|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
25.09.2015 02:01:21
Püramiidiskeemide teema (Kairos, Monavie jne.) |
|
|
https://kairosplanet.com/ -
hehe @ kohe all kirjas ponzi ?
| tsitaat: |
FOR PARTNERS
Kairos gives an opportunity for users to receive commission rewards for referred new users of the Kairos services. |
Eeldan, et sama teema, aga pead vist ise siit edasi uurima, et kuidas rulli geneb. (võib ju pärats kokkuvõtte teha siia )
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.09.2015 07:30:00
|
|
|
| iceincube kirjutas: |
https://kairosplanet.com/ -
hehe @ kohe all kirjas ponzi ?
| tsitaat: |
FOR PARTNERS
Kairos gives an opportunity for users to receive commission rewards for referred new users of the Kairos services. |
Eeldan, et sama teema, aga pead vist ise siit edasi uurima, et kuidas rulli geneb. (võib ju pärats kokkuvõtte teha siia ) |
https://www.facebook.com/Kairos-Technologies-Estonia-375956069269680/timeline/
80 kahtlast on end likeinud
ma ei viitsinud seda videot vaadata hetkel (klikkisin suvalistele kohtadele), aga kui juba elupuuks asi läheb, siis ilmselgelt skämm
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
25.09.2015 12:40:27
|
|
|
| Paar tuttavat juba tegelevad sellega, kahel on uus mersu ostetud, 1 ostis toyota raw4. Hästi teenivad selle pealt. Kui paljud ahvidest kergelt rikastunud on?
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
25.09.2015 12:48:39
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
| Paar tuttavat juba tegelevad sellega, kahel on uus mersu ostetud, 1 ostis toyota raw4. Hästi teenivad selle pealt. Kui paljud ahvidest kergelt rikastunud on? |
Dumbass.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
25.09.2015 13:36:28
|
|
|
raxz, ??? mis sul hakkas? 4165 saavad aastas ühe paketi pealt, 5-6 paketti mõtle ise palju nad aastas reaalselt saavad + siis veel boonus protsendid. Kena püramiidiskeem.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
25.09.2015 13:41:38
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
raxz, ??? mis sul hakkas? 4165 saavad aastas ühe paketi pealt, 5-6 paketti mõtle ise palju nad aastas reaalselt saavad + siis veel boonus protsendid. Kena püramiidiskeem.  |
Ära rohkem peale võta
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
25.09.2015 13:41:38
|
|
|
nexus4, hah hea.
Mõtlesingi, et kuskohast sinna ponzisse raha tuleb.
Sisse saamiseks pead rulli kõhima- selge pilt.
Ja no manager, senjor, master manager.. nojaa
-EDIT- vavealt seal neid ärikliente on kes seda suurepärast teenust tarbivad ilmselt?
viimati muutis iceincube 25.09.2015 13:44:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
25.09.2015 13:42:16
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
raxz, ??? mis sul hakkas? 4165 saavad aastas ühe paketi pealt, 5-6 paketti mõtle ise palju nad aastas reaalselt saavad + siis veel boonus protsendid. Kena püramiidiskeem.  |
Ja miks sa siis ei tegele, kui nii lihtne raha on? Dumbass, ma räägin.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.09.2015 13:45:44
|
|
|
Peaks ka püramiidskeemi leiutama, lolle lambaid terve ilm täis, kes raha tahavad ära anda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
25.09.2015 14:18:23
|
|
|
Ei saa aru teist inimestest. Kui keegi tuleb miski uue ideega välja, siis kohe hakatakse selle otsas trampima ja maha tegema. Räägin sellest, mis tuttavad seni tänu sellele saavutanud on. Vaevalt, et te ise olete selle idee järgi proovinud, et võite nii materdada. Bitcoini küll proovisid siin paljud, mis nüüd sellel viga on? Masendav maailm...
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
25.09.2015 14:30:48
|
|
|
...
viimati muutis number 28.03.2019 23:45:46, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
25.09.2015 14:43:52
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
Ei saa aru teist inimestest. Kui keegi tuleb miski uue ideega välja, siis kohe hakatakse selle otsas trampima ja maha tegema. Räägin sellest, mis tuttavad seni tänu sellele saavutanud on. Vaevalt, et te ise olete selle idee järgi proovinud, et võite nii materdada. Bitcoini küll proovisid siin paljud, mis nüüd sellel viga on? Masendav maailm...  |
ei saagi aru kas troll või mõtled seda tõsiselt?
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
25.09.2015 20:42:11
|
|
|
Püramiid toimib kõigil tasemetel. Alumised saavad anda ja ülemised saavad kiita et andke veel nii hea on.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VisaHinGG
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014
|
21.01.2016 21:54:48
Püramiidiskeemid |
|
|
nagunii igaltpoolt käinud läbi ja ma nagunii ka vales teemas.
Aga millega see Kairos reaalselt tegeleb. Kodulinnas iga nurga pealt juba sositavad kõik, et yo sa Kairosega tegeled või, ulme pappi pidavat sisse tooma.
Isiklikult ei taha ega soovi seda aga huvitab ikka pisut, et kas mingi reaalne file vahetus ka toimub või on see kate lihtsalt millelegi muule?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
21.01.2016 22:02:09
|
|
|
| VisaHinGG kirjutas: |
nagunii igaltpoolt käinud läbi ja ma nagunii ka vales teemas.
Aga millega see Kairos reaalselt tegeleb. Kodulinnas iga nurga pealt juba sositavad kõik, et yo sa Kairosega tegeled või, ulme pappi pidavat sisse tooma.
Isiklikult ei taha ega soovi seda aga huvitab ikka pisut, et kas mingi reaalne file vahetus ka toimub või on see kate lihtsalt millelegi muule? |
Tüüpiline Ponzi skeem on...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
21.01.2016 22:04:48
|
|
|
Pole aimugi, aga vahepeal, kui seda promo igal pool silma ja kõrva jäi, uurisin pisut. Mulle jäi mulje, et tegemist klassikalise püramiidskeemiga ja müüakse mahte, mida tegelikult mitte keegi ei kasuta. Vähemalt täie mõistuse juures olles ei kasutaks oma failide hoidmiseks võõraid arvuteid isegi siis, kui need on krüpteeritud. Seega kahtlustan, et müüakse lihtsalt õhku. Nagu need hiinlaste võltsandmekandjad, kus 1GB pulk on häkitud 128GB peale
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
22.01.2016 00:31:14
|
|
|
VisaHinGG, aga vaata, palju nad sulle 1GB eest maksavad kuus kokku ja arvesta, et su masin peab ainult 10h sees olema. Nüüd arvuta kairose enda minimaalne 1GB majutuse omahind välja ja mõtle, kas sellise kolossaalse hinnaga on reaalne üldse andmemajutust pakkuda?
Ponzi - tänased teenivad uute sissemaksjate pealt.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
22.01.2016 01:24:35
|
|
|
| Sama on ka see Loneliness. Pead väga palju uusi liitujaid leidma, et midagigi teenida.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
22.01.2016 10:32:27
|
|
|
Küsige Alari Kivisaare käest kui mõttetu see on
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
22.01.2016 13:27:24
|
|
|
Kivikas istub Eestis Lyonessis suht püramiidi tipus ja korrutab pidevalt, et see ei ole püramiidiskeem
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
22.01.2016 13:44:33
|
|
|
| wirx kirjutas: |
Kivikas istub Eestis Lyonessis suht püramiidi tipus ja korrutab pidevalt, et see ei ole püramiidiskeem  |
No nagu poliitik jah... Aga teda kasutatakse ka reklaamis väga agaralt, nii et ju hea papp.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
22.01.2016 14:13:54
|
|
|
Kivikas ei ole just kõigetargem kodanik ka, aga vahet pole
Aastaid tagasi taheti mind ka sinna värvata, aga ei tulnud midagi välja sest küsisin juba siis mis neid püramiidist eristab
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
22.01.2016 14:19:57
|
|
|
| ilmselt mitte nii hull turustuselt kui see desheli... aga tihti need samad inimesed sattunud ka normaalsemaid asju müüma ja lhv puhul tegin isegi teavituse, et haigelt tüütud tegelased ja pealegi ebakompetentsed (ilmselt promo tipus appi võetud läbi tuvuste, sest mingit teavitust ei järgnenud, et kahju on...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummiq
HV veteran

liitunud: 20.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 216 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Klm_on
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2004
|
03.02.2016 09:54:19
|
|
|
Olen kokku puutunud. Mul naine prooviks võttis paar paketti. Tegin talle veel virtuaalmasinaid selle tarbeks. Oma olemuselt on see jah püramiidskeem, kus liitujate pealt saab mingi boonussumma. Lisaks saad pappi ketta rendi eest. Konkreetne eesti leht on ilmselt mõne Eesti venna oma, kes otsib seda kaudu endale liitujaid. Ametlik see Eesti leht kindlasti ei ole.
Raha poole pealt nii palju, et kui raha sisse panna, siis tuleb pöialt hoida, et see skeem pool aastat vastu peaks. Siis oled summa tagasi teeninud ja ülejäänu on juba kasum. Kasumirahasid ma olen näinud. Hetkel üks varasem pakett on end tagasi teeninud. Samas, kui on mingigi võimalus, et Kairose vennad saavad lambist juhtme välja tõmmata ja asja kokku lasta, siis eks ta üks riskibisness ole.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummiq
HV veteran

liitunud: 20.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 216 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummiq
HV veteran

liitunud: 20.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 216 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
03.02.2016 10:22:40
|
|
|
Asi põhineb kairosel eks?
Siin IT foorumis oleks ehk kõige kõnekam fakt see, et klient suudeti lahti kakkuda ja koodist võib välja lugeda, et mitte mingit kettarenti ei toimu. Mingit kommunikatsiooni peale "i'm alive" pingimiste ei ole (aja lugemiseks) ja kõvakettale tehakse lihtsalt niisama õige suurusega fail ja kogu lugu.
Tegemist on ponziga, mis on illegaalne ärimudel.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummiq
HV veteran

liitunud: 20.12.2003
|
03.02.2016 10:33:05
|
|
|
| jnt kirjutas: |
Asi põhineb kairosel eks?
Siin IT foorumis oleks ehk kõige kõnekam fakt see, et klient suudeti lahti kakkuda ja koodist võib välja lugeda, et mitte mingit kettarenti ei toimu. Mingit kommunikatsiooni peale "i'm alive" pingimiste ei ole (aja lugemiseks) ja kõvakettale tehakse lihtsalt niisama õige suurusega fail ja kogu lugu.
Tegemist on ponziga, mis on illegaalne ärimudel. |
Põnev. Ideeliselt see kettamahurent sedasi vbla polegi kõige hullem, kuid siis peaks tõesti see töötama sedasi, et andmed on mitme ketta peal ikkagi dubleeritud, muidu ei saa neid ju kätte.
See sissemaks = tulu on alati ponzimaiguline. Iga sellise skeemiga olen siiski ka edulugusid näinud.
_________________ --
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!
|
|
| Kommentaarid: 216 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
03.02.2016 10:40:07
|
|
|
| ummiq kirjutas: |
| Iga sellise skeemiga olen siiski ka edulugusid näinud. |
Absoluutselt iga püramiidiga võib "edulugusid" näha, paraku keegi peab lõppude-lõpuks selle nalja omast taskust kinni maksma. Ja maksjaid on oluliselt rohkem kui "õnnelikke võitjaid", sest kui ei oleks, püramiid ju ei töötaks.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
03.02.2016 10:41:48
|
|
|
Iseenesest on ponzi vaid üks püramiidi variantidest. Otseselt puhas püramiid ei pea tingimata paha olema. (Näiteks püramiid ei pea tingimata üldse moodustuma raha liikumise järgi)
Kairos on aga kõige ehtsam ponzi konkreetselt. Kes pole kursis asjaga, siis wikis on hästi lahti kirjutatud, mis see on.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
03.02.2016 12:27:27
|
|
|
Maksta minimaalselt 125$, et saaks ketast rentima hakata - sounds legit
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
03.02.2016 13:06:07
|
|
|
Vaidlesin ükspäev "värbajaga" kes mind soovis püramiidi üheks kiviks.
Asi lõppes sellega, et tegin talle pakkumise, kus ehitan talle 40´st inimesest püramiidi, mille tipus tema krooniga istub.
Kuna tema ju usub ja teab, et asi toimib ja on jätkusuutlik, siis palusin temal ainult investeerida nö. nende 40 inimese paketitasud + 20% minule.
Süsteem ja edasine kasum oleks kuulunud kõik temale - kahjuks või õnneks jäi seekord kasu teenimata...
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
03.02.2016 13:13:10
|
|
|
| Killer85, võiks neile soovitada sellist uudset teenust nimega Dropbox, 9,99€ eest saab terabaidi ruumi kuuks ajaks, töökindlus on ka ilmselt teisest puust.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
03.02.2016 16:17:20
|
|
|
Olen neile vendadele korduvalt pakkunud diili:
1. Ma leian terabaitide viisi kettapinda. (oma kulude ja kirjadega)
2. Tema hoolitseb kasutajate, pakettide jmt eest.
3. Kõik kasum, mis tekib, teeme pooleks. (Kasum, mitte tulu)
Tulu oleks 10TB puhul seal ~9000€/kuus. Ja 10TB on tänapäeval ikka väga pisike andmeruum...
Mis te arvate, paljud pakkumise vastu võtsid?
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
03.02.2016 16:39:54
|
|
|
| jnt kirjutas: |
Olen neile vendadele korduvalt pakkunud diili:
1. Ma leian terabaitide viisi kettapinda. (oma kulude ja kirjadega)
2. Tema hoolitseb kasutajate, pakettide jmt eest.
3. Kõik kasum, mis tekib, teeme pooleks. (Kasum, mitte tulu)
Tulu oleks 10TB puhul seal ~9000€/kuus. Ja 10TB on tänapäeval ikka väga pisike andmeruum...
Mis te arvate, paljud pakkumise vastu võtsid?  |
Ma pakkusin varianti, kus oleks aastaga teenitud selle Ultimate paketiga ~100 000k € - endale oleksin võtnud 20% ainult
Ei tahtetud
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herald
HV Guru

liitunud: 28.12.2004
|
03.02.2016 16:43:22
|
|
|
Jälg, nali on terviseks.
Ma olen ka paar loengut saanud. Märgusõna NISSAN!
Samas tean, et mõned rahanatukest juurde teenivad, ise ei taha puht põhimõttest sellise asjaga seostada end.
_________________ Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike. |
|
| Kommentaarid: 1513 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1017 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
03.02.2016 17:48:12
|
|
|
Sellega ei tegeleks juba seetõttu, et isegi kui kokkuvõttes kasumisse jääks, siis toidate oma rahaga mingeid parasiite.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VisaHinGG
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014
|
03.02.2016 18:55:28
|
|
|
Panin paar päeva tagasi tähele, et äripäev/ärileht vms kirjutas artikli Kairose kohta, mida keegi FB-s sheeris ja nii kui tahtsin artiklit lugeda võeti see kohe maha.
Ilmselt said ise ka aru mida propageerivad.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
03.02.2016 19:55:53
|
|
|
Märgin ka ära. Ime, et seda Kairose jama mulle veel pähe pole määritud, aga Lyoness'i mu kursavend ikka väga propageeris. Kutsus kõiki koguaeg loengutele ja eks ma siis lõpuks ühele läksin ka. Nii palju mesijuttu ja rahamägede lubamist pole ma ammu kuulnud
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
03.02.2016 20:24:22
|
|
|
| jnt kirjutas: |
Asi põhineb kairosel eks?
Siin IT foorumis oleks ehk kõige kõnekam fakt see, et klient suudeti lahti kakkuda ja koodist võib välja lugeda, et mitte mingit kettarenti ei toimu. Mingit kommunikatsiooni peale "i'm alive" pingimiste ei ole (aja lugemiseks) ja kõvakettale tehakse lihtsalt niisama õige suurusega fail ja kogu lugu.
Tegemist on ponziga, mis on illegaalne ärimudel. |
Siis veel isegi hästi, ma kujutasin ette et boonusena võetakse ligipääs su kõvaketta sisule.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|