|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
KRJ
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2009
|
25.01.2012 15:10:47
|
|
|
Väike offtopic aga,
mis kuradi põhjusel see Roonemaa järsku suureks arvamusliidriks tõusnud on, et kohe kui kuskil midagi IT-ga seonduvat toimub, siis tegelane asja juures. Tema arvamusi lugedes (nii Digis kui mujal) või ka Digitundi kuulates jätab tüüp ikka pea koguaeg "mitte just kõige teravam pliiats pinalis" mulje.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
25.01.2012 15:41:05
|
|
|
Eks kogu põhiküsimus on nagunii see, millest Avalik-Õiguslik Meedia julgeb rääkida ja millest mitte.
Lugesin just äsja muuu maailma uudiseid teemast, millest kohalik meedia üritab maksimaalselt vaikida - eile ja täna toimusid Poolas suured meeleavaldused ACTA vastu.
Väike näide kah:
VIDEO: Anti-ACTA protests in Warsaw
25th January 2012
Nearly 100 Polish websites "blacked-out" their pages
http://www.wbj.pl/article-57773-anti-acta-protests-in-warsaw.html?typ=ise
|
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
25.01.2012 16:30:55
|
|
|
| Tanel, kas sa sa ka seal võimled?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
25.01.2012 16:55:50
|
|
|
Ei saa ka aru mida see roonemaa seal teeb, pole jah kõige terasem tegelane...
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlsson
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
25.01.2012 16:59:17
|
|
|
| On see ETV laks praegu esimene eesti saade, mis ACTA üle arutleb? Mõne muu kanali pealt pole mingeid diskusioone tekkinud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
25.01.2012 17:04:32
|
|
|
Vähemalt miskit
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
johhu12
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2007
|
25.01.2012 17:08:03
|
|
|
| Kui poolakad streigivad, siis meie oleme tagasihoidlikud hiired, kes istuvad urus. Väga kahju, et kodanikualgatus selliste teemade puhul on nullilähedane.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
25.01.2012 17:10:37
|
|
|
| Tanel, miks sina seal ei arutle?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
25.01.2012 17:11:35
|
|
|
| johhu12 kirjutas: |
| Kui poolakad streigivad, siis meie oleme tagasihoidlikud hiired, kes istuvad urus. Väga kahju, et kodanikualgatus selliste teemade puhul on nullilähedane. |
Päris nulliks ei saa lugeda. Foorumis ja nii mõneski teises kohas arutelud käivad.
Tänavale pole jah veel mindud.
Enda kogemusest tuttavatele teemat jagades ollakse väga tuimad muidugi. Hea näide kui mõnus on tänases ühiskonnas inimesi nagu lambaid mütsid peas juhtida.
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
25.01.2012 17:12:26
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Eks kogu põhiküsimus on nagunii see, millest Avalik-Õiguslik Meedia julgeb rääkida ja millest mitte.
Lugesin just äsja muuu maailma uudiseid teemast, millest kohalik meedia üritab maksimaalselt vaikida - eile ja täna toimusid Poolas suured meeleavaldused ACTA vastu.
Väike näide kah:
VIDEO: Anti-ACTA protests in Warsaw
25th January 2012
Nearly 100 Polish websites "blacked-out" their pages
http://www.wbj.pl/article-57773-anti-acta-protests-in-warsaw.html?typ=ise |
Poolakad ongi läbi ajaloo olnud vägagi resoluutsed ja ei lase endale vaguralt pähe istuda. Kui vähegi võimalik.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
25.01.2012 17:14:42
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Ehh, kes mina olen? |
Keegi, kellel on IT sõnavabadusest ehk rohkem aimu kui mingitel poliitpõrnikatel kelle jaoks IT seisneb veel mingis müstilises patsiga poiste sigrimigris...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
25.01.2012 17:18:52
|
|
|
Suure tõenäosusega libisevad nii AK kui ka Foorum üle nii 24-25 jaan. toimunud suurtest Poola rahvarahutustest kui ka sellest, et homme, 26-dal jaanuaril, hakkab Poola valitsus siis ACTA-t allkirjastama.
----------------------
Aga see on ka kergelt huvitav, et osalejaks on Roonemaa, kes oma Digi-s ei julge samuti ridagi kirjutada ACTA-teemal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
25.01.2012 17:25:52
|
|
|
Kuna see ACTA on juba juristidegi jaoks parajalt ebamäärane udupudru, on üpris lootusetu seda teha kuidagi atraktiivseks ja arusaadavaks keskmise domineeriva madala haridustasemega massi jaoks, kelle huvisfäär piirdub peamiselt seebiseriaalide ja seltskonna-kõmu-uudistega.
Tegelikult, kui oleks võimalik teha, peaks kogu selle ACTA senise teksti minema viskama ja seejärel juba pideva avalikkuse tähelepanu all alustama hoopis nullist alates puhta ning üheselt defineeritud uue juriidilise teksti koostamist. Punkt punkti haaval, vajadusel isegi välistavaid otsesõnalisi tõkestusi sinna sisse lisades.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlsson
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
25.01.2012 17:34:15
|
|
|
Kui õieti mäletan, siis nemad avalikustasid esimeste hulgas selle jama. http://kogukond.org/
Ehk keegi nendest oskaks korraldada meeleavaldust ja oleks nõus seda läbi viima?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
25.01.2012 18:01:12
|
|
|
See Roonemaa ajab küll harja punaseks. Tema sõnavõtud on nagu puberteetiku suust tulnud. Sellist nüüd rahvusringhäälingusse lasta...
_________________ KASS |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
25.01.2012 18:16:23
|
|
|
Eino vähemalt saab huumorit, ja äkki kiidab veel iPhõuni kah muuhulgas.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
25.01.2012 19:22:42
|
|
|
| johhu12 kirjutas: |
| Kui poolakad streigivad, siis meie oleme tagasihoidlikud hiired, kes istuvad urus. Väga kahju, et kodanikualgatus selliste teemade puhul on nullilähedane. |
Ma ei saa aru mida sa silmas pead? Eelmisel nädalal ei olnud sellel teemal praktiliselt sõnagi juttu, ja peale seda kui Tanel, Kogukond ja teised poliitikutele päringuid ja ajakirjanikele viiteid hakkasid saatma, on vähemalt igas meediaväljaandes mingisugunegi nupp sellel teemal olnud. Postimehes ära toodud eri osapoolte seisukohad, mitmes raadiosaates arutelud, ja nüüd ka rahvusringhäälingu arutelusaates selleteemaline osa. Minu arust see tõestab just seda, et kui probleemi näed, tuleb häält tõsta ja mõttekaaslasi koguda, ning asjad hakkavad ikka arenema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
25.01.2012 19:34:30
|
|
|
Asjad küll arenevad, aga ma võin selle peale mürki võta, et kui see asi Euroopa Parlamendis mingi nipiga läbi läheb, võtab selle koheselt vastu ka meie "kummitempel" ...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
25.01.2012 19:36:26
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Asjad küll arenevad, aga ma võin selle peale mürki võta, et kui see asi Euroopa Parlamendis mingi nipiga läbi läheb, võtab selle koheselt vastu ka meie "kummitempel mäe otsas" ...  |
Karta on, et kõrgemalt poolt tuleb käsk ja käsku peab ju täitma, kasvõi rahva arvamust jalge alla talludes.
Eestil oleks tegelikult võimalus maailma mastaabis pildile pääseda ja ACTA-t mitte ratifitseerida.
Iseasi, kas seda maailma meedia kajastaks või topitakse jälle suud kinni.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
25.01.2012 19:38:29
|
|
|
Tanel, aga selle ees küll müts maha, et sa selle üldse massimeediasse suruda suutsid...
viimati muutis Etz 25.01.2012 19:39:26, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
25.01.2012 19:48:38
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Seda tegi esmalt ikka Eesti Interneti kogukond.  |
Sellega seoses võiks ehk vastavates teemades (või miks ka mitte banneri või esilehel hoitava teemana) ära märkida ka Eesti Interneti Kogukonna arveldusarve numbri, et teadvustada võimalust nende tegevust toetada kas siis missioonitundest või selle tõttu, et kellegi jaoks on teema oluline, aga ise vastavaid sõnu seada ei oska.
| tsitaat: |
Vabatahtlikku liikmemaksu vabalt valitud suuruses ja regulaarsusega võid üle kanda MTÜ Eesti Interneti Kogukond pangakontole Swedbank-is numbriga 221050731645
Samal kontol on oodatud ka kõik annetused!
Kui soovid meid toetada anonüümselt, lisa selle kohta märge annetuse selgitusse. Kõigi ülejäänute puhul jätame endale õiguse teid avalikult tänada  |
Disclaimer: mina ei ole mitte kuidagi Eesti Interneti Kogukonnaga seotud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
mati65
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2004
|
25.01.2012 22:44:33
|
|
|
Helistama : 9007773
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
25.01.2012 22:44:44
|
|
|
Aeg telefonid punaseks ajada.
Hetkel 99% vastu.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
25.01.2012 22:45:29
|
|
|
| ise hääletasin samuti vastu just
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
25.01.2012 22:47:10
|
|
|
Kõik kindlasti avaldage oma arvamust ka hääletusel!
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
25.01.2012 22:47:53
|
|
|
Hääletatud!
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
25.01.2012 22:50:11
|
|
|
3 häält teele saadetud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Speedee
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003
|
25.01.2012 22:57:21
|
|
|
| 2 eid lisatud minu poolt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
25.01.2012 23:01:09
|
|
|
Seal saates on neli jorssi kes asjast suurt miskit ei jaga.. isegi tunnistavad, et pole asjaga absoluutselt kursis..
Tra selliseid üldse sinna kutsuda? Paras koju tagasi peksta ja internet karistuseks elu lõpuni välja lülitada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
25.01.2012 23:02:23
|
|
|
Indrek on eriti tarka juttu siiani ajanud. Uskumatu.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
25.01.2012 23:02:58
|
|
|
icc, piraatmuusikat:D
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
25.01.2012 23:04:44
|
|
|
Jah, kuigi sõnumit ma ei saada. Tullakse veel uurima.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
25.01.2012 23:05:38
|
|
|
Milleks mõttetu tähenärimine? Ilmselge ju, et jutt käib PIRAAT muusikat ja filmidest
_________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
25.01.2012 23:07:32
|
|
|
Tõesti põnev küsimus, kuna tean endist BSA Eesti juhatuses olnud inimest, kelle kogu pere arvutites on piraattarkvara leida ja kes ütles, et isegi nemad ei huvitu tavakasutajast.
viimati muutis khan 25.01.2012 23:07:47, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
25.01.2012 23:07:39
|
|
|
Ma saatsin oma "jah" ära
|
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
25.01.2012 23:09:14
|
|
|
Mul ei ole arvutis piraat muusikat ega tarkvara
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Morrandir
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2003
|
25.01.2012 23:11:10
|
|
|
| Kas Kalev Rattus ütles tõesti praegu, et autoriõiguse (ma mõtlen siis muusika- ja filmitööstus) on suurem kui naftatööstus? Ta pole vist kaua aega Fortune 500 tabelit vaadanud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mati65
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2004
|
25.01.2012 23:12:37
|
|
|
Hr. Kalev Rattus ilmselgelt ei saa aru, mis on internet. Tõesti seal on fantastiline nelik koos !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
25.01.2012 23:13:48
|
|
|
| mati65 kirjutas: |
Hr. Kalev Rattus ilmselgelt ei saa aru, mis on internet. Tõesti seal on fantastiline nelik koos !  |
Oleks pidanud ikka Taneli sinna saatma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|