Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson T650i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 08.05.2007 20:45:04 Sony Ericsson T650i vasta tsitaadiga



Täna kuulutati välja Sony Ericssoni telefone - nt. P1, S500i, T650i, T250i:
T650i on siin, esialgsete andmetega (pole veel päris kindlad, announcement oli liiga vähe aega tagasi):
Õhuke (vaid 12 mm)
3.2 MP autofookusega kaamera icon_exclaim.gif
Valgusefektid
Stereo Bluetooth (A2DP)
QVGA (240x320 px) ekraan
Teadaolevad värviskeemid: sinine ja roheline.

SE kavatseb siis jätkata oma T-seeriat, mis kunagi oli väga edukas. Hetkel paneb imestama see, et 12 mm õhukesse kesta on paigutatud 3.2-megapiksline kaamera (autofookusega). Kõlab kenasti. Ekraan on 1.9 " (tolli) ja roheline värviskeem mulle kohe üldse ei meeldi. Nupud tekitavad samuti kahtlusi, aga ega piltide järgi ei saagi kõike otsustada.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2007 20:56:14 vasta tsitaadiga

ekraan võiks olla 2.4 ja nupud 610/630 moodi icon_rolleyes.gif
tsitaat:

Ekraan on 1.9 " (tolli) . Nupud tekitavad samuti kahtlusi

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 08.05.2007 21:07:26 vasta tsitaadiga

2.4-tolline ekraan teeks sellise aparaadi kõvasti suuremaks... Ta on nii pisike, võrdluseks - W880i'ga:
T650i:
104mm x 46mm x 12.5mm
W880:
103 x 46.5 x 9.4 mm
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Desmond5
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2002




sõnum 08.05.2007 21:11:04 vasta tsitaadiga

Kena, aga millal see reaalselt müüki võiks ka jõuda ? Sügisel ?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 08.05.2007 21:31:59 vasta tsitaadiga

Ameerikas on Q3, ehk ilmselt Eestis vb. oktoober-november.
Hinnaks pakuks praegu umbes 8000.-

Loe telefonist lähemalt siit:
http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=global&lc=en&ver=4001&template=pc3_1_1&zone=pc&lm=pc3_1&prid=7953
Veel pilte:
http://forum2.mobile-review.com/showthread.php?p=559884#post559884
Keri alla, seal on ka tagaosa näha (kaameraosa on nii esiletükkiv...)
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 09.05.2007 00:07:48 vasta tsitaadiga

Heh, järgmine moeröögatus on see, et nuppudest ei jää midagi järgi icon_lol.gif

Aga pildil toodud värviskeem on küll jube...

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 09.05.2007 09:17:54 vasta tsitaadiga

iPhone juba läks seda teed, et nuppe pole. Puuteekraan on tulevik.
Pildil toodud värviskeem mulle ka ei meeldi, aga sinine näeb täitsa kena välja.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 09.05.2007 10:30:14 vasta tsitaadiga

Mulle see samblaroheline värviskeem meeldib. Nupud on originaalsed. 5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2007 11:20:39 vasta tsitaadiga

... minu maitsest, läheb viimase aja SE oma välimusega küll kauge kaarega mööda, ei meeldi need lapikud küpsised üldse ja ma veel arvasin, et need nõmedad kriipsukujulised nupud olid vaid mingi äpardunud katsetus, kuid ei, läheb veel hullemaks, nüüd siis mingid näotud ruudukesed vms. thumbs_down.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 09.05.2007 11:27:27 vasta tsitaadiga

ei meeldi üldse ilma objektiivi katteta telefonid (a'la W810i).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2007 12:49:07 vasta tsitaadiga

värviskeem on kohutav imo, nagu lastetelefon icon_lol.gif
nimetähis T viitab, et tegu pole ka mingisuguse tippkaameratelefoniga, or else oleks kasutatud K (cybershot)
seega ma usun, et 8000-st hinnast on asi kaugel icon_smile.gif usun, et telefon on suunatud kitsidele ärikasutajatele

3mpix kaamera on näiteks jaapani ja korea turul juba eilne päev... meie siin euroopas oleme maha jäänud thumbs_down.gif
ootaks meilegi analoogseid seebika-mobiili hübriide müüki http://www.dpreview.com/news/0503/05030901samsung_schv770.asp

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 09.05.2007 16:36:35 vasta tsitaadiga

Jah, minu arust ka see väga ilus pole, eriti tagumine osa - see kaamera on nii pealetükkiv ja objektiivi kaitsetki pole.
8000.- on küll liialdus, sest aeg läheb edasi ja selleks ajaks pole ilmselt 3.2 MP telefonil enam nii üllatav nähtus. Jah, kaamera pole Cyber-Shot, kuid alguses tuleb hind ikka päris kõrge - nagu W880i'l (7500 kr).
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 09.05.2007 17:33:08 vasta tsitaadiga

Huvitav, mis siis Cybershot tiitlist puudu jääb? Autofookus ja 3,2 Mpix hetkel SE tipp?
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 14.05.2007 10:20:37 vasta tsitaadiga

Sinine:
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 14.05.2007 10:40:14 vasta tsitaadiga

Sinine ei näegi nii jube välja, SE Pressroom'is on need pildid ammu üleval.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2007 08:44:56 vasta tsitaadiga

Kõik on ilus peale nuppude...
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aphrodite
HV kasutaja
aphrodite

liitunud: 09.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2007 14:14:03 vasta tsitaadiga

on kellelgi juba mingit hinnainfot tolle kohta??
_________________
Petturitel paluks ise helistada numbril 110 Aitäh.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 28.07.2007 15:20:20 vasta tsitaadiga

Eks ta selline tule - 4k-6k ilmselt.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2007 16:16:12 vasta tsitaadiga

aphrodite kirjutas:
on kellelgi juba mingit hinnainfot tolle kohta??

Järgmine nädal kõikide eelduste kohaselt ja lipik on 5999.-(klient)
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2007 17:18:48 vasta tsitaadiga

Siin mõni selle telefoni omanik ka juba on?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kernel
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2007 20:28:55 vasta tsitaadiga

Vastupidiselt paljudele eelkirjutatatele näeb see telefon minu arvates just väga sheff välja.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
machoman
HV vaatleja
machoman

liitunud: 26.06.2007




sõnum 04.09.2007 20:33:27 vasta tsitaadiga

Mind huvitaks kas neid nuppe vajutada ka saaks icon_biggrin.gif need nagu eriti väiksed.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2007 22:12:18 vasta tsitaadiga

Nuppude kohta võiks öelda et nupud nagu nupud ikka(välimus on petlik) icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2007 23:02:26 vasta tsitaadiga

niih...nüüd ka mul see aparaat käes icon_lol.gif
nupud on normaalsed,pilti teeb hästi,helistab kah icon_lol.gif ,mis veel vaja icon_lol.gif
natuke muidugi tahab harjumist,kuna ennem oli W810i,aga pole hullu icon_wink.gif

ainuke jama selle micro mälukaardiga,w810-l oli kohe spets vahend kaasas,millega sain arvutisse pessa lükata,aga sel ple miskit,aint kaart... icon_sad.gif ...mis selle kaardi arvutiga ühendamiseks vaja,äkki mõni tark räägib,kuna kogemus puudub endal...?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2007 23:06:29 vasta tsitaadiga

Vaja on Microst >>> Duole adapter thumbs_up.gif

Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2007 23:42:34 vasta tsitaadiga

palju siuke vidin massab kah? icon_lol.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2007 23:53:49 vasta tsitaadiga

Incikas kirjutas:
palju siuke vidin massab kah? icon_lol.gif

ma pole eraldi müügil näindki, aint koos mälukaardiga kaasas

edit:
http://www.photopoint.ee/toode.php?id=5861
ma ei saa nüüd aru kas see on Duo pealt MS peale või m2-duo (toote nime lõpus on "m2")
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2007 00:04:14 vasta tsitaadiga

gtavice, Seal lingil on see vidin tõesti,aga hind on sama mis osta mälukaart ja seal on see kaasas icon_lol.gif
Incikas, Kui sa enda asukoha Tallinnaks peaksid,siis ma võin täitsa sulle anda selle ülemineku mingi külma beer_yum.gif eest.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2007 00:22:50 vasta tsitaadiga

dreamx, no teletorn paistab icon_lol.gif ja kesklinna peaks miskine 10-12 km olema,aga Tallinn pole icon_redface.gif
aga mis vahet,tööl nagunii igapäev Tln icon_wink.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 24.09.2007 00:29:32 vasta tsitaadiga

gtavice kirjutas:
Incikas kirjutas:
palju siuke vidin massab kah? icon_lol.gif

ma pole eraldi müügil näindki, aint koos mälukaardiga kaasas

edit:
http://www.photopoint.ee/toode.php?id=5861
ma ei saa nüüd aru kas see on Duo pealt MS peale või m2-duo (toote nime lõpus on "m2")


Duo pealt MS'ile icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2007 15:09:29 vasta tsitaadiga

Incikas, Kuna ei lugenud enam õhtul foorumit siis ei osanud kaasa võtta icon_redface.gif
Aga reedel olen jälle tööl ja ku meelest ei lähe võtan kaasa,üheselt helista reede päeval thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 21:50:39 vasta tsitaadiga

eem...reede 28.09?? icon_redface.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 21:53:20 vasta tsitaadiga

Incikas kirjutas:
eem...reede 28.09?? icon_redface.gif

ot:
Jep,hea et meelde tuletasid thumbs_up.gif
Panen tagi tasku valmis ja helista homme peale 12-00 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 22:09:53 vasta tsitaadiga

näppisin kah seda rootsis,nupid jätsid liiga väikse mulje,muidu oli nagu ok.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2007 10:32:26 vasta tsitaadiga

Upin natukene teemat.
Nüüd rahvas kindlasti kasutanud rohkem.

Mis mulje on?
Kuidas klaas on kriimustustele vastu pidanud?
Korpus kulumisele? Kukkumistele? icon_eek.gif
Kui tihti "sisesta sim kaart" ette viskab? jne

Plaanis endale soetada kas kallim T650 või odavam K530
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 01:24:04 vasta tsitaadiga

Kõik peale aku pidamise on minu meelest viimase peal. Neid punnis väikseid nuppe on päris hea vajutada, sest näpu all on neid paremini tunda kui tavalisi kummist nuppe ja pihta saamisega pole üldse probleeme. Ekraan on viimase peal - väga kenad värvid. Kaamera osa võiks parem olla. Meeldib see, et välku saab taskulambina kasutada icon_wink.gif suvel oli hea nii pimedas grillida. Kuna kasutan palju pleierit, siis ise lean nii 2 päeva tagant teda. Samas teised SE-d tulevad akude poolest samasse auku, vähemasti mu vana SE w810i tuli ning sõbra w880i samuti.
Kinni jooksmisi pole ette tulnud, kalasid pole kah täheldanud.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 00:18:43 vasta tsitaadiga

on jooksnud selle paari kuu jooksul kinni,mida pole juhtunud mu endise W810-ga,aga eks noh harjume... icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etsipongu
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 03:05:04 vasta tsitaadiga

Ise nüüd kasutanud seda mõne aja. Ainus häiriv asi minu jaoks on see et oma küllalt suurte näppudega kipub aegajalt bäkk nuppu all hoides (rakendusest väljudes vms) internetti ühendama. Muude nuppude osas harjumuse asi, ise väga rahul.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AHV
HV kasutaja
AHV

liitunud: 12.02.2004




sõnum 28.12.2007 18:30:04 vasta tsitaadiga

Kuna k850i on esato jne foorumites ülimalt maha tehtud kvaliteedi pärast siis vaatan T650i poole.. Kuid enamus selle kasutajaid kurdavad, et pildid tulevad väga udused.. Kuigi kõigil seda häda ei tundu olevat.. neil kellel on tundub, et päris tõsine probleem. Kuidas see kaamera siis töötab teil?
Ja korpuse kulumise kohta tahaks kah teada.. see "navi" nupu värv pidi maha kooruma suht ruttu näiteks..

_________________
Haa
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 19:13:45 vasta tsitaadiga

navi nupul on minu omal nats värvi maas, aga ei häiri. siis back nuppu vajutades tahab teinekord ikka wapi kohe minna, aga sealt saab kohe välja, nii et pole kah nagu probleem. piltidega olen mina väga rahul ja välgu reziim on hea thumbs_up.gif. Kahju et w880-l välku pole.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 20:49:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kahju et w880-l välku pole.

Pohl see flash,see et AF on puudu on justkui määravalt oluline icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 21:28:56 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

Kahju et w880-l välku pole.

Pohl see flash,see et AF on puudu on justkui määravalt oluline icon_idea.gif

MIs puutub fotokatesse, siis telefoni fotokad ei kõlba nagunii kuhugile. Seda välku saab aga kasutada taskulambina, mis on küll minu jaoks tähtsalt kohal (suvel sai pimedas grillida näiteks).
Ma ostaks hea meelega üldse mõne normaalse telefoni millel fotoka osa polekski.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 28.12.2007 21:46:53 vasta tsitaadiga

Noh, ma olen oma telefoni ja fotoka kooslusega küll rahul. Ei kanna keegi üldjuhul digikaamerat kogu aeg kaasas, aga telefoni enamasti küll. Ja IMO on see ülimugav lahendus jooksvate klõpsude tegemiseks (nt vahepeal kasutasin pildistamist koopiate tegemise asemel jms). Eks kvaliteet ole kehvem kui pärisfotokatel, kuid parem pool muna kui tühi koor icon_wink.gif
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 20:47:39 vasta tsitaadiga

http://se.blogvasion.com/2008/01/time-for-luxury-golden-sony-ericsson.html

Käivad jutud, et teevad sellise versioon ka.
http://bp2.blogger.com/_ouvCaBXJS_4/R4X1R_9AigI/AAAAAAAAAkI/4THGA8Pjho8/s1600-h/golden.png
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 21:25:15 vasta tsitaadiga

Öakk icon_evil.gif Antud värvid on liigagi pässid,miks on vaja miskit pederoosat siese tuua icon_evil.gif
Masinat ei osteta kuna on liiga kirves,tekalt on vast parim SE föön ever icon_eek.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bmw318i
HV vaatleja

liitunud: 03.10.2006




sõnum 22.01.2008 12:14:42 vasta tsitaadiga

Pole mina veel aru saanud, millal see tagaküljel olev LED stripe põlema läheb? Kuskil öeldi, et läheb siis, kui sõnum tuleb aga pole mina enda oma veel kordagi põlemas näinud. Ja navi nupult on juba mitmest kohast värv maas. Aga muidu olen rahul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2008 09:55:21 vasta tsitaadiga

Nii...vahepeal käis telefon siis garantiis-korpusesse tuli pragu laadija pesa juurde...ootasin kuu aega,kuni uuesti kätte sain icon_evil.gif
Peale seda on hakanud kuidagi pange panema,nt äratusega-paned nädalase peale,et iga hommik ärataks,näitab,et sisselülitatud,aga displeil kellukest ja äratusaega ei näita icon_evil.gif ...eei taha nagu esialgu remonti kah viia,oota jälle krt kuu aega icon_evil.gif icon_evil.gif
On kellelgi mingit kogemust sellise asjaga?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2008 20:05:27 vasta tsitaadiga

Incikas, lase vb uuesti firmware peale.
bmw318i läheb küll, aga sul on telefon alati ekraaniga teava poole, sellepräast polegi näinud icon_wink.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2008 22:08:14 vasta tsitaadiga

How icon_question.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2008 22:13:57 vasta tsitaadiga

tõmba sony-ericsson.com-ist Software Updater ja sellega saad läbi data kaabli tarkvara taastata või uuendada.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson T650i mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.