Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2014 22:57:49 vasta tsitaadiga

Nonii! Uurisin nüüd seda nn uuele mootorile "liikumist". Nagu aru sain, siis seda ei toimu.
Hoopis hetke mootor, mis oli algselt Take on Helicopters oma, on nii palju ümber kompunnitud, et see saab omale nime - Infusion.
Kui keegi teab midagi muud, sheerigu.

E:
Leidsin korraliku allika kah:
http://www.reddit.com/r/dayz/comments/27umee/before_everyone_loses_their_collective_shit_omg/
tsitaat:
Hicks_206Producer

When DayZ started - we took the source from the existing RV Engine - Over the last many months, extensive clean up, new functionality, and so forth has been created for that engine - while at the same time, vast amounts of it were removed, or rewritten entirely. The changes Dean spoke of entail major leaps forward in that work, with those changes and the many more that will come through out development - we have begun to approach the point in which DayZ's engine is so no longer recognizable as RV, and because of that - and the massive work to come, it is now known by its own name, Infusion.

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruiks
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2005




sõnum 14.06.2014 15:27:02 vasta tsitaadiga

Twitterist:

Marek Spanel ‏@maruksp Jun 12
Just to clarify http://disney.com/0v2bhx : Name of the revamped #DayZ engine is #Enfusion and there are 160 people working at @bohemiainteract
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAUZZZ
HV kasutaja
WAUZZZ

liitunud: 16.04.2010




sõnum 18.06.2014 16:47:55 vasta tsitaadiga

Kohe-kohe peaks jõudma update stable'isse, Steam sikutas 762MB nänni.
https://twitter.com/Hicks_206

_________________
Just my stupid and uneducated opinion.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ekupeku
HV kasutaja
ekupeku

liitunud: 07.04.2010




sõnum 23.06.2014 12:45:38 vasta tsitaadiga

Rääkige nüüd mulle seda, et kas experimental kadus ära? kuna laadisine experimentali alla ja järgmine päev enam mängida ei saanud kuna ei leidnud servereid kui filtris oli experimental. Võtsin filtri ära ja kohe läidis tavalisi servereid kus olin varem mänginud, kuid mitte experimentalis. Läksin sisse ja kõik experimentalis olnud asjad olid seal?? Aga sai ka AKM ära proovitud icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2014 15:39:13 vasta tsitaadiga

0.45 on nüüd stable jah, hetkel peaks uus experimental püsti olema, 0.46.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ekupeku
HV kasutaja
ekupeku

liitunud: 07.04.2010




sõnum 25.06.2014 02:14:24 vasta tsitaadiga

NE airfield nii halvaks tehtud minu arvates, kohti mida lootida poole vähem.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2014 22:50:40 vasta tsitaadiga

Kas serverist väljudes peabki hetkel kogu progress nulli minema? Või oleneb see serverist?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2014 02:02:55 vasta tsitaadiga

Ei lähe. Oleneb kas mängid normal või hardcore, pärast tagasi tulles pead valima sama milles mängisid. Aga bugi otsa võisid ka sattuda. Selles mängus on vähemalt 100000 bugi mille läbi sureda.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 11.07.2014 09:40:25 vasta tsitaadiga

Oleneb Hardcorest või normalist pluss veel olen täheldanud, et üks hostijatest (nimi on keele peal aga ei tule meelde) kasutab ka veel kolmandat hive-i ning varustus kaob ära.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2014 13:40:52 vasta tsitaadiga

Huvitav, et minul kaob olenemata serverist kõik ära. Võtan history alt sama koha kus just olin ja ühendades ütleb "ready default!" Mis viitab vaikimisi mehe laadimisele.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2014 13:57:29 vasta tsitaadiga

-RaiTz-, sa ikka tead, et peale väljalogimist ~30sek sul tegelane istub mängus? tsombi või teine tegelane võib sind lebolt seeaeg maha lüüa. Valid ikka korraliku nurgataguse väljalogimise jaoks?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2014 15:31:59 vasta tsitaadiga

See, et mind keegi sai maha lüüa pärast välja logimist on suht välistatud. Katsetsin mitmel korral ja iga kord alustasin uue mehega. Eks proovin täna uuesti seda.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2014 17:13:19 vasta tsitaadiga

Sai kah siis lõpuks mäng ostetud aga nüüd peale selle teema lugemist on tekkinud väike hirm, et asja õppimine võtab kaua aega icon_biggrin.gif Selles mängus olen ikka täiesti amatöör. icon_razz.gif Mängu süvenemine tahab omajagu aega.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 11.07.2014 17:43:12 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Sai kah siis lõpuks mäng ostetud aga nüüd peale selle teema lugemist on tekkinud väike hirm, et asja õppimine võtab kaua aega icon_biggrin.gif Selles mängus olen ikka täiesti amatöör. icon_razz.gif Mängu süvenemine tahab omajagu aega.

Ma suht lahja mängur, aga selles mängus midagi keerulist küll ei leia icon_smile.gif
Minu arust hea variant on map välja printida ja kui mängid siis hea vaadata, kus suunas mis jääb jne
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007




sõnum 11.07.2014 20:47:21 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Sai kah siis lõpuks mäng ostetud aga nüüd peale selle teema lugemist on tekkinud väike hirm, et asja õppimine võtab kaua aega icon_biggrin.gif Selles mängus olen ikka täiesti amatöör. icon_razz.gif Mängu süvenemine tahab omajagu aega.

Ma suht lahja mängur, aga selles mängus midagi keerulist küll ei leia icon_smile.gif
Minu arust hea variant on map välja printida ja kui mängid siis hea vaadata, kus suunas mis jääb jne


Parem variant on kahe monitoriga mängida, kaart kõrval lahti. Vahepeal tuleb ainult mäng alla panna ja kaarti liigutada ning suurendada/vähendada. icon_razz.gif
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2014 20:54:40 vasta tsitaadiga

TauC kirjutas:
Arx07 kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Sai kah siis lõpuks mäng ostetud aga nüüd peale selle teema lugemist on tekkinud väike hirm, et asja õppimine võtab kaua aega icon_biggrin.gif Selles mängus olen ikka täiesti amatöör. icon_razz.gif Mängu süvenemine tahab omajagu aega.

Ma suht lahja mängur, aga selles mängus midagi keerulist küll ei leia icon_smile.gif
Minu arust hea variant on map välja printida ja kui mängid siis hea vaadata, kus suunas mis jääb jne


Parem variant on kahe monitoriga mängida, kaart kõrval lahti. Vahepeal tuleb ainult mäng alla panna ja kaarti liigutada ning suurendada/vähendada. icon_razz.gif

Õnneks mul ongi kaks monitori. icon_biggrin.gif Peaks proovima. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 11.07.2014 21:36:28 vasta tsitaadiga

kasutasin algul sellejaoks läpakat, val ka teist monitori, ja suht õigustas ära. Algul kah spawnid ei tea kuhu ja ajasid linna juures oleva linna sildi juures näpuga järge, siis otsustasin et teen algul ühe poole kaardist endale selgeks, ja õnnestus, ning sealt edasi ka, mõned kohad on veel nii et kohe ei pauguta lahti kus oled aga üldiselt tuvastan suht minuti jooksul kus ole. Lihtsalt kooberdanud suht palju metsades siis tean ka sealseid kujundust kus mida on.

Üks nipp ka et pilved liiguvad idast läände ning ka varjude asukoha järgi sai selgeks teha kummal pool lõuna põhja suund. Viimast ei saand usaldada hommiku vara ja hilja õhtul .

Aga see linna sildi juures seismine meenutab ühte korda kus sõitsime piraajadega autodega ning järsku seisab kodanik alt tab-is sildi alla ja arvatavasti otsis kus on, Muidugi sõideti tast üle ja tehti ka gearist puhtaks. Seda muidugi modis

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tatslinkov
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2012




sõnum 11.07.2014 22:00:21 vasta tsitaadiga

Alguses tasuks proovida ilma abivahendeid kasutamata mängida, jätkub avastamisrõõmu kauemaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2014 22:41:45 vasta tsitaadiga

päike on suht koht koguaeg edelas, seega see on üks indikaator.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2014 01:07:02 vasta tsitaadiga

Kukkusin ja murdsin jala ja uskumatu kui pikalt pidin roomama, et leida särk millest lahas teha. Õnneks omasin kirvest ja sain ise pulki raiuda, muidu oleks lootusetu olnud. Roomates ei toimu liikumine just meeldivas tempos. Ei soovita kellelegi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2014 06:58:55 vasta tsitaadiga

Eile krt mitu tundi kolasin ringi ja siis lõpuks nägin ühte teist mängijat kah. Aga see millegipärast vajus mo kõrval kokku ja suri ära. Sain hetkeks mõned asjad tema käest aga siis ründasid 2 zombit ja neid labidaga maha lüüa oli võimatu kuna nende rünnakud tegid mulle viga isegi siis kui füüsiline kontakt puudus ja minu rünnakud ei teinud neile mingit viga. Ju mängu bug vms. icon_razz.gif Zombisi on ikka väga vähe ja teisi mängijaid ei näe eriti üldse. Maybe olen kusagil jams serveris... Dont know.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 12.07.2014 09:57:48 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Eile krt mitu tundi kolasin ringi ja siis lõpuks nägin ühte teist mängijat kah. Aga see millegipärast vajus mo kõrval kokku ja suri ära. Sain hetkeks mõned asjad tema käest aga siis ründasid 2 zombit ja neid labidaga maha lüüa oli võimatu kuna nende rünnakud tegid mulle viga isegi siis kui füüsiline kontakt puudus ja minu rünnakud ei teinud neile mingit viga. Ju mängu bug vms. icon_razz.gif Zombisi on ikka väga vähe ja teisi mängijaid ei näe eriti üldse. Maybe olen kusagil jams serveris... Dont know.

Zombisid tuleb lüüa pähe, soovitatavalt selja tagant... kui juba sind märganud on siis minu arust mõttekam eest ära joosta, kui just pole tulirelva millega ilma probleemita maha lasta(tavalise püstoliga lase või jalga ja surnud). Inimesi kohtab strateegiliselt paremates kohtades rohkem, näiteks 2 lennuvälja. Aga üldiselt inimesed on tunduvalt ohtlikumad kui zombid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2014 10:25:10 vasta tsitaadiga

Labidaga on mõttetu vehkida, sellega on nii ebamäärane tabamine. Kui kirvest pole löön pigem käteka, siis saad ta nokki lüüa ja maas edasi taguda. Vehkisin ka kunagi mingi sõnnikuhargiga, aga lõpetasin ikka kätega.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV veteran

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2014 10:33:38 vasta tsitaadiga

Tasub kamp kokku ajada ja nii mängida, üksi võidki nädal aega ringi joosta ja mitte kedagi näha. Lisaks mida rohkem vendi kaasas on seda parem security samas tõmbab ka rohkem tähelepanu.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2014 11:17:02 vasta tsitaadiga

Kuidas see chat mängus toimib. Kas klaviatuuriga on koguaeg global chat või saab kuidagi ainult lähedal asuvate inimestega ka rääkida?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.