Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  25.jaanuar ETV Foorumis internetivabaduse ja ACTA teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.01.2012 13:07:00 25.jaanuar ETV Foorumis internetivabaduse ja ACTA teema vasta tsitaadiga

link :: Eesti Interneti Kogukond


Tänases ETV Foorumi saates on Viik ja Roonemaa vs Justiitsministeeriumi osakonnajuhataja ja EAÜ esindaja. ACTA on üks teemadest, mis arutelu alla tulevad. Üldjoontes on teemaks internet ja vabadus ja kuhu see asi tulevikus liigub. Kui keegi soovib saates näha arutluse all mingeid südamelähedasi teemasid, siis võib need saata andres.kuusk@err.ee -- Saatel peaks olema ka telefonihääletus, nii et teavitage ka oma sõpru! Foorum algab 21:40

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 29.01.2012 14:19:36, muudetud 5 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KRJ
HV vaatleja
KRJ

liitunud: 30.05.2009




sõnum 25.01.2012 15:10:47 vasta tsitaadiga

Väike offtopic aga,

mis kuradi põhjusel see Roonemaa järsku suureks arvamusliidriks tõusnud on, et kohe kui kuskil midagi IT-ga seonduvat toimub, siis tegelane asja juures. Tema arvamusi lugedes (nii Digis kui mujal) või ka Digitundi kuulates jätab tüüp ikka pea koguaeg "mitte just kõige teravam pliiats pinalis" mulje.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 25.01.2012 15:41:05 vasta tsitaadiga

Eks kogu põhiküsimus on nagunii see, millest Avalik-Õiguslik Meedia julgeb rääkida ja millest mitte. icon_smile.gif
Lugesin just äsja muuu maailma uudiseid teemast, millest kohalik meedia üritab maksimaalselt vaikida - eile ja täna toimusid Poolas suured meeleavaldused ACTA vastu.

Väike näide kah:
VIDEO: Anti-ACTA protests in Warsaw
25th January 2012
Nearly 100 Polish websites "blacked-out" their pages
http://www.wbj.pl/article-57773-anti-acta-protests-in-warsaw.html?typ=ise
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 25.01.2012 16:30:55 vasta tsitaadiga

Tanel, kas sa sa ka seal võimled?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.01.2012 16:31:46 vasta tsitaadiga

Ei.

tsitaat:
Viik ja Roonemaa vs Justiitsministeeriumi osakonnajuhataja ja EAÜ esindaja.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 16:55:50 vasta tsitaadiga

Ei saa ka aru mida see roonemaa seal teeb, pole jah kõige terasem tegelane...
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlsson
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 16:57:06 vasta tsitaadiga

Kõik kes selle saate maha magavad, saavad seda hiljem arhiivist vaadata.
http://etv.err.ee/arhiiv.php?otsing=foorum

OT:
Eile räägiti sellest natuke ka Tallina TV's
http://www.tallinnatv.eu/index.php?id=1686
Teema arutlus toimub 31m30s alates.


viimati muutis Karlsson 25.01.2012 17:02:44, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 16:59:17 vasta tsitaadiga

On see ETV laks praegu esimene eesti saade, mis ACTA üle arutleb? Mõne muu kanali pealt pole mingeid diskusioone tekkinud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 17:04:32 vasta tsitaadiga

Vähemalt miskit thumbs_up.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
johhu12
HV kasutaja
johhu12

liitunud: 19.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 17:08:03 vasta tsitaadiga

Kui poolakad streigivad, siis meie oleme tagasihoidlikud hiired, kes istuvad urus. Väga kahju, et kodanikualgatus selliste teemade puhul on nullilähedane.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 17:10:37 vasta tsitaadiga

Tanel, miks sina seal ei arutle?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 17:11:35 vasta tsitaadiga

johhu12 kirjutas:
Kui poolakad streigivad, siis meie oleme tagasihoidlikud hiired, kes istuvad urus. Väga kahju, et kodanikualgatus selliste teemade puhul on nullilähedane.


Päris nulliks ei saa lugeda. Foorumis ja nii mõneski teises kohas arutelud käivad.
Tänavale pole jah veel mindud.
Enda kogemusest tuttavatele teemat jagades ollakse väga tuimad muidugi. Hea näide kui mõnus on tänases ühiskonnas inimesi nagu lambaid mütsid peas juhtida.

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 25.01.2012 17:12:26 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Eks kogu põhiküsimus on nagunii see, millest Avalik-Õiguslik Meedia julgeb rääkida ja millest mitte. icon_smile.gif
Lugesin just äsja muuu maailma uudiseid teemast, millest kohalik meedia üritab maksimaalselt vaikida - eile ja täna toimusid Poolas suured meeleavaldused ACTA vastu.

Väike näide kah:
VIDEO: Anti-ACTA protests in Warsaw
25th January 2012
Nearly 100 Polish websites "blacked-out" their pages
http://www.wbj.pl/article-57773-anti-acta-protests-in-warsaw.html?typ=ise

Poolakad ongi läbi ajaloo olnud vägagi resoluutsed ja ei lase endale vaguralt pähe istuda. Kui vähegi võimalik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.01.2012 17:12:53 vasta tsitaadiga

Ehh, kes mina olen? icon_biggrin.gif
Ma olen lihtsalt ühe portaali haldaja, kes võitleb ACTA vastu.
Ma pole suurem sõnameister ja pealegi ma ei orienteeru juriidilistes nüanssides.
Näiteks Karmen Turk oleks palju parem väitleja thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 17:14:42 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ehh, kes mina olen? icon_biggrin.gif

Keegi, kellel on IT sõnavabadusest ehk rohkem aimu kui mingitel poliitpõrnikatel kelle jaoks IT seisneb veel mingis müstilises patsiga poiste sigrimigris...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 25.01.2012 17:18:52 vasta tsitaadiga

Suure tõenäosusega libisevad nii AK kui ka Foorum üle nii 24-25 jaan. toimunud suurtest Poola rahvarahutustest kui ka sellest, et homme, 26-dal jaanuaril, hakkab Poola valitsus siis ACTA-t allkirjastama. icon_wink.gif
----------------------
Aga see on ka kergelt huvitav, et osalejaks on Roonemaa, kes oma Digi-s ei julge samuti ridagi kirjutada ACTA-teemal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 25.01.2012 17:25:52 vasta tsitaadiga

Kuna see ACTA on juba juristidegi jaoks parajalt ebamäärane udupudru, on üpris lootusetu seda teha kuidagi atraktiivseks ja arusaadavaks keskmise domineeriva madala haridustasemega massi jaoks, kelle huvisfäär piirdub peamiselt seebiseriaalide ja seltskonna-kõmu-uudistega.

Tegelikult, kui oleks võimalik teha, peaks kogu selle ACTA senise teksti minema viskama ja seejärel juba pideva avalikkuse tähelepanu all alustama hoopis nullist alates puhta ning üheselt defineeritud uue juriidilise teksti koostamist. Punkt punkti haaval, vajadusel isegi välistavaid otsesõnalisi tõkestusi sinna sisse lisades.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlsson
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 17:34:15 vasta tsitaadiga

Kui õieti mäletan, siis nemad avalikustasid esimeste hulgas selle jama. http://kogukond.org/
Ehk keegi nendest oskaks korraldada meeleavaldust ja oleks nõus seda läbi viima?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.01.2012 17:38:20 vasta tsitaadiga

Karlsson, sul on võimalik ju Skype vestlusest osa saada ja oma ettepanekud teha ja/või organiseerimises ise kaasa lüüa icon_wink.gif


http://kogukond.org/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 18:01:12 vasta tsitaadiga

See Roonemaa ajab küll harja punaseks. Tema sõnavõtud on nagu puberteetiku suust tulnud. Sellist nüüd rahvusringhäälingusse lasta...
_________________
KASS
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 18:16:23 vasta tsitaadiga

Eino vähemalt saab huumorit, ja äkki kiidab veel iPhõuni kah muuhulgas.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 19:22:42 vasta tsitaadiga

johhu12 kirjutas:
Kui poolakad streigivad, siis meie oleme tagasihoidlikud hiired, kes istuvad urus. Väga kahju, et kodanikualgatus selliste teemade puhul on nullilähedane.

Ma ei saa aru mida sa silmas pead? Eelmisel nädalal ei olnud sellel teemal praktiliselt sõnagi juttu, ja peale seda kui Tanel, Kogukond ja teised poliitikutele päringuid ja ajakirjanikele viiteid hakkasid saatma, on vähemalt igas meediaväljaandes mingisugunegi nupp sellel teemal olnud. Postimehes ära toodud eri osapoolte seisukohad, mitmes raadiosaates arutelud, ja nüüd ka rahvusringhäälingu arutelusaates selleteemaline osa. Minu arust see tõestab just seda, et kui probleemi näed, tuleb häält tõsta ja mõttekaaslasi koguda, ning asjad hakkavad ikka arenema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 19:34:30 vasta tsitaadiga

Asjad küll arenevad, aga ma võin selle peale mürki võta, et kui see asi Euroopa Parlamendis mingi nipiga läbi läheb, võtab selle koheselt vastu ka meie "kummitempel" ... icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.01.2012 19:36:26 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Asjad küll arenevad, aga ma võin selle peale mürki võta, et kui see asi Euroopa Parlamendis mingi nipiga läbi läheb, võtab selle koheselt vastu ka meie "kummitempel mäe otsas" ... icon_neutral.gif


Karta on, et kõrgemalt poolt tuleb käsk ja käsku peab ju täitma, kasvõi rahva arvamust jalge alla talludes.
Eestil oleks tegelikult võimalus maailma mastaabis pildile pääseda ja ACTA-t mitte ratifitseerida.
Iseasi, kas seda maailma meedia kajastaks või topitakse jälle suud kinni.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 19:38:29 vasta tsitaadiga

Tanel, aga selle ees küll müts maha, et sa selle üldse massimeediasse suruda suutsid... thumbs_up.gif

viimati muutis Etz 25.01.2012 19:39:26, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.01.2012 19:39:09 vasta tsitaadiga

Seda tegi esmalt ikka Eesti Interneti kogukond. thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 19:48:38 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Seda tegi esmalt ikka Eesti Interneti kogukond. thumbs_up.gif

Sellega seoses võiks ehk vastavates teemades (või miks ka mitte banneri või esilehel hoitava teemana) ära märkida ka Eesti Interneti Kogukonna arveldusarve numbri, et teadvustada võimalust nende tegevust toetada kas siis missioonitundest või selle tõttu, et kellegi jaoks on teema oluline, aga ise vastavaid sõnu seada ei oska.
tsitaat:
Vabatahtlikku liikmemaksu vabalt valitud suuruses ja regulaarsusega võid üle kanda MTÜ Eesti Interneti Kogukond pangakontole Swedbank-is numbriga 221050731645
Samal kontol on oodatud ka kõik annetused!
Kui soovid meid toetada anonüümselt, lisa selle kohta märge annetuse selgitusse. Kõigi ülejäänute puhul jätame endale õiguse teid avalikult tänada icon_smile.gif

Disclaimer: mina ei ole mitte kuidagi Eesti Interneti Kogukonnaga seotud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.01.2012 19:55:18 vasta tsitaadiga

Sümboolne annetus tehtud thumbs_up.gif

Anna ka sina oma panus thumbs_up.gif

MTÜ EESTI INTERNETI KOGUKOND
221050731645

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 22:07:19 vasta tsitaadiga

Ega jah - siin foorumis on see teema ikka vägevalt tuure kogunud. Eks homme ole näha, mis reaalselt toimub. Kas peab tõesti plakat käes tänaval õigust taga ajama...
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.01.2012 22:44:17 vasta tsitaadiga

Kõik vaatama icon_idea.gif thumbs_up.gif

WTF: limiit ületatud, hääl ei läinud arvesse.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 25.01.2012 22:44:39, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mati65
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 22:44:33 vasta tsitaadiga

Helistama : 9007773 icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 22:44:44 vasta tsitaadiga

Aeg telefonid punaseks ajada.
Hetkel 99% vastu.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 22:45:29 vasta tsitaadiga

ise hääletasin samuti vastu just
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 22:47:10 vasta tsitaadiga

Kõik kindlasti avaldage oma arvamust ka hääletusel!
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 22:47:53 vasta tsitaadiga

Hääletatud!
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 22:50:11 vasta tsitaadiga

3 häält teele saadetud icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 25.01.2012 22:57:21 vasta tsitaadiga

2 eid lisatud minu poolt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 23:01:09 vasta tsitaadiga

Seal saates on neli jorssi kes asjast suurt miskit ei jaga.. isegi tunnistavad, et pole asjaga absoluutselt kursis..
Tra selliseid üldse sinna kutsuda? Paras koju tagasi peksta ja internet karistuseks elu lõpuni välja lülitada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 25.01.2012 23:02:23 vasta tsitaadiga

Indrek on eriti tarka juttu siiani ajanud. icon_evil.gif Uskumatu.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 23:02:58 vasta tsitaadiga

icc, piraatmuusikat:D
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 23:04:14 vasta tsitaadiga

Kas on huvitavalt sõnastatud küsimus? "Kas kasutate piraatmuusikat või filme?". Peaksin vastama jah, sest kasutan filme - mitte tingimata piraatfilme.

EDIT: Väga üldsõnaline vastus ministeeriumi esindaja poolt. Samas ka Autorite Ühingu esindaja - mitte sittagi ei tea reaalsest maailmast ja inimeste austusest autorite vastu.
Mina isiklikult ei usu, et 99% hääletajatest sooviks Autorikaitse seaduse ära kaotada.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee


viimati muutis LKits 25.01.2012 23:05:26, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 25.01.2012 23:04:44 vasta tsitaadiga

Jah, kuigi sõnumit ma ei saada. Tullakse veel uurima. icon_lol.gif
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 23:05:38 vasta tsitaadiga

Milleks mõttetu tähenärimine? Ilmselge ju, et jutt käib PIRAAT muusikat ja filmidest icon_rolleyes.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 23:06:53 vasta tsitaadiga

Halb sõnastus üleüldse - kus on programmid? Mängud (reaalselt ju suurim probleem)?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 23:07:32 vasta tsitaadiga

Tõesti põnev küsimus, kuna tean endist BSA Eesti juhatuses olnud inimest, kelle kogu pere arvutites on piraattarkvara leida ja kes ütles, et isegi nemad ei huvitu tavakasutajast.

viimati muutis khan 25.01.2012 23:07:47, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 25.01.2012 23:07:39 vasta tsitaadiga

Ma saatsin oma "jah" ära icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 23:09:14 vasta tsitaadiga

Mul ei ole arvutis piraat muusikat ega tarkvara icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morrandir
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 23:11:10 vasta tsitaadiga

Kas Kalev Rattus ütles tõesti praegu, et autoriõiguse (ma mõtlen siis muusika- ja filmitööstus) on suurem kui naftatööstus? Ta pole vist kaua aega Fortune 500 tabelit vaadanud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati65
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 23:12:37 vasta tsitaadiga

Hr. Kalev Rattus ilmselgelt ei saa aru, mis on internet. Tõesti seal on fantastiline nelik koos ! thumbs_up.gif icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 23:13:48 vasta tsitaadiga

mati65 kirjutas:
Hr. Kalev Rattus ilmselgelt ei saa aru, mis on internet. Tõesti seal on fantastiline nelik koos ! thumbs_up.gif icon_sad.gif

Oleks pidanud ikka Taneli sinna saatma thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  25.jaanuar ETV Foorumis internetivabaduse ja ACTA teema mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.