Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  ACTA-vastane protest Tallinnas, VABADUSE Väljakul, 11-ndal veebruaril kell 13:00 — 14:30 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.02.2012 05:38:53 ACTA-vastane protest Tallinnas, VABADUSE Väljakul, 11-ndal veebruaril kell 13:00 — 14:30 vasta tsitaadiga

link :: ACTA-vastane protest


Rahvusvahelist ilmet võttev protestiaktsioon tuleb läbi viia ka Eestis. Selleks on vaja teie kõigi häält - kas siis esitades päringuid valitsusasutustele - ükskõik kas telefoni teel, e-mailitsi või facebookis (juhul, kui on veel ruumi) - või kogunedes Tallinnasse ja Tartusse meelt avaldama. Mujal maailmas toimub see juba ning Eesti on üks vähestest riikidest, kus rahvas ei ole aktiivselt oma arvamust avaldanud.

Idee on ühene: tõmmata tähelepanu tõsiasjale, et üle maailma kavandatav "võltsimisvastane kaubanduslepe" puudutab kõikide inimõigusi, kõikide vabadust kasutada internetti. ACTA lepe on rahva tahte vastu ning kaitseb käputäie suurkorporatsioonide rahalisi huvisid. Lisaks internetivabaduse kaotuse -ja tsensuuriohule ilmestavad lepet mitmetähenduslikud sätted ka põllumajandusele ja meditsiinile.

See on koht, kus arutada lepingut, postitada relevantset infot, kuid eelkõige koht, kus võiks koguneda. Kui peaks huvi olema, korraldame kogunemisi ja meeleavaldusi.

*Täpsustame asukohta, kellaaega, muid detaile peale esmapäevast ümarlauda.
Kuid võib kindlalt öelda, et saab kuuma teed. Ja võibolla muusikat. thumbs_up.gif

ACTA-vastane protest Tallinnas toimub VABADUSE Väljakul, 11-ndal veebruaril kell 13:00 — 14:30

Kõik, kes vähegi on huvitatud inimõigustest, internetivabadusest ja sõnavabadusest, võiksid/peaksid kohale tulema thumbs_up.gif

Ettevõtmist sponsoreerib MTÜ Eesti Interneti Kogukond.
http://kogukond.org/

Eeskujulik näide mujalt: http://www.facebook.com/events/372841852732565/

Petitsioon: http://petitsioon.ee/ei-acta-le

Üleskutse HinnaVaatluse foorumis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=522401

youtube video: http://www.youtube.com/watch?v=oQOAgXBSfEM&feature=related

Maskid - Guy Fawkes, Anonymous, V for Vendetta: http://www.anonymousuk.org/print-mask.htm
ja http://www.indybay.org/uploads/2008/10/21/guyfawkesmask.pdf

lisaleht: http://www.facebook.com/pages/Protestiaktsioon-ACTA-kaotamise-asjus/233866456698745

Tallinna üritus: https://www.facebook.com/events/314029425310101/
Tartu üritus: http://www.facebook.com/events/293549444038917/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 02.07.2012 11:43:29, muudetud 4 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 06:08:34 vasta tsitaadiga

eestis peaks olema seest karvased soojad maskid thumbs_up.gif
_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fallout
HV kasutaja
Fallout

liitunud: 14.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 06:28:56 vasta tsitaadiga

no krt, ükskord elus olen huvitatud protestima ja see toimub päeval mil ma tööl icon_sad.gif

edu teile ja et tuleks palju rahvast kohale:)

_________________
Trying is the first step towards failure!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 07:41:21 vasta tsitaadiga

Väga õige tegu ning loodan, et võetakse kuulda ka thumbs_up.gif
Kahju, et ise Tallinna mees pole, oleks ka platsis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 08:16:15 vasta tsitaadiga

Lauri Kiissel kirjutas:
Väga õige tegu ning loodan, et võetakse kuulda ka thumbs_up.gif
Kahju, et ise Tallinna mees pole, oleks ka platsis.

Tartus ju toimub ka

Tanel kirjutas:
Tartu üritus: http://www.facebook.com/events/293549444038917/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Känguru
HV kasutaja
Känguru

liitunud: 19.11.2004




sõnum 06.02.2012 09:59:26 vasta tsitaadiga

Üritan kohal olla thumbs_up.gif
_________________
It's not a bug, its a feature!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 10:27:13 vasta tsitaadiga

Märgin ära.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mizz
HV kasutaja
Mizz

liitunud: 18.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 10:30:01 vasta tsitaadiga

levitan edasi ja olen olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 11:03:38 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
Lauri Kiissel kirjutas:
Väga õige tegu ning loodan, et võetakse kuulda ka thumbs_up.gif
Kahju, et ise Tallinna mees pole, oleks ka platsis.

Tartus ju toimub ka

Tanel kirjutas:
Tartu üritus: http://www.facebook.com/events/293549444038917/

Vabandust, jäi kahe silma vahele. Peaks kohale minema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 06.02.2012 11:19:11 vasta tsitaadiga

Tänud Tanelile ilusa lühikese ja selgitava postituse eest. Muidu hakkas ACTA teema juba vaikselt ununema/eba huvitavaks muutuma selle postituste massi sees.
_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 11:39:39 vasta tsitaadiga

Hetkeseisuga küll tööl aga üritan kuidagi vabaks nihverdada...
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mäksivana
HV kasutaja
mäksivana

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 11:41:26 vasta tsitaadiga

Kindlasti kohale minna, mida rohkem rahvast seda parem! thumbs_up.gif Mõistev tööandja saab aru ja annab paar tundi vabaks, et alluvad saaksid ka minna meelt avaldama. Loodame, et külm ilm inimesi ära ei hirmuta, võtke soojad joogid või siis soojendusjoogid kaasa, kindad kätte, sallid ümber kaela, mütsid pähe, korralikumad jalanõud jalga jne. Põhjamaarahvas ei tohiks üldse külma karta tegelikult. icon_idea.gif
Kurikad, külm- ja tulirelvad jätke koju, tehke valmis ACTA vastaseid loosungeid ja paremad kõnemehed mõelge valmis ning pange paberile kirja avalikud pöördumised valitsusele ja Eesti rahvale.
Ise olen kindlasti kohal, pärast meeleavaldust võiks HV seltskond nii Tartus kui Tallinnas omi ridu koondada ja kuhugi väikesele koosviibimisele minna. beer_yum.gif

_________________
Vajad professionaalset abi, küsi siit: www.elektroonikafoorum.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 13:24:55 vasta tsitaadiga

Täna oli Kukus väga õige tähelepanek, et meeleavaldus toimub laupäeval. Kui tahetakse inimestega kohtuda ja oma sõnumit kohale viia, siis peaks üritus toimuma ikka sellel päeval, kui ka vastasleer on kohal icon_confused.gif
Nii ei jõua te isegi mitte uudistesse icon_exclaim.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 13:26:54 vasta tsitaadiga

UB, Ära muretse - jõuab sõnum nii vastasleeri, kui meediani
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 13:30:20 vasta tsitaadiga

Tartus kohal.
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 06.02.2012 13:39:24 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Täna oli Kukus väga õige tähelepanek, et meeleavaldus toimub laupäeval. Kui tahetakse inimestega kohtuda ja oma sõnumit kohale viia, siis peaks üritus toimuma ikka sellel päeval, kui ka vastasleer on kohal icon_confused.gif
Nii ei jõua te isegi mitte uudistesse icon_exclaim.gif


Mis sa arvad kui paljud saavad töölt ära, et protestima tulla? Ma pakun, et vähesed. Laup usun, et ikka rohkem inimesi kohal. Ise saaksin ka nädala sees ära tulla selleks ajaks aga just laup. ei sobi kuna üksi tööl ja putkat päris kinni ka ei pane icon_smile.gif

Pealegi Riigikogu töö on 24/7 seega kel asja vastu huvi tuleb kohale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 13:42:00 vasta tsitaadiga

Kindlasti kohal. Korralike Fawkesi maske pole kuskilt saada ?
_________________
Tere.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 13:44:05 vasta tsitaadiga

ot:
hehee, kas te arvate, et see muudab midagi? icon_biggrin.gif nad juba ammu ära otsustanud ja nüüd tahavad meile jätta muljet, et oleme ''demokraatlik riik'' icon_biggrin.gif


Aga mul hea meel, et eestlased on hakanud natukenegi kasvõi protestima, eestlased peaksid seda rohkem tegema thumbs_up.gif


viimati muutis noxton 06.02.2012 13:48:11, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 13:47:28 vasta tsitaadiga

Asi on põhimõttes. Mitte me ei istu ja nooguta pead kõigele, mis kuskilt tuleb.
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 13:56:43 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Korralike Fawkesi maske pole kuskilt saada ?


x2

Korraldajad võiksid kuskilt sebida mingi koguse, et saaks kasvõi kohapealt osta thumbs_up.gif

Edit: 11. veebruar on üleeuroopaline ACTA protestipäev

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!


viimati muutis dud66 06.02.2012 14:13:13, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 14:07:53 vasta tsitaadiga

Tallinnas kohal thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 06.02.2012 14:10:57 vasta tsitaadiga

Pole kunagi protestimas käinud aga nüüd on põhjust.

EDIT: http://www.youtube.com/watch?v=yQ56UNL5zeo&feature=fvst = ACTA


viimati muutis delef 06.02.2012 15:54:38, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.02.2012 14:13:55 vasta tsitaadiga

Maskid - Guy Fawkes, Anonymous, V for Vendetta: http://www.anonymousuk.org/print-mask.htm
ja http://www.indybay.org/uploads/2008/10/21/guyfawkesmask.pdf

Keegi võiks neid rohkem välja printida ja valmistada thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Karlsson
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 14:15:42 vasta tsitaadiga

Õhtuleht on ka üleskutse teinud.
Ega's midagi. Laupäev Tallinna!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
johhu12
HV kasutaja
johhu12

liitunud: 19.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 14:15:57 vasta tsitaadiga

http://www.forbiddenplanet.co.uk/index.php?main_page=product_info&products_id=38257 Äkki saab siit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 14:26:16 vasta tsitaadiga

Kas ikka jõuab kohale 11-ndaks?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 14:27:53 vasta tsitaadiga

Väga hea, et mingi meeleavaldus lõpuks toimuma hakkab, aga palun jätke jumala eest oma Guy Fawkesi jms maskid koju. Vähe sellest, et need juba praeguseks negatiivse alatooniga on, on need juba mitu aastat ebaoriginaalsed ja esindavad peamiselt 15-aastaseid "h4xx0reid". Ehitagem parem kas või näiteks mustadest ruutudest mask suu kohal punase CENSORED kirjaga, mis sümboliseeriks tsensuuri.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 14:35:54 vasta tsitaadiga

centraaL kirjutas:
Ehitagem parem kas või näiteks mustadest ruutudest mask suu kohal punase CENSORED kirjaga, mis sümboliseeriks tsensuuri.
thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 14:48:28 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Kindlasti kohal. Korralike Fawkesi maske pole kuskilt saada ?

Amazon myyb muidu. Isegi keep, kaabu jms saadaval. Aaa selleks ajaks ei pruugi vist katte saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 15:07:44 vasta tsitaadiga

Tallinna üritusele ka faceboogi event tuleb? Esmapilgul ei leidnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.02.2012 15:10:09 vasta tsitaadiga

Gil-Harris, vaata esimest postitust



Lisan lingi ka alla.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dellz
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2008




sõnum 06.02.2012 15:28:25 vasta tsitaadiga

kohal
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 16:25:30 vasta tsitaadiga

Tartus kohal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wizky
HV kasutaja
wizky

liitunud: 02.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 17:21:52 vasta tsitaadiga

I'll be there, with friends
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten7
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2005




sõnum 06.02.2012 17:28:54 vasta tsitaadiga

Kohal!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 18:13:23 vasta tsitaadiga

Max27 kirjutas:
Kindlasti kohale minna, mida rohkem rahvast seda parem! thumbs_up.gif Mõistev tööandja saab aru ja annab paar tundi vabaks, et alluvad saaksid ka minna meelt avaldama.

Ise olen ka laupäeval tööl aga õnneks on tööandja muhe ja arusaav inimene.

Tekkis veel väike idee, kuidas protestile rohkem tähelepanu saaks. Kel vähegi vaba aega ja on aktiivne saaks samal päeval nt. Solarise juures flaiereid vms. infot jagada ning rohkem rahvast kokku kutsuda enne protesti algust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 06.02.2012 18:26:45 vasta tsitaadiga

pekki, ma pean ämma sünnipäeval olema sel päeval ja see on hullemate tagajärgedega kui ACTA, kui ma kohale ei lähe...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 18:32:29 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
pekki, ma pean ämma sünnipäeval olema sel päeval ja see on hullemate tagajärgedega kui ACTA, kui ma kohale ei lähe...

Ämma sünnipäev algab juba kella 13:00-st ja kestab õhtuni? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.02.2012 18:45:11 vasta tsitaadiga

Mnjaa, keeruliseks läheb enese kohale organiseerimine, nädalavahetusel tahtsid paar lähisugulast sünnipäeva pidada protestikohtadest üsna kaugel kuid ehk ikka saan end laupäeva lõunaks kohale veetud. Lootma peab
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 06.02.2012 18:47:32 vasta tsitaadiga

Et asjal oleks mingisugune sisulisem mõte ka, tuleks protest salvestada videosse ja saata Eesti eurosaadikutele Brüsselis. Nendel on ehk mingisugune väikene võimalus asja kallutada. Lähedaoleva asutuse kummitemplitest ametnikele näitamiseks pole seda paraadi küll mõtet teha.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart88
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 18:51:35 vasta tsitaadiga

Pole kunagi protestimas käinud, aga nüüd tulen kindlalt kohale ja võtan sõbrad ka kaasa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 06.02.2012 18:57:31 vasta tsitaadiga

Mingit E-protestiaktsiooni ei taha etem teha? Ei viitsi kohale tulla, liiga külm kah.
_________________
Gdesainer
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.02.2012 18:58:25 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Mingit E-protestiaktsiooni ei taha etem teha?
Kuidas see peaks välja nägema ning miks peaks kedagi huvitama kui keegi kusagil netis lõugab, eriti poliitikuid kes nii ehk naa netist mõhkugi ei jaga?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 19:44:26 vasta tsitaadiga

Kas keegi Rakverest läheb? Mina ja mu vend plaanime minna, äkki on keegi veel? Ühendame jõud?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sektor1
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 19:55:24 vasta tsitaadiga

Ei tea kas seda kajastatakse ka mõnes Eesti-Vene saidil ?
Minu vene-kirjakeel seda küll ei luba teha icon_smile.gif Aga oleks huvitatud väga, et ka nemad tevad mõnes populaarses IT valdkonna venesaidil seda aktsiooni ja lööks "kampa". Nagu näha Narvas protesti ei toimu...
Mina lähen kohale aga samas ma väga loodan, et ainult ei ole seal Tallinna ega Tartu mõned tudengid, vaid tegemist on ulatusliku aktsiooniga.

Et EL üldse ladvikus midagi arvestaks või arutaks, oleks vaja ulme protsenti ja seda 450 + miljonilise inimesega liidu seest - oleks ka vaja suurt ettevalmistust, et see kohale jõuaks !? Kas või valimiste leigus näitab selglet So-what...


Põhjamaalaste külmust on juba näha, Näiteks Soomes ainult üks protesti koht, Läits samuti üks... naeruväärne, tegelikult icon_smile.gif
Tekibki küsimus, et need, kes protesti avaldavad ongi nood samad kellel 24/7 torrent igasugusest pirast tikusb või kas tõesti mõni murelik kodanik ka enda nägu näitab !

Sooviks väga, et midagi asja saaks !!

_________________
AMD VS INTEL
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 19:57:12 vasta tsitaadiga

Kui laupäevaks kodumaile jõuan siis kindlasti kohal thumbs_up.gif
_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 20:02:24 vasta tsitaadiga

FB kohta: kuidas see laikimine käib, et teistele tuleks teade, et see mulle meeldib?
Kas sõpru saab kutsuda vaid ühekaupa? Et paned muudkui linnukesi...

_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 20:44:10 vasta tsitaadiga

Kas selle Islandi Väljaku aadress on Rävala pst 9? On vist vaja GPS peale sisestada - pole Tallinnast icon_biggrin.gif
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 06.02.2012 20:47:20 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
pekki, ma pean ämma sünnipäeval olema sel päeval ja see on hullemate tagajärgedega kui ACTA, kui ma kohale ei lähe...

Ämma sünnipäev algab juba kella 13:00-st ja kestab õhtuni? icon_biggrin.gif

see pole, tegelikult, selle teema arutada, aga reede õhtul maale ja pühap tagas. S.t. protest jääp täpselt keskele, mille jaoks on nagu veidi nadi korraks linna tagasi uhada...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.02.2012 20:49:58 vasta tsitaadiga

Islandi Väljak 1 on Välisministeeriumi ametlik aadress.



+59° 25' 57.37", +24° 45' 14.48"

või

59.432602, 24.754021

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  ACTA-vastane protest Tallinnas, VABADUSE Väljakul, 11-ndal veebruaril kell 13:00 — 14:30 mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.