|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
salasilm
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2003
|
03.02.2007 10:28:41
Youtube üldteema |
|
|
Kes teab, mis peaks tegema, et youtube´t vaadates tuleks ka heli? miskipärast on vaikus, kui sellelt saidilt klippe vaatan?
EDIT by fucs: Väike ülevaade erinevatest video formaatidest ja sellest, mida Youtube nendega teeb enda kogemuste põhjal.
Spoiler 
| fucs kirjutas: |
Kogu prodseduur koosneb kahest põhilisest tegevusest:
a) faili üleslaadimine
b) failitöötlus
Üleslaadimisaeg Youtube oleneb:
a) interneti ühenduse kiirusest
b) üleslaetava videofaili suurusest (mahust)
Töötlemisaeg Youtubes oleneb:
a) algsest videoformaadist
b) algse video pikkusest
Kogu prodseduurile kuluvat aega saab lühendada sellega, et üleslaetav video konverditakse enne üleslaadimist sellisesse formaati, mida Youtube "default" aksepteerib ilma omapoolse töötluseta (ümberkonvertimata)
Videod resolutsiooniga kuni 1280x720 konverditakse Youtubes:
480p
360p
240p
Videod resolutsiooniga kuni 1920x1080 konverditakse Youtubes:
1080p
720p
480p
360p
240p
Youtube konverdib ümber (kõik?) videod, mis ei ole algselt:
MP4/FLV konteineris
VBR (variable bitrate) nii video kui audio
H262 ITU-T MPEG2 AVC1 L4.0 videokoodekiga pakitud
AAC 44,1KHz heliga
Konvertimisel tekib alati kvaliteedikadu.
Näited:
DVD PAL
Originaalvideo:
AVI
4:3
H.264/MPEG-4 AVC video/MPEG audio MP3
Video: 4488 Kbps CBR 768x576 30.000 fps H.264/MPEG-4 AVC Intel ITU H264
Audio: 320kbps CBR 44,1KHz Mpeg MP3 Layer3 Joint stereo
Youtube convert:
MP4
4:3
H.264/MPEG-4 AVC video/AAC audio
Video: 256 Kbps VBR 480x360 30.000 fps H.264/MPEG-4 AVC L 3.0 Baseline
Audio: 96Kbps VBR 44,1KHz AAC
FLV
4:3
H.264/MPEG-4 AVC video/AAC audio
Video: 329 Kbps VBR 640x480 30.000 fps H.264/MPEG-4 AVC L 3.0 Main
Audio: 129Kbps VBR 44,1KHz AAC
HD Videod
Originaalvideo:
AVI
16:9
H.264/MPEG-4 AVC video/MPEG audio MP3
Video: 4740 Kbps CBR 1280x720 30.000 fps H.264/MPEG-4 AVC Intel ITU H264
Audio: 320kbps CBR 44,1KHz Mpeg MP3 Layer3 Joint stereo
Youtube convert HD 720:
MP4
16:9
H.264/MPEG-4 AVC video/AAC audio
Video: 1014 Kbps VBR 1280x720 30.000 fps H.264/MPEG-4 AVC L 3.1 High
MaxBitRate - 3320kbps
Audio: 192kbps VBR 44,1KHz AAC
Originaalvideo:
MP4
16:9
H.264/MPEG-4 AVC video/AAC audio
Video: 12400 Kbps VBR 1920x1080 30.000 fps H.264/MPEG-4 AVC L 5.1 Baseline
Audio: 162kbps VBR 48,0KHz AAC
Youtube convert HD 1080:
MP4
16:9
H.264/MPEG-4 AVC video/AAC audio
Video: 1602 Kbps VBR 1920x1080 30.000 fps H.264/MPEG-4 AVC L 4.0 High
MaxBitRate - 5237kbps
Audio: 192kbps VBR 44,1KHz AAC
Youtube convert HD 720:
MP4
16:9
H.264/MPEG-4 AVC video/AAC audio
Video: 1005 Kbps VBR 1280x720 30.000 fps H.264/MPEG-4 AVC L 3.1 High
MaxBitRate - 3320kbps
Audio: 192kbps VBR 44,1KHz AAC
Originaalvideo:
MP4
16:9
H.262/MPEG-4 AVC1 video/AAC audio
Video: 5915 Kbps VBR 1920x1080 29,97 fps H.262/MPEG-4 AVC L 4.0 High
MaxBitRate - 13700kbps
Audio: 84,8kbps VBR 44,1KHz AAC
Youtube convert HD 1080:
MP4
16:9
H.262/MPEG-4 AVC1 video/AAC audio
Video: 5915 Kbps VBR 1920x1080 29,97 fps H.262/MPEG-4 AVC L 4.0 High
MaxBitRate - 13700kbps
Audio: 192kbps VBR 44,1KHz AAC
Youtube convert HD 720:
MP4
16:9
H.262/MPEG-4 AVC1 video/AAC audio
Video: 2869 Kbps VBR 1280x720 29,97 fps H.262/MPEG-4 AVC L 4.0 High
MaxBitRate - 7891kbps
Audio: 192kbps VBR 44,1KHz AAC
Viimases näites on näha, et Youtube ei konverdi üleslaetud 1920x1080 resolutsiooniga videot enam uuesti 1920x1080 resolutsiooni ümber ja jätab kõik algsed video parameetrid alles. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
03.02.2007 12:26:55
|
|
|
| Võta Volume Control lahti ja vaata, ega sul "Wave" alla "Vaigista" juurde linnukest pole pandud või helitugevust maha keeratud pole
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salasilm
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2003
|
03.02.2007 19:21:33
|
|
|
| harakas kirjutas: |
| Võta Volume Control lahti ja vaata, ega sul "Wave" alla "Vaigista" juurde linnukest pole pandud või helitugevust maha keeratud pole |
seal kõik korras
|
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elgordo
HV kasutaja
liitunud: 10.11.2005
|
04.02.2007 22:37:45
|
|
|
| Muide, kas Youtube'i videod on .flv formaadis? Kusagilt lugesin, et nagu on aga, kui ma ühe converteriga proovisin neid ümber convertida (oli vaja saada mingisse ilusasse video formaati, et Sony Vegas saaks aru), paistis, et nad ikka ei ole. Igaljuhul, leidsin mingi saidi, mis need enne alla laadimist .avi'deks teeb.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
04.02.2007 23:02:43
|
|
|
Opera widgeti VideoDownloaderiga tõmmates tuleb YouTube videod tõesti .flv formaadis salvestada. Muudega pole proovind, kuna see rahuldab mind täiesti, vaatan VLC pleieriga.
Tegelt vist pole VLC jaoks vahet, muutsin praegu huvi pärast ühel videol faililaiendi kordamööda avi-ks, mov-ks ja wmv-ks - VLC pleier mängis seda nagu ennegi, teised pleierid kahjuks mitte.
viimati muutis harakas 05.02.2007 18:26:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elgordo
HV kasutaja
liitunud: 10.11.2005
|
04.02.2007 23:05:00
|
|
|
| Nii, et formaat sõltub sellest, millega ma selle alla laen? Ma olen kasutanud Youtube Downloaderit.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
past
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
05.02.2007 00:02:58
|
|
|
| mina teen nii.. youtube downloader.. siis jääb fail kujule näiteks: get_video ja tundmatu formaat. julmalt lükkan lõppu .flv ja siis flv to avi converter ja voilaa..
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salasilm
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2003
|
15.02.2007 12:12:23
|
|
|
| mnjah. igakord ei viitsi alla laadida aga heli küsimus on ikka üleval. st, et ikka pole taustaheli.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
past
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
15.02.2007 23:52:57
|
|
|
mujalt on heli? st ka sama browseriga? kui pole, siis on browseri setingud paigast ära, kui ei ole, siis....
teiste browseritega ka pole vai?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyborg
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2003
|
19.02.2007 12:32:15
|
|
|
Kas "rohelises" pesas ikka kõlarid taga
Kui mingites flash animatsioonides ka heli taga pole siis uuri pesa üle.
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salasilm
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2003
|
20.02.2007 21:56:40
|
|
|
osadega heli on olemas, näiteks yourfilehost.com videod. youtube, metacafe omadel pole. ja kuskilt ei oska settinguid sättida.
juhtmed muidugi vajalikes aukudes. IE-ga samuti sama jama. Muidu kasutan vaid Firefoxi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
20.02.2007 22:06:14
Google või YouTube |
|
|
tere
kumba kohta, te soovitaks oma videosid laadida, kas:
kumb on parem/palju ruumi on
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
20.02.2007 22:45:25
|
|
|
youtube on Google omanduses
[edit]
Isiklikult eelistaksin google video't, sealt saab vaadata suurema resoga ning mõnda asja saab ka suurema vaevata masinasse tirida
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jossi 1
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.08.2004
|
20.02.2007 22:52:50
|
|
|
Sattusin tuttava arvuti taga sarnase probleemi otsa, millele ajapuudusel lahendust kohapeal ei leidnud. Youtube heli puudus, winamp mängis kõike ilusti.
Tal puudusid ka windowsi enda helid. Kas sul startup ja shutdown helid olemas? Kas saad Control panel>Sounds and Audio Devices>Sounds> Program Events (alumine valge kast) mõne välja valides, seda ette mängida? Browse-st vasakul all paremal nurgas on kolmnurgakujuline play nupp. Tema masinal ei saanud, nupp oli hall.
Ilmselt aitaks helikaardi draiverite uuesti install.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
23.02.2007 00:57:16
|
|
|
youtube, näeb parem välja, rohkem videosid, video kvaliteet parem, ime ka et 10x rohkem külastajaid käib
Teemaalgataja küsis midagi muud ehk kuhu uppida, kui "tulnukas" 3's osas üles lasti, siis pole just palju ruumi ühe failina tundub.Googles on tervena üleval.Kui just üle 10min pikk pole siis youtube.
viimati muutis virx 23.02.2007 01:09:28, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
23.02.2007 01:01:08
|
|
|
| YouTube suureks miinuseks on see, et videot ei saa poole peale kerida kui see veel sinna bufferdada pole jõudnud. Google'i puhul on see aga võimalik. YouTube puhul meeldib mulle samas see, et video on nö. originaalsuuruses. Google venitab videot aga vastavalt browseri akna suurusele. Täisekraanil saab videot vaadata mõlema kaudu.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
23.02.2007 22:30:14
|
|
|
Ise eelistan http://www.dailymotion.com/ sest seal ruumi rohkem, copyright materjalile pigistatakse enamasti silm kinni ning performance parem operaga vaadates
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dark Kille
Piiratud kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
23.02.2007 22:30:25
|
|
|
Ise eelistax YouTube
_________________ M: Ajakirjad |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
24.02.2007 22:26:20
|
|
|
YouTube tundub päris asjalik, lihtne koduleht.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salasilm
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2003
|
27.02.2007 23:51:10
|
|
|
| Mnjah, win-iga helid olemas, kui mõnelt saidilt win-iga videot vaatan, siis heli olemas. Ka mingeid Google õpetusi olen proovinud, aru ei saa, mis jama on...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
decrakas
HV kasutaja
liitunud: 21.09.2003
|
05.03.2007 19:18:26
|
|
|
sama jama siin... ja tuttaval ka...? mis kamm?
_________________ anna mu tammetõru tagasi, eksole! |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuuese
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.10.2005
|
05.03.2007 21:48:44
|
|
|
| ml ka sama jama
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
05.03.2007 22:38:58
|
|
|
Ühte asja võiksite veel proovida - installige Flash Player uuesti
http://www.adobe.com/go/getflashplayer
Ja kui ei aita, hakake otsast peale
punkt 1. Kontrollige Volume Controlist, ega Wavel ei ole heli maha keeratud või vaigistatud.
Ärge palun selle soovituse peale vihastage sest minu kogemus hulga inimeste abistamisel heliprobleemides näitab, et enamasti on taolised vead põhjustatud just sellest lihtsast asjast. Paljud ei teagi, et Volume Controlist saab erinevate helitugevuse regulaatorite kuvamist lisada ja ära keelata.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
decrakas
HV kasutaja
liitunud: 21.09.2003
|
06.03.2007 16:45:03
|
|
|
flash maha võetud ja uuesti pandud, ka vanemat versiooni proovitud. midagi
Sound and Device all control panelis ei ole ka soundi! kui proovida windows helisid.
helikaardi driverid uuesti peale lastud.
ei midagi.... täitsa jama
WinAmp aga pläriseb täiega
_________________ anna mu tammetõru tagasi, eksole! |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
06.03.2007 17:14:28
|
|
|
mingid koodekid ei või puudu olla?
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
decrakas
HV kasutaja
liitunud: 21.09.2003
|
06.03.2007 21:28:05
|
|
|
koodekite kohapealt... et töötas ja kabuum ei töötanud... ainuke asi mis minu arust toimus oli selle kõige uuema flashi peale panek
sai see ka maha võetud nagu ennist ühes postis ütsin ja vanem pandud aga abi ei olnud
_________________ anna mu tammetõru tagasi, eksole! |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salasilm
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2003
|
12.03.2007 00:58:54
|
|
|
| yep, kummaline probleem.siiani ei saa heli teatud linkidega...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Popp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006
|
18.03.2007 16:41:37
|
|
|
pakun välja ühe lahenduse:
start>run>regedit
sealt edasi:
HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Microsoft>WindowsNT>CurrentVersion>Drivers32
Seal peaks olema selline string value nagu wavemapper
kui ei ole siis:
New>String Value
kui see olemas, siis Value Dataks tuleb kirjutada: msacm32.drv
Kui probleem peitus selles, siis peaks heli kohe tagasi tulema, ilma restardita
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanelry
HV vaatleja
liitunud: 27.02.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salasilm
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2003
|
24.03.2007 21:07:10
|
|
|
| Popp kirjutas: |
pakun välja ühe lahenduse:
start>run>regedit
sealt edasi:
HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Microsoft>WindowsNT>CurrentVersion>Drivers32
Seal peaks olema selline string value nagu wavemapper
kui ei ole siis:
New>String Value
kui see olemas, siis Value Dataks tuleb kirjutada: msacm32.drv
Kui probleem peitus selles, siis peaks heli kohe tagasi tulema, ilma restardita |
kusjuures seal oli value data selline olemas, ei midagi kahjuks. Guugeldanud ja otsinud erinevaid lahendusi ja mitte midagi!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
renemets
HV vaatleja
liitunud: 04.04.2007
|
04.04.2007 10:36:21
|
|
|
| Popp kirjutas: |
pakun välja ühe lahenduse:
start>run>regedit
sealt edasi:
HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Microsoft>WindowsNT>CurrentVersion>Drivers32
Seal peaks olema selline string value nagu wavemapper
kui ei ole siis:
New>String Value
kui see olemas, siis Value Dataks tuleb kirjutada: msacm32.drv
Kui probleem peitus selles, siis peaks heli kohe tagasi tulema, ilma restardita |
Mul oli sama probleem. Sain aga selle juhendi järgi tööle. Algul kohe ei õnnestunud. Dataks panin küll mscm32.drv, kuid ei pannu faili nimeks "wavemapper". Pärast vea parandamist kõik ok: heli kohe ilma restardita olemas:-) Suur aitäh abi eest!!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Popp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006
|
04.04.2007 12:00:59
|
|
|
minul tekib see probleem peale registri puhastamist mingi programmiga
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005

|
20.04.2007 16:10:23
|
|
|
Küsiks aga, et kummal variandil jääb kvaliteet maksimaalselt alles?
Streamimisel vist vahet ei ole:
Youtube
* MPEG4 (Divx, Xvid) format
* 320x240 resolution
* MP3 audio
* 30 frames per second
Google Video
Streaming Quality
Video: 320x240 resolution at 450 Kbps
Audio: 64Kbps Mono
Download Quality
Video: 480x360 resolution at 800 Kbps
Audio: 128Kbps Stereo
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fragile
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.10.2006
|
20.04.2007 17:39:54
|
|
|
youtube´is v6imalik kommenteerida jne..
ise kasutan m6lemat
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lnxab
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2006
|
20.04.2007 18:36:29
|
|
|
| fragile kirjutas: |
| youtube´is v6imalik kommenteerida jne.. |
Google Videos pole?
Igatahes mulle meeldib google video rohkem, ei pea mingit pisikest kökki ekraani ääres vaatama (aeglane nett, fullscreeni laeb kauaaaa)
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
21.04.2007 14:40:27
|
|
|
| Youtube on sajaga parem. seal on kõik videod. 8)
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
catonda
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2005
|
21.04.2007 15:04:23
|
|
|
Youtube ikka palju mõttekam. imo
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zorten22
HV veteran

liitunud: 17.12.2004
|
21.04.2007 15:06:56
|
|
|
Mina eelistan YouTube
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timukas0
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2007
|
21.04.2007 17:08:48
|
|
|
| Kui tahad, et igasugused suvalised satuks tihemini su videode peale, siis YouTube. Kui eelistad kvaliteeti, siis Google. 8)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
21.04.2007 17:28:11
|
|
|
Mina eelistan Google-t.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
21.04.2007 17:30:59
|
|
|
| YouTube... seal rohkem kadutajaid.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
21.04.2007 17:39:43
|
|
|
| Minu hääl läheb YouTube-i kasuks. On jätnud kõvasti parema mulje, kui google video. Kasutada tundub ka kuidagi mugavam (ilmselt harjumise asi).
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
21.04.2007 21:48:07
|
|
|
| peaksin youtubet ikka paremaks...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
21.04.2007 22:00:22
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
youtube on Google omanduses  |
on jah
Viimasel ajal olen tihti selliste linkide peale sattunud, mis nime poolest on video.google omad kuid suunatakse Youtube-i.
Ise eelistan Googlet, suurema reso ja parema ühilduvuse poolest (operas youtube videod iga kord ei taha tööle hakata.) + Googest saab alla ka tirida. Youtubest oleks ka nagu saanud aga pole täpsemalt uurinud, kas see tõele vastab.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
22.04.2007 00:18:27
|
|
|
| lu1de kirjutas: |
| Youtube on sajaga parem. seal on kõik videod. 8) |
Google video otsing sisaltab ka youtube kraami...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
22.04.2007 01:18:13
|
|
|
Top Gear annab parema tulemuse Googlelel
Google imeb video otsingus>varsti on youtube kah nende
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
8
HV Guru
liitunud: 27.04.2005
|
22.04.2007 04:13:32
|
|
|
| dreamx kirjutas: |
Google imeb video otsingus>varsti on youtube kah nende  |
Mida sa sellega öelda tahad? YouTube ongi ju Google oma (nagu siin teemaski eespool juba korduvalt mainitud)...
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
22.04.2007 06:13:45
|
|
|
tal lihtsalt hormoonid loogilise mõtlemise kusagile pimedasse nurka peletanud
eelistan google videot aga satun rohkem youtubesse
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mondeo
HV vaatleja
liitunud: 03.04.2005
|
15.05.2007 14:57:41
Youtube üldteema |
|
|
Hei!
Selline mure:
Youtubel on tehtud ringi full-screen mode, teeb samas aknas video täisekraanile. Vanasti avas uue akna. See oli mugavam, sest video sai tõsta kahe monitori puhul teise aknasse ja töömonitorist järjest uusi videosid teisele ekraanile avada. Nüüd seda enam teha ei saa Kas seda võiks saada kusagilt seadistada, et töötaks vana moodi, s.t. siis eraldi aknas?
Tervitades,
Mart
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|