Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Cube Talk 9X märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 18:56:09 Cube Talk 9X vasta tsitaadiga

Kuna Androiditahvlite teemas tundus huvi aparaadi kohta jaguvat siis otsustasin seadmele teha päris oma teema. icon_smile.gif

Seoses uue kooliaasta algusega ilmnes, et majapidamisse oleks tarvis üks tahvelarvuti juurde soetada kuna juba olemasolev iPad4 on pidevalt hõivatud. icon_smile.gif Enda vajaduste tarvis (ehk PDF-raamatute ja -konspektide lappamine ning netiavarustes kolamine) on hammustatud õunaga tahvel vol. 4 kahtlemata pädev seade (eriti just 4:3 proportsioonidega kõrgresolutsioonilise ekraani tõttu) ja praeguseks on selle baasmudeli hindki täiesti vastuvõetav (nt. markantalo.fi-s hetkel 325€) kuid siiski käsi ei tõusnud teist samasugust masinat juurde hankima vaid soovisin midagi "põnevamat" leida. Kuna oman juba aastapäevad ka nö. "hiinakat" nutitelefoni (ZTE V967S) ja olen selle kõigest 100€ suuruse investeeringuga väga rahule jäänud, otsustasin ka tahvli puhul soodsamat kuid tehniliselt siiski igati arvestatavat alternatiivi otsida. Mõni õhtu detektiivitööd, võrdlemist Pipode, Ainolite ja teiste "nevöhööd" markidega ning otsus langeski Cube Talk 9X kasuks.

Ostsin asja sellest poest: http://www.aliexpress.com/store/1153179

Neil seda otse kaubavalikus küll pakkuda polnud, aga võtsin chat-i teel ühendust ja küsisin. Lubati korraldata. Hind musta värvi 32GB versioonile tuli 267 USD, mis tänase seisuga teeb u. 213€ (+ mingi 1-2% mis pank valuutavahetuse eest võtab). Aparaat saabus koduuksele üheksandal argipäeval tellimusest. Võin mainitud kauplejat soovitada küll. Saatmisvariandiks tuleb valida Fedex ja kaup tuleb kohale probleemideta. Sisuliselt tuleb toode Eestisse UK-st ja seepärast pole vajadust ka Eesti tolliametnikega suhelda. Samuti saab sama aparaati ka näiteks Helsingist hinnaga 269€ (Eestisse kahjuks ei saada). Ka eBays paistab mitmeid müüjaid olema, mõned Euroopast ja enamus Aasiast. Valged 16GB mudelid on veidi odavamad, aga mulle valge ei sümpatiseeri - asi pole trendikus vaid mustad raamid ekraani ümber on kuidagi silmale mõnusamad vaadata. Musti saabki praegusel hetkel vist ainult 32GB seades.

Tabletil on Mediatek MT8392 kaheksatuumaline kiibistik ja 2GB RAMi. 32 GB sisemist mälu annab ka MicroSD kaardiga laiendada. Ekraan on 9,7-tolline nö. Retina ekraan ehk resolutsiooniga 2048*1536 - väidetavalt sama ekraan mis iPad Airil. Pilt on igati ok küll. Ekraan on varustatud Gorilla 3 klaasiga, aga hiinlase usinad käed on sellele paigaldanud (ilmselt nö. kaubapealisena) miski kaitsekile, mille ilmselt õige pea maha kakun. Kile pole näpu all mõnus ja ekraan kaotab veidi oma teravust. Mu iPadgi on aasta aega ilma kileta ilma igasuguste kahjustusteta vastu pidanud. Talk 9X on varustatud ka 3G modemiga, mis toetab nii 900 kui 2100 MHz sagedusi. Selle toimivus praktikas on veel proovimata. Tagumine kaamera on 8.0MPix koos LED välguga, esimene on 2.0MP. Vähemasti tagakaamera teeb päevavalguses täiesti talutavaid pilte, vaat et paremad kui iPad4-l. Peal on Android 4.4.2, mis väga palju Hiina bloatware ei sisaldanudki aga lasksin siiski kohe peale väikese custom ROM-i. Aku on 10.000 mAh ja paistab, et sellega õnnestub u. 10h ekraani sees hoida küll. Igaljuhul piisavalt.

Lisan ainult ühe fototõendi kuna järgnevast arvustusest leiate märksa asisemaid pilte kui mida mina eales teha oskaksin: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2789340



Tableti ametlik kodulehekülg on siin: http://www.51cube.com/en/ProductShow.asp?ID=273

Aliexpressi kaudu ostsin ka pildi osaliselt figureeriva u. 10€ flip cover-i, mis tuli Hong Kongi postiga nädalaga kohale. Kärab küll ja ekraani välja- ja sisselülitamisomadus funkab sellega ka.

Kokkuvõttes olen aparaadiga praegu küll igati rahul. Kuna hetkel ei tule enam miskit pähe mida veel mainida siis pigem jään teie küsimusi ootama. Kes on suur huviline, saab Tartus ka seda "Hiina imet" oma silmaga vaatama ja käega katsuma tulla, aga sisuliselt on tablett nagu tablett ikka. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 03.10.2014 21:05:20 vasta tsitaadiga

hea ülevaade, jälgin teemat thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 23:29:34 vasta tsitaadiga

Tänud ülevaate eest, peab ilmselt samuti selle ligi võtma thumbs_up.gif
See on küll positiivne, et antud müüja lähetab toote teele UK-st. Samas huvitav, miks nad seda tahvlit avalikult üles ei pane ja seda spetsiaalselt küsima peab. Kas maksmine toimus ikka Aliexpressi vahendusel?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 23:51:14 vasta tsitaadiga

Toomas kirjutas:
Tänud ülevaate eest, peab ilmselt samuti selle ligi võtma thumbs_up.gif
See on küll positiivne, et antud müüja lähetab toote teele UK-st. Samas huvitav, miks nad seda tahvlit avalikult üles ei pane ja seda spetsiaalselt küsima peab. Kas maksmine toimus ikka Aliexpressi vahendusel?

Ei kujuta ette, et mis põhjustel.. Aga kuna väiksem vend Cube Talk 7X on täitsa kirjas siis otsustasingi 9X kohta küsida. Maksmine toimus läbi Aliexpressi. Müüja käskis suvalise toote korvi lisada ja kommentaaridesse panna tegelikult soovitud toote nimetus, peale mida korrigeeris hinna õigeks ja pärast seda alles maksin asja. Skeem missugune, aga noh, tegemist on ju hiinlastega, sakslaste puhul oleks asi kahtlane tundunud. icon_razz.gif Antud müüja on läbi käinud ka HV hiinatelefonide teemas, küll aga ei mäleta et kas keegi teine ka konkreetselt midagi tellinud on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heiki07
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2007




sõnum 05.10.2014 18:45:28 vasta tsitaadiga

Kopeerisin täpselt teemaalgatajat ja tegin täna tellimuse ära. Samast poest ja tellimine toimus täpselt nii, nagu hippokrates kirjeldas. Võtsin samuti onlines, kellegi Jackiga ühendust ja tema juba juhendas siis mind. Maksma läks mulle see 222,08€, tsipa kallimalt siis, kui hippokrates selle endale saia.
Hippokrates, kaua sul tellimuse täitmine aega võttis ja kui viitsid, siis viska selle coveri link ka siia ülesse, mille tellisid omale. Oleksin väga tänulik. Nagu nii oled kõik töö minu eest juba ära teinud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 19:29:12 vasta tsitaadiga

Ma tellisin samuti pühapäevasel päeval ja ülejärgmise nädala neljapäeval ehk siis üheksandal argipäeval tõi kuller asja kohale.

Kesta tellisin siit: http://www.aliexpress.com/item/High-quality-9-7-inch-Cube-Talk-9x-Customised-PU-Leather-Case-Protective-Cover-for-Cube/1948867401.html
Maksin u. $2 lisaks Hong Kongi posti eest kuna Hiina post on märksa uimasem. See oli hea investeering, sest kest saabus lausa kuue argipäevaga kohale. Tracking number anti ka. Selle u. 10€ eest on väga okei asi, annab seljakotis vedamiseks veidi kaitset ning saab lauale kahe erineva nurga alla seisma sättida.

Täna paigaldasin ka Freaktabi foorumi kasutaja Lepi pakutud patch'i, mis laseb ekraani veel tumedamaks timmida kui muidu. Vaikimisi on ka minimaalseim ekraaniheledus pimedas üsna kriiskav, nüüd on tase silmale pimedas märksa mugavam ja eks seeläbi peab ka aku jälle krööm paremini vastu. Ajaviiteks jooksutasin ka AnTuTu testi, sain tulemuseks 28787.

Proovi mõttes tõstsin tabletile oma telefoni SIM kaardi sisse ja katsetasin 3G ühenduse ära. Toimis igati kenasti. Asi peaks ka telefonina töötama kuid seda ei tulnud meelde praegu katsetada. Vaevalt, et seda omadust keegi reaalselt vajab.

Loodan, et sellest teemast motiveerituna asja tellinud kaasfoorumlased ei pea oma ostus pettuma. Objektiivsuse mõttes oleks väga tore, et ka teised omanikud oma arvamuse siia kirja paneksid. Ise olen endiselt aparaadiga rahul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heiki07
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2007




sõnum 05.10.2014 19:54:03 vasta tsitaadiga

Paari nädala pärast saan oma arvamuse asjast siis teada anda. Minu pisikese uurimuse alusel olid 95% selle tahvli kasutajad tootega väga rahul. Hippokratese positiivne hinnang andis otsustamiseks viimase tõuke.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 20:05:51 vasta tsitaadiga

heiki07 kirjutas:
Paari nädala pärast saan oma arvamuse asjast siis teada anda. Minu pisikese uurimuse alusel olid 95% selle tahvli kasutajad tootega väga rahul. Hippokratese positiivne hinnang andis otsustamiseks viimase tõuke.

Tore, järelikult tasus see vaev see lugulaul siia kirja panna ennast ära. icon_razz.gif Tegelikult on ju saadaval ligikaudu sama raha eest ka võimsamate kiibistikega tablette kui see octa-core Cortex-A7, mis Talk 9X-s on. Näiteks üks selline muudelt omadustelt Talk 9X-ga üsna sarnane aparaat on Pipo P1, mis suudab näiteks ka 4K videot mängida. Aga selleks milleks mul tahvelarvutit vaja on, kärab Talk 9X igati hästi. Ja aasta pärast on kõik niikuinii armetult vananenud tehnika. icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2014 11:15:13 vasta tsitaadiga

Tegin ka just tellimuse ära ja kasutasin sama müüjat nagu hippokrates ja heiki07. Küsisin, kas 267USD-ga liigub koos Fedex'iga ja täpselt selline hind ka tehti. Eks näis, kaua kohalejõudmine aega võtab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2014 13:00:43 vasta tsitaadiga

Jätan märgi maha. Selline kooslus kutsub tegema otsust oma vana nexust välja vahetama. Eriti selle raha eest thumbs_up.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heiki07
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2007




sõnum 25.10.2014 00:08:30 vasta tsitaadiga

Tahvel nüüd päevake käes olnud. Üldiselt täitis kõiki mu ootusi ja pigem ületas neid. Ehituslik kvaliteet väga hea. Ekraani kohta pole ka midagi paha öelda. Meeldivalt üllatas tarkvara, kuna ma viitsi seda modima hakata. Arvasin et see on kindlasti mingit hiina kraami täis lastud, aga seda kõike oli suht vähe ja enamuse sai tavaliselt maha uninstallida. Nii, et soovitan seda tahvlit osta küll.

Avastasin, et Google Chrome ei tööta.
Hippokrates, kas see ROM, mida kasutad töötab tõrgeteta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2014 12:45:25 vasta tsitaadiga

heiki07 kirjutas:
Avastasin, et Google Chrome ei tööta.
Hippokrates, kas see ROM, mida kasutad töötab tõrgeteta?

Jah, see avapostituses mainitud ROM funkab küll kenasti ja installeerimine polnud kaasas olevate juhenditega kuigi keeruline. Google Chrome tõesti stock ROMiga ei tööta miskipärast. Paigaldasin ka recovery kaudu ekraaniheledus-patchi, mis võimaldab nüüd ekraaniheledust reguleerida 4% peale (stock ROMis on see 30%) ja seeläbi aparaati ka hämaras-pimedas kasutada, ilma et silmad karjuma hakaksid. Ja eks väiksema heledusega tarbib vähem voolu ka.

Endiselt aparaadiga igati rahul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2014 12:38:08 vasta tsitaadiga

Ise tellisin omale siit , kuna naispere eelistas valget ning microSD võimalus on tal olemas, siis otsustasin 16GB kasuks, hinnaks kuskil 160.- EURi. Möödunud on 2 nädalat, hetkel veel kohale pole jõudnud, aga ehk üsna pea.
hippokrates, kas algul peale viidatud ROMi miskit veel peaks installeerima, mingeid fixe või piisab sellest ja kõik toimib ideaalselt?
Veidi OT, aga tahaks talle autolaadijat ka vaadata, millist vaadata, kas kahe USB pesaga laadijaid on mõtet vaadata (et teisega saaks laadida telefoni)? Küsin, sest eelmine laadija, mis sai ostetud oli mingisugune kehvake, mis vaevu suutis telefonil mitte tühjeneda (st. ta ei laadinud, vaid hoidis telefoni laetust)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2014 11:04:37 vasta tsitaadiga

Tarts5 kirjutas:
hippokrates, kas algul peale viidatud ROMi miskit veel peaks installeerima, mingeid fixe või piisab sellest ja kõik toimib ideaalselt?

Freaktabist leiduv ROM peale ja siis CWM recovery kaudu Lepi brightness-patch, mis leidub ka Freaktabist:
ROM
Lepi's brightness patch
Muud tuunimist pole teinud.

Tarts5 kirjutas:
Veidi OT, aga tahaks talle autolaadijat ka vaadata, millist vaadata, kas kahe USB pesaga laadijaid on mõtet vaadata (et teisega saaks laadida telefoni)? Küsin, sest eelmine laadija, mis sai ostetud oli mingisugune kehvake, mis vaevu suutis telefonil mitte tühjeneda (st. ta ei laadinud, vaid hoidis telefoni laetust)

Ju siis jääb ampreid väheks. Ei teagi, kas nt. arvuti USB-august tulev 500 mA suudab tabletil aku laetuse taset säilitada samaaegsel kasutamisel - pole proovinud.

Pakuks asemele midagi sellist:
autolaadija adapter Insmat 2 x USB väljundiga

Näitajad paistavad olema head, tableti jaoks annab 2100 mA ja teisest august telefonilegi 1200 mA. Aga kas ka reaalselt nii palju annab, pead järgi proovima. icon_razz.gif

Kuid ka see 2.1A laeb seda küllaltki aeglaselt ja kui just Haapsalust Narva vms. toredat marsruuti ei sõida siis väga palju sellele tabletiakule autos seda vurtsu ei jõua tekitada. Ja lisaks tänu 10.000 mAh akule peaks olema küll välditav olukord, et aparaat nii naljalt tühjaks ei saa kui vähegi on meeles tubastes tingimustes ööseks laadima panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heiki07
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2007




sõnum 28.10.2014 12:21:55 vasta tsitaadiga

Uus ROM-i paigaldusega sain hakkama ja see töötab tõesti hästi. Seda Lepi's brightness patch-i ei oska küll paigaldada. Kust ma selle CWM recovery leian?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2014 12:38:42 vasta tsitaadiga

heiki07 kirjutas:
Uus ROM-i paigaldusega sain hakkama ja see töötab tõesti hästi. Seda Lepi's brightness patch-i ei oska küll paigaldada. Kust ma selle CWM recovery leian?

1) Tõmba see Lepi patch ja salvesta see kusagile tableti kataloogi.
2) Lülita tablett välja
3) Käivita uuesti vajutades power nuppu u. sekund, lase lahti ja kohe vajuta korraks Vol+ nuppu (ehk siis voolunupu poolne)
4) Vali ilmunud väikesest menüüst Vol+ nupuga Recovery ja aktiveeri Vol- nupuga (olgugi et ekraanil käseb seda PWR-nupuga teha kuid mul see ei toiminud)
5) Siit edasi peaks juba suht loogiliselt minema, otsid selle zip-faili üles ja installeerid. icon_smile.gif

Anna teada, kas õnnestus. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heiki07
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2007




sõnum 28.10.2014 21:22:07 vasta tsitaadiga

Suured tänud. Õhtul kohe proovin.

Kõik õnnestus.
Erilised tänud kodanik hippokratesele, kuna ilma temata poleks ise arvatavasti nii mõistliku raha eest, nii head masinat välja osanud otsida.
Masin jookseb nagu kuld icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2014 12:57:03 vasta tsitaadiga

Olen väga põnevil. Naine hetkel Hiinas, ostis juba ära - ca 130 eurot koos kaantega, 16GB versioon. Aga koju tuleb sellega alles kahe nädala pärast. Ei jõua ära oodata. Kusjuures seal Hailongi elektroonika supermarketis (umbes nagu viis Ülemiste keskust) oli Cube üsna haruldane kaup. Põhiliselt Samsungi ja Lenovo tooted selles segmendis.
Hiinast kohvris EUsse tuues on vast mõttekas karp jms minema visata? Igaks juhuks tollijama vältida?

_________________
OM MONEY PADME HUM!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 10:34:36 vasta tsitaadiga

Kas keegi MHLi (Micro USB to HDMI) jupiga pilti telekasse on proovinud saada? Kui jah, siis millisega, jäi nagu mulje, et need vahejupid pole universaalsed, et sobiks kõigile telefonidele/tahvelarvutitele
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 11:12:05 vasta tsitaadiga

Selgus, et Hiinast ostetud Cubel on kaasas ainult USB juhe. Niisiis, kust saaks siin osta 2A USB seinalaadija?
_________________
OM MONEY PADME HUM!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 11:23:15 vasta tsitaadiga

minisvami kirjutas:
Selgus, et Hiinast ostetud Cubel on kaasas ainult USB juhe. Niisiis, kust saaks siin osta 2A USB seinalaadija?


Sealtsamast kaubamajast ilmselt icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 13:33:06 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
minisvami kirjutas:
Selgus, et Hiinast ostetud Cubel on kaasas ainult USB juhe. Niisiis, kust saaks siin osta 2A USB seinalaadija?


Sealtsamast kaubamajast ilmselt icon_smile.gif

Sellega on keeruline, sest sinna enam asja pole ja naine mul pole nii tehnikahuviline, et mööda elektroonikapoode tolgendada viitsiks. pealegi seal eriti inglist ei räägi nad ja karbid kõik hiina keeles - mis on talle nagu hiina keel. nii et peab ikka Tallinnast leidma.

_________________
OM MONEY PADME HUM!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 17:54:19 vasta tsitaadiga

heiki07 kirjutas:

Kõik õnnestus.
Erilised tänud kodanik hippokratesele, kuna ilma temata poleks ise arvatavasti nii mõistliku raha eest, nii head masinat välja osanud otsida.
Masin jookseb nagu kuld icon_biggrin.gif

Tänud tänamast! Tore kuulda, et oled rahul. icon_smile.gif

minisvami kirjutas:
Selgus, et Hiinast ostetud Cubel on kaasas ainult USB juhe. Niisiis, kust saaks siin osta 2A USB seinalaadija?

Selle laadija saab ju pea mistahes elektroonikat müüvast poest, näiteks Elionist:
https://pood.elion.ee/productInfo/124/toalaadija-insmat-2-x-usb-valjundiga/530-8366?filter=972-6833
Sellel sobivasti kaks auku ka, üks sülgab välja 2.1A voolu ja teine 1A - saab paralleelselt ka nt. telefoni laadida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.10.2014 22:44:02 vasta tsitaadiga

kas telefoni funktsioon ka olemas on - on keegi proovinud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2014 11:53:39 vasta tsitaadiga

lurr kirjutas:
kas telefoni funktsioon ka olemas on - on keegi proovinud?

Funktsioon on olemas küll. Ega see "Talk" selles nimes päris ilma asjata pole. icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.11.2014 22:12:25 vasta tsitaadiga

thanks! Alati ju neid hiinlasi ei saa usaldada icon_smile.gif
Kuna kasutan seda jubinat, saaksin rahus ühe karbi kotist vähemaks (õigemini 2 - nii läpaka jui ka fööni).
Hetkel alis pakuti tasuta shippinguga hinnaks 192 euri.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2014 00:45:08 vasta tsitaadiga

Minu tahvel saabus ka lõpuks. Läks ka tolli. Tahvelarvuti ise, saatmine, toll ja tahvli kõvakaaned kõik kokku tuli hinnaks kuskil 195.-
Lühiülevaade asjast: Kui asja esmalt kätte võtsin siis olin tõsiselt positiivselt üllatunud korpuse kvaliteedist. Selle raha eest saab sihukese asja icon_biggrin.gif Ainus mis silma riivas oli, et Power nupp on veidi tölla-mölla. Seejärel näppisin veidi stock ROMi, appide menüü avanes veidi uimaselt ning ka kui settingute alla sai mindud, siis see ei avaned ka päris millisekundi pealt. Kuna aga olen ennegi vanadel android telefonidel ROMi vahetuse ja üheteise timmimise järel seadme kordades kiiremini toimetama saanud, siis ei lasknud ennast sellest häirida. Muus osas toimetas tahvel ilusti, pildi kvaliteet tundus ka väga hea, wifi super. Peale esmast uurimist panin peale 900supersport ROMi , vahetasin välja launcheri Nova launcheri vastu, muutsin animatsioonide seadistusi ning flashisin Brightness patchi . Nüüd enam ei oska midagi paremat tahtagi icon_biggrin.gif thumbs_up.gif Muidugi kui kellelgi on veel mingeid tips&trickse siis andke teada icon_smile.gif
Ah ja ainsa miinusena tooksin välja, et tal pole seinalaadijat kaasas, ainult USB otsaga kaabel, et seda tuleb minna nüüd veel juurde ostma.
Kas olete ekraanikaitse kile ära võtnud? Välismaised foorumid räägivad, et ilma selleta peaks pilt veelgi ilusam olema ning ka sõrmega parem libistada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2014 11:16:19 vasta tsitaadiga

Tarts5 kirjutas:
Minu tahvel saabus ka lõpuks. Läks ka tolli. Tahvelarvuti ise, saatmine, toll ja tahvli kõvakaaned kõik kokku tuli hinnaks kuskil 195.-

Puuduva CE-märgistuse vms. üle ei kobisetudki (tavaliselt tähendab see tagasi saatmist)? Vau.

Tarts5 kirjutas:
Kas olete ekraanikaitse kile ära võtnud? Välismaised foorumid räägivad, et ilma selleta peaks pilt veelgi ilusam olema ning ka sõrmega parem libistada

Ma võtsin selle kile üsna kähku ära, ei näe sellele erilist vajadust. See gorillaklaas tundub sõrme all ikka märksa parem kui kile.

Üks päev sai veidi tõsisemalt PDF-konspektidest õpitud ning nettust lehitsetud. Aku pidas üsna kenasti vastu, ekraan oli sees 10h 30 min ja akut oli pärast seda veel 20% järgigi. Siia mahtus nii päevavalguses kui hämaras kasutamist.



See pood, kust mina ostsin, pani seinalaadija kaasa, aga ma ei kasuta seda. Mul on selline asi laual kõikvõimalike asjade laadimiseks:
Vina ups-004 Safety Smart 5A High Speed 4-Port USB Fast Charger w/ Power Adapter - Black (EU Plug)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2014 11:32:24 vasta tsitaadiga

Tunnistan, et ei ole viitsinud ei androidindusel ega tahveldusel silma peal hoida, endiselt Symbiani kasutaja, seega lihtne küsimus, kas see 9x on väga hea hinna-omaduste suhtega lapsele mängimiseks sobiv tahvel, või isegi liiga hea/kallis selleks? On see pädev ka veel aasta pärast?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2014 17:32:52 vasta tsitaadiga

hippokrates kirjutas:
Puuduva CE-märgistuse vms. üle ei kobisetudki (tavaliselt tähendab see tagasi saatmist)? Vau.

Ei olnud mingit probleemi, ei olnudki teadlik, et tal CE puudub.

hippokrates kirjutas:

Ma võtsin selle kile üsna kähku ära, ei näe sellele erilist vajadust. See gorillaklaas tundub sõrme all ikka märksa parem kui kile.

Kuidas ekraan ilma kileta "vastu peab", et kas kriimud kipuvad kergelt tulema või ei ole sellega probleemi?

pluto, julgen arvata, et sama raha eest paremat tahvlit on et pea võimatu leida. Kui nüüd ainult mängimiseks, siis võibolla vaadata ka Galaz A1 millel nVidia Tegra 4 kiip, mis mängudes peaks võimekam olema. Muus osas ei oska seda tahvlit võrrelda. Pädevuse koha pealt, et raudvara on Talk 9X-l juba küllaltki hea, tarkvara pool aga lapsekingades, kui see osa ka järgi jõuab siis julgen arvata, et järgmised paar aastat on ta täiesti jätkusuutlik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2014 12:31:37 vasta tsitaadiga

Suht sarnane asi- http://www.1a.ee/sooduspakkumised/jargmised_tsempionid_uued_pocketbook_surfpad_4_tahvelarvutid

On kellelgi kogemusi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2014 00:01:21 vasta tsitaadiga

aga kui sellel seadmel pole HDMI väljundit, kas seda mingi nipiga siiski saab Samsungi nutitelekaga ühendada, et nt TV3 või K2 seriaale telekasse saata? See on hetkel ainuke vajadus meie väheste vajadustega peres, mida ma kardan, et see seade ei täida
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2014 11:09:50 vasta tsitaadiga

pluto kirjutas:
aga kui sellel seadmel pole HDMI väljundit, kas seda mingi nipiga siiski saab Samsungi nutitelekaga ühendada, et nt TV3 või K2 seriaale telekasse saata? See on hetkel ainuke vajadus meie väheste vajadustega peres, mida ma kardan, et see seade ei täida

Pole kindel kas see üle MicroUSB õnnestub või mitte, aga miskite juhtmetega jebimine mulle ei meeldiks ka - Chromecast vms. pulk tundub märksa mugavam. Btw. kui Soomes tuttavaid siis Chromecast on homseni markantalo.fi-s soodukaga 28€ koos saatmiskuluga.

marli1 kirjutas:
Suht sarnane asi- http://www.1a.ee/sooduspakkumised/jargmised_tsempionid_uued_pocketbook_surfpad_4_tahvelarvutid On kellelgi kogemusi?

Paberil tundub ju kena, aga softiosa on küsimärk. Selle küsimuse võiks tegelikult liigutada Androiditahvlite teemasse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2014 18:20:24 vasta tsitaadiga

Toomas kirjutas:
Tegin ka just tellimuse ära ja kasutasin sama müüjat nagu hippokrates ja heiki07. Küsisin, kas 267USD-ga liigub koos Fedex'iga ja täpselt selline hind ka tehti. Eks näis, kaua kohalejõudmine aega võtab.

Sain ka tahvli kätte! Pakitud kenasti, seinalaadija oli samuti pakki lisatud. Kuna ostsin firmale, siis palusin müüjal ka eraldi arve korrektse tootenime ja summaga saata raamatupidamise tarbeks ja selle ma ka operatiivselt sain. Seega antud müüja on usaldusväärne, kaup liigub kulleriga (Fedex + Eestisiseselt DPD) üsna kiiresti ja kuna kaup on UK-s ära deklareeritud, siis ei kulu tolliformaalsuste peale täiendavat aja- ja raharessurssi.

Pikalt veel näppinud pole aga esmamuljed ka minul igati positiivsed. Kuna elu esimene tahvel, siis võrdlusmomenti millegagi ei ole aga minu jaoks ideaalne suurus, resolutsioon on hea ja võimekus arvestatav. ROM-i osas peab veel mõtlema, kas on pointi vahetama hakata. Enamuse hiina saastast sai kenasti niisama eemaldada.

Üldkokkuvõttes julgen soovitada!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heiki07
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2007




sõnum 10.11.2014 13:53:32 vasta tsitaadiga

Toomas kirjutas:
Toomas kirjutas:
Tegin ka just tellimuse ära ja kasutasin sama müüjat nagu hippokrates ja heiki07. Küsisin, kas 267USD-ga liigub koos Fedex'iga ja täpselt selline hind ka tehti. Eks näis, kaua kohalejõudmine aega võtab.

Sain ka tahvli kätte! Pakitud kenasti, seinalaadija oli samuti pakki lisatud. Kuna ostsin firmale, siis palusin müüjal ka eraldi arve korrektse tootenime ja summaga saata raamatupidamise tarbeks ja selle ma ka operatiivselt sain. Seega antud müüja on usaldusväärne, kaup liigub kulleriga (Fedex + Eestisiseselt DPD) üsna kiiresti ja kuna kaup on UK-s ära deklareeritud, siis ei kulu tolliformaalsuste peale täiendavat aja- ja raharessurssi.

Pikalt veel näppinud pole aga esmamuljed ka minul igati positiivsed. Kuna elu esimene tahvel, siis võrdlusmomenti millegagi ei ole aga minu jaoks ideaalne suurus, resolutsioon on hea ja võimekus arvestatav. ROM-i osas peab veel mõtlema, kas on pointi vahetama hakata. Enamuse hiina saastast sai kenasti niisama eemaldada.

Üldkokkuvõttes julgen soovitada!


Mina vahetasin ROM-i ära sellepärast, et Google Chrome ei läinud käima. Kaasasolev browser oli ka täitsa OK, aga kuna olen nii Chrome-ga harjunud, siis sai see määravaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 14:14:23 vasta tsitaadiga

heiki07 kirjutas:
Mina vahetasin ROM-i ära sellepärast, et Google Chrome ei läinud käima. Kaasasolev browser oli ka täitsa OK, aga kuna olen nii Chrome-ga harjunud, siis sai see määravaks

Jap, tegin ka ikka eile õhtul selle liigutuse ära ja just samal põhjusel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 17:39:56 vasta tsitaadiga

Juhhei, tahvel käes ja kõik nagu lubatud. 130 euro eest ikka kõvasti rauda. AGA - ma ei näe multi-user võimalust? oleks vaja pereliikmetele eraldi profiilid üles seada. Kellegi kogemusi?
_________________
OM MONEY PADME HUM!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 21:33:45 vasta tsitaadiga

minisvami kirjutas:
Juhhei, tahvel käes ja kõik nagu lubatud. 130 euro eest ikka kõvasti rauda. AGA - ma ei näe multi-user võimalust? oleks vaja pereliikmetele eraldi profiilid üles seada. Kellegi kogemusi?

sa vähe palju ei taha? osta teine tahvel veel või ka kolmas.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2014 01:17:41 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
minisvami kirjutas:
Juhhei, tahvel käes ja kõik nagu lubatud. 130 euro eest ikka kõvasti rauda. AGA - ma ei näe multi-user võimalust? oleks vaja pereliikmetele eraldi profiilid üles seada. Kellegi kogemusi?

sa vähe palju ei taha? osta teine tahvel veel või ka kolmas.

Palju ja kõike tahan. Mu meelest juba jellybeanil oli see võimalus olemas. Esimeses postis viidatud ROM peale lastud.

_________________
OM MONEY PADME HUM!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2014 13:48:41 vasta tsitaadiga

Mu rootitud KitKat 4.4.2 süsteemil avas võimaluse selline programmikene: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.sferadev.multipleuser

Täitsa töötab ning kasutajaid saab vahetada "lockscreen" alt.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2014 17:30:00 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Mu rootitud KitKat 4.4.2 süsteemil avas võimaluse selline programmikene: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.sferadev.multipleuser

Täitsa töötab ning kasutajaid saab vahetada "lockscreen" alt.

Töötab jah! Tänan. Aga Chrome viskab ikka välja, ROM I vahetusest hoolimata.

_________________
OM MONEY PADME HUM!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villem01
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2011




sõnum 18.11.2014 12:59:50 vasta tsitaadiga

minisvami kirjutas:
Juhhei, tahvel käes ja kõik nagu lubatud. 130 euro eest ikka kõvasti rauda. AGA - ma ei näe multi-user võimalust? oleks vaja pereliikmetele eraldi profiilid üles seada. Kellegi kogemusi?


Kui tüli ei tee võid lingi ka visata. Müün endale mõtet see seade osta ja siis alati hea vaadata kus, keegi kui paljuga kätte saab. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 16:49:34 vasta tsitaadiga

Villem01 kirjutas:
minisvami kirjutas:
Juhhei, tahvel käes ja kõik nagu lubatud. 130 euro eest ikka kõvasti rauda. AGA - ma ei näe multi-user võimalust? oleks vaja pereliikmetele eraldi profiilid üles seada. Kellegi kogemusi?


Kui tüli ei tee võid lingi ka visata. Müün endale mõtet see seade osta ja siis alati hea vaadata kus, keegi kui paljuga kätte saab. icon_smile.gif

Ma ei usu, et veebist nii soodsalt leiabki. Mulle toodi otse Hiinamaalt kohvris. Seal oli elektroonikakaubamaja nagu viis Ülemiste keskust üksteise otsas. Aga enamaltjaolt Samsungi ja Lenovot täis, seda Cubet andis ikka kõvasti ostida. Ja peaaegu keegi ei mõista inglise keelt.

_________________
OM MONEY PADME HUM!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villem01
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2011




sõnum 18.11.2014 17:30:34 vasta tsitaadiga

minisvami kirjutas:
Villem01 kirjutas:
minisvami kirjutas:
Juhhei, tahvel käes ja kõik nagu lubatud. 130 euro eest ikka kõvasti rauda. AGA - ma ei näe multi-user võimalust? oleks vaja pereliikmetele eraldi profiilid üles seada. Kellegi kogemusi?


Kui tüli ei tee võid lingi ka visata. Müün endale mõtet see seade osta ja siis alati hea vaadata kus, keegi kui paljuga kätte saab. icon_smile.gif

Ma ei usu, et veebist nii soodsalt leiabki. Mulle toodi otse Hiinamaalt kohvris. Seal oli elektroonikakaubamaja nagu viis Ülemiste keskust üksteise otsas. Aga enamaltjaolt Samsungi ja Lenovot täis, seda Cubet andis ikka kõvasti ostida. Ja peaaegu keegi ei mõista inglise keelt.


Ups. Minu viga. icon_smile.gif
Ei mäletanud enam, olin tegelikult su varasemat posti otse hiinast toomisest täitsa lugenud icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 08:46:54 vasta tsitaadiga

Kas keegi on veel täheldanud, et aku viimased ca 14-20% jookseb nulli väga kiiresti (mõne minutiga)? Aku ise peab üldiselt hästi, laen iga paari päeva tagant ja sinna sisse jääb tund päevas aktiivset mängimist lapsel ja omajagu veebisirvimist/youtube'i üle wifi.
Seega pigem tundub viga olevat tarkvaraline. Äkki selle custom ROM viga või vajab aku pärast ROM-i vahetust kuidagi kalibreerimist?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 16:46:12 vasta tsitaadiga

Toomas kirjutas:
Kas keegi on veel täheldanud, et aku viimased ca 14-20% jookseb nulli väga kiiresti (mõne minutiga)? Aku ise peab üldiselt hästi, laen iga paari päeva tagant ja sinna sisse jääb tund päevas aktiivset mängimist lapsel ja omajagu veebisirvimist/youtube'i üle wifi.
Seega pigem tundub viga olevat tarkvaraline. Äkki selle custom ROM viga või vajab aku pärast ROM-i vahetust kuidagi kalibreerimist?

Võid proovida batterystats.bin kustutada. Nt. selle äpiga:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nema.batterycalibration
Ise pole päris nii tühjaks lasknud. Kui tudule minnes on aparaat 40-50% peal, siis olen ööseks laadima pannud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2014 11:56:34 vasta tsitaadiga

hippokrates, proovisin ära selle äpi. Võimalik, et natuke ühtlustas aga siiski alumise otsa protsendid kuluvad oluliselt kiiremini kui ülemise otsa protsendid. Kui ca 20 protsenti ees, siis enam pikka pidu pole, olgugi et see on viiendik aku mahutavusest. Samas üldine aku kestvus on hea, seega pean selle eripäraga lihtsalt arvestama. Samas kui kellelgi mahti, siis võiks proovida, kui kiiresti teil aku lõpp tühjeneb. Siis teaks, kas see nende tahvlite puhul tavaline või ainult minu tahvli eripära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2014 13:41:47 vasta tsitaadiga

Toomas kirjutas:
hippokrates, proovisin ära selle äpi. Võimalik, et natuke ühtlustas aga siiski alumise otsa protsendid kuluvad oluliselt kiiremini kui ülemise otsa protsendid. Kui ca 20 protsenti ees, siis enam pikka pidu pole, olgugi et see on viiendik aku mahutavusest. Samas üldine aku kestvus on hea, seega pean selle eripäraga lihtsalt arvestama. Samas kui kellelgi mahti, siis võiks proovida, kui kiiresti teil aku lõpp tühjeneb. Siis teaks, kas see nende tahvlite puhul tavaline või ainult minu tahvli eripära.

Ega see äpp midagi muud ei tee peale batterystats.bin faili kustutamise. Freaktab.com-s on sellest akuanomaaliast juttu olnud. Soovitatakse aku nii täis laadida, kui saab ja siis täitsa tühjaks tarbida. Peale seda panna aparaat välja lülitatuna laadima ja lasta laadida täis. Siis lülitada masin sisse hoides laadimisjuhe kogu aeg ühendatuna ja kui aparaat käivitunud on, alles siis laadija lahti ühendada. Seda protseduuri korrata mõned korrad kuniks toimib nii nagu vaja. Freaktabis on räägitud 3-5 tsüklist.

Endal toimib probleemideta, aga enamasti panen juba laadima kui laeng on alla 50% ning laadimine aja ja koha poolest sobib. icon_razz.gif Pidevalt päris tühjaks lasta pole kindlasti otstarbekas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 07.12.2014 14:13:21 vasta tsitaadiga

Tõsiselt huvitav vidin, võibolla peab jõuluvana endale ise ühe kingituse ka tegema icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2014 15:57:05 vasta tsitaadiga

hippokrates kirjutas:
Freaktab.com-s on sellest akuanomaaliast juttu olnud. Soovitatakse aku nii täis laadida, kui saab ja siis täitsa tühjaks tarbida. Peale seda panna aparaat välja lülitatuna laadima ja lasta laadida täis. Siis lülitada masin sisse hoides laadimisjuhe kogu aeg ühendatuna ja kui aparaat käivitunud on, alles siis laadija lahti ühendada. Seda protseduuri korrata mõned korrad kuniks toimib nii nagu vaja. Freaktabis on räägitud 3-5 tsüklist.

Endal toimib probleemideta, aga enamasti panen juba laadima kui laeng on alla 50% ning laadimine aja ja koha poolest sobib. icon_razz.gif Pidevalt päris tühjaks lasta pole kindlasti otstarbekas.

Tänud, tuleb testida! Praeguse kasutamise juures igapäev laadida tundub justkui liiast kuna esimese päeva lõpuks reeglina üle 50% alles. Enne südaööd lülitab tahvel ennast välja ja hommikul ise sisse, kuigi ega suurt akusäästu siit vist ei tule. Põhimõtteliselt veab hetkel täpselt paar päeva välja aga kuna tahvlist on pere uus lemmik saanud, siis varsti tuleb ilmselt iga õhtu juhe seina visata icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Cube Talk 9X mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.