|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
05.03.2005 22:25:01
Koduloomad ja/vs Koduarvuti |
|
|
ei teadnud kuhu teemat lisada ja vähekese mõtlemise järel arvasin et see on kõige parem koht...
juhtus siis lugu minu kassiga ja arvutiga...
pidasime just sõpradega kodus väikest võrgukamoodi asja vms... lihtsalt igavusepeletamiseks...
ja siis keset ööd sai kuuldud mingeid kolinaid, päris mitu korda kohe, kolks-kolks... ei jagand matsu ära, arvasin et kuulen midagi valesti...aga siis sõbermärkas et kass olevat 80*80 korpuselisaventilaatoriga tutvust teinud... muudkui toppis oma käppa vendi vahele ja süda ei annud rahu, isegi õnnestus tal vent kinnihoidmise teel kinni pidada, vot , saan varsti IT-tehnikust kassi endale...
ööjooksul oli kass veel palju pahandust teinud... monitori oli NUPUST käpaga kogemata vist kinnivajutanud... ja sõbral suutis ta arvuti kinni panna...
kuid millegipärast ei julgend kass enam hommikul sinna tuppa minna kus öösel "nalja" teind oli... ei tea miks, aga isegi kõigeväiksemagi järsu liigutuse peale kass ehmatas ja jooksis minema:D tutvus vist WIN'iga:D 8)
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
05.03.2005 22:28:28
|
|
|
win on jah hirmutav .
( Isegi minu vanaema on seda üelnud )
Laurikre..
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
05.03.2005 22:33:02
|
|
|
| minul isa küsis kas arvutit WIN'ita ei saa käivitada, et win pidavat täielik jura olema:D
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
05.03.2005 22:43:20
|
|
|
clemm, Miks ei saa saab ju ikka . ( Nt. linux näol)
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
viimati muutis Laurikre 05.03.2005 22:44:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celion
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2002
|
05.03.2005 22:43:49
|
|
|
Närilised on palju toredamad. Kaablid näritakse muudkui läbi, nii et kogenumad inimesed hoiavad endal kõigist asjadest teist komplekti varuks. Ja omast kogemusest tean, kui tore on, kui rott üle klaviatuuri jookseb ja shutdown-nupu peale astub. Eriti kui parajasti mingi töö käsil on ja viimati väga ammu salvestatud Samuti suudab mingil põhjusel meie koer pidevalt kaablitesse takerduda, kuigi ta üsna suur ja juhtmed reeglina seina ääres.
Samas oli ühel tuttaval näiteks kass, kellele meeldis ekraanil liikuvat kursorit taga ajada. Sama mäng edasijõudnutele - hiirt liigutatakse ka ise.
_________________ Ostan Roger Zelazny "Amberi kroonikad" (soovitatavalt eesti keeles). |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
05.03.2005 22:55:42
|
|
|
Celion,
| tsitaat: |
Samas oli ühel tuttaval näiteks kass, kellele meeldis ekraanil liikuvat kursorit taga ajada
|
irf, minu kassile meeldib ka seda sama teha... võib istuda nii u 1-2 tundi molu kõrval ja vaadata kuidas ma netis ringi tolknen vahel ajab ikka närvi küll kui istub otse monitori ette ja ei kavatsegi liigutada, kui aga liigutad siis tuleb tagasi ja kaitseb oma kohta hammastega
Laurikre,
| tsitaat: |
Miks ei saa saab ju ikka . ( Nt. linux .gif näol) |
toda ka, aga jah, näiteks ükskord WIN'i peale pannes ütles, " mis sa tasti ikka peale paned, teeb arvuti aeglasemaks" tark jutt:D
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
05.03.2005 23:06:26
|
|
|
| mul klassivennal on ka hea kass. ükskord kui tema pool käisin, oli ta kassil vist jooksuaeg. ma seal pelasin midagi, nfsu2 vist ja ta tuli monitori ette, ajas saba püsti ja hakkas ennast vastu monitori sügama. eriti hea oli mängida ju kui autot ei näe. st poolt ekraani.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
05.03.2005 23:10:30
|
|
|
| Raid0 kirjutas: |
| tuli monitori ette, ajas saba püsti ja hakkas ennast vastu monitori sügama. |
hõõrus ennast staatilist elektrit täis ja siis läks korpust hõõruma...
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
05.03.2005 23:13:55
|
|
|
Etsike,
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
05.03.2005 23:16:12
|
|
|
ei läinud, lendas toast välja ja uks kinni
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maoloputus
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2004
|
05.03.2005 23:48:16
|
|
|
Mul sõbra kass magas monitori peal. Ühel päeval käis väike paugukene ja enam polnud monitori .Tekkis ka väike leek kuid õnneks sai kiirelt kustutatud.
Kass jäi terveks, viuhh, aga tüübil polnud enam arvutit mitu aastat(ei osand monitori vist osta). Põhjus on käega katsutav, lülitage monitor sisse ja katsuge
seda pealt ja tunnete põhjust mx kassile <meeldis> monitor
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
06.03.2005 00:40:12
|
|
|
noh, hea soe koht kus magada ju:D
ml arvuti lauapeal külglahti ka ja, vahel ikka kass läheb uurib ninaga prose venti või midagi sellist, päris naljakas on vaadata... aga võimalusel hoian ta arvutist eemale ja ööseks ikka külg ette:D, ei tea seda kassi midagi, muidu ommikul ärkad üles ja leiad väikse loigu videokaarti vms asja pealt:D
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
06.03.2005 01:12:17
|
|
|
hm kass ajab mõnel siis hiire kursorit taga... Kas ta küüntega monitori ära ei kriibi? erini huvitav oleks näha kuda kass LCD monitorile küüned taha ajab
Ja kas kass haiget ei saa kui käpa venti pistab? Mul käivad vahets ventid selliste pööretega, et ei julgeks küll oma näppe sinna pista. Sellepärast peavadki ventidle nn "trellid" ees olema.
Endal kass närib juhtmeid. Sellepärast ta kunagi arvutiligi ei saagi muidu pärast kõik juhtmed auke täis
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
06.03.2005 01:42:12
|
|
|
| Sõbranna rottid närisid arvuti taga olevad kõik kaablid/juhtmed läbi, kus oli paanika, et rotid surevad ära - mürgised ühendid, aga rotid jäid ellu ja närivad juhtmeid edasi, tundub, et neile see lause meeldib, saavad sealt vajalikke vitamiine 8) .
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
06.03.2005 01:45:27
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
| Sõbranna rottid närisid arvuti taga olevad kõik kaablid/juhtmed läbi, kus oli paanika, et rotid surevad ära - mürgised ühendid, aga rotid jäid ellu ja närivad juhtmeid edasi, tundub, et neile see lause meeldib, saavad sealt vajalikke vitamiine 8) . |
Rott sööb kõike mis talle meeldib Võipolla kartsid ka Widowsi ja närisid juhtmed läbi et win enam ellu ei ärkaks
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TitaNiuz
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2003
|
06.03.2005 01:51:15
|
|
|
Õe mini-jänest lastakse mõnikord puurist välja korterisse jooksma. Talle ikka meeldivad need nurgad, kus saab rahulikult kükitada. Üks nurkadest oli arvutinurk, kus juhtmed laiali ja segamini, nagu tuulepesa. Loom oli tutvust teinud just toitejuhtmega ja veel niimoodi, et maanduse oli läbi närind. Nüüd valvatakse rohkem teda.
Juhe sai parandatud 8)
_________________ Meet my two friends: Smith & Wesson... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
06.03.2005 01:59:08
|
|
|
enda kass tavaliselt tuleb hõõrub enast mööda monitori või astub klaveri peale
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Innu-
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
06.03.2005 02:05:15
|
|
|
| Minu koer ajab ekraanil hiirt taga. Mul hästi-hästi väike koer. Igatahes kui ma kursori tema juurde tõmban siis hakkab kartma kah. Yhe korra haukus päris mitu minutit selle peale. Klaviatuuril meeldib koduloomadel miskipärast magada kah.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KeNtSiK
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2004
|
06.03.2005 02:07:03
|
|
|
yks kord olin sõbra juures kellel on kass ja see kass tahtis hirmsasti ronida arvuti kasti kui ma olin selle lahti võtnud, graafikakaarti vahetada. Hiljem lõi ta mul prillid eest käpaga. Istus monitori peal kui ma coyote linuxit confisin ja kui tahtnud hästi töötada see linux(võrkar tegelt), siis lõi mul prillid eest. (ta tahtis vist öelda: krdi noob, kao minema, kui ei oska midagi teha !)
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asus_cusl2
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
06.03.2005 02:51:50
|
|
|
| innu5 kirjutas: |
| Minu koer ajab ekraanil hiirt taga. Mul hästi-hästi väike koer. Igatahes kui ma kursori tema juurde tõmban siis hakkab kartma kah. Yhe korra haukus päris mitu minutit selle peale. Klaviatuuril meeldib koduloomadel miskipärast magada kah. |
Näita korale arvutis teiste koerte pilte. Vaata mis juhtub. Minu oma üritas seina pealt peeglit nimodi maha murda.
Nja WIN on tõesti paha loom.
Mu sõbral rändasid rotid ööse arvuti sees ringi(junnidest oli näha). Tahtsid rammide vahele sooja pesakest äkki teha?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
06.03.2005 11:09:56
|
|
|
irf:D ... ei noh.. selgub et WIN on ka loomade vaenlane
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
06.03.2005 11:24:15
|
|
|
Väga naljakad lood ma ütleks
Nüüd tahaks küll endale kassi
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
06.03.2005 12:51:25
|
|
|
| clemm kirjutas: |
ei teadnud kuhu teemat lisada ja vähekese mõtlemise järel arvasin et see on kõige parem koht...
|
kuna sa otsida ei viitsinud, siis toon sulle mõned näited, kuhu oleks võinud oma posti vabalt lisada:
kass ja läppar
kass terroriseerib
teie õnnetused arvutiga
ei ole vist erilist geniaalsust vaja, et otsinguks on kasutatud sõna "kass"
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
graaf
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2002
|
06.03.2005 13:29:25
|
|
|
link :: tõuk4
piiksu
irmsasti meeldib talle telekast linnusaateid vaadata ja aegajalt telku taga kaemas käia, et kuhu nad lendavad
viimati muutis graaf 08.03.2005 16:33:28, muudetud 4 korda |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
06.03.2005 14:02:02
|
|
|
graaf, tõeline IT kass .
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
06.03.2005 14:26:01
|
|
|
muidu ta jälgig ekraani ja teeb katseid mis juhtub kui tõsta käpp siit kohast siia ja kui ma ennast ümber pööran, mida see asi siis teeb aga seal pildil ta poseerib hetkel
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K_
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2004
|
06.03.2005 16:31:41
|
|
|
emh....uskuge v6i mitte,lasin ykskord roti laua peale uurima ja läks oma jalakestega klaveri peale ja kirjutas sõna "koll" alguses oli ypris naljaks kuigi ex ta juhus oli vist
_________________ Maha Pronkssõdur!1!! |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
06.03.2005 16:33:29
|
|
|
eks jah..
huvitav, ma siis just avastasin et mul kass vist on suur F1 (vormel)'i fänn:D...
muudkui ajab käpaga mööda telekaekraani autosid taga, käib ümber teleka, ja ei jaga matsu ära, kuhu need autod kaovad:D
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-mrt-
HV vaatleja

liitunud: 08.11.2004
|
06.03.2005 18:54:09
|
|
|
| clemm kirjutas: |
eks jah..
huvitav, ma siis just avastasin et mul kass vist on suur F1 (vormel)'i fänn:D...
muudkui ajab käpaga mööda telekaekraani autosid taga, käib ümber teleka, ja ei jaga matsu ära, kuhu need autod kaovad:D |
Sellega tuleb meelde, et enda kass vaatas ka ükskord suure huviga F1'te. Päris käpaga taga ei ajanud, aga pea käis küll möödasõitvate autodega samas taktis (istus täpselt teleka juures, umbes kümme senti ekraanist).
_________________ A good discussion is like a miniskirt; Short enough to pertain interest and long enough to cover the subject. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
06.03.2005 20:20:44
|
|
|
Mu kassile meeldib iseseisvalt telekat vaadata. Nimelt, pult on diivani peal ja tihtipeale kui koju tulen, siis jälle telekas käib ja kass vaatab telekat.
Ja siis talle meeldib ka internetis surfata ja msnis rääkida. On ta mul hiirega firefoxi nupule pihta saanud, mis on quick launchis.:S Ja msnis on inimestele sõnumeid saatnud, vastuseks on tulnud wtf? ja värki.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
06.03.2005 20:25:52
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
Mu kassile meeldib iseseisvalt telekat vaadata. Nimelt, pult on diivani peal ja tihtipeale kui koju tulen, siis jälle telekas käib ja kass vaatab telekat.
Ja siis talle meeldib ka internetis surfata ja msnis rääkida. On ta mul hiirega firefoxi nupule pihta saanud, mis on quick launchis.:S Ja msnis on inimestele sõnumeid saatnud, vastuseks on tulnud wtf? ja värki. |
IT tehnik (karvane ja kohev). Aga loodan et arvuti sisu puutuma ei lähe. Kass ju hea elektri tekitaja
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
06.03.2005 20:52:26
|
|
|
| angel kirjutas: |
| MiXeR kirjutas: |
Mu kassile meeldib iseseisvalt telekat vaadata. Nimelt, pult on diivani peal ja tihtipeale kui koju tulen, siis jälle telekas käib ja kass vaatab telekat.
Ja siis talle meeldib ka internetis surfata ja msnis rääkida. On ta mul hiirega firefoxi nupule pihta saanud, mis on quick launchis.:S Ja msnis on inimestele sõnumeid saatnud, vastuseks on tulnud wtf? ja värki. |
IT tehnik (karvane ja kohev). Aga loodan et arvuti sisu puutuma ei lähe. Kass ju hea elektri tekitaja  |
Muide ta on käinud seal, paras kõndiv antistaatiline pomm on.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
06.03.2005 21:04:52
|
|
|
Mu kass ei julge enam mu lähedalegi tulla.. Ükskord olin teises toas ja kuulsin, et ilge laks käis.. Jooksin kähku kohale ja vaatasin, et kõllid laua pealt maha lennanud (Kahju kõigest ~50 eequ).. Kass sai parja tuusti ja ei tulnud enam paar nädalat siia... Ja siis yxkord laenasin sõbrale plaadikarpe ja enda plaadid olid lihtsalt laua otsas hunnikus.. Kass tark muidugi läks nende peale magama ja hommikuks olid kõik plaadid maas ja paljud puruks ... Näris ka yxkord kõlli ja mikri juhtmed läbi Pärast oli õhtu otsa tegevust, et need kinni lappida..
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
06.03.2005 21:10:40
|
|
|
Marduuhin,
| tsitaat: |
| õhtu otsa tegevust, et need kinni lappida.. |
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
06.03.2005 21:14:03
|
|
|
eh, selgub et kõigerohkem kurja teevadgi millegi pärast kassid...
hea et mul koera toas ei ole, muidu oleks asi ikka päris hull
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
06.03.2005 21:16:15
|
|
|
| Eks ma selle pärast kassi ei tahagi et nad nii lollid on, koer on igatahes etem.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
06.03.2005 21:22:09
|
|
|
| Etsike kirjutas: |
| Eks ma selle pärast kassi ei tahagi et nad nii lollid on, koer on igatahes etem. |
kass ei ole üldse loll. Igatahes targem kui koer. Kassile lihtsalt meeldib asju uurida ja vaadata kuda peremees/naine pärast kõike seda segadust kokku korjab Pealegi kassil meeldib soojapeal magada sellepärast arvuti ja monitor meeldivadki. Ja kõrgemal kohal magades parem ülevaade oma "alamatest"
Koera loetakse inimese truuks alamaks (sõbraks) kes on välja treenitud. Aga kass on inimesest üle. Teeb mis tahab ja püüa sa teda treenida ning kamandada
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
06.03.2005 21:24:49
|
|
|
angel,
nojah, aga nii nagu on ka inimesi on ka erinevate iseloomudega kasse... mõni muudkui pahandust teeb ja mõni haigutab niisama toa nurgas...
aga jah, see oleneb ka peremehest/naisest
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
06.03.2005 21:31:14
|
|
|
| angel kirjutas: |
| Etsike kirjutas: |
| Eks ma selle pärast kassi ei tahagi et nad nii lollid on, koer on igatahes etem. |
kass ei ole üldse loll. Igatahes targem kui koer. Kassile lihtsalt meeldib asju uurida ja vaadata kuda peremees/naine pärast kõike seda segadust kokku korjab Pealegi kassil meeldib soojapeal magada sellepärast arvuti ja monitor meeldivadki. Ja kõrgemal kohal magades parem ülevaade oma "alamatest"
Koera loetakse inimese truuks alamaks (sõbraks) kes on välja treenitud. Aga kass on inimesest üle. Teeb mis tahab ja püüa sa teda treenida ning kamandada |
Magada neile meeldib ja kõrgel ja soojas, mul siin ahjuküttega korter ja kass magab ahju otsas.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
06.03.2005 21:31:14
|
|
|
| tsitaat: |
Teeb mis tahab ja püüa sa teda treenida ning kamandada
|
Mõned tsitaadid:
Dogs have owners, Cats have staff.
As every cat owner knows, nobody ownes a cat
People who hate cats, will come back as mice in their next life.
Veel
viimati muutis Max Powers 06.03.2005 21:32:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
06.03.2005 21:32:20
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| tsitaat: |
Teeb mis tahab ja püüa sa teda treenida ning kamandada
|
Mõned tsitaadid:
Dogs have owners, Cats have staff.
As every cat owner knows, nobody ownes a cat
People who hate cats, will come back as mice in their next life. |
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asus_cusl2
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
06.03.2005 21:32:57
|
|
|
angel, Kassid on äkki liiga lollid, et neile midagi selgeks teha
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
06.03.2005 21:33:51
|
|
|
jutt läheb küll kassidele üle aga jah, mul on näiteks onu kes kohutavalt kardab, rõhutan KARDAB kasse.. kas teeb kass mingi äkilise liigutuse vms, ta kardab...
algul tema lapsed ka kartsid aga nad on juba kassiga ära harjunud ja julgevad ka pai teha:D
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maoloputus
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2004
|
06.03.2005 21:34:25
|
|
|
ei kassid on targad aint nii kaua kuni ise tahavad! Nad saavad kõigega hakkama aga kui ei taha siis on eriti abitud ja lollid
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
06.03.2005 21:37:08
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| tsitaat: |
Teeb mis tahab ja püüa sa teda treenida ning kamandada
|
Mõned tsitaadid:
Dogs have owners, Cats have staff.
As every cat owner knows, nobody ownes a cat
People who hate cats, will come back as mice in their next life.
Veel |
minu vanavanemate kass suutis arvutile resa teha
ja lõppkokkuvõtteks oskas ta Arvuti veel täielikult kinni panna
mis sest et tal kulus nende mõlema asja jaoks 9h
_________________ TEL.:56477545 |
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
06.03.2005 21:38:48
|
|
|
Koer on loll: ütled istu, kore istub, ütle haug koer haugub.
Kass aga tark: ütled istu, kass vaatab et istu ise kui tahad ega ta loll peast ei ole et alamad teda kamandama hakkavad
Koera saab ka toiduba narrida ja igasugu asju tegema panna. Kass vaatab pealt kuda inimene üritab midagi teda tegema panna ja muudkui tõmbleb toidupalakesega.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
06.03.2005 21:59:19
|
|
|
Täna olin sõbra juures ja tal on aknaga korpus ja koduloomaks jänes, jänes tahab ventikale käppa vahele panna, aga plexiklaas ees mis takistab, niimoodi tegi ta seal ~ 30 minutit, siis läks oma puuri tagasi sõi jäi magama, natukese ajapärast sama jama, seda oli natuke naljakas vaadata .
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martn
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2003
|
06.03.2005 22:02:20
|
|
|
olin võrgutehnik ja panin uue kliendi päeval tööle, kõik oli ok. õhtul hakkan ära minema selle maja juurest, kui sama tegelane tuleb, et ei tööta...ei töötandki...tester ka ei näidanud midagi...
olin juba leppinud kaabli täies mahus vahetamisega, kui miskil imelikul põhjusel hakkasin korterisisest kaablit uurima....koer oli kapi taganakaablist parasjagu lõuatäie kaablit pihta pannud(7-10cm), kaablitykk leiti ka mõned minutid hiljem...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
06.03.2005 22:05:48
|
|
|
irf .. parajad IT-tehnikud nad on:D
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|