |
Kahtlustasin ka seda.. et täpitähed kuidagi midagi muudavad.. aga siin kaks tähelepanekut:
1. sms näitab et õ täht hõivab ikkagi ainult yhe tähemärgi koha..
2. kirjutasin suvalise sms, mille siskuks olid enda välöjamõeldud sõnad mis peaasjalikult sisaldasid meie täpitähti. - kõik oli OK...
Ja samas.. vanematel telefonidel on õ tähtedega sms pikkus ikka olnud 160 märki..
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mastx
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2003
|
30.12.2003 23:26:29
on küll normaalne |
|
|
aku on ülikõva, peale kahte esimest laadimist on 8 päeva pidanud õige vähese rääkimisega. Ainus asi, mis puudu, on kalender, Nokia kalendrist tunnen küll puudust. Muidu suurus 10 punni, taskulamp 10 punni (tra kui praktiline arvuti sisse vaatamiseks või lukuaugu otsimiseks), aku 10 punni, kalender -------
Ja wap on mõttetu asi tõesti aga andmesidet 1100 ka pole, nii et kui arvutit ilma kaablita suurde võrku tahad panna, osta midagi muud (nt 3510)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
07.02.2004 03:44:22
|
|
|
| Mnjaa...veidike kaevetööd... Kas on mõtet 3310 selle vastu väjla vahetada? Mul juba sellest minu jaoks raskest 3310 siiber. Eelmine nädalavahetus sain seda 1100 näppida. Menüü on sama, displei parem. Ja see on võrreldes 3310 sitaks kergem. Ja täpp i-le - Snake2 on kah olemas.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jägermeister
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.12.2002
|
07.02.2004 11:04:17
|
|
|
| soovitan soojalt 2 kuud kasutanud juba 1100 ja ainutl kiidusõnad. Muide, mis puudutas seda eelpoolkirjeldatud SMS anomaaliat siis selle põhjustas see et tähemärgi tugi oli valitud sõumi seadete all "täielik" kuid EMT jaoks vaja et ta EI OLEKS valitud. Vatnii.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
07.02.2004 12:45:37
|
|
|
| Datakaablist - vaadates neid connectioneid aku all, siis olen ma kindel, et seda kaablit saab ise valmistada.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
09.02.2004 17:11:56
|
|
|
| jap kuskil tevalo foorumis oli isegi skeem ka...
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaller
HV kasutaja

liitunud: 02.02.2003
|
09.02.2004 19:05:30
|
|
|
| Kas sellel moblal on ka hea levi ja kas tal häälvalimine ka on?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
12.02.2004 21:35:34
|
|
|
| hea levi on, häälvalimist pole
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
collapsed
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2002
|
21.02.2004 16:31:31
|
|
|
| kuidas on valgusdioodide vahetamisega?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jägermeister
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.12.2002
|
22.02.2004 15:28:00
|
|
|
levi on super, yhe maja keldris kus teised moblad näitavadheal jhul paari leviposti on 1100-l levi põhjas. Ilmselt on telefoni loojad panustanud värviliste ekraanide ja muu sodi asemel just telefoni levile ja aku kestvusele ja yldse TELEFONI funktsiooonidele, jättes igasugu kellad ja viled teisejärguliseks.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ts
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2003
|
22.02.2004 15:35:46
|
|
|
1100 on mõtettu
Nupud jäigid, wapi pole ja selle raha eest saaks juba 3410, mis mul juhuslikult on ja olen täiesti rahul...
Kujundus kah suht naiste oma ja taskulamp omfg.. kas pole kuidagi üle pakutud :S
Ja kusjuures wap on kasulik kuna selle kaudu on võimalik downloadida helinaid, piltsõnumeid jms.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jägermeister
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.12.2002
|
23.02.2004 20:59:21
|
|
|
| m2ts kirjutas: |
1100 on mõtettu
Nupud jäigid, wapi pole ja selle raha eest saaks juba 3410, mis mul juhuslikult on ja olen täiesti rahul...
Kujundus kah suht naiste oma ja taskulamp omfg.. kas pole kuidagi üle pakutud :S
Ja kusjuures wap on kasulik kuna selle kaudu on võimalik downloadida helinaid, piltsõnumeid jms. |
OMFG ja helinate ja piltsõnumite allalaadimine on VAJALIK ve??? krt tõesti mul suht sitt tuju täna aga praegu sain küll irve näole... Krt need multimeedia-pasad on vajalik vaid tiineritest poistele-tüdrukutele kel vaja nö olla aktsepteeritud. Samal põhjusel peavad nad käima jõusaalis viimase moeröögatuse järgi dressides ja kui natuke noorematest rääkida siis see kellel pole "spinnerit" ei ole aktsepteeritud kampa..
Meenub väga tabaf fraas ühest märulifilmist, kus üks tüüp kysib teiselt et miks tal on pisike "colt" suure ja võimsa "magnumi" asemel. Ja vastus kõlas et mul pole suuremat vaja. Selle juurde käis ka muidugi halvustav pilk peenisepikendaja (magnumi) omanikule. jne jne.. Krt rääkige oma telefoniga mitte ärge üritage migmnit iba teha.. lugege eelnev teema läbi. Ma ka eii lähe mingi 7550 foorumisse kilkama kui nõmedad telefonid neil on.. igayhele on oma telefon, selles ka kogu tootevaliku idee seisneb.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ts
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2003
|
24.02.2004 09:14:19
|
|
|
| Jägermeister kirjutas: |
| m2ts kirjutas: |
1100 on mõtettu
Nupud jäigid, wapi pole ja selle raha eest saaks juba 3410, mis mul juhuslikult on ja olen täiesti rahul...
Kujundus kah suht naiste oma ja taskulamp omfg.. kas pole kuidagi üle pakutud :S
Ja kusjuures wap on kasulik kuna selle kaudu on võimalik downloadida helinaid, piltsõnumeid jms. |
OMFG ja helinate ja piltsõnumite allalaadimine on VAJALIK ve??? |
JAH!! ma ei mõtlenud päevade läbi tõmbamist, vaid KES tellib 10.- eest helinaid/piltsõnumeid, sellele on netist kasulikum tõmmata, kui saata 10.- sms-sse Jippisse!
Ära mõtle koguaeg enda peale, äkki mõnedele inimestele lihtsalt meeldib tellida helinaid, logosi, piltaõnumeid..
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
red evil
HV kasutaja
liitunud: 10.01.2003
|
24.02.2004 09:17:35
|
|
|
m2ts, ole õige vait. Sina ole rahul oma 3410-ga siis.
1100 on õieti mõeldud järglaseks 5110 ja 3310 kasutajatele kelle nõudmised telefonile on just sellised nagu 1100 pakub. MOTT
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|