Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  STV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 120, 121, 122  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004




sõnum 14.02.2005 14:52:25 vasta tsitaadiga

Sain kah täna arve, kus 149.- asemel oli 212.- icon_evil.gif
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 15.02.2005 05:15:50 vasta tsitaadiga

Nad võiks parem proxy servusid juurde panna või siis vähemalt natuke stabiilsemaks muuta, eriti just seda kolmandat (mille kiirus kõigub ikka suht ropult)...

Ise juba tubli poolteist aastat klient ja üldiselt jään rahule: neti ärakukkumised on suht harvaks muutunud, kiirus on kah enam-vähem ja hakkama olen siiamaani saanud eesti keeles. Ainukesed negatiivsed asja on see proxyde jama ja see, et uplink kipub vähemalt päeval ikka alla normaalse olema...

_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
darcen
HV kasutaja
darcen

liitunud: 09.03.2002




sõnum 15.02.2005 12:10:56 vasta tsitaadiga

Enda shared accessiga on viimasel ajal välisühendusega asjad ikka väga mööda. (eesti sisene.. 2,5-3Mbit). Ei ole see windows update-i leht miskit nii koomas. Olen üritan draivereid tirida nii ati, asuse kui ka hp lehtedelt. Kiirus igal pool 7-8kB sekundis (halliks võib minna kui 23MB pakki alla tirid). Õnneks ise saan kasutada tunnelit töömasinasse ja sealt edasi juba metrood pidi välisilma. Ilma selleta eestist välja üldse ei kannataks minna.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004




sõnum 15.02.2005 14:18:49 vasta tsitaadiga

Jah, see välisilmaga suhtlemine ajab ikka närvi, kui msn'i tõmbab 1-2 Kb/s
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kage
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2003




sõnum 16.02.2005 14:05:30 vasta tsitaadiga

HacaX kirjutas:
Ainukesed negatiivsed asja on see proxyde jama ja see, et uplink kipub vähemalt päeval ikka alla normaalse olema...

kuna paistab, et siiski proxyst on natuke kiiruse juures kasu, siis lisaks ühe negatiivse asja veel - keegi mitte mingit infot toimunud/toimuvate muudatuste kohta ei jaga. see oleks siis vihje selles suunas, et kui kiirus detsembri lõpus suht ära kadus (kasutasin ilma proxyta ja kiirus oli normaalne), siis jaanuaris selle vastu huvi tundma hakates ei öelnud keegi mis juhtus. soovitati modemit välja lülitada, kiirusetesti teha ja proxy panna, aga et kusagil oleks mingit infot kiiruse languse kohta proxy mittekasutamise juures, seda ei olnud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 16.02.2005 15:39:31 vasta tsitaadiga

Kas see probleem on aint STVl või ka teistel pakkujatel, nimelt nett on päeval jube aeglane aga öösel on nagu jälle normaalne? icon_confused.gif Päeval katkeb see ühendus ka tihti.

Ja mis eelised on Saturnil tavalise Kodu paketi ees?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004




sõnum 16.02.2005 16:52:36 vasta tsitaadiga

Saturniga saab STV ftp servusse.


Et päeval aeglane on võib olla ka sellest, et see leht mida külastad on ülekoormatud.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anyway
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2002




sõnum 16.02.2005 17:43:33 kamm on vasta tsitaadiga

kuna siin on stv kõvadpoisid , sis äkki viitsivad vastata -telekas signaal on soome tv3 ja 4 kehvake(viisakalt öelduna) Tänamatu töö on olla kellegi ruupor
!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rufe
HV vaatleja

liitunud: 01.07.2003




sõnum 16.02.2005 18:00:06 vasta tsitaadiga

peaaegu kõik kanalid on vene keelde dubleeritud. varsti dubleerivad mtv ka ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004




sõnum 16.02.2005 18:14:52 vasta tsitaadiga

Keegi ei käsi STV-d kasutada icon_wink.gif
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 16.02.2005 18:24:14 vasta tsitaadiga

ardo112 kirjutas:
Et päeval aeglane on võib olla ka sellest, et see leht mida külastad on ülekoormatud.


Enne ei olnud nii! Sai rahulikult ameerikas kui ka jaapanis käidud

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killtec
HV vaatleja
Killtec

liitunud: 16.10.2004




sõnum 24.02.2005 16:07:41 vasta tsitaadiga

Mul sama jama et nett kõigub jubedalt, päeval poole aeglasem kui õhtul icon_mad.gif . Sai ka STV-sse helistatud selle pärast, kuid sealt öeldi vene aktsendiga, et nad ei tea midagi. Laseksin meeleldi endale starmani ühenduse panna kuid neil pole pelgulinnas neti levi icon_sad.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2005 16:25:55 vasta tsitaadiga

Killtec kirjutas:
Mul sama jama et nett kõigub jubedalt, päeval poole aeglasem kui õhtul icon_mad.gif . Sai ka STV-sse helistatud selle pärast, kuid sealt öeldi vene aktsendiga, et nad ei tea midagi. Laseksin meeleldi endale starmani ühenduse panna kuid neil pole pelgulinnas neti levi icon_sad.gif
ise ka pelgulinnas .loen juba päevi millal saan elioni ühenduse kodu3 paketi 2m ühendus+20tundi telefoni kõneaega ja maksab 550.- see stv võiks ennast põlema panna koos teenindusega.viimane 6k muud ei olnud kui probleemid.nii et ETTEPANEK kõigile kes stv kasutavad minge elioni saate vähemalt närve puhata .
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2005 16:27:12 vasta tsitaadiga

ardo112 kirjutas:
Keegi ei käsi STV-d kasutada icon_wink.gif
ja sina mine reklaami stv mujal näiteks RATEs
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.02.2005 16:31:31 vasta tsitaadiga

Kiiruse kõikumine näitab tihti aint seda, et raha puudusel pole kaablimahtu piisavalt ja kasutajate % ulatub üle 100 (näiteks mingi 200%) ehk siis tuleb usinasti järjekorras oodata kuni bitt kohale jõuab icon_smile.gif Ning kui Waiting Time täis on, siis visataksegi ühendus maha 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 24.02.2005 16:32:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

.nii et ETTEPANEK kõigile kes stv kasutavad minge elioni saate vähemalt närve puhata .

vastupidi just. vähemalt pärnus. elioni vennad n*ssisid siin kuldsekas nii, et terve kuldne kodu viimasel ajal hakanud kurtma kvaliteedi üle - võtsin kätte ja läksin stv peale üle - kõik tiptop, ühtegi probleemi pole. elion ise paras AHV - kurtis pärnu potsimehele et peavad terve kuldse kodu võrgu ümber ehitama sest see nii sita kvaliteediga ja ei kannata head netti- eriti lammast juttu ajavad. enne oli asumi 3mbitine nett ja kõik oli vägagi normaalne. nüüd vennad ei suuda selle võrgu peal oma 512 kb netti jooksutada. kuradi lambad ausalt. minu teada peaks teenuse osutamise juures pidama silmas klientide mitte firmaosanike huve, vastasel juhul pole tegu mingisuguse hea firmaga vaid mingi rahalüpsjaga thumbs_down.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.02.2005 16:39:13 vasta tsitaadiga

Egas siis Pärnu Kuldse Kodu võrku siis Elion välja ei ehitanud vaid seda tegi "vähe teine firma" icon_biggrin.gif Ja selge see, et Elion on sunnitud ammu teada jamade likvideerimiseks võrku ümber ehitama. Ise ehitaks samuti ümber 8) Aga see tüüphähtus, et kui võrk on valesti tehtud, siis lennatakse Elioni turja icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003




sõnum 24.02.2005 16:53:23 vasta tsitaadiga

pinkman kirjutas:
nii et ETTEPANEK kõigile kes stv kasutavad minge elioni saate vähemalt närve puhata.


Ei mõtlegi 8) Minu närvid puhkavad ka STV võrgus, täitsa mõnus on siin icon_wink.gif

tahanteada kirjutas:
Egas siis Pärnu Kuldse Kodu võrku siis Elion välja ei ehitanud vaid seda tegi "vähe teine firma" icon_biggrin.gif Ja selge see, et Elion on sunnitud ammu teada jamade likvideerimiseks võrku ümber ehitama. Ise ehitaks samuti ümber 8) Aga see tüüphähtus, et kui võrk on valesti tehtud, siis lennatakse Elioni turja icon_wink.gif


Tüüpnähtuseks on ka see muutunud, et peaaegu kõik teevad siin foorumis STVd maha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.02.2005 17:08:14 vasta tsitaadiga

Aga Kuldse Kodu korral polegi juttu STV-st icon_biggrin.gif vaid ühest teisest "võrgu ehitajast-rajajast" 8)

Ja närve saab sellises võrgus puhata kus ei pea paaniliselt mõtlema, kas saab ilma katkemata jms. jamata võrku 24h ööpäevas kasutada 365 päeva aastas ning seda nendel kiirustel mis lepingus kirjas ehk siis täie raha eest icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alligaator
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2003




sõnum 24.02.2005 17:13:11 vasta tsitaadiga

Mul jäi sellest tegelikult halb kogemus, kui eelmine aasta vist mindi saturni peale üle(STV) ilma minult küsimata- enne oli shared 3mb alla ja nüüd mingi 512 alla aint see shared toimis minu jaoks igatahes alati kiiremini... :S Leping on ju siiamaani kapis hoopis teiste tingimustega... ja kui aega palju oleks siis oleks neid natuke selle lepinguga nu--inud küll... icon_biggrin.gif aga vaba aega üle pole ja sellise hinna eest tunduvalt paremat ühendust ka keegi ei paku...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.02.2005 17:18:58 vasta tsitaadiga

to alligaator: aga Sul ju paberil kirjas et "Sharetud ühendus" ehk siis üks kiirus "kamba peale" ehk siis kui oled üksi, saad max. kiiruse, muidu mitte 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003




sõnum 24.02.2005 17:25:54 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Aga Kuldse Kodu korral polegi juttu STV-st icon_biggrin.gif vaid ühest teisest "võrgu ehitajast-rajajast" 8) Ja närve saab sellises võrgus puhata kus ei pea paaniliselt mõtlema, kas saab ilma katkemata jms. jamata võrku 24h ööpäevas kasutada 365 päeva aastas ning seda nendel kiirustel mis lepingus kirjas ehk siis täie raha eest


Seda küll, kuid mina mõtlesin selle foorumi üldist suhtumist STVsse... icon_evil.gif

Minu teada asub seesama foorum kuskil Elioni serveris, mis mõnda aega on jupsinud (tulevad need topeltpostitused ja -teemad). Kui vaadata seda, kuidas inimesed sellesse suhtuvad, siis jääb mulje, et see on enam-vähem okei... noh tegijal ikka juhtub ju ja veel Elioni sugusel. Aga kui STVl on probleemid siis kukutakse kohe nii maha tegema kui veel saab.

Aga ma ei mõtlegi selle peale kas katkestused on või ei ole icon_lol.gif, sest neid lihtsalt ei ole. Seetõttu ma puhkangi oma närve icon_razz1.gif . Ja kui neid ka on, siis "bad luck" icon_lol.gif Ega Elion ka 365 päeva aastas 7 päeva nädalas ja 24 tundi ööpäevas 100% töökorras ei ole. Ikka tuleb katkestusi. Iseasi on see, kas neid ka märgatakse icon_wink.gif Ja vot mina küll ei saa sellest aru, kuidas teil päeval Internetis surfates kiirus on aeglasem. Mina pole seda küll täheldanud, kuigi vabadel päevadel olen sisuliselt hommikust poole ööni Internetis. Ja mul on 149 krooni eest netti rohkem kui küll icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.02.2005 17:36:31 vasta tsitaadiga

Mul endal mitmed tuttavad hädas, et päeval on nii aeglane, et praktiliselt liiklus seisab ja see on ka täiesti tõsi - isegi pisuuendusi/Update-sid tuleb öösiti tirida.
Aga see ei peagi igal pool nii olema - kõik sõltub sellest kui suur on "toru" läbilaskemaht ja kui palju kliente sellele torule kokku koondatud on koos oma kiiruse vajadustega ning kui kiiresti reageeritakse tekkivatele ülekoormustele - uued (rendi)kanalid, uued ümbersuunamised jms... Aga see nõuab kõik pidevat arendust ja raha icon_wink.gif

Ja kellel asi normaalne, peab pöialt thumbs_up.gif hoidma ja palvetama, et antud kaablisse liialt palju klientide ühendusi kokku ei surutaks beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003




sõnum 24.02.2005 18:04:50 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Mul endal mitmed tuttavad hädas, et päeval on nii aeglane, et praktiliselt liiklus seisab ja see on ka täiesti tõsi - isegi pisuuendusi/Update-sid tuleb öösiti tirida.
Aga see ei peagi igal pool nii olema - kõik sõltub sellest kui suur on "toru" läbilaskemaht ja kui palju kliente sellele torule kokku koondatud on koos oma kiiruse vajadustega ning kui kiiresti reageeritakse tekkivatele ülekoormustele - uued (rendi)kanalid, uued ümbersuunamised jms... Aga see nõuab kõik pidevat arendust ja raha icon_wink.gif

Ja kellel asi normaalne, peab pöialt thumbs_up.gif hoidma ja palvetama, et antud kaablisse liialt palju klientide ühendusi kokku ei surutaks beer_yum.gif


Mina ei tea kus sinu tuttavad elavad, kuid mina elan Tallinnas, Õismäel. Ja siin kiirus hetkel küll ei seisa. Praegu (kell 17:03) on kiirus lubatust (512 Kbit/s) küll madalam 460-490 Kbit/s, kuid see on nii imepisike vahe, mis mind küll ei koti...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 25.02.2005 13:15:12 vasta tsitaadiga

tahanteada, muideks ma enda eelmise tekstiga pidasin seda silmas et kui Asum II võrk töötas ilma tõrgeteta ning kiirus oli väga hea (3mbit) , siis mis takistab elionil oma saasta kortermaja netti (512kb) seal levitamast? just elionil oli probleeme viimasel ajal - nagu ma ütlesin et rahvas aina rohkem kurdab siin kuldsekas. üldse elion on rott - ostab võrgu ja siis paneb ultimaatumi - kordi aeglasem nett või võtke parem ja kallim ( face it - 300 eeku kuus eest ei saa nii head netti kui asum pakkus). muidugi asum vast seepärast ära lõpetaski asja et liiga hea ja liiga odav.
aga selline suhtumine et "STV suxxx, võtke elion" , on sama hea kui minu oma näiteks (kuidas elion keeras).elion pole alati kunn, seda pole ka stv, nii et pole mõtet lahmima hakata.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  STV mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 120, 121, 122  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.