Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Püramiidiskeemide teema (Kairos, Monavie jne.) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 25.09.2015 02:01:21 Püramiidiskeemide teema (Kairos, Monavie jne.) vasta tsitaadiga

https://kairosplanet.com/ -
hehe @ kohe all kirjas ponzi ?

tsitaat:
FOR PARTNERS
Kairos gives an opportunity for users to receive commission rewards for referred new users of the Kairos services.


Eeldan, et sama teema, aga pead vist ise siit edasi uurima, et kuidas rulli geneb. (võib ju pärats kokkuvõtte teha siia icon_biggrin.gif )
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 07:30:00 vasta tsitaadiga

iceincube kirjutas:
https://kairosplanet.com/ -
hehe @ kohe all kirjas ponzi ?

tsitaat:
FOR PARTNERS
Kairos gives an opportunity for users to receive commission rewards for referred new users of the Kairos services.


Eeldan, et sama teema, aga pead vist ise siit edasi uurima, et kuidas rulli geneb. (võib ju pärats kokkuvõtte teha siia icon_biggrin.gif )

https://www.facebook.com/Kairos-Technologies-Estonia-375956069269680/timeline/
80 kahtlast on end likeinud
ma ei viitsinud seda videot vaadata hetkel (klikkisin suvalistele kohtadele), aga kui juba elupuuks asi läheb, siis ilmselgelt skämm icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 11:57:42 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/375956069269680/videos/vb.375956069269680/404518319746788/?type=2&theater

Link


No krt kuku pikali, vanad mehed - peaks nagu olema elu näinud tõsimeeli ajavad sellist pa*ka icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 12:40:27 vasta tsitaadiga

Paar tuttavat juba tegelevad sellega, kahel on uus mersu ostetud, 1 ostis toyota raw4. Hästi teenivad selle pealt. Kui paljud ahvidest kergelt rikastunud on?
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 12:48:39 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Paar tuttavat juba tegelevad sellega, kahel on uus mersu ostetud, 1 ostis toyota raw4. Hästi teenivad selle pealt. Kui paljud ahvidest kergelt rikastunud on?
Dumbass.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 13:36:28 vasta tsitaadiga

raxz, ??? mis sul hakkas? 4165 saavad aastas ühe paketi pealt, 5-6 paketti mõtle ise palju nad aastas reaalselt saavad + siis veel boonus protsendid. Kena püramiidiskeem. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 13:41:38 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
raxz, ??? mis sul hakkas? 4165 saavad aastas ühe paketi pealt, 5-6 paketti mõtle ise palju nad aastas reaalselt saavad + siis veel boonus protsendid. Kena püramiidiskeem. thumbs_up.gif

Ära rohkem peale võta thumbs_down.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 25.09.2015 13:41:38 vasta tsitaadiga

nexus4, hah hea.
Mõtlesingi, et kuskohast sinna ponzisse raha tuleb.
Sisse saamiseks pead rulli kõhima- selge pilt. icon_lol.gif

Ja no manager, senjor, master manager.. nojaa icon_lol.gif

-EDIT- vavealt seal neid ärikliente on kes seda suurepärast teenust tarbivad ilmselt?


viimati muutis iceincube 25.09.2015 13:44:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 13:42:16 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
raxz, ??? mis sul hakkas? 4165 saavad aastas ühe paketi pealt, 5-6 paketti mõtle ise palju nad aastas reaalselt saavad + siis veel boonus protsendid. Kena püramiidiskeem. thumbs_up.gif
Ja miks sa siis ei tegele, kui nii lihtne raha on? icon_biggrin.gif Dumbass, ma räägin.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 13:45:44 vasta tsitaadiga

Peaks ka püramiidskeemi leiutama, lolle lambaid terve ilm täis, kes raha tahavad ära anda icon_razz.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 14:18:23 vasta tsitaadiga

Ei saa aru teist inimestest. Kui keegi tuleb miski uue ideega välja, siis kohe hakatakse selle otsas trampima ja maha tegema. Räägin sellest, mis tuttavad seni tänu sellele saavutanud on. Vaevalt, et te ise olete selle idee järgi proovinud, et võite nii materdada. Bitcoini küll proovisid siin paljud, mis nüüd sellel viga on? Masendav maailm... icon_cry.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 25.09.2015 14:30:48 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.03.2019 23:45:46, muudetud 1 kord
tagasi üles
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 25.09.2015 14:43:52 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Ei saa aru teist inimestest. Kui keegi tuleb miski uue ideega välja, siis kohe hakatakse selle otsas trampima ja maha tegema. Räägin sellest, mis tuttavad seni tänu sellele saavutanud on. Vaevalt, et te ise olete selle idee järgi proovinud, et võite nii materdada. Bitcoini küll proovisid siin paljud, mis nüüd sellel viga on? Masendav maailm... icon_cry.gif

ei saagi aru kas troll või mõtled seda tõsiselt? icon_lol.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 14:45:39 vasta tsitaadiga

Püramiidiskeem töötabki vaid toiduahela tipus olevate tüüpidele.
Seda mitmes sa ahelas oled ja palju tuttavatele pähe määrima pead, ei tea kunagi icon_lol.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 20:42:11 vasta tsitaadiga

Püramiid toimib kõigil tasemetel. Alumised saavad anda ja ülemised saavad kiita et andke veel nii hea on.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 21:54:48 Püramiidiskeemid vasta tsitaadiga

nagunii igaltpoolt käinud läbi ja ma nagunii ka vales teemas.
Aga millega see Kairos reaalselt tegeleb. Kodulinnas iga nurga pealt juba sositavad kõik, et yo sa Kairosega tegeled või, ulme pappi pidavat sisse tooma.
Isiklikult ei taha ega soovi seda aga huvitab ikka pisut, et kas mingi reaalne file vahetus ka toimub või on see kate lihtsalt millelegi muule?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 22:02:09 vasta tsitaadiga

VisaHinGG kirjutas:
nagunii igaltpoolt käinud läbi ja ma nagunii ka vales teemas.
Aga millega see Kairos reaalselt tegeleb. Kodulinnas iga nurga pealt juba sositavad kõik, et yo sa Kairosega tegeled või, ulme pappi pidavat sisse tooma.
Isiklikult ei taha ega soovi seda aga huvitab ikka pisut, et kas mingi reaalne file vahetus ka toimub või on see kate lihtsalt millelegi muule?


Tüüpiline Ponzi skeem on...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 22:03:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tüüpiline Ponzi skeem on...

x2 Imelik, et üldse küsitakse veel selliseid asju icon_rolleyes.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 22:04:48 vasta tsitaadiga

Pole aimugi, aga vahepeal, kui seda promo igal pool silma ja kõrva jäi, uurisin pisut. Mulle jäi mulje, et tegemist klassikalise püramiidskeemiga ja müüakse mahte, mida tegelikult mitte keegi ei kasuta. Vähemalt täie mõistuse juures olles ei kasutaks oma failide hoidmiseks võõraid arvuteid isegi siis, kui need on krüpteeritud. Seega kahtlustan, et müüakse lihtsalt õhku. Nagu need hiinlaste võltsandmekandjad, kus 1GB pulk on häkitud 128GB peale icon_biggrin.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 00:31:14 vasta tsitaadiga

VisaHinGG, aga vaata, palju nad sulle 1GB eest maksavad kuus kokku ja arvesta, et su masin peab ainult 10h sees olema. Nüüd arvuta kairose enda minimaalne 1GB majutuse omahind välja ja mõtle, kas sellise kolossaalse hinnaga on reaalne üldse andmemajutust pakkuda? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Ponzi - tänased teenivad uute sissemaksjate pealt.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 01:24:35 vasta tsitaadiga

Sama on ka see Loneliness. Pead väga palju uusi liitujaid leidma, et midagigi teenida.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 10:09:27 vasta tsitaadiga

Lyonessi mõtled? See on ju lihtsalt sooduskaart, millega Eestis suurt miskit teha pole icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 10:32:27 vasta tsitaadiga

Küsige Alari Kivisaare käest kui mõttetu see on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 13:27:24 vasta tsitaadiga

Kivikas istub Eestis Lyonessis suht püramiidi tipus ja korrutab pidevalt, et see ei ole püramiidiskeem icon_lol.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.01.2016 13:44:33 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Kivikas istub Eestis Lyonessis suht püramiidi tipus ja korrutab pidevalt, et see ei ole püramiidiskeem icon_lol.gif

No nagu poliitik jah... Aga teda kasutatakse ka reklaamis väga agaralt, nii et ju hea papp.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 14:13:54 vasta tsitaadiga

Kivikas ei ole just kõigetargem kodanik ka, aga vahet pole
Aastaid tagasi taheti mind ka sinna värvata, aga ei tulnud midagi välja sest küsisin juba siis mis neid püramiidist eristab
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.01.2016 14:19:57 vasta tsitaadiga

ilmselt mitte nii hull turustuselt kui see desheli... aga tihti need samad inimesed sattunud ka normaalsemaid asju müüma ja lhv puhul tegin isegi teavituse, et haigelt tüütud tegelased ja pealegi ebakompetentsed (ilmselt promo tipus appi võetud läbi tuvuste, sest mingit teavitust ei järgnenud, et kahju on...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 08:06:16 seraphina.ee ja kõvaketta rentimine - Ponzi püramiidskeem vasta tsitaadiga

On keegi sellise asjaga kokku puutunud?

Summa vs maht, mida renditakse, ei tundu üldse kokku langevat icon_smile.gif

http://seraphina.ee/passiivne-tulu/

u.

_________________
--
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!

Kommentaarid: 216 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 09:48:38 vasta tsitaadiga

https://kairosplanet.com/
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8780597#8780597
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8926495#8926495

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 09:54:19 vasta tsitaadiga

Olen kokku puutunud. Mul naine prooviks võttis paar paketti. Tegin talle veel virtuaalmasinaid selle tarbeks. Oma olemuselt on see jah püramiidskeem, kus liitujate pealt saab mingi boonussumma. Lisaks saad pappi ketta rendi eest. Konkreetne eesti leht on ilmselt mõne Eesti venna oma, kes otsib seda kaudu endale liitujaid. Ametlik see Eesti leht kindlasti ei ole.
Raha poole pealt nii palju, et kui raha sisse panna, siis tuleb pöialt hoida, et see skeem pool aastat vastu peaks. Siis oled summa tagasi teeninud ja ülejäänu on juba kasum. Kasumirahasid ma olen näinud. Hetkel üks varasem pakett on end tagasi teeninud. Samas, kui on mingigi võimalus, et Kairose vennad saavad lambist juhtme välja tõmmata ja asja kokku lasta, siis eks ta üks riskibisness ole.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 10:01:13 vasta tsitaadiga

Kui on reaalne näide, et raha ka sisse tuleb, siis võiks täiesti proovida näit. firma kaudu rentida seda. Tasapisi raha tiksub, ega see halb pole.
Kellelgi halbu kogemusi ka on?

_________________
--
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!

Kommentaarid: 216 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 10:06:06 vasta tsitaadiga

Sõpradest-tuttavatest võid lisaks rahale ilma jääda.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 10:08:06 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Sõpradest-tuttavatest võid lisaks rahale ilma jääda.
Ei mõelnud püramiidiga tegelemist, vaid ketta renti. Minipaketi hinnaga on firma alt risk väike.
_________________
--
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!

Kommentaarid: 216 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 10:22:40 vasta tsitaadiga

Asi põhineb kairosel eks?

Siin IT foorumis oleks ehk kõige kõnekam fakt see, et klient suudeti lahti kakkuda ja koodist võib välja lugeda, et mitte mingit kettarenti ei toimu. Mingit kommunikatsiooni peale "i'm alive" pingimiste ei ole (aja lugemiseks) ja kõvakettale tehakse lihtsalt niisama õige suurusega fail ja kogu lugu.

Tegemist on ponziga, mis on illegaalne ärimudel.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 10:33:05 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Asi põhineb kairosel eks?

Siin IT foorumis oleks ehk kõige kõnekam fakt see, et klient suudeti lahti kakkuda ja koodist võib välja lugeda, et mitte mingit kettarenti ei toimu. Mingit kommunikatsiooni peale "i'm alive" pingimiste ei ole (aja lugemiseks) ja kõvakettale tehakse lihtsalt niisama õige suurusega fail ja kogu lugu.

Tegemist on ponziga, mis on illegaalne ärimudel.
Põnev. Ideeliselt see kettamahurent sedasi vbla polegi kõige hullem, kuid siis peaks tõesti see töötama sedasi, et andmed on mitme ketta peal ikkagi dubleeritud, muidu ei saa neid ju kätte.
See sissemaks = tulu on alati ponzimaiguline. Iga sellise skeemiga olen siiski ka edulugusid näinud.

_________________
--
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!

Kommentaarid: 216 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 10:40:07 vasta tsitaadiga

ummiq kirjutas:
Iga sellise skeemiga olen siiski ka edulugusid näinud.

Absoluutselt iga püramiidiga võib "edulugusid" näha, paraku keegi peab lõppude-lõpuks selle nalja omast taskust kinni maksma. Ja maksjaid on oluliselt rohkem kui "õnnelikke võitjaid", sest kui ei oleks, püramiid ju ei töötaks.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 10:41:48 vasta tsitaadiga

Iseenesest on ponzi vaid üks püramiidi variantidest. Otseselt puhas püramiid ei pea tingimata paha olema. (Näiteks püramiid ei pea tingimata üldse moodustuma raha liikumise järgi)

Kairos on aga kõige ehtsam ponzi konkreetselt. Kes pole kursis asjaga, siis wikis on hästi lahti kirjutatud, mis see on. icon_wink.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 12:27:27 vasta tsitaadiga

Maksta minimaalselt 125$, et saaks ketast rentima hakata - sounds legit icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 13:06:07 vasta tsitaadiga

Vaidlesin ükspäev "värbajaga" kes mind soovis püramiidi üheks kiviks.
Asi lõppes sellega, et tegin talle pakkumise, kus ehitan talle 40´st inimesest püramiidi, mille tipus tema krooniga istub.
Kuna tema ju usub ja teab, et asi toimib ja on jätkusuutlik, siis palusin temal ainult investeerida nö. nende 40 inimese paketitasud + 20% minule.
Süsteem ja edasine kasum oleks kuulunud kõik temale - kahjuks või õnneks jäi seekord kasu teenimata...
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 13:13:10 vasta tsitaadiga

Killer85, võiks neile soovitada sellist uudset teenust nimega Dropbox, 9,99€ eest saab terabaidi ruumi kuuks ajaks, töökindlus on ka ilmselt teisest puust.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 16:13:22 vasta tsitaadiga

Proovi järgi, annad märku, kui toob kasumi, ühineme ka icon_lol.gif
_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 16:17:20 vasta tsitaadiga

Olen neile vendadele korduvalt pakkunud diili:
1. Ma leian terabaitide viisi kettapinda. (oma kulude ja kirjadega)
2. Tema hoolitseb kasutajate, pakettide jmt eest.
3. Kõik kasum, mis tekib, teeme pooleks. (Kasum, mitte tulu)

Tulu oleks 10TB puhul seal ~9000€/kuus. Ja 10TB on tänapäeval ikka väga pisike andmeruum...

Mis te arvate, paljud pakkumise vastu võtsid? icon_lol.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 16:39:54 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Olen neile vendadele korduvalt pakkunud diili:
1. Ma leian terabaitide viisi kettapinda. (oma kulude ja kirjadega)
2. Tema hoolitseb kasutajate, pakettide jmt eest.
3. Kõik kasum, mis tekib, teeme pooleks. (Kasum, mitte tulu)

Tulu oleks 10TB puhul seal ~9000€/kuus. Ja 10TB on tänapäeval ikka väga pisike andmeruum...

Mis te arvate, paljud pakkumise vastu võtsid? icon_lol.gif


Ma pakkusin varianti, kus oleks aastaga teenitud selle Ultimate paketiga ~100 000k € - endale oleksin võtnud 20% ainult
Ei tahtetud icon_smile.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herald
HV Guru
Herald

liitunud: 28.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 16:43:22 vasta tsitaadiga

Jälg, nali on terviseks.

Ma olen ka paar loengut saanud. Märgusõna NISSAN!

Samas tean, et mõned rahanatukest juurde teenivad, ise ei taha puht põhimõttest sellise asjaga seostada end.

_________________
Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike.
Kommentaarid: 1513 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1017
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 17:34:50 vasta tsitaadiga

Kui rahast ilma jääte või tekivad kahtlused illegaalse püramiidskeemi osas, siis järgnev info tuleb kasuks.

http://whois.domaintools.com/seraphina.ee
tsitaat:
Registrant:
name: Seraphina OÜ
email: Not Disclosed - Visit www.internet.ee for webbased WHOIS
changed: 2016-01-02 21:35:05 +02:00

Administrative contact:
name: Priit Utso
email: Not Disclosed - Visit www.internet.ee for webbased WHOIS
changed: 2016-01-02 21:35:05 +02:00

Technical contact:
name: Priit Utso
email: Not Disclosed - Visit www.internet.ee for webbased WHOIS
changed: 2016-01-02 21:35:05 +02:00


Ettevõtte info ka täitsa olemas:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 17:48:12 vasta tsitaadiga

Sellega ei tegeleks juba seetõttu, et isegi kui kokkuvõttes kasumisse jääks, siis toidate oma rahaga mingeid parasiite.
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 18:55:28 vasta tsitaadiga

Panin paar päeva tagasi tähele, et äripäev/ärileht vms kirjutas artikli Kairose kohta, mida keegi FB-s sheeris ja nii kui tahtsin artiklit lugeda võeti see kohe maha.

Ilmselt said ise ka aru mida propageerivad.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 19:01:02 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kui rahast ilma jääte või tekivad kahtlused illegaalse püramiidskeemi osas, siis järgnev info tuleb kasuks.

http://whois.domaintools.com/seraphina.ee
tsitaat:
Registrant:
name: Seraphina OÜ
email: Not Disclosed - Visit www.internet.ee for webbased WHOIS
changed: 2016-01-02 21:35:05 +02:00

Administrative contact:
name: Priit Utso
email: Not Disclosed - Visit www.internet.ee for webbased WHOIS
changed: 2016-01-02 21:35:05 +02:00

Technical contact:
name: Priit Utso
email: Not Disclosed - Visit www.internet.ee for webbased WHOIS
changed: 2016-01-02 21:35:05 +02:00


Ettevõtte info ka täitsa olemas:
Spoiler Spoiler Spoiler



2015 IV kvartalis puudub info riiklike maksude tasumise kohta
https://www.e-krediidiinfo.ee/12608333-SERAPHINA%20O%C3%9C

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 19:55:53 vasta tsitaadiga

Märgin ka ära. Ime, et seda Kairose jama mulle veel pähe pole määritud, aga Lyoness'i mu kursavend ikka väga propageeris. Kutsus kõiki koguaeg loengutele ja eks ma siis lõpuks ühele läksin ka. Nii palju mesijuttu ja rahamägede lubamist pole ma ammu kuulnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 20:24:22 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Asi põhineb kairosel eks?

Siin IT foorumis oleks ehk kõige kõnekam fakt see, et klient suudeti lahti kakkuda ja koodist võib välja lugeda, et mitte mingit kettarenti ei toimu. Mingit kommunikatsiooni peale "i'm alive" pingimiste ei ole (aja lugemiseks) ja kõvakettale tehakse lihtsalt niisama õige suurusega fail ja kogu lugu.

Tegemist on ponziga, mis on illegaalne ärimudel.


Siis veel isegi hästi, ma kujutasin ette et boonusena võetakse ligipääs su kõvaketta sisule.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Püramiidiskeemide teema (Kairos, Monavie jne.) mine lehele 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.