Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  juba unes näen casemodi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 22.12.2002 13:33:43 juba unes näen casemodi vasta tsitaadiga

Arkasin siis üles täna ja tuli meelde, mis ma unes nägin..
Tegevus oli umbes selline, et olin tööõpetuse klassis koos tööõpetuse õpetaja ja arvutiõpetajaga. Tahtsin korpusele peale panna sangasid, et saaks tõsta neist ja küsisin kas õpetajal on selliseid metallist vardaid, millest neid sangasid teha saaks. Vana läks kohe kusagile seina äärde ja ennäe imet, sinna tekkis neid omajagu. Siis ta hakkas kuidagi reklaamima, et näed see on sellest metallist ja too teisest metallist ja pani välgumihkli varraste alla ja painutas neid. Arvutiõpetaja samal ajal koguaeg noogutas ja ütles "jaa jaa". Lõpuks sai midagi valmis ka painutatud, aga see oli nii pisike ja kasu polnud midagi sellest ja seejärel läks unenägu edasi juba universumi suuruse ja olemuse välja mõtlemisele icon_biggrin.gif
Ühesõnaga päris tegus öö oli icon_wink.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeoR
HV veteran


liitunud: 07.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2002 14:14:08 Re: juba unes näen casemodi vasta tsitaadiga

Ma nägin nii umbes nädal tagasi unes Aopen korpust mille küljes oli 3 videokaardi suurust coolerit icon_eek.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2002 16:14:41 vasta tsitaadiga

Mina nägin umbes kuu aega tagasi unes et minu arvuti põles maha icon_cry.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2rt_m2ger
HV vaatleja
m2rt_m2ger

liitunud: 30.09.2002




sõnum 22.12.2002 16:54:51 vasta tsitaadiga

Unenäod arvutiga seoses pärinevad aastaist 96-97, mil sai kooli arvutiklassis Duke Nukemit võrgus hullu moodi taotud....
Hommikul kell 7.45 klassiruum seestpoolt lukku ning õhtul 6-7 paiku alles välja.
Unes nägin RPG-sid, jetpackiga ringi lendamist jne.

_________________
Weaseling out of things is important to learn. It's what separates us from the animals... except the weasel.
/Homer Simpson/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siimp
Kreisi kasutaja
siimp

liitunud: 08.05.2002




sõnum 22.12.2002 22:10:40 _ vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2rt_m2ger
HV vaatleja
m2rt_m2ger

liitunud: 30.09.2002




sõnum 22.12.2002 22:24:56 Re: _ vasta tsitaadiga

siimp kirjutas:
icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif


Tõsiselt räägid või?

_________________
Weaseling out of things is important to learn. It's what separates us from the animals... except the weasel.
/Homer Simpson/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siimp
Kreisi kasutaja
siimp

liitunud: 08.05.2002




sõnum 22.12.2002 23:20:41 _ vasta tsitaadiga

t6siselt jah icon_razz.gif
selliseid unen2gusid ple am küll n2inud veel icon_biggrin.gif
peamiselt oma nyydseks ex-tydrukuid icon_razz.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Insidefake
HV kasutaja
Insidefake

liitunud: 12.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2002 00:08:09 vasta tsitaadiga

heh ma nägin näiteks sellist asja, et oli 1 nelja nurgaga tavaline tuba, tuba ise oli täiesti tyhi, mina seisin ühes toa otsas, mu arvuti teises toa otsas maas, siis kukkus laest alla mulle otse kätte pesapalli kurikas ja tagusin selle masina täesti kildudeks ning siis ärkasin yles järsku icon_lol.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zooter
Kreisi kasutaja
Zooter

liitunud: 27.12.2001




sõnum 24.12.2002 03:00:49 vasta tsitaadiga

Ma nägin paar kuud tagasi unes, kuidas mu vast ostetud arvuti laua pealt maha kukkus ja täiega tükkideks lendas icon_neutral.gif

Aga võtke mõni tõsiselt hea stooriga mäng kätte ja öösel siuksed elamused, et vähe pole. Miskipärast pole viimasel ajal midagi head olnud icon_cry.gif .
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2002 03:07:16 vasta tsitaadiga

m2rt_m2ger kirjutas:
Unenäod arvutiga seoses pärinevad aastaist 96-97, mil sai kooli arvutiklassis Duke Nukemit võrgus hullu moodi taotud....
Hommikul kell 7.45 klassiruum seestpoolt lukku ning õhtul 6-7 paiku alles välja.
Unes nägin RPG-sid, jetpackiga ringi lendamist jne.

mina mängin kohe päris reaalselt siiamaani duke nukemit... leidub veel inimesi, kes taovad üha uusi ja uusi user leveleid valmis (kõige paremad on muidugi "roch"-seeria user levelid, praeguseks seitse tükki valmis juba. suured kui mölakad ja kuratlikult leidlikult koostatud.)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan
HV kasutaja


liitunud: 05.10.2002




sõnum 26.12.2002 01:59:44 vasta tsitaadiga

Nii diagnoos: TUNDUVALT vähema arvutit ja rohkem und. Üks kuuajane võõrutuskuur peaks piisav olema icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 26.12.2002 02:02:20 vasta tsitaadiga

mis seal salata, ma nägin unes, et olin HV mode...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2rt_m2ger
HV vaatleja
m2rt_m2ger

liitunud: 30.09.2002




sõnum 26.12.2002 14:33:51 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:

mina mängin kohe päris reaalselt siiamaani duke nukemit... leidub veel inimesi, kes taovad üha uusi ja uusi user leveleid valmis


No nii umbes kord paari kuu tagant saab ka veel praegu VANU LEVELEID mängitud... avastamisrõõmu siiamaani icon_lol.gif

_________________
Weaseling out of things is important to learn. It's what separates us from the animals... except the weasel.
/Homer Simpson/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 26.12.2002 16:23:39 vasta tsitaadiga

millivatt kirjutas:
mis seal salata, ma nägin unes, et olin HV mode...


mis sa siis korda saatsid siin?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 26.12.2002 16:27:45 vasta tsitaadiga

see polnud unenäo põhiline tegevusliin, et ma mode olin. Selleni jõudsin lihtsalt mõõdaminnes, seetõttu ei saatnudki midagi korda. Kui üles ärkasin mõtlesin aga tükk aega, kas olen siis mode või mitte. Aitas HV foorumis kontrollimine....
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 26.12.2002 16:45:21 vasta tsitaadiga

kui järgmine kord mode oled, siis jäta endast mõni märk maha ja kui üles ärkad, siis näed, kas see on alles icon_wink.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inferno
Kreisi kasutaja
Inferno

liitunud: 07.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2002 22:47:43 vasta tsitaadiga

lol
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 28.05.2003 11:18:42 vasta tsitaadiga

täna muide nägin, et sain 256MB pulga rammi juurde kusagilt poest ja kui seda arvutisse hakkasin panema, siis vaatasin: tohohh.. minid vanad vene kivid on peal hoopis ja trükkplaat oli ka mingi jäme pruunikas vene oma.. aga igatahes asi töötas.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 30.05.2003 10:45:55 vasta tsitaadiga

Mõni näeb arvuteid unes, mõni paljaid naisi... Eks inimesi on igasuguseid 8)
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2003 12:39:17 vasta tsitaadiga

mõni ei näegi und
icon_confused.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2003 12:48:32 vasta tsitaadiga

Elusees pole veel arvutit unes näinud (juu ma siis pole veel arvutifriik icon_confused.gif )
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MC Riot
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 30.05.2003 12:52:00 vasta tsitaadiga

Omal ajal kui kõvasti progetud sai, siis kõige paremad lahendused probleemidele tulid unes (või selles "päris-uneeelses" REM-unes).
Aga arvutit kui objekti pole tõesti näinud unes. (Võib-olla asi selles, et ma üldse kord kvartalis und näen:)

_________________
MC Riot
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2003 14:32:26 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
mõni ei näegi und
icon_confused.gif

iga normaalne inimene näeb und ja peaaegu alati, aga harva on see sul meeles kui üles ärkad. vot.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Craft
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2003 14:36:16 vasta tsitaadiga

Ma olen transport tycooni unes näinud mitu korda. Samuti Super Speedi. Viimane on niuke nelja erinevat värvi pisikese autoga sõitmise mäng.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeRuheeRu
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2002




sõnum 30.05.2003 14:50:30 vasta tsitaadiga

Kui inimene näeb und, siis ei puhka ta välja. Ma näen harva und, enamasti just siis, kui ma Võrus kodus käin, kuigi omast arust magan seal paremini, krt seda teab

Arvutit pole unes näinud, küll aga paar korda "kelku" ja lambaid, helikoptereid, rebaseid pilvega sõitmas jne...

Kõige paremad unenäod on sellised, kui ärgates on selline armumise tunne kõhu all thumbs_up.gif

_________________
M:Corsair 512MB CL2 PC3200, Spire cooler WR3 90.-
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
muhvn
Kreisi kasutaja
muhvn

liitunud: 28.10.2002




sõnum 30.05.2003 15:13:18 vasta tsitaadiga

MC Riot kirjutas
Omal ajal kui kõvasti progetud sai, siis kõige paremad lahendused probleemidele tulid unes (või selles "päris-uneeelses" REM-unes).
Aga arvutit kui objekti pole tõesti näinud unes. (Võib-olla asi selles, et ma üldse kord kvartalis und näen:)
Rem uni ehk kiirete silmaliigutuste uni, ongi päris uni. http://www.kliinikum.ee/psyhhiaatriakliinik/Programm/ravi/ph/51uni.htm
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2003 15:16:42 Re: _ vasta tsitaadiga

siimp kirjutas:
t6siselt jah icon_razz.gif
selliseid unen2gusid ple am küll n2inud veel icon_biggrin.gif
peamiselt oma nyydseks ex-tydrukuid icon_razz.gif

jajah, mul kah seal igast tüdrukuid unenägudes olnud viimasel ajal, eriti veel sellepärast et alles iljuti läksin ühega lahku. Arvuteid pole ma veel unes näinud, üldsegi viimased aastat olid suht tühjad uned, VA nüüdsest, kui mul mõningad tüdrukud nendesse sattunud on keda tean ja kellega mõnes olen ka käinud
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2003 15:20:42 vasta tsitaadiga

jah, ega mõjutab küll liigintensiiven arvutukasutus und... kui vanasti rohkem mängitud sai, siis olid unenäod kah vastavas zanris... kas mingi FPS käis või kihutasid autoga ringi.... tegeliku ei pidanud magama jäämagi, juba silmi sulgedes käis mäng ikka edasi... icon_smile.gif

Aga mis unedesse puutub, siis ma mäletan midagi sellist, et kõik ei näe värviliselt? Ja kõik vist ei oska unes lennata kah. Selle kohta oli mingi teooria, miks see nii on, kuid hetkel ei suuda selle iva meenutada. Mina igatahes vahel lendan...

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 30.05.2003 15:22:00 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Mina igatahes vahel lendan...

mina hüppan kõrgetest kohtadest alla ja siis uni lõppeb. Ei lenda ega midagi, lihtsalt ronin kuhugi torni ja hüppan. Ei tea, kas see tähendab midagi?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2003 15:28:37 vasta tsitaadiga

heh...mina olen näiteks mõnest mängust und näinud...näiteks kui olen mingise strateegiamängu ette võtnud, siis isegi teinekord unes näen suuri lahinguid..... 8)
see nagu sellest, et kui strateegiat mängida, siis isegi kui arvuti taga ei ole, vähemalt minu mõte liigub küll koguaeg parema taktika väljatöötamise suunas...ja nii jääb mõte mõnikord isegi magades selle peale... icon_rolleyes.gif ...samas õnneks seda eriti tihti ei juhtu...
arvutit, kui sellist küll pole unes näha õnnestunud....
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2003 16:24:57 vasta tsitaadiga

millivatt kirjutas:

mina hüppan kõrgetest kohtadest alla ja siis uni lõppeb. Ei lenda ega midagi, lihtsalt ronin kuhugi torni ja hüppan. Ei tea, kas see tähendab midagi?


mis see muud ikka tähendub kui seda, et tegu on sinu jaoks nii kohutava tulevikus toimuva sündmusega, et selle mõju avaldub unenägude näol sulle ajas tagasi juba praegu.... icon_lol.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 30.05.2003 16:43:34 vasta tsitaadiga

Kas pole mingit lehte, kus on kõik unenägudes nähtavate asjade ja sündmuste tähendused ära seletatud? Mingi raamat on küll minumeelest ilmunud...
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2003 17:45:50 vasta tsitaadiga

ükskord sai mängitud ilge hea storryga mäng läbi, nime ei mäleta, aga pärast siis kui nagu mängu läbi mängisin ja magama läksin, siis küll magada ei saanud eriti, pidevalt leiutasin ise uusi lõppe välja icon_biggrin.gif
_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wari
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2002




sõnum 30.05.2003 18:01:07 vasta tsitaadiga

kuskil aasta tagasi - kui palju ra2 -te mängisin (miski kogu ülevaloleku aja põhimõttselt neli või viis päeva)
siis nägin paar päeva unes ra2 -te mõned uued relvad olid... siis akkasin kartma et see viib mu mõistuse ära ja enam ple ra2 -te pelanud :(
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sun
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 30.05.2003 18:09:13 vasta tsitaadiga

Cobra[EST] kirjutas:
Kas pole mingit lehte, kus on kõik unenägudes nähtavate asjade ja sündmuste tähendused ära seletatud? Mingi raamat on küll minumeelest ilmunud...

eks neid šarlatane ikka jätkub, kes rahvast lollitades teenida üritavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2003 18:10:52 vasta tsitaadiga

Heh, päris mõnusad elamused siin mõnel .. 8) nimesid ei nimeta ja näpuga ei näita icon_razz.gif

Ise olen ka käinud nii mitmeidki unenägusi.. enamus siiki mängudest kui ka sellest kuidas ma endale uue arvuti saan. icon_smile.gif
Mingi eriti Hüper-Super-Hyper Threating! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2003 20:36:31 vasta tsitaadiga

Fast&Furious kirjutas:
JOKKER666 kirjutas:
mõni ei näegi und
icon_confused.gif

iga normaalne inimene näeb und ja peaaegu alati, aga harva on see sul meeles kui üles ärkad. vot.


tegelikult täna öösel ma nägin und, midagi muud ei mäleta, kui seda, et ärkasin kõige parema koha peal üles...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2003 20:42:12 vasta tsitaadiga

JOKKER666,
tsitaat:

midagi muud ei mäleta, kui seda, et ärkasin kõige parema koha peal üles...

See on alati nii, et kõige parema koha pealt ärgatakse üles (nii kurb kui see ka poleks icon_sad.gif )

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eeRuheeRu
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2002




sõnum 30.05.2003 21:05:38 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
JOKKER666,
tsitaat:

midagi muud ei mäleta, kui seda, et ärkasin kõige parema koha peal üles...

See on alati nii, et kõige parema koha pealt ärgatakse üles (nii kurb kui see ka poleks icon_sad.gif )


See ei kõla just küll kui HV teema alla sobiva postina, aga ükskord läksin toakaaslase peale närvi.
Nägin unes standardset pornokat, ja just siis, kui olin tsiki ära sebinud ja tegevuseks läks, siis helises toakaaslase moblal äratus.. icon_evil.gif

_________________
M:Corsair 512MB CL2 PC3200, Spire cooler WR3 90.-
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sun
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 30.05.2003 21:10:35 vasta tsitaadiga

eeRuheeRu kirjutas:

See ei kõla just küll kui HV teema alla sobiva postina, aga ükskord läksin toakaaslase peale närvi.
Nägin unes standardset pornokat, ja just siis, kui olin tsiki ära sebinud ja tegevuseks läks, siis helises toakaaslase moblal äratus.. icon_evil.gif

vähemalt ei pidand hommikul pükse pessu panema icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 31.05.2003 10:09:06 vasta tsitaadiga

ma olen unes näinud kuidas ma ise olen mänginud GTA3 istusin autosse ja kimasin linna peal ringi
_________________
PSN: el_kapitanz
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TitaNiuz
HV kasutaja


liitunud: 23.03.2003




sõnum 31.05.2003 10:34:06 vasta tsitaadiga

Cobra[EST] kirjutas:
Kas pole mingit lehte, kus on kõik unenägudes nähtavate asjade ja sündmuste tähendused ära seletatud? Mingi raamat on küll minumeelest ilmunud...


NO tegelt tean mina, et kui näed unes rotte, siis pidavat palju raha tulema. Raamatutest ja sellistest saitidest ei tea midagi.
On kusjuure arutletud, et unenäod on ka ilmutuslikud ning mõnikord võivad ennustada isegi tulevikku, seda siiski harva.
Siit ka sõna kodanik Millivatt'ile - ole ettevaatlik, sest kui sa'nd nii palju oled neid kukkumisega unekaid oled näinud........no ma ei tea.......... icon_neutral.gif

aga ise olen ma näinud midagi sellist, nagu, et oli gta2 FPS - stiilis. ma jooksin ringi, olin mingi ülikõva tegija jne. Järsku tuli mulle ette mingi maffioosode auto. läks vestluseks. sain aru et mul polnd relva. maffia (boss vist) võttis välja oma desert eagle'i ja kõmmdi - tulistas mulle munadesse.... haige, onju? veel haigem on see, et läbi une oli tunda, et kõdi oli... icon_smile.gif

_________________
Meet my two friends: Smith & Wesson...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nova
HV kasutaja
Nova

liitunud: 09.03.2003




sõnum 31.05.2003 10:47:57 vasta tsitaadiga

Jee icon_wink.gif mul on kaa se tydruku teema j2lle paigast 2ra ja kohe on nad unes... ja ykshommik 2rkasin selle armumise tundega kaa. Jee ja helistasin kohe tydrukule keda ma unes n2gin ja kellesse armusin ... kusjuures ta on siiamaani k6igega mis ma v2lja pakun n6us aga ma idikas olen viimased p2evad Enemy T'd unes n2inud icon_neutral.gif deem imelik ja tydruk on kuidagi aru saanud, et mul on muud unen2od icon_rolleyes.gif jule jama. arvutiunen2od on ikka m6tetud
_________________
FSOL
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReinZ
HV kasutaja
ReinZ

liitunud: 16.01.2003




sõnum 31.05.2003 10:57:36 vasta tsitaadiga

ise pole arvutiteemalist und kunagi näinud, aga lendamist ja naisi olen näinud, viimast alles paar päeva tagasi icon_razz.gif
ja 1kord leidsin mingi saidi ka kus oli midagi seletatud:
http://www.hot.ee/urtz/dreams/

_________________
HAHA icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 31.05.2003 11:13:40 vasta tsitaadiga

Nägin viimati sellist und, et kogusin räigelt raha ja läksin siis poodi igasugust komme jm magusat ostma icon_razz1.gif , oli siuke tunne nagu terve uneaeg valisin neid komme sealt poest icon_rolleyes.gif . Olin siis ilgelt vaeva näinud selle raha kogumisega ja kommi ostmisega icon_neutral.gif . Kui hunnik käes, oli aeg esimese kommi maitsmiseks icon_biggrin.gif , aga taeva-manna, pidin just siis üles ärkama icon_mad.gif ? Hommikul oli ikka jama tunne küll, et kõik see vaev oli asjatu icon_cry.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 15:42:16 unenägude selgitus vasta tsitaadiga

link :: unenägude seletaja

Vaatasin unenägude seletajat, kuid see on vist liiga vana väljaanne, et sel ajal polnud vist keegi oma ihusilmaga arvuteid veel näinudki, et neid oleks olnud võimalik unes näha, kuid kõige lähem selgitus oli: ARVUTAMINE - õnne kauplemises ja rahaasjus. No mis mul saaks selle vastu olla 8)
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Modena
HV vaatleja

liitunud: 03.03.2003




sõnum 02.06.2003 15:59:23 vasta tsitaadiga

heh ma kunagi pelasin street legalit ja siis öösel olin öelnud ( vend hommikul ütles mulle) krt see 375mm velg on kõige parem...ära peenemat küll pane:D icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_confused.gif
_________________
kart ja bagging rulz
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dober
Kreisi kasutaja
dober

liitunud: 30.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2003 07:12:43 vasta tsitaadiga

millivatt kirjutas:
namstoop kirjutas:
Mina igatahes vahel lendan...

mina hüppan kõrgetest kohtadest alla ja siis uni lõppeb. Ei lenda ega midagi, lihtsalt ronin kuhugi torni ja hüppan. Ei tea, kas see tähendab midagi?
sellel on mingi väga tähtis tähendus, kindlalt. Unenägude läbi proovib sinu alateadvus sind õpetada, sinu elutegevuse analüüsimise järgi.

MC Riot kirjutas:
Omal ajal kui kõvasti progetud sai, siis kõige paremad lahendused probleemidele tulid unes (või selles "päris-uneeelses" REM-unes).
Aga arvutit kui objekti pole tõesti näinud unes. (Võib-olla asi selles, et ma üldse kord kvartalis und näen:)

Mul ongi paljud kõige paremad avastused andnud alteadvus läbi unenäo, kui sa veel paraunes selliseid "ilmutusi" nägema hakkad siis see on küll väga võimas

Mario kirjutas:
Heh, päris mõnusad elamused siin mõnel .. 8) nimesid ei nimeta ja näpuga ei näita icon_razz.gif

Ise olen ka käinud nii mitmeidki unenägusi.. enamus siiki mängudest kui ka sellest kuidas ma endale uue arvuti saan. icon_smile.gif
Mingi eriti Hüper-Super-Hyper Threating! icon_biggrin.gif

Te räägite elamustest seoses mingi unes lendamisega või kukkumisega või sain uue arvuti mis on samuti väga toredad aga ---- Lucid dream, OBE, Astral, ---- VOT NEED ON ELAMUSED icon_eek.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif thumbs_up.gif 8) (sellest teemast oskan väga palju rääkida) kes nimetab neid öisteks hallutsinatsioonideks, kes ei tea milleks. Seda tean kindlalt et astlal on seotud üleloomulike võimetega.
See on ikka elamus kui sa seisad kosmoses või keset tänavat ja võid teha ükskõik mida sa teha tahad ja kõik on 100% reaalne ja sa tunnetad kõike sama reaalselt nagu reaalsuses peale selle et sa samal ajal tead et sa magad ja sa oled praegu enda voodis, keha on lõtv ja silmad on kinni, aga sa seisad seal ja teed seda. :] (kahjuks väga harvad juhused)
See ongi nagu selline virtuaalmaailm mida paljudes filmides kujutatakse et paned kiivri pähe ja voila.
Tehnika seda veel ei suuda aga näe, inimene ise suudab.
Mingid heroiini süstivad narkarid suudavad ja LSD-ga vist samuti aga mina narkootikume ei tarvita ja ütlen ausalt et asi ei tasu ära enda elu pers*keeramist.


viimati muutis dober 04.06.2003 07:26:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boro
Kreisi kasutaja
boro

liitunud: 26.08.2002




sõnum 04.06.2003 07:25:16 vasta tsitaadiga

Mnjaa.. üleüleeile tegelesin ma unes php'ga (välja ikka ei tulnud midagi icon_sad.gif)
Täna, just ärkasin icon_razz1.gif, nägin, kuidas ma keemiat lahendan... eksam ka reedel icon_eek.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 05.06.2003 00:11:29 vasta tsitaadiga

saast, väga saast, ma kah ei mäleta viimasel ajal midagi, mida ma unes näinud olen(mõnikord, mõne päeva pärast tuleb midagi meelde) )lapsena oli neid unenägusi sitta kanti, nii mõnigi kord tuletasid neid meelde icon_smile.gif

eriti funky oleks kui neid "Lucid dream, OBE, Astral" neid näeks, see oleks totaalne

PS! mis on REM-uni?

enivei, mõnikord jääd nagu enam-vähem magama, omaarust vist magasingi paar sekundit ja järsku ärkasin ülesse icon_confused.gif väga imelik, nii mitu korda olnud, lihtsalt mõtled et jääd magama, nagu paar sekundit maganud ja ehmatad ennast ülesse(vist kirjeldasin õieti)


\\-->Metafüüsiline Deliirium<--//
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  juba unes näen casemodi mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.