Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Koduloomad ja/vs Koduarvuti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2005 22:25:01 Koduloomad ja/vs Koduarvuti vasta tsitaadiga

ei teadnud kuhu teemat lisada ja vähekese mõtlemise järel arvasin et see on kõige parem koht...

juhtus siis lugu minu kassiga ja arvutiga...
pidasime just sõpradega kodus väikest võrgukamoodi asja vms... lihtsalt igavusepeletamiseks...
ja siis keset ööd sai kuuldud mingeid kolinaid, päris mitu korda kohe, kolks-kolks... ei jagand matsu ära, arvasin et kuulen midagi valesti...aga siis sõbermärkas et kass olevat 80*80 korpuselisaventilaatoriga tutvust teinud... muudkui toppis oma käppa vendi vahele ja süda ei annud rahu, isegi õnnestus tal vent kinnihoidmise teel kinni pidada, vot , saan varsti IT-tehnikust kassi endale...icon_biggrin.gif

ööjooksul oli kass veel palju pahandust teinud... monitori oli NUPUST käpaga kogemata vist kinnivajutanud... ja sõbral suutis ta arvuti kinni panna...

kuid millegipärast ei julgend kass enam hommikul sinna tuppa minna kus öösel "nalja" teind oli... ei tea miks, aga isegi kõigeväiksemagi järsu liigutuse peale kass ehmatas ja jooksis minema:D tutvus vist WIN'iga:D 8)
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 05.03.2005 22:28:28 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
win on jah hirmutav .
( Isegi minu vanaema on seda üelnud icon_wink.gif )
Laurikre..

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2005 22:33:02 vasta tsitaadiga

minul isa küsis kas arvutit WIN'ita ei saa käivitada, et win pidavat täielik jura olema:D
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 05.03.2005 22:43:20 vasta tsitaadiga

clemm, Miks ei saa saab ju ikka . ( Nt. linux tux.gif näol)
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt


viimati muutis Laurikre 05.03.2005 22:44:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Celion
HV kasutaja
Celion

liitunud: 31.10.2002




sõnum 05.03.2005 22:43:49 vasta tsitaadiga

Närilised on palju toredamad. Kaablid näritakse muudkui läbi, nii et kogenumad inimesed hoiavad endal kõigist asjadest teist komplekti varuks. Ja omast kogemusest tean, kui tore on, kui rott üle klaviatuuri jookseb ja shutdown-nupu peale astub. Eriti kui parajasti mingi töö käsil on ja viimati väga ammu salvestatud icon_smile.gif Samuti suudab mingil põhjusel meie koer pidevalt kaablitesse takerduda, kuigi ta üsna suur ja juhtmed reeglina seina ääres.

Samas oli ühel tuttaval näiteks kass, kellele meeldis ekraanil liikuvat kursorit taga ajada. Sama mäng edasijõudnutele - hiirt liigutatakse ka ise.

_________________
Ostan Roger Zelazny "Amberi kroonikad" (soovitatavalt eesti keeles).
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2005 22:55:42 vasta tsitaadiga

Celion,
tsitaat:

Samas oli ühel tuttaval näiteks kass, kellele meeldis ekraanil liikuvat kursorit taga ajada



irf, minu kassile meeldib ka seda sama teha... võib istuda nii u 1-2 tundi molu kõrval ja vaadata kuidas ma netis ringi tolknen icon_biggrin.gif vahel ajab ikka närvi küll kui istub otse monitori ette ja ei kavatsegi liigutada, kui aga liigutad siis tuleb tagasi ja kaitseb oma kohta hammastega icon_biggrin.gif

Laurikre,
tsitaat:

Miks ei saa saab ju ikka . ( Nt. linux tux.gif.gif näol)


toda ka, aga jah, näiteks ükskord WIN'i peale pannes ütles, " mis sa tasti ikka peale paned, teeb arvuti aeglasemaks" icon_biggrin.gif tark jutt:D
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 05.03.2005 23:06:26 vasta tsitaadiga

mul klassivennal on ka hea kass. ükskord kui tema pool käisin, oli ta kassil vist jooksuaeg. ma seal pelasin midagi, nfsu2 vist ja ta tuli monitori ette, ajas saba püsti ja hakkas ennast vastu monitori sügama. eriti hea oli mängida ju kui autot ei näe. st poolt ekraani.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2005 23:10:30 vasta tsitaadiga

Raid0 kirjutas:
tuli monitori ette, ajas saba püsti ja hakkas ennast vastu monitori sügama.
hõõrus ennast staatilist elektrit täis ja siis läks korpust hõõruma...
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 05.03.2005 23:13:55 vasta tsitaadiga

Etsike, icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 05.03.2005 23:16:12 vasta tsitaadiga

ei läinud, lendas toast välja ja uks kinni icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maoloputus
HV kasutaja
maoloputus

liitunud: 23.06.2004




sõnum 05.03.2005 23:48:16 vasta tsitaadiga

Mul sõbra kass magas monitori peal. Ühel päeval käis väike paugukene ja enam polnud monitori icon_biggrin.gif.Tekkis ka väike leek kuid õnneks sai kiirelt kustutatud.
Kass jäi terveks, viuhh, aga tüübil polnud enam arvutit mitu aastat(ei osand monitori vist osta). icon_biggrin.gif Põhjus on käega katsutav, lülitage monitor sisse ja katsuge
seda pealt ja tunnete põhjust mx kassile <meeldis> monitor icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 00:40:12 vasta tsitaadiga

noh, hea soe koht kus magada ju:D

ml arvuti lauapeal külglahti ka ja, vahel ikka kass läheb uurib ninaga prose venti või midagi sellist, päris naljakas on vaadata... aga võimalusel hoian ta arvutist eemale ja ööseks ikka külg ette:D, ei tea seda kassi midagi, muidu ommikul ärkad üles ja leiad väikse loigu videokaarti vms asja pealt:D
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 01:12:17 vasta tsitaadiga

hm kass ajab mõnel siis hiire kursorit taga... Kas ta küüntega monitori ära ei kriibi? erini huvitav oleks näha kuda kass LCD monitorile küüned taha ajab icon_eek.gif
Ja kas kass haiget ei saa kui käpa venti pistab? Mul käivad vahets ventid selliste pööretega, et ei julgeks küll oma näppe sinna pista. Sellepärast peavadki ventidle nn "trellid" ees olema.
Endal kass närib juhtmeid. Sellepärast ta kunagi arvutiligi ei saagi icon_lol.gif muidu pärast kõik juhtmed auke täis icon_neutral.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 01:42:12 vasta tsitaadiga

Sõbranna rottid närisid arvuti taga olevad kõik kaablid/juhtmed läbi, kus oli paanika, et rotid surevad ära - mürgised ühendid, aga rotid jäid ellu ja närivad juhtmeid edasi, tundub, et neile see lause meeldib, saavad sealt vajalikke vitamiine 8) .
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 01:45:27 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
Sõbranna rottid närisid arvuti taga olevad kõik kaablid/juhtmed läbi, kus oli paanika, et rotid surevad ära - mürgised ühendid, aga rotid jäid ellu ja närivad juhtmeid edasi, tundub, et neile see lause meeldib, saavad sealt vajalikke vitamiine 8) .


Rott sööb kõike mis talle meeldib icon_lol.gif Võipolla kartsid ka Widowsi ja närisid juhtmed läbi et win enam ellu ei ärkaks icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TitaNiuz
HV kasutaja


liitunud: 23.03.2003




sõnum 06.03.2005 01:51:15 vasta tsitaadiga

Õe mini-jänest lastakse mõnikord puurist välja korterisse jooksma. Talle ikka meeldivad need nurgad, kus saab rahulikult kükitada. Üks nurkadest oli arvutinurk, kus juhtmed laiali ja segamini, nagu tuulepesa. Loom oli tutvust teinud just toitejuhtmega ja veel niimoodi, et maanduse oli läbi närind. Nüüd valvatakse rohkem teda.

Juhe sai parandatud 8)

_________________
Meet my two friends: Smith & Wesson...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 06.03.2005 01:59:08 vasta tsitaadiga

enda kass tavaliselt tuleb hõõrub enast mööda monitori icon_lol.gif või astub klaveri peale
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Innu-
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 06.03.2005 02:05:15 vasta tsitaadiga

Minu koer ajab ekraanil hiirt taga. Mul hästi-hästi väike koer. Igatahes kui ma kursori tema juurde tõmban siis hakkab kartma kah. Yhe korra haukus päris mitu minutit selle peale. Klaviatuuril meeldib koduloomadel miskipärast magada kah.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeNtSiK
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 02:07:03 vasta tsitaadiga

yks kord olin sõbra juures kellel on kass ja see kass tahtis hirmsasti ronida arvuti kasti kui ma olin selle lahti võtnud, graafikakaarti vahetada. Hiljem lõi ta mul prillid eest käpaga. Istus monitori peal kui ma coyote linuxit confisin ja kui tahtnud hästi töötada see linux(võrkar tegelt), siis lõi mul prillid eest. (ta tahtis vist öelda: krdi noob, kao minema, kui ei oska midagi teha !) icon_lol.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asus_cusl2
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004




sõnum 06.03.2005 02:51:50 vasta tsitaadiga

innu5 kirjutas:
Minu koer ajab ekraanil hiirt taga. Mul hästi-hästi väike koer. Igatahes kui ma kursori tema juurde tõmban siis hakkab kartma kah. Yhe korra haukus päris mitu minutit selle peale. Klaviatuuril meeldib koduloomadel miskipärast magada kah.


Näita korale arvutis teiste koerte pilte. Vaata mis juhtub. Minu oma üritas seina pealt peeglit nimodi maha murda.
Nja WIN on tõesti paha loom. icon_biggrin.gif
Mu sõbral rändasid rotid ööse arvuti sees ringi(junnidest oli näha). Tahtsid rammide vahele sooja pesakest äkki teha? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 11:09:56 vasta tsitaadiga

irf:D ... ei noh.. selgub et WIN on ka loomade vaenlane icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 11:24:15 vasta tsitaadiga

Väga naljakad lood ma ütleks icon_biggrin.gif
Nüüd tahaks küll endale kassi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 12:51:25 vasta tsitaadiga

clemm kirjutas:

ei teadnud kuhu teemat lisada ja vähekese mõtlemise järel arvasin et see on kõige parem koht...

kuna sa otsida ei viitsinud, siis toon sulle mõned näited, kuhu oleks võinud oma posti vabalt lisada:

kass ja läppar
kass terroriseerib
teie õnnetused arvutiga

ei ole vist erilist geniaalsust vaja, et otsinguks on kasutatud sõna "kass"
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
graaf
HV kasutaja
graaf

liitunud: 18.03.2002




sõnum 06.03.2005 13:29:25 vasta tsitaadiga

link :: tõuk4

piiksu

irmsasti meeldib talle telekast linnusaateid vaadata ja aegajalt telku taga kaemas käia, et kuhu nad lendavad


viimati muutis graaf 08.03.2005 16:33:28, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 14:02:02 vasta tsitaadiga

graaf, tõeline IT kass thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 06.03.2005 14:26:01 vasta tsitaadiga

muidu ta jälgig ekraani ja teeb katseid mis juhtub kui tõsta käpp siit kohast siia ja kui ma ennast ümber pööran, mida see asi siis teeb aga seal pildil ta poseerib hetkel icon_lol.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 15:34:37 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K_
HV kasutaja
K_

liitunud: 22.07.2004




sõnum 06.03.2005 16:31:41 vasta tsitaadiga

emh....uskuge v6i mitte,lasin ykskord roti laua peale uurima ja läks oma jalakestega klaveri peale ja kirjutas sõna "koll" alguses oli ypris naljaks kuigi ex ta juhus oli vist icon_smile.gif
_________________
Maha Pronkssõdur!1!!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 16:33:29 vasta tsitaadiga

eks jah..
huvitav, ma siis just avastasin et mul kass vist on suur F1 (vormel)'i fänn:D...
muudkui ajab käpaga mööda telekaekraani autosid taga, käib ümber teleka, ja ei jaga matsu ära, kuhu need autod kaovad:D
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-mrt-
HV vaatleja
-mrt-

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.03.2005 18:54:09 vasta tsitaadiga

clemm kirjutas:
eks jah..
huvitav, ma siis just avastasin et mul kass vist on suur F1 (vormel)'i fänn:D...
muudkui ajab käpaga mööda telekaekraani autosid taga, käib ümber teleka, ja ei jaga matsu ära, kuhu need autod kaovad:D


Sellega tuleb meelde, et enda kass vaatas ka ükskord suure huviga F1'te. Päris käpaga taga ei ajanud, aga pea käis küll möödasõitvate autodega samas taktis (istus täpselt teleka juures, umbes kümme senti ekraanist).

_________________
A good discussion is like a miniskirt; Short enough to pertain interest and long enough to cover the subject.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 20:20:44 vasta tsitaadiga

Mu kassile meeldib iseseisvalt telekat vaadata.icon_razz.gif Nimelt, pult on diivani peal ja tihtipeale kui koju tulen, siis jälle telekas käib ja kass vaatab telekat.
Ja siis talle meeldib ka internetis surfata ja msnis rääkida.icon_biggrin.gif On ta mul hiirega firefoxi nupule pihta saanud, mis on quick launchis.:S Ja msnis on inimestele sõnumeid saatnud, vastuseks on tulnud wtf? ja värki.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 20:25:52 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
Mu kassile meeldib iseseisvalt telekat vaadata.icon_razz.gif Nimelt, pult on diivani peal ja tihtipeale kui koju tulen, siis jälle telekas käib ja kass vaatab telekat.
Ja siis talle meeldib ka internetis surfata ja msnis rääkida.icon_biggrin.gif On ta mul hiirega firefoxi nupule pihta saanud, mis on quick launchis.:S Ja msnis on inimestele sõnumeid saatnud, vastuseks on tulnud wtf? ja värki.icon_biggrin.gif


IT tehnik (karvane ja kohev). Aga loodan et arvuti sisu puutuma ei lähe. Kass ju hea elektri tekitaja icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 20:52:26 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
MiXeR kirjutas:
Mu kassile meeldib iseseisvalt telekat vaadata.icon_razz.gif Nimelt, pult on diivani peal ja tihtipeale kui koju tulen, siis jälle telekas käib ja kass vaatab telekat.
Ja siis talle meeldib ka internetis surfata ja msnis rääkida.icon_biggrin.gif On ta mul hiirega firefoxi nupule pihta saanud, mis on quick launchis.:S Ja msnis on inimestele sõnumeid saatnud, vastuseks on tulnud wtf? ja värki.icon_biggrin.gif


IT tehnik (karvane ja kohev). Aga loodan et arvuti sisu puutuma ei lähe. Kass ju hea elektri tekitaja icon_rolleyes.gif


Muide ta on käinud seal, paras kõndiv antistaatiline pomm on.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 06.03.2005 21:04:52 vasta tsitaadiga

Mu kass ei julge enam mu lähedalegi tulla.. Ükskord olin teises toas ja kuulsin, et ilge laks käis.. Jooksin kähku kohale ja vaatasin, et kõllid laua pealt maha lennanud (Kahju kõigest ~50 eequ).. Kass sai parja tuusti ja ei tulnud enam paar nädalat siia... Ja siis yxkord laenasin sõbrale plaadikarpe ja enda plaadid olid lihtsalt laua otsas hunnikus.. Kass tark muidugi läks nende peale magama ja hommikuks olid kõik plaadid maas ja paljud puruks icon_cry.gif ... Näris ka yxkord kõlli ja mikri juhtmed läbi icon_biggrin.gif Pärast oli õhtu otsa tegevust, et need kinni lappida.. icon_rolleyes.gif icon_evil.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 06.03.2005 21:10:40 vasta tsitaadiga

Marduuhin,
tsitaat:
õhtu otsa tegevust, et need kinni lappida..
thumbs_up.gif
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 21:14:03 vasta tsitaadiga

eh, selgub et kõigerohkem kurja teevadgi millegi pärast kassid...
hea et mul koera toas ei ole, muidu oleks asi ikka päris hull icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 21:16:15 vasta tsitaadiga

Eks ma selle pärast kassi ei tahagi et nad nii lollid on, koer on igatahes etem.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 21:22:09 vasta tsitaadiga

Etsike kirjutas:
Eks ma selle pärast kassi ei tahagi et nad nii lollid on, koer on igatahes etem.


kass ei ole üldse loll. Igatahes targem kui koer. Kassile lihtsalt meeldib asju uurida ja vaadata kuda peremees/naine pärast kõike seda segadust kokku korjab icon_lol.gif Pealegi kassil meeldib soojapeal magada sellepärast arvuti ja monitor meeldivadki. Ja kõrgemal kohal magades parem ülevaade oma "alamatest"

Koera loetakse inimese truuks alamaks (sõbraks) kes on välja treenitud. Aga kass on inimesest üle. Teeb mis tahab ja püüa sa teda treenida icon_lol.gif icon_lol.gif ning kamandada
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 21:24:49 vasta tsitaadiga

angel,
nojah, aga nii nagu on ka inimesi on ka erinevate iseloomudega kasse... mõni muudkui pahandust teeb ja mõni haigutab niisama toa nurgas...
aga jah, see oleneb ka peremehest/naisest
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 21:31:14 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Etsike kirjutas:
Eks ma selle pärast kassi ei tahagi et nad nii lollid on, koer on igatahes etem.


kass ei ole üldse loll. Igatahes targem kui koer. Kassile lihtsalt meeldib asju uurida ja vaadata kuda peremees/naine pärast kõike seda segadust kokku korjab icon_lol.gif Pealegi kassil meeldib soojapeal magada sellepärast arvuti ja monitor meeldivadki. Ja kõrgemal kohal magades parem ülevaade oma "alamatest"

Koera loetakse inimese truuks alamaks (sõbraks) kes on välja treenitud. Aga kass on inimesest üle. Teeb mis tahab ja püüa sa teda treenida icon_lol.gif icon_lol.gif ning kamandada


Magada neile meeldib ja kõrgel ja soojas, mul siin ahjuküttega korter ja kass magab ahju otsas.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 21:31:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Teeb mis tahab ja püüa sa teda treenida ning kamandada



Mõned tsitaadid:
Dogs have owners, Cats have staff.
As every cat owner knows, nobody ownes a cat
People who hate cats, will come back as mice in their next life.

Veel


viimati muutis Max Powers 06.03.2005 21:32:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 21:32:20 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
tsitaat:

Teeb mis tahab ja püüa sa teda treenida ning kamandada



Mõned tsitaadid:
Dogs have owners, Cats have staff.
As every cat owner knows, nobody ownes a cat
People who hate cats, will come back as mice in their next life.



thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asus_cusl2
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004




sõnum 06.03.2005 21:32:57 vasta tsitaadiga

angel, Kassid on äkki liiga lollid, et neile midagi selgeks teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 21:33:51 vasta tsitaadiga

jutt läheb küll kassidele üle aga jah, mul on näiteks onu kes kohutavalt kardab, rõhutan KARDAB kasse.. kas teeb kass mingi äkilise liigutuse vms, ta kardab...
algul tema lapsed ka kartsid aga nad on juba kassiga ära harjunud ja julgevad ka pai teha:D
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maoloputus
HV kasutaja
maoloputus

liitunud: 23.06.2004




sõnum 06.03.2005 21:34:25 vasta tsitaadiga

ei kassid on targad aint nii kaua kuni ise tahavad! Nad saavad kõigega hakkama aga kui ei taha siis on eriti abitud ja lollid icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.03.2005 21:37:08 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
tsitaat:

Teeb mis tahab ja püüa sa teda treenida ning kamandada



Mõned tsitaadid:
Dogs have owners, Cats have staff.
As every cat owner knows, nobody ownes a cat
People who hate cats, will come back as mice in their next life.

Veel


icon_lol.gif minu vanavanemate kass suutis arvutile resa teha
ja lõppkokkuvõtteks oskas ta Arvuti veel täielikult kinni panna
mis sest et tal kulus nende mõlema asja jaoks 9h icon_razz.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 21:38:48 vasta tsitaadiga

Koer on loll: ütled istu, kore istub, ütle haug koer haugub.
Kass aga tark: ütled istu, kass vaatab et istu ise kui tahad ega ta loll peast ei ole et alamad teda kamandama hakkavad icon_lol.gif

Koera saab ka toiduba narrida ja igasugu asju tegema panna. Kass vaatab pealt kuda inimene üritab midagi teda tegema panna ja muudkui tõmbleb toidupalakesega.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 21:59:19 vasta tsitaadiga

Täna olin sõbra juures ja tal on aknaga korpus ja koduloomaks jänes, jänes tahab ventikale käppa vahele panna, aga plexiklaas ees mis takistab, niimoodi tegi ta seal ~ 30 minutit, siis läks oma puuri tagasi sõi jäi magama, natukese ajapärast sama jama, seda oli natuke naljakas vaadata thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martn
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2003




sõnum 06.03.2005 22:02:20 vasta tsitaadiga

olin võrgutehnik ja panin uue kliendi päeval tööle, kõik oli ok. õhtul hakkan ära minema selle maja juurest, kui sama tegelane tuleb, et ei tööta...ei töötandki...tester ka ei näidanud midagi...
olin juba leppinud kaabli täies mahus vahetamisega, kui miskil imelikul põhjusel hakkasin korterisisest kaablit uurima....koer oli kapi taganakaablist parasjagu lõuatäie kaablit pihta pannud(7-10cm), kaablitykk leiti ka mõned minutid hiljem...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2005 22:05:48 vasta tsitaadiga

irf icon_biggrin.gif .. parajad IT-tehnikud nad on:D
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Koduloomad ja/vs Koduarvuti mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.