|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
08.05.2007 20:45:04
Sony Ericsson T650i |
|
|
Täna kuulutati välja Sony Ericssoni telefone - nt. P1, S500i, T650i, T250i:
T650i on siin, esialgsete andmetega (pole veel päris kindlad, announcement oli liiga vähe aega tagasi):
Õhuke (vaid 12 mm)
3.2 MP autofookusega kaamera
Valgusefektid
Stereo Bluetooth (A2DP)
QVGA (240x320 px) ekraan
Teadaolevad värviskeemid: sinine ja roheline.
SE kavatseb siis jätkata oma T-seeriat, mis kunagi oli väga edukas. Hetkel paneb imestama see, et 12 mm õhukesse kesta on paigutatud 3.2-megapiksline kaamera (autofookusega). Kõlab kenasti. Ekraan on 1.9 " (tolli) ja roheline värviskeem mulle kohe üldse ei meeldi. Nupud tekitavad samuti kahtlusi, aga ega piltide järgi ei saagi kõike otsustada.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
08.05.2007 20:56:14
|
|
|
ekraan võiks olla 2.4 ja nupud 610/630 moodi
| tsitaat: |
Ekraan on 1.9 " (tolli) . Nupud tekitavad samuti kahtlusi
|
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
08.05.2007 21:07:26
|
|
|
2.4-tolline ekraan teeks sellise aparaadi kõvasti suuremaks... Ta on nii pisike, võrdluseks - W880i'ga:
T650i:
104mm x 46mm x 12.5mm
W880:
103 x 46.5 x 9.4 mm
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Desmond5
HV kasutaja
liitunud: 14.09.2002
|
08.05.2007 21:11:04
|
|
|
| Kena, aga millal see reaalselt müüki võiks ka jõuda ? Sügisel ?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
09.05.2007 09:17:54
|
|
|
iPhone juba läks seda teed, et nuppe pole. Puuteekraan on tulevik.
Pildil toodud värviskeem mulle ka ei meeldi, aga sinine näeb täitsa kena välja.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
09.05.2007 10:30:14
|
|
|
Mulle see samblaroheline värviskeem meeldib. Nupud on originaalsed. 5+
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
09.05.2007 11:20:39
|
|
|
... minu maitsest, läheb viimase aja SE oma välimusega küll kauge kaarega mööda, ei meeldi need lapikud küpsised üldse ja ma veel arvasin, et need nõmedad kriipsukujulised nupud olid vaid mingi äpardunud katsetus, kuid ei, läheb veel hullemaks, nüüd siis mingid näotud ruudukesed vms.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
09.05.2007 11:27:27
|
|
|
| ei meeldi üldse ilma objektiivi katteta telefonid (a'la W810i).
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
09.05.2007 12:49:07
|
|
|
värviskeem on kohutav imo, nagu lastetelefon
nimetähis T viitab, et tegu pole ka mingisuguse tippkaameratelefoniga, or else oleks kasutatud K (cybershot)
seega ma usun, et 8000-st hinnast on asi kaugel usun, et telefon on suunatud kitsidele ärikasutajatele
3mpix kaamera on näiteks jaapani ja korea turul juba eilne päev... meie siin euroopas oleme maha jäänud
ootaks meilegi analoogseid seebika-mobiili hübriide müüki http://www.dpreview.com/news/0503/05030901samsung_schv770.asp
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
09.05.2007 16:36:35
|
|
|
Jah, minu arust ka see väga ilus pole, eriti tagumine osa - see kaamera on nii pealetükkiv ja objektiivi kaitsetki pole.
8000.- on küll liialdus, sest aeg läheb edasi ja selleks ajaks pole ilmselt 3.2 MP telefonil enam nii üllatav nähtus. Jah, kaamera pole Cyber-Shot, kuid alguses tuleb hind ikka päris kõrge - nagu W880i'l (7500 kr).
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
14.05.2007 10:20:37
|
|
|
Sinine:
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
14.05.2007 10:40:14
|
|
|
| Sinine ei näegi nii jube välja, SE Pressroom'is on need pildid ammu üleval.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
16.05.2007 08:44:56
|
|
|
| Kõik on ilus peale nuppude...
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aphrodite
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2006
|
28.07.2007 14:14:03
|
|
|
on kellelgi juba mingit hinnainfot tolle kohta??
_________________ Petturitel paluks ise helistada numbril 110 Aitäh. |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
28.07.2007 15:20:20
|
|
|
| Eks ta selline tule - 4k-6k ilmselt.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
24.08.2007 16:16:12
|
|
|
| aphrodite kirjutas: |
| on kellelgi juba mingit hinnainfot tolle kohta?? |
Järgmine nädal kõikide eelduste kohaselt ja lipik on 5999.-(klient)
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
04.09.2007 17:18:48
|
|
|
| Siin mõni selle telefoni omanik ka juba on?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kernel
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2002
|
04.09.2007 20:28:55
|
|
|
| Vastupidiselt paljudele eelkirjutatatele näeb see telefon minu arvates just väga sheff välja.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
machoman
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2007
|
04.09.2007 20:33:27
|
|
|
Mind huvitaks kas neid nuppe vajutada ka saaks need nagu eriti väiksed.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
04.09.2007 22:12:18
|
|
|
Nuppude kohta võiks öelda et nupud nagu nupud ikka(välimus on petlik)
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
21.09.2007 23:02:26
|
|
|
niih...nüüd ka mul see aparaat käes
nupud on normaalsed,pilti teeb hästi,helistab kah ,mis veel vaja
natuke muidugi tahab harjumist,kuna ennem oli W810i,aga pole hullu
ainuke jama selle micro mälukaardiga,w810-l oli kohe spets vahend kaasas,millega sain arvutisse pessa lükata,aga sel ple miskit,aint kaart... ...mis selle kaardi arvutiga ühendamiseks vaja,äkki mõni tark räägib,kuna kogemus puudub endal...?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
21.09.2007 23:06:29
|
|
|
Vaja on Microst >>> Duole adapter
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
21.09.2007 23:42:34
|
|
|
palju siuke vidin massab kah?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
21.09.2007 23:53:49
|
|
|
| Incikas kirjutas: |
palju siuke vidin massab kah?  |
ma pole eraldi müügil näindki, aint koos mälukaardiga kaasas
edit:
http://www.photopoint.ee/toode.php?id=5861
ma ei saa nüüd aru kas see on Duo pealt MS peale või m2-duo (toote nime lõpus on "m2")
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
22.09.2007 00:04:14
|
|
|
gtavice, Seal lingil on see vidin tõesti,aga hind on sama mis osta mälukaart ja seal on see kaasas
Incikas, Kui sa enda asukoha Tallinnaks peaksid,siis ma võin täitsa sulle anda selle ülemineku mingi külma eest.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
24.09.2007 00:22:50
|
|
|
dreamx, no teletorn paistab ja kesklinna peaks miskine 10-12 km olema,aga Tallinn pole
aga mis vahet,tööl nagunii igapäev Tln
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
24.09.2007 00:29:32
|
|
|
| gtavice kirjutas: |
| Incikas kirjutas: |
palju siuke vidin massab kah?  |
ma pole eraldi müügil näindki, aint koos mälukaardiga kaasas
edit:
http://www.photopoint.ee/toode.php?id=5861
ma ei saa nüüd aru kas see on Duo pealt MS peale või m2-duo (toote nime lõpus on "m2") |
Duo pealt MS'ile
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
24.09.2007 15:09:29
|
|
|
Incikas, Kuna ei lugenud enam õhtul foorumit siis ei osanud kaasa võtta
Aga reedel olen jälle tööl ja ku meelest ei lähe võtan kaasa,üheselt helista reede päeval
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
27.09.2007 21:50:39
|
|
|
eem...reede 28.09??
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
27.09.2007 21:53:20
|
|
|
| Incikas kirjutas: |
eem...reede 28.09??  |
| ot: |
Jep,hea et meelde tuletasid
Panen tagi tasku valmis ja helista homme peale 12-00 |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
27.09.2007 22:09:53
|
|
|
| näppisin kah seda rootsis,nupid jätsid liiga väikse mulje,muidu oli nagu ok.
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lammas
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
14.11.2007 10:32:26
|
|
|
Upin natukene teemat.
Nüüd rahvas kindlasti kasutanud rohkem.
Mis mulje on?
Kuidas klaas on kriimustustele vastu pidanud?
Korpus kulumisele? Kukkumistele?
Kui tihti "sisesta sim kaart" ette viskab? jne
Plaanis endale soetada kas kallim T650 või odavam K530
|
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
21.11.2007 01:24:04
|
|
|
Kõik peale aku pidamise on minu meelest viimase peal. Neid punnis väikseid nuppe on päris hea vajutada, sest näpu all on neid paremini tunda kui tavalisi kummist nuppe ja pihta saamisega pole üldse probleeme. Ekraan on viimase peal - väga kenad värvid. Kaamera osa võiks parem olla. Meeldib see, et välku saab taskulambina kasutada suvel oli hea nii pimedas grillida. Kuna kasutan palju pleierit, siis ise lean nii 2 päeva tagant teda. Samas teised SE-d tulevad akude poolest samasse auku, vähemasti mu vana SE w810i tuli ning sõbra w880i samuti.
Kinni jooksmisi pole ette tulnud, kalasid pole kah täheldanud.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
11.12.2007 00:18:43
|
|
|
on jooksnud selle paari kuu jooksul kinni,mida pole juhtunud mu endise W810-ga,aga eks noh harjume...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etsipongu
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2003
|
23.12.2007 03:05:04
|
|
|
| Ise nüüd kasutanud seda mõne aja. Ainus häiriv asi minu jaoks on see et oma küllalt suurte näppudega kipub aegajalt bäkk nuppu all hoides (rakendusest väljudes vms) internetti ühendama. Muude nuppude osas harjumuse asi, ise väga rahul.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AHV
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
28.12.2007 18:30:04
|
|
|
Kuna k850i on esato jne foorumites ülimalt maha tehtud kvaliteedi pärast siis vaatan T650i poole.. Kuid enamus selle kasutajaid kurdavad, et pildid tulevad väga udused.. Kuigi kõigil seda häda ei tundu olevat.. neil kellel on tundub, et päris tõsine probleem. Kuidas see kaamera siis töötab teil?
Ja korpuse kulumise kohta tahaks kah teada.. see "navi" nupu värv pidi maha kooruma suht ruttu näiteks..
_________________ Haa |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
28.12.2007 19:13:45
|
|
|
navi nupul on minu omal nats värvi maas, aga ei häiri. siis back nuppu vajutades tahab teinekord ikka wapi kohe minna, aga sealt saab kohe välja, nii et pole kah nagu probleem. piltidega olen mina väga rahul ja välgu reziim on hea . Kahju et w880-l välku pole.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
28.12.2007 20:49:57
|
|
|
| tsitaat: |
Kahju et w880-l välku pole.
|
Pohl see flash,see et AF on puudu on justkui määravalt oluline
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
28.12.2007 21:28:56
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
| tsitaat: |
Kahju et w880-l välku pole.
|
Pohl see flash,see et AF on puudu on justkui määravalt oluline  |
MIs puutub fotokatesse, siis telefoni fotokad ei kõlba nagunii kuhugile. Seda välku saab aga kasutada taskulambina, mis on küll minu jaoks tähtsalt kohal (suvel sai pimedas grillida näiteks).
Ma ostaks hea meelega üldse mõne normaalse telefoni millel fotoka osa polekski.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
28.12.2007 21:46:53
|
|
|
Noh, ma olen oma telefoni ja fotoka kooslusega küll rahul. Ei kanna keegi üldjuhul digikaamerat kogu aeg kaasas, aga telefoni enamasti küll. Ja IMO on see ülimugav lahendus jooksvate klõpsude tegemiseks (nt vahepeal kasutasin pildistamist koopiate tegemise asemel jms). Eks kvaliteet ole kehvem kui pärisfotokatel, kuid parem pool muna kui tühi koor
_________________ airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.01.2008 21:25:15
|
|
|
Öakk Antud värvid on liigagi pässid,miks on vaja miskit pederoosat siese tuua
Masinat ei osteta kuna on liiga kirves,tekalt on vast parim SE föön ever
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bmw318i
HV vaatleja
liitunud: 03.10.2006
|
22.01.2008 12:14:42
|
|
|
| Pole mina veel aru saanud, millal see tagaküljel olev LED stripe põlema läheb? Kuskil öeldi, et läheb siis, kui sõnum tuleb aga pole mina enda oma veel kordagi põlemas näinud. Ja navi nupult on juba mitmest kohast värv maas. Aga muidu olen rahul.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
09.07.2008 09:55:21
|
|
|
Nii...vahepeal käis telefon siis garantiis-korpusesse tuli pragu laadija pesa juurde...ootasin kuu aega,kuni uuesti kätte sain
Peale seda on hakanud kuidagi pange panema,nt äratusega-paned nädalase peale,et iga hommik ärataks,näitab,et sisselülitatud,aga displeil kellukest ja äratusaega ei näita ...eei taha nagu esialgu remonti kah viia,oota jälle krt kuu aega
On kellelgi mingit kogemust sellise asjaga?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
09.07.2008 20:05:27
|
|
|
Incikas, lase vb uuesti firmware peale.
bmw318i läheb küll, aga sul on telefon alati ekraaniga teava poole, sellepräast polegi näinud
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
09.07.2008 22:13:57
|
|
|
| tõmba sony-ericsson.com-ist Software Updater ja sellega saad läbi data kaabli tarkvara taastata või uuendada.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|