|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
16.05.2006 22:43:46
Nokia 5500 |
|
|
Netis ringi vaadates jäi silma midagi uut ja kahtlemata väga huvitavat - Nokia 5500. Plaanitav release date on Q3 2006
Nagu numbergi ütleb, on see järg põrutuskindlale Nokia seeriale, eelkäijatele 5210, 5100 ning 5140(i)
Telefon ise on suhteliselt kole (nagu kõik eelnevad 5-seeria Nokiad), kuid näitajad juba on midagi. Nimelt pole tegu mitte Series 40 telefoniga, vaid Symbian 60 smaartfööniga.
| mobilegazette.com kirjutas: |
Get past the strange looks, and at first glance the Nokia 5500 Sport looks pretty conventional. It weighs a shade over 100 grams, has a 208x208 pixel display in 262,000 colours, a 2 megapixel digital camera, multimedia player, Bluetooth and expandable memory using microSD cards.
In fact, at first glance you'd be forgiven for thinking that this was a tweaked Nokia 6230i - but one of the surprising things about the Nokia 5500 Sport is that it's a Symbian S60 Smartphone, rather than the normal Series 40 device you'd expect to see in a handset of this type.
It's the first S60 device we've seen with a 208x208 pixel panel, and at 103 grams we're pretty sure that it's Nokia's lightest S60 device to date. The 208x208 pixel panels to date have been pretty small, but it does appear that the 5500 Sport has a physically larger panel than the 6230i.
And on top of that, there's a FM radio, flashlight and 3D sensor that includes a simple "screen tap" function for ease of use while in sport mode. Physically, the 5500 Sport is a tri-band 900/1800/1900 handset with GPRS and EDGE data, measuring 107x34x16mm. Talktime is 2-4 hours with up to 11 days standby time. All of this is wrapped in a stainless steel chassis with a spash and dust resistant case with rubber grips. |
:::Mobile-review.com ülevaade:::
viimati muutis Karr000 27.05.2006 13:51:16, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
16.05.2006 22:45:17
|
|
|
stiilne välimus
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
17.05.2006 15:02:59
|
|
|
Välimust on sel siiski kõvasti rohkem kui eelkäijatel, kuid arvatavasti teeb tänu funktsionaalsusele kahjuks ka kerge hüppe hinnaklassis.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
27.05.2006 13:52:22
|
|
|
| Nüüd tegi www.mobile-review.com telefonist ka korraliku ülevaate, täitsa asjalik masin tundub. Puudu on vaid korralik kaamera autofookuse ja välguga.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
07.07.2006 10:22:25
|
|
|
ei no, kui 5210 või 5100 või 5140 välja tulid, siis oli ka hind vist mingi 4700,-
loota võib et klahvid on paremad sellel 5500 kui 5140 omad.
ise kasutasin 5210 ühe aasta ja 5100 saab kohe 2a. 5140 jätan aga vahele(bt ja mp3 netu ja kaamera on jama)
ja mis sellel välimusel viga on? klahvid on kenasti servast servani, mitte nii nagu 5120 ja 5140 jooksevad alla kokku.
siemens m75 oli vahepeal ka suht koht asjalik variant vahepeal.
aga see 5500 tasub turule tuua küll nokial.
taskulamp ka endiselt küljes kuigi oleks võinud kaamera kõrval olla nii nagu SE aparaatidel
siin siis ülevaade inglise keeles.
http://www.mobile-review.com/review/nokia-5500-en.shtml
"The most elementary form of pedometer is a 3D-sensor detecting number of steps made."
sammulugeja? miks 3D ? et loeb ükskõik mis asendis? hmm
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
07.07.2006 13:12:27
|
|
|
| Väga pimedas ruumis saab ehk siiski taskulambi abil natukene paremaid pilte..
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
11.08.2006 09:39:55
|
|
|
| Karr000 kirjutas: |
| Väga pimedas ruumis saab ehk siiski taskulambi abil natukene paremaid pilte.. |
seda küll, aga näiteks se w800i on lamp otse objektiivi kohal, siis ikka valgustad konkreetselt seda mida pildistad.
muidugi kui ainult lampi kasutada siis mugavam kui seal otsas on.
------------------------
edit:
emt lehel hind üleval 4790,-
http://mobiiltelefonid.emt.ee/body.php?op=phones&PID=376
konkurent oleks 6233 mis on 3G aga ilma symbianita, teagi kumb kasulikum valik on ...
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
23.09.2006 18:45:51
|
|
|
Praegu uurin seda telefoni, esimene mulje: UIMANE.
Tõsiselt kohe, nagu mingi vana Siemens oleks.
Muidu see tava-sport-muusika reiimi vahetamine on muidugi tore (OK nupu ümber olev plaadike hakkab siis roheliselt või punaselt helendama), sammuloendaja on ka huvitav mänguasi (telefoni koha peal üles-alla liigutades näitab muide isegi jooksmise kiirust ), aga vaevalt et keegi sellega väga pikalt jamada viitsib.
Üldiselt on telefon kõvasti sümpaatsem kui 5100 või 5140i (5210 on siiamaani minu lemmik), nii et 4K hinna juures on täitsa arvestatav asjandus, kui vastupidavust taga ajada.
Eriti lahe asi on muidugi tagakaane kinnitus, mis käib sõna otseses mõttes lukku, kõige parem on "vinti" keerada mündiga.
Aga jah, see Symbian on suht jama lahendus IMO, samas mõne jaoks muidugi suurim pluss.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
02.10.2006 10:42:13
|
|
|
kas symbiani menüü kujundusi on mitu tehase softis?
on siis tõest nii uimane nagu 6210 oli kunagi...
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
03.10.2006 14:15:16
|
|
|
| S60 on üks opsys ja see on sama kujundusega ikka kogu aeg, aga 5500 on mõnevõrra uimasem kui teised (kuigi ega ükski erilise kiirusega ei hiilga).
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
03.10.2006 14:33:42
|
|
|
| Caveman kirjutas: |
| S60 on üks opsys ja see on sama kujundusega ikka kogu aeg, aga 5500 on mõnevõrra uimasem kui teised (kuigi ega ükski erilise kiirusega ei hiilga). |
mul kuskilt meeles et n91(oli vist see muusika telefon) omas ikoonide suhtes teistsugust asetus kui muudel.
EDIT: http://www.gsmarena.com/nokia_n91-review-81p3.php ikoonide asetus jah 3x3 mitte 3x4
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
03.10.2006 14:57:17
|
|
|
seda symbiani siis maha keerata ei anna?
vilesid kinni et kiirem oleks? värvid jms...
ps. kui keegi tahab maha müüa seda aeglast telefoni, siis olen avatud pakkumistele.
on kuskil esinduses aparaat saadaval ka näppimiseks?
mitte kummist dummy, vaid toimiv õige aparaat ikka.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
viimati muutis kaupz 03.10.2006 15:00:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
03.10.2006 15:00:01
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
seda symbiani siis maha keerata ei anna?
vilesid kinni et kiirem oleks? värvid jms...
ps. kui keegi tahab maha müüa seda aeglast telefoni, siis olen avatud pakkumistele. |
paned vähem värvilise teema, hoiad vähem programme töös korraga, siis on nii kiire kui ta olla saab . symbiani keerad maha=arvuti ilma OP systeemita.
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
03.10.2006 15:04:09
|
|
|
aga miks mitu "programmi" korraga jooksma peaks?
lihtsalt tavalise "telefoni programmi" puhul on ka täiesti uimps?
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
07.10.2006 17:16:47
|
|
|
No näppida võid enamustes TELE2 esindustes, EMT ja Elisa kohta ei oska öelda.
Telefon ei ole "täiesti uimps", aga kiireks ei saa teda kuidagi nimetada.
Praegu uurin E50-t - mulje on sama. Ei midagi katastroofilist, aga häirib.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
08.10.2006 11:58:52
|
|
|
minule see asjandus küll meeldib ainult mulle meeldiks "võimsam" kaamera
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
09.10.2006 22:48:30
|
|
|
e50 olen korra katsunud. ei old kõige hullem.
kas 5500 kaamera ei ole 2mp?
kui ka oli siis fotoka 2mp kõrvuti teda ikka ei pane, valgusjõudlus jms.
häda pärast mingi situatsiooni jäädvustab, aga ei asenda ka väikest taskufotokat ixust näiteks.
aga taskulamp jutu järgi olemas ikka 5500
-------------------------------------------------------------
edit:
miskid uued mudelid tulemas, liugurklapiga 5200 ja 5300
aga kas on siis ka tugeva korpusega ...
http://europe.nokia.com/A4199012
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
14.10.2006 18:00:55
|
|
|
Ma nüüd ei saa päris hästi aru, kust sa järeldad, et need peaks olema tugevdatud korpusega? Tegu on puhtalt noortele suunatud muusikatelefonidega.
PS: kaamera on 2MP
PPS: Kui siin leidub keegi, keda 18-kuuline leping suure ja hirmuäratava TELE2-ga ei muserda, siis selle telefoni saab kampaania korras osta 1440 krooni eest.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
14.10.2006 18:31:01
|
|
|
ok my bad, jäi kuidagi tunne et 5210 5100 5140 5500 kuigi vahepeal oli 5510 mingi mängimise telefon ja vanasti oli 5110 ja ....
küsisin magistrali emt-s täna asja katsuda.
lihtsalt menüüs liikudes, ma küll ei ütleks et aeglane oleks
aga need "Triipud otsa" nupud ja ülemised nupud kuidagi kehvalt vajutatavad
pildi pealt tundub raskem, aga peale raami muu ikka plast ja suht kerge.
tele2 puhul hirmutab see olematu levi "pole levi pole arvet, näeme siis räägime"
muidu oleks okas, Extra200 ehk kuumaks miinimum 200,- kõneminut 1,75 ehk siis 114min saab/peab vähemalt rääkima.
praegu diil99 ja läheb ka ikka üle 100 minuti, nii et mingi 85,- maksaks ikka rohkem kui extra200 rääkida 85x18=1530,- ja telefon ise 1440 on kokku 2970
mida on küll vähem kui ilma lepinguta 3750,- osta kuskilt. hammas on verel.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsarnevits
HV vaatleja
liitunud: 03.10.2006
|
22.10.2006 19:51:25
|
|
|
tele2's telefone sirvides, panin tähele 5500 music edition , et kas see on täpselt sama telefon, lihtsalt suurema mälukaardiga ja ilusama korpusega ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
r3nx
HV veteran
liitunud: 24.02.2004
|
22.10.2006 21:48:12
|
|
|
| tsarnevits kirjutas: |
tele2's telefone sirvides, panin tähele 5500 music edition , et kas see on täpselt sama telefon, lihtsalt suurema mälukaardiga ja ilusama korpusega ? |
Jah, samad.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
05.11.2006 21:34:15
|
|
|
| r3nx kirjutas: |
| Jah, samad. |
hmm, nokia.ee lehel on ainult see 5500 Music nähtaval, lihtsalt 5500 nagu ei olegi.
Music korpus on punakas-pruuni triibuga, aga kui telefoni omadusi vaatama hakkad siis jäävad valikusse ainult kollane ja must korpus
kõrvaklapid või mitte miskit muud ei ole teisiti sellel musicul?
-----------------
leidsin järgmise infi www.nokia.com europe regional lehelt.
et kaasas on 512mb kaart ja korpus vist ikka see punakas-pruun?
----------------
kuidas tarkvara uuendamise asi välja näeb?
kas saab päris ametlikult nokia.com lehelt laadida ja ise teha?
või kui väljamaalt uuena lepinguga ostetud kas eesti nokia garantii teeb ka asja ära tasuta?
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
06.11.2006 22:54:20
|
|
|
kaupz, Nokiatel saab tarkvara uuendada ainult hooldustes, garantiiajal tasuta.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
06.11.2006 23:48:37
|
|
|
no siis pean ilmaelu uurima, kus on veel peale kristiine-rle sellist tõsisemat nokia remondikohta?
mis paberit neil vaja on? väljamaa ostutsekki?
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
07.11.2006 00:13:29
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
no siis pean ilmaelu uurima, kus on veel peale kristiine-rle sellist tõsisemat nokia remondikohta?
mis paberit neil vaja on? väljamaa ostutsekki? |
Kristiines enam hoolduskeskust ei ole Võid jätta suvalisse Elisa esindusse, sealt saadetakse edasi. Või siis ise viia, näiteks Sevartasse (asub kuskil Tondil).
Kahtlen, kas nad väljamaist garantiid tunnistavad, kuid mine tea, võid ju küsida.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mella
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2005
|
10.11.2006 15:48:22
|
|
|
| Kes kasutanud on - kas helinal lisaks vibra ikka on? EMT-i infos on vibra koha peal - aga ei taha hästi seda uskuda.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
10.11.2006 15:51:37
|
|
|
| mella kirjutas: |
| Kes kasutanud on - kas helinal lisaks vibra ikka on? EMT-i infos on vibra koha peal - aga ei taha hästi seda uskuda. |
Miks sa siis ei usu? Ma ei näe küll ühtegi põhjust, miks tal vibrot olema ei peaks.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mella
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
10.11.2006 18:49:41
|
|
|
ma olen ennast selle "emt telefonide kirjeldusega" ammu siniseks vihastanud.
miks nad sinna üldse midagi kirjutavad kui 1/10 juttu on vale?
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
10.11.2006 19:07:39
|
|
|
Absurd. Ju jäi EMT'l kahe silma vahele.
| Eldar Murtazin kirjutas: |
| Vibrating alerts power is below average, it cannot be felt all the time. |
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mella
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2005
|
16.11.2006 18:51:59
|
|
|
| Selle mudeli suur viga pidi olema klaviatuur. 2 nädalaga pidid klahvid kuluma ja 8 nädalaga kogu pealmine süsteem välja venima ning aluse küljest lahti tulema.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
01.01.2007 17:22:30
|
|
|
kuis siis on, nupud kulunud kellelgi?(eks nad 5140 kippusid ka suht lihtsalt kuluma)
kuidas aku vastu peab? mitu tundi rääkimist kuu jooksul ja mitu päeva aku käib?(6233 on LiPo aku ja rohem mAh, ja isegi kui 3g välja lülitada, ei käi aku üle 3päeva vist, nagu kasutajad kirjutavad....)
hind võiks langeda juba 8) ostaks ka ühe
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
risto124
HV vaatleja
liitunud: 25.04.2004
|
29.01.2007 23:13:06
|
|
|
Kogu see nuppude osa tuleb korpuse küljest lahti. Ja hakab alt tilbendama.
Garantii peaks korpuse ära vahetama.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anders
HV vaatleja
liitunud: 22.12.2003
|
03.02.2007 11:23:14
|
|
|
| Kas tervitusmuusikat Nokia 5500 sisselülitamisel saab kuidagi välja lülitada? Ei leia kuskilt seda võimalust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
12.02.2007 11:17:41
|
|
|
nüüd juba 3990,-
tea kas tasub loota et paari kuuga veel 500,- kukub
| anders kirjutas: |
| Kas tervitusmuusikat Nokia 5500 sisselülitamisel saab kuidagi välja lülitada? Ei leia kuskilt seda võimalust. |
oled kõik menüüd läbi käinud? seadistused--- telefoni seadistused või miski selline...
| risto124 kirjutas: |
Kogu see nuppude osa tuleb korpuse küljest lahti. Ja hakab alt tilbendama.
Garantii peaks korpuse ära vahetama.  |
pilte? said garantiiga jutle?
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
risto124
HV vaatleja
liitunud: 25.04.2004
|
14.02.2007 10:20:57
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
| risto124 kirjutas: |
Kogu see nuppude osa tuleb korpuse küljest lahti. Ja hakab alt tilbendama.
Garantii peaks korpuse ära vahetama.  |
pilte? said garantiiga jutle? |
Pilte? Hmm kujutage nüüd ette et kogu numbrite kummist plaat on alt lahti ja lihtsalt tilbendab.
Garantiiga oli Staadioni Mobiiltelefonis nii, et isegi ostu dokumenti ei tahetud näha ja korpus vahetati ootetööna tasuta ära.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
14.02.2007 11:16:53
|
|
|
kuidas see kinnitus korpuse ja nuppude vahel muidu käib sis? lihtsalt serva taga või liimitud või ...
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
19.02.2007 19:00:23
|
|
|
Kuda saab panna sõnumit lugema? Praegu vajutan sõnumite alt,valikud/kuula siis ütleb,et kontrolli hääle ja keele seadeid.Edasi vajutan keel siis näitab ,et keeled pole saadaval
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
23.02.2007 20:53:01
|
|
|
nonii, ostsin ka ühe, eks näis kuidas akuga lood on või ei ole.
esmamulje
kangesti tahaks "desktopi" ja ka muid menüü kirju suuremaks saada, nii kribu on kõik.
ka screensaver on niiiiiiiiiiii väikese fondiga.
ja tükk-tükk aega läheb enne kui midagi üles leian (5110-3310-5210-5100-5140 üleminekud siiani valutumalt läinud)
sümbian on ikka symbian, kui kord üles leiad, siis on ka iga asja jaoks seitse seadistust.
valikuklahvi (nooleklahvide keskel) funktsiooni muutsin ära, ja enam tagasi ei oska panna, et menüü sealt avaneks
:::::::::::::::::::
edit:
kas "automaatset klahvilukustust" ka ei ole sellel aparaadil??
ja korduvat äratust...
kuidas mälukaardi toega on? ametlikult kuni 1gb?
bluetooth gps järgi proovitud kellelgi?
| masterx kirjutas: |
Kuda saab panna sõnumit lugema? Praegu vajutan sõnumite alt,valikud/kuula siis ütleb,et kontrolli hääle ja keele seadeid.Edasi vajutan keel siis näitab ,et keeled pole saadaval  |
mul loeb ainult inglise keeles, olgu siis teks inglise või eesti keeles ette antud
suht päev otsa näpitud ja kannitud, ning nüüd üks pulk kukkus ära. ehk kestab ikka kauem kui 1päeva.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
23.02.2007 21:09:53
|
|
|
| tsitaat: |
kas "automaatset klahvilukustust" ka ei ole sellel aparaadil??
|
Ei ole jah ühelgi Symbianil aga tõmba tasuta proge netist,nimi on "jjkeylock"
| tsitaat: |
mul loeb ainult inglise keeles, olgu siis teks inglise või eesti keeles ette antud
|
Jah nii se on ja teisit ei töötagi,meile kui eestlastele suht mõttetu featuur
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
23.02.2007 21:43:24
|
|
|
kus symbiani versiooni näeb?
ja ilmselt iga lisa programm kurnab ka akut? no see keylock näiteks siis.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
23.02.2007 21:50:41
|
|
|
| tsitaat: |
kus symbiani versiooni näeb?
|
Version: *#0000#
| tsitaat: |
ja ilmselt iga lisa programm kurnab ka akut? no see keylock näiteks siis.
|
Minimaalselt ja telefoni töö selles aeglasemaks ei lähe,aku pidavuses kaotad max 15.- minutit
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
23.02.2007 23:09:13
|
|
|
versiooni näitab:
v 03.18
07-09-06
rm-86
ja jjkeylock kohta oli kirjas kuskil "NOTE! These applications do NOT work on S60 3rd Edition!"
ning telefon annab installimisel veateate " installimine-> jjkeylock installimist ei toetata"
tarkvara uuendamisel sovitatud backupi ei leia üles
"andmete kopeerimiseks mälukaardile: 1. vali põhimenüüst Vahendid>Mälu
2. vali Valikud >Varunda tel.mälu"
mälu ei ole minu telefonil seal, vaid Organiseerija all, ning seal ei ole Varundamise funktsiooni !
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
23.02.2007 23:45:13
|
|
|
| tsitaat: |
jjkeylock kohta oli kirjas kuskil "NOTE! These applications do NOT work on S60 3rd Edition!"
ning telefon annab installimisel veateate " installimine-> jjkeylock installimist ei toetata"
|
selge siis on programmi arendamine peatatud ise ei kasuta sybian tel. ammu kahjuks
Ver.3 jaoks on meil spets teema,las tarbijad avitavad sind
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=277749
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
24.02.2007 23:35:53
|
|
|
tegin igaks juhuks tarkvara uuenduse, 22mb soft oli vaja installida siis, miski 54mb faili laadis alla ja siis tiksus jupp aega veel.
aga ära tegi. käskis ka laadija taha panna, kuigi akut oli 3/4, et juhul kui pildi tasku viskab siis on kullis. ilma laadijata edasi ei lasknudki.
http://www.nokia.ee/support/software/update/
nüüd sis v03.55 ja 23.11.06 võiks ju kuskil nimekiri ka olla, mis versioon mis telefonile väljas on, ja mis muudatused.
kuigi hoiatas et kõik kustub ära, aga vastupidi, kontaktid ja kõik jäid alles.
:::::::::
| KillerXP kirjutas: |
| tollel 5500 on "accelerometer" peal. Tuli just miskie mõni päev tagasi uus lisaprogrammike välja, kus näiteks autoga sõites näed oma G force'e või üleüldsegi telefoni "tormikalt" liigutades |
peaks välja otsima selle programmi :p
mp3 iga päev kuulama hakata plaanis ei ole, aga 186.- võiks osta 1gb kaardi küll
SDC/1GB 1GB MICRO SECURE DIGITAL (TRANSFLASH) 11 / 26.02.2007 187.60
http://www.laptopid.ee/index.php?menu=laptopid&menu2=gnt
või on kuskil odavamalt? sealt otsinguga micro sd annab Kingston toodangu ja 5a garri ka
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
25.02.2007 19:53:36
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
mp3 iga päev kuulama hakata plaanis ei ole, aga 186.- võiks osta 1gb kaardi küll
SDC/1GB 1GB MICRO SECURE DIGITAL (TRANSFLASH) 11 / 26.02.2007 187.60
http://www.laptopid.ee/index.php?menu=laptopid&menu2=gnt
või on kuskil odavamalt? sealt otsinguga micro sd annab Kingston toodangu ja 5a garri ka |
WTF!? Nii odav juba!?
Ise ostsin võib-olla kuu või paar tagasi, mil GNT hind oli 417.- ja natuke enne seda veel jupp maad kallim... Varsti saab vist tasuta
Aga üldiselt GNT hinnakirjast odavamalt sa kuskilt mujalt ei saa, nii et võid sealt ära tellida.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
25.02.2007 20:00:15
|
|
|
Ma ostsin emtist (nädal tagasi) 512MB kaardi 290 eeguga
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
25.02.2007 20:50:21
|
|
|
| masterx kirjutas: |
Ma ostsin emtist (nädal tagasi) 512MB kaardi 290 eeguga  |
eks tootjad võivad erinevad olla, ja mudelid ka. või eri aegadel sisse ostetud. ja eks SanDisk ole praegugi vist kallim.
ja poepidajad tahavad ka vorsti leiva peale.
aga kogu see mälukaardi/pulga ja kõvaketta värk ju areneb, ja väiksemad vanemad lähevad järjest odavamaks.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
25.02.2007 21:41:33
|
|
|
Odavamaks lähevad nad muidugi, aga et Micro-SD hind nii kähku kukkuda võib, poleks uskunud. Enne oli ta kordi kallim SD'st, MiniSD'st ja paljudest teistest kaartidest..
Sandisk on kallim muidugi. Kingstoni hinna ja kvaliteedi suhe on igatahes hea - kaameras on Kingstoni 256-megane CF väga hästi vastu pidanud. PQI ja A-Data pidavat ära väsima - mõne aja möödudes enam ei tööta.
Ja mõistagi tuleks ostes odavaimat hinda vaadata, kui eesmärgiks võimalikult vähe raha välja anda.. EMT's (muude operaatorite juures muidugi ka) on taolised vidinad enamasti arvutipoodidest tublisti kallimad.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
12.04.2007 09:51:54
|
|
|
võtsin laiskuse kokku ja lugesin juhendist, mida teeb ir-silma kõrval "pliiatsi" kujuga klahv.
juhendis on kirjas "muutmisklahv"
üks funktsioon on sõnumites teksti kopeerimine.
vajutad alla ja liigud samal ajal vasakule või paremale.
lõpetamiseks vajutad Kopeeri (vasak valikuklahv)
lähed soovitud kohta, vajutad "valikuklahvi" alla ja siis Kleebi.
sama toimib ka valikute tegemiseks või failide selekteerimiseks.
__________________ ___________________ ____________________ _____________________
edit:
miks on telefoni tagakaane metall osa ühendatud "pistikuga" (klemm kontaktiga) telefoni külge?
mis antenn see on ? bluetooth? ....
| .Scorps. kirjutas: |
| Odavamaks lähevad nad muidugi, aga et Micro-SD hind nii kähku kukkuda võib, poleks uskunud. Enne oli ta kordi kallim SD'st, MiniSD'st ja paljudest teistest kaartidest... |
krt see kaart on ikka eriti väike.
kui 1gb on sama hinnaga mis miniSD siis 2gb microSD on juba 800.- miniSD 400.- vastu.
tea kas seal saab juba suurus määravaks? et micro sisse 2gb panna nõuab rohkem kulutusi...
või siis lihtsalt eri seeriad vms ( tootjaks kõigil juhtudel Kingston )
edit:::::::::::
installisin TaskManageri ja see näitas et Sport jookseb taustal kogu aeg. kuigi midagi ma sealt ei kasutanud, ei sammulugejat ega ...
| atss kirjutas: |
| Spordist saad lahti siis, kui valid menüü->side->datakaabel->andmeedastus ja ühendad telefoni arvutiga. |
| atss kirjutas: |
| ühendad telefoni korraks arvutida ja ongi kõik, kui telefonist Spordi uuesti sisse lülitad jääb ta jälle sinna tolknema. |
nii lülitasin spordi välja. vähese rääkimise ja näppimisega kestis aku üle 4 ööpäeva!
edit:::
nüüd olen korduvalt laadinud vana ACP-7E ja adaptriga, ning aku kuni 6 ööpäeva minimaalse rääkimise ja näppimisega
samas on mingi jama, kui nüüd kuu aega ei ole telefoni välja lülitanud ning ühendasin datakaabli, siis arvuti ei tunne ära,
kui restart teha siis tunneb ära eelmine omanik käis sellega garantiis, aga ei midagi, öeldi et töötab ju...
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|