Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 353, 354, 355 ... 419, 420, 421  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 17.11.2017 12:45:22 vasta tsitaadiga

Sai ka uuendatud 57-le, toimib probleemidata. Ainult need kandilised sakid käivad pinda. thumbs_down.gif
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: Samsung S10 Lite
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2017 13:19:21 vasta tsitaadiga

Laiendustega on ainult ikaldus hetkel ja karta on, et paljud ei viitsi neid enam ümber teha. Praegu vast umbes 5tk 50st töötavad icon_razz.gif
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2017 13:27:53 vasta tsitaadiga

Uuendasin ka v57 peale aga seda ainult x64 versiooni. 32 bitise versiooni jätab veel vana. Ainuke puudus võiks ütelda mis lisadega seotud - see krdi adblock plus uus versioon ei kõlba küll kuskile.

Ei lase isegi HV foorumisse lisatud linke avada normaalselt.

Hetkel 10-st laiendusest on ainult 3 mis töötavad uuel firefoxil.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2017 16:44:47 vasta tsitaadiga

Adblocki asemel on ublock Origin kasutusel, töötab täiesti eduliselt.
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.11.2017 20:39:08 vasta tsitaadiga

läks vana firefox tagasi, uus oli märksa kiirem, kuid ilma extensioniteta võin samahästi suvalist brauserit kasutada
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2017 09:43:52 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
läks vana firefox tagasi, uus oli märksa kiirem, kuid ilma extensioniteta võin samahästi suvalist brauserit kasutada


Nii ta on. Rebase populaarsus on niigi juba mõnda aega pidevalt langenud, aga ikka on vaja mingi lollus teha, et viimasedki kasutajad mõnda muud browserit kasutama panna.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.11.2017 10:17:23 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
libe kirjutas:
läks vana firefox tagasi, uus oli märksa kiirem, kuid ilma extensioniteta võin samahästi suvalist brauserit kasutada


Nii ta on. Rebase populaarsus on niigi juba mõnda aega pidevalt langenud, aga ikka on vaja mingi lollus teha, et viimasedki kasutajad mõnda muud browserit kasutama panna.
nu see uus versioon oli märgatavalt kiirem ja layout oli sama kompaktne, kui mul praegu on, ehk tabid title baril ja aadressiriba ning bookmarkid nende all ühes reas
teised brauserid kipuvad rohkem pinda hõivama

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 18.11.2017 14:11:45 vasta tsitaadiga

Mõistlikke otsuseid pole sealt firmast tulnud juba mitmete aastate jooksul paraku.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2017 16:28:17 vasta tsitaadiga

Sain oma ID kaardi uuendatud ja proovisin foxiga ära. Kõik toimib ilusti. See plugin, mis ennem ei tahtnud peale minna, polegi uuendatud foxi puhul vajalik. Eespool mainiti ka seda juba.
Mina olen küll rahul, parim uuendus mozilla poolt üle pika aja. Lisadega peab veidi ootama, küll need ka järgi jõuavad.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 18.11.2017 19:44:00 vasta tsitaadiga

Tegin windowsile reseti ja nüüd ei lase 57.0-ga outlook.com-i sisse logida. Kirjutab et "Saatsime meilisõnumi aadressile xxx@outook.com, et kinnitada, et see kuulub teile". Kõigi teiste brauseritega samas masinas logib sisse ja ei kobise midagi. Ja loomulikult mingit kinnitusmeili ka ei ole ...
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2017 20:38:52 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:
Tegin windowsile reseti ja nüüd ei lase 57.0-ga outlook.com-i sisse logida. Kirjutab et "Saatsime meilisõnumi aadressile xxx@outook.com, et kinnitada, et see kuulub teile". Kõigi teiste brauseritega samas masinas logib sisse ja ei kobise midagi. Ja loomulikult mingit kinnitusmeili ka ei ole ...


Uus Firefox ongi üks suur vigade hunnik.Püüa ära harjuda see on uus normaalsus.Nii juhtub kui lapsed lastakse programmeerima.Nad praegu naeravad sinu probleemide peale.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2017 09:37:01 vasta tsitaadiga

Zoig kirjutas:
Adblocki asemel on ublock Origin kasutusel, töötab täiesti eduliselt.

Hea nali. Tahan peale lasta ublock Origin`it aga ei midagi - ütleb, et mul versioon 50 kasutusel kuigi installitud on versioon 56.0.2
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 20.11.2017 10:37:52 vasta tsitaadiga

Osiris, kui ei taha uue mootoriga Firefoxiga jännata, siis paigalda Firefox ESR. Jäta vanad ja (turva-)auklikud versioonid parem minevikku.

Profiiliga pidi küll vist mingi jama olema, kui 57-eelse versioonini oled jõudnud ja siis tagasi 52.5 ESR peale tahad minna? Ma pole kindel. Oleks pidanud varem ära tegema selle vist.
Ma ei tea, mis siis katki minna võib. Tee backup profiilist ja proovi.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 20.11.2017 11:33:14 vasta tsitaadiga

Firefox konto ei aita või? Seadistama peab lisasid küll, aga kõik peaks muidu ju töötama.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2017 11:39:56 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Osiris, kui ei taha uue mootoriga Firefoxiga jännata, siis paigalda Firefox ESR. Jäta vanad ja (turva-)auklikud versioonid parem minevikku.

Profiiliga pidi küll vist mingi jama olema, kui 57-eelse versioonini oled jõudnud ja siis tagasi 52.5 ESR peale tahad minna? Ma pole kindel. Oleks pidanud varem ära tegema selle vist.
Ma ei tea, mis siis katki minna võib. Tee backup profiilist ja proovi.

Tundub, et mul Firefoxi profiil katki - Firefoxi 57 x64 versiooni kasutades tuvastatakse see kui Firefoxi versioon 52 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2017 12:32:54 vasta tsitaadiga

Ega sul juhuslikult kaht Firefoxi installitud pole? Viimati Firefoxi piiratud kasutaja all viimasele versioonile uuendades jäeti vana versioon maha võtmata icon_confused.gif
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003




sõnum 20.11.2017 14:37:20 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda, mismoodi siis seda PKCS11 moodulit seal turvasätete all korrektselt laadida fx57? Mul annab "unable to add module" nii vana kui uue profiiliga ja nii enda kui sugulase arvutis. ID.ee lehe õpetuse järgi käitudes. Moodulite all ütleb, et PKCS11 on disabled ja aktiveerida ei saa, pangaülekannet teha ei saa sest "moodul vigane või pole installeeritud."
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2017 16:25:32 vasta tsitaadiga

Mul oli sama error kui proovisin updatetud foxile seda moodulit käsitsi panna. (siis polnud mul veel serdid uuendatud) Kui serdid ära uuendasin proovisin ilma ja töötab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 20.11.2017 17:13:06 vasta tsitaadiga

CnZ, on sul kaart lugejas või mitte? Proovi mõlemat varianti.

Aga äkki polegi seda enam vaja üldse? Mootor on ju nüüd webkit, sama mis Chrome'l ja Operal. Ma pole sellega nii täpselt kursis. Tehakse seda nüüd Chromiumi sortsu peal või mis?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2017 20:15:36 vasta tsitaadiga

Dogbert, Nope. Õnneks päris nii pole. Mootor on Quantum mis on kirjutatud nende endi Rust keeles. Pole õnneks järjekordne Chrome kloon teise skinniga (a'la Opera).
Samas kuna pole enam Gecko, siis murdis ka lisade ühilduvuse.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2017 21:56:02 vasta tsitaadiga

Mida seal profiilis nii head on, et seda backuppida ja kaasa vedada tasub? Ma olen tavaliselt enne clean installi ainult bookmark'id backuppind ja lisadest screenshoti teind (kuigi neid on ka viimasel ajal üsna vähe kasutusele jäänud, kuna pärast igat clean'i mõtled, et kas kogu seda jama ikka on sinna peale koormaks vaja...) ja need siis taastanud. Hetkel mul ongi ainuke legacy lisa PKCS11 loader. Kui praegu 57 peale uuendaks, teeks vanale enne uninstalli ja kustutaks profiili ka ära enne uue paigaldust.

Pole palju aega tagasi, kui FF sakid olidki kandilised. Chrome'i järgi ahvisid need ümarateks. Nüüd on kandiline disain juba mitu aastat "uus ümar" olnud, oli vast viimane aeg kaasa minna.

Ma üldiselt olen ka pigem sõrgade vastu ajaja olnud. Kui tab-id üles läksid, sättisin nad jälle alla jne ja olin tükk aega mingi vana (vist 28 või 29?) versiooni peal, kuna ei meeldinud see nõme seadete paremasse nurka kolimine, aga üldiselt on elu näidanud, et parem tasapisi vooluga kaasa minna - ühel hetkel pannakse vana lihtsalt kinni ja siis valid, kas loobud või torised natuke ja uuendad ikkagi. Ja siis on igasugu uut jama, millega korraga harjuda, palju rohkem.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2017 22:17:30 vasta tsitaadiga

rex, Profiilis on peamiselt asjad mida Sync üle ei too. Ehk siis lisade sätted, custom prefid mis aja jooksul lisatud jne. Minu puhul ka veel muid asju. Tehniliselt ma saaks need ka uude profiili üle tuua käsitsi aga siis peaks kontrollima, et kõik ikka töötab. v57 on kiire jah aga FF eelis pole kunagi olnud kiirus vaid lisade hulk ja kohaldatavus. Turul on piisavalt alternatiive mis on kiired aga väga vähe millel on hulk lisasi ja mis on kohaldatavad iga kasutaja maitse järgi - olgu selleks siis mingi pisikese UI elemendi muutmine, täielik UI ümberkujundus või täppissätete paikapanemine.

Hetkel ma jään v56 peale pidama. Samamoodi nagu Win7 peale. Jah millagi lähen uuema peale üle nagu enamus teisi aga ma pole ka eile sündinud. Iga uus tarkvara vajab sissetöötamist, bugfiximist ja järeleaitamist, et ka funktsionaalsuses vana ületada. Mitte ainult kiiruses. Win10 hakkab sinnamaale vaikselt jõudma ja 2020 aastaks kui Win7 extended support lõppeb on see loodetavasti ka kasutatav. Firefox peab veel arenema. Kindlasti on hulk lisasi midagi kunagi ei viidagi WebExtensions peale aga loodetavasti näiteks aasta-paari pärast on vähemalt funktsionaalsus nende lisade toimimiseks olemas ja mingid alternatiivsed lisad ka saadaval.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2017 23:36:49 vasta tsitaadiga

Nojah, ma ei kasuta sync'i ka.

Ajaga kaob vaikselt see pisiasjade konfimise viitsimine ka. Mäletan veel, kuidas nii 15a tagasi sai Tweak UI-de ja System Mechanicute jms-ga möllatud 98-ga ja siis värske XP-ga. Mingil järjekordsel installil jätad juba midagi vaikimisi seadesse ja siis veel jne... Ja harjub tegelikult. Lisaks veel, et võõra arvuti taha istudes ei vihasta end siniseks, et kõik "valesti" on. icon_smile.gif

Aga noh, kes viitsib sättida - ega mul selle vastu miskit ole. Tõenäoliselt on see viitsimine (prioriteedid) pea igaühe jaoks ajas muutuv.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2017 01:30:57 vasta tsitaadiga

Ma olen oma profiili vist FF algusaegadest kaasa vedanud kui masinat vahetan. Ei viitsi jälle kõike nullist seadistama hakata
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011




sõnum 21.11.2017 01:32:44 vasta tsitaadiga

Kas igasugu Firefox'i ja teiste brauserite allalaetud lisasi võib vabalt oma äranägemise järgi ümber nimetada? Faililaiend jääb muidugi samaks.
_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 353, 354, 355 ... 419, 420, 421  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.