Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  HP Pavilion remonditeema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 51, 52, 53  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 08.03.2008 16:09:47 vasta tsitaadiga

samade driveritega töötas varem , lugesin siit mingist teemast ,et mind ootab ees emaplaadi vahetus ilmselt. Küsimus selline ,et kui mul orgianaal vista pira xp vastu vahetatud ja paremalt kyljelt kus käesti toetub amd 64x2 kleeps maha kulnud garantii kehtib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003




sõnum 08.03.2008 16:31:30 vasta tsitaadiga

Siis lased enne ServiceNetti viimist recovery plaadilt/partitsioonilt Vista selga tagasi ning vaatad, et seerianumbri kleeps oleks loetav. Enne tuimalt arvuti üleandmist veendu kas garantii veel kehtib ja/või su arvuti mudel kuulub tasuta emaplaadi vahetuseks ettenähtud vahemikku.



Käetoe kleepsud ei loe absoluutselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 08.03.2008 17:13:55 vasta tsitaadiga

elionist ka hp ostetud kunagist ja 2 aastat garantiid,aga kui uurisin pärast enda huvides selle olemasolu e-mailitsi,siis teine aasta ikka tehase garantii alla vähemalt minu isend läks.
_________________
dell somm ding mi poi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freeloader
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2008 18:53:09 vasta tsitaadiga

siuke lugu: mul ka ennem kui emakas päris ära küpses, kadus wifi ära, täiesti ära, ei aidand uus traiver ja isegi media centeri lasin maha ja XPhome panin peale...ikke ei midagi...wifi't selles riistas enam ei old!!! peale garantii rem.'i on!
remondis käis ka XPhome'ga, kuna mul amilo kah, siis selle recoveryga sain home'i peale...My Computer>left click>properties> seal Fujitsu Siemens'i logo suurelt särab...HP arvutis....aga see enam ei ole nende asi mis mul kõvakettal, neil on antud emakas vahetada....nii et...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 08.03.2008 23:50:26 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Siis lased enne ServiceNetti viimist recovery plaadilt/partitsioonilt Vista selga tagasi ning vaatad, et seerianumbri kleeps oleks loetav. Enne tuimalt arvuti üleandmist veendu kas garantii veel kehtib ja/või su arvuti mudel kuulub tasuta emaplaadi vahetuseks ettenähtud vahemikku.



Käetoe kleepsud ei loe absoluutselt.

ostust pole 1a möödaski , kas kõigil ei vahetata tasuta plaati ära?kas kindlasti pean selle vista tagasi laskma? Ja kas sellist võimalust pole , et mingi raha eest naad vahetavad parema emaplaadi vastu?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003




sõnum 09.03.2008 00:21:39 vasta tsitaadiga

dsg kirjutas:
siLc kirjutas:
Siis lased enne ServiceNetti viimist recovery plaadilt/partitsioonilt Vista selga tagasi ning vaatad, et seerianumbri kleeps oleks loetav. Enne tuimalt arvuti üleandmist veendu kas garantii veel kehtib ja/või su arvuti mudel kuulub tasuta emaplaadi vahetuseks ettenähtud vahemikku.



Käetoe kleepsud ei loe absoluutselt.

ostust pole 1a möödaski , kas kõigil ei vahetata tasuta plaati ära?kas kindlasti pean selle vista tagasi laskma? Ja kas sellist võimalust pole , et mingi raha eest naad vahetavad parema emaplaadi vastu?

Kui on alla aasta vana, siis vast mingeid lisaküsimusi pole. Kui aasta on läbi, siis on veidi keerulisem olukord. Võid ka Vista laskmata jätta, täitsa oma valik, iseasi kuidas ServiceNeti vennad reageerivad Vista kleepsuga masinal XP-d peal nähes. Parema emaplaadi suhtes kaldun arvama, et ServiceNet kui hooldusasutus ei tegele selliste upgreididega kuna vahetust vajavad ka jahutus (Geforce graafika tahab veidi kõvemat jahutust kui lihtlabane põhjasillas asuv int. video) ja kes teab mis osad veel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 09.03.2008 09:58:40 vasta tsitaadiga

dsg kirjutas:
siLc kirjutas:
Siis lased enne ServiceNetti viimist recovery plaadilt/partitsioonilt Vista selga tagasi ning vaatad, et seerianumbri kleeps oleks loetav. Enne tuimalt arvuti üleandmist veendu kas garantii veel kehtib ja/või su arvuti mudel kuulub tasuta emaplaadi vahetuseks ettenähtud vahemikku.



Käetoe kleepsud ei loe absoluutselt.

ostust pole 1a möödaski , kas kõigil ei vahetata tasuta plaati ära?kas kindlasti pean selle vista tagasi laskma? Ja kas sellist võimalust pole , et mingi raha eest naad vahetavad parema emaplaadi vastu?


Mina võtsin enda omal üldse kõvaketta ära, kui sinna ServiceNet'i viisin. Olgu seal või Linux peale - pole nende asi. Ma lihtsalt ei usalda neid tüüpe, et käpivad mu faile seal, või veel hullem, midagi ära kaotavad icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
georgots
HV kasutaja
georgots

liitunud: 08.02.2005




sõnum 10.03.2008 11:03:31 vasta tsitaadiga

See mis op. süsteem peal on ei mõjuta garantii kehtivust! Sain seda teada, kui enne Pavilioni ostu helistasin HP Eesti esindusse ning küsisin Vista väljavahetuse XP vastu. Tegelt oligi selline küsimus ka veel et kas Elion tõesti annab 3a. garantii osadele HP läpakatele (mul endal dv9000 seeria) ning mäletan et kui ostes küsisin, siis öeldi minu meelest et jah 3 aastat, kuigi põhja alla HP enda poolt 1 year warranty. Kuskil Elioni foorumis kinnitati ka seda, et 3 aastat! Ei teagi mida siis Elion enda poolt garanteerib peale 1 aasta möödumist icon_rolleyes.gif ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 12.03.2008 11:03:08 vasta tsitaadiga

georgots kirjutas:
See mis op. süsteem peal on ei mõjuta garantii kehtivust! Sain seda teada, kui enne Pavilioni ostu helistasin HP Eesti esindusse ning küsisin Vista väljavahetuse XP vastu. Tegelt oligi selline küsimus ka veel et kas Elion tõesti annab 3a. garantii osadele HP läpakatele (mul endal dv9000 seeria) ning mäletan et kui ostes küsisin, siis öeldi minu meelest et jah 3 aastat, kuigi põhja alla HP enda poolt 1 year warranty. Kuskil Elioni foorumis kinnitati ka seda, et 3 aastat! Ei teagi mida siis Elion enda poolt garanteerib peale 1 aasta möödumist icon_rolleyes.gif ?


Garanteerib sõrmed risti, et midagi ei juhtuks järgneva kahe aasta jooksul icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranno3
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2004




sõnum 16.03.2008 01:30:31 tasuta vahetus vasta tsitaadiga

See laiendatud garantii juba eelmise aasta lõpust kehtis. Käisin ka vahetamas. Ainuke nali oli et olin jõudnud just uue osta enne kui teada sain, et tasuta saab. Vahepeal oli tunne et ServiceNet müüs tasuta laiendatud garantii pikenduse käigus saadud emaplaate (öeldi et sooduspakkumine ja kehtib vaid 10 päeva). Minu oma vist langes varasemasse aega. Aga kui sõber enda samasuguse arvuti kohta uuris siis kül midagi ei öeldud, et garantii pikendus on kuigi oli ilusti kirjeldatud piiksud jne ...
Nüüd siis vaja enda ülejäänud emaplaat maha müüa.

ah jaa. keegi üleval mainis et helikaardiga probleem, proovi enne installida teised driverid modemi oma jne. seal vist väike sõltuvus oli, meenub midagi omast kogemusest...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 16.03.2008 10:09:30 vasta tsitaadiga

aasta lõpus oli garantiilaiendus usas- euroopasse tuli hiljem (vähemalt nende foorumite põhjal, mis omal läbi sai kammitud)... igatahes sai oma kundel kah nüüd plate välja vahetatud thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranno3
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2004




sõnum 16.03.2008 12:27:25 vasta tsitaadiga

kammisin servicenetist ja öeldi, et eelmise aasta lõpust juba oli...

ja sama ka Inglise HP'st:

Hello Ranno,

Thank you for contacting HP Total Care.

I gather from you e-mail that you wish to know the start date for warranty enhancement program.

I realize the importance of this issue and will make sure that I give you appropriate information.

Ranno, the warranty enhancement program for dv6000 and dv9000 notebooks started from November 20, 2007 onwards.

If you need further assistance, please reply to this message and we will be happy to assist you further.

.....

Sincerely,
Sean
HP Total Care
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 16.03.2008 12:34:29 vasta tsitaadiga

kui minu pull pihta hakkas (ametlik garantii lõppes 23.12.07), siis servicenet ei kinnitanud selle olemasolu mistõtu tuulasingi hp lehte tugevamalt. ainuke, mis silma jäi, oli ainult usale tehtud laiendus ning seda kinnitasid ka foorumites paljud euroopa hädalised..
ilmselt on hämamine (kohustuslik teadmatus) siis ikkagi hp puhul loomulik icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 19.03.2008 14:44:13 vasta tsitaadiga

Sain ka kätte ja üks lisa-aasta garantii siiis juures thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 19.03.2008 23:33:25 vasta tsitaadiga

viisin ka täna ühe piiksuva pildivaba pavilioni Servicenet'i. Tüüpidel oli selja taga seina ääres neid kaste terve virn icon_lol.gif


Kah sai jaanuaris aastake täis ja kuu aega peale seda andis otsad. Õnneks ei jõutud veel varuosadeks lammutama hakata thumbs_up.gif Aasta pärast siis uuele katsele icon_lol.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2008 23:39:59 vasta tsitaadiga

Hirmutate ära, ma võin rahulikult hingata? Läp on Pavilion dv6610en.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005




sõnum 21.03.2008 18:56:40 vasta tsitaadiga

tõmbab ka suht si*a püksi kui loen icon_biggrin.gif mul dv6315ea ja 'ptüi ptüi ptüi' siiani töötab..amd prose ja intel 6150 video.. miski aastake saab vanaks vist
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freeloader
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2008 19:33:42 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
tõmbab ka suht si*a püksi kui loen icon_biggrin.gif mul dv6315ea ja 'ptüi ptüi ptüi' siiani töötab..amd prose ja intel 6150 video.. miski aastake saab vanaks vist


no kui aasta hakkab täis saama, siis on midagi loota...kas garantii või paneb täie rauaga edasi(töötab)...ootame,vaatame...
aga vahepeal loe teema ilusti läbi, juhul kui(keegi meist ei soovi seda) juhtub halvem variant, siis tead kuidas tegutseda...
edu thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.04.2008 14:06:31 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
viisin ka täna ühe piiksuva pildivaba pavilioni Servicenet'i. Tüüpidel oli selja taga seina ääres neid kaste terve virn icon_lol.gif


Kah sai jaanuaris aastake täis ja kuu aega peale seda andis otsad. Õnneks ei jõutud veel varuosadeks lammutama hakata thumbs_up.gif Aasta pärast siis uuele katsele icon_lol.gif



fakk küll, vaatasin et mis sealt töö vastuvõtu lehel kirjutatakse, et kaua tähtaeg kah on ja kas peaks hakkama juba asjade seisu uurima. Ootamatult vastasin, et eeldatava teenuse lahtrisse on kirjutatud "tasuline remont". Imegu nad ka muna, kui mingi raha tahtmise jutuga peaksid lagedale tulema... icon_evil.gif, ma ei tea miks ma seda kirjet seal varem ei märganud icon_redface.gif

Läpatsi kood on kenasti HP lehel Limited Warranty Service Enhancement program'i all olemas, nii ei tohiks neil midagi kobiseda küll olla ju.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2008 17:48:59 vasta tsitaadiga

Töö juurest läks täna üks BSOD-d loopiv Pavilion garantii poole teele. Samuti üks nendest, millel emaplaadi vahetus ette nähtud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 10.04.2008 16:00:09 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:



fakk küll, vaatasin et mis sealt töö vastuvõtu lehel kirjutatakse, et kaua tähtaeg kah on ja kas peaks hakkama juba asjade seisu uurima. Ootamatult vastasin, et eeldatava teenuse lahtrisse on kirjutatud "tasuline remont". Imegu nad ka muna, kui mingi raha tahtmise jutuga peaksid lagedale tulema... icon_evil.gif, ma ei tea miks ma seda kirjet seal varem ei märganud icon_redface.gif

Läpatsi kood on kenasti HP lehel Limited Warranty Service Enhancement program'i all olemas, nii ei tohiks neil midagi kobiseda küll olla ju.


huh, õnneks ei olnudki kobinat. emaplaat vahetati ära ja raha ei tahtnud keegi. thumbs_up.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 06.06.2008 22:43:17 vasta tsitaadiga

Selline küsimus...

Kui garantii pabereid pole kas siis pole ka suurt lootust mingile garantiile?

Tean ,et osades kohtades vaadatakse selle ribakoodi järgi ja pole vaja pabereid...

_________________
____________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 07.06.2008 09:09:27 vasta tsitaadiga

ostudokumenti tahetakse, ilma selleta saadetakse kuupeale
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.06.2008 09:22:01 vasta tsitaadiga

HP-esindustes vaadatakse ribakoodi j2rgi, et kes myys ja kas garantii kehtib v6i mitte. Ei taheta ostudokumenti, kuna seda ei hakka keegi lugema. Nii, et sammu Kungla-Dialoogi.

Postitatud mobile device
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003




sõnum 07.06.2008 10:23:01 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Nii, et sammu Kungla-Dialoogi.

Kuna teema käib Pavilioni seeria läpakatest, siis viimaste andmete järgi Kungla Dialoog on piisavalt tark, et neid jubedusi mitte parandada võtta. Ainuke koht kuhu minna on ServiceNet.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  HP Pavilion remonditeema mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 51, 52, 53  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.