Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  Ansip võrdleb ACTAt seagripiga: millest selline hüsteeria? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.02.2012 15:00:48 Ansip võrdleb ACTAt seagripiga: millest selline hüsteeria? vasta tsitaadiga

link :: Õhtuleht


Andrus Ansip ei saa aru, miks tekitatakse hüsteeriat ACTA leppe ümber, ta toob välja, et pea kõik teised Euroopa Liidu liikmed on selle juba allkirjastanud. "Ma ei saa hüsteeriast aru! Meenutab seagrippi, pikka aega seisime vastu hirmkalli vaktsiini ostule, kuid siis ei suutnud enam vastu seista. 20 miljonit krooni läks kanalisatsiooni! Nagu kits oleks sabaga löönud."

Ta toonitas, et internetist varastamist ei saa taunida. Ärritunud Ansip viitas ka Mart Laari skandaalile, kes segaduses ütles, et Facebookis sai ruum otsa. Ansip ütles, et kriteseerijad arvavad nüüd: "Laar üritas, ei saanud hakkama, ACTA teeb selle ära. Kes nii väidab, see on seemneid söönud."
Ansipi sõnutsi on ACTA leping on Euroopa Liidus allkirjastamata vaid Eestis, Slovakkias, Küprosel, Saksamaal ja Hollandis. Neist kaks viimast on tema sõnutsi saanud juba volitused allkirjastamiseks.

Ülekannet Riigikogust sai kuulata siit: http://www.riigikogu.ee/?rep_id=22069
Hiljem tulevad siia ka lingid, kust saab tervet Infotundi salvestisena kuulata.

EDIT: lisatud videoklipid

Link


Link

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 09.02.2012 21:12:51, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 15:01:11 vasta tsitaadiga

Mis kriis? Kui see on kriis, siis sellises kriisis tahaksingi elada!
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 15:04:10 vasta tsitaadiga

Et siis kuna "ülejäänud" mängukaaslased on juba allkirjad andud, peaksime ka meie seda tegema? Herr Ansip võiks end ikka kõigepeal sisuga kurssi viia, mitte niisama lõugu laksutada..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Patsaan
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2010




sõnum 08.02.2012 15:07:26 vasta tsitaadiga

Nüüd vähemalt tean ,kelle poolt ma ei hääleta järgmistel riigikogu valimistel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.02.2012 15:08:23 vasta tsitaadiga

Loodetavasti suudetakse veel suhtumist muuta, vastasel juhul on Reform sellise suhtumisega mahakantud.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 08.02.2012 15:12:03, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 08.02.2012 15:12:18 vasta tsitaadiga

Tsiteerides legendaarse Härra Ansipi enda ütlust: "No tule taevas appi!"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 15:13:16 vasta tsitaadiga

Ansip on alati tropp olnud, hunt lamba nahas olnud, ei imesta thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 15:14:32 vasta tsitaadiga

Ansip on minu silmis küll hetkel järjekordne küündimatu juhmakas, kes vaatab ainult eesmärki, mitte eesmärkide teostamiseks valitud vahendeid.
Loomulikult on eesmärk "Piirata piraatlust" väga õilis ja tore. Aga see ei tähenda, et selle saavutamine oleks vahendeid valimata tolereeritud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 08.02.2012 15:31:56 vasta tsitaadiga

ACTA on nüüd kehtinud juba paar nädalat mõnes riigis. Kas keegi oskab tuua näiteid, kus jube peetimine käib, nagu kohe pidi pihta hakkama? Et enam ei saa nettigi normaalselt kasutada?
Päris irooniline on, et piratebay kolis oma lehe Rootsi justiitsi alla(varem oli org, aga kartis, et U.S.A hakkab kollitama nagu megauploadiga juhtus? või eksin?), samas kui rootslased on ACTAga liitunud.
Ja teiste tropiks/idiootideks jne sõimamine
tsitaat:
Ansip on alati tropp olnud, hunt lamba nahas olnud, ei imesta
aitab loomulikult.
Kui argumente pole, siis lihtsalt hakkame lahmima.

Ma olen ikka suhtkoht kindlalt seisukohal, et kas proACTA või con, tavalise inimese jaoks ei muutu absoluutselt mitte kui midagi. Võib-olla teenusepakkujate või ka foorumiomanike(peavad kontrollima, et igast pira ei postitata jne) jaoks tõesti tekib kõrgendatud vastutus ja saan täiesti aru Taneli suurendatud huvist asja vastu ja tema murest, et kohustused suurenevad.
Aga vot sellest lauskisast, ala, kõik lähevad vangi, enam ei saa pilti ka teha sest coca cola pudel on peal ja üleüldse on elu läbi, sest enam ei saa õue ka minna ja internet pandi kinni- sellest mina aru ei saa.
Nüüd on ACTA vastu võetud ja pole küll kuulnud, et midagi muutunud oleks nendes riikides.
Mingid ekstreemnäited stiilis, nüüd kohe hakkab juhtuma see ja too - ei tule lihtsalt ACTA vastastele kasuks. Ütleme nii, et kui tavainimese pilguga vaadata(see, kes ei süvene liialt asja, sest no kõigesse ei saa ka ju süveneda:))- siis pigem jätavad just need ACTA vastased oma lauskisa-vähe sisu-ga usaldamatuse mulje. Seda enam, et kui keegi vähegi ACTA positiivsest poolest räägib(seda pole olemas, tean tean, vähevalt HV jaoks mitte, aga no midagi seal äkki ikka on?), siis see tuleb kohe maha kisada ja lolliks tembeldada. Samas, kui keegi teeb kasvõi vägagi kaheldava loogikaga järeldusi ACTA vastu, siis on tema loomulikult messiase staatuses ja kõik mis räägib, on sulatõsi.

Enne, kui mind nüüd reformierakondlaseks ja suureks acta pooldajaks tembeldatakse, siis pole kumbki. Ei kuulu ühtegi erakonda, ei ole jurist ega- ei ole ka suur ACTA toetaja/samas pole ka suur vastane.
Küll olen tutvusringkonnas kuulnud, ka väga positiivselt meelestatud inimesi, kes on veendunud, et nende äritegevus läheb tänu sellele paremaks ja on väga rahul sellise kõikihõlmava leppega, kuna nende õigusabikulud vähenevad kordades.

Kõik ei ole must ja valge ja mõnes punktis(ala, lihtne on varastad, siis võib- see on eriti levinud ka siinsete foorumikasutajate sees, kui lugeda eelnevaid ACTA vastaseid kommentaare- ala, 100M netist võib loobuda, sest enam ei saa midagi tõmmata jnejne) oli Ansipil ka õigus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 15:34:25 vasta tsitaadiga

Võrdleb ACTA-t seagripiga? Reaalselt? Päriselt?
Olukord, kus inimeste (riigi kodanike) elu on ohus on võrreldav võltsimisvastase kaubandusleppega?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 15:36:40 vasta tsitaadiga

630 kirjutas:
...

olen Sinu leeris
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.02.2012 15:37:24 vasta tsitaadiga

630 kirjutas:
ACTA on nüüd kehtinud juba paar nädalat mõnes riigis. Kas keegi oskab tuua näiteid, kus jube peetimine käib, nagu kohe pidi pihta hakkama? Et enam ei saa nettigi normaalselt kasutada?
Tõsimeeli arvad, et säärased asjad juhtuvad üleöö? Tuleta meelde kaua läks Hitleri võimule tulekust kuni asjade käest ära minekuni.
630 kirjutas:
Küll olen tutvusringkonnas kuulnud, ka väga positiivselt meelestatud inimesi, kes on veendunud, et nende äritegevus läheb tänu sellele paremaks ja on väga rahul sellise kõikihõlmava leppega, kuna nende õigusabikulud vähenevad kordades.
Ainult loll poleks selle poolt, et talle pakutakse oma "õiguste" kaitseks võimalust mängida politseinikku, kohtuinikku ja karistajat ühes isikus ilma erilise järelvaatuseta. Loomulikult muutuks neil enda kaitsmine lihtsamaks. Küsimus on mis hinda "hall mass" selle eest maksma peab ning milliseid muid tegevusi pärast seda JOKK'ilt korraldada annab.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 08.02.2012 15:42:27 vasta tsitaadiga

Ei saa 620 ja kännuämmelg argumentidest aru. Loomulikult muutub tavainimesele. Ja enamusjaolt just neile. Kes selle ACTA kinni plekib? Vean kihla et Tanel ja teised firmad peavad tänu sellele endale juurde palkama inimesi. Ehk siis tavakasutaja maksab ise selle kontrolli kinni. Tõusevad meil internetiühenduse jne. tasud. Eriti nõme tundub see et rahasi ei jätku arstiabile ja tuletõrjujatele (jne) aga interneti kontrollile jagub. Prioriteed on ikka ilgelt nihkes.
_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 08.02.2012 15:49:41 vasta tsitaadiga

630 kirjutas:
ACTA on nüüd kehtinud juba paar nädalat mõnes riigis. Kas keegi oskab tuua näiteid, kus jube peetimine käib, nagu kohe pidi pihta hakkama? Et enam ei saa nettigi normaalselt kasutada?


Tubli tähelepanek. Kindlasti saab selliseid asju hinnata juba mõne nädala möödudes icon_rolleyes.gif
Väga positiivne oleks teada, et järgmine Elioni hinnatõus läheks minu enda järel nuhkimise kulude katteks. Ehk maksan veel juurde natu, ja panete mulle koju kaamerad ka üles?

_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 08.02.2012 15:53:21 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Tõsimeeli arvad, et säärased asjad juhtuvad üleöö? Tuleta meelde kaua läks Hitleri võimule tulekust kuni asjade käest ära minekuni.
Ainult loll poleks selle poolt, et talle pakutakse oma "õiguste" kaitseks võimalust mängida politseinikku, kohtuinikku ja karistajat ühes isikus ilma erilise järelvaatuseta. Loomulikult muutuks neil enda kaitsmine lihtsamaks. Küsimus on mis hinda "hall mass" selle eest maksma peab ning milliseid muid tegevusi pärast seda JOKK'ilt korraldada annab.


Ei muutu üleöö midagi, ei usu ega uskunud seda. Küll aga uskusid seda(väidetavalt) kõik need suured ACTA vastased, kelle arvates inimesi peale selle jõustumist päevapealt vangi hakatakse panema, kui dushi all lemmiklaulu laulavad.(ilma kohtuotsuseta). Ja otseloomulikult, ILMA järelvalveta. Keegi ei vaata midagi üle, ACTA mehed tulevad sinu koju, panevad käed raudu, ütlevad et me kuulsime ja otse vangis oledki. Kehvemal juhus siis vist gaasikambris kohe? Sest no nagu näha, on sinu arust ACTA juba Hitler.
Mina usun ikka, et ei muutu üldse suurt midagi.

Ja jällegi, ei saa sellest 3in1 asjast aru. Eestis kehtib ikkagi EV põhiseadus. See on ülim ja mingi kaubandusleping ei saa ega hakka sellest üle olema. Kõik, kes seda arvavad on mingid isehakanud internetijuristid stiilis aga mina loen välja nii. No andke andeks, valesti loed. Igal juhul usaldan selles punkis ikkagi päris juriste, kui internetigeeniuseid.

Arvate tõesti, et Eesti oleks saanud omale küberkaitsekeskuse näiteks? kui nüüd astutakse ACTAle vastu. Järsku vaadatakse mujal investeeringud üle ja leitakse, et kuulge, te ajate seal ikka vale asja.
Eesti võiks muidugi natuke pigistada praegu, ala nõuda põllumajandusele võrdsemaid toetusi(eriti, kui päris viimaseks jäetakse selle ratifitseerimisega), aga kahjuks ei enamat.

Aga jah, Eesti suur ACTAvastane liikumine tegeleb pigem valefaktide ja hüsteeriaga, kui asjale reaalselt lähenedes.

Edit: 386-
Oi, selle koha pealt olen ma sinuga täiesti nõus, et prioriteedid on paigast ära ja sellega ei peaks üldse tegelema praegu, eriti arvestades justnimelt päästjate jne olukorda.
On palju asju, mida ma veel valitsuse tegevuses ei mõista(näiteks kuidas leiti täiesti lambist 1mil oma demokraatia sihtasutustele jne), aga see pole siin vist teemaks:).

Ja võimalik, et hinnad nihkuvad. Paljude asjade hinnad muutuvad pidevalt, kasvõi elekter oma taastuvenergia või liinitasudega. Eks see ole ka siis üks kulukomponent jälle ISPidele juures. Nii ta on.
Samas, kuidagi või kuskilt otsast peaks nagu tegelema ka massilise piraatlusega, või mitte?


viimati muutis 630 08.02.2012 15:58:06, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.02.2012 15:53:28 vasta tsitaadiga

http://www.riigikogu.ee/?op=steno&stcommand=stenogramm&day=08&date=1328702400#pk9708
Ansip kirjutas:
Kas te kujutate ette, et Rootsi peaminister või Ameeria Ühendriikide president lähtusid lepingut allkirjastades soovist keerata ühel päeval Internet kinni, nagu meil meediast, eriti Õhtulehest praegu võib välja lugeda? Rootsi austatakse sõnavabadust veelgi rohkem, kui seda austatakse Eestis. Absoluutselt n välistatud, et Rootsi valitsus teeks midagi, mis ahistaks inimeste ligipääsu informatsioonile, ahistaks kuidagi moodi sõnavabadust.
Huvitav, et ta kinni keeramise juures ainult Rootsist rääkis ning ignoreeris USA't.


Küsimus:
Jevgeni Ossinovski kirjutas:
millal ACTA Riigikokku ratifitseerimisele tuleb?

Ansip kirjutas:
Riigikokku saab ta tulla ratifitseerimisele pärast seda, kui Eesti on sinna allkirja andnud.
Tunnistan, et ei ole seadusloome koha pealt kõige paremini kursis kuid asjad käivad tõesti sel viisil?

[edit]
630 kirjutas:
Ei muutu üleöö midagi, ei usu ega uskunud seda. Küll aga uskusid seda(väidetavalt) kõik need suured ACTA vastased, kelle arvates inimesi peale selle jõustumist päevapealt vangi hakatakse panema, kui dushi all lemmiklaulu laulavad.
Sel juhul oled asjast valesti aru saanud. Samas on seal suur vahe kas rahvast pannakse vangi nädala või paari aasta pärast peale lepingu jõustumist? Tehniliselt kõik õigused selle tegemiseks on seal olemas.
630 kirjutas:
Sest no nagu näha, on sinu arust ACTA juba Hitler.
Hitler on lihtsalt hea näide kuidas rahva tahte ja korrektse valimisprotseduuri järgselt läksid asjad endiselt tuksi.
tsitaat:
Ja jällegi, ei saa sellest 3in1 asjast aru. Eestis kehtib ikkagi EV põhiseadus. See on ülim ja mingi kaubandusleping ei saa ega hakka sellest üle olema
Sama räägiti ka EUga liitudes.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"


viimati muutis Ho Ho 08.02.2012 15:57:27, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 16:00:52 vasta tsitaadiga

Kas ACTA neis allkirja andnud riikides juba kehtib ? ELi-ülene ratifitseerimine ju seisab alles ees.

Minu arust peaks juba selline asi ettevaatlikuks tegema (ATCA.ee lehelt):

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Geek it til it MHz
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 08.02.2012 16:03:45 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Ansip kirjutas:
Riigikokku saab ta tulla ratifitseerimisele pärast seda, kui Eesti on sinna allkirja andnud.

Tunnistan, et ei ole seadusloome koha pealt kõige paremini kursis kuid asjad käivad tõesti sel viisil?



See ei ole seadus. See on leping. Kaubandusleping.
Siin ongi vahe. Tehniliselt nõustume, et karistame/mõistame hukka teatud tegevusi. - Kuidas? See on juba meie enda asi.
Vähemalt nii olen mina põgusalt uurides sellest aru saanud. Samas, on loomulikult võimalik, et olen valesti aru saanud.

Õnneks on alati olemas variant sellest lepingust loobuda. Eks sellest võib saada jälle hea valimislubadus kellelegi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 08.02.2012 16:03:51 vasta tsitaadiga

Lotharius: ACTA kehtib 8-s riigis, ülejäänutelt oodatakse peatset, kiiret liitumist. icon_cool.gif

On Saturday October 1st, eight countries (the United States, Australia, Canada, Japan, Morocco, New Zealand, Singapore, and South Korea) signed the Anti-Counterfeiting Trade Agreement (ACTA) in Tokyo, Japan. Three of the participating countries (the European Union, Mexico, and Switzerland) have not yet signed the treaty, but have issued a joint statement affirming their intentions to sign it “as soon as practicable.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 16:09:55 Re: Ansip võrdleb ACTAt seagripiga: millest selline hüsteeria? vasta tsitaadiga

tsitaat:
Andrus Ansip ei saa aru, miks tekitatakse hüsteeriat ACTA leppe ümber, ta toob välja, et pea kõik teised Euroopa Liidu liikmed on selle juba allkirjastanud.

So what? Kas eestlane peaks oma peaga motlemise lopetama ja jargima lamba kombel teisi? Teeme ka, sest teised ju tegid ka nii stiilis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
112
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 16:10:25 vasta tsitaadiga

c20xe kirjutas:
Tsiteerides legendaarse Härra Ansipi enda ütlust: "No tule taevas appi!"

ot:
See oli siiski president Meri, kes selle fraasi käibesse tõi


Võibolla peaks riigi lõhki ka lenama nagu teised teevad icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 16:12:45 vasta tsitaadiga

Ansip kirjutas:
Tavaliselt niisugustel puhkudel, kui inimestel sellised kahtlused on, siis selle vastu aitab aeg-ajalt see, et pannakse foolium mütsi sisse. Mõned arvavad, et abi võib olla ka mullivannist. Ma ei tea, mis konkreetsel puhul võiks aidata, aga inimesed võiksid otsida kusagilt abi! Aitäh!

kopp.gif Tegelikult peaks siinkohal rahvas joone maha panema. Kui tuleb ACTA, KUKUB VALITSUS.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entr0cks
HV kasutaja
entr0cks

liitunud: 01.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 16:14:43 vasta tsitaadiga

Te võiksite siin oma partei teha, siis oleks vähemalt kellegi poolt hääletada.
Lühend võiks olla AHV.
Eks poliitikud lähevad ka mujalt tõusnud lainetega kaasa

_________________
VULTR - proovimiseks krediiti - igasugu serveri/pilve teenuseid, üldiselt suhteliselt parem jõudlus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 16:17:11 vasta tsitaadiga

entr0cks kirjutas:
Te võiksite siin oma partei teha, siis oleks vähemalt kellegi poolt hääletada.
Lühend võiks olla AHV.
Eks poliitikud lähevad ka mujalt tõusnud lainetega kaasa


banaanipartei, liikmed oleks ahvid

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 08.02.2012 16:26:12 vasta tsitaadiga

Ei tuleks kohalikele asevalitsejatele, kes massoonloozhist saadud juhtnööride järgi rahvale natukene näitemängu ja meelelahutust pakuvad, nii palju tähelepanu pöörama. Asi läheb otsustamisele ikkagi Europarlamendis ja just selle esindajate poole tuleks pöörduda, et nood maksimaalselt asjale vastu töötaksid.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 16:43:39 vasta tsitaadiga

Inimesed kes on ACTA poolt tuleks isoleerida mitte need kes pole selle poolt!
Tava kasutajale Ehk siis vanaemadele ei muutu ja midagi! Sest nemad loevad lehti jms nagu ütles ametnik "youtube-s videosid vaadates ja feispukkis retsepte jagades ei panda kedagi vangi" Aga varsti on youtubest videod kadunud kuna midagi üles panna ei või ja kes panevad lähevad kinni! Ma väga kahtlen, et ansipi laspsed ostavad omale netist muusikat? Kindlasti samamoodi jagavad oma sõbrantsikutega msnis jms kohtades ja tirivad filme torrentist nii, et mühiseb... Naiivne on arvata, et mitte ükski ACTA pooldaja pole kunagi piraat toodetega kokku puutunud.

Ansip mine aja inimestele koeri ka veel kallale, et ACTA saaks vastu võetud icon_evil.gif icon_confused.gif icon_confused.gif thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rv30
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 16:44:27 vasta tsitaadiga

Ansip: ACTA-vastased on seemneid söönud ja peaksid abi otsima: http://www.ekspress.ee/news/arvamus/arvamus/ansip-acta-vastased-on-seemneid-soonud-ja-peaksid-abi-otsima.d?id=63890781
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 16:52:47 vasta tsitaadiga

http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=125117
Alates 35:30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 16:53:04 vasta tsitaadiga

Eks suured bossid jänkistanist ütlevad, et on õige asi - ega ansip saa ju siis väita, et asi vale on. Aga jah - reform on täiega alla käinud. Ilmselt ansip ei ole isegi teksti läbi lugenud (kuna puuduba vajadus - härrad usa-s ütlesid, et asi on õige ja vajab vastuvõtmist).

Me võime siis häält tõsta küll aga kui on antud käsk vastu võtta siis seda ka tehakse. Poliitikud ju sellised araksesed. USA ütleb, et võtke vast või muidu...... thumbs_down.gif


Ahju kõik poliitikud. Mingit kasu neist pole........ Oleks hetkel valimiste aeg - küll siis tehtaks mehetegusid, et hääli saada....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 16:55:25 vasta tsitaadiga

Mida te ootasite siis? Teada on ju, et tegu on kutsikatega... isandad on mujal... TEATER!

see ansipi jutt on täielik poliitmöla, häma... nagu niklusegi jutt juba nädalaid... ebakonkreetne jama, et SISULIST arutelu ei tekiks.

ps. suured actakaitsjad, ARTISTID saaksid vastupidisel, VABAL varinadil suurema kasumi, OTSE. VAHEMEHI on MÕTTETULT palju. ostad head muusikat, toetad solgi tasuta jagamist ja reklaamimist....

http://www.forbes.com/sites/davidthier/2012/01/24/is-this-the-real-reason-why-megaupload-was-shut-down/

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 17:00:48 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
ps. suured actakaitsjad, ARTISTID saaksid vastupidisel, VABAL varinadil suurema kasumi, OTSE. VAHEMEHI on MÕTTETULT palju. ostad head muusikat, toetad solgi tasuta jagamist ja reklaamimist....

http://www.forbes.com/sites/davidthier/2012/01/24/is-this-the-real-reason-why-megaupload-was-shut-down/


See on küll huvitav seos thumbs_up.gif

_________________
Geek it til it MHz
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 17:09:43 vasta tsitaadiga

386 kirjutas:
Ei saa 620 ja kännuämmelg argumentidest aru. Loomulikult muutub tavainimesele. Ja enamusjaolt just neile. Kes selle ACTA kinni plekib? Vean kihla et Tanel ja teised firmad peavad tänu sellele endale juurde palkama inimesi. Ehk siis tavakasutaja maksab ise selle kontrolli kinni. Tõusevad meil internetiühenduse jne. tasud. Eriti nõme tundub see et rahasi ei jätku arstiabile ja tuletõrjujatele (jne) aga interneti kontrollile jagub. Prioriteed on ikka ilgelt nihkes.

aga on Sul muid lahendusi piraatluse tõkestamiseks?
Minuarust oleks asjakohane pakkuda välja alternatiive mitte tuimalt maailmalõppu heietada. Jätkuvalt olen seda meelt, et enamik pole lepet läbi lugenud ning isegi nendest, kes on lugenud, pole suur hulk pädevad hinnangut andma. Loomulikult on paha, et suure tähtsusega asjad võetakse vastu sisulise aruteluta ning sealjuures veel ka hämatakse, kuid eesti on niivõrd tilluke küüneots selles masinavärgis, et seda piuksu üldse keegi tähele paneks.
Mis sellest siis saaks, kui eesti ACTA-ga ei nõustuks? Visatakse EL-st välja? Majandusboikott? Veebiboikott? Kõik need kolm on küllaltki reaalsed ja kahjuks on veel suurema mõjuga tavakasutajale, kui ACTA.
Seni, kuni suured ei otsusta, on väikese Nõukogude Liiduvabariigi saatus puhtalt võõrastes kätes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 17:17:01 vasta tsitaadiga

Lotharius, mõtled megaboxi ja megauploadi mahavõtmist? seal pole midagi eriti imestada ju, ma mõtsin, et kõik on end kurssi viinud teemaga normaalselt...
häiriv ent hariv video taustast: http://www.youtube.com/watch?v=NzS5rSvZXe8 .. .loogiline ju, et kõik on BIG-MONEY poolt tekitatud ja värki.

kännuämmelg, lahendus piraatluse tõkestamiseks? pakkuda inimestele otsest varianti toetamaks artiste... ja AUTOREID... teadagi ju kuidas kasumid jagunevad tegelikult.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 08.02.2012 17:21:46 vasta tsitaadiga

Sellega tõmbas Ansip mõtlevate noorte häältele vee peale. Mina ei vali elusees enam RE-d kuniks partei esindab sellist seisukohta.

proACTA meestele tuletakse meelde sellist lihtsat asja: millal enne võimud on suutnud objektiivselt enda võimu rakendada? Kui megauploadi ust läksid maha murdma terrorivastse üksuse poisid automaatides, siis minu arust on piir ületatud. See on täpselt selline asi, et lühinägelikud inimesed ei oska hinnata seda mõju enne kui neile oluline teenus pannakse mingi absurdsel ettekäändel kinni.

_________________
Avatar by Flacko
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.02.2012 17:29:36 vasta tsitaadiga

630 kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Ansip kirjutas:
Riigikokku saab ta tulla ratifitseerimisele pärast seda, kui Eesti on sinna allkirja andnud.

Tunnistan, et ei ole seadusloome koha pealt kõige paremini kursis kuid asjad käivad tõesti sel viisil?



See ei ole seadus. See on leping. Kaubandusleping.
Siin ongi vahe. Tehniliselt nõustume, et karistame/mõistame hukka teatud tegevusi. - Kuidas? See on juba meie enda asi.
Vähemalt nii olen mina põgusalt uurides sellest aru saanud. Samas, on loomulikult võimalik, et olen valesti aru saanud.
Mina olen asjast sedasi aru saanud, et selleks tulebki seadusi muuta, et seal leppes ette nähtud korras oleks üldse seaduslikku alust kellegi süüdistamiseks kuriteos.
kännuämmelg kirjutas:
aga on Sul muid lahendusi piraatluse tõkestamiseks?
Väga palju artiste on loobunud vahendajaist ning müüvad oma toodangut otse ja saavad sellega üsnagi edukalt hakkama. Lihtsalt peab ka vastavalt head kraami tootma, et rahvas ostaks seda niisama mitte reklaami ajupesu tõttu.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 17:32:58 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
386 kirjutas:
Ei saa 620 ja kännuämmelg argumentidest aru. Loomulikult muutub tavainimesele. Ja enamusjaolt just neile. Kes selle ACTA kinni plekib? Vean kihla et Tanel ja teised firmad peavad tänu sellele endale juurde palkama inimesi. Ehk siis tavakasutaja maksab ise selle kontrolli kinni. Tõusevad meil internetiühenduse jne. tasud. Eriti nõme tundub see et rahasi ei jätku arstiabile ja tuletõrjujatele (jne) aga interneti kontrollile jagub. Prioriteed on ikka ilgelt nihkes.

aga on Sul muid lahendusi piraatluse tõkestamiseks?


Tehku asjadel hinnad normaalseks ja asi oleks korras. Neid versioone, kuidas asjad nüüdsel internetiajastul käia võiks või õigemini peaks, on pakutud aastate jooksul mitmeid k.a see just lingitud MegaBoxi versioon või siis ka filmidele Steam'i sarnane süsteem luua.

tsitaat:
Väga palju artiste on loobunud vahendajaist ning müüvad oma toodangut otse ja saavad sellega üsnagi edukalt hakkama. Lihtsalt peab ka vastavalt head kraami tootma, et rahvas ostaks seda niisama mitte reklaami ajupesu tõttu.


No seda on osad artistid isegi öelnud, et kui müüa tahad, siis tee sellist asja, mida inimesed osta ka tahavad ning kui mingit kõntsa ainult toota, siis pole ka kellegi peale pahane olla, kui see kasumit ei too. Lihtsalt vale elukutse valitud. See osade autorite pidev hala, et raha vähe sarnaneb sellele nagu need osad Eesti kirjanikud/luuletajad pidevalt kurdavad, et nende raamatuid ei osteta ja blablabla ning riik peaks ikka toetama. No kurat, kui sa teed hea raamatu, siis ostetakse ka, aga kui sa ei tee, siis miks peaks keegi sulle heast peast raha andma ? Ma võinuks ka laulma või kirjutama hakata ja hädaldada, et ikka halb maitse inimestel ja keegi ei oska mind hinnata, aga kuna ma tean, et kummakski eelnimetatud asjaks mul annet ei ole, siis ma valisin teise tee. Lihtne.

_________________
Geek it til it MHz


viimati muutis Lotharius 08.02.2012 17:38:33, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 08.02.2012 17:35:47 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
386 kirjutas:
Ei saa 620 ja kännuämmelg argumentidest aru. Loomulikult muutub tavainimesele. Ja enamusjaolt just neile. Kes selle ACTA kinni plekib? Vean kihla et Tanel ja teised firmad peavad tänu sellele endale juurde palkama inimesi. Ehk siis tavakasutaja maksab ise selle kontrolli kinni. Tõusevad meil internetiühenduse jne. tasud. Eriti nõme tundub see et rahasi ei jätku arstiabile ja tuletõrjujatele (jne) aga interneti kontrollile jagub. Prioriteed on ikka ilgelt nihkes.

aga on Sul muid lahendusi piraatluse tõkestamiseks?
Minuarust oleks asjakohane pakkuda välja alternatiive mitte tuimalt maailmalõppu heietada. Jätkuvalt olen seda meelt, et enamik pole lepet läbi lugenud ning isegi nendest, kes on lugenud, pole suur hulk pädevad hinnangut andma. Loomulikult on paha, et suure tähtsusega asjad võetakse vastu sisulise aruteluta ning sealjuures veel ka hämatakse, kuid eesti on niivõrd tilluke küüneots selles masinavärgis, et seda piuksu üldse keegi tähele paneks.
Mis sellest siis saaks, kui eesti ACTA-ga ei nõustuks? Visatakse EL-st välja? Majandusboikott? Veebiboikott? Kõik need kolm on küllaltki reaalsed ja kahjuks on veel suurema mõjuga tavakasutajale, kui ACTA.
Seni, kuni suured ei otsusta, on väikese Nõukogude Liiduvabariigi saatus puhtalt võõrastes kätes.


ACTA ise ongi veebi- ja majandusboikott, mis algab juba tavakasutaja tasemelt. Ja ma ei räägi mitte sellest, et enam ei saa P2P-s piraati sikutada. Sikutamiseks leitavad tõsiosed huvilised ikka teid. Mõju on just selles, et kaob ära Web 2.0, odav veebimajutus jmt ning internetist saab suurte korporatsioonide tegevusväli, kus tavainimene võib soovi korral vaid publiku seas osa võtta. Umbes nagu praegu on näiteks satelliit- ja kaabeltelevisioon: peab olema väga palju jõudu, et oma kanalit püsti saada.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 17:39:31 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
..Väga palju artiste on loobunud vahendajaist ning müüvad oma toodangut otse ja saavad sellega üsnagi edukalt hakkama. Lihtsalt peab ka vastavalt head kraami tootma, et rahvas ostaks seda niisama mitte reklaami ajupesu tõttu.

icon_lol.gif jah.. loomulikult saab turundada oma toodet ka otse, kuid kui mahud suurenevad, tuleb palgata eraldi töötaja, seejärel eraldi osakond, siis tütarfirma, tütarfirma kasvab ja laieneb ja jõuame ringiga tagasi suurte plaadifirmade ja vahendajate juurde.
ehk siis peale potipõllumajandust on alati jõutud ühistute (kolhooside) juurde tagasi icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TxT
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2005




sõnum 08.02.2012 17:40:04 vasta tsitaadiga

Ansip on valinud huvitava võrdluse. Ka seagripi paanikat pushiti suurkorporatsioonide poolt ning Ansipile infoks - lõppes uurimisega Euroopa Liidu tasemel:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/seagripp/euroopa-noukogu-parlamentaarne-assamblee-kahtlustab-ravimitootjaid-paanika-ohutamises.d?id=28426491

Ehk siis sellest võrdlusest lähtudes - kui seagripi puhul anti lõpuks survele järgi ning osteti mõttetuid vaktsiine - siis ehk ACTA puhul ollakse juba targemad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 17:41:35 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
..Väga palju artiste on loobunud vahendajaist ning müüvad oma toodangut otse ja saavad sellega üsnagi edukalt hakkama. Lihtsalt peab ka vastavalt head kraami tootma, et rahvas ostaks seda niisama mitte reklaami ajupesu tõttu.

icon_lol.gif jah.. loomulikult saab turundada oma toodet ka otse, kuid kui mahud suurenevad, tuleb palgata eraldi töötaja, seejärel eraldi osakond, siis tütarfirma, tütarfirma kasvab ja laieneb ja jõuame ringiga tagasi suurte plaadifirmade ja vahendajate juurde.
ehk siis peale potipõllumajandust on alati jõutud ühistute (kolhooside) juurde tagasi icon_cool.gif


Miks on sul vaja internetiajastul mingit rämedat arvu inimesi kogu aeg juurde palgata näiteks muusikuna ? Kõik on ju digitaalselt, sotsiaalmeedia teeb hea asja puhul tasuta reklaami. Küllalt neid artiste, kes oma label'iga ning ka ise promovad end ning see pole neil takistanud maailmas laialdasemalt tuntuks saamist.

_________________
Geek it til it MHz


viimati muutis Lotharius 08.02.2012 17:44:47, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 17:42:17 vasta tsitaadiga

täiesti peast soe vend on see Ansip ikka icon_lol.gif ....huvitav mis kohaga see mees üldse mõtleb? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 17:43:22 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:

Tehku asjadel hinnad normaalseks ja asi oleks korras. Neid versioone, kuidas asjad nüüdsel internetiajastul käia võiks või õigemini peaks, on pakutud aastate jooksul mitmeid k.a see just lingitud MegaBoxi versioon või siis ka filmidele Steam'i sarnane süsteem luua..

Jep, nii ta on.. kuid kuna meelelahutustööstus on liiga suuremahuline (nagu ka ravimi- ja kütusetööstus), etsealsed suured vahendajad vabatahtlikult loobuks icon_cool.gif
asjad ei ole kallid, kalliks teeb asja meieni jõudmine.

Lotharius kirjutas:

Miks on sul vaja internetiajastul mingit rämedat arvu inimesi kogu aeg juurde palgata näiteks muusikuna ?

ühel heal muusikul pole probleemi, samuti pole ka tuhandel probleemi. Probleemid hakkavad tulema sealt, kus algab turule pürgimine. Praegu on nagu lihtne- tead mida otsid ja oskad ka üles leida. Kuidas aga leida see hea miljonite seast üles siis, kui kõik puhtalt netti kolivad ja keegi enam turunduse peale ei mõtle?
eks oled ka ise kogenud, kui satud millegi hea otsa ja mõtled, et miks ma varem sellest kuulnud polnud?
Või teisalt ostad mingi dosia ja mõtled, et kes see tont oli, kes ütles, et see hea on?
Kõik tootjad soovivad, et nende (ka essu) asja ostaks millioonid ja selleks, et see asi millioonideni viia, on tarvis vaeva näha


viimati muutis kännuämmelg 08.02.2012 17:48:46, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tõnna
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 17:45:54 vasta tsitaadiga

Kui mahud suurenevad siis tähendab ka sissetulekud suurenevad ja palgatakse selleks eraldi töötaja. Normaalne ju?
Aga see vangimineku teema on ülepingutatud. Küll aga sa maksad. Trahve. Ja maksad JA MAKSAD. Milleks kinni kedagi panna? Pappi ju muudkui tuleb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 08.02.2012 17:45:56 vasta tsitaadiga

Kõige suurem asi mis mind häirib ACTAGA on see, et siis peavad Teenusepakkujad su Netisurfamist luurama ja mul tekib tunne, et mu eraelu puutumatus enam ei kehti icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 17:47:55 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
386 kirjutas:
Ei saa 620 ja kännuämmelg argumentidest aru. Loomulikult muutub tavainimesele. Ja enamusjaolt just neile. Kes selle ACTA kinni plekib? Vean kihla et Tanel ja teised firmad peavad tänu sellele endale juurde palkama inimesi. Ehk siis tavakasutaja maksab ise selle kontrolli kinni. Tõusevad meil internetiühenduse jne. tasud. Eriti nõme tundub see et rahasi ei jätku arstiabile ja tuletõrjujatele (jne) aga interneti kontrollile jagub. Prioriteed on ikka ilgelt nihkes.

aga on Sul muid lahendusi piraatluse tõkestamiseks?
Minuarust oleks asjakohane pakkuda välja alternatiive mitte tuimalt maailmalõppu heietada. Jätkuvalt olen seda meelt, et enamik pole lepet läbi lugenud ning isegi nendest, kes on lugenud, pole suur hulk pädevad hinnangut andma. Loomulikult on paha, et suure tähtsusega asjad võetakse vastu sisulise aruteluta ning sealjuures veel ka hämatakse, kuid eesti on niivõrd tilluke küüneots selles masinavärgis, et seda piuksu üldse keegi tähele paneks.
Mis sellest siis saaks, kui eesti ACTA-ga ei nõustuks? Visatakse EL-st välja? Majandusboikott? Veebiboikott? Kõik need kolm on küllaltki reaalsed ja kahjuks on veel suurema mõjuga tavakasutajale, kui ACTA.
Seni, kuni suured ei otsusta, on väikese Nõukogude Liiduvabariigi saatus puhtalt võõrastes kätes.

kännuämmelg, sinu loogika kohaselt on siis aktsepteeritav mõttelaad, et kui mõni ühiskondlik nähtus ei meeldi jõupositsioonil olevatele huvigruppidele, võib selle vahendeid valimata maha suruda ? Just selliseks võimaluseks kogu see ACTA ja CO teed sillutab, piraatlus on vaid fraktsioon sellest, mida võib ettekäändeks tuua. Märksa hullem saab olema valdkondades, kus innovatsioon on arengu piirimail ja pole võimalik luua loomingut/toodet, mis erineks oma eelkäijatest nii kardinaalselt, et sellele poleks võimalik neile eelnõudele tuginedes kaikaid kodaraisse loopida. Oleks äärmiselt naiivne eeldada, et seda ei juhtu sest juba praegu käib n. patendirindel võidurelvastumine täie hooga ja ilmselt tõsine aadri laskine läheb lahti just siis, kui käesolevad eelnõud lõpuks seaduseks formeeruvad. Oleks naiivne arvata, et nii intensiivset ja kohati salastatud riikidevahelist lobitööd tehakse vaid igapäevase seaduseloome raames, tegemist on üsna kardinaalsete sammudega, mille tulemused ei saa kohe kindlasti olla lõpptarbija huvides ...

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 08.02.2012 17:49:10 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
täiesti peast soe vend on see Ansip ikka icon_lol.gif ....huvitav mis kohaga see mees üldse mõtleb? icon_rolleyes.gif


Kohe kindlasti ei ole see pea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 08.02.2012 17:50:01 vasta tsitaadiga

Kännuämmelg .... Oh sind...

Tapmised, röövimised, vargused ja piraatlus olid ja on ka praegu karistatavad. Piratebay sai karistutud. Mininova jne. Milleks veel lisaks juurde?

_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 17:53:33 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
..sinu loogika kohaselt on siis aktsepteeritav mõttelaad, et kui mõni ühiskondlik nähtus ei meeldi jõupositsioonil olevatele huvigruppidele, võib selle vahendeid valimata maha suruda ? Just selliseks võimaluseks kogu see ACTA ja CO teed sillutab, piraatlus on vaid fraktsioon sellest, mida võib ettekäändeks tuua. Märksa hullem saab olema valdkondades, kus innovatsioon on arengu piirimail ja pole võimalik luua loomingut/toodet, mis erineks oma eelkäijatest nii kardinaalselt, et sellele poleks võimalik neile eelnõudele tuginedes kaikaid kodaraisse loopida. Oleks äärmiselt naiivne eeldada, et seda ei juhtu sest juba praegu käib n. patendirindel võidurelvastumine täie hooga ja ilmselt tõsine aadri laskine läheb lahti just siis, kui käesolevad eelnõud lõpuks seaduseks formeeruvad. Oleks naiivne arvata, et nii intensiivset ja kohati salastatud riikidevahelist lobitööd tehakse vaid igapäevase seaduseloome raames, tegemist on üsna kardinaalsete sammudega, mille tulemused ei saa kohe kindlasti olla lõpptarbija huvides ...

minu loogika räägib sellest, väikesel kutsikal suure sõnni klähvimine lõpeb kiunuga. Loomulikult on selge, et kogu asja taga on suurkorporatsioonide lobitöö(mitte autoritega segi ajada) ja kapitalismi puhul ei saa demokraatiat tegelikult olla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 08.02.2012 17:55:49 vasta tsitaadiga

ACTA-ga peaks nii olema ka, et nagu ameerika teleseriaalides on mingid logod ära blurritud, siis kui kuskil foorumis mingi pilt millel firma märk näha ja autoriõigust pole peaks ka kohe trahvi saamise koht olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 17:58:23 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
Lotharius kirjutas:

Tehku asjadel hinnad normaalseks ja asi oleks korras. Neid versioone, kuidas asjad nüüdsel internetiajastul käia võiks või õigemini peaks, on pakutud aastate jooksul mitmeid k.a see just lingitud MegaBoxi versioon või siis ka filmidele Steam'i sarnane süsteem luua..

Jep, nii ta on.. kuid kuna meelelahutustööstus on liiga suuremahuline (nagu ka ravimi- ja kütusetööstus), etsealsed suured vahendajad vabatahtlikult loobuks icon_cool.gif
asjad ei ole kallid, kalliks teeb asja meieni jõudmine


Point jääb samaks. Lõpptarbijale on hind kõrge MOTT. Kui nad pole valmis ise süsteemi muutma, et arenguga kaasas käia ning jäävad ajale jalgu, siis tulebki nad hävitada - looduslik valik icon_wink.gif

_________________
Geek it til it MHz
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  Ansip võrdleb ACTAt seagripiga: millest selline hüsteeria? mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.