Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Id-kaart märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 17:26:07 Id-kaart vasta tsitaadiga

Id kaart lakkab normaalselt töötamast kuna on kulunud ? Kaart endal välja antud 09.12.2008 ja enam pole võimalik kaardiga teenuseid (pank, tööö jms) kasutada.
Id kaardi utility loeb kenasti kõik certid välja, on võimalik neid uuendada, PIN võimalik muuta jne. Aga kui proovin mingit teenust kasutada ja küsib PIN1 ja ma selle sisestan, siis annab ta uuesti PIN1 akna ning sedasi 4 korda peale mida tuleb error "ID kaart tagastas mittearusaadava veateate"
EMTA oskas probleemile ainult lahendust leida sedasi, et saan uue id-kaardi ja maksan selle eest 250EEK+ pildi ilmutus.

Mõnel veel sellist nalja Id-kaardiga juhtunud ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 18:23:21 vasta tsitaadiga

Kui kasutad selleks firefoxi, proovi internet explorerit, kui see töötab, siis on lihtsalt firefox tugi puudu.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2010 19:11:33 vasta tsitaadiga

Ei toimi ta ühegi sirvijaga
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2010 23:19:40 vasta tsitaadiga

Tarbijakaitse ja kaheaastase pretensioonide esitamise ajaga oled neid hirmutanud juba?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2010 23:27:27 vasta tsitaadiga

Proovi samas arvutis teise ID-kaardiga, nii välistad tarkvara ja raudvara vead.
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 15:23:04 vasta tsitaadiga

Teise inimese Id-kaart toimib probleemideta. Raha poole pealt küsisin ka, et kui vigane kas siis tasuta ei saa uut. Sellepeale vastati, et siis peab ekspertiisi minema ja siis alles tuleks otsus selle kohta ehk meeletu ajakulu samas kui mul on vaja id kaarti pea igapäev kasutada.
Ja EMTA teenindaja arvas, et kuna id kaardi kiibil kriimud peal (id kaardi lugejasse panemisest), siis ekspertiis annab vastuseks ,et kaart vigane kuna kriibud peal ehk id kaardi vigasus on kasutaja tekitatud ja seega pole uut kaarti võimalik ka tasuta saada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 15:32:03 vasta tsitaadiga

kui niiväga vaja et töötaks siis see 250.- ei võta tükki küljest ju.. ja ega muud valikut polegi..
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 16:09:40 vasta tsitaadiga

Kui igapäevaselt tihedalt kasutad siis investeeri tulevikku silmas pidades kallimasse lugejasse. Odavas lugejas lükkad sa kaardi kontaktide vahele ja nii ta kulub. Kallimal versioonil asetub kaart paigale ja kontaktid liiguvad vastu kaarti, neid minimaalselt kulutades.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 16:35:17 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Kui igapäevaselt tihedalt kasutad siis investeeri tulevikku silmas pidades kallimasse lugejasse. Odavas lugejas lükkad sa kaardi kontaktide vahele ja nii ta kulub. Kallimal versioonil asetub kaart paigale ja kontaktid liiguvad vastu kaarti, neid minimaalselt kulutades.


icon_lol.gif see vask vase vastu ärakulumine on küll nii väike, et mitte tõsiselt võtta... kui mälu ei peta, siis mingi 50k korda , mis tähendaks kaardi 10a eluea puhul (loodan, et keeegi ei eelda kaardile pikemat eluiga) üle kümne sisestuse päevas.

mingid MTA kohaliku tähtsusega füürerid võite polulaarselt pikale rajale saata- sealsete emaste, perset laiaksistuvate, pensionäride ajukelme polegi mõtlemiseks loodud, seega pole sealt loota ka adekvaatset vastust. Sina oled toote soetanud ja sellele kehtivad garantii osas Eesti vabariigi seadused.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 11.04.2010 16:47:10 vasta tsitaadiga

Üle viie aasta kasutanud ühte sama kaarti ja ikka vask höördumisega kulunud, rööpad kiibil sees , höbedane taust väljas, senimaani kaart töötab. icon_lol.gif
Arvata on, et kiibid ikka väga örnakeseks jäänud viimaste aastatega. Taskus muidugi ei hoia kaarti, ikka rahakoti vahel.

_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 16:57:54 vasta tsitaadiga

mobiili-ID äkki icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 18:18:27 vasta tsitaadiga

raul141 kirjutas:
Üle viie aasta kasutanud ühte sama kaarti ja ikka vask höördumisega kulunud, rööpad kiibil sees , höbedane taust väljas, senimaani kaart töötab. icon_lol.gif
Arvata on, et kiibid ikka väga örnakeseks jäänud viimaste aastatega. Taskus muidugi ei hoia kaarti, ikka rahakoti vahel.


Mina alates 2006 algusest ja igapäevaselt kümneid kordi..
Loomulikult tekivad kraavid, kuid ei midagi, mis takistaks kasutamist..
Samas huvitav, misasi see Sul hõbedane seal olla võiks?
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 11.04.2010 20:44:51 vasta tsitaadiga

Vot ei tea, aga midagi heledat seal on. Kas nüüd just hõbedane.............
kännuämmelg kirjutas:
raul141 kirjutas:
Üle viie aasta kasutanud ühte sama kaarti ja ikka vask höördumisega kulunud, rööpad kiibil sees , höbedane taust väljas, senimaani kaart töötab. icon_lol.gif
Arvata on, et kiibid ikka väga örnakeseks jäänud viimaste aastatega. Taskus muidugi ei hoia kaarti, ikka rahakoti vahel.


Mina alates 2006 algusest ja igapäevaselt kümneid kordi..
Loomulikult tekivad kraavid, kuid ei midagi, mis takistaks kasutamist..
Samas huvitav, misasi see Sul hõbedane seal olla võiks?

_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.04.2010 21:16:32 vasta tsitaadiga

8 aastat pidevalt töötanud kenasti.
Vaid ID-kaart ise on pooleks murdunud, seega füüsiliseks autentimiseks ta enam ei kõlba icon_biggrin.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 22:47:15 vasta tsitaadiga

Mul ei tööta ID kaart mupo kaadrilugejates.. Ülejäänud kohtades töötab ilusti icon_lol.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 22:55:17 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
Mul ei tööta ID kaart mupo kaadrilugejates.. Ülejäänud kohtades töötab ilusti icon_lol.gif

vahepeal endal sama jama icon_lol.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 15:13:43 vasta tsitaadiga

On siis nii väga kriibitud või siis hullus olukorras võrreldes Teie kaartidega ?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 15:29:07 vasta tsitaadiga

See on päris kulunud. Mu 2003. a. välja antud kaardi kiip on kasutust päris korralikult saanud, aga sellist kulumist pole.
Äkki tõesti need viimased paaril aastal väljastatud kaardid on kvaliteedilt hullemad kui esimesed partiid.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 15:35:03 vasta tsitaadiga

Mul lausa särab võrreldes teie omadega icon_smile.gif
Välja antud 2004
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannp
HV kasutaja
jannp

liitunud: 07.06.2009




sõnum 12.04.2010 20:00:25 vasta tsitaadiga

Mul oli sama lugu, räägiti ekspertiisist ja asjadest, kuid kahjuks oli tol hetkel mul vaja uut ID-kaarti 1-2 päeva jooksul. Kui siin tuleb välja, et kannataid on rohkem kui paar tk, siis võiks mõelda märgukirjast või kahjunõudest PPA-le.

viimati muutis jannp 12.04.2010 20:38:16, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 20:12:55 vasta tsitaadiga

jannp kirjutas:
Mul oli sama lugu, räägiti ekspertiisist ja asjadest. Lõpuks olin ikkagi sunnitud kiirkorras uue kaardi tegema. Küsisin, et kas seda ID-kaarti peab hoidma siidikotis ja kasutama ainult pühapäeval....

Sama siin ja maksingi 250 krooni. Tuleb välja, et probleem on laiem ja me pole ainukesed.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erxxx
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2002




sõnum 14.04.2010 13:59:50 vasta tsitaadiga

Minul andis kaart 4 aastaga otsad - maksin kah raha ära, kuna kaardiga oli suht kiire
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 14:10:27 vasta tsitaadiga

Mul on ka kaart alla andnud, enam ei loe välja midagi. icon_sad.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 14:12:43 vasta tsitaadiga

ise kahh juba korra vahetanud...id kaart igal sammul pmst vajalik/mugav asi, seega ei saa kohe üldse aru neist kel siiani pole id kaarti, kuidas nad asju ajavad...eriti neid asju mis puudutab pangandust jne... icon_rolleyes.gif
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 15:33:44 vasta tsitaadiga

Paroolikaardiga ?!?!...suht tüütu paroolikaarti kasutada ja passi kaasas kanda (vahepeal ikka hädasti vaja, aga rahakoti vahele ei mahu ju...), sellepärast sain kh lõpus id kaardi tehtud icon_razz.gif Loodan, et mul rahakoti vahel ära ei kulu nagu teised kaardid icon_biggrin.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 15:56:55 vasta tsitaadiga

funky_monk, Aeg korralik rahakott muretseda icon_question.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 18:29:02 vasta tsitaadiga

funky_monk kirjutas:
Paroolikaardiga ?!?!...suht tüütu paroolikaarti kasutada ja passi kaasas kanda (vahepeal ikka hädasti vaja, aga rahakoti vahele ei mahu ju...), sellepärast sain kh lõpus id kaardi tehtud icon_razz.gif Loodan, et mul rahakoti vahel ära ei kulu nagu teised kaardid icon_biggrin.gif


näehh..id kaart siis olemas...aga siin ära identida pole veel viicinud jahh icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 18:36:38 vasta tsitaadiga

Minu ID kaart suri ka ära, nüüd olen tagasi paroolikaardi peal. Varsti peab uue hangeldama.
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 19:27:43 vasta tsitaadiga

mulgi tiksub teine kaart, kuna kiip ütles üles,
Helistasin Kodakondsus- ja Migratsioonibüroose, sealt öeldi, et tulge kohale ja me kontrollime kaardi üle, et mis sel viga on.
Läksin kohake, seal tädike lükkas id kaardi lugejasse, siis vastas, ei tööta jah icon_biggrin.gif
Daa, seda tean isegi et kaarti ei loe välja icon_lol.gif
Eks siis tellisin uue

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 19:33:06 vasta tsitaadiga

Minu ID-kaart suri peale esimest kasutamist thumbs_down.gif
Autentisin siin foorumis ennast ära ja pärast seda pole kordagi õnnestunud seda tööle saada. Olen proovinud mitmeid lugejaid ja arvuteid, kus teiste kaardid töötavad veatult! thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 19:49:12 vasta tsitaadiga

kummaline.. mul ei võtnud küll ämmatütre kaardi vahetamine "garantiikorras" palju aega. natuke mölisemist oli ja mingi papp tuli ka lauda laduda.. aga mäletamist mööda see 250 küll polnud
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2010 21:25:07 vasta tsitaadiga

jeesus188, green, its2cold, kännuämmelg,

See segadus, kes mida kirjutas oli vist minu tekitatud. icon_redface.gif
Tahtsin tsiteerida, aga märkamatult muutsin modereerimisreziimis hoopis jeesus188 postitust.
"muuda" nupp on täpselt "tsiteeri" koha peal - ju ma märkamatult seda litsusin.
Sorry!
Lükkasin selle segaduse kogu täiega Adminfoorumisse ja arutelu panen siit edasi tsitaatidena tagasi.
Aga mingi info läks ikkagi kaduma seoses selle väära "muutmisega".

tsitaat:
Ma ju ostan riigi käest kaupa ,järelikult peaks olema 2 aastat pretensioonide esitamise aeg

voyager_est kirjutas:
Id-kaart ehk isikutunnistus on riigi omand täpselt niisamuti kui seda on pass.
Id-kaardi valdaja pilt ja nimi võivad kaardi peal olla, aga ID-kaart on ikkagi riigi oma.
Ja raha ei maksa te mitte ID-kaardi omandamise eest, vaid riigilõivuna taotlusankeedi läbivaatamise eest.
Seda pidi on asjad.

green kirjutas:
osaliselt nõus sellega, et jahh riigi oma...aga kui ma olen juba kord selle taotlenud ja maksnud riigilõivu ja selle kaardi kätte saanud siis ikkagist peaks garantii kehtima kui sellega juhtub miskit milles mina kui kasutaja süüdi pole

kännuämmelg kirjutas:
ok.. ma arvan, et kui Sa saad passi/id- kaardi, millel ilutseb SInu nime kõrval tundmatu afroeurooplase moll või kalkuleerimatu isikukood, ei teki SUl ega ka valjastaval poolel hetkeksi kahtlust, kelle kuludega dokument ümber tehakse?
Mis erinevus on nüüd taolisel keisil ja mittetoimival ID-kaardil Sinu mätta otsast vaadatuna?
Ehk siis riigi poolt pealesunnitud vahend on kasutamiskõlbmatu, seega kehtetu mõlemil juhul. Samuti pole enamikel juhtudel ka kaardi omanik selle riknemises süüdi vaid hoopis kaardi tootja, kellega riigil on omakorda omad lepingud ning seega ka õigused
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2010 13:52:05 vasta tsitaadiga

green kirjutas:
funky_monk kirjutas:
Paroolikaardiga ?!?!...suht tüütu paroolikaarti kasutada ja passi kaasas kanda (vahepeal ikka hädasti vaja, aga rahakoti vahele ei mahu ju...), sellepärast sain kh lõpus id kaardi tehtud icon_razz.gif Loodan, et mul rahakoti vahel ära ei kulu nagu teised kaardid icon_biggrin.gif


näehh..id kaart siis olemas...aga siin ära identida pole veel viicinud jahh icon_biggrin.gif


Pole kaart veel käes, nädala pärast alles tuleb, kui mitte varem v hiljem. Usu mind, esimese asjana kui kätte saan, autendin foorumis ennast ära icon_razz.gif

Muidu kulumises mul süüdi jah just seesama rahakott...
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 15:21:44 vasta tsitaadiga

Sorri, et vana teema üles võtan. Käisin eile kinos, kus piletite väljatrükk käib ID-kaardiga (netist ostetud piletid siis). Peale seda, kui see tädike mu idukaardi sinna apastraati pani ja piletid välja trükkis, lakkas mu kaart töötamast. Kuidas selline asi üldse võimalik saab olla. Paar tundi enne filmi sai just sellega netist piletid ostetud. Asja teeb kurvemaks see asjaolu, et mu mobiilID on aktiveerimata ja selleks tuleb ka kaarti kasutada. Kellelgi soovitusi, kogemusi?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 15:46:01 vasta tsitaadiga

Eks asjad lähevad ikka kasutades katki. Mine ja telli uus ID-kaart icon_sad.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 17:04:55 vasta tsitaadiga

ZacXz kirjutas:
Sorri, et vana teema üles võtan. Käisin eile kinos, kus piletite väljatrükk käib ID-kaardiga (netist ostetud piletid siis). Peale seda, kui see tädike mu idukaardi sinna apastraati pani ja piletid välja trükkis, lakkas mu kaart töötamast. Kuidas selline asi üldse võimalik saab olla. Paar tundi enne filmi sai just sellega netist piletid ostetud. Asja teeb kurvemaks see asjaolu, et mu mobiilID on aktiveerimata ja selleks tuleb ka kaarti kasutada. Kellelgi soovitusi, kogemusi?

Sai ehk mingi laksu seadmelt? Mitte üheski lugejas enam ei tööta?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 23:55:10 vasta tsitaadiga

Pole olnd võimalust teistes seadmetes kasutada, lähen homme KMA´sse nõu küsima. Ehk saan oma mobiilID kuidagi aktiveeritud.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2010 07:42:43 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
Mul lausa särab võrreldes teie omadega icon_smile.gif
Välja antud 2004
Spoiler Spoiler Spoiler

Veidike vana teema aga näeb selline välja aga toimib veel icon_razz.gif :
Spoiler Spoiler Spoiler


Välja antud 19.01.2005 thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2010 22:23:37 vasta tsitaadiga

keda see hõbedaks kulumine kotib ?? kaart töötab ikkagi icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 20:48:04 vasta tsitaadiga

Uue kaardi saamisest vähem kui aasta möödas ja paistab, et sellel kiip läbi. Id kaardilugeja enam kaarti üles ei leia... kopp.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metavo
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 14:38:22 vasta tsitaadiga

ZacXz kirjutas:
Sorri, et vana teema üles võtan. Käisin eile kinos, kus piletite väljatrükk käib ID-kaardiga (netist ostetud piletid siis). Peale seda, kui see tädike mu idukaardi sinna apastraati pani ja piletid välja trükkis, lakkas mu kaart töötamast. Kuidas selline asi üldse võimalik saab olla. Paar tundi enne filmi sai just sellega netist piletid ostetud. Asja teeb kurvemaks see asjaolu, et mu mobiilID on aktiveerimata ja selleks tuleb ka kaarti kasutada. Kellelgi soovitusi, kogemusi?

Oli see Tartu Ekraanis? Mul oli see viimane koht kuhu kaardi sisse pistsin enne kui töötamast lakkas.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2011 12:26:24 vasta tsitaadiga

Forgotten kirjutas:
Uue kaardi saamisest vähem kui aasta möödas ja paistab, et sellel kiip läbi. Id kaardilugeja enam kaarti üles ei leia... kopp.gif


minu kaart pidas 7a vastu. 3a oleks veel edasi kehtinud. eks aasta aega ajateenistuses rinnataskus kandmine andis ka oma hoobi.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.06.2011 18:33:43 vasta tsitaadiga

Mul on üldse üks naljakas kooslus. Lugejaks on tavaline SCR3310 ID-kaardilugeja, see minu kaarti ei taha üldse lugeda, ei lähe tuluke põlema, siis väidab, et pole kaarti sees jne. Samas kõik teised kaardid töötavad seal ilusti. Samas jällegi, minu ID-kaart töötab kõikides teistes lugejates ka perfektselt icon_biggrin.gif.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 21:52:43 vasta tsitaadiga

Dijital, su kaart on pirtsukott. icon_biggrin.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mesilane
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2004




sõnum 12.09.2011 12:50:34 vasta tsitaadiga

Üritasin 64-bit Ubuntule PIN2 ja digiallkirja toetust saada originaal installeriga. PIN1 ja isikutuvastus töötas enne suurepäraselt.
Asi lõppes kehvasti ja süsteemi update enam ei toimi, sest Ubuntu "natty" varianti ID-installeri repositooriumis pole icon_sad.gif

Err https://installer.id.ee natty/main amd64 Packages
The requested URL returned error: 404
Ign https://installer.id.ee natty/main Translation-en_US
Ign https://installer.id.ee natty/main Translation-en
W: Failed to fetch https://installer.id.ee/media/ubuntu/dists/natty/main/binary-amd64/Packages The requested URL returned error: 404
E: Some index files failed to download. They have been ignored, or old ones used instead.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2011 12:54:56 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
Forgotten kirjutas:
Uue kaardi saamisest vähem kui aasta möödas ja paistab, et sellel kiip läbi. Id kaardilugeja enam kaarti üles ei leia... kopp.gif


minu kaart pidas 7a vastu. 3a oleks veel edasi kehtinud. eks aasta aega ajateenistuses rinnataskus kandmine andis ka oma hoobi.


Mu kaardil saab 19. jaanuaril 10 aastat täis. Kiip töötab kenasti thumbs_up.gif.

Samas tiba kurb ka, tuleb oma ilusa meeldejääva seerianumbriga A00000xx kaart uue ja kehvema vastu vahetada. icon_sad.gif

Uued kaardid kehtivad nüüd üldse ainult 5a või?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2011 13:40:02 vasta tsitaadiga

Jup. 5 aastat nii ID-kaardil kui ka passil uueks kehtivusajaks.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2011 22:11:42 vasta tsitaadiga

Serdid veel vähem icon_neutral.gif

Minu oma lõpetab kehtivuse 2015

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2011 11:26:42 vasta tsitaadiga

mesilane kirjutas:
Üritasin 64-bit Ubuntule PIN2 ja digiallkirja toetust saada originaal installeriga. PIN1 ja isikutuvastus töötas enne suurepäraselt.
Asi lõppes kehvasti ja süsteemi update enam ei toimi, sest Ubuntu "natty" varianti ID-installeri repositooriumis pole icon_sad.gif

Err https://installer.id.ee natty/main amd64 Packages
The requested URL returned error: 404
Ign https://installer.id.ee natty/main Translation-en_US
Ign https://installer.id.ee natty/main Translation-en
W: Failed to fetch https://installer.id.ee/media/ubuntu/dists/natty/main/binary-amd64/Packages The requested URL returned error: 404
E: Some index files failed to download. They have been ignored, or old ones used instead.

Valest kohast otsid, mina võtsin siit: http://code.google.com/p/esteid/wiki/Ubuntu?wl=et
Ja töötab laitmatult, samuti Ubuntu 64-bit.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 07.02.2012 18:49:35 vasta tsitaadiga

Mul selline probleem, et peale igat korda, kui ID kaardi arvutist eemaldan ja uuesti tarvis id kaarti kasutama hakata, ütleb Swedbank (näiteks) vale parool, kui sisestan püsiparooli. S.t. ei tunne kaarti ära. ID kaardihaldusvahendit avades viskab ette järgneva teate:


Mida annab teha, et seda teadet ei tuleks ja kõik toimiks kohe, kui id kaardi arvutisse lükkan?
Tegemist siis selle uuema idkaardiga, millel kiip tagumisel küljel (kaardihaldus ka uuendatud) ja kasutan Chrome (kuigi ka firefox ei tunne kaarti enne ära, kui see toiming tehtud). Annab selle vastu midagi teha või on paratamatus?
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Id-kaart mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.