Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Youtube üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 57, 58, 59  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salasilm
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2003




sõnum 03.02.2007 10:28:41 Youtube üldteema vasta tsitaadiga

Kes teab, mis peaks tegema, et youtube´t vaadates tuleks ka heli? miskipärast on vaikus, kui sellelt saidilt klippe vaatan?

EDIT by fucs: Väike ülevaade erinevatest video formaatidest ja sellest, mida Youtube nendega teeb enda kogemuste põhjal.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 03.02.2007 12:26:55 vasta tsitaadiga

Võta Volume Control lahti ja vaata, ega sul "Wave" alla "Vaigista" juurde linnukest pole pandud või helitugevust maha keeratud pole
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salasilm
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2003




sõnum 03.02.2007 19:21:33 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
Võta Volume Control lahti ja vaata, ega sul "Wave" alla "Vaigista" juurde linnukest pole pandud või helitugevust maha keeratud pole

seal kõik korras icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 03.02.2007 22:29:29 vasta tsitaadiga

Loe siis seda, ehk saad abi
http://www.google.com/support/youtube/bin/answer.py?answer=58132&topic=10561
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elgordo
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2005




sõnum 04.02.2007 22:37:45 vasta tsitaadiga

Muide, kas Youtube'i videod on .flv formaadis? Kusagilt lugesin, et nagu on aga, kui ma ühe converteriga proovisin neid ümber convertida (oli vaja saada mingisse ilusasse video formaati, et Sony Vegas saaks aru), paistis, et nad ikka ei ole. Igaljuhul, leidsin mingi saidi, mis need enne alla laadimist .avi'deks teeb.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 04.02.2007 23:02:43 vasta tsitaadiga

Opera widgeti VideoDownloaderiga tõmmates tuleb YouTube videod tõesti .flv formaadis salvestada. Muudega pole proovind, kuna see rahuldab mind täiesti, vaatan VLC pleieriga.
Tegelt vist pole VLC jaoks vahet, muutsin praegu huvi pärast ühel videol faililaiendi kordamööda avi-ks, mov-ks ja wmv-ks - VLC pleier mängis seda nagu ennegi, teised pleierid kahjuks mitte.


viimati muutis harakas 05.02.2007 18:26:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elgordo
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2005




sõnum 04.02.2007 23:05:00 vasta tsitaadiga

Nii, et formaat sõltub sellest, millega ma selle alla laen? Ma olen kasutanud Youtube Downloaderit.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
past
HV kasutaja
past

liitunud: 21.01.2006




sõnum 05.02.2007 00:02:58 vasta tsitaadiga

mina teen nii.. youtube downloader.. siis jääb fail kujule näiteks: get_video ja tundmatu formaat. julmalt lükkan lõppu .flv ja siis flv to avi converter ja voilaa..
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salasilm
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2003




sõnum 15.02.2007 12:12:23 vasta tsitaadiga

mnjah. igakord ei viitsi alla laadida aga heli küsimus on ikka üleval. st, et ikka pole taustaheli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
past
HV kasutaja
past

liitunud: 21.01.2006




sõnum 15.02.2007 23:52:57 vasta tsitaadiga

mujalt on heli? st ka sama browseriga? kui pole, siis on browseri setingud paigast ära, kui ei ole, siis....

teiste browseritega ka pole vai?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyborg
HV kasutaja
Cyborg

liitunud: 26.01.2003




sõnum 19.02.2007 12:32:15 vasta tsitaadiga

Kas "rohelises" pesas ikka kõlarid taga icon_rolleyes.gif
Kui mingites flash animatsioonides ka heli taga pole siis uuri pesa üle.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salasilm
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2003




sõnum 20.02.2007 21:56:40 vasta tsitaadiga

osadega heli on olemas, näiteks yourfilehost.com videod. youtube, metacafe omadel pole. ja kuskilt ei oska settinguid sättida.
juhtmed muidugi vajalikes aukudes. IE-ga samuti sama jama. Muidu kasutan vaid Firefoxi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2007 22:06:14 Google või YouTube vasta tsitaadiga

tere
kumba kohta, te soovitaks oma videosid laadida, kas:

icon_question.gif kumb on parem/palju ruumi on icon_question.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.02.2007 22:45:25 vasta tsitaadiga

youtube on Google omanduses icon_rolleyes.gif
[edit]
Isiklikult eelistaksin google video't, sealt saab vaadata suurema resoga ning mõnda asja saab ka suurema vaevata masinasse tirida

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jossi 1
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.08.2004




sõnum 20.02.2007 22:52:50 vasta tsitaadiga

Sattusin tuttava arvuti taga sarnase probleemi otsa, millele ajapuudusel lahendust kohapeal ei leidnud. Youtube heli puudus, winamp mängis kõike ilusti.

Tal puudusid ka windowsi enda helid. Kas sul startup ja shutdown helid olemas? Kas saad Control panel>Sounds and Audio Devices>Sounds> Program Events (alumine valge kast) mõne välja valides, seda ette mängida? Browse-st vasakul all paremal nurgas on kolmnurgakujuline play nupp. Tema masinal ei saanud, nupp oli hall.

Ilmselt aitaks helikaardi draiverite uuesti install.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2007 00:57:16 vasta tsitaadiga

youtube, näeb parem välja, rohkem videosid, video kvaliteet parem, ime ka et 10x rohkem külastajaid käib

Teemaalgataja küsis midagi muud ehk kuhu uppida, kui "tulnukas" 3's osas üles lasti, siis pole just palju ruumi ühe failina tundub.Googles on tervena üleval.Kui just üle 10min pikk pole siis youtube.


viimati muutis virx 23.02.2007 01:09:28, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2007 01:01:08 vasta tsitaadiga

YouTube suureks miinuseks on see, et videot ei saa poole peale kerida kui see veel sinna bufferdada pole jõudnud. Google'i puhul on see aga võimalik. YouTube puhul meeldib mulle samas see, et video on nö. originaalsuuruses. Google venitab videot aga vastavalt browseri akna suurusele. Täisekraanil saab videot vaadata mõlema kaudu.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2007 22:30:14 vasta tsitaadiga

Ise eelistan http://www.dailymotion.com/ sest seal ruumi rohkem, copyright materjalile pigistatakse enamasti silm kinni ning performance parem operaga vaadates icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dark Kille
Piiratud kasutaja
Dark Kille

liitunud: 07.09.2005




sõnum 23.02.2007 22:30:25 vasta tsitaadiga

Ise eelistax YouTube
_________________
M: Ajakirjad
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2007 22:26:20 vasta tsitaadiga

YouTube tundub päris asjalik, lihtne koduleht. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salasilm
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2003




sõnum 27.02.2007 23:51:10 vasta tsitaadiga

Mnjah, win-iga helid olemas, kui mõnelt saidilt win-iga videot vaatan, siis heli olemas. Ka mingeid Google õpetusi olen proovinud, aru ei saa, mis jama on...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
decrakas
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2007 19:18:26 vasta tsitaadiga

sama jama siin... ja tuttaval ka...? mis kamm?
_________________
anna mu tammetõru tagasi, eksole!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuuese
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2007 21:48:44 vasta tsitaadiga

ml ka sama jama
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 05.03.2007 22:38:58 vasta tsitaadiga

Ühte asja võiksite veel proovida - installige Flash Player uuesti
http://www.adobe.com/go/getflashplayer
Ja kui ei aita, hakake otsast peale
punkt 1. Kontrollige Volume Controlist, ega Wavel ei ole heli maha keeratud või vaigistatud.
Ärge palun selle soovituse peale vihastage sest minu kogemus hulga inimeste abistamisel heliprobleemides näitab, et enamasti on taolised vead põhjustatud just sellest lihtsast asjast. Paljud ei teagi, et Volume Controlist saab erinevate helitugevuse regulaatorite kuvamist lisada ja ära keelata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
decrakas
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2007 16:45:03 vasta tsitaadiga

flash maha võetud ja uuesti pandud, ka vanemat versiooni proovitud. midagi

Sound and Device all control panelis ei ole ka soundi! kui proovida windows helisid.

helikaardi driverid uuesti peale lastud.

ei midagi.... täitsa jama

WinAmp aga pläriseb täiega

_________________
anna mu tammetõru tagasi, eksole!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2007 17:14:28 vasta tsitaadiga

mingid koodekid ei või puudu olla? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
decrakas
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2007 21:28:05 vasta tsitaadiga

koodekite kohapealt... et töötas ja kabuum ei töötanud... ainuke asi mis minu arust toimus oli selle kõige uuema flashi peale panek

sai see ka maha võetud nagu ennist ühes postis ütsin ja vanem pandud aga abi ei olnud

_________________
anna mu tammetõru tagasi, eksole!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salasilm
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2003




sõnum 12.03.2007 00:58:54 vasta tsitaadiga

yep, kummaline probleem.siiani ei saa heli teatud linkidega...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Popp
Kreisi kasutaja
Popp

liitunud: 22.02.2006




sõnum 18.03.2007 16:41:37 vasta tsitaadiga

pakun välja ühe lahenduse:
start>run>regedit icon_razz.gif
sealt edasi:
HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Microsoft>WindowsNT>CurrentVersion>Drivers32

Seal peaks olema selline string value nagu wavemapper
kui ei ole siis:
New>String Value
kui see olemas, siis Value Dataks tuleb kirjutada: msacm32.drv

Kui probleem peitus selles, siis peaks heli kohe tagasi tulema, ilma restardita
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanelry
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2007




sõnum 18.03.2007 18:49:28 vasta tsitaadiga

Popp'i pakutud variant jahh üleval siingi: http://weyland.be/wrdprss/index.php/2006/08/22/no-sound-in-macromedia-flash-player-9/
Teine variant - proovi kõrvaklappe. Minu arvutis on just nii et klappidest Youtube mängib aga kõllid on vait. Müstika! Samas Winamp jms mängib ilusti igast august.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salasilm
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2003




sõnum 24.03.2007 21:07:10 vasta tsitaadiga

Popp kirjutas:
pakun välja ühe lahenduse:
start>run>regedit icon_razz.gif
sealt edasi:
HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Microsoft>WindowsNT>CurrentVersion>Drivers32

Seal peaks olema selline string value nagu wavemapper
kui ei ole siis:
New>String Value
kui see olemas, siis Value Dataks tuleb kirjutada: msacm32.drv

Kui probleem peitus selles, siis peaks heli kohe tagasi tulema, ilma restardita



kusjuures seal oli value data selline olemas, ei midagi kahjuks. Guugeldanud ja otsinud erinevaid lahendusi ja mitte midagi!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renemets
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 04.04.2007 10:36:21 vasta tsitaadiga

Popp kirjutas:
pakun välja ühe lahenduse:
start>run>regedit icon_razz.gif
sealt edasi:
HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Microsoft>WindowsNT>CurrentVersion>Drivers32

Seal peaks olema selline string value nagu wavemapper
kui ei ole siis:
New>String Value
kui see olemas, siis Value Dataks tuleb kirjutada: msacm32.drv

Kui probleem peitus selles, siis peaks heli kohe tagasi tulema, ilma restardita


Mul oli sama probleem. Sain aga selle juhendi järgi tööle. Algul kohe ei õnnestunud. Dataks panin küll mscm32.drv, kuid ei pannu faili nimeks "wavemapper". Pärast vea parandamist kõik ok: heli kohe ilma restardita olemas:-) Suur aitäh abi eest!!! icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Popp
Kreisi kasutaja
Popp

liitunud: 22.02.2006




sõnum 04.04.2007 12:00:59 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif
minul tekib see probleem peale registri puhastamist mingi programmiga
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.04.2007 16:10:23 vasta tsitaadiga

Küsiks aga, et kummal variandil jääb kvaliteet maksimaalselt alles?
Streamimisel vist vahet ei ole:

Youtube
* MPEG4 (Divx, Xvid) format
* 320x240 resolution
* MP3 audio
* 30 frames per second

Google Video
Streaming Quality
Video: 320x240 resolution at 450 Kbps
Audio: 64Kbps Mono

Download Quality
Video: 480x360 resolution at 800 Kbps
Audio: 128Kbps Stereo

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2007 17:39:54 vasta tsitaadiga

youtube´is v6imalik kommenteerida jne..
ise kasutan m6lemat icon_wink.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2007 18:36:29 vasta tsitaadiga

fragile kirjutas:
youtube´is v6imalik kommenteerida jne..


Google Videos pole? icon_rolleyes.gif

Igatahes mulle meeldib google video rohkem, ei pea mingit pisikest kökki ekraani ääres vaatama (aeglane nett, fullscreeni laeb kauaaaa)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2007 14:40:27 vasta tsitaadiga

Youtube on sajaga parem. seal on kõik videod. 8)
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
catonda
HV vaatleja
catonda

liitunud: 25.09.2005




sõnum 21.04.2007 15:04:23 vasta tsitaadiga

Youtube ikka palju mõttekam. imo icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 21.04.2007 15:06:56 vasta tsitaadiga

Mina eelistan YouTube thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timukas0
HV kasutaja
Timukas0

liitunud: 20.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2007 17:08:48 vasta tsitaadiga

Kui tahad, et igasugused suvalised satuks tihemini su videode peale, siis YouTube. Kui eelistad kvaliteeti, siis Google. 8)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 21.04.2007 17:28:11 vasta tsitaadiga

Mina eelistan Google-t.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2007 17:30:59 vasta tsitaadiga

YouTube... seal rohkem kadutajaid.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2007 17:39:43 vasta tsitaadiga

Minu hääl läheb YouTube-i kasuks. On jätnud kõvasti parema mulje, kui google video. Kasutada tundub ka kuidagi mugavam (ilmselt harjumise asi).
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2007 21:48:07 vasta tsitaadiga

peaksin youtubet ikka paremaks...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 21.04.2007 22:00:22 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
youtube on Google omanduses icon_rolleyes.gif


on jah

Viimasel ajal olen tihti selliste linkide peale sattunud, mis nime poolest on video.google omad kuid suunatakse Youtube-i.

Ise eelistan Googlet, suurema reso ja parema ühilduvuse poolest (operas youtube videod iga kord ei taha tööle hakata.) + Googest saab alla ka tirida. Youtubest oleks ka nagu saanud aga pole täpsemalt uurinud, kas see tõele vastab.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2007 00:18:27 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
Youtube on sajaga parem. seal on kõik videod. 8)


Google video otsing sisaltab ka youtube kraami... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2007 01:18:13 vasta tsitaadiga

Top Gear annab parema tulemuse Googlelel thumbs_up.gif
Google imeb video otsingus>varsti on youtube kah nende icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 22.04.2007 04:13:32 vasta tsitaadiga

dreamx kirjutas:
Google imeb video otsingus>varsti on youtube kah nende icon_razz.gif

Mida sa sellega öelda tahad? YouTube ongi ju Google oma (nagu siin teemaski eespool juba korduvalt mainitud)...
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 22.04.2007 06:13:45 vasta tsitaadiga

tal lihtsalt hormoonid loogilise mõtlemise kusagile pimedasse nurka peletanud

eelistan google videot aga satun rohkem youtubesse

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mondeo
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2005




sõnum 15.05.2007 14:57:41 Youtube üldteema vasta tsitaadiga

Hei!

Selline mure:

Youtubel on tehtud ringi full-screen mode, teeb samas aknas video täisekraanile. Vanasti avas uue akna. See oli mugavam, sest video sai tõsta kahe monitori puhul teise aknasse ja töömonitorist järjest uusi videosid teisele ekraanile avada. Nüüd seda enam teha ei saa icon_sad.gif Kas seda võiks saada kusagilt seadistada, et töötaks vana moodi, s.t. siis eraldi aknas?


Tervitades,
Mart
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Youtube üldteema mine lehele 1, 2, 3 ... 57, 58, 59  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.