|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
02.02.2006 23:35:30
SonyEricsson K790/K800 |
|
|
Paistab et keegi teine polegi veel jõudnud vastavat teemat teha, nii et..
Niisiis.. netis ringlevad kõlakad Sony Ericsson K800 (koodnimega Wilma) peatse ilmumise kohta.
Põhipunktid:
* QVGA (240x320) ekraan, 16M värvi (loe altpoolt)
* 3.2 Mpix kaamera
* 466 MB sisemist mälu (loe altpoolt)
* stereokõlarid
* EDGE/UMTS (loe altpoolt)
Üks link ka: http://www.phoneyworld.com/newspage.aspx?n=1782
EDIT (02.03.2006): parandame natuke, et teema alguses kohe nii rämedaid vigu ei oleks
Niisiis, praeguseks on selgunud, et välja on tulemas kaks (peaaegu samasugust) mudelit: K790 ja K800. Esimene neist toetab EDGE-t, teine 3G-d (ilma EDGE-ta), muud vahet telefonidel ei ole (va 3G-telefoni esipaneelil olev kaamera). Sisemine mälu on kahanenud 64 MB peale ning mälukaardi jaoks on välja mõeldud uus formaat - MemoryStick Micro.
EDIT (22.07.2006): parandame veel, informeeritud kodanikud juhtisid tähelepanu et valmis telefoni ekraan näitab tegelikult 262k värvi, mitte 16M nagu algselt oodati.
viimati muutis pppd 22.07.2006 11:49:53, muudetud 5 korda |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
03.02.2006 00:13:38
|
|
|
| Oh blääd, 466MB sisemist mälu juba on midagi. + veel kindlasti stick-duo mälukaart
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
03.02.2006 00:24:22
|
|
|
vat see on must have püss
Just plaansisn W800 aga vist ootab veel
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XCX
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
03.02.2006 08:19:10
|
|
|
Mnjaa Plaanisin ka W800 ostma hakata kevadel, aga tuleb siiski veel oodata
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AHV
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
03.02.2006 10:54:52
|
|
|
Loogiline evolutsioon aga niipea seda telefoni poes ei näe.. Kes jaksab oodata see jaksab
_________________ Haa |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
03.02.2006 11:51:34
|
|
|
| ma pigem ootaks ametlikumat/usaldusväärsemat infot ja pildimaterjali.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
28.02.2006 11:08:05
|
|
|
link :: gsmarena
gsmarena -lt kah natuke juttu seoses K800-ga!
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AHV
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pixma
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005
|
01.03.2006 13:48:04
|
|
|
| bestseller 2006
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
01.03.2006 18:02:13
|
|
|
16 miljonit värvi, 466 sisemist mälu
Väga kõva püss ikka.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
01.03.2006 20:39:34
|
|
|
Tre,
Samas GSMArena artikkel räägib 64MB mälust. Võta nüüd kinni. Samas pole see ilmselt probleemiks kuna mälukaartide hinnad on viimasel ajal palju kukkunud ning sinna jõuab alati midagi toeks juurde osta kui vaja.
Equ
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.03.2006 12:23:07
|
|
|
Pressiteade K800 ja K790 kohta: http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=global&lc=en&ver=4001&template=pc3_1_1&zone=pc&lm=pc3_1&prid=4837
Sisemist mälu on ikkagi 64MB, juurde saab osta mälukaardi, aga see neetud veiderdaja Sony on jälle uue formaadiga maha saanud - seekord siis Memory Stick Micro (M2). Alles tulid välja Memory Stick DUO Pro'd normaalse suurusega (4 ja 8GB), nüüd hakkab jälle jalgratta leiutamine, micro'sid lubatakse kuni 1GB suurusega ja sedagi mitte kohe (ei oska öelda kas see 1GB on lõplik piir).
K800 siis on 3G ja nagu aru saan EDGE puudub. K790 peaks EDGE omama ja 3G puudu. Välimuselt on nad muidu identsed, vahet teha saab esipaneeli pisikese kaamera järgi mis K800'l on ja K790'el puudub.
Kiire flash ülevaade Cebitil tutvustatavatest SE uutest telefonidest (jutud käivad et midagi võib veel lisaks tulla): http://www.sonyericsson.com/cebit/flash.html
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
02.03.2006 21:30:40
|
|
|
Tegelikult võiks sellisel telefonil juba WiFi kiip ka olla.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.03.2006 23:25:12
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
Tegelikult võiks sellisel telefonil juba WiFi kiip ka olla.  |
Võiks loomulikult, aga kui isegi M600, mis iseenesest kujutab ärimehele suunatud kommunikaatorit, ei sisalda wifi't, siis mis veel sellistest meediatelefonidest tahta. Tundub et wifi hoitakse vähemalt esialgu SonyEricssoni mudelitest vaid P990 trumbiks.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aCe
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AHV
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhatu
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
11.07.2006 15:13:16
|
|
|
Ja 11.07 peaks müügile ka tulema, hinda veel ei oska öelda, K800 siis!
EDIT: et siis kui kellelegi huvi pakub, siis EMT on saada, hind kliendile kohe välja 7290.-. Telefone peaks jaguma, esialgu veel muidugi tegu ingise ja skandinaavia versiooniga, ehk siis eesti ja vene keelt ei ole, septembris peaks tulema ka maarjamaa keelne, sinnamaani olgem aga rahvusvahelised .
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eq69
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2005
|
11.07.2006 22:29:33
|
|
|
tuuus
peak hakkama raha koguma maksab kindlalt hullu moodi
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.07.2006 08:29:08
|
|
|
Jääme siis esimesi HV tegelaste ülevaateid ootama...
PS! Joulukas, P990 müügiletuleku aja/hinna kohta oskad miskit öelda?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
13.07.2006 09:56:35
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Jääme siis esimesi HV tegelaste ülevaateid ootama...
PS! Joulukas, P990 müügiletuleku aja/hinna kohta oskad miskit öelda? |
Hinda veel kohe ei tea, saabumise kohta on praegu antud vaid kolmas kvartal, ei tea kas ka reaalselt, aga Ericsson on üldiselt oma aegadest kinni pidanud, loota on et Augusti esimesed kaks nädalat.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jonnipunn
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
13.07.2006 12:56:49
|
|
|
| Aga K790i ?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
13.07.2006 14:36:39
|
|
|
| jonnipunn kirjutas: |
| Aga K790i ? |
Ei tea täpselt veel, peaks ka kolmas kvartal, ma usun et juuli-august.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eq69
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
19.07.2006 17:59:26
|
|
|
Kõik need superomadused meil teada. Ootaks sellist kriitilise pilguga ülevaadet.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eq69
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2005
|
19.07.2006 18:22:16
|
|
|
no ei oskagi kohe midagi hullu välja tuua, kõik telefonis toimib ideallselt
olen telefoni ainult 1,5 päeva kasutanud pole jõudnud midfagi märgata veel
eks see selgu mingi nädala jooksul mis miinused on.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
19.07.2006 18:41:04
|
|
|
| Kuidas joystick tundub? Olen kasutanud nii T630 kui K750 ja mõlemal on ajapikku joystick kuidagi tuimaks läinud..
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eq69
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2005
|
19.07.2006 19:00:22
|
|
|
joystic nagu ikka hea mugav vajutada, on sujuvalt näpuall
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
20.07.2006 09:19:01
|
|
|
K790i huvilistele,kahjuks arvatavasti seda mudelit meile ei tule, EMTsse siis vähemalt, kuna hinnavahet K800i pm ei ole, ning tooted peaaegu analoogsed.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
20.07.2006 11:47:39
|
|
|
| EMT-s on ju kirjas K790i kohta, et varsti müügil.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.07.2006 15:34:11
|
|
|
| Karr000 kirjutas: |
| EMT-s on ju kirjas K790i kohta, et varsti müügil. |
EMT'i lehel on varemgi igasugu vahvat infot old, nad lihtsalt kalduvad optimismile...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
20.07.2006 15:57:07
|
|
|
| Karr000 kirjutas: |
| EMT-s on ju kirjas K790i kohta, et varsti müügil. |
Lugu selles, et ei ole veel päris kindel kas seda tuleb, sellepärast ka "arvatavasti ei tule" kirjutasin. Täpsemalt näeb seda vast aga sügisel, kui ka eestikeelne tarkvara meile jõuab ja tegelikult oleneb kõik nõudlusest! Praegune info on, et kahtlane, kas seda nimistusse võetakse.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rambler
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
20.07.2006 19:49:14
|
|
|
| räägi suurusest
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eq69
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2005
|
20.07.2006 21:40:39
|
|
|
| suur ta on nagu 3310 veidike raskem ja kandiline, alguses oli küll tunne et liiga suur ja selline kahtlase välimusega aga kui kasutanud nüü¨d mingi paar päeva on päris ära harjunud sellega juba ei olegi enam nii suur ja raske kaamera objektiivi kaas on aiult liiga suur punnitab korpusest välja.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
22.07.2006 03:20:44
|
|
|
NB! Värve on k790 / K800 telefoni displayl 262k mitte 16 milj. !!! teema algtaja võiks asja põhjalikumalt uurida ennem, no offence. hetkel tean ise ainult telefone: nokia E60 / E70 millel on 16 milj. värve.
Ning stereo kõlareid ka vist pole aga seda ma ei uurinud
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
22.07.2006 11:58:20
|
|
|
| DyFendeX kirjutas: |
| teema algtaja võiks asja põhjalikumalt uurida enne, no offence |
Teema algataja kirjutas selle esimese postituse 02.02.2006, kui enamus infi oli kuulujuttude ja spekulatsioonide tasemel.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eq69
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2005
|
22.07.2006 21:14:43
|
|
|
| võin öelda et SE K800i telefonil saab ise panna kas on stereo või mitte mingi selline Stereo widening lisa on.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
31.07.2006 11:25:28
|
|
|
Pildistamine: K800 vs N93
http://www.gsmarena.com/nokia_n93_photo-review-100.php
Seega lõpuks tõestatud, mida arvati juba enne. Fotode osas K800 vastu ei saa ükski Nokia, video puhul on asi teine - SE tegelastele tuleks ikka veel QCIF kasutamise eest üks korralik keretäis anda.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 464 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
361 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
17.09.2006 09:31:48
|
|
|
Negatiivset otsides:
Telefon on käes ikkagi suht kobakas Niisamagi on liiga jäme, aga kaamera koos katikiga teeb asja päris ebaergonoomiliseks (samas täiesti arusaadav, 3MPix tuleb kuhugi ära mahutada).
Joystick on praegu täitsa hea, samas oli ta seda ka minu T630-l alguses. Minul enam usku neisse pole. Kasutada saab, aga W810i lahendus meelfib rohkem.
Idiootne mälukaart.
Kaasas jamad kõrvaklapid (sellise hinna eest võiks ikka W810i omadega vähemalt võrdsed kõrvaklapid kaasas olla).
Kalender on jama nagu SE-l ikka. Saan aru, et tegelikult on mõeldud umbes nii, et ostjatel on niikuinii terve elu Outlookis või kus iganes ja käib pidev sünkimine, aga tegelt võiks ikkagi paar valikut anda (sünnipäev, kohtumine, trenn jne).
Positiivse poole peale jääb kõik muu - ekraan mõnus suur, disain pea sama hea kui T630Black-ilgi (plusspunktid lillaka taustavalguse eest ), UI on väga hea nagu SE-l ikka ja muidugi fotokas - nagu ma aru olen saanud, siis hetkel parim fotokas, millega helistada saab (räägime Eesti kontekstis).
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devean
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
18.09.2006 12:42:25
|
|
|
| Kas k800/k790 baasil walkman versioooni välja ei tule?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UHO
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
21.09.2006 15:56:45
|
|
|
| Caveman kirjutas: |
Negatiivset otsides:
Telefon on käes ikkagi suht kobakas Niisamagi on liiga jäme, aga kaamera koos katikiga teeb asja päris ebaergonoomiliseks (samas täiesti arusaadav, 3MPix tuleb kuhugi ära mahutada).
Joystick on praegu täitsa hea, samas oli ta seda ka minu T630-l alguses. Minul enam usku neisse pole. Kasutada saab, aga W810i lahendus meelfib rohkem.
Idiootne mälukaart.
Kaasas jamad kõrvaklapid (sellise hinna eest võiks ikka W810i omadega vähemalt võrdsed kõrvaklapid kaasas olla).
Kalender on jama nagu SE-l ikka. Saan aru, et tegelikult on mõeldud umbes nii, et ostjatel on niikuinii terve elu Outlookis või kus iganes ja käib pidev sünkimine, aga tegelt võiks ikkagi paar valikut anda (sünnipäev, kohtumine, trenn jne).
Positiivse poole peale jääb kõik muu - ekraan mõnus suur, disain pea sama hea kui T630Black-ilgi (plusspunktid lillaka taustavalguse eest ), UI on väga hea nagu SE-l ikka ja muidugi fotokas - nagu ma aru olen saanud, siis hetkel parim fotokas, millega helistada saab (räägime Eesti kontekstis). |
esimene kasutaja, kes t6i välja ka minu meelest k6ige idiootsema asja selle telefoni juures- nimelt, MILLEKS KRT SELLINE mälukaardi formaat. sellepärast seda fööni ka osta ei saagi, sest tahaks peamiselt muusikat kuulata. selle suuruse elab yle tänu m6nusale ekraanile ja muidugi heale fotokale.
aga no krt see mälukaardi formaat ikka m6nus idiootsus
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
21.09.2006 17:06:57
|
|
|
UHO, Welcome to the "wonderful" world of Sony.
Igasugused omat tüüpi pistikud ja mälukaardiformaadid on olnud Sony lähenemine juba pikka aega. Kahjuks kannatab selle sündroomi all ka SonyEricsson.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RIH0
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2004
|
27.09.2006 09:28:08
|
|
|
Huvitav kas teistel esineb kah järgmiseid anomaaliaid K800i-ga
* eredavärviline (roheline, oranz) vertikaalne triip filmimisel ekraani paremas servas. Taasesitamsel seda õnneks pole, aga filmimisel torkab ikka päris häirivalt silma.
* BestPic (TM) pildistusfunktsiooni kasutades jäävad liikuvad objektid moonutatud, nagu pildistaks sõidu pealt odava Nokia kaameraga telefoniga autosõidu ajal mööda tuhisevaid elektriposte (mis jäävad siis väga viltu)
Pill ostetud Elisast mingi 1,5 nädalat tagasi. Kõie uuem tarkvara peal.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jonnipunn
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|