|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
deface
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004
|
01.03.2005 23:48:29
Nokia 6230i |
|
|
Nokia 6230i with high-resolution (208 x 208) screen and built-in 1.3 megapixel camera with a 3 x digital zoom expected in retail in the second quarter of 2005. The video recorder of the Nokia 6230i allows users to record videos of up to one hour, based on the storage of the MMC card included in the sales package. Nokia 6230i has an FM radio with Visual Radio and built-in stereo music player which supports several digital music formats, such as MP3, M4A and AAC. Push to talk technology allows users to connect to others over GPRS, similar to using a walkie-talkie. The triband Nokia 6230i camera phone will be available at an estimated retail price, excluding taxes and subsidies, of 350 EUR.
[/img]
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
01.03.2005 23:56:29
|
|
|
Tundub päris telefon. Mis ta poehind hind ka tulla võiks? Pakun, et alguses ikka 6-7k, hiljem langeb niikuinii.
Hm.. Asi ei ole ju 3G, nii et ülikõrget hinda oodata ei tasu. 3G telefonide osakaal hakkab juba tasapisi suurenema, jäädes siiski veel tühiseks.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
01.03.2005 23:59:56
|
|
|
Nokia 6230 teemas oleme juba sellest telefonist rääkinud.
Ootan selle telefoni kindlasti ära - siis vaatab kas teeb väikese vahetuse ka.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriimsilm
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2002
|
02.03.2005 00:28:10
|
|
|
kas ekraani enda suurus ka muutunud on või lihtsalt väiksemad pikslid?
edit:
mobile-review saidilt leidsin 6230 ekraani suuruseks 128x128 pixels (27.3x27.3 mm) ja cx65 132x176 pixels (28x42mm). Piltidel tundub, et mõõted on samad i-l ja tavalisel.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
02.03.2005 00:33:20
|
|
|
Taavi_R, aga "muuda" nupp?
Mõõdud on 6230'ga identsed. Järelikult on ekraani 208x208 piksline resolutsioon saavutatud piksli mõõtmete vähendamise teel, mis peaks tagama veelgi detailsema ja teravama pildi. Ja ei saa mina aru, mida uut on Nokia kodulehel kirjeldatud USB ühenduses. 6230 saab ju samuti DKU-2 kaabli abil USB porti ühendada ja 6230i'l ei ole nt mini-usb porti. Ikka tavaline Pop-Port.
IMO on mõttetu esimese (no OK, teise) asjana öelda, et videot saab teha 1 tund, nagu oleks see tikutopsisuuruse s*ta kvaliteediga udupildi jäädvustamine üks tähtsamaid funktsioone. Piltide kvaliteet peaks olema juba üsna korralik, kuid kas see on ikkagi telefoni juures kõige tähtsam asi?
| tsitaat: |
| Nokia 6230i has an FM radio with Visual Radio |
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
02.03.2005 08:58:38
|
|
|
kui see telefon peaks välja tulema, siis 6230 ja analoogsete telefonide hind peaks märgatavalt langema.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
02.03.2005 15:23:47
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
kui see telefon peaks välja tulema, siis 6230 ja analoogsete telefonide hind peaks märgatavalt langema.  |
Ei usu... Küll 6230 ja mõned telefonid veel lükkasid 6100 ja 6610 hindasid alla.
See telefon rohkem nagu 6310´l on i - mudel ka olemas. Sellist suurt hüpet ju eriti ei ole.
Ei tea küll Nokia plaane, aga arvan, et sügiseks/talveks tuleb Nokial ka mõned kõvemad
multimeedia telefonid. 6230i siiski on äriklassi telefon, tal küll on kellad ja viled küljes,
aga see pigem hinna tõstmiseks ja features-listi pikemaks tegemiseks
| .Scorps. kirjutas: |
Mõõdud on 6230'ga identsed. Järelikult on ekraani 208x208 piksline resolutsioon saavutatud piksli mõõtmete vähendamise teel, mis peaks tagama veelgi detailsema ja teravama pildi.
|
Nagu jutt räägib, 3D menüüd tulevad.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deface
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004
|
02.03.2005 18:09:31
|
|
|
| kui vaja mingi ülikõva telefon siis oota K750 ja osta minu meelest tuleb parimatest parim
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
02.03.2005 18:27:59
|
|
|
K750 on ju kole Ei saagi enam aru kas on digikaamera või telefon.
Endale mul küll ei ole vaja kaameraid ja taolisi lisavidinaid. Ei kasuta
neid pea üldse. Ühekorra koolis sai proovitud pilti teha, aga rohkem
küll ei ole.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.03.2005 21:12:27
|
|
|
deface'il õigus. Hetkel non-smartphone'idest on K750 kõige kõvem mis välja kuulutatud. Disain võib meeldida või mitte, mulle selline lihtne klassikaline disain meeldib. See mis sa Taavi korra koolis proovisid tõenäoliselt on kaugel sellest mida K750 võimaldab, tal on juba 2MP kaamera, millel automaatne teravustamine ja isegi zoom (see küll suht mõttetu). Ehk siis selle kaameraga tehtud prinditud pilti ja tavalise digiga tehtud prinditud pilti võrreldes peab juba silmi pingutama et vahet teha, kumb on kumb.
Ka mina ise ei osta telefoni lähtuvalt kaamerast (muidu poleks ma ju T630 ostnud!), kuid K750 ülejäänud omadused on tasemel. Olen mitmetes välismaa foorumites lugenud võrdlevaid postitusi K750 vs 6230i, kuid alati on tulemus lõpptulemus olnud ühene...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yellowboost
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2003
|
02.03.2005 21:24:47
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
deface'il õigus. Hetkel non-smartphone'idest on K750 kõige kõvem mis välja kuulutatud. Disain võib meeldida või mitte, mulle selline lihtne klassikaline disain meeldib. See mis sa Taavi korra koolis proovisid tõenäoliselt on kaugel sellest mida K750 võimaldab, tal on juba 2MP kaamera, millel automaatne teravustamine ja isegi zoom (see küll suht mõttetu). Ehk siis selle kaameraga tehtud prinditud pilti ja tavalise digiga tehtud prinditud pilti võrreldes peab juba silmi pingutama et vahet teha, kumb on kumb.
Ka mina ise ei osta telefoni lähtuvalt kaamerast (muidu poleks ma ju T630 ostnud!), kuid K750 ülejäänud omadused on tasemel. Olen mitmetes välismaa foorumites lugenud võrdlevaid postitusi K750 vs 6230i, kuid alati on tulemus lõpptulemus olnud ühene... |
Hinnavahe on ka ikka suur, 6230i hind kujuneb 350 dollarit, mis on midagi 4200 eek, K750 on vast 7k ?
Maksta 3k juurde ,et pilt suurem ja pisike välk ja fookus ?
IMO 6230i ikka ilusam kui K750
edit: Sellise raha eest millega K750 myyakse oleks kasulikum juba smartphone vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
02.03.2005 23:10:13
|
|
|
| yellowboost kirjutas: |
6230i hind kujuneb 350 dollarit, mis on midagi 4200 eek
|
Loe tähelepanelikumalt!
| deface @ esimene postitus kirjutas: |
The triband Nokia 6230i camera phone will be available at an estimated retail price, excluding taxes and subsidies, of 350 EUR.
|
350 eurole (mitte $) lisanduvad veel transport ja muud maksud. Tegelik hind tuleb minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt kuskil 6-8k.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.03.2005 23:48:37
|
|
|
| Minule on meediast mulje jäänud et ennustatav hind K750 jaoks on 450 ja 6230i 350, kusjuures K750 kohta peetakse nimetatut letihinnaks ja 6230i oma nagu Scorps nimetas siis ilma maksudeta puhtalt tehasest väljamüügi hind. Need mis yellowboost välja tõi polnud ainukesed vahed nendel telefonidel.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
03.03.2005 00:31:22
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
deface'il õigus. Hetkel non-smartphone'idest on K750 kõige kõvem mis välja kuulutatud. Disain võib meeldida või mitte, mulle selline lihtne klassikaline disain meeldib. See mis sa Taavi korra koolis proovisid tõenäoliselt on kaugel sellest mida K750 võimaldab, tal on juba 2MP kaamera, millel automaatne teravustamine ja isegi zoom (see küll suht mõttetu). Ehk siis selle kaameraga tehtud prinditud pilti ja tavalise digiga tehtud prinditud pilti võrreldes peab juba silmi pingutama et vahet teha, kumb on kumb.
|
Kaamera mobiiltelefonile on halb leiutis
Ei ei ei ... 2MP digikaamerat (nt. Canon A60) ja teledoni K750 ei saa võrrelda. Canonil võib veel
pildi välja printida, aga telefoniga tehtud pilt on nagu on. Siin tuleb mängu sensori suurus ja optika.
Zoom ei ole mingi uus asi ju. Paljudel on telefonidel on selline asi olemas.
Mis asi on automaatne teravustamine? Kas minu Nokia 6230 seda siis ei ole? -Minu arust ju on. Kui ma
liigutan telefoni hästi ligidale millelegi, siis ta teravustab selle ära. Kui suunan maastiku, siis teravustab ka selle ära.
Mobiil-kaamera jääb siiski läbu-pildistamiseks Loodupilte mida välja printida, need jäävad mängust välja.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
03.03.2005 00:36:57
|
|
|
Taavi_R, osaliselt nõus Sinuga. Minu 6230 teravustab ka pildi ära vastavalt objektile. Kusjuures mõnikord tulevad pildid päris head, kohati ei saa arugi, et pilt on telefoniga tehtud, kui resolutsiooni mitte arvestada. Halvemates tingimustes on kvaliteet *****. Telefoni imepisikeselt plastläätselt ja paari millimeetri suuruselt sensorilt ei saa ju eriti kvaliteetset pilti loota. Halb leiutis see kaamera just pole, mõnikord on päris kasulik. Digikaameraga seda siiski veel võrrelda ei saa.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
03.03.2005 00:55:58
|
|
|
| Kokkuvõtteks tahaks ma öelda, et 6230i vs K750 on suht mõttetu teema (ise küll osaliselt õhutasin seda). Mina olin Nokia fänn, aga kogemused muutsid arvamust. Kõige tähtsam on, et SonyEricssoni ja Nokia konkurents ajab mõlemaid tegema järjest paremaid telefone ning hoiab hinnad madalal, võitjad oleme meie, lõppkasutajad.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yellowboost
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2003
|
03.03.2005 01:15:08
|
|
|
Nii vabandan oma vigade yle
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
06.04.2005 10:46:52
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Kokkuvõtteks tahaks ma öelda, et 6230i vs K750 on suht mõttetu teema (ise küll osaliselt õhutasin seda). Mina olin Nokia fänn, aga kogemused muutsid arvamust. Kõige tähtsam on, et SonyEricssoni ja Nokia konkurents ajab mõlemaid tegema järjest paremaid telefone ning hoiab hinnad madalal, võitjad oleme meie, lõppkasutajad. |
Heh. Nokia vs. Ericsson vaidlused on legendaarsed..nagu Intel ja AMD näiteks. Mul on üks sõber kes kellele meeldivad alati vastupdidsed asjad ja nende kahe topicu yle oleme me väga palju vaielnud. Võitjat ei ole kunagi, kuna vaidluse teel ei saa inimese eelistusi muuta
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
06.04.2005 13:41:08
|
|
|
| Vaidluste puhul tuleb kasutada reegleid. Muidu tõesti tegemist lihtsalt lahmimisega. Kui on tegu võrdlusega, siis tuleb täpselt määratleda, mida võrreldakse ja mis alustel.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaemka
HV Guru

liitunud: 28.03.2004
|
08.04.2005 23:17:18
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Keegi võiks juba HV´s seda müüa  |
olen ka huvitatud. Ei pea eesti keelega olema
_________________ GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0 |
|
| Kommentaarid: 333 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
263 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Man1
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.03.2003
|
11.04.2005 19:19:56
|
|
|
Oleks ka huvitatud.
Vahepeal pakuti foorumis 3k tutikaid?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
11.04.2005 20:18:33
|
|
|
Elisasse pidavat järgmine kuu tulema, hinda ei osatud veel öelda..
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paulio
HV vaatleja
liitunud: 15.06.2004
|
12.04.2005 13:02:50
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Mobiil-kaamera jääb siiski läbu-pildistamiseks Loodupilte mida välja printida, need jäävad mängust välja. |
Põhimõtteliselt on Sul õigus aga minu arust on 6630-ga (1.3M) tehtud pildid juba päris kobedad, või mis arvate?
Ise tegin, midagi muutnud ei ole. Nii nagu telefonist välja tulid. Värvid on kohati küll imelikud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
12.04.2005 18:07:19
|
|
|
| Man1 kirjutas: |
Oleks ka huvitatud.
Vahepeal pakuti foorumis 3k tutikaid? |
Teema linki paluks.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
12.04.2005 18:56:30
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| Man1 kirjutas: |
Oleks ka huvitatud.
Vahepeal pakuti foorumis 3k tutikaid? |
Teema linki paluks. |
Otseselt ei pakutud neid, aga küsiti mis hinda saab nende eest ja tahtjad said oma nime kirje panna vms. aga teemat enam ei eksisteeri igatahes. Suutsin ennast ka nimekirja sokutada, nüüd ootan telefone. Eks siis teeb põhjalikuma review ka.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
13.04.2005 18:19:50
|
|
|
Kes see tüüp oli?
Ja kas tõesti on see teema kadunud? Ei tea miks?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
13.04.2005 21:17:42
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Panin ka ennast nimekirja, aga tüüp kadus ära  |
Ei kadunud, ta elab ise maal ja õpib Tartus, seega saab ainult nädalavahetusel netti. Kui tahad mul tal telefoni nr. olemas.
Kahjuks ei tahaks öelda tüübi nime, aga teema tõesti kadunud, kustutatud. Nime ei tahaks öelda selleks et niguinii on kõik telefonid ära jagatud ja saaks ei tea mis hinna eest seda.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaemka
HV Guru

liitunud: 28.03.2004
|
07.05.2005 12:38:02
|
|
|
tahan ka seda
_________________ GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0 |
|
| Kommentaarid: 333 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
263 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
07.05.2005 20:55:57
|
|
|
Ekraan on küll hea.
Kaamera on küll 1 mPix, aga pildikvaliteet on 6230'l parem IMO, kuigi pimedas on mõlemal pilt paksult mürane. Mõnel 6230 pildil ei ole ühtegi märki, mis näitaks, et pilt on tehtud telefoniga, välja arvatud suurus. 6230i pildid olid kõik parajasti mürakad ja värvid polnud ka kõige paremad. Isegi Eldar arvas, et hea VGA kaamera oleks parem olnud.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
15.05.2005 14:08:07
|
|
|
nendel kaameratel seal telefonide sees pole küll erilist mõtet.
välimus muidu suht huvitav ja klassikaline aga selle hinna (Elionis 5290.- kliendile) eest küll ei ostaks.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
15.05.2005 15:32:21
|
|
|
| Telefonide kaamerad on pigem märkmete tegemiseks ja lahedate olukordade salvestamiseks. Näiteks uut mööblit valides oli isegi T630 CIF kaamera suht abiks, 6230 VGA kaamerat olen ka ligi nädal aega katsetand, päevavalges tehtud pilte kõlbaks enamvähem isegi arvutis vaadata, kuid telefon ise oli piisavalt ebamugav mu jaoks, seega valisin T630.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
15.05.2005 19:39:57
|
|
|
Väga hea pilt, mobiili kohta. "Hea" ja "halb" on fotograafias tegelt ju ülimalt subjektiivsed hinnangud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
16.05.2005 18:31:15
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Poes on Läksin telefonile 30 minutit peale poe sulgemist järele
Minu 6230 tehtud pildid: http://www.zone.ee/taavi_r/n6230/
Pildid võiksid küll Nokia 6230 teemasse minna  |
Oot mis asja. Kas 6230 teeb nii ilusaid pilte või on mõeldud 6230i d?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
16.05.2005 18:35:55
|
|
|
| M@x kirjutas: |
| Taavi_R kirjutas: |
Poes on Läksin telefonile 30 minutit peale poe sulgemist järele
Minu 6230 tehtud pildid: http://www.zone.ee/taavi_r/n6230/
Pildid võiksid küll Nokia 6230 teemasse minna  |
Oot mis asja. Kas 6230 teeb nii ilusaid pilte või on mõeldud 6230i d? |
Kui ülevaateid usaldada siis 6230 teeb paremaid pilte kui 6230i.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
16.05.2005 19:08:12
|
|
|
| M@x kirjutas: |
| Taavi_R kirjutas: |
Poes on Läksin telefonile 30 minutit peale poe sulgemist järele
Minu 6230 tehtud pildid: http://www.zone.ee/taavi_r/n6230/
Pildid võiksid küll Nokia 6230 teemasse minna  |
Oot mis asja. Kas 6230 teeb nii ilusaid pilte või on mõeldud 6230i d? |
6230 ikka, mitte i.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
16.05.2005 20:02:56
|
|
|
6230 pildid on tõesti kvaliteedilt paremad. 6230i review'i postitasin siia enne, seal on pilte ka näha. Üsna mürased on, mis siis, et suuremad.
Minu 6230 pildid siis ka: http://scorps.pri.ee/Fotod/6230
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
16.05.2005 20:09:33
|
|
|
| Sarnast fenomeni esineb ka näiteks IXUS 30 ja IXUS 40 vahel. IXUS 40 puhul teatud tingimustel esineb müra pildi nurkades, kuid IXUS 30 samas olukorras ei tekita sellist konkreetset müra. Vähemalt kahest review'st olen sellist asja välja lugenud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
17.05.2005 13:38:03
|
|
|
Telefon nüüd käes. Annan talle 16 tundi elektrit nüüd Homme teen ülevaate.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
18.05.2005 16:21:13
|
|
|
Nüüd siis telefon käes. Päev läbi näppinud.
Kui ma nüüd ülevaadet teen, siis ma võrdlen seda 6230. Need kes viimast pole katsunud, te püüdke ka aru saada
Esimene asi mis kohe silma hakkab on EKRAAN. Ta on tsipa suurem 6230 ja väga hea graafikaga (208x208 pikselit).
Asi mis väga harjumatu oli... oli see sama navy-nupp. Kui 6230 võttis aega, et täpselt keskele vajutada, siis siin on
asi hoopis hullem. Keskele on hea vajutada, kuna selleks on spetsiaalne nupp. Nüüd on aga ülesse-alla-vasakule-paremale
halb vajutada, kuna nupp on imeliku kujuga ja ebamugav. Aga see on ka harjumise asi. Ise vajutan küünega - näpu otsaga.
Ja suht mõnus isega
Värvid on ILUSAMAD. Päikese käes tundub, et ekraanilt ei näe midagi välja lugeda,aga tegelikult näeb väga hästi. Ainult
korpuse klaas peegeldab päikest.
Menüü on spets 3D on päris huvitav, aga ootasin midagi enamat
Menüüd on raskemaks tehtud. Ülesseehitus on suht sama.
Alammenüüd on ka ilusate ikoonidega (3D).
Teemad on - ehk siis skinnid. Neid on päris mitu kohe kaasas. Üldse on igasuguseid helinaid, pilte,
lõike pilte, raame jne palju kaasas.
Helinate juures on selline asi huvitav, et need helinad mis kaasas on (neil kõigil on ka formaat taga)
on väga mitmeid. Tähendab, et telefonka neid toetab. Kaasas olid: MID, AAC, NRT, MP3, MXMF.
Helinad värsked Ei ole sellised uimased. Polufüünilised helinad mängivad ilusasti valjusti.
Desktopil on võimalik muuta font´ide värve. Kui 6230 ei saanud tumedat taustapilti panna, siis
i versioonil on võimalik. Värve saab valida 35 värvi vahel
Tausta/pimenduspildiks saad panna liikuva pildi või SLIDESHOW.
Otseteed - absoluutselt kõiki lühinuppe (ülesse;alla;jne) saab muuta.
Kaamera on Kui 6230 sai teha A5 hea pildi ja said suurendada - lugesid FONT=12 välja, siis
praegune kaamera ei saa sellega hakkama Nii, et koolis jääb igasugune spikerdamine ära.
Pildid panen ka hiljem mis ma tegin. Pilte saab teha kuni 1208x480.
Videot saab teha nii kaua kuni ... kaart saab täis Pildistamine ja salvestamine on kordi kiirem
kui 6230.
Meedimuite all ei olegi midagi uut eriti.
Push to Talk ei ole saanud proovida. Ei teagi kas eestis on võimalik??
MP3´sid mängib valjemini ja on parem kvaliteet. Ka telefoni speaker tundub parem olevat.
Helistamisel on heli väga hea. Endal oli linnas rääkides helitugevus kolme peal - ja kuulis hästi.
Saab vist isegi suurel kontsertil rääkimisega hakkama - iseasi kas keegi Sind kuuleb
Mälukaarti pesa on imelikult suur... miski 2mm on laiem ja kaart logiseb sees. Ei tea... aga vast
võib nii juhtuda, et kaart nihkub ühele poole ja klemmid ei anna enam ühendust.
Menüüde font on ka Desktopil on tekst piklik. Ilusti on kõik välja loetav.
Säästureziimis võiks digitaalne kell tsipa suurem olla
Ma ei teagi mida veel rääkida Küsige kui midagi huvitab.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|