|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
22.12.2002 13:33:43
juba unes näen casemodi |
|
|
Arkasin siis üles täna ja tuli meelde, mis ma unes nägin..
Tegevus oli umbes selline, et olin tööõpetuse klassis koos tööõpetuse õpetaja ja arvutiõpetajaga. Tahtsin korpusele peale panna sangasid, et saaks tõsta neist ja küsisin kas õpetajal on selliseid metallist vardaid, millest neid sangasid teha saaks. Vana läks kohe kusagile seina äärde ja ennäe imet, sinna tekkis neid omajagu. Siis ta hakkas kuidagi reklaamima, et näed see on sellest metallist ja too teisest metallist ja pani välgumihkli varraste alla ja painutas neid. Arvutiõpetaja samal ajal koguaeg noogutas ja ütles "jaa jaa". Lõpuks sai midagi valmis ka painutatud, aga see oli nii pisike ja kasu polnud midagi sellest ja seejärel läks unenägu edasi juba universumi suuruse ja olemuse välja mõtlemisele
Ühesõnaga päris tegus öö oli
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeoR
HV veteran

liitunud: 07.06.2002
|
22.12.2002 14:14:08
Re: juba unes näen casemodi |
|
|
Ma nägin nii umbes nädal tagasi unes Aopen korpust mille küljes oli 3 videokaardi suurust coolerit
|
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
22.12.2002 16:14:41
|
|
|
Mina nägin umbes kuu aega tagasi unes et minu arvuti põles maha
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2rt_m2ger
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2002
|
22.12.2002 16:54:51
|
|
|
Unenäod arvutiga seoses pärinevad aastaist 96-97, mil sai kooli arvutiklassis Duke Nukemit võrgus hullu moodi taotud....
Hommikul kell 7.45 klassiruum seestpoolt lukku ning õhtul 6-7 paiku alles välja.
Unes nägin RPG-sid, jetpackiga ringi lendamist jne.
_________________ Weaseling out of things is important to learn. It's what separates us from the animals... except the weasel.
/Homer Simpson/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
siimp
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2rt_m2ger
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2002
|
22.12.2002 22:24:56
Re: _ |
|
|
Tõsiselt räägid või?
_________________ Weaseling out of things is important to learn. It's what separates us from the animals... except the weasel.
/Homer Simpson/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
siimp
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.05.2002
|
22.12.2002 23:20:41
_ |
|
|
t6siselt jah
selliseid unen2gusid ple am küll n2inud veel
peamiselt oma nyydseks ex-tydrukuid
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insidefake
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2002
|
23.12.2002 00:08:09
|
|
|
heh ma nägin näiteks sellist asja, et oli 1 nelja nurgaga tavaline tuba, tuba ise oli täiesti tyhi, mina seisin ühes toa otsas, mu arvuti teises toa otsas maas, siis kukkus laest alla mulle otse kätte pesapalli kurikas ja tagusin selle masina täesti kildudeks ning siis ärkasin yles järsku
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zooter
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2001
|
24.12.2002 03:00:49
|
|
|
Ma nägin paar kuud tagasi unes, kuidas mu vast ostetud arvuti laua pealt maha kukkus ja täiega tükkideks lendas
Aga võtke mõni tõsiselt hea stooriga mäng kätte ja öösel siuksed elamused, et vähe pole. Miskipärast pole viimasel ajal midagi head olnud .
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
24.12.2002 03:07:16
|
|
|
| m2rt_m2ger kirjutas: |
Unenäod arvutiga seoses pärinevad aastaist 96-97, mil sai kooli arvutiklassis Duke Nukemit võrgus hullu moodi taotud....
Hommikul kell 7.45 klassiruum seestpoolt lukku ning õhtul 6-7 paiku alles välja.
Unes nägin RPG-sid, jetpackiga ringi lendamist jne. |
mina mängin kohe päris reaalselt siiamaani duke nukemit... leidub veel inimesi, kes taovad üha uusi ja uusi user leveleid valmis (kõige paremad on muidugi "roch"-seeria user levelid, praeguseks seitse tükki valmis juba. suured kui mölakad ja kuratlikult leidlikult koostatud.)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2002
|
26.12.2002 01:59:44
|
|
|
Nii diagnoos: TUNDUVALT vähema arvutit ja rohkem und. Üks kuuajane võõrutuskuur peaks piisav olema
|
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
26.12.2002 02:02:20
|
|
|
| mis seal salata, ma nägin unes, et olin HV mode...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2rt_m2ger
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2002
|
26.12.2002 14:33:51
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
mina mängin kohe päris reaalselt siiamaani duke nukemit... leidub veel inimesi, kes taovad üha uusi ja uusi user leveleid valmis |
No nii umbes kord paari kuu tagant saab ka veel praegu VANU LEVELEID mängitud... avastamisrõõmu siiamaani
_________________ Weaseling out of things is important to learn. It's what separates us from the animals... except the weasel.
/Homer Simpson/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
26.12.2002 16:23:39
|
|
|
| millivatt kirjutas: |
| mis seal salata, ma nägin unes, et olin HV mode... |
mis sa siis korda saatsid siin?
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
26.12.2002 16:27:45
|
|
|
| see polnud unenäo põhiline tegevusliin, et ma mode olin. Selleni jõudsin lihtsalt mõõdaminnes, seetõttu ei saatnudki midagi korda. Kui üles ärkasin mõtlesin aga tükk aega, kas olen siis mode või mitte. Aitas HV foorumis kontrollimine....
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
26.12.2002 16:45:21
|
|
|
kui järgmine kord mode oled, siis jäta endast mõni märk maha ja kui üles ärkad, siis näed, kas see on alles
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inferno
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
29.12.2002 22:47:43
|
|
|
| lol
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
28.05.2003 11:18:42
|
|
|
täna muide nägin, et sain 256MB pulga rammi juurde kusagilt poest ja kui seda arvutisse hakkasin panema, siis vaatasin: tohohh.. minid vanad vene kivid on peal hoopis ja trükkplaat oli ka mingi jäme pruunikas vene oma.. aga igatahes asi töötas..
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
30.05.2003 10:45:55
|
|
|
Mõni näeb arvuteid unes, mõni paljaid naisi... Eks inimesi on igasuguseid 8)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
30.05.2003 12:39:17
|
|
|
mõni ei näegi und
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
30.05.2003 12:48:32
|
|
|
Elusees pole veel arvutit unes näinud (juu ma siis pole veel arvutifriik )
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MC Riot
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
30.05.2003 12:52:00
|
|
|
Omal ajal kui kõvasti progetud sai, siis kõige paremad lahendused probleemidele tulid unes (või selles "päris-uneeelses" REM-unes).
Aga arvutit kui objekti pole tõesti näinud unes. (Võib-olla asi selles, et ma üldse kord kvartalis und näen:)
_________________ MC Riot |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.05.2003 14:32:26
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
mõni ei näegi und
 |
iga normaalne inimene näeb und ja peaaegu alati, aga harva on see sul meeles kui üles ärkad. vot.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Craft
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.12.2002
|
30.05.2003 14:36:16
|
|
|
| Ma olen transport tycooni unes näinud mitu korda. Samuti Super Speedi. Viimane on niuke nelja erinevat värvi pisikese autoga sõitmise mäng.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeRuheeRu
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.04.2002
|
30.05.2003 14:50:30
|
|
|
Kui inimene näeb und, siis ei puhka ta välja. Ma näen harva und, enamasti just siis, kui ma Võrus kodus käin, kuigi omast arust magan seal paremini, krt seda teab
Arvutit pole unes näinud, küll aga paar korda "kelku" ja lambaid, helikoptereid, rebaseid pilvega sõitmas jne...
Kõige paremad unenäod on sellised, kui ärgates on selline armumise tunne kõhu all
_________________ M:Corsair 512MB CL2 PC3200, Spire cooler WR3 90.- |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muhvn
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2002
|
30.05.2003 15:13:18
|
|
|
MC Riot kirjutas
Omal ajal kui kõvasti progetud sai, siis kõige paremad lahendused probleemidele tulid unes (või selles "päris-uneeelses" REM-unes).
Aga arvutit kui objekti pole tõesti näinud unes. (Võib-olla asi selles, et ma üldse kord kvartalis und näen:) Rem uni ehk kiirete silmaliigutuste uni, ongi päris uni. http://www.kliinikum.ee/psyhhiaatriakliinik/Programm/ravi/ph/51uni.htm
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
30.05.2003 15:16:42
Re: _ |
|
|
| siimp kirjutas: |
t6siselt jah
selliseid unen2gusid ple am küll n2inud veel
peamiselt oma nyydseks ex-tydrukuid  |
jajah, mul kah seal igast tüdrukuid unenägudes olnud viimasel ajal, eriti veel sellepärast et alles iljuti läksin ühega lahku. Arvuteid pole ma veel unes näinud, üldsegi viimased aastat olid suht tühjad uned, VA nüüdsest, kui mul mõningad tüdrukud nendesse sattunud on keda tean ja kellega mõnes olen ka käinud
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
30.05.2003 15:20:42
|
|
|
jah, ega mõjutab küll liigintensiiven arvutukasutus und... kui vanasti rohkem mängitud sai, siis olid unenäod kah vastavas zanris... kas mingi FPS käis või kihutasid autoga ringi.... tegeliku ei pidanud magama jäämagi, juba silmi sulgedes käis mäng ikka edasi...
Aga mis unedesse puutub, siis ma mäletan midagi sellist, et kõik ei näe värviliselt? Ja kõik vist ei oska unes lennata kah. Selle kohta oli mingi teooria, miks see nii on, kuid hetkel ei suuda selle iva meenutada. Mina igatahes vahel lendan...
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
30.05.2003 15:22:00
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
| Mina igatahes vahel lendan... |
mina hüppan kõrgetest kohtadest alla ja siis uni lõppeb. Ei lenda ega midagi, lihtsalt ronin kuhugi torni ja hüppan. Ei tea, kas see tähendab midagi?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
30.05.2003 15:28:37
|
|
|
heh...mina olen näiteks mõnest mängust und näinud...näiteks kui olen mingise strateegiamängu ette võtnud, siis isegi teinekord unes näen suuri lahinguid..... 8)
see nagu sellest, et kui strateegiat mängida, siis isegi kui arvuti taga ei ole, vähemalt minu mõte liigub küll koguaeg parema taktika väljatöötamise suunas...ja nii jääb mõte mõnikord isegi magades selle peale... ...samas õnneks seda eriti tihti ei juhtu...
arvutit, kui sellist küll pole unes näha õnnestunud....
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
30.05.2003 16:24:57
|
|
|
| millivatt kirjutas: |
mina hüppan kõrgetest kohtadest alla ja siis uni lõppeb. Ei lenda ega midagi, lihtsalt ronin kuhugi torni ja hüppan. Ei tea, kas see tähendab midagi? |
mis see muud ikka tähendub kui seda, et tegu on sinu jaoks nii kohutava tulevikus toimuva sündmusega, et selle mõju avaldub unenägude näol sulle ajas tagasi juba praegu....
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
30.05.2003 16:43:34
|
|
|
Kas pole mingit lehte, kus on kõik unenägudes nähtavate asjade ja sündmuste tähendused ära seletatud? Mingi raamat on küll minumeelest ilmunud...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
30.05.2003 17:45:50
|
|
|
ükskord sai mängitud ilge hea storryga mäng läbi, nime ei mäleta, aga pärast siis kui nagu mängu läbi mängisin ja magama läksin, siis küll magada ei saanud eriti, pidevalt leiutasin ise uusi lõppe välja
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wari
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.11.2002
|
30.05.2003 18:01:07
|
|
|
kuskil aasta tagasi - kui palju ra2 -te mängisin (miski kogu ülevaloleku aja põhimõttselt neli või viis päeva)
siis nägin paar päeva unes ra2 -te mõned uued relvad olid... siis akkasin kartma et see viib mu mõistuse ära ja enam ple ra2 -te pelanud :(
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sun
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
30.05.2003 18:09:13
|
|
|
| Cobra[EST] kirjutas: |
| Kas pole mingit lehte, kus on kõik unenägudes nähtavate asjade ja sündmuste tähendused ära seletatud? Mingi raamat on küll minumeelest ilmunud... |
eks neid arlatane ikka jätkub, kes rahvast lollitades teenida üritavad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
30.05.2003 18:10:52
|
|
|
Heh, päris mõnusad elamused siin mõnel .. 8) nimesid ei nimeta ja näpuga ei näita
Ise olen ka käinud nii mitmeidki unenägusi.. enamus siiki mängudest kui ka sellest kuidas ma endale uue arvuti saan.
Mingi eriti Hüper-Super-Hyper Threating!
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
30.05.2003 20:36:31
|
|
|
| Fast&Furious kirjutas: |
| JOKKER666 kirjutas: |
mõni ei näegi und
 |
iga normaalne inimene näeb und ja peaaegu alati, aga harva on see sul meeles kui üles ärkad. vot. |
tegelikult täna öösel ma nägin und, midagi muud ei mäleta, kui seda, et ärkasin kõige parema koha peal üles...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
30.05.2003 20:42:12
|
|
|
JOKKER666,
| tsitaat: |
midagi muud ei mäleta, kui seda, et ärkasin kõige parema koha peal üles...
|
See on alati nii, et kõige parema koha pealt ärgatakse üles (nii kurb kui see ka poleks )
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeRuheeRu
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.04.2002
|
30.05.2003 21:05:38
|
|
|
| Renka kirjutas: |
JOKKER666,
| tsitaat: |
midagi muud ei mäleta, kui seda, et ärkasin kõige parema koha peal üles...
|
See on alati nii, et kõige parema koha pealt ärgatakse üles (nii kurb kui see ka poleks ) |
See ei kõla just küll kui HV teema alla sobiva postina, aga ükskord läksin toakaaslase peale närvi.
Nägin unes standardset pornokat, ja just siis, kui olin tsiki ära sebinud ja tegevuseks läks, siis helises toakaaslase moblal äratus..
_________________ M:Corsair 512MB CL2 PC3200, Spire cooler WR3 90.- |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sun
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
30.05.2003 21:10:35
|
|
|
| eeRuheeRu kirjutas: |
See ei kõla just küll kui HV teema alla sobiva postina, aga ükskord läksin toakaaslase peale närvi.
Nägin unes standardset pornokat, ja just siis, kui olin tsiki ära sebinud ja tegevuseks läks, siis helises toakaaslase moblal äratus..  |
vähemalt ei pidand hommikul pükse pessu panema
|
|
| tagasi üles |
|
 |
billtuk007
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
31.05.2003 10:09:06
|
|
|
ma olen unes näinud kuidas ma ise olen mänginud GTA3 istusin autosse ja kimasin linna peal ringi
_________________ PSN: el_kapitanz |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TitaNiuz
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2003
|
31.05.2003 10:34:06
|
|
|
| Cobra[EST] kirjutas: |
| Kas pole mingit lehte, kus on kõik unenägudes nähtavate asjade ja sündmuste tähendused ära seletatud? Mingi raamat on küll minumeelest ilmunud... |
NO tegelt tean mina, et kui näed unes rotte, siis pidavat palju raha tulema. Raamatutest ja sellistest saitidest ei tea midagi.
On kusjuure arutletud, et unenäod on ka ilmutuslikud ning mõnikord võivad ennustada isegi tulevikku, seda siiski harva.
Siit ka sõna kodanik Millivatt'ile - ole ettevaatlik, sest kui sa'nd nii palju oled neid kukkumisega unekaid oled näinud........no ma ei tea..........
aga ise olen ma näinud midagi sellist, nagu, et oli gta2 FPS - stiilis. ma jooksin ringi, olin mingi ülikõva tegija jne. Järsku tuli mulle ette mingi maffioosode auto. läks vestluseks. sain aru et mul polnd relva. maffia (boss vist) võttis välja oma desert eagle'i ja kõmmdi - tulistas mulle munadesse.... haige, onju? veel haigem on see, et läbi une oli tunda, et kõdi oli...
_________________ Meet my two friends: Smith & Wesson... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nova
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2003
|
31.05.2003 10:47:57
|
|
|
Jee mul on kaa se tydruku teema j2lle paigast 2ra ja kohe on nad unes... ja ykshommik 2rkasin selle armumise tundega kaa. Jee ja helistasin kohe tydrukule keda ma unes n2gin ja kellesse armusin ... kusjuures ta on siiamaani k6igega mis ma v2lja pakun n6us aga ma idikas olen viimased p2evad Enemy T'd unes n2inud deem imelik ja tydruk on kuidagi aru saanud, et mul on muud unen2od jule jama. arvutiunen2od on ikka m6tetud
_________________ FSOL |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReinZ
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2003
|
31.05.2003 10:57:36
|
|
|
ise pole arvutiteemalist und kunagi näinud, aga lendamist ja naisi olen näinud, viimast alles paar päeva tagasi
ja 1kord leidsin mingi saidi ka kus oli midagi seletatud:
http://www.hot.ee/urtz/dreams/
_________________ HAHA  |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
31.05.2003 11:13:40
|
|
|
Nägin viimati sellist und, et kogusin räigelt raha ja läksin siis poodi igasugust komme jm magusat ostma , oli siuke tunne nagu terve uneaeg valisin neid komme sealt poest . Olin siis ilgelt vaeva näinud selle raha kogumisega ja kommi ostmisega . Kui hunnik käes, oli aeg esimese kommi maitsmiseks , aga taeva-manna, pidin just siis üles ärkama ? Hommikul oli ikka jama tunne küll, et kõik see vaev oli asjatu
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
31.05.2003 15:42:16
unenägude selgitus |
|
|
link :: unenägude seletaja
Vaatasin unenägude seletajat, kuid see on vist liiga vana väljaanne, et sel ajal polnud vist keegi oma ihusilmaga arvuteid veel näinudki, et neid oleks olnud võimalik unes näha, kuid kõige lähem selgitus oli: ARVUTAMINE - õnne kauplemises ja rahaasjus. No mis mul saaks selle vastu olla 8)
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Modena
HV vaatleja
liitunud: 03.03.2003
|
02.06.2003 15:59:23
|
|
|
heh ma kunagi pelasin street legalit ja siis öösel olin öelnud ( vend hommikul ütles mulle) krt see 375mm velg on kõige parem...ära peenemat küll pane:D
_________________ kart ja bagging rulz |
|
| tagasi üles |
|
 |
dober
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2001
|
04.06.2003 07:12:43
|
|
|
| millivatt kirjutas: |
| namstoop kirjutas: |
| Mina igatahes vahel lendan... |
mina hüppan kõrgetest kohtadest alla ja siis uni lõppeb. Ei lenda ega midagi, lihtsalt ronin kuhugi torni ja hüppan. Ei tea, kas see tähendab midagi? |
sellel on mingi väga tähtis tähendus, kindlalt. Unenägude läbi proovib sinu alateadvus sind õpetada, sinu elutegevuse analüüsimise järgi.
| MC Riot kirjutas: |
Omal ajal kui kõvasti progetud sai, siis kõige paremad lahendused probleemidele tulid unes (või selles "päris-uneeelses" REM-unes).
Aga arvutit kui objekti pole tõesti näinud unes. (Võib-olla asi selles, et ma üldse kord kvartalis und näen:) |
Mul ongi paljud kõige paremad avastused andnud alteadvus läbi unenäo, kui sa veel paraunes selliseid "ilmutusi" nägema hakkad siis see on küll väga võimas
| Mario kirjutas: |
Heh, päris mõnusad elamused siin mõnel .. 8) nimesid ei nimeta ja näpuga ei näita
Ise olen ka käinud nii mitmeidki unenägusi.. enamus siiki mängudest kui ka sellest kuidas ma endale uue arvuti saan.
Mingi eriti Hüper-Super-Hyper Threating! |
Te räägite elamustest seoses mingi unes lendamisega või kukkumisega või sain uue arvuti mis on samuti väga toredad aga ---- Lucid dream, OBE, Astral, ---- VOT NEED ON ELAMUSED 8) (sellest teemast oskan väga palju rääkida) kes nimetab neid öisteks hallutsinatsioonideks, kes ei tea milleks. Seda tean kindlalt et astlal on seotud üleloomulike võimetega.
See on ikka elamus kui sa seisad kosmoses või keset tänavat ja võid teha ükskõik mida sa teha tahad ja kõik on 100% reaalne ja sa tunnetad kõike sama reaalselt nagu reaalsuses peale selle et sa samal ajal tead et sa magad ja sa oled praegu enda voodis, keha on lõtv ja silmad on kinni, aga sa seisad seal ja teed seda. :] (kahjuks väga harvad juhused)
See ongi nagu selline virtuaalmaailm mida paljudes filmides kujutatakse et paned kiivri pähe ja voila.
Tehnika seda veel ei suuda aga näe, inimene ise suudab.
Mingid heroiini süstivad narkarid suudavad ja LSD-ga vist samuti aga mina narkootikume ei tarvita ja ütlen ausalt et asi ei tasu ära enda elu pers*keeramist.
viimati muutis dober 04.06.2003 07:26:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
04.06.2003 07:25:16
|
|
|
Mnjaa.. üleüleeile tegelesin ma unes php'ga (välja ikka ei tulnud midagi )
Täna, just ärkasin , nägin, kuidas ma keemiat lahendan... eksam ka reedel
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
05.06.2003 00:11:29
|
|
|
saast, väga saast, ma kah ei mäleta viimasel ajal midagi, mida ma unes näinud olen(mõnikord, mõne päeva pärast tuleb midagi meelde) )lapsena oli neid unenägusi sitta kanti, nii mõnigi kord tuletasid neid meelde
eriti funky oleks kui neid "Lucid dream, OBE, Astral" neid näeks, see oleks totaalne
PS! mis on REM-uni?
enivei, mõnikord jääd nagu enam-vähem magama, omaarust vist magasingi paar sekundit ja järsku ärkasin ülesse väga imelik, nii mitu korda olnud, lihtsalt mõtled et jääd magama, nagu paar sekundit maganud ja ehmatad ennast ülesse(vist kirjeldasin õieti)
\\-->Metafüüsiline Deliirium<--//
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|