|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
draggo
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2004
|
13.02.2008 13:20:52
Nokia N96 |
|
|
Eile ilmutas Nokia info uue telefoni kohta. Nimeks saab N96.
http://www.nseries.com/index.html#l=products,n96
Omadustest:
WCDMA2100/900 (HSDPA) / EGSM900, GSM850/1800/1900 MHz (EGPRS)
Kaal:125g
Pikkus: 103mm
Laius:55mm
Paksus:18mm
16GB internal flash memory, plus microSD memory card slot (hot swappable) for expandability and flexibility
128MB RAM, 256MB system memory
2.8 QVGA (240 x 320 pixels) LCD TFT display with up to 16 million colors
User Interface: S60 3rd edition, feature pack 2
Tundub täiesti isuäratav telefon.
_________________ Sleepwalkers - parim ansambel peo pidamiseks
KOMPAKT kontorimööbel |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
13.02.2008 15:13:12
|
|
|
GPS ka olemas Huvitav mis hinnaks kujuneb...
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kpihus
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
13.02.2008 15:55:21
|
|
|
huvitav on jälgida asjade kulgu. Alguses olid lihtsalt telefonid, siis tekkisid fotoaparaat-telefonid. Nüüd kipub rohkem sinna muldimeediakeskus-telefon poole trügima. Paistab, et kaamera on vähemasti marketingi seisukohalt veidi tahaplaanile jäetud. Huvitav asi on veel GPS. Hetkel tundub see olevat pigem nagu kasvaja telefoni küljes. Ei tea, kas ei ole turgu, või ei ole osatud GPS'i telefoni küljes õigesti marketeerida, igaljuhul tundub ta nagu võõrkeha olevat.
Enivei, pakun selle telefoni hinnaks 13 kilogrammi. Umbes sinna kanti on nad alguses kukkunud.
Aga see tegelane tundub juba olevad päris heaks alternatiiviks PDA'le. Ega ilmaasjada DELL, Fusi jms PDA'de tootmisest ei ole loobunud. Oleks sellel tegelasel vaal puuteekraan kah, siis oleks nagu rusikas silma auku.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
13.02.2008 16:34:59
|
|
|
ei usu eriti, et hind üle 10k läheb, telefon põhiliselt sama nagu n95 8gb.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
13.02.2008 16:38:11
|
|
|
Kole klots IMO.
_________________ ------ |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
13.02.2008 16:38:30
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| ei usu eriti, et hind üle 10k läheb, telefon põhiliselt sama nagu n95 8gb. |
uuenduseks on juures näiteks DVB-H, ehk siis põhimõtteliselt tv tüüner, mis eestis ei tohiks minu teada veel toimida
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
draggo
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2004
|
13.02.2008 17:23:51
|
|
|
kindlasti läheb hind üle 10k Kuna tegemist on ju N95 järeltulijaga ja N95 maksis ka üle 10k
_________________ Sleepwalkers - parim ansambel peo pidamiseks
KOMPAKT kontorimööbel |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
13.02.2008 19:43:22
|
|
|
| kpihus kirjutas: |
| Huvitav asi on veel GPS. Hetkel tundub see olevat pigem nagu kasvaja telefoni küljes. Ei tea, kas ei ole turgu, või ei ole osatud GPS'i telefoni küljes õigesti marketeerida, igaljuhul tundub ta nagu võõrkeha olevat. |
Endal üle poole aasta olnud 6110 navigator. Omal ajal kõikus valik E65 ja 6110 vahel ja peab tunnistama, et ei kahetse tehtud valikut. Originaalis sees olev kaart tunneb Tallinnat ja Riiat täiesti detailselt ja igati mõnusaks abimeheks osutunud. Imo ei vaja GPS marketingi - see kes teab milleks see hea ei vajagi mingit pähemäärimist.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kpihus
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
13.02.2008 20:12:55
|
|
|
| attrs kirjutas: |
| kpihus kirjutas: |
| Huvitav asi on veel GPS. Hetkel tundub see olevat pigem nagu kasvaja telefoni küljes. Ei tea, kas ei ole turgu, või ei ole osatud GPS'i telefoni küljes õigesti marketeerida, igaljuhul tundub ta nagu võõrkeha olevat. |
Endal üle poole aasta olnud 6110 navigator. Omal ajal kõikus valik E65 ja 6110 vahel ja peab tunnistama, et ei kahetse tehtud valikut. Originaalis sees olev kaart tunneb Tallinnat ja Riiat täiesti detailselt ja igati mõnusaks abimeheks osutunud. Imo ei vaja GPS marketingi - see kes teab milleks see hea ei vajagi mingit pähemäärimist. |
GPS vajab marketingi, sest see ei ole selline laiatarbekaup nagu näiteks fotokas. Neid inimesi, kes by default tahavad ja oskavad GPS'i kasutada on IMHO liiga vähe.
See selleks, tegelikult julgen väita, et keskmine kasutaja kasutab tänapäeva mobiiltelefonist 80% ajast ainult 20% kõigist funktsioonidest.
Siin teemas see ei ole muidugi oluline, telefon ise näeb edev välja, siiski, nagu mainisin, võiks puuteekraan ka veel olla.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
05.03.2008 23:47:44
|
|
|
Võiks ükskord ilma klappideta telefonid teha :S
Need lindid seal mis ühendavad neid klappe nii õrnakesed, maha kukuvad siis jälle pots ja pots katki need lindid, vahetus maksab ka miljoneid.
Aga mälu on küll palju + lisatav mälukaart kui õigesti aru sain
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yellowboost
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2003
|
07.03.2008 00:52:15
|
|
|
Idee järgi kui projektorfunktsioon oleks sees, mingi klaverimoodi asi ka ( näiteks see riidest kokkuvolditav vms ) siis idee järgi hakkav telefon varsti asendama ka sülearvuteid ?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kpihus
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
07.03.2008 19:42:25
|
|
|
| yellowboost kirjutas: |
Idee järgi kui projektorfunktsioon oleks sees, mingi klaverimoodi asi ka ( näiteks see riidest kokkuvolditav vms ) siis idee järgi hakkav telefon varsti asendama ka sülearvuteid ?
 |
Bluetooth klaver on juba leiutatud, suure pildi projetseerimisega on kahjuks veel probleeme. Aga samas lihtsalt meililugemiseks, asjade meeles pidamiseks ja lihtsamaks weebis surfamiseks asendab juba praegu üsna edukalt.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliver.ds
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2008
|
15.05.2008 16:01:09
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| ei usu eriti, et hind üle 10k läheb, telefon põhiliselt sama nagu n95 8gb. |
n95 8Gb oli 8Gb mälu, sellel on 16GB ja (soovi korral ka) MicroSD slot
_________________ 3DS FC = 1006-0987-7604
SWITCH FC = SW-1038-5983-8988 |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
15.05.2008 17:37:22
|
|
|
| Oliver.ds kirjutas: |
| striker13 kirjutas: |
| ei usu eriti, et hind üle 10k läheb, telefon põhiliselt sama nagu n95 8gb. |
n95 8Gb oli 8Gb mälu, sellel on 16GB ja (soovi korral ka) MicroSD slot |
tahad öelda, et see muudab hinda oluliselt suuremaks?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
15.05.2008 19:18:12
|
|
|
| eks see võib hinda mõjutada, samuti mõjutab hinda dvb-h olemasolu, kui juba n95 maksis 12k kui ta müüki tuli, miks peaks see siis kohe kindlasti alla 10k olema?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
15.05.2008 19:54:58
|
|
|
ma lihtsalt selle järgi oletan, et kui n82 müüki tuli (mis põhimõtteliselt sama nagu n95) maksis see ka ~7k, nii et ei usu et seegi väga palju kallim, 10k minu arust just paras hind.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliver.ds
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2008
|
15.05.2008 20:19:44
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| Oliver.ds kirjutas: |
| striker13 kirjutas: |
| ei usu eriti, et hind üle 10k läheb, telefon põhiliselt sama nagu n95 8gb. |
n95 8Gb oli 8Gb mälu, sellel on 16GB ja (soovi korral ka) MicroSD slot |
tahad öelda, et see muudab hinda oluliselt suuremaks? |
Ma arvan küll. Aga miski pole kindel.
_________________ 3DS FC = 1006-0987-7604
SWITCH FC = SW-1038-5983-8988 |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kpihus
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
26.05.2008 13:16:28
|
|
|
| Oliver.ds kirjutas: |
| striker13 kirjutas: |
| Oliver.ds kirjutas: |
| striker13 kirjutas: |
| ei usu eriti, et hind üle 10k läheb, telefon põhiliselt sama nagu n95 8gb. |
n95 8Gb oli 8Gb mälu, sellel on 16GB ja (soovi korral ka) MicroSD slot |
tahad öelda, et see muudab hinda oluliselt suuremaks? |
Ma arvan küll. Aga miski pole kindel. |
8Gb flashi maksab täna ca 20 taala ja seda pakendatud kujul (SD näiteks) jae ostes. Hulgi ostes ja paljast flash kivi, on hinnaks ilmselt mõni taal.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
27.05.2008 12:38:52
|
|
|
| mobile-review andmetel on telefoni hind u. 550 eurot euroopas ja (1000 USD Venemaal) ja arvestades et eestis lisatakse tavaliselt oma hind ka veel juurde siis arvan et see tuleb kohe päris kindlasti üle 10 k
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guardv
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
30.06.2008 19:38:08
|
|
|
nokia lipuilaevad ikka üle 10 kilo maksnud ja see läeheb ka kindlasti sinnakanti aga välimus on tõesti kole klots oleks võinud midagi ilusamat disainida välja näeb sama kole nagu n82 , n95 -e järeltuliast oleks ikka disaini poole pealt miskit uut oodanud see disain praegu tagasiminek, isegi uut tasutapilti pole suudetud välja mõelda
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
5 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hen-Ry
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2006
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
01.07.2008 20:37:13
|
|
|
ei tea millal Eesti müügile tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
01.07.2008 21:17:47
|
|
|
| võib-olla augustist, vähemalt mujale pidi küll selleks ajaks tulema
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
01.07.2008 21:44:55
|
|
|
| Bumer kirjutas: |
| võib-olla augustist, vähemalt mujale pidi küll selleks ajaks tulema |
tähele pannud et mitmedki telefonid tulevad just augustis välja ei tea kas mingi traditsioon v
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
03.09.2008 22:40:10
|
|
|
telefon jõudis nüüd turule. Hind 550euri ehk ~8500.- enne makse ja muud lisatud raha.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
04.09.2008 07:09:30
|
|
|
Midagi uut ja suurt see telefon küll mobiilimaailma ei too. N95 oli ja on siiamaani ikka väga kõvade võimalustega klots ja N96 vaevalt seda edu kordab kuna midagi uut peaaegu, et polegi. MobiilTV tugi on muidugi tore aga muid eeliseid ma N95 8Gb ees ei näe, mälu on muidugi ka rohkem aga see mind ei kõiguta. N96 näeb hoopis halvem välja ja minu jaoks kohati vajalikku infrapuna ühendust pole.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
05.09.2008 02:29:10
|
|
|
Teab keegi rääkida, kas ja millal seda DVB-H TV-tüünerit Eestis kasutada saab? Ega see vist pole see digilevi, millele kogu Eestis 2010. aastast üle on plaanitud minna?
| ot: |
| Iseenesest kehv idee analoogtelevisioon ära kaotada, Peipsi-äärsed külanaised peavad ka lastelastel poole pensioni eest digiboksi laskma linnast tuua, et kord nädalas Prillitoosi ja vahel uudiseid-ilmateadet vaadata... |
Mina ootaks meeleldi ära N96 klapita versiooni, umbes nagu N95-le tuli kamraadiks N82. Eks ta maitse asi ole, mulle on harjumatu, et näiteks trükkimisel aeg-ajalt vajaminev nooleklahv asub numbritest jupp maad eemal ja kõrgemal. Lisaks paistab vähemalt pildilt vaadates N96-l olema ka tüüpiline sliderite probleem - ülemine numbrite rida on otsapidi klapi alla topitud. Aga ootame ära ja katsume siis, Elisasse pidavat oktoobris müügile jõudma.
Kaamera näib kahjuks olema tagaplaanile jäetud. Kuhu küll on kadunud N82-l laineid löönud ksenoonvälk ja objektiivikate? Või jäetakse need N95-N82 stiilis järglasele?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
05.09.2008 03:05:17
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| Teab keegi rääkida, kas ja millal seda DVB-H TV-tüünerit Eestis kasutada saab? Ega see vist pole see digilevi, millele kogu Eestis 2010. aastast üle on plaanitud minna? |
Kasutatav suhteliselt suve algusest juba. Hetkel piirkonnaks küll ainult Tallinn. Samuti on määratletud ära, et kasutada saavad ainult EMTi kliendid. Kuidas see rehkendatud on pole aimugi... tänapäevase digitaalse maailma tagasilöögid vast... Kanalitevalikust copy-paste oleks nüüd "ETV, Kanal 2, Kanal 11, MTV Eesti, Seitse, Eurosport, Eurosport 2, Euronews, National Geographic, Discovery ja Jetix"
http://www.levira.ee/806est.html
http://www.levira.ee/859est.html
EDIT: tegelikult too viimane artikkel oli endalgi veel läbi lugemata ja seda lugedes jäi üks asi silma...
"Samuti on vähendatud pildi resolutsiooni (QVGA, 320'x 240 pikslit)" << no mida, mu telefoni ekraan on 800x352... see küll ilus pilt ei saa olema. Samuti suht kõik uuemad winniga seadmed tulevad juba resol 640x480 (mitte, et ma oleks eriti WM seadmeid dvb-h tuuneriga näinud. Gigabyte ja Eten on vist ainukesed hetkel, kel miskit sellist )
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
05.09.2008 14:47:49
|
|
|
telefon üpris läbikukkumine minu arust. Lihtsalt liiga hilja pandi müüki, oleks pidanud juba aprillis, hiljemalt mais tulema, siis oleks temas midagi uudset veel olnud, aga nüüd on ta juba konkurentidele jalgu jäämas.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanquish
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2004
|
05.09.2008 16:35:23
|
|
|
| Millisele konkurendile nimelt siis? Iphonele? Tehniliselt ta küll jalgu ei jää. Disaini osas pean siin eelnevatega nõustuma. Viimasl ajal on kõik Nokiad jube koledad välja hakanud nägema. Mina ootaks veel ära SE C905 vms ja vaataks siis, mis ostmist rohkem väärt(tean küll,et need telefonid pole eriti võrreldavad, kuna ühe näol on tegemist smartphone, teine on aga userphone vms. Mina võrdlen neid siiski, kuna mõlemal on mulle vajalikud funktsioonid olemas).
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
05.09.2008 18:28:37
|
|
|
| Vanquish kirjutas: |
| Millisele konkurendile nimelt siis? Iphonele? |
iphone pole minu silmis telefon, rohkem moeobjekt või nii.
Samsung INNOV8 näiteks läheb vaikselt mööda. Põhiliselt mõtlesin just seda, et nokia on umbes aasta lihtsalt vanat tehnikat uue korpuse sisse toppinud, kuigi oleks võinud rohkem edasi arendada.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RannoT
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2006
|
05.09.2008 22:26:38
|
|
|
täna sai näpitud seda N96, vähe jama tundus, et BL-5F akuga peab asi töötama ja 1,2,3 klahve on natuke jama vajutada, kuna klapi alaosa kohe vastu näppu, seeest on liugklapp tunduvalt mehisem kui N95 perekonnal, kindlasti ka vastupidavam. Üldiselt enda N95 8gb selle vastu ei vaheta
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
14.10.2008 23:32:46
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| Vanquish kirjutas: |
| Millisele konkurendile nimelt siis? Iphonele? |
iphone pole minu silmis telefon, rohkem moeobjekt või nii.
Samsung INNOV8 näiteks läheb vaikselt mööda. Põhiliselt mõtlesin just seda, et nokia on umbes aasta lihtsalt vanat tehnikat uue korpuse sisse toppinud, kuigi oleks võinud rohkem edasi arendada. |
Mul tekib ka huvi, et mis siis tõesti on parema hinna/võimaluste/kvaliteedi suhtega... kui n96 hetkel. Jätame välimuse kõrval, ma mõtlen nende seast, mis hetkel müügil on.
Ma ise pole nagu eriti midagi märganud... peale HTC toodete, mis paraku lähevad rohkem PDA telefoni funksiooniga nimekirja.
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martin256
HV vaatleja
liitunud: 01.07.2004
|
01.11.2008 13:14:32
|
|
|
| Vana N80 peal mängis LCG JUkebox vigadeta, ka aac+ raadioid. N96 peal jookseb kokku ning aac+ ei mängi. N96 enda raadiopleier on kohmakas, ei mängi ogg formaati ning aac+ on väga viletsa kvaliteediga. Kas aitaks, kui N96 enda raadiopleier maha võtta ja kuidas seda teha? Või on teisi lahendusi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
04.11.2008 16:54:32
|
|
|
| IceUul kirjutas: |
| striker13 kirjutas: |
| Vanquish kirjutas: |
| Millisele konkurendile nimelt siis? Iphonele? |
iphone pole minu silmis telefon, rohkem moeobjekt või nii.
Samsung INNOV8 näiteks läheb vaikselt mööda. Põhiliselt mõtlesin just seda, et nokia on umbes aasta lihtsalt vanat tehnikat uue korpuse sisse toppinud, kuigi oleks võinud rohkem edasi arendada. |
Mul tekib ka huvi, et mis siis tõesti on parema hinna/võimaluste/kvaliteedi suhtega... kui n96 hetkel. Jätame välimuse kõrval, ma mõtlen nende seast, mis hetkel müügil on.
Ma ise pole nagu eriti midagi märganud... peale HTC toodete, mis paraku lähevad rohkem PDA telefoni funksiooniga nimekirja. |
ma ei ütle, et n96 halb oleks, telefon on tegelt väga hea, aga hind on liiga palju, ta peaks maksma ~9000 või vähemgi.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IT-Kutt
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2007
|
23.11.2008 19:51:39
|
|
|
| Võimalusi vaadates on ta tõesti väga lähedane N95-le, paar asja on, mida N95l pole..Välimuse koha pealt on N96 siiski ilusam minu jaoks kui N95..
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
12.12.2008 13:57:23
|
|
|
hetkel kasutan antud telefoni ja pmst olen rahul...ainuke imelik asi on see et "aktiivse klapi" seadeid ple, emt tehnik ütles et pidavat normaalne olema kui nutitelefonidel osad funkt ära kaovad ...IMO uskumatu jutt!!!
DVB-H on päris lahe...ainuke jama et aku saab ikka megakiirelt tühjaks, eriti kui veel mobiil-TV kasutada.
edit: ja ongi nii...klapi funktsiooni ple ettenähtud sellele telefonile, naera ribadeks, pmst kõikide lisadega nokia ja kõige lihtsam funkt on puudu...võtab sõnatuks!!!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
17.12.2008 17:40:26
|
|
|
Tundub et mul on sama lugu kaduvate funktsioonidega ... või siis lihtsalt edal juhe kokku jooksnud. Teemaks ekraani energiasäästja ja kalendri ning kella kasutamine selleks. Telefoni saades näppisin selle kusagilt menüüs ilusasti peale aga ühel hetkel oli ta kadunud - ekraan säästurezhiimil lihtsalt must. Hakkasin siis menüüd lappama et paneks uuesti peale aga võta näpust - tundub nagu sellist valikut enam menüüs ei olegi . Juhendist ka nagu ei leidnud õiget kohta ... äkki keegi viitsib reaalselt telefoni pealt vaadata ja mulle vihje anda, millises menüüvalikus se seadistus asuma peaks. Aitähh!
Telefonist endast rääkides siis kahju et osad kolmanda osapoole programmid ei taha korralikult joosta - HandyClock näiteks ei anna äratussignaali jne.
terv
Kris.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
19.12.2008 11:35:34
|
|
|
| muidu aitaks aga kahjuks ple enam N96-te, kasutan nüüd N85.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zajets
HV vaatleja
liitunud: 31.05.2008
|
05.02.2009 11:40:03
|
|
|
| Kas keegi teab mis on N96 Balti regiooni kood. Tahaks nagu eesti keele peale panna.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
07.02.2009 20:29:13
|
|
|
Sain ka oma kätte täiesti kogemata selle telefoni. Paar päeva nüüd ringi käinud ja meeldi eriti. Esmaks on ta uimane ja kuidagi kohmakas. Pilti teeb kenasti ainult. See ongi ainuke argument miks ma seda kasutanud olen. Tundub ,et lähen SE w810i peale tagasi
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
07.02.2009 21:47:36
|
|
|
| Totu user kirjutas: |
Sain ka oma kätte täiesti kogemata selle telefoni. Paar päeva nüüd ringi käinud ja meeldi eriti. Esmaks on ta uimane ja kuidagi kohmakas. Pilti teeb kenasti ainult. See ongi ainuke argument miks ma seda kasutanud olen. Tundub ,et lähen SE w810i peale tagasi  |
Proovi viimane software update peale lasta, 12.xxx, sellega hulka kiirem ja töökindlam, see versioon 10.xxx mis koheselt peal on on väga kehva.
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
24.02.2009 15:58:01
|
|
|
Kas telefonist "teleka" vaatamine maksab ka midagi või tasuta ?
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
24.02.2009 16:58:02
|
|
|
| Totu user kirjutas: |
| Kas telefonist "teleka" vaatamine maksab ka midagi või tasuta ? |
tasuta kanalid ju, kes su käest ikka raha küsib.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
retsets
HV kasutaja
liitunud: 13.01.2008
|
03.05.2009 21:03:23
aku |
|
|
| aku on jura, 2 päeva näppimata peab vastu ehk idles. ja nt interneti raadiot kuulates 4 h.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
06.05.2009 09:05:29
Re: aku |
|
|
| retsets kirjutas: |
| aku on jura, 2 päeva näppimata peab vastu ehk idles. ja nt interneti raadiot kuulates 4 h. |
Olen 100% nõus... endal aku kahte päeva vastu ei pea tavalise kasutamise juures, kasutan tv-d, mp3 playerit ja telefoni regulaarselt.
Ainuke mis aitab on see, et igaks ööseks panna laadija taha.
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
07.06.2009 14:37:10
|
|
|
selle telefoniga on ainult häda. ükspäev lõpetasid osad nupud töötamise :S paar tundi töötasid ,siis ei töötanud ja nüüd enamasti üldse ei tööta. vahepeal aitas aku tagant võtmine korra ,aga nüüd pole sellest ka enam kasu. Mis telefonil viga on ? nuppude valik mis ei tööta on ka veider.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
08.06.2009 12:14:02
|
|
|
| Hard reset. Tarkvara uuendus.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
08.06.2009 12:42:40
|
|
|
hard reset ei aidanud. uusim tarkvara peal.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|