Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6233 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2006 12:24:04 Nokia 6233 vasta tsitaadiga

link :: Telefoni kodu

Vaatasin ,et teema puudub aga telefon ise müügil icon_wink.gif
Teeks siis otsa lahti thumbs_up.gif
Tundub et tulemas on selle poolaasta hitt Nokialt,Käes on hästi mugav hoida ja klaviatuur on meeldivalt suur.Telefon on nagu pooleks jaotatud ekraan+ klahvistik.Välimus on väga stiilne ,eest on metallist äärisega ja tagant kummist(mittelibisev ja kriimukindlam kui tavaplastik) Loodetavasti hakkab omaklassis troonilt tõukama juba habemega SonyEricsson k750i-d icon_razz1.gif
Pildistada veel ei ole jõudnud,et mingi hinnang anda(küll jõuab) kaamera muidugi 2.0 pix.
Lisaks kindlasti ühe omaduse mida pole teistel telefonidel kohanud(mitte nii täiuslikku) thumbs_up.gif Vahetada saab fonti ja kolmes eri keskkonnas,Web,Kontaktid ja Sõnum-Mail icon_eek.gif. Sisse on ehitatud stereo kõlarid,mida saab kasutada musa kuulamiseks(raadio nagu ikka ei toimi ilma HF-ita) ja helinad on ikka väga hea kõlaga>julgeks pakkuda ,et tunduvalt parem kui SonyEericsssonil icon_redface.gif Komplektis ei ole kaablit erinevalt teiste power föönidega mida Nokia pakub icon_exclaim.gif Telefoni on müügil kahte värvi Must ja Matt-hall.
Sellise pilli siis soetasin hommikul>>ootasin mitu kuud aga tasus ära icon_razz.gif (Ericssoni,K750,W810 ei võtnud kuna soovisin hallistmassist erineda,aga kiusatus oli kange,eriti siis kui W810 lettidele saabus) icon_redface.gif icon_razz.gif 8)
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2006 16:15:16 vasta tsitaadiga

Mis sa sellise eest maksid kah?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2006 16:28:57 vasta tsitaadiga

link :: 4299.-

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2006 19:45:19 vasta tsitaadiga

link :: siit leiab pilte ka

räägi kuidas menüü kiirusega lood on? eriti siis kui oled fotokaga pildi teind ja selle taustaks pannud?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2006 20:01:47 vasta tsitaadiga

stosoorok kirjutas:
räägi kuidas menüü kiirusega lood on? eriti siis kui oled fotokaga pildi teind ja selle taustaks pannud?

Nii proovisin,midagi ei muutunud ja lisaks et menüü on ikka räigelt kiire nagu S30 telefonid= niipalju kui jõuad sõtkuda nii kiirelt liigub icon_eek.gif
See ei ole mõeldud haibiks icon_exclaim.gif Igaüks võib ise poes näppida ja kruttida thumbs_up.gif Menüüs pildid avanevad thumbnail vaatena ja seal on lääg kuskil 0,2 sekki 8)
Imo väga kõva tulemus.
Theme vahetus toimub 2 sekundiga,võrreldes teistel või vanematel telefoinidel ca.10 sek icon_smile.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 12.07.2006 22:46:15 vasta tsitaadiga

pane siis mõni pilt ka ülesse,telef tehtud ? kui pildistad kas pead telef viltu hoidma või otse,nagu nt Nokia 6230i püsti hoides ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2006 15:20:18 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
pane siis mõni pilt ka ülesse,telef tehtud ? kui pildistad kas pead telef viltu hoidma või otse,nagu nt Nokia 6230i püsti hoides ?

Viltu see tähendab õiget pidi nagu fotikat ikka icon_razz1.gif ja pildiotsiaks kasutab kogu ekraani ala,ilma rantide=äärteta thumbs_up.gif
Pildid lisan homme õhtuks kui hästi läheb icon_redface.gif
Edit:Sisetingimustes on 6233 võrreldes K,W Eericssonidega puhta kräpp ja ma ei ole üldse üllatunud icon_razz1.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2006 20:32:08 vasta tsitaadiga

ei saand poes kiusatusele vastu ja ostsin ka sellise musta(viimane oli), esmamulje on küll ülimalt hea... thumbs_up.gif stereo heli musal on tõsine samm edasi telefoni spiikeritel! ekraan on ka ülimalt hea, ainuke asi mida ei saa käima on skriinseiver nagu oli see 6230'l, kus kell on ekraanil...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2006 21:46:15 vasta tsitaadiga

stosoorok kirjutas:
ei saand poes kiusatusele vastu ja ostsin ka sellise musta(viimane oli), esmamulje on küll ülimalt hea... thumbs_up.gif stereo heli musal on tõsine samm edasi telefoni spiikeritel! ekraan on ka ülimalt hea, ainuke asi mida ei saa käima on skriinseiver nagu oli see 6230'l, kus kell on ekraanil...


Kas see mitte ei ole säästureziim?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2006 23:14:15 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
Kas see mitte ei ole säästureziim?

kõikvõimalikud säästu asjad sisse lülitatud, aga kella ei teki... kusjuures valida saab veel kas analoog või digi kella vahel...

edit:

probleem kadunud pärast restarti! ainuke jama on see, et kell on nii pisikese fondiga, et vaata luubiga.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2006 17:14:18 vasta tsitaadiga

Sain ka seda telefoni täna katsuda. Muidu väga viis telefon. Sobiks ilusasti Nokia 6230i'lt üle minekuks.
Miinuseks loen klaviatuuri-nuppude materjali... selline kole läikiv plastmass.

Kuidas teil aku peab?

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2006 20:15:56 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Sain ka seda telefoni täna katsuda. Muidu väga viis telefon. Sobiks ilusasti Nokia 6230i'lt üle minekuks.
Miinuseks loen klaviatuuri-nuppude materjali... selline kole läikiv plastmass.

Kuidas teil aku peab?

nupud võiks olla ilusamad küll... 6230 stiilis näiteks, aga selle eest väga mugavad, mulle sobivad paremini kui 6230 omad, kuna on suuremad icon_smile.gif. aku tundub pidavat suht hästi, olen 1x laadinud ja hetkel pool veel järgi, esmaspäeva hommikul võtsin laadimisest. lisaks sellele telefon levib paremini kui 6230i või w810!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2006 11:10:05 vasta tsitaadiga

On sellel mingid klapid ka kaasas?
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paulo79
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2006




sõnum 31.07.2006 10:45:37 vasta tsitaadiga

Sai ka see isend omale eelmine nädal soetatud, esmased muljed on küll väga head. Nupud meeldivad mulle isegi rohkem kui 6230i omad, kuidagi mugavamad tunduvad, aga eks see ole kuidas kellelegi...
Jah on küll ka klapid ikka kaasas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_789
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004




sõnum 31.07.2006 11:21:39 vasta tsitaadiga

Niisiis endal plaanis ka midagi uuemat soetada. Pika kaalumise peale on sõelale jäänud Nokia poolelt 6233 ja SE poolelt k610i. Nokia on suurem/raskem, lisaks SE võrreldes olemas ka raadio/Irda/EDGE. Kuna kasutan gprs päris tihti, siis on fööni tähtsamaks kriteeriumiks neti kasutusmugavus. GSMarena reviewe lugedes, saab k610i brauseri koha pealt kiita, samas 6233 web browser tehakse suht maatasa. Kuda teie, 6233 omanikud, nokiaga webis surfamist hindate?
_________________
"Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chink
HV vaatleja
Chink

liitunud: 12.10.2004




sõnum 31.07.2006 19:29:44 vasta tsitaadiga

Muide 6233 saab filmida suurel resol (640x480), kuid pidi palju ruumi võtma, keegi võiks kommenteerida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paulo79
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2006




sõnum 07.08.2006 13:52:26 vasta tsitaadiga

Tahtsin proovida seda 640x480 resol ja parima kvaliteediga filmimist, aga millegipärast näitab mul, et lubab ainult 1 sek korraga filmida icon_sad.gif mäluruumi on kaardil veel 18,8 MB. Kas sellest jääb tõesti väheks veel? icon_eek.gif Ei tahaks nagu eriti uskuda. Või tuleb kuskil seadete all veel midagi kruttida... ja kus seljuhul.... icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hepman
HV kasutaja
hepman

liitunud: 06.07.2004




sõnum 07.08.2006 14:06:51 Re: Nokia 6233 vasta tsitaadiga

dreamx kirjutas:
Vaatasin ,et teema puudub aga telefon ise
Sellise pilli siis soetasin hommikul>>ootasin mitu kuud aga tasus ära icon_razz.gif (Ericssoni,K750,W810 ei võtnud kuna soovisin hallistmassist erineda,aga kiusatus oli kange,eriti siis kui W810 lettidele saabus) icon_redface.gif icon_razz.gif 8)


Sellisel juhul ostsid küll vale telefoni icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
NOKIA ju ongi halli massi esindaja, vähemalt eestis.
Seegi mudel on varsti väga-väga paljudel icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2006 00:02:34 vasta tsitaadiga

paulo79 kirjutas:
Tahtsin proovida seda 640x480 resol ja parima kvaliteediga filmimist, aga millegipärast näitab mul, et lubab ainult 1 sek korraga filmida icon_sad.gif mäluruumi on kaardil veel 18,8 MB. Kas sellest jääb tõesti väheks veel? icon_eek.gif Ei tahaks nagu eriti uskuda. Või tuleb kuskil seadete all veel midagi kruttida... ja kus seljuhul.... icon_confused.gif

Paned VIDEO peale... siis Valikud > Seaded > Videolõigu pikkus > Maksimaalne

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paulo79
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2006




sõnum 08.08.2006 13:59:39 vasta tsitaadiga

aa, thanks. icon_smile.gif Huvitav, et see mul kahe silma vahele jäi... icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2006 22:24:35 vasta tsitaadiga

Vahepeal tahtsin endalegi seda muretseda, kuid siis nägin seda elusast peast. icon_eek.gif jubedaimad nupud mida näinud olen! aga omadustelt täitsa viks asjandus!
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 10:53:38 vasta tsitaadiga

ffw kirjutas:
Vahepeal tahtsin endalegi seda muretseda, kuid siis nägin seda elusast peast. icon_eek.gif jubedaimad nupud mida näinud olen! aga omadustelt täitsa viks asjandus!
Ise ei soetanud kas eda sellepärast. icon_rolleyes.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 10:43:07 vasta tsitaadiga

mis kasutajad arvavad, kas tasub 6233 võrrelda 5500 mudeliga?
muidu suht samad, aga 3G vs Symbian OS.
kummal lisal mis eeliseid on?

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 11.08.2006 13:01:29 vasta tsitaadiga

kaupz kirjutas:
mis kasutajad arvavad, kas tasub 6233 võrrelda 5500 mudeliga?
muidu suht samad, aga 3G vs Symbian OS.
kummal lisal mis eeliseid on?

6233 kasuks räägib kindlasti parem displei.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 13:52:28 vasta tsitaadiga

6233 on siis QVGA-ekraan, 262144 värvitooni, 320x240 pikslit

5500 aga TFT-värviekraan, 262144 värvitooni (208 x 208 pikslit)

imo filmi sealt vaatama ei hakka ju? või on isu rallit mängida fööniga?
mida jämedam seda uhkem muidugi.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paulo79
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2006




sõnum 11.08.2006 16:42:22 vasta tsitaadiga

mu eelmine telefon oli 6230i, millel ka 208x208 pikslit, nüüd võrreldes 6233 omaga on see ikka liialt väike... Suuremale ekraanile mahub ka rohkem tesktiridu ja kõike muud, ega suurem ekraan ainult mängude jaoks hea ei ole, vaid muidu ka märksa mugavam. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jackass888
HV kasutaja
jackass888

liitunud: 12.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 11:48:45 vasta tsitaadiga

Oleks paar küsimust selle telefoni omanikele, kuna ei suuda otsustada kas osta see või w810i. Nimelt kuidas tal video player töötab... kas saab ka vaadata 320x240 videosi fullscreen ja mitu Kb sekis ta mängida suudab ja üldse kas hea pilt? Ning kas videol on ikka kerimis võimalus? Tean et kõlaritest tuleb super heli tal aga kas klappidest ka kuuldub kvaliteeti ning kui kaua aku vastu peab järjest mp3 kuulamist? Ja kas tavalisi kuulareid saab ka külge panna nagu w810i-l? Telefon näib konkurendiks olema w810i-le kuigi on temast odavam ning kõlarid ja ekraan on palju paremad... Niiet aidake need paar pisiasja teada saada mis mulle tähtsad. Tänud icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 22:21:33 vasta tsitaadiga

videosid ma telefonist ei vaata seega ei oska öelda, aga enne oli mul w810i ja nüüd müüki tulemise hetkest 6233, viimane ikka tunduvalt etem igas mõttes, IMO. väga rahul telefoniga, üle pika aja 1 normaalne nokia jälle! icon_smile.gif eriti häiris mind SE juures profiilide "puudumine", nad nagu olid aga täiesti mõttetud. menüüga ei suutnud ka ära harjuda, aga eeriksonydest kõige asjalikum muidugi! icon_lol.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 12:51:08 vasta tsitaadiga

küsimus targematele kasutajatele. Kuidas oleks võimalik kõne kokkuvõttes peale tehtud kõnet näha ka maksumust (hinda)? Mitte ei leia menüüdest seda hinna kohta üles. Aega näitab aga rahalist kulu mitte icon_confused.gif
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 16:42:35 vasta tsitaadiga

ei tea küll et varem ühelgi telefonil oleks see funktsioon olnud.
kui aga maksumuse arvestus töötab siis miks ei võiks saada seda ekraanile iga kord (kas kõnepaketi minuti hind peab olema muutumatu siis)

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 18:24:05 vasta tsitaadiga

kaupz kirjutas:
ei tea küll et varem ühelgi telefonil oleks see funktsioon olnud.
kui aga maksumuse arvestus töötab siis miks ei võiks saada seda ekraanile iga kord (kas kõnepaketi minuti hind peab olema muutumatu siis)
see funktsioon on ammusest ajast olemas juba! Minuti hind peab jah muutumatu olema.
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 21:12:11 vasta tsitaadiga

kaupz kirjutas:
ei tea küll et varem ühelgi telefonil oleks see funktsioon olnud.
kui aga maksumuse arvestus töötab siis miks ei võiks saada seda ekraanile iga kord (kas kõnepaketi minuti hind peab olema muutumatu siis)


See funktsioon oli peal juba 1610-l ja kõigil järgnevatel käest läbi käinud nokia mudelitel icon_eek.gif

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 22:31:36 vasta tsitaadiga

aksel kirjutas:

See funktsioon oli peal juba 1610-l ja kõigil järgnevatel käest läbi käinud nokia mudelitel icon_eek.gif

tahtsin öelda et "pärast kõne lõppu, maksumuse kokkuvõtte näidu funktsiooni e k r a a n i l " ei ole ma näinud. küll aga kestvus minutites ja sekundites.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paulo79
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2006




sõnum 23.08.2006 10:38:54 vasta tsitaadiga

On ka kõnehinda näidanud ekraanil peale kõne lõpetamist. See funktsioon juba tõesti ammu olemas... Oma eelmistel telefonidel olen selle omal ära ka seadistanud, uuel pole viitsinud veel, mingisugune juhend kuidas seda teha oli kunagi vähemasti ka EMT'i lehel olemas. Nüüd enam täpselt ei mäleta kahjuks kuidas see käis, kuhugi tuli kõnemaksumuse ühik sisestada niipalju mäletan, mis oli kas 0,1 või 0,01 või midagi sellist vist. Aga võib-olla mu mälu petab... icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 11:08:44 vasta tsitaadiga

nu see seadistamine poleks jah nagu probleem...aga ei leia kohta, kus üldse hinda arvestaks. Isegi mitte ilma ekraanile kuvamiseta. Igasugu kõnede kestused ja pakettide loendurid jms on olemas aga rahalist loendurit ei leia. Ehk polegi sellist nö vanamoodsat asja nii kaasaegsel aparaadil enam icon_eek.gif
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paulo79
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2006




sõnum 24.08.2006 10:15:02 vasta tsitaadiga

Otsisin ka seda kõnehinna näidu funktsiooni, kuid ei leidnud minagi seda üles. Huvitav tõesti, kas see võimalus ongi ära võetud... icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tozz
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006




sõnum 24.08.2006 14:47:14 vasta tsitaadiga

Kõne maksumuse näit on võrguteenus ja telefon peab oskama seda näidata (6100 näitas). 6233 manuali järgi peaks seades "Kokkuvõte pärast kõnet" näitama ka hinda (kui võrguteenus on), aga ei näita. Võibolla on Nokia hinnainfo lugemise standard muutunud, mida EMT ei oska edastada.

Aga kas keegi on aru saanud, kas pleieri playlisti ("palade loend") saab kuidagi mõjutada? Mul on nii, et kui valin asukohaks mälukaart, siis paneb ühte listi kõik audio, mis kogu kaardil leidub. Tahaks kataloogide kaupa erinevad playlistid teha, aga ei saa. Samas, manualis jälle õpetus, et "Vali uus palade loend" kui telefonis on mitu loendit. Aga kuidas saab mitu loendit, sellest mitte sõnagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zann
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2003




sõnum 25.08.2006 21:12:47 vasta tsitaadiga

kas talle sobib nokia datakaabel DKU-2?
kuidas pildid on selle telefoniga?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 22:48:17 vasta tsitaadiga

Nokia andmetel sobib sellele ainult CA-53.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tozz
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006




sõnum 27.08.2006 22:59:46 vasta tsitaadiga

zann kirjutas:

kuidas pildid on selle telefoniga?


Ma eriti fotokaga helistamise fänn ei ole, aga kuna valida pole (kõigil mobladel fotokad peal ju), siis proovisin ära. Esimene proov oli sombuse ilmaga ja täielik kräpp!
http://www.hot.ee/tozz/muu/Pilt001.jpg
Tugevas valguses väga hull polnudki...
http://www.hot.ee/tozz/muu/Pilt005.jpg

Ehk tundlikkus (ava?) on nigel, aga kui päike näkku paistab, siis mõne läbupildi saab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zann
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2003




sõnum 29.08.2006 11:05:42 vasta tsitaadiga

Mis müügipakendis oli?
Kui suur on algne mälukaart?
Ja mida pikemaajalised kasutajad arvavad ?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paulo79
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2006




sõnum 29.08.2006 13:18:12 vasta tsitaadiga

müügipakendis oli: Nokia PC Suite CD, stereo handsfree, mälukaart 64 MB. No ja muidugi telefon ise ka. icon_wink.gif
Nüüd juba natuke rohkem kui kuu aega omanud seda pilli ja siiani olen väga rahul, väga meeldib uus kasutajaliides, menüü ülesehitus ning sõnumikirjutamise aken, eriti sõnumi adressaadi valimine hiljuti kasutatute ja kõnelogi nimekirjast on täitsa vahva uuendus. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tozz
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006




sõnum 29.08.2006 22:58:04 vasta tsitaadiga

paulo79 kirjutas:
müügipakendis oli: Nokia PC Suite CD, stereo handsfree, mälukaart 64 MB. No ja muidugi telefon ise ka. icon_wink.gif


Laadija ikka ka icon_exclaim.gif
Ilmselt olulisim, et HS-23 peakomplekt - s.o. FM antenniga - on kaasas.

1 nädal ei ole pikemaajalisem kasutamine, aga olen jõudnud harjuda. Vähemalt varasemate telefonidega (3310, 6100) võrreldes väga mugav käsitleda - selge pilt ja head klahvid. 6100 oli minu jaoks juba liiga väike, taskus küll hea, aga käsitleda ebamugav. Too oli ka võimatult uimane, uuel liiguvad menüüd kiirelt ja rakenduste avamine ei pane haigutama.

Personaliseerimise võimalusi on küll 1001 pandud - ooterezhiimis saad ringi defineerida kõik suunaklahvid ja kaks valikuklahvi pluss "aktiivne ooterezhiim" - otse taustapildile ikoonid ja valikud.

Hädade hulka tuleb lugeda arvutiprogrammi Nokia PC Suite. Aru ma ei taipa, millega see ühildub või mitte. Igatahes kui 6233 telefonis kontaktile pilt või personaalne helin siduda, siis PC Suite sellest enam aru ei saanud ja tekitas sünkroniseerimisel (telefonisse!) samanimelise koopia ilma pildita. Telefonis saab sünnipäeva sisestada, PC Suite seda lugeda ei oska; PC Suite'is võib ka sünnipäeva sisestada, ma ei tea, kas see telefoni jõuab. Igatahes tundub, et kontaktide haldamiseks see proge eriti hästi ei sobi, paremal juhul backupi tegemiseks. Kuna mu arvuti oskas bluetoothi ära kaotada, siis pole backupi ka veel proovinud icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jackass888
HV kasutaja
jackass888

liitunud: 12.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2006 17:02:49 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab öelda kas kuidagi annab videosi kerida sellega?
http://www.mobile-review.com/review/k800vs6233-2-en.shtml Seal ütleb "Nokia’s “Rewind” shortcut doesn’t work" ... kas see tähendab ,et äkki hakkab tööle tuleva firmwarega?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ravend
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2004




sõnum 31.08.2006 10:11:20 vasta tsitaadiga

kas keegi aku kestvusest oskaks hea ülevaate anda?
näiteks ma ise kasutan mobiili: ~15 min räägin iga päev, paar smsi saadan, vahest GPRS, bluetoothi iga päev andmete sünkroniseerimiseks. kui kaua aku sellisele teguviisile vastu ka peaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chink
HV vaatleja
Chink

liitunud: 12.10.2004




sõnum 31.08.2006 21:15:17 vasta tsitaadiga

2 päeva max. Üldse kui palju näppida aku läheb imekiirelt tühjaks, põhjus - ekraan.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 22:29:16 vasta tsitaadiga

mis moodi see 2 päevaga tühjaks sai? koguaeg BT sees ja musa põhjas ja mängisid mängu?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 23:38:17 vasta tsitaadiga

ravend kirjutas:
kas keegi aku kestvusest oskaks hea ülevaate anda?
näiteks ma ise kasutan mobiili: ~15 min räägin iga päev, paar smsi saadan, vahest GPRS, bluetoothi iga päev andmete sünkroniseerimiseks. kui kaua aku sellisele teguviisile vastu ka peaks?


4 päeva julgelt sellise koormuse juures...ise mulan mingi 2X kindlalt rohkem ja peab ka julgelt 4-5 päeva. ok, musa jah ei kuula

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paulo79
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2006




sõnum 01.09.2006 11:53:39 vasta tsitaadiga

Julgen arvata, et 2 päeva vist ikka ei ole max. icon_rolleyes.gif Mul märgatavalt rohkem ikka kõnesid päeva jooksul, 2 või enam korda isegi, smsse saadan ka vahest, aga tööga seoses võtan neid mõni päev vastu päris palju, GPRSi kasutan küll üliharva ning bluetoothi vaid ainult vahest, aga ikkagi... Mul 3 - 4 päeva on suht tavaline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chink
HV vaatleja
Chink

liitunud: 12.10.2004




sõnum 02.09.2006 16:08:09 vasta tsitaadiga

No mul ka 4+ päeva aga ma näppin seda ka vähe, paar sõnumit päevas, paar kõnet ja see on kõik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6233 mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.