Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Leidsin midagi vägagi huvitavat/kahtlast EMT lehelt. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2005 22:22:37 Leidsin midagi vägagi huvitavat/kahtlast EMT lehelt. vasta tsitaadiga

http://mobiiltelefonid.emt.ee/images.php?PID=8
icon_smile.gif

Ei oskagi öelda, miks peaks selline pilt olema mobiiltelefonide kategoorias :S
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 16.07.2005 22:24:44 vasta tsitaadiga

Kust sa selle üles kaevasid?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2005 22:26:05 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif wow
"Vaba Aeg"?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 16.07.2005 22:27:43 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif
Aasta nali!
Kas see lehel ka kusagil on?

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2005 22:29:26 vasta tsitaadiga

fafafa, mingi häkkeri jäänus? icon_lol.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2005 22:30:39 vasta tsitaadiga

"helista mulle, küsida võib kõike!" eeldatavasti pole siis vähemalt kõik p*ded seal koos. 8)
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2005 22:34:25 vasta tsitaadiga

taustapilt?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
que
Kreisi kasutaja
que

liitunud: 27.06.2003




sõnum 16.07.2005 22:34:53 vasta tsitaadiga

IRW icon_lol.gif
aga parem räägi kuidas sa selle leidsid icon_razz.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AnzMan
HV vaatleja
AnzMan

liitunud: 22.04.2004




sõnum 16.07.2005 22:40:18 vasta tsitaadiga

hehe. selle telefoni ostaks ju kohe ära icon_wink.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2005 23:03:06 vasta tsitaadiga

seda telefoni pole seal enam vist kahjuks icon_smile.gif mille pilt see pidi olema
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 16.07.2005 23:04:43 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
seda telefoni pole seal enam vist kahjuks icon_smile.gif mille pilt see pidi olema


nooofenc kas sa oled loll või mängid icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 16.07.2005 23:16:56 vasta tsitaadiga

http://mobiiltelefonid.emt.ee/images.php?PID=10

üleval pool on emt ja ülejäänud on kõik kliendid icon_wink.gif
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2005 23:20:41 vasta tsitaadiga

mingi arhiiv, seal veel vanu nokiaid ka kamaluga. icon_smile.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2005 23:35:02 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt on nii, läksin mozillaga just vaatama ühe mobla MINGIT iseloomustust või värki, ja siis ennem vaatasin pilte ja võtsin nagu suvalise ja siis tulid need pildi omad. Olen varemgi neid (kusagil mujal) teinud, aga nii hea pole veel olnud, nagu seda ?PID=numbrit vahetasin.

pange number 10 ka. see on ka koom.

Kondiiter kirjutas:
EMT läks lihtsalt üle teist-moodi-lähenevale reklaamile =)
Aga mulle meeldib see versioon.


http://www.kylm.com/mx7k/EMT2.jpg

Ühesõnaga midagi sellist?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.07.2005 23:37:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ühesõnaga midagi sellist?
Pigem sõbralik teenindus icon_wink.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2005 00:21:15 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
tsitaat:
Ühesõnaga midagi sellist?
Pigem sõbralik teenindus icon_wink.gif

Hoopis "sõbralikud" klienditeenindajad icon_smile.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2005 00:26:05 vasta tsitaadiga

gamzzz kirjutas:
Skeptik kirjutas:
seda telefoni pole seal enam vist kahjuks icon_smile.gif mille pilt see pidi olema


nooofenc kas sa oled loll või mängid icon_lol.gif icon_lol.gif

sa uuri parem kuidas see veeb neil tehtud on icon_wink.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alpine
HV veteran

liitunud: 27.01.2003




sõnum 17.07.2005 00:30:16 vasta tsitaadiga

Super! EMT järgmise reklaami triki info lekib!icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2005 19:23:03 vasta tsitaadiga

Päris huvitav icon_wink.gif
EMT ütleb selle kohta huvitav mida?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diavolos
Kreisi kasutaja
Diavolos

liitunud: 24.03.2005




sõnum 17.07.2005 19:27:53 vasta tsitaadiga

Nu ju see klienditeenindajate jaoks , kui neil igav hakkab ja kliente pole on neil vähemalt midagi vaadata icon_lol.gif.....
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2005 19:34:46 vasta tsitaadiga

saatsin EMT-isse kirja, et palju tolle "telefoni" hind ka on 8)
jääb siis vastust ootama


tsitaat:
Tervist,

sooviks osta allolevat telefoni, aga ei näe kusagil hinda.

http://mobiiltelefonid.emt.ee/images.php?PID=8


viimati muutis SKG 18.07.2005 01:04:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2005 22:43:29 vasta tsitaadiga

Jee koli või ise ka EMT kliendiks kui seal sellised teenindajad.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alpine
HV veteran

liitunud: 27.01.2003




sõnum 17.07.2005 22:48:00 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjuta kindlasti mis vastati ja millised töötajad vallandati:)
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2005 00:03:25 vasta tsitaadiga

See sobiks hästi kokku Elisa "Ma armastan sind" kampaaniaga icon_smile.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2005 00:08:45 vasta tsitaadiga

Kurat, olin vist loll et teleühega liitusin. Oleks pidanud ikka emti võtma, äkki oleks isegi üks selline mobla kuuks ajaks kasutada antud icon_lol.gif
keegi tüüp uppis vist oma arvutist kogemata mingid suvalised pildid, aga mulle meeldib. Tahaks emti nägu ka näha, kui avastavad sellised kalad beer_yum.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 18.07.2005 00:09:15 vasta tsitaadiga

Aga palju neid pilte on.. 93 viimane number?

igatahes jah icon_smile.gif päris pull..
ananb ikka leida sellsit asja icon_smile.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 18.07.2005 00:16:36 vasta tsitaadiga

pilte oli miskine 288 vms.
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 18.07.2005 00:21:36 vasta tsitaadiga

zbx kirjutas:
pilte oli miskine 288 vms.


okei õigus nad ei lähe vist väga järjest... kohati tühjad augud vms
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2005 00:32:19 vasta tsitaadiga

Skeptik - EMT ei ole kirjale veel vastanud? icon_smile.gif
Ootan kohe huviga seda icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 18.07.2005 00:38:33 vasta tsitaadiga

emtis on praegu paanikaosakond.


otsitakse süüdlasi ja kedagi, kes selle jama korda teeks.

pingelised telefonikõned...

...abikaasad peavad pehmete linade vahelt välja hüppama ja öösel läbi vihma firmasse jooksma.


"vallandamised" on selle sünge kesköötunni võtmesõna.
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yakooza666
Piiratud kasutaja
yakooza666

liitunud: 12.11.2004




sõnum 18.07.2005 00:42:44 vasta tsitaadiga

Irwe. See küll nali. Seda televooni tahaks isegi. Täitsa lõpp. icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
Töö on meie sõber - teda me ei puutu. Viin on meie vaenlane - teda me peame hävitama;)
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oggy
Kreisi kasutaja
oggy

liitunud: 05.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2005 13:08:10 vasta tsitaadiga

maha võetud.. aga veidike uuritsemist ja...

http://mobiiltelefonid.emt.ee/static/images/image_1.jpg
http://mobiiltelefonid.emt.ee/static/images/image_6.jpg

thumbs_up.gif 8)
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skinned
HV vaatleja
Skinned

liitunud: 25.12.2003




sõnum 18.07.2005 13:15:39 vasta tsitaadiga

http://mobiiltelefonid.emt.ee/static/images/image_4.jpg

siin kah mingi imelik vant! icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2005 13:18:17 vasta tsitaadiga

oggy kirjutas:
maha võetud.. aga veidike uuritsemist ja...

http://mobiiltelefonid.emt.ee/static/images/image_1.jpg
http://mobiiltelefonid.emt.ee/static/images/image_6.jpg

thumbs_up.gif 8)


Päris hea icon_wink.gif
Saatke need lingid ka neile icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2005 13:21:22 vasta tsitaadiga

info saadetud Ärapanijale icon_biggrin.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2005 13:22:51 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
info saadetud Ärapanijale icon_biggrin.gif

icon_lol.gif EMT tehakse ju nüüd täiega maha icon_lol.gif

Kas kedagi nende piltie pärast juba vallandatud ka on? Ise loodaks et mitte, suht mõttetu vallandamise sell juhul icon_confused.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2005 14:04:53 vasta tsitaadiga

Suht ettemõttlematta tegu ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2005 14:05:23 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
info saadetud Ärapanijale icon_biggrin.gif


Kahjuks see enne sügist ekraanile ei jõua ja kas see teema siis neile huvi pakub kui materjal juba muudetud on.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2005 14:20:21 vasta tsitaadiga

Variant oleks ka delfi ... icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 18.07.2005 14:20:46 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
Tanel kirjutas:
info saadetud Ärapanijale icon_biggrin.gif


Kahjuks see enne sügist ekraanile ei jõua ja kas see teema siis neile huvi pakub kui materjal juba muudetud on.
Rahvusraamatukogu pidi, mingi hiljutise ajalehesõnumi teadaandel, hakkama internetilehekülgi arhiveerima tulevastele põlvedele säilitamiseks, las siis fikseerib ära taolised kenad moblad icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forumman
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2003




sõnum 18.07.2005 14:43:49 vasta tsitaadiga

jube kahtlane värk icon_wink.gif

Fate kirjutas:
Põhimõtteliselt on nii, läksin mozillaga just vaatama ühe mobla MINGIT iseloomustust või värki, ja siis enne vaatasin pilte ja võtsin nagu suvalise ja siis tulid need pildi omad. Olen varemgi neid (kusagil mujal) teinud, aga nii hea pole veel olnud, nagu seda ?PID=numbrit vahetasin.

pange number 10 ka. see on ka koom.

Kondiiter kirjutas:
EMT läks lihtsalt üle teist-moodi-lähenevale reklaamile =)
Aga mulle meeldib see versioon.


http://www.kylm.com/mx7k/EMT2.jpg

Ühesõnaga midagi sellist?



irw...peab ikka väga igav olema, et need ca 400 pilti mingis lootuses läba vaadata icon_biggrin.gif

beer_yum.gif


Ra* kirjutas:
Aga palju neid pilte on.. 93 viimane number?

igatahes jah icon_smile.gif päris pull..
ananb ikka leida sellsit asja icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 18.07.2005 15:55:37 vasta tsitaadiga

Kel võimalus, võiks need kuhugi mujale ka ülesriputada - eelpool viidatud lingid juba tühjad icon_sad.gif
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2005 15:59:19 vasta tsitaadiga

sai screenshot tehtud, hiljem upin üles icon_wink.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 18.07.2005 16:01:43 vasta tsitaadiga

Väga kena icon_biggrin.gif Ei, tõsiselt tahaks asja kuskil meediakäras näha icon_biggrin.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2005 16:04:15 vasta tsitaadiga

Njah, issanda loomaaed on kirju, oleks selle peale mu vene keele õpetaja öelnud...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chill
HV kasutaja
chill

liitunud: 08.05.2002




sõnum 18.07.2005 16:17:28 vasta tsitaadiga

jahet, tahaks kah teada mis piltidega tegu? kes neid pilte enne vaatas ja esimese hooga ära ei salvestanud siis vbl saate veel brauseri cahcest või miskisest historyst need kätte?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 18.07.2005 16:22:22 vasta tsitaadiga

Sama siin.
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2005 16:33:30 vasta tsitaadiga

Laurikre kirjutas:
Sama siin.
Laurikre:.



panen kohe siia kaks pilti

kaks näidet piltidest mis seal olid:
http://www.ttt.pri.ee/hv/image_1.jpg
http://www.ttt.pri.ee/hv/image_4.jpg


viimati muutis Max Powers 18.07.2005 16:35:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2005 16:35:01 vasta tsitaadiga

nad ilmselt mu kirja peale koristasid ära kõik icon_cry.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 18.07.2005 16:35:29 vasta tsitaadiga

http://zbx.pri.ee/0data/emt.jpg
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Leidsin midagi vägagi huvitavat/kahtlast EMT lehelt. mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.