Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6230i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
deface
HV kasutaja
deface

liitunud: 11.06.2004




sõnum 01.03.2005 23:48:29 Nokia 6230i vasta tsitaadiga

Nokia 6230i with high-resolution (208 x 208) screen and built-in 1.3 megapixel camera with a 3 x digital zoom expected in retail in the second quarter of 2005. The video recorder of the Nokia 6230i allows users to record videos of up to one hour, based on the storage of the MMC card included in the sales package. Nokia 6230i has an FM radio with Visual Radio and built-in stereo music player which supports several digital music formats, such as MP3, M4A and AAC. Push to talk technology allows users to connect to others over GPRS, similar to using a walkie-talkie. The triband Nokia 6230i camera phone will be available at an estimated retail price, excluding taxes and subsidies, of 350 EUR.

[/img]
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2005 23:56:29 vasta tsitaadiga

Tundub päris thumbs_up.gif telefon. Mis ta poehind hind ka tulla võiks? Pakun, et alguses ikka 6-7k, hiljem langeb niikuinii.
Hm.. Asi ei ole ju 3G, nii et ülikõrget hinda oodata ei tasu. 3G telefonide osakaal hakkab juba tasapisi suurenema, jäädes siiski veel tühiseks.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2005 23:59:56 vasta tsitaadiga

Nokia 6230 teemas oleme juba sellest telefonist rääkinud.
Ootan selle telefoni kindlasti ära - siis vaatab kas teeb väikese vahetuse ka.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 00:04:07 vasta tsitaadiga

Nokia enda kodulehelt: http://www.nokia.com/nokia/0,,69499,00.html
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 00:28:10 vasta tsitaadiga

kas ekraani enda suurus ka muutunud on või lihtsalt väiksemad pikslid?
edit:
mobile-review saidilt leidsin 6230 ekraani suuruseks 128x128 pixels (27.3x27.3 mm) ja cx65 132x176 pixels (28x42mm). Piltidel tundub, et mõõted on samad i-l ja tavalisel.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 00:33:20 vasta tsitaadiga

Taavi_R, aga "muuda" nupp?

Mõõdud on 6230'ga identsed. Järelikult on ekraani 208x208 piksline resolutsioon saavutatud piksli mõõtmete vähendamise teel, mis peaks tagama veelgi detailsema ja teravama pildi. thumbs_up.gif Ja ei saa mina aru, mida uut on Nokia kodulehel kirjeldatud USB ühenduses. 6230 saab ju samuti DKU-2 kaabli abil USB porti ühendada ja 6230i'l ei ole nt mini-usb porti. Ikka tavaline Pop-Port.

IMO on mõttetu esimese (no OK, teise) asjana öelda, et videot saab teha 1 tund, nagu oleks see tikutopsisuuruse s*ta kvaliteediga udupildi jäädvustamine üks tähtsamaid funktsioone. Piltide kvaliteet peaks olema juba üsna korralik, kuid kas see on ikkagi telefoni juures kõige tähtsam asi?

tsitaat:
Nokia 6230i has an FM radio with Visual Radio

icon_question.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 08:58:38 vasta tsitaadiga

kui see telefon peaks välja tulema, siis 6230 ja analoogsete telefonide hind peaks märgatavalt langema. icon_rolleyes.gif
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 09:51:51 vasta tsitaadiga

See 6230i USB ühendus peaks olema plug'n play, ehk siis lükkad USB porti ja arvuti näeb nagu välist kõvaketast. Üldiselt tundub, et see 6230i on mõeldud vastulöögiks uutele SonyEricssonidele mis eile välja kuulutati: http://www.mobile-review.com/articles/2005/se-103main-en.shtml
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 15:23:47 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
kui see telefon peaks välja tulema, siis 6230 ja analoogsete telefonide hind peaks märgatavalt langema. icon_rolleyes.gif

Ei usu... Küll 6230 ja mõned telefonid veel lükkasid 6100 ja 6610 hindasid alla.
See telefon rohkem nagu 6310´l on i - mudel ka olemas. Sellist suurt hüpet ju eriti ei ole.
Ei tea küll Nokia plaane, aga arvan, et sügiseks/talveks tuleb Nokial ka mõned kõvemad
multimeedia telefonid. 6230i siiski on äriklassi telefon, tal küll on kellad ja viled küljes,
aga see pigem hinna tõstmiseks ja features-listi pikemaks tegemiseks icon_wink.gif
.Scorps. kirjutas:

Mõõdud on 6230'ga identsed. Järelikult on ekraani 208x208 piksline resolutsioon saavutatud piksli mõõtmete vähendamise teel, mis peaks tagama veelgi detailsema ja teravama pildi.

Nagu jutt räägib, 3D menüüd tulevad.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deface
HV kasutaja
deface

liitunud: 11.06.2004




sõnum 02.03.2005 18:09:31 vasta tsitaadiga

kui vaja mingi ülikõva telefon siis oota K750 ja osta minu meelest tuleb parimatest parim
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 18:27:59 vasta tsitaadiga

K750 on ju kole icon_smile.gif Ei saagi enam aru kas on digikaamera või telefon.
Endale mul küll ei ole vaja kaameraid ja taolisi lisavidinaid. Ei kasuta
neid pea üldse. Ühekorra koolis sai proovitud pilti teha, aga rohkem
küll ei ole.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 21:12:27 vasta tsitaadiga

deface'il õigus. Hetkel non-smartphone'idest on K750 kõige kõvem mis välja kuulutatud. Disain võib meeldida või mitte, mulle selline lihtne klassikaline disain meeldib. See mis sa Taavi korra koolis proovisid tõenäoliselt on kaugel sellest mida K750 võimaldab, tal on juba 2MP kaamera, millel automaatne teravustamine ja isegi zoom (see küll suht mõttetu). Ehk siis selle kaameraga tehtud prinditud pilti ja tavalise digiga tehtud prinditud pilti võrreldes peab juba silmi pingutama et vahet teha, kumb on kumb.

Ka mina ise ei osta telefoni lähtuvalt kaamerast (muidu poleks ma ju T630 ostnud!), kuid K750 ülejäänud omadused on tasemel. Olen mitmetes välismaa foorumites lugenud võrdlevaid postitusi K750 vs 6230i, kuid alati on tulemus lõpptulemus olnud ühene...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003




sõnum 02.03.2005 21:24:47 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
deface'il õigus. Hetkel non-smartphone'idest on K750 kõige kõvem mis välja kuulutatud. Disain võib meeldida või mitte, mulle selline lihtne klassikaline disain meeldib. See mis sa Taavi korra koolis proovisid tõenäoliselt on kaugel sellest mida K750 võimaldab, tal on juba 2MP kaamera, millel automaatne teravustamine ja isegi zoom (see küll suht mõttetu). Ehk siis selle kaameraga tehtud prinditud pilti ja tavalise digiga tehtud prinditud pilti võrreldes peab juba silmi pingutama et vahet teha, kumb on kumb.

Ka mina ise ei osta telefoni lähtuvalt kaamerast (muidu poleks ma ju T630 ostnud!), kuid K750 ülejäänud omadused on tasemel. Olen mitmetes välismaa foorumites lugenud võrdlevaid postitusi K750 vs 6230i, kuid alati on tulemus lõpptulemus olnud ühene...


Hinnavahe on ka ikka suur, 6230i hind kujuneb 350 dollarit, mis on midagi 4200 eek, K750 on vast 7k ?

beer_yum.gif

Maksta 3k juurde ,et pilt suurem ja pisike välk ja fookus ? icon_rolleyes.gif

IMO 6230i ikka ilusam kui K750

edit: Sellise raha eest millega K750 myyakse oleks kasulikum juba smartphone vaadata.

beer_yum.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 23:10:13 vasta tsitaadiga

yellowboost kirjutas:

6230i hind kujuneb 350 dollarit, mis on midagi 4200 eek

Loe tähelepanelikumalt!
deface @ esimene postitus kirjutas:

The triband Nokia 6230i camera phone will be available at an estimated retail price, excluding taxes and subsidies, of 350 EUR.

350 eurole (mitte $) lisanduvad veel transport ja muud maksud. Tegelik hind tuleb minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt kuskil 6-8k.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2005 23:48:37 vasta tsitaadiga

Minule on meediast mulje jäänud et ennustatav hind K750 jaoks on 450€ ja 6230i 350€, kusjuures K750 kohta peetakse nimetatut letihinnaks ja 6230i oma nagu Scorps nimetas siis ilma maksudeta puhtalt tehasest väljamüügi hind. Need mis yellowboost välja tõi polnud ainukesed vahed nendel telefonidel.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2005 00:31:22 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
deface'il õigus. Hetkel non-smartphone'idest on K750 kõige kõvem mis välja kuulutatud. Disain võib meeldida või mitte, mulle selline lihtne klassikaline disain meeldib. See mis sa Taavi korra koolis proovisid tõenäoliselt on kaugel sellest mida K750 võimaldab, tal on juba 2MP kaamera, millel automaatne teravustamine ja isegi zoom (see küll suht mõttetu). Ehk siis selle kaameraga tehtud prinditud pilti ja tavalise digiga tehtud prinditud pilti võrreldes peab juba silmi pingutama et vahet teha, kumb on kumb.

Kaamera mobiiltelefonile on halb leiutis icon_smile.gif
Ei ei ei ... 2MP digikaamerat (nt. Canon A60) ja teledoni K750 ei saa võrrelda. Canonil võib veel
pildi välja printida, aga telefoniga tehtud pilt on nagu on. Siin tuleb mängu sensori suurus ja optika.
Zoom ei ole mingi uus asi ju. Paljudel on telefonidel on selline asi olemas.
Mis asi on automaatne teravustamine? Kas minu Nokia 6230 seda siis ei ole? -Minu arust ju on. Kui ma
liigutan telefoni hästi ligidale millelegi, siis ta teravustab selle ära. Kui suunan maastiku, siis teravustab ka selle ära.

Mobiil-kaamera jääb siiski läbu-pildistamiseks icon_wink.gif Loodupilte mida välja printida, need jäävad mängust välja.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2005 00:36:57 vasta tsitaadiga

Taavi_R, osaliselt nõus Sinuga. Minu 6230 teravustab ka pildi ära vastavalt objektile. Kusjuures mõnikord tulevad pildid päris head, kohati ei saa arugi, et pilt on telefoniga tehtud, kui resolutsiooni mitte arvestada. Halvemates tingimustes on kvaliteet *****. Telefoni imepisikeselt plastläätselt ja paari millimeetri suuruselt sensorilt ei saa ju eriti kvaliteetset pilti loota. Halb leiutis see kaamera just pole, mõnikord on päris kasulik. Digikaameraga seda siiski veel võrrelda ei saa.
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2005 00:55:58 vasta tsitaadiga

Kokkuvõtteks tahaks ma öelda, et 6230i vs K750 on suht mõttetu teema (ise küll osaliselt õhutasin seda). Mina olin Nokia fänn, aga kogemused muutsid arvamust. Kõige tähtsam on, et SonyEricssoni ja Nokia konkurents ajab mõlemaid tegema järjest paremaid telefone ning hoiab hinnad madalal, võitjad oleme meie, lõppkasutajad.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003




sõnum 03.03.2005 01:15:08 vasta tsitaadiga

Nii vabandan oma vigade yle icon_redface.gif


beer_yum.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 06.04.2005 10:46:52 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Kokkuvõtteks tahaks ma öelda, et 6230i vs K750 on suht mõttetu teema (ise küll osaliselt õhutasin seda). Mina olin Nokia fänn, aga kogemused muutsid arvamust. Kõige tähtsam on, et SonyEricssoni ja Nokia konkurents ajab mõlemaid tegema järjest paremaid telefone ning hoiab hinnad madalal, võitjad oleme meie, lõppkasutajad.


Heh. Nokia vs. Ericsson vaidlused on legendaarsed..nagu Intel ja AMD näiteks. Mul on üks sõber kes kellele meeldivad alati vastupdidsed asjad ja nende kahe topicu yle oleme me väga palju vaielnud. Võitjat ei ole kunagi, kuna vaidluse teel ei saa inimese eelistusi muuta icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2005 13:41:08 vasta tsitaadiga

Vaidluste puhul tuleb kasutada reegleid. Muidu tõesti tegemist lihtsalt lahmimisega. Kui on tegu võrdlusega, siis tuleb täpselt määratleda, mida võrreldakse ja mis alustel.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2005 16:52:50 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Tegelik hind tuleb minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt kuskil 6-8k.
emtis olemas hinnaga 5990-. http://mobiiltelefonid.emt.ee/body.php?op=phones&PID=272
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2005 18:38:10 vasta tsitaadiga

Keegi võiks juba HV´s seda müüa icon_smile.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaemka
HV Guru
Kaemka

liitunud: 28.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2005 23:17:18 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Keegi võiks juba HV´s seda müüa icon_smile.gif


olen ka huvitatud. Ei pea eesti keelega olema beer_yum.gif

_________________
GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 263
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Man1
Kreisi kasutaja
Man1

liitunud: 03.03.2003




sõnum 11.04.2005 19:19:56 vasta tsitaadiga

Oleks ka huvitatud.
Vahepeal pakuti foorumis 3k tutikaid?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2005 20:18:33 vasta tsitaadiga

Elisasse pidavat järgmine kuu tulema, hinda ei osatud veel öelda..
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
paulio
HV vaatleja

liitunud: 15.06.2004




sõnum 12.04.2005 13:02:50 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Mobiil-kaamera jääb siiski läbu-pildistamiseks icon_wink.gif Loodupilte mida välja printida, need jäävad mängust välja.


Põhimõtteliselt on Sul õigus aga minu arust on 6630-ga (1.3M) tehtud pildid juba päris kobedad, või mis arvate?

Ise tegin, midagi muutnud ei ole. Nii nagu telefonist välja tulid. Värvid on kohati küll imelikud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 14:54:28 vasta tsitaadiga

OK, Chronose 6MP kaamera teeb sama häid icon_wink.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 18:07:19 vasta tsitaadiga

Man1 kirjutas:
Oleks ka huvitatud.
Vahepeal pakuti foorumis 3k tutikaid?

Teema linki paluks.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 18:56:30 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Man1 kirjutas:
Oleks ka huvitatud.
Vahepeal pakuti foorumis 3k tutikaid?

Teema linki paluks.


Otseselt ei pakutud neid, aga küsiti mis hinda saab nende eest ja tahtjad said oma nime kirje panna vms. aga teemat enam ei eksisteeri igatahes. Suutsin ennast ka nimekirja sokutada, nüüd ootan telefone. Eks siis teeb põhjalikuma review ka.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2005 18:10:27 vasta tsitaadiga

Panin ka ennast nimekirja, aga tüüp kadus ära icon_sad.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2005 18:19:50 vasta tsitaadiga

Kes see tüüp oli?
Ja kas tõesti on see teema kadunud? Ei tea miks?

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2005 21:17:42 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Panin ka ennast nimekirja, aga tüüp kadus ära icon_sad.gif


Ei kadunud, ta elab ise maal ja õpib Tartus, seega saab ainult nädalavahetusel netti. Kui tahad mul tal telefoni nr. olemas.

Kahjuks ei tahaks öelda tüübi nime, aga teema tõesti kadunud, kustutatud. Nime ei tahaks öelda selleks et niguinii on kõik telefonid ära jagatud ja saaks ei tea mis hinna eest seda.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 16:44:26 vasta tsitaadiga

http://mobile-review.com/review/nokia6230i-en.shtml
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaemka
HV Guru
Kaemka

liitunud: 28.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2005 12:38:02 vasta tsitaadiga

tahan ka seda thumbs_up.gif
_________________
GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 263
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2005 20:55:57 vasta tsitaadiga

Ekraan on küll hea. thumbs_up.gif
Kaamera on küll 1 mPix, aga pildikvaliteet on 6230'l parem IMO, kuigi pimedas on mõlemal pilt paksult mürane. Mõnel 6230 pildil ei ole ühtegi märki, mis näitaks, et pilt on tehtud telefoniga, välja arvatud suurus. 6230i pildid olid kõik parajasti mürakad ja värvid polnud ka kõige paremad. thumbs_down.gif Isegi Eldar arvas, et hea VGA kaamera oleks parem olnud.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2005 12:46:18 vasta tsitaadiga

Nii... kohe telefonile järgi icon_wink.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 15.05.2005 14:08:07 vasta tsitaadiga

nendel kaameratel seal telefonide sees pole küll erilist mõtet.
välimus muidu suht huvitav ja klassikaline aga selle hinna (Elionis 5290.- kliendile) eest küll ei ostaks.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2005 15:32:21 vasta tsitaadiga

Telefonide kaamerad on pigem märkmete tegemiseks ja lahedate olukordade salvestamiseks. Näiteks uut mööblit valides oli isegi T630 CIF kaamera suht abiks, 6230 VGA kaamerat olen ka ligi nädal aega katsetand, päevavalges tehtud pilte kõlbaks enamvähem isegi arvutis vaadata, kuid telefon ise oli piisavalt ebamugav mu jaoks, seega valisin T630.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2005 19:25:52 vasta tsitaadiga

http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/albums/userpics/10009/Pardiralli.jpg
6230 kaamera, õige pisut värve sätitud, kas on siis halb pilt?

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2005 19:39:57 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/albums/userpics/10009/Pardiralli.jpg
6230 kaamera, õige pisut värve sätitud, kas on siis halb pilt?


Väga hea pilt, mobiili kohta. "Hea" ja "halb" on fotograafias tegelt ju ülimalt subjektiivsed hinnangud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2005 23:23:05 vasta tsitaadiga

Lasin pardi töötlemata variandi ka. http://img80.echo.cx/img80/9421/pilt0567mq.jpg

Taavi_R kirjutas:
Nii... kohe telefonile järgi icon_wink.gif

Kas telefon on juba käes? Muljed?

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2005 00:02:40 vasta tsitaadiga

Poes on icon_razz.gif Läksin telefonile 30 minutit peale poe sulgemist järele icon_razz.gif

Minu 6230 tehtud pildid: http://www.zone.ee/taavi_r/n6230/

Pildid võiksid küll Nokia 6230 teemasse minna icon_rolleyes.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2005 18:31:15 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Poes on icon_razz.gif Läksin telefonile 30 minutit peale poe sulgemist järele icon_razz.gif

Minu 6230 tehtud pildid: http://www.zone.ee/taavi_r/n6230/

Pildid võiksid küll Nokia 6230 teemasse minna icon_rolleyes.gif


Oot mis asja. Kas 6230 teeb nii ilusaid pilte või on mõeldud 6230i d?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2005 18:35:55 vasta tsitaadiga

M@x kirjutas:
Taavi_R kirjutas:
Poes on icon_razz.gif Läksin telefonile 30 minutit peale poe sulgemist järele icon_razz.gif

Minu 6230 tehtud pildid: http://www.zone.ee/taavi_r/n6230/

Pildid võiksid küll Nokia 6230 teemasse minna icon_rolleyes.gif


Oot mis asja. Kas 6230 teeb nii ilusaid pilte või on mõeldud 6230i d?


Kui ülevaateid usaldada siis 6230 teeb paremaid pilte kui 6230i.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2005 19:08:12 vasta tsitaadiga

M@x kirjutas:
Taavi_R kirjutas:
Poes on icon_razz.gif Läksin telefonile 30 minutit peale poe sulgemist järele icon_razz.gif

Minu 6230 tehtud pildid: http://www.zone.ee/taavi_r/n6230/

Pildid võiksid küll Nokia 6230 teemasse minna icon_rolleyes.gif


Oot mis asja. Kas 6230 teeb nii ilusaid pilte või on mõeldud 6230i d?

6230 ikka, mitte i.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2005 20:02:56 vasta tsitaadiga

6230 pildid on tõesti kvaliteedilt paremad. 6230i review'i postitasin siia enne, seal on pilte ka näha. Üsna mürased on, mis siis, et suuremad.

Minu 6230 pildid siis ka: http://scorps.pri.ee/Fotod/6230

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2005 20:09:33 vasta tsitaadiga

Sarnast fenomeni esineb ka näiteks IXUS 30 ja IXUS 40 vahel. IXUS 40 puhul teatud tingimustel esineb müra pildi nurkades, kuid IXUS 30 samas olukorras ei tekita sellist konkreetset müra. Vähemalt kahest review'st olen sellist asja välja lugenud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2005 13:38:03 vasta tsitaadiga

Telefon nüüd käes. Annan talle 16 tundi elektrit nüüd icon_wink.gif Homme teen ülevaate.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2005 16:21:13 vasta tsitaadiga

Nüüd siis telefon käes. Päev läbi näppinud.

Kui ma nüüd ülevaadet teen, siis ma võrdlen seda 6230. Need kes viimast pole katsunud, te püüdke ka aru saada icon_smile.gif

Esimene asi mis kohe silma hakkab on EKRAAN. Ta on tsipa suurem 6230 ja väga hea graafikaga (208x208 pikselit).

Asi mis väga harjumatu oli... oli see sama navy-nupp. Kui 6230 võttis aega, et täpselt keskele vajutada, siis siin on
asi hoopis hullem. Keskele on hea vajutada, kuna selleks on spetsiaalne nupp. Nüüd on aga ülesse-alla-vasakule-paremale
halb vajutada, kuna nupp on imeliku kujuga ja ebamugav. Aga see on ka harjumise asi. Ise vajutan küünega - näpu otsaga.
Ja suht mõnus isega icon_razz.gif

Värvid on ILUSAMAD. Päikese käes tundub, et ekraanilt ei näe midagi välja lugeda,aga tegelikult näeb väga hästi. Ainult
korpuse klaas peegeldab päikest.

Menüü on spets thumbs_up.gif 3D on päris huvitav, aga ootasin midagi enamat icon_smile.gif

Menüüd on raskemaks tehtud. Ülesseehitus on suht sama.
Alammenüüd on ka ilusate ikoonidega (3D).

Teemad on - ehk siis skinnid. Neid on päris mitu kohe kaasas. Üldse on igasuguseid helinaid, pilte,
lõike pilte, raame jne palju kaasas.

Helinate juures on selline asi huvitav, et need helinad mis kaasas on (neil kõigil on ka formaat taga)
on väga mitmeid. Tähendab, et telefonka neid toetab. Kaasas olid: MID, AAC, NRT, MP3, MXMF.

Helinad värsked icon_razz.gif Ei ole sellised uimased. Polufüünilised helinad mängivad ilusasti valjusti.

Desktopil on võimalik muuta font´ide värve. Kui 6230 ei saanud tumedat taustapilti panna, siis
i versioonil on võimalik. Värve saab valida 35 värvi vahel thumbs_up.gif

Tausta/pimenduspildiks saad panna liikuva pildi või SLIDESHOW.

Otseteed - absoluutselt kõiki lühinuppe (ülesse;alla;jne) saab muuta.

Kaamera on thumbs_down.gif Kui 6230 sai teha A5 hea pildi ja said suurendada - lugesid FONT=12 välja, siis
praegune kaamera ei saa sellega hakkama icon_rolleyes.gif Nii, et koolis jääb igasugune spikerdamine ära.
Pildid panen ka hiljem mis ma tegin. Pilte saab teha kuni 1208x480.
Videot saab teha nii kaua kuni ... kaart saab täis icon_wink.gif Pildistamine ja salvestamine on kordi kiirem
kui 6230.
Meedimuite all ei olegi midagi uut eriti.

Push to Talk ei ole saanud proovida. Ei teagi kas eestis on võimalik?? icon_rolleyes.gif

MP3´sid mängib valjemini ja on parem kvaliteet. Ka telefoni speaker tundub parem olevat.

Helistamisel on heli väga hea. Endal oli linnas rääkides helitugevus kolme peal - ja kuulis hästi.
Saab vist isegi suurel kontsertil rääkimisega hakkama - iseasi kas keegi Sind kuuleb icon_wink.gif

Mälukaarti pesa on imelikult suur... miski 2mm on laiem ja kaart logiseb sees. Ei tea... aga vast
võib nii juhtuda, et kaart nihkub ühele poole ja klemmid ei anna enam ühendust.

Menüüde font on ka thumbs_up.gif Desktopil on tekst piklik. Ilusti on kõik välja loetav.

Säästureziimis võiks digitaalne kell tsipa suurem olla icon_razz.gif




Ma ei teagi mida veel rääkida icon_razz.gif Küsige kui midagi huvitab.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6230i mine lehele 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.