|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
06.02.2012 05:38:53
ACTA-vastane protest Tallinnas, VABADUSE Väljakul, 11-ndal veebruaril kell 13:00 — 14:30 |
|
|
link :: ACTA-vastane protest
Rahvusvahelist ilmet võttev protestiaktsioon tuleb läbi viia ka Eestis. Selleks on vaja teie kõigi häält - kas siis esitades päringuid valitsusasutustele - ükskõik kas telefoni teel, e-mailitsi või facebookis (juhul, kui on veel ruumi) - või kogunedes Tallinnasse ja Tartusse meelt avaldama. Mujal maailmas toimub see juba ning Eesti on üks vähestest riikidest, kus rahvas ei ole aktiivselt oma arvamust avaldanud.
Idee on ühene: tõmmata tähelepanu tõsiasjale, et üle maailma kavandatav "võltsimisvastane kaubanduslepe" puudutab kõikide inimõigusi, kõikide vabadust kasutada internetti. ACTA lepe on rahva tahte vastu ning kaitseb käputäie suurkorporatsioonide rahalisi huvisid. Lisaks internetivabaduse kaotuse -ja tsensuuriohule ilmestavad lepet mitmetähenduslikud sätted ka põllumajandusele ja meditsiinile.
See on koht, kus arutada lepingut, postitada relevantset infot, kuid eelkõige koht, kus võiks koguneda. Kui peaks huvi olema, korraldame kogunemisi ja meeleavaldusi.
*Täpsustame asukohta, kellaaega, muid detaile peale esmapäevast ümarlauda.
Kuid võib kindlalt öelda, et saab kuuma teed. Ja võibolla muusikat.
ACTA-vastane protest Tallinnas toimub VABADUSE Väljakul, 11-ndal veebruaril kell 13:00 — 14:30
Kõik, kes vähegi on huvitatud inimõigustest, internetivabadusest ja sõnavabadusest, võiksid/peaksid kohale tulema
Ettevõtmist sponsoreerib MTÜ Eesti Interneti Kogukond.
http://kogukond.org/
Eeskujulik näide mujalt: http://www.facebook.com/events/372841852732565/
Petitsioon: http://petitsioon.ee/ei-acta-le
Üleskutse HinnaVaatluse foorumis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=522401
youtube video: http://www.youtube.com/watch?v=oQOAgXBSfEM&feature=related
Maskid - Guy Fawkes, Anonymous, V for Vendetta: http://www.anonymousuk.org/print-mask.htm
ja http://www.indybay.org/uploads/2008/10/21/guyfawkesmask.pdf
lisaleht: http://www.facebook.com/pages/Protestiaktsioon-ACTA-kaotamise-asjus/233866456698745
Tallinna üritus: https://www.facebook.com/events/314029425310101/
Tartu üritus: http://www.facebook.com/events/293549444038917/
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
viimati muutis Tanel 02.07.2012 11:43:29, muudetud 4 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
06.02.2012 06:08:34
|
|
|
eestis peaks olema seest karvased soojad maskid
_________________ --- |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fallout
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2004
|
06.02.2012 06:28:56
|
|
|
no krt, ükskord elus olen huvitatud protestima ja see toimub päeval mil ma tööl
edu teile ja et tuleks palju rahvast kohale:)
_________________ Trying is the first step towards failure! |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
06.02.2012 07:41:21
|
|
|
Väga õige tegu ning loodan, et võetakse kuulda ka
Kahju, et ise Tallinna mees pole, oleks ka platsis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
06.02.2012 08:16:15
|
|
|
| Lauri Kiissel kirjutas: |
Väga õige tegu ning loodan, et võetakse kuulda ka
Kahju, et ise Tallinna mees pole, oleks ka platsis. |
Tartus ju toimub ka
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Känguru
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2004
|
06.02.2012 09:59:26
|
|
|
Üritan kohal olla
_________________ It's not a bug, its a feature! |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
06.02.2012 10:27:13
|
|
|
Märgin ära.
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mizz
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2006
|
06.02.2012 10:30:01
|
|
|
| levitan edasi ja olen olemas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
06.02.2012 11:03:38
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
| Lauri Kiissel kirjutas: |
Väga õige tegu ning loodan, et võetakse kuulda ka
Kahju, et ise Tallinna mees pole, oleks ka platsis. |
Tartus ju toimub ka
|
Vabandust, jäi kahe silma vahele. Peaks kohale minema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
386
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2003
|
06.02.2012 11:19:11
|
|
|
Tänud Tanelile ilusa lühikese ja selgitava postituse eest. Muidu hakkas ACTA teema juba vaikselt ununema/eba huvitavaks muutuma selle postituste massi sees.
_________________ Minu klaviatuur vihkab mind... |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
06.02.2012 11:39:39
|
|
|
Hetkeseisuga küll tööl aga üritan kuidagi vabaks nihverdada...
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| tagasi üles |
|
 |
mäksivana
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
06.02.2012 11:41:26
|
|
|
Kindlasti kohale minna, mida rohkem rahvast seda parem! Mõistev tööandja saab aru ja annab paar tundi vabaks, et alluvad saaksid ka minna meelt avaldama. Loodame, et külm ilm inimesi ära ei hirmuta, võtke soojad joogid või siis soojendusjoogid kaasa, kindad kätte, sallid ümber kaela, mütsid pähe, korralikumad jalanõud jalga jne. Põhjamaarahvas ei tohiks üldse külma karta tegelikult.
Kurikad, külm- ja tulirelvad jätke koju, tehke valmis ACTA vastaseid loosungeid ja paremad kõnemehed mõelge valmis ning pange paberile kirja avalikud pöördumised valitsusele ja Eesti rahvale.
Ise olen kindlasti kohal, pärast meeleavaldust võiks HV seltskond nii Tartus kui Tallinnas omi ridu koondada ja kuhugi väikesele koosviibimisele minna.
_________________ Vajad professionaalset abi, küsi siit: www.elektroonikafoorum.com |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
06.02.2012 13:24:55
|
|
|
Täna oli Kukus väga õige tähelepanek, et meeleavaldus toimub laupäeval. Kui tahetakse inimestega kohtuda ja oma sõnumit kohale viia, siis peaks üritus toimuma ikka sellel päeval, kui ka vastasleer on kohal
Nii ei jõua te isegi mitte uudistesse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
06.02.2012 13:26:54
|
|
|
UB, Ära muretse - jõuab sõnum nii vastasleeri, kui meediani
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
06.02.2012 13:39:24
|
|
|
| UB kirjutas: |
Täna oli Kukus väga õige tähelepanek, et meeleavaldus toimub laupäeval. Kui tahetakse inimestega kohtuda ja oma sõnumit kohale viia, siis peaks üritus toimuma ikka sellel päeval, kui ka vastasleer on kohal
Nii ei jõua te isegi mitte uudistesse  |
Mis sa arvad kui paljud saavad töölt ära, et protestima tulla? Ma pakun, et vähesed. Laup usun, et ikka rohkem inimesi kohal. Ise saaksin ka nädala sees ära tulla selleks ajaks aga just laup. ei sobi kuna üksi tööl ja putkat päris kinni ka ei pane
Pealegi Riigikogu töö on 24/7 seega kel asja vastu huvi tuleb kohale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
06.02.2012 13:42:00
|
|
|
Kindlasti kohal. Korralike Fawkesi maske pole kuskilt saada ?
_________________ Tere. |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
06.02.2012 13:44:05
|
|
|
| ot: |
hehee, kas te arvate, et see muudab midagi? nad juba ammu ära otsustanud ja nüüd tahavad meile jätta muljet, et oleme ''demokraatlik riik'' |
Aga mul hea meel, et eestlased on hakanud natukenegi kasvõi protestima, eestlased peaksid seda rohkem tegema
viimati muutis noxton 06.02.2012 13:48:11, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
06.02.2012 13:47:28
|
|
|
Asi on põhimõttes. Mitte me ei istu ja nooguta pead kõigele, mis kuskilt tuleb.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
06.02.2012 13:56:43
|
|
|
| Totu user kirjutas: |
| Korralike Fawkesi maske pole kuskilt saada ? |
x2
Korraldajad võiksid kuskilt sebida mingi koguse, et saaks kasvõi kohapealt osta
Edit: 11. veebruar on üleeuroopaline ACTA protestipäev
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
viimati muutis dud66 06.02.2012 14:13:13, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
06.02.2012 14:07:53
|
|
|
Tallinnas kohal
|
|
| tagasi üles |
|
 |
delef
HV veteran
liitunud: 12.12.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlsson
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
johhu12
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
centraaL
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2006
|
06.02.2012 14:27:53
|
|
|
| Väga hea, et mingi meeleavaldus lõpuks toimuma hakkab, aga palun jätke jumala eest oma Guy Fawkesi jms maskid koju. Vähe sellest, et need juba praeguseks negatiivse alatooniga on, on need juba mitu aastat ebaoriginaalsed ja esindavad peamiselt 15-aastaseid "h4xx0reid". Ehitagem parem kas või näiteks mustadest ruutudest mask suu kohal punase CENSORED kirjaga, mis sümboliseeriks tsensuuri.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
06.02.2012 14:35:54
|
|
|
| centraaL kirjutas: |
| Ehitagem parem kas või näiteks mustadest ruutudest mask suu kohal punase CENSORED kirjaga, mis sümboliseeriks tsensuuri. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.02.2012 14:48:28
|
|
|
| Totu user kirjutas: |
| Kindlasti kohal. Korralike Fawkesi maske pole kuskilt saada ? |
Amazon myyb muidu. Isegi keep, kaabu jms saadaval. Aaa selleks ajaks ei pruugi vist katte saada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
06.02.2012 15:07:44
|
|
|
| Tallinna üritusele ka faceboogi event tuleb? Esmapilgul ei leidnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
dellz
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2008
|
06.02.2012 15:28:25
|
|
|
| kohal
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
06.02.2012 16:25:30
|
|
|
| Tartus kohal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wizky
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2007
|
06.02.2012 17:21:52
|
|
|
| I'll be there, with friends
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sten7
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2005
|
06.02.2012 17:28:54
|
|
|
| Kohal!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
06.02.2012 18:13:23
|
|
|
| Max27 kirjutas: |
Kindlasti kohale minna, mida rohkem rahvast seda parem! Mõistev tööandja saab aru ja annab paar tundi vabaks, et alluvad saaksid ka minna meelt avaldama. |
Ise olen ka laupäeval tööl aga õnneks on tööandja muhe ja arusaav inimene.
Tekkis veel väike idee, kuidas protestile rohkem tähelepanu saaks. Kel vähegi vaba aega ja on aktiivne saaks samal päeval nt. Solarise juures flaiereid vms. infot jagada ning rohkem rahvast kokku kutsuda enne protesti algust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
06.02.2012 18:26:45
|
|
|
| pekki, ma pean ämma sünnipäeval olema sel päeval ja see on hullemate tagajärgedega kui ACTA, kui ma kohale ei lähe...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
06.02.2012 18:32:29
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
| pekki, ma pean ämma sünnipäeval olema sel päeval ja see on hullemate tagajärgedega kui ACTA, kui ma kohale ei lähe... |
Ämma sünnipäev algab juba kella 13:00-st ja kestab õhtuni?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
06.02.2012 18:45:11
|
|
|
Mnjaa, keeruliseks läheb enese kohale organiseerimine, nädalavahetusel tahtsid paar lähisugulast sünnipäeva pidada protestikohtadest üsna kaugel kuid ehk ikka saan end laupäeva lõunaks kohale veetud. Lootma peab
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
06.02.2012 18:47:32
|
|
|
Et asjal oleks mingisugune sisulisem mõte ka, tuleks protest salvestada videosse ja saata Eesti eurosaadikutele Brüsselis. Nendel on ehk mingisugune väikene võimalus asja kallutada. Lähedaoleva asutuse kummitemplitest ametnikele näitamiseks pole seda paraadi küll mõtet teha.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart88
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2010
|
06.02.2012 18:51:35
|
|
|
| Pole kunagi protestimas käinud, aga nüüd tulen kindlalt kohale ja võtan sõbrad ka kaasa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
06.02.2012 18:57:31
|
|
|
Mingit E-protestiaktsiooni ei taha etem teha? Ei viitsi kohale tulla, liiga külm kah.
_________________ Gdesainer |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
06.02.2012 18:58:25
|
|
|
| ahvilõust kirjutas: |
| Mingit E-protestiaktsiooni ei taha etem teha? |
Kuidas see peaks välja nägema ning miks peaks kedagi huvitama kui keegi kusagil netis lõugab, eriti poliitikuid kes nii ehk naa netist mõhkugi ei jaga?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sektor1
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.01.2003
|
06.02.2012 19:55:24
|
|
|
Ei tea kas seda kajastatakse ka mõnes Eesti-Vene saidil ?
Minu vene-kirjakeel seda küll ei luba teha Aga oleks huvitatud väga, et ka nemad tevad mõnes populaarses IT valdkonna venesaidil seda aktsiooni ja lööks "kampa". Nagu näha Narvas protesti ei toimu...
Mina lähen kohale aga samas ma väga loodan, et ainult ei ole seal Tallinna ega Tartu mõned tudengid, vaid tegemist on ulatusliku aktsiooniga.
Et EL üldse ladvikus midagi arvestaks või arutaks, oleks vaja ulme protsenti ja seda 450 + miljonilise inimesega liidu seest - oleks ka vaja suurt ettevalmistust, et see kohale jõuaks !? Kas või valimiste leigus näitab selglet So-what...
Põhjamaalaste külmust on juba näha, Näiteks Soomes ainult üks protesti koht, Läits samuti üks... naeruväärne, tegelikult
Tekibki küsimus, et need, kes protesti avaldavad ongi nood samad kellel 24/7 torrent igasugusest pirast tikusb või kas tõesti mõni murelik kodanik ka enda nägu näitab !
Sooviks väga, et midagi asja saaks !!
_________________ AMD VS INTEL |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
06.02.2012 19:57:12
|
|
|
Kui laupäevaks kodumaile jõuan siis kindlasti kohal
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
06.02.2012 20:02:24
|
|
|
FB kohta: kuidas see laikimine käib, et teistele tuleks teade, et see mulle meeldib?
Kas sõpru saab kutsuda vaid ühekaupa? Et paned muudkui linnukesi...
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
06.02.2012 20:47:20
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
| -KRANTS- kirjutas: |
| pekki, ma pean ämma sünnipäeval olema sel päeval ja see on hullemate tagajärgedega kui ACTA, kui ma kohale ei lähe... |
Ämma sünnipäev algab juba kella 13:00-st ja kestab õhtuni?  |
see pole, tegelikult, selle teema arutada, aga reede õhtul maale ja pühap tagas. S.t. protest jääp täpselt keskele, mille jaoks on nagu veidi nadi korraks linna tagasi uhada...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
|