|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.07.2006 12:24:04
Nokia 6233 |
|
|
link :: Telefoni kodu
Vaatasin ,et teema puudub aga telefon ise müügil
Teeks siis otsa lahti
Tundub et tulemas on selle poolaasta hitt Nokialt,Käes on hästi mugav hoida ja klaviatuur on meeldivalt suur.Telefon on nagu pooleks jaotatud ekraan+ klahvistik.Välimus on väga stiilne ,eest on metallist äärisega ja tagant kummist(mittelibisev ja kriimukindlam kui tavaplastik) Loodetavasti hakkab omaklassis troonilt tõukama juba habemega SonyEricsson k750i-d
Pildistada veel ei ole jõudnud,et mingi hinnang anda(küll jõuab) kaamera muidugi 2.0 pix.
Lisaks kindlasti ühe omaduse mida pole teistel telefonidel kohanud(mitte nii täiuslikku) Vahetada saab fonti ja kolmes eri keskkonnas,Web,Kontaktid ja Sõnum-Mail . Sisse on ehitatud stereo kõlarid,mida saab kasutada musa kuulamiseks(raadio nagu ikka ei toimi ilma HF-ita) ja helinad on ikka väga hea kõlaga>julgeks pakkuda ,et tunduvalt parem kui SonyEericsssonil Komplektis ei ole kaablit erinevalt teiste power föönidega mida Nokia pakub Telefoni on müügil kahte värvi Must ja Matt-hall.
Sellise pilli siis soetasin hommikul>>ootasin mitu kuud aga tasus ära (Ericssoni,K750,W810 ei võtnud kuna soovisin hallistmassist erineda,aga kiusatus oli kange,eriti siis kui W810 lettidele saabus) 8)
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r3nx
HV veteran
liitunud: 24.02.2004
|
12.07.2006 16:15:16
|
|
|
| Mis sa sellise eest maksid kah?
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.07.2006 16:28:57
|
|
|
link :: 4299.-
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
12.07.2006 19:45:19
|
|
|
link :: siit leiab pilte ka
räägi kuidas menüü kiirusega lood on? eriti siis kui oled fotokaga pildi teind ja selle taustaks pannud?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.07.2006 20:01:47
|
|
|
| stosoorok kirjutas: |
| räägi kuidas menüü kiirusega lood on? eriti siis kui oled fotokaga pildi teind ja selle taustaks pannud? |
Nii proovisin,midagi ei muutunud ja lisaks et menüü on ikka räigelt kiire nagu S30 telefonid= niipalju kui jõuad sõtkuda nii kiirelt liigub
See ei ole mõeldud haibiks Igaüks võib ise poes näppida ja kruttida Menüüs pildid avanevad thumbnail vaatena ja seal on lääg kuskil 0,2 sekki 8)
Imo väga kõva tulemus.
Theme vahetus toimub 2 sekundiga,võrreldes teistel või vanematel telefoinidel ca.10 sek
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
12.07.2006 22:46:15
|
|
|
| pane siis mõni pilt ka ülesse,telef tehtud ? kui pildistad kas pead telef viltu hoidma või otse,nagu nt Nokia 6230i püsti hoides ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
13.07.2006 15:20:18
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| pane siis mõni pilt ka ülesse,telef tehtud ? kui pildistad kas pead telef viltu hoidma või otse,nagu nt Nokia 6230i püsti hoides ? |
Viltu see tähendab õiget pidi nagu fotikat ikka ja pildiotsiaks kasutab kogu ekraani ala,ilma rantide=äärteta
Pildid lisan homme õhtuks kui hästi läheb
Edit:Sisetingimustes on 6233 võrreldes K,W Eericssonidega puhta kräpp ja ma ei ole üldse üllatunud
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
16.07.2006 20:32:08
|
|
|
ei saand poes kiusatusele vastu ja ostsin ka sellise musta(viimane oli), esmamulje on küll ülimalt hea... stereo heli musal on tõsine samm edasi telefoni spiikeritel! ekraan on ka ülimalt hea, ainuke asi mida ei saa käima on skriinseiver nagu oli see 6230'l, kus kell on ekraanil...
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
16.07.2006 21:46:15
|
|
|
| stosoorok kirjutas: |
ei saand poes kiusatusele vastu ja ostsin ka sellise musta(viimane oli), esmamulje on küll ülimalt hea... stereo heli musal on tõsine samm edasi telefoni spiikeritel! ekraan on ka ülimalt hea, ainuke asi mida ei saa käima on skriinseiver nagu oli see 6230'l, kus kell on ekraanil... |
Kas see mitte ei ole säästureziim?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
16.07.2006 23:14:15
|
|
|
| Sixten kirjutas: |
| Kas see mitte ei ole säästureziim? |
kõikvõimalikud säästu asjad sisse lülitatud, aga kella ei teki... kusjuures valida saab veel kas analoog või digi kella vahel...
edit:
probleem kadunud pärast restarti! ainuke jama on see, et kell on nii pisikese fondiga, et vaata luubiga.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
20.07.2006 17:14:18
|
|
|
Sain ka seda telefoni täna katsuda. Muidu väga viis telefon. Sobiks ilusasti Nokia 6230i'lt üle minekuks.
Miinuseks loen klaviatuuri-nuppude materjali... selline kole läikiv plastmass.
Kuidas teil aku peab?
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
20.07.2006 20:15:56
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Sain ka seda telefoni täna katsuda. Muidu väga viis telefon. Sobiks ilusasti Nokia 6230i'lt üle minekuks.
Miinuseks loen klaviatuuri-nuppude materjali... selline kole läikiv plastmass.
Kuidas teil aku peab? |
nupud võiks olla ilusamad küll... 6230 stiilis näiteks, aga selle eest väga mugavad, mulle sobivad paremini kui 6230 omad, kuna on suuremad . aku tundub pidavat suht hästi, olen 1x laadinud ja hetkel pool veel järgi, esmaspäeva hommikul võtsin laadimisest. lisaks sellele telefon levib paremini kui 6230i või w810!
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paulo79
HV vaatleja
liitunud: 12.07.2006
|
31.07.2006 10:45:37
|
|
|
Sai ka see isend omale eelmine nädal soetatud, esmased muljed on küll väga head. Nupud meeldivad mulle isegi rohkem kui 6230i omad, kuidagi mugavamad tunduvad, aga eks see ole kuidas kellelegi...
Jah on küll ka klapid ikka kaasas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_789
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2004
|
31.07.2006 11:21:39
|
|
|
Niisiis endal plaanis ka midagi uuemat soetada. Pika kaalumise peale on sõelale jäänud Nokia poolelt 6233 ja SE poolelt k610i. Nokia on suurem/raskem, lisaks SE võrreldes olemas ka raadio/Irda/EDGE. Kuna kasutan gprs päris tihti, siis on fööni tähtsamaks kriteeriumiks neti kasutusmugavus. GSMarena reviewe lugedes, saab k610i brauseri koha pealt kiita, samas 6233 web browser tehakse suht maatasa. Kuda teie, 6233 omanikud, nokiaga webis surfamist hindate?
_________________ "Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!) |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chink
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2004
|
31.07.2006 19:29:44
|
|
|
Muide 6233 saab filmida suurel resol (640x480), kuid pidi palju ruumi võtma, keegi võiks kommenteerida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
paulo79
HV vaatleja
liitunud: 12.07.2006
|
07.08.2006 13:52:26
|
|
|
Tahtsin proovida seda 640x480 resol ja parima kvaliteediga filmimist, aga millegipärast näitab mul, et lubab ainult 1 sek korraga filmida mäluruumi on kaardil veel 18,8 MB. Kas sellest jääb tõesti väheks veel? Ei tahaks nagu eriti uskuda. Või tuleb kuskil seadete all veel midagi kruttida... ja kus seljuhul....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hepman
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
07.08.2006 14:06:51
Re: Nokia 6233 |
|
|
| dreamx kirjutas: |
Vaatasin ,et teema puudub aga telefon ise
Sellise pilli siis soetasin hommikul>>ootasin mitu kuud aga tasus ära (Ericssoni,K750,W810 ei võtnud kuna soovisin hallistmassist erineda,aga kiusatus oli kange,eriti siis kui W810 lettidele saabus) 8) |
Sellisel juhul ostsid küll vale telefoni 
NOKIA ju ongi halli massi esindaja, vähemalt eestis.
Seegi mudel on varsti väga-väga paljudel
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
08.08.2006 00:02:34
|
|
|
| paulo79 kirjutas: |
Tahtsin proovida seda 640x480 resol ja parima kvaliteediga filmimist, aga millegipärast näitab mul, et lubab ainult 1 sek korraga filmida mäluruumi on kaardil veel 18,8 MB. Kas sellest jääb tõesti väheks veel? Ei tahaks nagu eriti uskuda. Või tuleb kuskil seadete all veel midagi kruttida... ja kus seljuhul....  |
Paned VIDEO peale... siis Valikud > Seaded > Videolõigu pikkus > Maksimaalne
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paulo79
HV vaatleja
liitunud: 12.07.2006
|
08.08.2006 13:59:39
|
|
|
aa, thanks. Huvitav, et see mul kahe silma vahele jäi...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
08.08.2006 22:24:35
|
|
|
Vahepeal tahtsin endalegi seda muretseda, kuid siis nägin seda elusast peast. jubedaimad nupud mida näinud olen! aga omadustelt täitsa viks asjandus!
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
09.08.2006 10:53:38
|
|
|
| ffw kirjutas: |
Vahepeal tahtsin endalegi seda muretseda, kuid siis nägin seda elusast peast. jubedaimad nupud mida näinud olen! aga omadustelt täitsa viks asjandus! |
Ise ei soetanud kas eda sellepärast.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
11.08.2006 10:43:07
|
|
|
mis kasutajad arvavad, kas tasub 6233 võrrelda 5500 mudeliga?
muidu suht samad, aga 3G vs Symbian OS.
kummal lisal mis eeliseid on?
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
11.08.2006 13:01:29
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
mis kasutajad arvavad, kas tasub 6233 võrrelda 5500 mudeliga?
muidu suht samad, aga 3G vs Symbian OS.
kummal lisal mis eeliseid on? |
6233 kasuks räägib kindlasti parem displei.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
11.08.2006 13:52:28
|
|
|
6233 on siis QVGA-ekraan, 262144 värvitooni, 320x240 pikslit
5500 aga TFT-värviekraan, 262144 värvitooni (208 x 208 pikslit)
imo filmi sealt vaatama ei hakka ju? või on isu rallit mängida fööniga?
mida jämedam seda uhkem muidugi.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paulo79
HV vaatleja
liitunud: 12.07.2006
|
11.08.2006 16:42:22
|
|
|
mu eelmine telefon oli 6230i, millel ka 208x208 pikslit, nüüd võrreldes 6233 omaga on see ikka liialt väike... Suuremale ekraanile mahub ka rohkem tesktiridu ja kõike muud, ega suurem ekraan ainult mängude jaoks hea ei ole, vaid muidu ka märksa mugavam.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jackass888
HV kasutaja

liitunud: 12.05.2004
|
18.08.2006 11:48:45
|
|
|
Oleks paar küsimust selle telefoni omanikele, kuna ei suuda otsustada kas osta see või w810i. Nimelt kuidas tal video player töötab... kas saab ka vaadata 320x240 videosi fullscreen ja mitu Kb sekis ta mängida suudab ja üldse kas hea pilt? Ning kas videol on ikka kerimis võimalus? Tean et kõlaritest tuleb super heli tal aga kas klappidest ka kuuldub kvaliteeti ning kui kaua aku vastu peab järjest mp3 kuulamist? Ja kas tavalisi kuulareid saab ka külge panna nagu w810i-l? Telefon näib konkurendiks olema w810i-le kuigi on temast odavam ning kõlarid ja ekraan on palju paremad... Niiet aidake need paar pisiasja teada saada mis mulle tähtsad. Tänud
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
18.08.2006 22:21:33
|
|
|
videosid ma telefonist ei vaata seega ei oska öelda, aga enne oli mul w810i ja nüüd müüki tulemise hetkest 6233, viimane ikka tunduvalt etem igas mõttes, IMO. väga rahul telefoniga, üle pika aja 1 normaalne nokia jälle! eriti häiris mind SE juures profiilide "puudumine", nad nagu olid aga täiesti mõttetud. menüüga ei suutnud ka ära harjuda, aga eeriksonydest kõige asjalikum muidugi!
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
22.08.2006 12:51:08
|
|
|
küsimus targematele kasutajatele. Kuidas oleks võimalik kõne kokkuvõttes peale tehtud kõnet näha ka maksumust (hinda)? Mitte ei leia menüüdest seda hinna kohta üles. Aega näitab aga rahalist kulu mitte
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
22.08.2006 16:42:35
|
|
|
ei tea küll et varem ühelgi telefonil oleks see funktsioon olnud.
kui aga maksumuse arvestus töötab siis miks ei võiks saada seda ekraanile iga kord (kas kõnepaketi minuti hind peab olema muutumatu siis)
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
22.08.2006 18:24:05
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
ei tea küll et varem ühelgi telefonil oleks see funktsioon olnud.
kui aga maksumuse arvestus töötab siis miks ei võiks saada seda ekraanile iga kord (kas kõnepaketi minuti hind peab olema muutumatu siis) |
see funktsioon on ammusest ajast olemas juba! Minuti hind peab jah muutumatu olema.
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
22.08.2006 21:12:11
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
ei tea küll et varem ühelgi telefonil oleks see funktsioon olnud.
kui aga maksumuse arvestus töötab siis miks ei võiks saada seda ekraanile iga kord (kas kõnepaketi minuti hind peab olema muutumatu siis) |
See funktsioon oli peal juba 1610-l ja kõigil järgnevatel käest läbi käinud nokia mudelitel
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
22.08.2006 22:31:36
|
|
|
| aksel kirjutas: |
See funktsioon oli peal juba 1610-l ja kõigil järgnevatel käest läbi käinud nokia mudelitel  |
tahtsin öelda et "pärast kõne lõppu, maksumuse kokkuvõtte näidu funktsiooni e k r a a n i l " ei ole ma näinud. küll aga kestvus minutites ja sekundites.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paulo79
HV vaatleja
liitunud: 12.07.2006
|
23.08.2006 10:38:54
|
|
|
On ka kõnehinda näidanud ekraanil peale kõne lõpetamist. See funktsioon juba tõesti ammu olemas... Oma eelmistel telefonidel olen selle omal ära ka seadistanud, uuel pole viitsinud veel, mingisugune juhend kuidas seda teha oli kunagi vähemasti ka EMT'i lehel olemas. Nüüd enam täpselt ei mäleta kahjuks kuidas see käis, kuhugi tuli kõnemaksumuse ühik sisestada niipalju mäletan, mis oli kas 0,1 või 0,01 või midagi sellist vist. Aga võib-olla mu mälu petab...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
23.08.2006 11:08:44
|
|
|
nu see seadistamine poleks jah nagu probleem...aga ei leia kohta, kus üldse hinda arvestaks. Isegi mitte ilma ekraanile kuvamiseta. Igasugu kõnede kestused ja pakettide loendurid jms on olemas aga rahalist loendurit ei leia. Ehk polegi sellist nö vanamoodsat asja nii kaasaegsel aparaadil enam
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paulo79
HV vaatleja
liitunud: 12.07.2006
|
24.08.2006 10:15:02
|
|
|
Otsisin ka seda kõnehinna näidu funktsiooni, kuid ei leidnud minagi seda üles. Huvitav tõesti, kas see võimalus ongi ära võetud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tozz
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2006
|
24.08.2006 14:47:14
|
|
|
Kõne maksumuse näit on võrguteenus ja telefon peab oskama seda näidata (6100 näitas). 6233 manuali järgi peaks seades "Kokkuvõte pärast kõnet" näitama ka hinda (kui võrguteenus on), aga ei näita. Võibolla on Nokia hinnainfo lugemise standard muutunud, mida EMT ei oska edastada.
Aga kas keegi on aru saanud, kas pleieri playlisti ("palade loend") saab kuidagi mõjutada? Mul on nii, et kui valin asukohaks mälukaart, siis paneb ühte listi kõik audio, mis kogu kaardil leidub. Tahaks kataloogide kaupa erinevad playlistid teha, aga ei saa. Samas, manualis jälle õpetus, et "Vali uus palade loend" kui telefonis on mitu loendit. Aga kuidas saab mitu loendit, sellest mitte sõnagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zann
HV kasutaja
liitunud: 27.08.2003
|
25.08.2006 21:12:47
|
|
|
kas talle sobib nokia datakaabel DKU-2?
kuidas pildid on selle telefoniga?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
25.08.2006 22:48:17
|
|
|
| Nokia andmetel sobib sellele ainult CA-53.
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tozz
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2006
|
27.08.2006 22:59:46
|
|
|
| zann kirjutas: |
kuidas pildid on selle telefoniga? |
Ma eriti fotokaga helistamise fänn ei ole, aga kuna valida pole (kõigil mobladel fotokad peal ju), siis proovisin ära. Esimene proov oli sombuse ilmaga ja täielik kräpp!
http://www.hot.ee/tozz/muu/Pilt001.jpg
Tugevas valguses väga hull polnudki...
http://www.hot.ee/tozz/muu/Pilt005.jpg
Ehk tundlikkus (ava?) on nigel, aga kui päike näkku paistab, siis mõne läbupildi saab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zann
HV kasutaja
liitunud: 27.08.2003
|
29.08.2006 11:05:42
|
|
|
Mis müügipakendis oli?
Kui suur on algne mälukaart?
Ja mida pikemaajalised kasutajad arvavad ?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paulo79
HV vaatleja
liitunud: 12.07.2006
|
29.08.2006 13:18:12
|
|
|
müügipakendis oli: Nokia PC Suite CD, stereo handsfree, mälukaart 64 MB. No ja muidugi telefon ise ka.
Nüüd juba natuke rohkem kui kuu aega omanud seda pilli ja siiani olen väga rahul, väga meeldib uus kasutajaliides, menüü ülesehitus ning sõnumikirjutamise aken, eriti sõnumi adressaadi valimine hiljuti kasutatute ja kõnelogi nimekirjast on täitsa vahva uuendus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tozz
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2006
|
29.08.2006 22:58:04
|
|
|
| paulo79 kirjutas: |
müügipakendis oli: Nokia PC Suite CD, stereo handsfree, mälukaart 64 MB. No ja muidugi telefon ise ka. |
Laadija ikka ka
Ilmselt olulisim, et HS-23 peakomplekt - s.o. FM antenniga - on kaasas.
1 nädal ei ole pikemaajalisem kasutamine, aga olen jõudnud harjuda. Vähemalt varasemate telefonidega (3310, 6100) võrreldes väga mugav käsitleda - selge pilt ja head klahvid. 6100 oli minu jaoks juba liiga väike, taskus küll hea, aga käsitleda ebamugav. Too oli ka võimatult uimane, uuel liiguvad menüüd kiirelt ja rakenduste avamine ei pane haigutama.
Personaliseerimise võimalusi on küll 1001 pandud - ooterezhiimis saad ringi defineerida kõik suunaklahvid ja kaks valikuklahvi pluss "aktiivne ooterezhiim" - otse taustapildile ikoonid ja valikud.
Hädade hulka tuleb lugeda arvutiprogrammi Nokia PC Suite. Aru ma ei taipa, millega see ühildub või mitte. Igatahes kui 6233 telefonis kontaktile pilt või personaalne helin siduda, siis PC Suite sellest enam aru ei saanud ja tekitas sünkroniseerimisel (telefonisse!) samanimelise koopia ilma pildita. Telefonis saab sünnipäeva sisestada, PC Suite seda lugeda ei oska; PC Suite'is võib ka sünnipäeva sisestada, ma ei tea, kas see telefoni jõuab. Igatahes tundub, et kontaktide haldamiseks see proge eriti hästi ei sobi, paremal juhul backupi tegemiseks. Kuna mu arvuti oskas bluetoothi ära kaotada, siis pole backupi ka veel proovinud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jackass888
HV kasutaja

liitunud: 12.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ravend
HV vaatleja
liitunud: 19.01.2004
|
31.08.2006 10:11:20
|
|
|
kas keegi aku kestvusest oskaks hea ülevaate anda?
näiteks ma ise kasutan mobiili: ~15 min räägin iga päev, paar smsi saadan, vahest GPRS, bluetoothi iga päev andmete sünkroniseerimiseks. kui kaua aku sellisele teguviisile vastu ka peaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chink
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2004
|
31.08.2006 21:15:17
|
|
|
| 2 päeva max. Üldse kui palju näppida aku läheb imekiirelt tühjaks, põhjus - ekraan.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
31.08.2006 22:29:16
|
|
|
| mis moodi see 2 päevaga tühjaks sai? koguaeg BT sees ja musa põhjas ja mängisid mängu?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
31.08.2006 23:38:17
|
|
|
| ravend kirjutas: |
kas keegi aku kestvusest oskaks hea ülevaate anda?
näiteks ma ise kasutan mobiili: ~15 min räägin iga päev, paar smsi saadan, vahest GPRS, bluetoothi iga päev andmete sünkroniseerimiseks. kui kaua aku sellisele teguviisile vastu ka peaks? |
4 päeva julgelt sellise koormuse juures...ise mulan mingi 2X kindlalt rohkem ja peab ka julgelt 4-5 päeva. ok, musa jah ei kuula
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paulo79
HV vaatleja
liitunud: 12.07.2006
|
01.09.2006 11:53:39
|
|
|
Julgen arvata, et 2 päeva vist ikka ei ole max. Mul märgatavalt rohkem ikka kõnesid päeva jooksul, 2 või enam korda isegi, smsse saadan ka vahest, aga tööga seoses võtan neid mõni päev vastu päris palju, GPRSi kasutan küll üliharva ning bluetoothi vaid ainult vahest, aga ikkagi... Mul 3 - 4 päeva on suht tavaline.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chink
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2004
|
02.09.2006 16:08:09
|
|
|
| No mul ka 4+ päeva aga ma näppin seda ka vähe, paar sõnumit päevas, paar kõnet ja see on kõik.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|