Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Dell XPS M1330 teema (Probleemid, lahendused, arutlus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
phenS
HV vaatleja
phenS

liitunud: 09.02.2006




sõnum 13.11.2007 18:42:12 Dell XPS M1330 teema (Probleemid, lahendused, arutlus) vasta tsitaadiga

probleem on järgmine, nimelt 80% inimestest kes on ostnud endale notebooki DELL xps m1330 kurdavad kõrge pinina üle (ingliskeelne vaste cpu whine). millest täpsemalt räägin saate kuulda/näha siit: http://www.youtube.com/watch?v=n1Pmqy4T8JM või teise dell seeria notebooke sama näide: http://www.youtube.com/watch?v=ErkhU2qK-fM&NR=1 (eriti hästi on kuulda just siin videos)

nn cpu whine esineb ka paljudel teistel läpakatal (kirjutage googlesse cpu whine nt) aga m1330 on selle tõenäosus 80% ja võibolla et isegi 100% sest antud heli on piisvalt kõrge osad inimesed (eriti vanemad) selliseid sagedusi enam ei kuule. niiet et võib olla täiesti reaalne et need 20% kes väidavad et nende läptop ei 'pinise' ei ole lihtsalt füsioloogiliselt võimelised seda helisagedust kuulma.

pikk arutelu samal teemal meile kõigile teada-tuntud notebookreview.com foorumis: http://forum.notebookreview.com/showthread.php?t=153436
kes viitsidvad need 45 lehte läbi lugeda siis näevad et enamusi inimesi kas küsis oma raha tagasi või proovivad nt juba neljandat 'uut' notebooki mis ei tohiks piniseda aga näed, ikka piniseb.

probleemi lahenduseks on ka välja pakutud mõned variandid mis aga toovad endaga kaasa üsna suure temperatuuri tõusu ja patarei kestvuse lühenemise. niiet põhimõttelist ei ole lahendust..

teema mõte on nö hoitamiseks sest just nüüd on m1330 ka eestis müügilettidele jõudnud ja eriti suure haibiga.

edit: uuh.. ja uskuge mind see ON VÄGA HÄIRIV. olenevalt inimesest võib see põhjustada peavalu (ka mul) või on see pinin lihtsalt nii tüütu, et sa lülitad läpaka välja. ise valisin m1330 tänu mobiilsusele, heale pildile, dx 10 toele ja võimsusele (et saaks ka veidi mängida kui isu peaks tekkima) ning väidetavale vähesele mürale. põhiliselt oli plaan kasutada läpakat raamatukogus ja noh sellises vaikses keskkonnas ei sega see pinin mitte ainult sind, vaid ka inimesi kes on nt 5 meetri kaugusel. näite point on see on probleem on tõsine, ka notebookreview foorumi kasutajad rääkisid lugusid kuidas raamatukogus inimesed tulid nende juurde, panid kõrva vastu läptopi ja kuulatasid. üsna ebameeldiv kogemus, mis? icon_biggrin.gif


viimati muutis phenS 13.11.2007 19:08:10, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 13.11.2007 18:47:11 vasta tsitaadiga

Hoiatus.
K Arvutisalogi müüb Samsung läpakaid Samsung Q45. Neid masinaid tehakse 2 klaviatuuriga: UK ja USA. Ning mõista mis klaviatuuriga masinaid K salong müüb? Ning lisaks Fn nupp mis asub seal, kus tsiviliseeritud inimestel asub Ctrl klahv. See on ainus asi, mis paneb kiruma. Inimesed kes pole enne läpakat omanud, peaksid sellele tähelepanu pöörama. Muidu päris loom masin.

_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2007 21:46:05 vasta tsitaadiga

386 kirjutas:
Ning lisaks Fn nupp mis asub seal, kus tsiviliseeritud inimestel asub Ctrl klahv. See on ainus asi, mis paneb kiruma. Inimesed kes pole enne läpakat omanud, peaksid sellele tähelepanu pöörama. Muidu päris loom masin.


OT: IBM'il asub ka Fn samas kohas, kas IBM ka sellepärast tsiviliseeritutele ei sobi? icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2007 08:31:02 vasta tsitaadiga

Ma vastan niimoodi et see müra tekib enamuselt protsessori T7300,kus dell ise ka on tunnistanud ja see vahetatakse välja ning pannakse T7250 vastu.Olen ise kuulnud oma kõrvaga T7200 ja T7500 ja ei mingit müra pole kuulda olnud. Ja need mürad on enamuselt tekkinud siis kui see mudel välja tuli,mis oli lapsehaigusi täis.Enamuselt on nüüd kõik likvideeritud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 14.11.2007 18:52:47 vasta tsitaadiga

tsihh kirjutas:
386 kirjutas:
Ning lisaks Fn nupp mis asub seal, kus tsiviliseeritud inimestel asub Ctrl klahv. See on ainus asi, mis paneb kiruma. Inimesed kes pole enne läpakat omanud, peaksid sellele tähelepanu pöörama. Muidu päris loom masin.


OT: IBM'il asub ka Fn samas kohas, kas IBM ka sellepärast tsiviliseeritutele ei sobi? icon_razz.gif

Inimene kes on kogu elu olnud tava klaviatuuri taga, on Fn nupu olemasoli arusaamatu. Lisaks tekib ta sinna kus alati võib leida Ctrl... Oeh. Jube elamus. Ostsin mingist alest hiidvana Tomb Raideri (vist oli 2), et läpaka videotkaarti nautida. Ümberõppimine on siiani pooleni... Kardan, et ei suudagi ümber õppida. Sisse juurdunud instinktid on ikka jubedad asjad.

_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2007 21:58:25 vasta tsitaadiga

386 kirjutas:
Inimene kes on kogu elu olnud tava klaviatuuri taga, on Fn nupu olemasoli arusaamatu. Lisaks tekib ta sinna kus alati võib leida Ctrl... Oeh. Jube elamus. Ostsin mingist alest hiidvana Tomb Raideri (vist oli 2), et läpaka videotkaarti nautida. Ümberõppimine on siiani pooleni... Kardan, et ei suudagi ümber õppida. Sisse juurdunud instinktid on ikka jubedad asjad.


OT jätkub: Eks see ikka igaühe puhul personaalne. Ise kasutan IBM'i alates maikuust ja harjumiseks läks u 1-1,5 kuud. Praegu igapäevaselt tööl dokis ja kodus ilma, segi pole veel ajanud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phenS
HV vaatleja
phenS

liitunud: 09.02.2006




sõnum 14.11.2007 23:57:00 vasta tsitaadiga

Ramm kirjutas:
Ma vastan niimoodi et see müra tekib enamuselt protsessori T7300,kus dell ise ka on tunnistanud ja see vahetatakse välja ning pannakse T7250 vastu.Olen ise kuulnud oma kõrvaga T7200 ja T7500 ja ei mingit müra pole kuulda olnud. Ja need mürad on enamuselt tekkinud siis kui see mudel välja tuli,mis oli lapsehaigusi täis.Enamuselt on nüüd kõik likvideeritud.


Puhas bs
tsitaat:
T7300 has been discontinued and replaced with T7250 by Intel, nothing to do with CPU whine.


Ja ongi nii probleemile ei ole lahendust, kõik uued xps'id reliisitakse uue biosiga kus on disabletud nii c3 kui c4 state mis tähendab lühemat aku eluiga ja läpaka temeperatuuri tunduvat tõusmist.

infot : http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/genericDocument?docname=c00965412&cc=us&dlc=en&lc=en&jumpid=reg_R1002_USEN

nn pininaga on ka probleeme appelil ja hp jpt frimadel ning keegi ei tea siiani kuidas probleemi lahendada..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2007 14:09:49 vasta tsitaadiga

kas nad on kindlad et seda põhjustab just CPU ? imo mobo toiteahel piniseb neil icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2007 14:32:04 vasta tsitaadiga

Just confirmed with Dell. All new M1330 systems manufactured in Malaysia will now have the new A04 Revision motherboard. No more CPU whining!

Loodame et asi on korras:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Haps
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2007




sõnum 21.11.2007 17:01:57 vasta tsitaadiga

Nii! Mina sain eile oma XPS 1330 kätte. Masinal on mälu 2GB, kõvaketast 200GB (7200rmp) ja prose 2,2 (tüüp 7500). Jõudsin läpakat ca 2,5 h testida ja selle aja jooksul mingit pininat ega muud häirivat kõrvalist heli ei täheldanud. icon_rolleyes.gif Küll aga on natukene harjumatult häälekas DVD-seade ja seda just plaadi sisestamisel/väljutamisel. LED-ekraan on väga 5+. thumbs_up.gif
Üldiselt oli ca 3-nädalane ooteaeg küll pikk, kuid asi on seda väärt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 19:15:15 vasta tsitaadiga

Haps, milline DVD-seade tal on? Slot-loading või sahtliga?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 19:46:08 vasta tsitaadiga

ndk kirjutas:
Haps, milline DVD-seade tal on? Slot-loading või sahtliga?

Neil kõigil on slotist laetav ning selle tehtav müra olevat ka tavaline nähtus...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 00:22:10 vasta tsitaadiga

Sain kah omale XPS 1330 muretsetud. Vastikult piniseb. Käisin garantiis. Seal ei olnud midagi eriti kuulda. Kodus vaikuses siristab nagu rohutirts.
Ma ei tahtnud sinna jätta ka kuna pean pidevalt kasutama. Pidid lihtsalt vea üle kuulama ja siis tellima uue jubina. Aga kuna neil oli seal kiire siis jäi asi katki

Ma ei saa aru mis neil on siis kõigil erinev pinin või. Asi pidi ju ainult emaplaadis olema. Netifoorumeid lugedes on kah kõigil üks probleem.

Heh minge vaadake sinna Flex arvutisalongi. Palju läpakaid väljas kõik vaiksed. XPS1330ne tunneb nende seast pime kah ära ,sest ainult see pinises üle saali.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 08:42:48 vasta tsitaadiga

Pinisemise vastu on ka muud rohtu.Lülita bluetooth välja ja kui see ei aita siis power settingus tuleb maha võtta mõned nüansid,täpselt ei mäleta aga see on kirjas www.notebookreview.com leheküljel.Lisaks nende XPS'le mis on tellitud peale 1.novembrit peaks sees kajastama uus emaplaat.

Ise peaksin täna saama kätte sama konfiga xps'i mis kasutaja Haps,eks annan teada kuidas lood on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2007 09:33:31 vasta tsitaadiga

Ja Ramm kirjutas ka juba ülevaate DELL-ist, millel pinin puudub icon_smile.gif -> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=346985
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 27.11.2007 10:52:03 vasta tsitaadiga

Minu XPS 1330 2,2GHz;2GB;200Gb on vaikne, ostetud novembris.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 10:52:43 vasta tsitaadiga

jaakennust, ilmselt sul siis uuem emaplaadi Rev. thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 11:12:09 vasta tsitaadiga

jaakennust [Jaak Ennuste] peaks ise väga hästi teadma Dell'st icon_smile.gif

http://www.it.ee/?id=1090

Muidugi jaakennust võiks öelda millal eestisse jõuab XPS M1530 mudel:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 28.11.2007 12:04:02 vasta tsitaadiga

Ramm kirjutas:
jaakennust [Jaak Ennuste] peaks ise väga hästi teadma Dell'st icon_smile.gif

http://www.it.ee/?id=1090

Muidugi jaakennust võiks öelda millal eestisse jõuab XPS M1530 mudel:)


Jah. ma olen 80% selle ettevõtte omanik, aga ma ei tööta seal. Uurisin teile xps M1530 kohta:

Tellida saab eeldatavasti järgmise nädala algusest, aga Dell on hoiatanud:



Please note this is on 20-day lead time, so restrict any demand generation activities until LATE DEC and JAN.



Esti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Urmas568
HV vaatleja

liitunud: 24.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 14:46:18 vasta tsitaadiga

Please note this is on 20-day lead time, so restrict any demand generation activities until LATE DEC and JAN
Mida see täpsemalt tähendab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 11.12.2007 14:53:56 vasta tsitaadiga

Urmas568 kirjutas:
Please note this is on 20-day lead time, so restrict any demand generation activities until LATE DEC and JAN
Mida see täpsemalt tähendab?


Praktikas tähendab see seda, et täna saad selle masina konfida ja tellida, kätte saad ca 4-6 näd pärast. Konfimine ja tellimine siit: http://shop.it.ee/est/tooted/notebooks/XPS/?productID=10455 Tavatellimus on laost 1 pv-ga või siis Iirimaa tehasest 2-3 nädalaga (kui Tallinnas sobivat pole).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 14:53:59 vasta tsitaadiga

Urmas568, et kõige varem detsembri lõpus või jaanuaris võib müügikampaaniat teha, kuna nõudlus on suur (20 päevane järjekord tellimuste sisestamisel ja läpakate tootmisse minekul)
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Urmas568
HV vaatleja

liitunud: 24.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 19:53:43 vasta tsitaadiga

tänud, tekkis veel selline küsimus, et mis vahe on Rootsi asetusega ning skandinaavia asetusega klaviatuuril?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 12.12.2007 10:29:47 vasta tsitaadiga

Urmas568 kirjutas:
tänud, tekkis veel selline küsimus, et mis vahe on Rootsi asetusega ning skandinaavia asetusega klaviatuuril?


Minuteada pole mingit vahet, sama sayout on taani-norra-rootsi. 2 klahvi Ü ja Õ erinevad eesti omast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2007 10:56:19 vasta tsitaadiga

Skandinaavi alla mõeldakse tihtilugu SWE/FI klaverit. Norra klaveril on rohkem asju teisiti kui Ü ja Õ (vähemalt T60'l).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Urmas568
HV vaatleja

liitunud: 24.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2007 17:32:51 vasta tsitaadiga

tänud nüüd võib südamerahus ära tellida selle koletise icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phenS
HV vaatleja
phenS

liitunud: 09.02.2006




sõnum 14.12.2007 15:08:49 vasta tsitaadiga

ärge hõisake, mobo 04 revision ega bios uuendused EI AITA.
lugege nt

http://forum.notebookreview.com/showpost.php?p=2687185&postcount=114
http://forum.notebookreview.com/showpost.php?p=2707302&postcount=164

ning nuhkige seal üldse pinina, bios, uue mobo teemadel ringi ning näete et ei ole abi millestki.

nt minul endalgi hakkas masin pinisema alles teisel päeval ning tuletan veelkord meelde et need üksikud kes väidavad et 'nende masin ei pinise' on suurema tõenäosusega lihtsalt need kes seda helisagedust ei kuule, kui need, kellel seda (ka reaalselt) ei ole. hetkesoovitus on seda masinat mitte soetada or oodata kuni tuleb 'fix' mille põhjust veel ei teata icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 20:48:46 vasta tsitaadiga

Vaidlen vastu,ma võin kategooriliselt öelda et mul mingit pinimist pole olla ja sõbrad kes ostnud on ka väga rahul sellega(ise oma silmaga näinud),ilma probleemideta..sinu võrdlus on täpselt sama et need kes kirjutavad notebookreview's et kuulevad mingit pinimist,kujutavad ette endale seda...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phenS
HV vaatleja
phenS

liitunud: 09.02.2006




sõnum 14.12.2007 21:28:59 vasta tsitaadiga

irw.. "minu võrdlus" nigga plz. kas mina kirjutan üksi kirjutasin need postid notebookreviewsse või mida sa ajad? ma tõin näidetena faktid mida kasutajad postisid ja kui sa viitsiksid seal veidi ringi vaadata, siis näeksid et vähemalt 80% m1330ne soetanud inimestest või rohkemgi kurdab pinina üle ja kui palju on neid kastuajaid kokku.. üks ee kaks ee kolm, kindlasti rohkem kui "sina ja su sõbrad". niiet sorry kui ma ei võta sina ja su sõbrad arvamust eriti tõsiselt.

pluss nagu näha pean ka veel täpselt selgitama

phenS kirjutas:
.. suurema tõenäosusega ..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 21:47:20 vasta tsitaadiga

Ma käisin selle pininaga juba 3 korda garantiis.

Vahetati välja esimene kord emaplaat - ei aidanud.

Viisin uuesti ,pandi uus ekraan (Toshiba asemele mingi suvaline hiinakas Chi Mi või midagi sarnase nimega) - ei aidanud.
Hoopis unustasid vendile juhtme tagasi panna ning kodus oleks arvuti äärepealt maha kärssanud. icon_evil.gif

Viisin jälle garantiisse kus viga parandati. Nüüd tundub ekraani pilt kuidagi udusem nagu väsitaks silmi.
Krt võrdlust kah pole. Järsku panid mingi jura ekraani asemele. icon_confused.gif

Mees oli seal proovinud veel 7300 asemele 7100 ja se oli kah pinisenud.
Üldiselt kuuleb seda pininat ainult siis kui oled ilma kõrvalhelideta ruumis ja kui prose vent ei sahise.
Ja see heli paneb ikka pikapeale pea kumisema - eriti kui hakkad mõtlema ,et mis raha selle masina eest ära andsid icon_cry.gif .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 21:51:45 vasta tsitaadiga

see vana nali juba et läppar piniseb... see pinin on aga suht ropp kui kuulata videosid. Enda HP NC6400 (Core Duo) vahest vaikselt kah piixub aga mitte nii häirivalt.

tootjatel on suht WHO gives a F kuniks kasutajad nn "mässu" tõstavad.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 16.12.2007 20:39:56 vasta tsitaadiga

alles ostsin elionist, kui aku täis ja laadija taga
pinin on häiriv küll.
tegemist siis HP-ga.
profiilis.
nii kui võtan laadija ära pinin kaob. icon_cry.gif

_________________
lillekasvatus.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 20:53:31 vasta tsitaadiga

see pinin on selline "lahe asi" ja arvatavasti tootjad ei tee selle vasta kah midagi kuna enamus sitapäid on rahul ja ei viitsi tootjale pinda käia et see probleem ära lahendatakse

endal üldiselt on vaevu märgatav pinin ja seda vist siis kui wifi sees (kiiritab vast icon_lol.gif ). Ise olen pininat kuulnud nii Pentium M läpparil ja sama probleem pidi ka core duo, core 2 duo läpparitega olema ja tundub et suht: vahet pole mis mudel pininemis häda võib tal nagunii küljes olla.

Aga seda kas ka AMD prosega läpparid pinisevad ei ole nagu kuulnud

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 20:58:12 vasta tsitaadiga

Pinin nagu ei sõltu prosest...
_________________
Allkiri
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 21:01:42 vasta tsitaadiga

vast on mingi chipseti viga? vms jupp mis on enamus "pinisevatel asjadel" ühine.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 22:32:44 vasta tsitaadiga

kas nende led ekraan on ka läikiv?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 22:34:01 vasta tsitaadiga

Teip kirjutas:
kas nende led ekraan on ka läikiv?

Kuidas siis muidu, loomulikult on icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 23:03:07 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Teip kirjutas:
kas nende led ekraan on ka läikiv?

Kuidas siis muidu, loomulikult on icon_wink.gif

see on siis küll pahasti...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 23:44:38 vasta tsitaadiga

ma üldse ei saa aru mis väärakas "läikiva ekraani" mood tekkinud on... endal hp'l vähemalt matt ekraan... muidu vaata pidevalt enda rõvedat lõusta ekraani pealt (musta vms tumedama taustaga asi = peegel)
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 15:05:01 vasta tsitaadiga

pange läppar kappi seisma 10 aastaks ja pinin kadunud - vanemad inimesed ei kuule enam kõrgsagedusi nii hästi ja ka seda pininat mitte...
olen kohanud pininat pea kõigil tootjatel, mingit erilist seaduspära pole täheldanud...kui tahate enne ostu kindel olla, testige müüja juures asi ära...isegi lärmakas poes kuuleb hea kõrvaga kenasti selle 20khz+ sageduse ära...

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fs2
HV vaatleja
fs2

liitunud: 30.07.2003




sõnum 17.12.2007 19:19:36 vasta tsitaadiga

minul aitab pinina vastu selline tasuta soft nagu RMClock

Kui sealt valida "Advanced CPU settings" -> "Platform #1" ning võtta "Enable Popup mode" eest linnuke ära ning seejärel apply vajutada lõpetab minu m1330 pinina täiesti. Pinin kaob ka kui samal lehel panna linnuke "Disable C4 mode" ette aga minul vähemalt on vista seejärel paar korda kokku jooksnud, nii et seda ise ei kasuta.

mõlemad lahendused suurendavad natuke prose võimsustarvet nii et aku pealt töötamise aeg väheneb veidi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teccha
HV vaatleja
Teccha

liitunud: 19.10.2007




sõnum 17.12.2007 20:15:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

vanemad inimesed ei kuule enam kõrgsagedusi nii hästi ja ka seda pininat mitte...

Heh.. nii ta on icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 20:16:50 vasta tsitaadiga

kõige parem rohi on kõrvad tümakast puruks lasta nii et ei kuule midagi... siis on terve maailm hea vaikne 8)
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 21:53:23 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
ma üldse ei saa aru mis väärakas "läikiva ekraani" mood tekkinud on... endal hp'l vähemalt matt ekraan... muidu vaata pidevalt enda rõvedat lõusta ekraani pealt (musta vms tumedama taustaga asi = peegel)


mis läikival viga on? selgem pilt kui matil,kui sul rõve lõust siis mine lõikusele icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 21:55:31 vasta tsitaadiga

lihtsalt häirib see et see kuramuse terve ümbrus peegeldab sulle vasta... hämaras ruumis üritad midagi teha siis vasta vaatab nagu peegel

matt ekraaniga läppareid on aina vähem (vist läikiva peegliga lihtsal värve esile tuua ilma et midagi muutma peaks LCD's otseselt)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 21:55:32 vasta tsitaadiga

Ramm kirjutas:
angel kirjutas:
ma üldse ei saa aru mis väärakas "läikiva ekraani" mood tekkinud on... endal hp'l vähemalt matt ekraan... muidu vaata pidevalt enda rõvedat lõusta ekraani pealt (musta vms tumedama taustaga asi = peegel)


mis läikival viga on? selgem pilt kui matil,kui sul rõve lõust siis mine lõikusele icon_lol.gif


icon_lol.gif hea vastus icon_rolleyes.gif

läikiv peegeldab imo väga nõmedalt. eks see maitseasi ole..

_________________
Allkiri
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 19.12.2007 02:24:27 vasta tsitaadiga

Läikiva pinnaga ekraan annab õldjuhul sügavama musta ja parema kontrastsuse. Olen omanud mõlemaid ja täna on mu eelistuseks läikiv. näiteks Dell XPS 1330 rkraan on palju kvaliteetsem minu silmale kui D-seeria business-masinad oma mattidega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2007 08:17:23 vasta tsitaadiga

jah aga hämaras on suht võimatu tööd teha kui pead pideva peegeldusega jändama... samas võiks olla valikuvabadus kas matt või läikiv kuna siis saaks igaüks omale sobiva võtta. Aga paistab et kõik on "peegel" ekraani peale üle läinud icon_neutral.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 19.12.2007 18:14:47 vasta tsitaadiga

Väiksema ekraaniheledusega tundub ka läikiv parajalt nõme asi olevat. Näed rohkem peegeldust kui pilti ekraanil. Aku pealt ei taha alati täisheledusega töötada, et pilti talutava peegeldusega näeks.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 20.12.2007 14:49:58 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
...isegi lärmakas poes kuuleb hea kõrvaga kenasti selle 20khz+ sageduse ära...

Jutt või midagi! Testige kõigepealt kõrvad ära siin ja siis rääkige, mis sagedust lärmakas poes kuuleb.

_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Dell XPS M1330 teema (Probleemid, lahendused, arutlus) mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.