Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson K810i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 28.02.2007 19:16:17 Sony Ericsson K810i vasta tsitaadiga



tulemas siis uus K seeria telefon icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2007 19:33:31 vasta tsitaadiga

nupud tunduvad lahedad:D
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2007 19:37:15 vasta tsitaadiga

sellised nupud millel on hästi kõrgendatud punkid, on head, siis ei libise näpp ära
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2007 19:37:32 vasta tsitaadiga

Lõpuks normaalne disain icon_smile.gif Vähemalt minu jaoks.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 28.02.2007 19:40:40 vasta tsitaadiga

see, kas SE on teinud symbiooniga telefone või on mõni selline, ise tähendanud nagu pole? ma nagu noob ja ärge kohe kallale tulge 8)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2007 19:41:52 vasta tsitaadiga

Ikka on.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 28.02.2007 19:45:08 vasta tsitaadiga

äkki tood mõne näite?(mitte, et ma ei usuks, lihtsalt) ja ega see k810i pole?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2007 19:48:01 vasta tsitaadiga

http://www.symbian.com/phones/se_m600.html?p=1
k810i'l küll tähele ei pannud, et oleks symbian os icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 28.02.2007 19:48:52 vasta tsitaadiga

aa jah, nüüd tglt tuleb meelde isegi, et p990i kah symbian. lihtsalt ei tulnud see parasjagu meelde. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2007 21:21:46 vasta tsitaadiga

W950i on ka Symbian muidu.
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 28.02.2007 21:47:20 vasta tsitaadiga

nägin jah sellelt lehelt, mis purexpure, andis
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2007 16:12:36 vasta tsitaadiga

kui esimest korda selle telefoni mitteametlikke fotosid nägin, siis disain lausa vapustas mind thumbs_up.gif ülimalt õnnestunud imo
küll aga võib kogu selle läikiva plasti hulga puhtana hoidmine paras peavalu olla icon_biggrin.gif ilu nõuab ohvreid

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2007 16:46:14 vasta tsitaadiga

kui saaks sellise välimusega esipaneeli panna w880-le, oleks super! muidugi ilma joystickita võiks olla... muidu tõotab kõva telefon olla!
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 01.03.2007 18:06:27 vasta tsitaadiga

oleks symbian kah veel..
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2007 21:19:08 vasta tsitaadiga

Mis see hind võiks kujuneda?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
64bit
HV kasutaja
64bit

liitunud: 03.03.2005




sõnum 07.04.2007 10:02:42 vasta tsitaadiga

k810-l pole ka seda väljaulatuvat kaamera katikut, mis paljudele vist peavalu on tekitanud...huvitav millal see eestisse jõuab, inglismaale pidavat 2007 aasta teises veerandis müüki tulema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2007 16:41:54 vasta tsitaadiga

Nii käes ja esimesed tunnid näpitud thumbs_up.gif
Üks sõna ÜLIKÕVA icon_eek.gif Antud isend on kõike seda mida ma olen telefonilt otsinud.
Korralik telefon+korralik andmeside+korralik fotokas thumbs_up.gif
Kirsiks koogi peale on kobe retro välimus icon_lol.gif
Mingit revüü kirjutajat minust vast pole aga kui küsimusi on siis kirjutage icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2007 14:45:44 vasta tsitaadiga

dreamx kirjutas:
Nii käes ja esimesed tunnid näpitud thumbs_up.gif
Üks sõna ÜLIKÕVA icon_eek.gif Antud isend on kõike seda mida ma olen telefonilt otsinud.
Korralik telefon+korralik andmeside+korralik fotokas thumbs_up.gif
Kirsiks koogi peale on kobe retro välimus icon_lol.gif
Mingit revüü kirjutajat minust vast pole aga kui küsimusi on siis kirjutage icon_idea.gif


Kust ostsid, tahaks järelmaxuga seda saada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2007 14:48:37 vasta tsitaadiga

haldo, Elisa ,Elion,EMT thumbs_up.gif EMT,Elion enne esmaspäeva ei tule ja ka siis võib-olla pead paluma endale ühe isendi tellitavaks icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2007 16:03:46 vasta tsitaadiga

dreamx kirjutas:
haldo, Elisa ,Elion,EMT thumbs_up.gif EMT,Elion enne esmaspäeva ei tule ja ka siis võib-olla pead paluma endale ühe isendi tellitavaks icon_idea.gif


Huvitav kas tele2 hte ka kunagi jõuab icon_biggrin.gif ?

On kellelgi inffi??
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2007 17:29:40 vasta tsitaadiga

Tule taevas appi!
Kes neid nuppe Sony Ericssonidele disainima hakkas?
Õudne...
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 20.05.2007 14:36:25 vasta tsitaadiga

kuidas helikvaliteet on kõrvaklappides ja kõlari peal ning kui kõvasti tuleb muusika kõrvaklappidest ja kõlarist?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2007 15:14:24 vasta tsitaadiga

Mäger, See heli tugevus on kindlasti väga subjektiivne icon_neutral.gif
Minu jaoks on piisav(sama kõva kui K610i-l) ja klapid on kaasas IMO väga brod.
Klapid pole samad mis on W seerial aga paremad ja uuemad kui K750i (vist) thumbs_up.gif Muss ja raadio karjub klappides korralikult thumbs_up.gif
Aga kui musa on olulisem siis selleks Walkmani mudelid ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 20.05.2007 15:16:05 vasta tsitaadiga

musa on küll suht oluline, kuid kaamera ja välimus on ka. jäi see mudel lihtsalt silma. aga sa kõlarit w810'ga ei oska võrrelda? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2007 15:35:31 vasta tsitaadiga

Mäger, Vist on natukese väiksem ja seega kõla ka vaiksem aga vahe on siiski väike icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pets79
HV kasutaja
Pets79

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 10:08:22 vasta tsitaadiga

elisas juba müügil
http://www.elisa.ee/client?id=1202&s=one&all=1&gid=18&pid=1734

krt kliendile 5,3K tavahind 5,7K

EMTis tavahind 6,5 icon_eek.gif kliendile 6K icon_confused.gif

telefoniga saate mängida siin:
http://www.sonyericsson.com/trythephone/k810/index_p.htm?cc=ee&lc=et&zone=pp&window=popup

_________________
www.chryslerclub.ee
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 11:47:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

telefoniga saate mängida siin:
http://www.sonyericsson.com/trythephone/k810/index_p.htm?cc=ee&lc=et&zone=pp&window=popup

Või lähed elisasse ja palud tööle panna thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002




sõnum 22.05.2007 13:59:11 vasta tsitaadiga

deem, kiibitsesin ka seda fööni juba mõnda aega. lõpuks ilmus elisasse müügile ja sain oma käega katsuda icon_neutral.gif sisu on ok ja nupud mulle meeldisid ning fotika klapp on ka thumbs_up.gif aga kuidagi plastine tundus see ja näpujäljed jäid nagu big time peale, et seda peab kogu aeg nühkima nagu isane emast, et see korralik välja näeks. ilmselt jään ootama T650-t. või isegi P1 oleks mu valik.
_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 14:53:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ilmselt jään ootama T650-t. või isegi P1 oleks mu valik.

On ka toredad telefonid ja T650i on juba liikumas Eestis käest kätte(ka minu käest käib läbi) thumbs_up.gif
Aga fotokad on mõlemal oluliselt nirumad icon_cry.gif
Välimus on jah nati pede nende näpu pätserdiste pärast(õli-klaas) 8)
Aga savi see,tel on ennast igastnurgast väärt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002




sõnum 22.05.2007 16:58:32 vasta tsitaadiga

mispoolest T650 ja P1 sitemad fotikad on? reso on küll sama kui K81oma0i
_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 17:07:31 vasta tsitaadiga

vril, Pole kahte olulist asja icon_exclaim.gif Xenon fläss ja sellega kaasnev laseriga fookuskauguse mõõtmine ning stabilsaator icon_idea.gif
Lisaks autofookusele on need kõige tähtsamad asjad digifotokas(siinkohal ei hakkaks eietama optikast jms. )
Digi-suumi vahe on jah mõttetu 3x vs. 16x thumbs_down.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002




sõnum 22.05.2007 17:30:03 vasta tsitaadiga

dreamx, aga kas k800i-l on need kaameravärgid olemas?
_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 20:18:28 vasta tsitaadiga

vril, Jep,vahet on neil põmst. ainult kaalus thumbs_up.gif K810i on ca 10 grammi kergem 113g VS. 103,5g icon_wink.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 23.05.2007 09:15:01 vasta tsitaadiga

vril kirjutas:
deem, kiibitsesin ka seda fööni juba mõnda aega. lõpuks ilmus elisasse müügile ja sain oma käega katsuda icon_neutral.gif sisu on ok ja nupud mulle meeldisid ning fotika klapp on ka thumbs_up.gif aga kuidagi plastine tundus see


Ise pole k810 näppinud, kuid sa pole esimene, kes plastisust kirub. Mingis ülevaates lasusa toodi eraldi välja, et k810 tundub võrreldes k800-ga "odavam ja plastisem". Samas lisaks k810 kergemale kaalule on ta ka 0,5 cm õhem, seda küll peamiselt kaamera katte konstruktsiooni arvelt.

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 10:06:59 vasta tsitaadiga

Delta, Kusjuures kui neid mõlemaid käes hoida ja mudida icon_razz.gif siis tundub just vastupidi,et K800i on natuke selline "odavam ja plastisem".
Aga no see selleks,peamine vahe on välimus 8) ja seal on kaks varianti meeldib või mitte icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002




sõnum 23.05.2007 10:33:58 vasta tsitaadiga

javascript:emoticon('dreamx, '), vaidlen vastu. eks ka mina olen neid mõlemaid käes hoidnud icon_wink.gif kuna 800i esipaneelil on ka metalli, siis selge see, et tundub tahedam tükk olevat. aga kuramus nüüd ei teagi nagu mida teha...T650 ja P! alles kuskil sügisel võibolla eestisse jõuavad...mida ma senini teen?
_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 10:48:41 vasta tsitaadiga

vril, Nagu ütlesin igal ühel oma ja see alumiinium paneel ei anna muud kui välimust ja sisetunnet omanikule icon_razz.gif
tsitaat:
T650 ja P! alles kuskil sügisel võibolla eestisse jõuavad

Paar rida üleval kirjutasin ju et T650i on juba Eestis icon_razz1.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2007 22:57:08 vasta tsitaadiga

ostsin ka siis täna sony K810i ära, ja olen väga rahul.

Lihtsalt pole sõnu icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 24.05.2007 09:01:01 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
ostsin ka siis täna sony K810i ära, ja olen väga rahul.

Lihtsalt pole sõnu icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Raske juhus, siis läheb telefon raisku ju kui sõnu pole ja rääkida ei saa icon_biggrin.gif icon_wink.gif

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2007 19:15:36 vasta tsitaadiga

Standard klapid on aint jamad, ostsin Hpm-70 headseti ja nüüd jummala thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloksy
Aeg maha 30

liitunud: 15.10.2006




sõnum 16.08.2007 13:43:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Standard klapid on aint jamad, ostsin Hpm-70 headseti ja nüüd jummala

Aga kus sa need ostsid, plaanisin ka endale osta aga pole kusakilt leidnud

_________________
Kui nalja ei saa siis mina ei mängi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2007 13:56:52 vasta tsitaadiga

link :: Näiteks

bloksy,
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloksy
Aeg maha 30

liitunud: 15.10.2006




sõnum 16.08.2007 15:31:02 vasta tsitaadiga

Tänx
_________________
Kui nalja ei saa siis mina ei mängi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rihard
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2006




sõnum 18.08.2007 22:16:17 vasta tsitaadiga

Sain ka seda näppida. Ekraan võiks suurem olla selleks veel kõvasti ruumi ka.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ziim911
Kreisi kasutaja
ziim911

liitunud: 04.03.2003




sõnum 20.08.2007 13:06:28 vasta tsitaadiga

omal ka olemas, aku võiks kauem kesta muidu igati pro telefon. Mälu võiks ka rohkem tegelt olla, thumbs_up.gif

n80 pealt üle kolides tundsin puudust sellest nö mobiili officest, mis võimaldab wordi, exceli ja ppt faile sirvida.

_________________
Wireless.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
twist
HV kasutaja
twist

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2007 22:19:01 vasta tsitaadiga

Paistab, et päris pro telefon. Endalgi plaan n80 millalgi hiljem vahetada millegi taolise vastu.
Aga tekkis küsimus, kumba eelistada: kas k800i või k810i ?
Muidu k800i meeldib endale rohkem peale selle kaamera katiku. No aga palju ma telli tegelikult ikka tagant vahin? Aga kui palju see mügar IRL häirib?
k810i-l jälle sellist junni seal taga pole aga on kehv(näpujäljed) esikorpus ja mulle mitte eriti meeldivad nupud.
Aga paistab, et tehnika on neil suht sama ja k810i maksab rohkem ning mõlemal on ühesugused kräpid klapid.
Vahepeal liikus mõte isegi w880i peale(ei tea mis mul küll mõttes oli icon_redface.gif ) kuni sain ühte sellist näppida.
IMO täiesti mõttetu mobla, millel pole õiget kaamerat, on BS nupud ja ülikõrge hind. Ainukesed plussid on klapid ja võib-olla Walkman2.0
Niisiis, kas tobe mügarik või pidevalt paberiga puhastamine?
Kindel on üks asi: peale w700i-d ei tunnista ma muud moblat kui SE thumbs_up.gif

_________________
Nothing will work unless you do
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ziim911
Kreisi kasutaja
ziim911

liitunud: 04.03.2003




sõnum 08.09.2007 22:31:01 vasta tsitaadiga

twist,

* mina eelistaks k810i, kuna omal see olemas, töökaaslasel k800i, tollega puutun ka igapäevaselt kokku, ja seda omada enam ei tahaks
* k810 on kõvasti õhem, kui mõlemad laua peale kõrvuti panna siis saad aru et what the hell... mind häirim mügar k800 küll
* näpujäljed on näha ainult vastu päikest kallutades, kuid millegipärast minu telefonil neid siga vähe ja silma küll ei hakka,
*maitse asi, aga k810 nupud on mul lemmikuks saanud, imelik kohe 6610iga smsida vahest
* hinnavahe neil mingi 200 krooni
* klapid on küll timmis, praegugi liiv vahel ja töötab kenasti icon_biggrin.gif
* k810i sai just fotoka pärast valitud ja ei ole siiamaani petnud, muidugi mälu võiks rohkem olla
*SE on hea valik, ise ka nüüd SE fänn.

_________________
Wireless.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
twist
HV kasutaja
twist

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2007 23:27:48 vasta tsitaadiga

Aga kuidas nende nuppude ja joystickiga on? Kas ääred on teravad ja väsitavad näppe või on normid. Kui palju need nupud siis eemale hoiavad? Kas kohe tuntavalt nagu joystick või nagu SE(w810, w800, k750) nupud muiste?
_________________
Nothing will work unless you do
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ziim911
Kreisi kasutaja
ziim911

liitunud: 04.03.2003




sõnum 08.09.2007 23:47:19 vasta tsitaadiga

t*ra ma ei saanud midagi aru mida sa küsisid,

nupud on jõle mugavad, teravaid ääri küll pole, ning joystickiga nii harjunud, et ei oska ka selle kohta ühtegi halba sõna öelda,

_________________
Wireless.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
twist
HV kasutaja
twist

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2007 00:24:14 vasta tsitaadiga

A kuidas akuga lood on? 5-6 päeva peab ära? Endal suht kopp ees iga teine päev laadimisest.
_________________
Nothing will work unless you do
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson K810i mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.