Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N96 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
draggo
HV kasutaja
draggo

liitunud: 08.01.2004




sõnum 13.02.2008 13:20:52 Nokia N96 vasta tsitaadiga

Eile ilmutas Nokia info uue telefoni kohta. Nimeks saab N96.
http://www.nseries.com/index.html#l=products,n96




Omadustest:
WCDMA2100/900 (HSDPA) / EGSM900, GSM850/1800/1900 MHz (EGPRS)
Kaal:125g
Pikkus: 103mm
Laius:55mm
Paksus:18mm

16GB internal flash memory, plus microSD memory card slot (hot swappable) for expandability and flexibility
128MB RAM, 256MB system memory
2.8” QVGA (240 x 320 pixels) LCD TFT display with up to 16 million colors
User Interface: S60 3rd edition, feature pack 2

Tundub täiesti isuäratav telefon. icon_smile.gif thumbs_up.gif

_________________
Sleepwalkers - parim ansambel peo pidamiseks
KOMPAKT kontorimööbel
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2008 15:13:12 vasta tsitaadiga

GPS ka olemas icon_smile.gif Huvitav mis hinnaks kujuneb...
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 13.02.2008 15:55:21 vasta tsitaadiga

huvitav on jälgida asjade kulgu. Alguses olid lihtsalt telefonid, siis tekkisid fotoaparaat-telefonid. Nüüd kipub rohkem sinna muldimeediakeskus-telefon poole trügima. Paistab, et kaamera on vähemasti marketingi seisukohalt veidi tahaplaanile jäetud. Huvitav asi on veel GPS. Hetkel tundub see olevat pigem nagu kasvaja telefoni küljes. Ei tea, kas ei ole turgu, või ei ole osatud GPS'i telefoni küljes õigesti marketeerida, igaljuhul tundub ta nagu võõrkeha olevat.

Enivei, pakun selle telefoni hinnaks 13 kilogrammi. Umbes sinna kanti on nad alguses kukkunud.

Aga see tegelane tundub juba olevad päris heaks alternatiiviks PDA'le. Ega ilmaasjada DELL, Fusi jms PDA'de tootmisest ei ole loobunud. Oleks sellel tegelasel vaal puuteekraan kah, siis oleks nagu rusikas silma auku.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2008 16:34:59 vasta tsitaadiga

ei usu eriti, et hind üle 10k läheb, telefon põhiliselt sama nagu n95 8gb.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2008 16:38:11 vasta tsitaadiga

Kole klots IMO.
_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 13.02.2008 16:38:30 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
ei usu eriti, et hind üle 10k läheb, telefon põhiliselt sama nagu n95 8gb.


uuenduseks on juures näiteks DVB-H, ehk siis põhimõtteliselt tv tüüner, mis eestis ei tohiks minu teada veel toimida
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
draggo
HV kasutaja
draggo

liitunud: 08.01.2004




sõnum 13.02.2008 17:23:51 vasta tsitaadiga

kindlasti läheb hind üle 10k Kuna tegemist on ju N95 järeltulijaga ja N95 maksis ka üle 10k
_________________
Sleepwalkers - parim ansambel peo pidamiseks
KOMPAKT kontorimööbel
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2008 19:43:22 vasta tsitaadiga

kpihus kirjutas:
Huvitav asi on veel GPS. Hetkel tundub see olevat pigem nagu kasvaja telefoni küljes. Ei tea, kas ei ole turgu, või ei ole osatud GPS'i telefoni küljes õigesti marketeerida, igaljuhul tundub ta nagu võõrkeha olevat.


Endal üle poole aasta olnud 6110 navigator. Omal ajal kõikus valik E65 ja 6110 vahel ja peab tunnistama, et ei kahetse tehtud valikut. Originaalis sees olev kaart tunneb Tallinnat ja Riiat täiesti detailselt ja igati mõnusaks abimeheks osutunud. Imo ei vaja GPS marketingi - see kes teab milleks see hea ei vajagi mingit pähemäärimist.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 13.02.2008 20:12:55 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
kpihus kirjutas:
Huvitav asi on veel GPS. Hetkel tundub see olevat pigem nagu kasvaja telefoni küljes. Ei tea, kas ei ole turgu, või ei ole osatud GPS'i telefoni küljes õigesti marketeerida, igaljuhul tundub ta nagu võõrkeha olevat.


Endal üle poole aasta olnud 6110 navigator. Omal ajal kõikus valik E65 ja 6110 vahel ja peab tunnistama, et ei kahetse tehtud valikut. Originaalis sees olev kaart tunneb Tallinnat ja Riiat täiesti detailselt ja igati mõnusaks abimeheks osutunud. Imo ei vaja GPS marketingi - see kes teab milleks see hea ei vajagi mingit pähemäärimist.


GPS vajab marketingi, sest see ei ole selline laiatarbekaup nagu näiteks fotokas. Neid inimesi, kes by default tahavad ja oskavad GPS'i kasutada on IMHO liiga vähe.

See selleks, tegelikult julgen väita, et keskmine kasutaja kasutab tänapäeva mobiiltelefonist 80% ajast ainult 20% kõigist funktsioonidest.

Siin teemas see ei ole muidugi oluline, telefon ise näeb edev välja, siiski, nagu mainisin, võiks puuteekraan ka veel olla.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2008 20:30:45 vasta tsitaadiga

Ohtralt infot:
http://www.gsmarena.com/nokia_n96-2253.php

Pilte:
http://www.gsmarena.com/nokia_mwc_08-review-216.php

Endale väga meeldib...N95 oligi juba väga pikka aega turgu valitsenud.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 05.03.2008 23:47:44 vasta tsitaadiga

Võiks ükskord ilma klappideta telefonid teha :S
Need lindid seal mis ühendavad neid klappe nii õrnakesed, maha kukuvad siis jälle pots ja pots katki need lindid, vahetus maksab ka miljoneid.

Aga mälu on küll palju + lisatav mälukaart kui õigesti aru sain icon_eek.gif

_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003




sõnum 07.03.2008 00:52:15 vasta tsitaadiga

Idee järgi kui projektorfunktsioon oleks sees, mingi klaverimoodi asi ka ( näiteks see riidest kokkuvolditav vms ) siis idee järgi hakkav telefon varsti asendama ka sülearvuteid ? icon_biggrin.gif

beer_yum.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 07.03.2008 19:42:25 vasta tsitaadiga

yellowboost kirjutas:
Idee järgi kui projektorfunktsioon oleks sees, mingi klaverimoodi asi ka ( näiteks see riidest kokkuvolditav vms ) siis idee järgi hakkav telefon varsti asendama ka sülearvuteid ? icon_biggrin.gif

beer_yum.gif


Bluetooth klaver on juba leiutatud, suure pildi projetseerimisega on kahjuks veel probleeme. Aga samas lihtsalt meililugemiseks, asjade meeles pidamiseks ja lihtsamaks weebis surfamiseks asendab juba praegu üsna edukalt.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliver.ds
HV kasutaja
Oliver.ds

liitunud: 03.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2008 16:01:09 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
ei usu eriti, et hind üle 10k läheb, telefon põhiliselt sama nagu n95 8gb.

n95 8Gb oli 8Gb mälu, sellel on 16GB ja (soovi korral ka) MicroSD slot

_________________
3DS FC = 1006-0987-7604
SWITCH FC = SW-1038-5983-8988
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2008 17:37:22 vasta tsitaadiga

Oliver.ds kirjutas:
striker13 kirjutas:
ei usu eriti, et hind üle 10k läheb, telefon põhiliselt sama nagu n95 8gb.

n95 8Gb oli 8Gb mälu, sellel on 16GB ja (soovi korral ka) MicroSD slot


tahad öelda, et see muudab hinda oluliselt suuremaks?

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 15.05.2008 19:18:12 vasta tsitaadiga

eks see võib hinda mõjutada, samuti mõjutab hinda dvb-h olemasolu, kui juba n95 maksis 12k kui ta müüki tuli, miks peaks see siis kohe kindlasti alla 10k olema?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2008 19:54:58 vasta tsitaadiga

ma lihtsalt selle järgi oletan, et kui n82 müüki tuli (mis põhimõtteliselt sama nagu n95) maksis see ka ~7k, nii et ei usu et seegi väga palju kallim, 10k minu arust just paras hind.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver.ds
HV kasutaja
Oliver.ds

liitunud: 03.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2008 20:19:44 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Oliver.ds kirjutas:
striker13 kirjutas:
ei usu eriti, et hind üle 10k läheb, telefon põhiliselt sama nagu n95 8gb.

n95 8Gb oli 8Gb mälu, sellel on 16GB ja (soovi korral ka) MicroSD slot


tahad öelda, et see muudab hinda oluliselt suuremaks?


Ma arvan küll. Aga miski pole kindel.

_________________
3DS FC = 1006-0987-7604
SWITCH FC = SW-1038-5983-8988
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 26.05.2008 13:16:28 vasta tsitaadiga

Oliver.ds kirjutas:
striker13 kirjutas:
Oliver.ds kirjutas:
striker13 kirjutas:
ei usu eriti, et hind üle 10k läheb, telefon põhiliselt sama nagu n95 8gb.

n95 8Gb oli 8Gb mälu, sellel on 16GB ja (soovi korral ka) MicroSD slot


tahad öelda, et see muudab hinda oluliselt suuremaks?


Ma arvan küll. Aga miski pole kindel.


8Gb flashi maksab täna ca 20 taala ja seda pakendatud kujul (SD näiteks) jae ostes. Hulgi ostes ja paljast flash kivi, on hinnaks ilmselt mõni taal.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 27.05.2008 12:38:52 vasta tsitaadiga

mobile-review andmetel on telefoni hind u. 550 eurot euroopas ja (1000 USD Venemaal) ja arvestades et eestis lisatakse tavaliselt oma hind ka veel juurde siis arvan et see tuleb kohe päris kindlasti üle 10 k
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 19:38:08 vasta tsitaadiga

nokia lipuilaevad ikka üle 10 kilo maksnud ja see läeheb ka kindlasti sinnakanti aga välimus on tõesti kole klots oleks võinud midagi ilusamat disainida välja näeb sama kole nagu n82 icon_mad.gif , n95 -e järeltuliast oleks ikka disaini poole pealt miskit uut oodanud icon_neutral.gif see disain praegu tagasiminek, isegi uut tasutapilti pole suudetud välja mõelda
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 5 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hen-Ry
HV kasutaja
Hen-Ry

liitunud: 26.09.2006




sõnum 01.07.2008 00:09:59 vasta tsitaadiga

Kloon on juba saadaval icon_biggrin.gif
http://www.osta.ee/3861018
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2008 20:37:13 vasta tsitaadiga

ei tea millal Eesti müügile tuleb? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 01.07.2008 21:17:47 vasta tsitaadiga

võib-olla augustist, vähemalt mujale pidi küll selleks ajaks tulema
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2008 21:44:55 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
võib-olla augustist, vähemalt mujale pidi küll selleks ajaks tulema
tähele pannud et mitmedki telefonid tulevad just augustis välja icon_rolleyes.gif ei tea kas mingi traditsioon vicon_razz.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2008 22:40:10 vasta tsitaadiga

telefon jõudis nüüd turule. Hind 550euri ehk ~8500.- enne makse ja muud lisatud raha.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 07:09:30 vasta tsitaadiga

Midagi uut ja suurt see telefon küll mobiilimaailma ei too. icon_rolleyes.gif N95 oli ja on siiamaani ikka väga kõvade võimalustega klots ja N96 vaevalt seda edu kordab kuna midagi uut peaaegu, et polegi. MobiilTV tugi on muidugi tore aga muid eeliseid ma N95 8Gb ees ei näe, mälu on muidugi ka rohkem aga see mind ei kõiguta. N96 näeb hoopis halvem välja ja minu jaoks kohati vajalikku infrapuna ühendust pole. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 02:29:10 vasta tsitaadiga

Teab keegi rääkida, kas ja millal seda DVB-H TV-tüünerit Eestis kasutada saab? Ega see vist pole see digilevi, millele kogu Eestis 2010. aastast üle on plaanitud minna?
ot:
Iseenesest kehv idee analoogtelevisioon ära kaotada, Peipsi-äärsed külanaised peavad ka lastelastel poole pensioni eest digiboksi laskma linnast tuua, et kord nädalas Prillitoosi ja vahel uudiseid-ilmateadet vaadata...


Mina ootaks meeleldi ära N96 klapita versiooni, umbes nagu N95-le tuli kamraadiks N82. Eks ta maitse asi ole, mulle on harjumatu, et näiteks trükkimisel aeg-ajalt vajaminev nooleklahv asub numbritest jupp maad eemal ja kõrgemal. Lisaks paistab vähemalt pildilt vaadates N96-l olema ka tüüpiline sliderite probleem - ülemine numbrite rida on otsapidi klapi alla topitud. Aga ootame ära ja katsume siis, Elisasse pidavat oktoobris müügile jõudma.

Kaamera näib kahjuks olema tagaplaanile jäetud. Kuhu küll on kadunud N82-l laineid löönud ksenoonvälk ja objektiivikate? Või jäetakse need N95-N82 stiilis järglasele?

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 03:05:17 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Teab keegi rääkida, kas ja millal seda DVB-H TV-tüünerit Eestis kasutada saab? Ega see vist pole see digilevi, millele kogu Eestis 2010. aastast üle on plaanitud minna?

Kasutatav suhteliselt suve algusest juba. Hetkel piirkonnaks küll ainult Tallinn. Samuti on määratletud ära, et kasutada saavad ainult EMTi kliendid. Kuidas see rehkendatud on pole aimugi... tänapäevase digitaalse maailma tagasilöögid vast... Kanalitevalikust copy-paste oleks nüüd "ETV, Kanal 2, Kanal 11, MTV Eesti, Seitse, Eurosport, Eurosport 2, Euronews, National Geographic, Discovery ja Jetix"
http://www.levira.ee/806est.html
http://www.levira.ee/859est.html

EDIT: tegelikult too viimane artikkel oli endalgi veel läbi lugemata ja seda lugedes jäi üks asi silma...

"Samuti on vähendatud pildi resolutsiooni (QVGA, 320'x 240 pikslit)" << no mida, mu telefoni ekraan on 800x352... see küll ilus pilt ei saa olema. Samuti suht kõik uuemad winniga seadmed tulevad juba resol 640x480 (mitte, et ma oleks eriti WM seadmeid dvb-h tuuneriga näinud. Gigabyte ja Eten on vist ainukesed hetkel, kel miskit sellist )
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 14:47:49 vasta tsitaadiga

telefon üpris läbikukkumine minu arust. Lihtsalt liiga hilja pandi müüki, oleks pidanud juba aprillis, hiljemalt mais tulema, siis oleks temas midagi uudset veel olnud, aga nüüd on ta juba konkurentidele jalgu jäämas.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanquish
HV kasutaja
Vanquish

liitunud: 25.09.2004




sõnum 05.09.2008 16:35:23 vasta tsitaadiga

Millisele konkurendile nimelt siis? Iphonele? Tehniliselt ta küll jalgu ei jää. Disaini osas pean siin eelnevatega nõustuma. Viimasl ajal on kõik Nokiad jube koledad välja hakanud nägema. Mina ootaks veel ära SE C905 vms ja vaataks siis, mis ostmist rohkem väärt(tean küll,et need telefonid pole eriti võrreldavad, kuna ühe näol on tegemist smartphone, teine on aga userphone vms. Mina võrdlen neid siiski, kuna mõlemal on mulle vajalikud funktsioonid olemas).
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 18:28:37 vasta tsitaadiga

Vanquish kirjutas:
Millisele konkurendile nimelt siis? Iphonele?


iphone pole minu silmis telefon, rohkem moeobjekt või nii.

Samsung INNOV8 näiteks läheb vaikselt mööda. Põhiliselt mõtlesin just seda, et nokia on umbes aasta lihtsalt vanat tehnikat uue korpuse sisse toppinud, kuigi oleks võinud rohkem edasi arendada.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RannoT
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2006




sõnum 05.09.2008 22:26:38 vasta tsitaadiga

täna sai näpitud seda N96, vähe jama tundus, et BL-5F akuga peab asi töötama ja 1,2,3 klahve on natuke jama vajutada, kuna klapi alaosa kohe vastu näppu, seeest on liugklapp tunduvalt mehisem kui N95 perekonnal, kindlasti ka vastupidavam. Üldiselt enda N95 8gb selle vastu ei vaheta icon_razz.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 23:32:46 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Vanquish kirjutas:
Millisele konkurendile nimelt siis? Iphonele?


iphone pole minu silmis telefon, rohkem moeobjekt või nii.

Samsung INNOV8 näiteks läheb vaikselt mööda. Põhiliselt mõtlesin just seda, et nokia on umbes aasta lihtsalt vanat tehnikat uue korpuse sisse toppinud, kuigi oleks võinud rohkem edasi arendada.

Mul tekib ka huvi, et mis siis tõesti on parema hinna/võimaluste/kvaliteedi suhtega... kui n96 hetkel. Jätame välimuse kõrval, ma mõtlen nende seast, mis hetkel müügil on.
Ma ise pole nagu eriti midagi märganud... peale HTC toodete, mis paraku lähevad rohkem PDA telefoni funksiooniga nimekirja.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martin256
HV vaatleja

liitunud: 01.07.2004




sõnum 01.11.2008 13:14:32 vasta tsitaadiga

Vana N80 peal mängis LCG JUkebox vigadeta, ka aac+ raadioid. N96 peal jookseb kokku ning aac+ ei mängi. N96 enda raadiopleier on kohmakas, ei mängi ogg formaati ning aac+ on väga viletsa kvaliteediga. Kas aitaks, kui N96 enda raadiopleier maha võtta ja kuidas seda teha? Või on teisi lahendusi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2008 16:54:32 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:
striker13 kirjutas:
Vanquish kirjutas:
Millisele konkurendile nimelt siis? Iphonele?


iphone pole minu silmis telefon, rohkem moeobjekt või nii.

Samsung INNOV8 näiteks läheb vaikselt mööda. Põhiliselt mõtlesin just seda, et nokia on umbes aasta lihtsalt vanat tehnikat uue korpuse sisse toppinud, kuigi oleks võinud rohkem edasi arendada.

Mul tekib ka huvi, et mis siis tõesti on parema hinna/võimaluste/kvaliteedi suhtega... kui n96 hetkel. Jätame välimuse kõrval, ma mõtlen nende seast, mis hetkel müügil on.
Ma ise pole nagu eriti midagi märganud... peale HTC toodete, mis paraku lähevad rohkem PDA telefoni funksiooniga nimekirja.


ma ei ütle, et n96 halb oleks, telefon on tegelt väga hea, aga hind on liiga palju, ta peaks maksma ~9000 või vähemgi.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IT-Kutt
HV vaatleja
IT-Kutt

liitunud: 11.10.2007




sõnum 23.11.2008 19:51:39 vasta tsitaadiga

Võimalusi vaadates on ta tõesti väga lähedane N95-le, paar asja on, mida N95l pole..Välimuse koha pealt on N96 siiski ilusam minu jaoks kui N95..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 12.12.2008 13:57:23 vasta tsitaadiga

hetkel kasutan antud telefoni ja pmst olen rahul...ainuke imelik asi on see et "aktiivse klapi" seadeid ple, emt tehnik ütles et pidavat normaalne olema kui nutitelefonidel osad funkt ära kaovad icon_rolleyes.gif ...IMO uskumatu jutt!!!
DVB-H on päris lahe...ainuke jama et aku saab ikka megakiirelt tühjaks, eriti kui veel mobiil-TV kasutada.

edit: ja ongi nii...klapi funktsiooni ple ettenähtud sellele telefonile, naera ribadeks, pmst kõikide lisadega nokia ja kõige lihtsam funkt on puudu...võtab sõnatuks!!!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 17:40:26 vasta tsitaadiga

Tundub et mul on sama lugu kaduvate funktsioonidega ... või siis lihtsalt edal juhe kokku jooksnud. Teemaks ekraani energiasäästja ja kalendri ning kella kasutamine selleks. Telefoni saades näppisin selle kusagilt menüüs ilusasti peale aga ühel hetkel oli ta kadunud - ekraan säästurezhiimil lihtsalt must. Hakkasin siis menüüd lappama et paneks uuesti peale aga võta näpust - tundub nagu sellist valikut enam menüüs ei olegi icon_eek.gif . Juhendist ka nagu ei leidnud õiget kohta ... äkki keegi viitsib reaalselt telefoni pealt vaadata ja mulle vihje anda, millises menüüvalikus se seadistus asuma peaks. Aitähh!

Telefonist endast rääkides siis kahju et osad kolmanda osapoole programmid ei taha korralikult joosta - HandyClock näiteks ei anna äratussignaali jne.

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 19.12.2008 11:35:34 vasta tsitaadiga

muidu aitaks aga kahjuks ple enam N96-te, kasutan nüüd N85.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zajets
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2008




sõnum 05.02.2009 11:40:03 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab mis on N96 Balti regiooni kood. Tahaks nagu eesti keele peale panna.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2009 20:29:13 vasta tsitaadiga

Sain ka oma kätte täiesti kogemata selle telefoni. Paar päeva nüüd ringi käinud ja meeldi eriti. Esmaks on ta uimane ja kuidagi kohmakas. Pilti teeb kenasti ainult. See ongi ainuke argument miks ma seda kasutanud olen. Tundub ,et lähen SE w810i peale tagasi icon_biggrin.gif
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2009 21:47:36 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Sain ka oma kätte täiesti kogemata selle telefoni. Paar päeva nüüd ringi käinud ja meeldi eriti. Esmaks on ta uimane ja kuidagi kohmakas. Pilti teeb kenasti ainult. See ongi ainuke argument miks ma seda kasutanud olen. Tundub ,et lähen SE w810i peale tagasi icon_biggrin.gif

Proovi viimane software update peale lasta, 12.xxx, sellega hulka kiirem ja töökindlam, see versioon 10.xxx mis koheselt peal on on väga kehva.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2009 15:58:01 vasta tsitaadiga

Kas telefonist "teleka" vaatamine maksab ka midagi või tasuta ?
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2009 16:58:02 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Kas telefonist "teleka" vaatamine maksab ka midagi või tasuta ?


tasuta kanalid ju, kes su käest ikka raha küsib.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
retsets
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2008




sõnum 03.05.2009 21:03:23 aku vasta tsitaadiga

aku on jura, 2 päeva näppimata peab vastu ehk idles. ja nt interneti raadiot kuulates 4 h.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2009 09:05:29 Re: aku vasta tsitaadiga

retsets kirjutas:
aku on jura, 2 päeva näppimata peab vastu ehk idles. ja nt interneti raadiot kuulates 4 h.

Olen 100% nõus... endal aku kahte päeva vastu ei pea tavalise kasutamise juures, kasutan tv-d, mp3 playerit ja telefoni regulaarselt.
Ainuke mis aitab on see, et igaks ööseks panna laadija taha.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2009 14:37:10 vasta tsitaadiga

selle telefoniga on ainult häda. ükspäev lõpetasid osad nupud töötamise :S paar tundi töötasid ,siis ei töötanud ja nüüd enamasti üldse ei tööta. vahepeal aitas aku tagant võtmine korra ,aga nüüd pole sellest ka enam kasu. Mis telefonil viga on ? nuppude valik mis ei tööta on ka veider.


_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 12:14:02 vasta tsitaadiga

Hard reset. Tarkvara uuendus.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 12:42:40 vasta tsitaadiga

hard reset ei aidanud. uusim tarkvara peal.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N96 mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.