Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  SonyEricsson K790/K800 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 02.02.2006 23:35:30 SonyEricsson K790/K800 vasta tsitaadiga

Paistab et keegi teine polegi veel jõudnud vastavat teemat teha, nii et..

Niisiis.. netis ringlevad kõlakad Sony Ericsson K800 (koodnimega Wilma) peatse ilmumise kohta.

Põhipunktid:
* QVGA (240x320) ekraan, 16M värvi (loe altpoolt)
* 3.2 Mpix kaamera
* 466 MB sisemist mälu (loe altpoolt)
* stereokõlarid
* EDGE/UMTS (loe altpoolt)

Üks link ka: http://www.phoneyworld.com/newspage.aspx?n=1782

EDIT (02.03.2006): parandame natuke, et teema alguses kohe nii rämedaid vigu ei oleks icon_smile.gif

Niisiis, praeguseks on selgunud, et välja on tulemas kaks (peaaegu samasugust) mudelit: K790 ja K800. Esimene neist toetab EDGE-t, teine 3G-d (ilma EDGE-ta), muud vahet telefonidel ei ole (va 3G-telefoni esipaneelil olev kaamera). Sisemine mälu on kahanenud 64 MB peale ning mälukaardi jaoks on välja mõeldud uus formaat - MemoryStick Micro.

EDIT (22.07.2006): parandame veel, informeeritud kodanikud juhtisid tähelepanu et valmis telefoni ekraan näitab tegelikult 262k värvi, mitte 16M nagu algselt oodati.


viimati muutis pppd 22.07.2006 11:49:53, muudetud 5 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2006 00:13:38 vasta tsitaadiga

Oh blääd, 466MB sisemist mälu juba on midagi. + veel kindlasti stick-duo mälukaart
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2006 00:24:22 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif vat see on must have püss thumbs_up.gif
Just plaansisn W800 aga vist ootab veel icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 03.02.2006 00:42:42 vasta tsitaadiga

Daa, karm. Disainilt hõbedase alatooniga k750, aga omadused kangemad... EDGE/3G on hea - nüüd on täiskomplekt. Ise jään vist pigem w810-t ootama, peaks too juba üsna varsti turule tulema...
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XCX
Kreisi kasutaja
XCX

liitunud: 24.03.2005




sõnum 03.02.2006 08:19:10 vasta tsitaadiga

Mnjaa icon_smile.gif Plaanisin ka W800 ostma hakata kevadel, aga tuleb siiski veel oodata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AHV
HV kasutaja
AHV

liitunud: 12.02.2004




sõnum 03.02.2006 10:54:52 vasta tsitaadiga

Loogiline evolutsioon aga niipea seda telefoni poes ei näe.. Kes jaksab oodata see jaksab icon_smile.gif
_________________
Haa
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 03.02.2006 11:47:53 vasta tsitaadiga

Mõned pildid ka neile, kes googeliga tuttavad ei ole:

http://mobileprototype.com/?p=105

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2006 11:51:34 vasta tsitaadiga

ma pigem ootaks ametlikumat/usaldusväärsemat infot ja pildimaterjali.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2006 11:08:05 vasta tsitaadiga

link :: gsmarena

gsmarena -lt kah natuke juttu seoses K800-ga!

_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AHV
HV kasutaja
AHV

liitunud: 12.02.2004




sõnum 28.02.2006 16:20:54 vasta tsitaadiga



Täitsa Sony näeb välja see aparaat.

http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-wilma-en.shtml
http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-wilma-2-en.shtml

_________________
Haa
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pixma
HV kasutaja
pixma

liitunud: 08.04.2005




sõnum 01.03.2006 13:48:04 vasta tsitaadiga

bestseller 2006
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2006 18:02:13 vasta tsitaadiga

16 miljonit värvi, 466 sisemist mälu icon_eek.gif icon_rolleyes.gif
Väga kõva püss ikka.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2006 20:39:34 vasta tsitaadiga

Tre,

Samas GSMArena artikkel räägib 64MB mälust. Võta nüüd kinni. Samas pole see ilmselt probleemiks kuna mälukaartide hinnad on viimasel ajal palju kukkunud ning sinna jõuab alati midagi toeks juurde osta kui vaja.

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2006 12:23:07 vasta tsitaadiga

Pressiteade K800 ja K790 kohta: http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=global&lc=en&ver=4001&template=pc3_1_1&zone=pc&lm=pc3_1&prid=4837

Sisemist mälu on ikkagi 64MB, juurde saab osta mälukaardi, aga see neetud veiderdaja Sony on jälle uue formaadiga maha saanud - seekord siis Memory Stick Micro™ (M2™). Alles tulid välja Memory Stick DUO Pro'd normaalse suurusega (4 ja 8GB), nüüd hakkab jälle jalgratta leiutamine, micro'sid lubatakse kuni 1GB suurusega ja sedagi mitte kohe (ei oska öelda kas see 1GB on lõplik piir).

K800 siis on 3G ja nagu aru saan EDGE puudub. K790 peaks EDGE omama ja 3G puudu. Välimuselt on nad muidu identsed, vahet teha saab esipaneeli pisikese kaamera järgi mis K800'l on ja K790'el puudub.


Kiire flash ülevaade Cebitil tutvustatavatest SE uutest telefonidest (jutud käivad et midagi võib veel lisaks tulla): http://www.sonyericsson.com/cebit/flash.html
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2006 21:30:40 vasta tsitaadiga

Tegelikult võiks sellisel telefonil juba WiFi kiip ka olla. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2006 23:25:12 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Tegelikult võiks sellisel telefonil juba WiFi kiip ka olla. icon_rolleyes.gif


Võiks loomulikult, aga kui isegi M600, mis iseenesest kujutab ärimehele suunatud kommunikaatorit, ei sisalda wifi't, siis mis veel sellistest meediatelefonidest tahta. Tundub et wifi hoitakse vähemalt esialgu SonyEricssoni mudelitest vaid P990 trumbiks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 04.03.2006 11:46:40 vasta tsitaadiga

Mobile-review`l on samuti valmis üpriski põhjalik mitmeosaline,kuid siiski veel ainult venekeelne ülevaade antud telefonist:
http://mobile-review.com/review.shtml
Vene keelt vähegi oskavatele soovin head lugemist beer_yum.gif

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AHV
HV kasutaja
AHV

liitunud: 12.02.2004




sõnum 04.03.2006 14:59:16 vasta tsitaadiga

aCe kirjutas:
Mobile-review`l on samuti valmis üpriski põhjalik mitmeosaline,kuid siiski veel ainult venekeelne ülevaade antud telefonist:
http://mobile-review.com/review.shtml
Vene keelt vähegi oskavatele soovin head lugemist beer_yum.gif


Postitasin juba inglise keelse review kaks esimest osa.. aga palun, kõik viis siis:

http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-wilma-en.shtml
http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-wilma-2-en.shtml
http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-wilma-3-en.shtml
http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-wilma-4-en.shtml
http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-wilma-5-en.shtml

ja boonuseks veel SE selle aasta alguse telefonide tutvustus:

http://www.mobile-review.com/articles/2006/se-anounce-en.shtml

_________________
Haa
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2006 12:27:48 vasta tsitaadiga

Gsmarena on maha saanud päris põhjaliku fotovõimete võrdlusega: N80 vs K800 vs K750 - http://www.gsmarena.com/3mp_test_nokia_n80_se_k800-review-79.php

Selles testis on kasutatud K800 tootmiseelset versiooni, N80 on valmistoode.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhatu
HV vaatleja
Muhatu

liitunud: 27.02.2003




sõnum 10.07.2006 21:53:23 vasta tsitaadiga

On ka kusagilt välja imbunud, mis hindadega see püss müügile tuleb?

http://mobiiltelefonid.emt.ee/body.php?op=phones&PID=362

emt on oma kodukale telefoni juba ülesse visanud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 11.07.2006 15:13:16 vasta tsitaadiga

Muhatu kirjutas:
On ka kusagilt välja imbunud, mis hindadega see püss müügile tuleb?

http://mobiiltelefonid.emt.ee/body.php?op=phones&PID=362

emt on oma kodukale telefoni juba ülesse visanud. icon_smile.gif


Ja 11.07 peaks müügile ka tulema, hinda veel ei oska öelda, K800 siis!

EDIT: et siis kui kellelegi huvi pakub, siis EMT on saada, hind kliendile kohe välja 7290.-. Telefone peaks jaguma, esialgu veel muidugi tegu ingise ja skandinaavia versiooniga, ehk siis eesti ja vene keelt ei ole, septembris peaks tulema ka maarjamaa keelne, sinnamaani olgem aga rahvusvahelised icon_smile.gif.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eq69
HV kasutaja
eq69

liitunud: 17.12.2005




sõnum 11.07.2006 22:29:33 vasta tsitaadiga

tuuus
peak hakkama raha koguma maksab kindlalt hullu moodi
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2006 08:29:08 vasta tsitaadiga

Jääme siis esimesi HV tegelaste ülevaateid ootama...

PS! Joulukas, P990 müügiletuleku aja/hinna kohta oskad miskit öelda?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 13.07.2006 09:56:35 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Jääme siis esimesi HV tegelaste ülevaateid ootama...

PS! Joulukas, P990 müügiletuleku aja/hinna kohta oskad miskit öelda?


Hinda veel kohe ei tea, saabumise kohta on praegu antud vaid kolmas kvartal, ei tea kas ka reaalselt, aga Ericsson on üldiselt oma aegadest kinni pidanud, loota on et Augusti esimesed kaks nädalat.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonnipunn
HV kasutaja
jonnipunn

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2006 12:56:49 vasta tsitaadiga

Aga K790i ?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 13.07.2006 14:36:39 vasta tsitaadiga

jonnipunn kirjutas:
Aga K790i ?


Ei tea täpselt veel, peaks ka kolmas kvartal, ma usun et juuli-august.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 13.07.2006 15:17:02 vasta tsitaadiga

Kui füüsilisi parameetreid vaadata, siis on telefonid minemas taas raskemaks-suuremaks icon_confused.gif

Samas on see ilmselt paratamatu, vaja ju kõik see nänn kusagile ära mahutada...

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eq69
HV kasutaja
eq69

liitunud: 17.12.2005




sõnum 19.07.2006 17:44:08 vasta tsitaadiga

no nii
paistab et olen esimene SE K800i omanik siin HV-s
telefon on ikka super, heli kaamera kõik funktsioonid ja välimus ka väga normaalne.
väga rahul selle ostuga thumbs_up.gif
ja telefon näeb välja selline mitte nagu teema alguses http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=ee&lc=et&ver=4000&template=pp1_loader&php=php1_10407&zone=pp&lm=pp1&pid=10407
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2006 17:59:26 vasta tsitaadiga

eq69 kirjutas:
no nii
paistab et olen esimene SE K800i omanik siin HV-s
telefon on ikka super, heli kaamera kõik funktsioonid ja välimus ka väga normaalne.
väga rahul selle ostuga thumbs_up.gif
ja telefon näeb välja selline mitte nagu teema alguses http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=ee&lc=et&ver=4000&template=pp1_loader&php=php1_10407&zone=pp&lm=pp1&pid=10407


Kõik need superomadused meil teada. Ootaks sellist kriitilise pilguga ülevaadet.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eq69
HV kasutaja
eq69

liitunud: 17.12.2005




sõnum 19.07.2006 18:22:16 vasta tsitaadiga

no ei oskagi kohe midagi hullu välja tuua, kõik telefonis toimib ideallselt
olen telefoni ainult 1,5 päeva kasutanud pole jõudnud midfagi märgata veel
eks see selgu mingi nädala jooksul mis miinused on.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2006 18:41:04 vasta tsitaadiga

Kuidas joystick tundub? Olen kasutanud nii T630 kui K750 ja mõlemal on ajapikku joystick kuidagi tuimaks läinud..
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eq69
HV kasutaja
eq69

liitunud: 17.12.2005




sõnum 19.07.2006 19:00:22 vasta tsitaadiga

joystic nagu ikka hea mugav vajutada, on sujuvalt näpuall thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 20.07.2006 09:19:01 vasta tsitaadiga

K790i huvilistele,kahjuks arvatavasti seda mudelit meile ei tule, EMTsse siis vähemalt, kuna hinnavahet K800i pm ei ole, ning tooted peaaegu analoogsed.
_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 20.07.2006 09:52:01 vasta tsitaadiga

Vaatasin huvi pärast järgi, SE enda leht ei paku k790 ei Eesti, Saksamaa ega GB regioonilehel, USA-s ja Venemaale siiski pakuti... Ilmselt toimub teatud segementimine juba tehase tasemel.
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2006 11:47:39 vasta tsitaadiga

EMT-s on ju kirjas K790i kohta, et varsti müügil.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2006 15:34:11 vasta tsitaadiga

Karr000 kirjutas:
EMT-s on ju kirjas K790i kohta, et varsti müügil.


EMT'i lehel on varemgi igasugu vahvat infot old, nad lihtsalt kalduvad optimismile...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 20.07.2006 15:57:07 vasta tsitaadiga

Karr000 kirjutas:
EMT-s on ju kirjas K790i kohta, et varsti müügil.


Lugu selles, et ei ole veel päris kindel kas seda tuleb, sellepärast ka "arvatavasti ei tule" kirjutasin. Täpsemalt näeb seda vast aga sügisel, kui ka eestikeelne tarkvara meile jõuab ja tegelikult oleneb kõik nõudlusest! icon_smile.gif Praegune info on, et kahtlane, kas seda nimistusse võetakse.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rambler
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 20.07.2006 19:49:14 vasta tsitaadiga

räägi suurusest
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eq69
HV kasutaja
eq69

liitunud: 17.12.2005




sõnum 20.07.2006 21:40:39 vasta tsitaadiga

suur ta on nagu 3310 veidike raskem ja kandiline, alguses oli küll tunne et liiga suur ja selline kahtlase välimusega aga kui kasutanud nüü¨d mingi paar päeva on päris ära harjunud sellega juba ei olegi enam nii suur ja raske kaamera objektiivi kaas on aiult liiga suur punnitab korpusest välja.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 22.07.2006 03:20:44 vasta tsitaadiga

NB! Värve on k790 / K800 telefoni displayl 262k mitte 16 milj. !!! teema algtaja võiks asja põhjalikumalt uurida ennem, no offence. hetkel tean ise ainult telefone: nokia E60 / E70 millel on 16 milj. värve.
Ning stereo kõlareid ka vist pole aga seda ma ei uurinud icon_smile.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 22.07.2006 11:58:20 vasta tsitaadiga

DyFendeX kirjutas:
teema algtaja võiks asja põhjalikumalt uurida enne, no offence

Teema algataja kirjutas selle esimese postituse 02.02.2006, kui enamus infi oli kuulujuttude ja spekulatsioonide tasemel.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eq69
HV kasutaja
eq69

liitunud: 17.12.2005




sõnum 22.07.2006 21:14:43 vasta tsitaadiga

võin öelda et SE K800i telefonil saab ise panna kas on stereo või mitte mingi selline Stereo widening lisa on.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2006 11:25:28 vasta tsitaadiga

Pildistamine: K800 vs N93

http://www.gsmarena.com/nokia_n93_photo-review-100.php

Seega lõpuks tõestatud, mida arvati juba enne. Fotode osas K800 vastu ei saa ükski Nokia, video puhul on asi teine - SE tegelastele tuleks ikka veel QCIF kasutamise eest üks korralik keretäis anda.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 19:30:27 vasta tsitaadiga

veel üks K800i test
http://www.ocworkbench.com/2006/sonyericsson/k800i/k800i-1.htm

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 17.09.2006 09:31:48 vasta tsitaadiga

Negatiivset otsides:
Telefon on käes ikkagi suht kobakas icon_neutral.gif Niisamagi on liiga jäme, aga kaamera koos katikiga teeb asja päris ebaergonoomiliseks (samas täiesti arusaadav, 3MPix tuleb kuhugi ära mahutada).
Joystick on praegu täitsa hea, samas oli ta seda ka minu T630-l alguses. Minul enam usku neisse pole. Kasutada saab, aga W810i lahendus meelfib rohkem.
Idiootne mälukaart.
Kaasas jamad kõrvaklapid (sellise hinna eest võiks ikka W810i omadega vähemalt võrdsed kõrvaklapid kaasas olla).
Kalender on jama nagu SE-l ikka. Saan aru, et tegelikult on mõeldud umbes nii, et ostjatel on niikuinii terve elu Outlookis või kus iganes ja käib pidev sünkimine, aga tegelt võiks ikkagi paar valikut anda (sünnipäev, kohtumine, trenn jne).

Positiivse poole peale jääb kõik muu - ekraan mõnus suur, disain pea sama hea kui T630Black-ilgi (plusspunktid lillaka taustavalguse eest icon_biggrin.gif ), UI on väga hea nagu SE-l ikka ja muidugi fotokas - nagu ma aru olen saanud, siis hetkel parim fotokas, millega helistada saab (räägime Eesti kontekstis).
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devean
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 12:42:25 vasta tsitaadiga

Kas k800/k790 baasil walkman versioooni välja ei tule?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UHO
Kreisi kasutaja
UHO

liitunud: 15.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2006 15:56:45 vasta tsitaadiga

Caveman kirjutas:
Negatiivset otsides:
Telefon on käes ikkagi suht kobakas icon_neutral.gif Niisamagi on liiga jäme, aga kaamera koos katikiga teeb asja päris ebaergonoomiliseks (samas täiesti arusaadav, 3MPix tuleb kuhugi ära mahutada).
Joystick on praegu täitsa hea, samas oli ta seda ka minu T630-l alguses. Minul enam usku neisse pole. Kasutada saab, aga W810i lahendus meelfib rohkem.
Idiootne mälukaart.
Kaasas jamad kõrvaklapid (sellise hinna eest võiks ikka W810i omadega vähemalt võrdsed kõrvaklapid kaasas olla).
Kalender on jama nagu SE-l ikka. Saan aru, et tegelikult on mõeldud umbes nii, et ostjatel on niikuinii terve elu Outlookis või kus iganes ja käib pidev sünkimine, aga tegelt võiks ikkagi paar valikut anda (sünnipäev, kohtumine, trenn jne).

Positiivse poole peale jääb kõik muu - ekraan mõnus suur, disain pea sama hea kui T630Black-ilgi (plusspunktid lillaka taustavalguse eest icon_biggrin.gif ), UI on väga hea nagu SE-l ikka ja muidugi fotokas - nagu ma aru olen saanud, siis hetkel parim fotokas, millega helistada saab (räägime Eesti kontekstis).


esimene kasutaja, kes t6i välja ka minu meelest k6ige idiootsema asja selle telefoni juures- nimelt, MILLEKS KRT SELLINE mälukaardi formaat. sellepärast seda fööni ka osta ei saagi, sest tahaks peamiselt muusikat kuulata. selle suuruse elab yle tänu m6nusale ekraanile ja muidugi heale fotokale.
aga no krt see mälukaardi formaat ikka m6nus idiootsus icon_evil.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2006 17:06:57 vasta tsitaadiga

UHO, Welcome to the "wonderful" world of Sony.

Igasugused omat tüüpi pistikud ja mälukaardiformaadid on olnud Sony lähenemine juba pikka aega. Kahjuks kannatab selle sündroomi all ka SonyEricsson.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2006 09:28:08 vasta tsitaadiga

Huvitav kas teistel esineb kah järgmiseid anomaaliaid K800i-ga
* eredavärviline (roheline, oranz) vertikaalne triip filmimisel ekraani paremas servas. Taasesitamsel seda õnneks pole, aga filmimisel torkab ikka päris häirivalt silma.
* BestPic (TM) pildistusfunktsiooni kasutades jäävad liikuvad objektid moonutatud, nagu pildistaks sõidu pealt odava Nokia kaameraga telefoniga autosõidu ajal mööda tuhisevaid elektriposte (mis jäävad siis väga viltu)

Pill ostetud Elisast mingi 1,5 nädalat tagasi. Kõie uuem tarkvara peal.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonnipunn
HV kasutaja
jonnipunn

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2006 16:19:57 vasta tsitaadiga

R1ED001 versioonis tundub olema parandatud see triibu bugi :
http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=124349
kas seda ka SEUS'i kaudu saab, seda ei oska kommenteerida, kuna oma jagu veel poes ootab mind icon_redface.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  SonyEricsson K790/K800 mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.