Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Autentimine, krediit ja tasulised teemad... märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 02.02.2008 21:00:44 Autentimine, krediit ja tasulised teemad... vasta tsitaadiga

...imevad. Mitte, et ma midagi pahasti öelda tahaks, aga noh, need lihtsalt imevad. Tegelikult olen ma seda juba läbi lillede öelnud ja selgitades rohkem kui paar korda aga müstilisel kombel on need postitused haihtunud loetud minutite jooksul.
Mingi aeg ma mõtlesin, et olen ainuke kes leiab, et see süsteem on ülimalt nõme kuni trehvasin sarnase mõttega posti minu enda omaga ja oh sa pagan, enne kui kohvi jõudsin tuua oli see ka kadunud.
Geniaalne btw. Kui kriitikat ei ole siis tee on järelikult õige.

head uut aastat ja fuck you.

Ning kell läks käima. Viimane mu post kustus nii kahe minutiga, go for a record! 8)
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 21:02:03 vasta tsitaadiga

Aga põhjenda miks nad imevad? Tahaks teada küll.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 21:03:07 vasta tsitaadiga

Sirius, kas sa ei oska või ei taha ennast autentida?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 21:04:04 vasta tsitaadiga

Pikk jutt, aga mitte midagi konkreetseks mis kinnitaks väidet.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 23:09:07 vasta tsitaadiga

ei no kui ei meeldi ära kasuta. Keegi ei käsi.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 23:26:21 vasta tsitaadiga

Autotootjad on ülinõmedad, kuna küsivad autode eest raha, eks? icon_smile.gif
Riik on ülinõme, kuna võtab inimestelt tulumaksu, nõme eks? icon_smile.gif
Ja kui HinnaVaatlus küsib väikest obrokit keskkonna kasutamise eest oma ärilistes huvides, on see paha-paha?
Kõik peab olema tasuta?

HinnaVaatlus pürgib turvalise keskkonna poole, ja kui oled ID-kaardiga autentinud, siis saad ka oma tasuta teemad ära teha.
Ja samas, HinnaVaatlus pole ka mingi heategevusasutus ega ela õhust ja armastusest ega väikestest annetustest.
Neile, kellele ID-kaardiga autentimine ületamatu takistus on, on võimalus tasulisi teemasid teemasid teha HV krediidiga ja ühtlasi oled ka ennast teiste silmis usaldusväärsemaks teinud pangalingi näol.

Nii, et valik on sinu. Kui käesolev keskkond ei rahulda sinu vajadusi, siis keegi ei sunni sind ju siin äri tegema.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 23:31:30 vasta tsitaadiga

Täpselt... see et sa mõne raha eest saad boonuse teiste müüjate ees on ju väga hea.
Pealegi ma ei leia mida on halba ID kaardiga autentimises.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 23:33:10 vasta tsitaadiga

Taneli vastus on suhteliselt ammendav!
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 02.02.2008 23:35:33 vasta tsitaadiga

Just. Ma kustutasin hiljuti äsja raha eest tehtud teema ära ja mul pole isegi narri tunnet, sest kõik on ju kinni makstud.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 23:38:56 vasta tsitaadiga

Teemaalgataja, ei mõista Sinu pahameelt?! HinnaVaatlus OÜ on äriühing ja iga äriühingu eesmärk on tulu teenida - kui teenus ei huvita, siis ei pea seda tarbima. Pealegi taolise keskkonna ülalpidamine pole teps mitte odav lõbu. Lisaks Taneli poolt välja toodud turvalisuse pool - ostes kaupa kasutaja käest, kes on end ühel või teisel moel autentinud, on kindlustunne kordades suurem.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 18:51:21 vasta tsitaadiga

paistab et ei ole enam midagi öelda.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 18:55:49 Re: Autentimine, krediit ja tasulised teemad... vasta tsitaadiga

Sirius kirjutas:

Mingi aeg ma mõtlesin, et olen ainuke kes leiab, et see süsteem on ülimalt nõme kuni trehvasin sarnase mõttega posti minu enda omaga ja oh sa pagan, enne kui kohvi jõudsin tuua oli see ka kadunud.

ot:
ma olen ka märganud, et igasugune kriitika HV suhtes kaob kibekiirelt icon_wink.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 19:13:04 vasta tsitaadiga

Võibolla on asi selles, et see kriitika on vales kohas? Meil on siin olemas selline alafoorum nagu Parem HV?
Selle asemel, et oma vihast nõretavaid ja subjektiivseid arvamusi terve foorumi peale laiali pilduda, võiks ehk alustada antud alafoorumisse postitamisega? Sellega on ka tagatud, et (super)moderatorid ja administraator seda ka näevad.
Pole aimugi, kuhu need postitused kadusid või kes neid kustutas, kuna teemaalgataja pole eriti aldis lähemalt rääkima kus ja kuidas need postitused olid tehtud. Kui teaks, siis otsiks üles ja saaks kustutajalt põhjendust küsida.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mehaanic
Aeg Maha 2a
mehaanic

liitunud: 22.02.2004




sõnum 01.03.2008 13:37:56 vasta tsitaadiga

kas kuskil saab oma HV krediiti vaadata kah?
ostsin nagu vaba mikrofoni postitamisõiguse aga postitada ikka ei saa ja vaadata nagu kah kuskilt pole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2008 13:57:17 vasta tsitaadiga

mehaanic, suvalist äriteemat tehes näed, palju krediiti järel
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2008 14:07:20 vasta tsitaadiga

Ütlen teile üht. See et teatud postid kaovad, ka õigest kohast, harjuge sellega lihtsalt. See on HV. On kriitikat mida ei kannatata ja on kriitikat mida kannatatakse.
Võtke seda kui "suck it up".

Turvalisuse vastu ei saa mul midagi olla. Ka HV tahab teenida ja pürgib truvalisema keskkonna poole. See on ainult positiivselt võetav ja mõnede asjadega peab leppima, kasvõi ohutuse eesmärgil, isegi kui mugav ei ole.

Päikest.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2008 14:07:32 vasta tsitaadiga

HV-OT teenus: 20.07.2007 17:16:50
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 04.03.2008 13:01:07 vasta tsitaadiga

Vähemalt jätkus kellelgi huumorit teema alles jätt thumbs_up.gif

Tanel kirjutas:
Autotootjad on ülinõmedad, kuna küsivad autode eest raha, eks? icon_smile.gif
Riik on ülinõme, kuna võtab inimestelt tulumaksu, nõme eks? icon_smile.gif
Ja kui HinnaVaatlus küsib väikest obrokit keskkonna kasutamise eest oma ärilistes huvides, on see paha-paha?
Kõik peab olema tasuta?

HinnaVaatlus pürgib turvalise keskkonna poole, ja kui oled ID-kaardiga autentinud, siis saad ka oma tasuta teemad ära teha.
Ja samas, HinnaVaatlus pole ka mingi heategevusasutus ega ela õhust ja armastusest ega väikestest annetustest.
Neile, kellele ID-kaardiga autentimine ületamatu takistus on, on võimalus tasulisi teemasid teemasid teha HV krediidiga ja ühtlasi oled ka ennast teiste silmis usaldusväärsemaks teinud pangalingi näol.

Nii, et valik on sinu. Kui käesolev keskkond ei rahulda sinu vajadusi, siis keegi ei sunni sind ju siin äri tegema.

Jah ma kusjuurest täiesti mõistan seda, aga ma eeldasin, et suurem osa raha tuleb reklaamist ja firmadest infi näitamise eest kassermisega. Mis autentimisse puutub siis ma olen tugevalt vastu selle sunniviisilisusele, see peaks olema vaba valik kas ma müün vennale kellel on null kommi ja id autent või 150 kommentaari ja autentimata.

Siinkohal ma muuseas rõhun majanduslikule mõtlemisele - on sul ehk statistikat ostu/müügi teema kohta kui id autentimine kohustuslikuks sai? Millegipärast olen valmis kihla vedama päris kuradi suurele langusele, sest nii paljud vennad kellel on komme rohkem kui sada ja on ilmselgelt enam kui tegevuses ostu/müügiga olnud, pole ennast vaevunud autentima.

Ning jah, ma ei müü ega osta(kas osta saab autentimata olles üldse?) siin enam ilmselt, pole juba tükk aega leidnud põhjust siin käia seetõttu.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2008 13:29:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

see peaks olema vaba valik kas ma müün vennale kellel on null kommi ja id autent või 150 kommentaari ja autentimata.

Kui oled ID-kaardiga autentinud või raatsid teema tekitamiseks olenevalt kategooriast 5-15 krooni kulutada, siis saadki ju seda teha.
Kui kasutajad ei kuritarvitaks süsteemi, siis paar tasuta teemat oleks anonüümsetele kasutajatele edasi jäänud, nagu eelmise aasta lõpus oli.
Paraku aga jätkati topeltkontode tegemist, et tasuta teemasid saada, ehk siis sisuliselt HV tagant varastamist, mida me mitte ei saanud enam edasi lubada.
Selline kuritarvitamine rikkus ka korralike kasutajate huve, kes olid end autentinud või tasusid teemade eest.
tsitaat:

kas osta saab autentimata olles üldse?

jah, saab küll
tsitaat:

sest nii paljud vennad kellel on komme rohkem kui sada ja on ilmselgelt enam kui tegevuses ostu/müügiga olnud, pole ennast vaevunud autentima.

Vaata näiteks Sülearvutite müügifoorumisse, kõik suuremad tegijad on end kas ära autentinud või kasutavad pangalingi teenuseid.
tsitaat:

Siinkohal ma muuseas rõhun majanduslikule mõtlemisele - on sul ehk statistikat ostu/müügi teema kohta kui id autentimine kohustuslikuks sai?

jah, olenevalt kategooriast 5-20% langes, kuid oluliselt suurenes ka autentinud ja/või pangalingi teenuseid kasutanud kasutajate arv ja eriti viimane näitab järsku tõusvat kasvutrendi thumbs_up.gif
Ülimalt positiivne on aga see, et anonüümseid petujuhtumeid pole aasta algusest minu teada üldse olnud. thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.03.2008 15:06:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ülimalt positiivne on aga see, et anonüümseid petujuhtumeid pole aasta algusest minu teada üldse olnud.
Anonüümsed pettused on asendunud autoriseeritud pettustega. Mina sain oma esimese tünga igatahes mitmel erineval moel autentinu käest! icon_wink.gif See märgike nime all ei suurenda kuidagi kellegi usaldusväärsust.

Aga üks asjalik küsimus ka (ilmselt sellest kusagil juba räägitud...): kas on mingil moel välistatud, et paar paha kommentaari korjanud isik kustutab oma profiili ja registreerib koos autentimisega end mõne aja pärast uue kasutajanime all?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2008 15:52:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Anonüümsed pettused on asendunud autoriseeritud pettustega. Mina sain oma esimese tünga igatahes mitmel erineval moel autentinu käest!

Kui isik on teada, miks sa pole avaldust siis teinud? (vähemalt me pole saanud politsei käest ühtegi päringut?) icon_wink.gif
tsitaat:

Aga üks asjalik küsimus ka (ilmselt sellest kusagil juba räägitud...): kas on mingil moel välistatud, et paar paha kommentaari korjanud isik kustutab oma profiili ja registreerib koos autentimisega end mõne aja pärast uue kasutajanime all?

Kontosid me sel eesmärgil just ei kustutagi (kuigi vastavaid palveid/päringuid on olnud küll).
Aga uuesti registreerumist ei saa ju kuidagi välistada. Kontroll tehakse autentimisel, et sama ID-kaardiga ei saa mitut kontot teha.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2008 16:16:46 vasta tsitaadiga

pole ostjaid, pole müüjaid pole ka loodetud tulu. kuna " konstruktiivne kriitika" mida mõned postitajad k.a. mina avalikult arendada püüdsime, meie postid aga veega alla lasti ja mille eest meid privas meid laimuriteks sõimamas käidi, ei ole avalikkusele teada ja sellest tulenevalt ei ole ka tekkinud diskussiooni " mis siis saaks kui oleks, ehk kuidas mingid otsused võivad mingii aja jooksul olukorda mõjutada ja mida kaotavad / võidavad teatud segmendid sellest ".. pettused ja autentimine on head argumendid: neid saab kenasti õigustamise protsessis kasutada kuna " de jure on kõik korrektne" aga inimesed on rahulolematud. kellele need terminid on kui punane rätik, võiksid mõelda, miks on riigil täidesaatev võim ja mis on tema ülesanded. "nööbi" kättesaamine tuleks muuta sunduslikust kuidagi vabatahtlikuks ja sisemiselt motiveeritud tegevuseks stiilis kui kasutaja on teatud aja jooksul teatud hulga teenuseid tarbinud, saab ta mindagi selle eest, et tugevdada kliendisuhet ja motiveerida teda teenuseid edasi tarbima.. samas peaks olema ka "pööblil" kes lihtsalt oma julladest lahti saada tahavad, võimalus seda kuidagi ilma erilise peavaluta teha.. eesmärk ju võimalikult kiiresti müüa ja osta võimalikult odavalt..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.03.2008 16:24:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kui isik on teada, miks sa pole avaldust siis teinud? (vähemalt me pole saanud politsei käest ühtegi päringut?) icon_wink.gif

Summa pole nii suur, et lisaks aja- ja rahakulule veel närvikulu tekitada. icon_smile.gif Ja pealegi tüüpiline juhtum stiilis "aga enne müümist oli asi nagu uus ja kõik töötas"... ehk siis sõna sõna vastu. Enivei, homme ilmub ühe kasutaja profiili alla esimene ja põhjalik kommentaar... 8)

tsitaat:
Aga uuesti registreerumist ei saa ju kuidagi välistada. Kontroll tehakse autentimisel, et sama ID-kaardiga ei saa mitut kontot teha.
No ma mõtlesin, et identiteedid säilivad kusagil baasis ja kui mingeid sigadusi teinud tyyp ennast uuesti regab, läheb kusagil punane tuluke põlema icon_smile.gif Või lisatakse märge eelmise elu kohta... a'la The Artist Formerly Known As Prince icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2008 16:30:53 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
tsitaat:
Kui isik on teada, miks sa pole avaldust siis teinud? (vähemalt me pole saanud politsei käest ühtegi päringut?) icon_wink.gif

Summa pole nii suur, et lisaks aja- ja rahakulule veel närvikulu tekitada. icon_smile.gif Ja pealegi tüüpiline juhtum stiilis "aga enne müümist oli asi nagu uus ja kõik töötas"... ehk siis sõna sõna vastu. Enivei, homme ilmub ühe kasutaja profiili alla esimene ja põhjalik kommentaar... 8)


Nu aga siis ei ole ju mõtet nutta ka kui ei ole nõus/ei viitsi/ei taha õiglust nõud(m)a... loodan, et panin vähemalt negatiivse koos põhjaliku selgitusega antud kasutajale... icon_rolleyes.gif (või nagu järeldan su postist siis alles paned... seda oleks pidanud kohe tegema...)

_________________
Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2008 16:35:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Summa pole nii suur, et lisaks aja- ja rahakulule veel närvikulu tekitada. Ja pealegi tüüpiline juhtum stiilis "aga enne müümist oli asi nagu uus ja kõik töötas"... ehk siis sõna sõna vastu. Enivei, homme ilmub ühe kasutaja profiili alla esimene ja põhjalik kommentaar...

vähemalt on sul vajadusel niidiots olemas, mis on ikkagi parem kui dünaamiline IP icon_wink.gif
tsitaat:

No ma mõtlesin, et identiteedid säilivad kusagil baasis ja kui mingeid sigadusi teinud tyyp ennast uuesti regab, läheb kusagil punane tuluke põlema

ee, mis mõttes identiteedid?
Kui on anonüümne kasutaja, kes on dünaamiliselt IP-lt postitanud ja kaupa käest-kätte teinud, siis pole mingit identiteeti.

laurx, ära lahmi palun, see pole mingi HV osanike üldkoosolek, kus asju otsustatakse icon_biggrin.gif
Sa võid oma arvamust avaldada, kuid HV näol pole tegemist ei ole avalik-õigusliku või heategevusorganisatsiooniga.
Sinu seisukoht on mulle juba ammu teada, pole mõtet seda kogu aeg avalikult tuututada.
Või loodad sa tõesti, et avalikkus pöördub HV vastu ja sunnib uuesti anonüümsed kuulutused kasutusele võtma? icon_rolleyes.gif
Kui sa ei suuda siin oma äritseda, siis keegi ju ei sunni sind seda keskkonda kasutama.

Nagu varem on öeldud, siis on otsus langetatud eelmise aasta keskel ja käesoleva aasta lõpus on näha, kuidas otsus on mõjunud.
Tibusid loetakse sügisel ja sõidu ajal hobuseid ei vahetata. Pidev hala ja nutt on mõttetu.
Praegu on outcome igatahes rahuldav.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.03.2008 16:48:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Nu aga siis ei ole ju mõtet nutta ka kui ei ole nõus/ei viitsi/ei taha õiglust nõud(m)a... loodan, et panin vähemalt negatiivse koos põhjaliku selgitusega antud kasutajale... icon_rolleyes.gif (või nagu järeldan su postist siis alles paned... seda oleks pidanud kohe tegema...)
Nutmisest asi kaugel, lihtsalt konstateerin fakti, et mulle ei paku antud juhtumi puhul mingit lohutust müüja nime, näo ja elukoha teadmine. Mõnesaja krooni pärast ei hakka ju kohut käima, ega ei lähe kantidega kellegi aknaid sisse loopima icon_biggrin.gif
tsitaat:

tsitaat:
tsitaat:
No ma mõtlesin, et identiteedid säilivad kusagil baasis ja kui mingeid sigadusi teinud tyyp ennast uuesti regab, läheb kusagil punane tuluke põlema

ee, mis mõttes identiteedid?
Kui on anonüümne kasutaja, kes on dünaamiliselt IP-lt postitanud ja kaupa käest-kätte teinud, siis pole mingit identiteeti.
ei Sa ei saanud aru... mõtlesin ikka autentinud kasutaja nimevahetust (ilma ei saagi ju kuulutada nüüd icon_rolleyes.gif )
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2008 16:55:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nutmisest asi kaugel, lihtsalt konstateerin fakti, et mulle ei paku antud juhtumi puhul mingit lohutust müüja nime, näo ja elukoha teadmine. Mõnesaja krooni pärast ei hakka ju kohut käima, ega ei lähe kantidega kellegi aknaid sisse loopima

no see on juba sügavalt sinu probleem icon_biggrin.gif

tsitaat:

mõtlesin ikka autentinud kasutaja nimevahetust

kontroll toimub ID-kaardi puhul küll ja kasutaja saab küll uue kasutaja teha, kuid mitte autentida, kuna sama ID-kaardiga ei saa mitut kasutajat teha.
See topeltkasutajate probleem oli olemas veel eelmisel aastal millalgi, kuid selle probleemi lahendasime ära.
Pangalinki kasutanud kasutanud inimeste puhul kontrolli ei tehta kuid kui topeltkasutaja avastame, siis võtame muidugi meetmed ette.
Kuid kuna me kontosid ei kustuta, siis on pretentsioonide korral raha üle kandnud inimese nimi pangaväljavõttel näha.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2008 17:03:11 vasta tsitaadiga

njah, mina olen selle süsteemiga väga rahul...Ehkki olen üks selline vend kes pole VEEL ID kaardi omanik. Vist niipea ei tee ka, aga pole mul mingit probleemi pangalingi teenuseid kasutada, sest see kulub ju HV-l niikui nii ära. See tasuta värk oligi liiga kaua kestnud mu arust, seda näitas ka eelmise aasta petturite arv. Jumal nendega.
Ei näe pisiraha maksmises probleemi - see oli minu eelneva jutu mõte icon_biggrin.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.03.2008 17:08:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kuid kuna me kontosid ei kustuta
aa... nojah... siis saan aru. Ei jõudnud kohe pärale icon_redface.gif Et kes juba kord reganud ja autentinud, on seda üldjuhul igaveseks. Siis rohkem küsimusi pole beer_yum.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2008 17:30:57 vasta tsitaadiga

Tanel, ei. ma " ei looda mingile avalikkuse survele " ja ei taotle ka anonüümsete kuulutuste kasutuselevõttu. siiamaale on olnud haip, kui hea on see ja too otsus ja mmida head see kõike kaasa toob. samalaadselt käitub ka verekeskus, kes seletab ,et veredoonurlus on väga hea aga sellest, et 5- 6 korda aastas verd andjatel veri paksuks läheb ja nn sunnib ennast aeg ajalt loovutama, ei räägi keegi. muide, taustal on päris paljud sellise teemaarenduse olemasolu toetanud.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.03.2008 17:51:42 vasta tsitaadiga

laurx, juba mitmendat korda pean ütlema - paku midagi head välja millest kõigil ausatel äritegijatel ja HV-l kasu on. Seni kipud sa ainult virisema, et sulle tundub kliente väheks jäänud olevat. Võib-olla peaksid tänulik olema, et sullerid ei ole praegustes oludes valmis sinu pakkumistele reageerima, kardavad vahele jääda. Võib-olla pead oma hinnakirja üle mõtteid mõlgutama (seda muidugi otsusta ise, ma pole su hindu jälginud). Ehk on lihtsalt turg küllastunud selle kauba suhtes, mida sul viimasel ajal on pakkuda olnud ja see on see halb faktor olnud....
Ostmiseks ju ei pea isegi end autentima, seega selles suhtes pole kellelgi ausatel äri tegijatel mingit tõket ees. Müüjana on sul endal pikk staaž selja taga, seega jällegi ei saa aru, kust kohast sind täpselt king pigistab. Sa võid ju ka ostukuulutusi teha, neile saavad jällegi minu arusaamist mööda kõik inimesed, kes vähegi on huvitunud, reageerida. Seega - kus on need tõkked mis sinul äri tegemise võimatuks kipuvad tegema???
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2008 18:14:30 vasta tsitaadiga

XYZ, ausatel äritegijatel ja HV l on kasu olukorrast, kus tehinguid tehakse piisavalt/ võimalikult palju, kasutajad on rahul ja valmis oma saadud tulust juppi loovutama. mina isiklikult pettureid ei karda, kuna arvan, et minu kogemus on andnud mulle teadmise, mille alusel oskan pakkumised, mis tehakse, vastavalt liigitada ja utoopiale ma ei reageeri. 1 kord on mult üritatud kaupa välja petta aga see vaibus eos ja leidis aset kaks aastat tagasi. viimasel ajal olen ma tahtnud osta kuna hetkel on olukord, kus kunagi müüdud kastidele on vaja anda tuge. hetkel müüdavad kastid teen uutest asjadest, mida siin eriti liikumas näha ei ole ja turustan vastavalt nõudlusele. tõkkeks, mis äri tegemist takistama hakkab on aktiivsete kasutajate ja nende tehtud pakkumiste vähesus ning väike kraami valik. mind isiklikult king ei pigista kuidagi. mul on nn turg olemas aga kohati on vaja kiiresti saada vana raalijuppi ja kui see koht siit kaob, on paha.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2008 18:25:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ausatel äritegijatel ja HV l on kasu olukorrast, kus tehinguid tehakse piisavalt/ võimalikult palju, kasutajad on rahul ja valmis oma saadud tulust juppi loovutama.

Paljud kasutajad on süsteemiga rahul ja osad mitte. Kes ikka nõustuks vabatahtlikult raha maksma, eks ole.
Vot seda viimast paraku paljud kasutajad pole nõus tegema ja seepärast hakatigi süsteemi kuritarvitama topelkasutajate tegemise näol.
Kuidagi pidi piiri seadma ja ID-kaardiga autentimine ja HV krediit tasulisteks teemadeks olidki need vahendid.
On pakutud lausa ka ID-kaardiga autentimise võimalust, et tasuta teemasid teha, aga nagu näha, on see mitmetele millegipärast vastukarva, eelkõige laiskuse tõttu.
Mida sina siis pakuksid lahenduseks välja? Jätame selle variandi välja, et taas kontrollimatult topeltkasutajaid ja tasuta anonüümseid kuulutusi oleks.
Ka turul maksab müüja turupidajale väikest tasu, ostjale on turu külastamine aga tasuta.
ID-kaardiga aga turule sisenedes on HV keskmisele müüjale piisav arv tasuta müügivõimalus olemas.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2008 18:45:04 vasta tsitaadiga

mina olen välja pakkunud, et kui müüja on ennnast nt profiili täitmisega telnr. ja asukoht piisavalt autentinud, saab ta teha mingitel tingimustel tasuta teema, kus ta saab müüa oma asju, millest ta soovib "valutult vabaneda". minusugused müüjad, kes turul pidevalt esindatud on, võivad ka rohkem maksta. termin " keskmine müüja" eeldab juba mingi aja ulatuses HV ga seotud olemist ja siinseid mingeid traditsioone aga need, kellel mingil põhjusel veel HV staaš puudub ja kes tahaks oma HV reklaami peale HV kaudu kuskilt hinnakirjast ostetud kola välja vahetus jäägid siin samas valutult realiseerida? heaks näiteks oli võsapetsi arutuse teemas rippuv msn i logi selle kohta, kuidas batmani kamraad tahtis müüa lcd monitori, asuse eepc sülearvutit ja veel mõningaid asju, mida tal vaja ei olnud aga mis tal siiski ei õnnestunud.

petma ahvatleb illusioon anonüümsusest, mida me siin ka id kaarti evides oleme üritanud lõhkuda, samas on olnud juba pikka aega arutusel asukoha ja telnr i väljade soovituslikult kohustuslikuks tegemine.
turg EI SAA võtta kauplejatelt kõiki võimalikke äririske. olukord muutuks liialt kallutatuks ja keeruliseks. liberaalse turumajanduse olukorras peab ka kaupleja jälgima, et talle ebareaalset tehingut ei pakutaks - võimalus petta saada on olemas aga kasutaja elab sellest tuleneva riskiga ja kui talle siiski kott pähe pannakse, ei lä'he ta turu mingisse nurka halama vaid läheb politseiniku juurde, kes seadusest tulenevalt siis asja lahendab.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2008 19:15:13 vasta tsitaadiga

laurx, asukoha võid ju panna vale, telefoninummeri saad kõnekaardilt.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2008 19:29:30 vasta tsitaadiga

laurx - no offence aga ma saan aru et sa usaldaksid ka sellist kasutajat kes lihtsalt võib olla lisanud suvalise tel. nr-i ja umbmäärase asukoha? Ja "pikemat" aega kasutaja ei näita ka mitte kui midagi, mõni kelm on kunagi lihtsalt konto huvi pärast teinud ja hakkab seda äkki nüüd kasutama kelmuse eesmärgil....või kunagine korralik AHV hakkab "pahaks". Minu arust pole praegune olukord üldse keeruline. Nagu oli näha hoiatamised ja teemade tegemised ei aidanud petturite vastu, sest alati leidus mõni heauskne kes nende õnge läks...

äri on äri ja ma usun et HV- ninana käituxid sa täpselt samamoodi.... thumbs_up.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2008 19:31:57 vasta tsitaadiga

Tiim, ma kordan veelkord, on ka kasutaja asi hinnata kriitiliselt pakkumisi, mida talle tehakse nii ostjate kui müüjatena. sinul laseks ma poole rahast ette kanda.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2008 19:42:47 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Tiim, ma kordan veelkord, on ka kasutaja asi hinnata kriitiliselt pakkumisi, mida talle tehakse nii ostjate kui müüjatena. sinul laseks ma poole rahast ette kanda.



ja mul poleks sellega mingit probleemi icon_lol.gif


ja veelkord kordan ka mina: eelnevatest HV kogemustest on näha et HV - sneid heauskseid leidub kes petturile raha ette kannavad vms...

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2008 20:17:41 vasta tsitaadiga

Minu esimene teema oli HV-s äriteema ja ma poleks iialgi viitsinud hakata mingis tundmatus kohas id-kaardiga jändama. icon_redface.gif Mind meelitas siia lihtsus ja võimalus kõigidele äridele vastukaja anda.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2008 20:27:11 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Minu esimene teema oli HV-s äriteema ja ma poleks iialgi viitsinud hakata mingis tundmatus kohas id-kaardiga jändama. icon_redface.gif Mind meelitas siia lihtsus ja võimalus kõigidele äridele vastukaja anda.



siis polnud ka petturid nii levimas veel - või sul lihtsalt vedas icon_biggrin.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2008 21:12:42 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
võimalus petta saada on olemas aga kasutaja elab sellest tuleneva riskiga ja kui talle siiski kott pähe pannakse, ei lä'he ta turu mingisse nurka halama vaid läheb politseiniku juurde, kes seadusest tulenevalt siis asja lahendab.
üks oluline nüanss on see, et see politseinik teeb minule kui HV esindajale päringu kasutaja IP-aadresside kohta ja jube tülikas ja aeganõudev on sellise ametliku vastuse koostamine, kus nõutud on kõikvõimalikud andmed kasutaja kohta (eelkõige allesjäänud IP-aadressid jne.)
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2008 21:40:47 vasta tsitaadiga

ja teeb ka edaspidi, sest protseduurireeglid näevad seda ette. samasuguse pettuste vähenemise võiksime ka saavutada tingimusel ,et lubame " eetrisse" iga neljanda tehingu. kolm esimest lähevad " paberihunti". Tanel, sa oma " nõõpi" sel viisil ei tahaks teenida, et müüd know-how d süsteemi juurutamiseks teistele ostan-müün-ja-kahetsen bordaalidele?
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2008 21:48:13 vasta tsitaadiga

laurx, edaspidi on palju lihtsam, kuna müüja on end autentinud.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2008 11:52:23 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
ranel kirjutas:
Minu esimene teema oli HV-s äriteema ja ma poleks iialgi viitsinud hakata mingis tundmatus kohas id-kaardiga jändama. icon_redface.gif Mind meelitas siia lihtsus ja võimalus kõigidele äridele vastukaja anda.



siis polnud ka petturid nii levimas veel - või sul lihtsalt vedas icon_biggrin.gif

või mõtlesin natuke oma peaga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Corwin
Kreisi kasutaja
Corwin

liitunud: 01.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2008 17:28:11 vasta tsitaadiga

Paneks nüüüd ühe njuub questioni ka mängu.
Nimelt ei leidnud naq enda lolli peaga niiöelda walkthroughd ka kuskil.
Ehk siis,on olemas ID kaardi lugeja, HV-st veel kasutaja käest ostetud, on driverid asjad olemas, http://www.sk.ee/id-kontroll/ lehel loeb ilusti mu nimed jne asjad välja,ütleb ka et sertifikaat on kehtiv.
Nüüd,minnes lehele https://web.hinnavaatlus.ee/ viskab errorteate somthing something errror code 122227 vms.
Nii,proovin siis üliturvalise ja nummi Exploreriga asja kallale asuda,jõuan isegi aknani kus kirjas et Choose a digital certificate. Aint et aken on tühi.
Paluks abi,mida mu nats ülekahekümne,ärajoonud pea nüüd ei mõista siin ?
Ette tänades, Martin.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2008 18:22:59 vasta tsitaadiga

Corwin, see aken võib tühi olla, aga kas sa OK nuppu saad vajutada? Endal nagu pangas iga kord selline tühi aken tuleb sama tekstiga, kuid kõik toimib.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Corwin
Kreisi kasutaja
Corwin

liitunud: 01.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2008 18:28:08 vasta tsitaadiga

vajutan ok siis lihtsalt tleb see tavaline cant find page bla bla bla.....
ja tulirebast kasutades annab selle error mis ennem mainisin
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2008 19:19:55 vasta tsitaadiga

Corwin, vaata selle teema esimest postitust, seal on lahendus
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=351283

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Corwin
Kreisi kasutaja
Corwin

liitunud: 01.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2008 21:01:19 vasta tsitaadiga

Tanel abivalmis nagu ikka,tänan,lõpuks sai asi tehtud (A)^^
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmarket
Kreisi kasutaja
netmarket

liitunud: 10.11.2003




sõnum 09.08.2011 15:51:12 vasta tsitaadiga

Hakkasin just krediiti ostma, ja mõtlesin ise raudselt, et mida rohkem ma ostan, seda rohkem ma saan. A´la et krediitide arv ühe euro eest kasvab vastavalt summa suurusele. Aga huiatki:) Igal pool ju hulgi soodsam? Miks ma peaks 50 euri HV alla kinni panema, kui ma väga tihti ei müü ka eriti midagi? Aga teisest küljest võiks panna, kui saaks mingi eelise 5 euri asemel.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Autentimine, krediit ja tasulised teemad... mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.