Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  WD tehasegarantii ja sellega seonduv. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.12.2009 21:45:10 WD tehasegarantii ja sellega seonduv. vasta tsitaadiga

Terre lapsed.
Tahan teile jutustada jupi kaupa loo sellest, kuidas läks katki wd 500AKS ketas ja kuidas see tehases ümber vahetatakse ning sellest, mis kaasneda võib.

ehk siis kui sul on katkine WD ketas, mis kindlasti ei ole OEM, võid siia -> http://support.wdc.com/warranty/ toksida oma ketta seerianumbri ja nad teatavad sulle, kas ketas on nende poolt garanteeritud või mitte. minu oma oli. täitsin seal hulga ankeete, sarnaselt seagate iga, mida olen siiamaale kolm korda kasutanud ja positiivselt, tekitatakse sulle "kleebised" (label) millel nende jaoks oluline info sinu andmete, ketta andmete ja RMA taotlusega. MInu ketast oodatakse poolas. Pakkima peaksin ma ketta sarnaselt seagate iga, ehk siis pappkarpi, poroloni sisse, antistaatilisse kotti. Õnneks on seagate ist saadetud kast alles ja sellega probleemi ei tule. Ainsa miinusena tuleb ise kanda saatmiskulud, mida peaks olema miski 125krooni EP d kasutades. RMA aegub kuu ajaga, seega peale avalduse tegemist tuleks kuu aja jooksul asi teele panna, muidu tuleb teha uus RMA.
Lühidalt kettast: 500 gigane ketas näitab ennast 800 gigasena ja kolmes tükis. Data Lifeguard saatis mu otseselt kure juurde.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 26.12.2009 21:52:19 vasta tsitaadiga

WD puhul peaks saama ketast saata ka läbi maaletooja või arvutipoe kaudu kust ta algselt osteti. Nt mina sain niimoodi teha paar kuud tagasi, mingit postikulu ega pakkimise vaeva endal ei olnud. (poe poolt antud garantii oli läbi, tehasegarantii keshtis veel mingi 2 kuud)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.12.2009 21:56:09 vasta tsitaadiga

ma ei tea, kust mu ketas tuli icon_wink.gif
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 15:46:35 vasta tsitaadiga

Kusjuures endal sama teema välise WD5000AAKS kettaga. Lihtsalt otsustas, et enam ei tööta.
Poest öeldi, et kui 2 aastat läbi siis peab ise ajama garantii asju.

_________________
Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.12.2009 20:02:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

2 aastat läbi siis peab ise ajama garantii asju.

see sama ongi teha, et teed ülal RMA ja saadad poola.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2010 17:26:37 vasta tsitaadiga

minu ketas läks SurfData kätte ning nemad tegelevad edasi thumbs_up.gif aga jälgin endiselt
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2010 17:47:03 vasta tsitaadiga

millal teele paned?
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2010 19:43:19 vasta tsitaadiga

mina panin enda oma täna. 260 krooni läks.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustiCas
HV kasutaja
mustiCas

liitunud: 18.09.2004




sõnum 07.01.2010 15:05:10 vasta tsitaadiga

Kas WD`l on Eestis maaletooja kah, kes selle garantiiga tegeleb? Mul on üks WD500AAKS, millel päringu järgi garantiid kuni 07/2011, aga ostupaberid puudu. Äkki saab läbi maaletooja sellega tegeleda?
Turuhinnaga 500-700kr ketta vahetamiseks 260kr välja käia ja rabeleda on ikka totter.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.01.2010 15:18:17 vasta tsitaadiga

pole tahtnud keegi ilma ostudokumentide või nende juurest mitte pärineva kettaga tegeleda. 260kr on parem kui uuesti 600+ maksta..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2010 18:43:28 vasta tsitaadiga

Loen, et kõikidel saadetistel peab olema peal RMA number. Ilma RMA numbrita saadetised saadetakse saatjale tagasi.
Kust ma selle RMS numbri saan? Kas saadavad mulle mailiga vms?

_________________
Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.01.2010 23:45:51 vasta tsitaadiga

neile vajalik inf on selel kleebisel, mida sul palutakse kasutada.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2010 19:48:54 vasta tsitaadiga

Ei saa aru ausaltöeldes.
Kas RMA number = serial number?

_________________
Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.01.2010 09:25:51 vasta tsitaadiga

kui nüüd " awaiting for product" tõele vastab, läks tähitud pakk teel poola kaduma. thumbs_down.gif
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2010 09:41:07 vasta tsitaadiga

oeh, tuleb endalgi wd rma lugu ette võtta... :/
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.01.2010 12:32:17 vasta tsitaadiga

suhtlesin EP ga ja mu ketas on kuskil poolas. poola posti veeb on aga " in polsky only" ja töötaja mulle sealt infot anda ei osanud. saatsin WD le kirja, et ketas on poolas kadunud ja et nad ootaks. näis. RMA läheb homme hapuks.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2010 14:21:58 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
Ei saa aru ausaltöeldes.
Kas RMA number = serial number?

RMA number antakse sulle peale vajaliku info vahetust. Ehk siis põhimõtteliselt juhtumi number.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.01.2010 19:02:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Response (George A.) 01/20/2010 06:25 AM
Dear LAURI,

Thank you for your reply.

I apologize for the miss-information provided, the expiration is the 24th not the 4th, as long as we receive it, then there's won't be any problem and your drive will be processed, please allow few days for the status to be updated, as soon as we ship the drive , you will receive an email confirming the status.

I hope that we have met your expectations today and that you are satisfied with our service. If you have any further questions, please reply to this email and we will be happy to assist you further.

Sincerely,
George A.
Western Digital Service and Support


thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2010 20:16:22 vasta tsitaadiga

Kaua tavaliselt läheb kui see RMA number mulle saadetakse?
_________________
Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustiCas
HV kasutaja
mustiCas

liitunud: 18.09.2004




sõnum 27.01.2010 20:54:33 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
Kaua tavaliselt läheb kui see RMA number mulle saadetakse?

Sa saad selle samal ajal, kui RMA`d vormistad. Vaata kusagile "shipping details" vms alla.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 12:19:45 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
Kaua tavaliselt läheb kui see RMA number mulle saadetakse?

Koheselt, kui oled WD kodulehel ankeedi ära täitnud. Saadetakse kogu info koos linkidega e-mailile. Seal on juhised, etiketid ja muu info olemas.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.02.2010 09:14:47 vasta tsitaadiga

[===> Please enter your reply ABOVE this line <===]

Dear LAURI ,

This is a confirmation that we have shipped to you your replacement drive
for RMA #81648639. If you have any questions about your RMA please reply
to this email. If the information is correct, please do not reply back to
this email.


RMA Number: 81648639

--------------------------------------------------------------

The UPS tracking number for your replacement shipment can be obtained by
clicking the tracking # link in our RMA Status page (link provided below).
It takes approximately 48 hours for the tracking number to be available.


Replacement drive(s) have been shipped to:


HALLELUUJA! beer_yum.gif

nüüd on siis UPS is ka olemas.
Location Date Local Time DescriptionWhat's this?
FRANKFURT, DE 08/02/2010 18:13 ORIGIN SCAN
DE 08/02/2010 10:17 BILLING INFORMATION RECEIVED

Tracking results provided by UPS: 08/02/2010 12:43 ET

UPS näitab ,et ketas on jälle poolas. icon_lol.gif

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2010 12:25:12 vasta tsitaadiga

Poolasse tulnud ja Poolast väljuvaid tähitud saadetisi saab jälgida siit:
http://www.pocztex.pl/dokl_inf_telef.php

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.02.2010 16:24:07 vasta tsitaadiga

UPS tõi paki täna ära. sees on identne ketas. refurbished kohta märki pole.
Et siis ketta vahetamine oli 6 jaanuar kuni 12 veebruar, vahepeal pidi suhtlema EP ga ning EP pole mulle järelpärimisele vastanud.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 01:33:04 vasta tsitaadiga

minul tegi SurfData kogu töö ära. Kiitused neile(y)
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 22:35:59 vasta tsitaadiga

nimelt mul siis 1tb green power peetis!

ei ole kahjuks paberit kah enam alles(ostu paberit ja poodi ka ei mäleta) mingi pood kuskil Iirimaal oli......

kas on mul üldse mõtet saata või käin parem juba 1K+ välja uue eest?
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.03.2010 12:51:16 vasta tsitaadiga

loe palun esimest posti. tehasegarantii kasutamiseks ei ole vaja sul ostuarvet, vaid ketta peal olevaid koode ja numbreid. saada tähitud postiga, siis on võimalik EP kaudu pakk kaduma jäämise korral välja otsida vms.
1. wd veebis mille lingi ma andsin, toksid koodid, siis täidad ankeedi ja tellid rma. ( iirimaalt ketta ostsid, suudad ilkmselt keelest ka veebs aru saada)
2. paned ketta pakki nii, nagu nad tahavad: penoplasti kasutada ei tohi, küll aga antistaatilist kotti ja poroloni.
3. kleebid paki peale need labelid, mis wd sulle selleks annab, nende peal on nende aadress, sinu andmed ja sinu tehtud RMA number, etnad leiaksid vajadusel baasidest lisainfo.
4. paned EP s paki tähituna teele. maksis mulle 263krooni ja see on ainus kulu.

veebist saad jälgida, kas nad on ketta saanud ja kui nad saanud on, saadavad sulle UPS iga asenduse, mida saab samuti jälgida. kui mul tuli viivitus, suhtles WD klienditugi ka mõistlikult ja sain ketta vahetatud ka peael seda, kui 1 kuuline tähtaeg läbisai.

edu. teine variant on, et maksad mulle natuke ja ma teen selle sinu eest. saad siiski odavamalt kui uus ketas tuleks.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2010 12:46:47 vasta tsitaadiga

Mul suri ka siin üks WD5000AAKS ära, ning WD lehelt leidsin, kui S/Ni sisse panin, et 4/23/2010 on warranty expireing date. Seega tuleb vist kiirelt teha. icon_biggrin.gif
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.03.2010 14:46:12 vasta tsitaadiga

suht jah. kui kohe RMA ka ra tegid, siis pole hullu.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2010 15:27:26 vasta tsitaadiga

Tegin ära, kohe viin posti. Nende kruvi kohtade peal on mul natuke värvi maha kraapinud, ei tea kas see on nüüd väga halb? :S
Nagu siin pildil:

A noh ära saadan ikkagi. icon_smile.gif

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.03.2010 15:38:04 vasta tsitaadiga

korrektor ja must marker tehti milleks?
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 15:34:27 vasta tsitaadiga

uuuh icon_biggrin.gif võtan paki lahti töötlen veidike siis markeriga icon_smile.gif

_________________


Panin objekti teele. icon_smile.gif 930g ja 142kr.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2010 09:50:23 vasta tsitaadiga

Mul andis "tööl" olles WD väline ketas otsad , pidas vastu 3 kuud aga poe garantii oli ainult 15 päeva kuna tegu oli baasi PX-ga. Kas keegi teab Eestis WD maaletoojat kelle poole pöörduda, karbid ja ostutshekid on olemas.

viimati muutis Erik_Est 19.03.2010 12:30:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.03.2010 11:47:46 vasta tsitaadiga

aspis? tehase garantiid ei rakendu sellele?
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2010 12:31:08 vasta tsitaadiga

Tehasegarantii oli vist kuni 3 aastat . Aspis?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.03.2010 12:32:21 vasta tsitaadiga

aspis on 1 maaletoojatest. gnt on teine. tehasegarantiid saad esimeses postis oleval lingil kontrollida.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2010 14:18:31 vasta tsitaadiga

Aspise kontakte ei suutnud leida ja GNT saatis viisakalt pikalt kuna ketas ei ole neilt ostetud. icon_confused.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.03.2010 15:03:26 vasta tsitaadiga

siis teed veebis RMA ja saadad otse poolasse. milles kühvel?
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Starfield
HV kasutaja
Starfield

liitunud: 13.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2010 16:32:10 vasta tsitaadiga

Asbis, mitte aspis. laurks paneb siin oma slängis. icon_smile.gif

http://www.asbis.ee/contact/index.cfm
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.03.2010 16:47:19 vasta tsitaadiga

jaajah. geel behme.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2010 17:02:19 vasta tsitaadiga

Suured tänud teeviitade eest , kuid kahjuks sealtpoolt vastus kah sama; ei saa aidata. icon_confused.gif Eks ma üritan hakata tehasesse saatma.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.03.2010 17:21:09 vasta tsitaadiga

mis seal üritada. teed sn ide j2rgi rma, paned ketta pakki ja saadad EP ga minema..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 26.03.2010 12:00:13 vasta tsitaadiga

Lugesin teema läbi ja loodetavasti ei lähe mul seda endal vaja. Nimelt sai kolmapäeval samuti üks WD ketas soetatud, siiani olen eelistanud Samsungi.
Natuke kõrvaline küsimus aga kas ketta ümber vahetamise kõrval on keegi katsetanud ka seal olevate andmete taastamist? Ma ei mõtle siin Eesti, vaid nii, et saadad neile ketta, nemad taastavad sellelt andmed ja saadava siis need uue ketta peal tagasi. Vähemalt esimeses postituses antud lingil oli ka valik Recovery. Või on see liiga palju tahta?

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.03.2010 12:04:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Samsungi.

samsungil pudub võimalus, et lõpp-kasutaja ketta neile saadab. reaalselt saad sa eestist 2 aastat garantiid maksimaalselt.
samsungi ketastel on 1 väikseim SMART varu.
eestis ( toivose juures ) on andmete taastamine kordi odavam ja kiirem. enamasti ketas ise ei maksa küll aga andmed. recoveryga olmselt kaasneb sulle kelleltki ( ontrack vist ) arvel iseenesest huvi korral võid ju uurida ja siia lühikokkuvõtte teha.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 26.03.2010 12:05:50 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
Lugesin teema läbi ja loodetavasti ei lähe mul seda endal vaja. Nimelt sai kolmapäeval samuti üks WD ketas soetatud, siiani olen eelistanud Samsungi.
Natuke kõrvaline küsimus aga kas ketta ümber vahetamise kõrval on keegi katsetanud ka seal olevate andmete taastamist? Ma ei mõtle siin Eesti, vaid nii, et saadad neile ketta, nemad taastavad sellelt andmed ja saadava siis need uue ketta peal tagasi. Vähemalt esimeses postituses antud lingil oli ka valik Recovery. Või on see liiga palju tahta?
Internetis on võimalik selliseid firmasid leida. Võta vaid vaevaks ometigi veidigi googlet kasutada.
Aga nende kodulehel hindasid vaadates jälgi, et sul ikka istumise all korralik tool oleks. Jalapealt maha prantsatades võid endale viga teha icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 27.03.2010 14:16:43 vasta tsitaadiga

Küsimus oli ikkagi selles, et ostsin WD ja mõeldes ette selle garantii suhtes, küsisingi teema algataja postituses toodud lingil http://support.wdc.com/warranty/ näidatud valiku -> end user -> järel tulevaid valikuid: warranty check, product replacement RMA, RMA status ja Data Recovery. Selle viimase kohta oligi algne küsimus, et kas keegi on seda lasknud teha ja kuidas ollakse sellega rahul.
Ma olen ka kokku puutunud Eestis küsitavate andmete taastamise hindadega ja võin öelda, et siiani pole neid veel maksnud. Kulu on piirdunud samasuure ketta soetamisega.

Aga WD SMART näitab tõesti imelikku väärtust: Reallocated sector count: value 200, threshold 140 (uuel kettal) ja kaua kasutatud samsungil oli see 100/11. Kuidas ma sellest peaksin aru saama sest 200/140 vahe on märksa väiksem kui 100/11 suhtarv?

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 21:31:43 vasta tsitaadiga

Alles nüüd märkasin, saatsin neile WD5000AAKSi ja vastu sain WD6400AAKSi. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif WD ftw
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 30.03.2010 21:51:48 vasta tsitaadiga

Mis seal ikka imelikku. Kui samaväärse mahtuvusega ketast pole võetakse lähim suurem. Ise sain ka 250 asemel 320-se.

Kusagil WD reeglites oli selline punkt olemas.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.03.2010 22:54:26 vasta tsitaadiga

igal pool on nii ,et samma või suuurem. eriti hea on kui sul on 5 aastase arantiiga ketas.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 11:25:01 vasta tsitaadiga

Minu välise WD5000AAKS kettal polegi garantiid? Kui on 2a, siis peaks veel olema, sest kettal on tootmiskuupäev 26 may 2008.
WD kodukas näitab järgmist:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  WD tehasegarantii ja sellega seonduv. mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.