|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
10.02.2005 14:39:41
|
|
|
mail.stv.ee?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
10.02.2005 14:59:01
|
|
|
| mail.infonet.ee
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
10.02.2005 21:12:19
|
|
|
| Stv serverid on kõik .infonet.ee
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kage
HV vaatleja
liitunud: 30.07.2003
|
11.02.2005 12:33:04
|
|
|
| ardo112 kirjutas: |
| Stv serverid on kõik .infonet.ee |
mul töötab mail.stv.ee siiani ilma probleemideta.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noface
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2004
|
11.02.2005 12:53:13
|
|
|
See võõrkeelne suhtlemine miule kohe ÜLDSE peale ei lähe, kurat
_________________ TYU |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
11.02.2005 15:16:31
|
|
|
| noface kirjutas: |
See võõrkeelne suhtlemine miule kohe ÜLDSE peale ei lähe, kurat  |
Eee...?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paranoid
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004
|
11.02.2005 16:24:14
|
|
|
| noface kirjutas: |
See võõrkeelne suhtlemine miule kohe ÜLDSE peale ei lähe, kurat  |
Mis võõrkeelne suhtlemine?
seal ei võeta kedagi tööle kui pole kõrgtasemel eesti keelt
_________________ Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
11.02.2005 17:35:45
|
|
|
mul stv 1.5 mb nett:), muresid ei ole, vb kord 2 kuu jooxul vaja modemo juhe seinast korra v2lja v6tta ja siis sisse uuesti panna...kirjas et 1.5mb tglt kuskil 1.7-1.9
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
11.02.2005 18:24:26
|
|
|
| only kirjutas: |
mul stv 1.5 mb nett:), muresid ei ole, vb kord 2 kuu jooxul vaja modemo juhe seinast korra v2lja v6tta ja siis sisse uuesti panna...kirjas et 1.5mb tglt kuskil 1.7-1.9  |
mul ka 1.5mb aga nett ise 2.0-2.1
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
12.02.2005 00:54:07
|
|
|
reaalsen STV võrgusisest kiirust saate testida aadressil http://speed.infonet.ee
PS! STV tagab nimikiiruse oma võrgus... see kui teie ei saa kuskile mujale sellise
kiirusega, see ei ole mitte enam STV teha. Nii et sõimake aga kõiki provaidereid
ja tixi haldureid eestis kes pidurid peale panevad ja teie emulesid piiravad
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
12.02.2005 01:06:54
|
|
|
| Imelik...sealt saan aeglasema kiiruse kui RUUTER.EE-st.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
12.02.2005 01:39:32
|
|
|
| Hollow kirjutas: |
reaalsen STV võrgusisest kiirust saate testida aadressil http://speed.infonet.ee
PS! STV tagab nimikiiruse oma võrgus... see kui teie ei saa kuskile mujale sellise
kiirusega, see ei ole mitte enam STV teha. Nii et sõimake aga kõiki provaidereid
ja tixi haldureid eestis kes pidurid peale panevad ja teie emulesid piiravad |
Soh, keda ma siis sõimama peaksin, kui mul peale speed.infonet.ee (mis annab kenasti kiiruseks 954kbit/s) mitte ükski veebilehekülg, kaasarvatud www.stv.ee, normaalselt lahti ei tule? cnn, bbc, lenta, delfi, misiganes?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
12.02.2005 01:50:09
|
|
|
| Äkki piirab mõni asi sinu arvutis? Firewall? Hunnik spioonitarkvara?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
12.02.2005 02:08:08
|
|
|
Yeah, right. Tulemüür ja viirusetõrje on loomulikult olemas, explorerit kah ei kasuta. Ei ole mu arvutis ka spioonitarkvara. Ikka avas eile windows update lehte ca 5 minutit. Ei tiri ma kah eriti midagi, ainult veebi loen. Ja töötamine-mittetöötamine käib kellaajaliselt - öösel ja päeval kannatab kuidagi kasutada, 18.00 - 24.00 pole eriti midagi teha. Nagu sharedit jagaks suure hulgaga.
_________________ Tšudes ne bõvajet. |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
12.02.2005 02:20:34
|
|
|
| priitr kirjutas: |
| Yeah, right. Tulemüür ja viirusetõrje on loomulikult olemas, explorerit kah ei kasuta. Ei ole mu arvutis ka spioonitarkvara. Ikka avas eile windows update lehte ca 5 minutit. Ei tiri ma kah eriti midagi, ainult veebi loen. Ja töötamine-mittetöötamine käib kellaajaliselt - öösel ja päeval kannatab kuidagi kasutada, 18.00 - 24.00 pole eriti midagi teha. Nagu sharedit jagaks suure hulgaga. |
Mis paketti kasutad?
Palju tulemüürid on suutelised netikiirust alla viima.
Millal spioonitarkvara viimati kontrollisid?
Proxy't kasutad?
Ole rahulik Win update'i leht on kõigil aeglane
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
12.02.2005 12:03:41
|
|
|
| huvitav milles on stv süüdi kui windowsi update lehekülg on üle koormatud ja nende liinid on ombe tõmmatud. siiski seda lehekülge kasutatakse päevas miljonite inimeste poolt üle maailma mitte ainult eestist
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
12.02.2005 14:12:22
|
|
|
Jajah, milles on stv süüdi, kui mitte ükski veebileht peale speed.infonet.ee normaalselt ei tööta, kaasaarvatud www.stv.ee? Ju siis seda kah tarvitavad ''miljonid inimesed üle maailma'. Muide, praegu on ühendus normaalne ehk siis vähemalt 10x kiirem, kui tavaliselt. Ju on siis spywarel ja tulemüüril puhkepäev...
Vabandust, et sedasi ilgun, ma lihtsalt juba kirjutasin varem, et miski ei tööta normaalselt, mitte ainult windoze update; see oli lihtsalt näiteks...
Ühenduseks on mul KODU STV.
_________________ Tšudes ne bõvajet. |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
12.02.2005 17:57:21
|
|
|
Kodu STV?
Tundub, et sa oled selline haledik kellele miski ei meeldi, kuid midagi ette kah ei võta.
Kas keegi hoiab sind STV-s jõuga kinni? Mine Starman'i siis.
EDIT: Millal viimati mõnda nuhkvara eemaldajat kasutasid?
Ja mis tulemüüri sa kasutad? Proxyt kontrollisid?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
12.02.2005 18:35:26
|
|
|
| ardo112 kirjutas: |
Kodu STV?
Tundub, et sa oled selline haledik kellele miski ei meeldi, kuid midagi ette kah ei võta.
Kas keegi hoiab sind STV-s jõuga kinni? Mine Starman'i siis.
EDIT: Millal viimati mõnda nuhkvara eemaldajat kasutasid?
Ja mis tulemüüri sa kasutad? Proxyt kontrollisid? |
Esimest lauset pole ilmselt mõtet kommenteerida.
Mis puutub teise lausesse, siis on minu asualas STV nagu Eesti Energia - sa kas oled tema
klient, või elad ilma teenuseta. Suurema koguse raha väljakäimisel (mul pole fixtelefoni) saaks ilmselt Elioni kliendiks, paraku pole mul Elioni muude teenustega midagi peale hakata.
Nuhkvara pole mul olnud ega tule kah, ei käi lihtsalt sellistes kohtades, kust seda saab; sodi kah ei installi. Igaks juhuks aeg-ajalt Ad-awarega lasen masina üle. Viirusekontroll on pidavalt aktiivne ja värskete baasidega. LinkSys WRT54G on tulemüürina ametis. Veebivahendajat ei kasuta, ehk siis toimib stv 'läbipaistev' veebivahendaja.
Saage palun aru - 'point' on selles, et ajal, mil inimesed kodus ja arvuti taga istuvad, on Internet üliaeglane. Ta ei ole kogu aeg aeglane. Samas on link püsti ja STV suppordi 'testküsimus' speed.infonet.ee kohta alati positiivselt vastatav.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
12.02.2005 19:11:06
|
|
|
nüüd oled küll väga teise tooniga...
Tehke siis nt. Starmanil'e avaldus, et nad sinna kaabli tõmbaksid.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
12.02.2005 20:06:00
|
|
|
| ardo112 kirjutas: |
nüüd oled küll väga teise tooniga...
Tehke siis nt. Starmanil'e avaldus, et nad sinna kaabli tõmbaksid. |
Lugesin oma kirjutised üle ja ei leia kuidagi et ma erinevates kirjades erinevat juttu räägiksin. Kui ma ka ärrituse märke peaksin välja näitama, siis ainult seetõttu, et mõned inimesed kipuvad vastuseid plähvima asja sisusse süüvimata. Nagu STV klienditeenindus : "Kui palju teil speed.infonet.ee kiiruseks näitab? Ahah, siis on kõik korras. Vahepeal mõned serverid ongi aeglased". Ma ei taha tüli, ma ei taha kellegi peale karjuda, ma ei taha jamada mingite operaatorivahetustega. Ma tahan paar korda päevas veebist uudiseid lugeda - selle jaoks sai see internetiühendus justkui võetud.
Ma olen umbes 11 kuud STV klient olnud, asi on jamaks läinud selle aasta algusest(eelmise aasta sügisel oli kah mingi 'halb aeg'). Foorumist ma loomulikult oma internetiühenduse kvaliteedi-alast abi ei ürita leida, ma saan selle probleemiga ise kah hakkama; olgu siis lahenduseks kasvõi internetiühendusest loobumine, kui vestlused STV'ga asja ei paranda,
Võtsin sõna üldse vaid sellepärast, et teemat alustades tahtsite teada teiste inimeste kogemusi STV internetiühendusega. Mina edastasin ainult oma kogemuse. Kurb küll, kui see Teie eufoorilise rahuloluga 'maailma parima' ühenduse ja teenindusega kokku ei sobi. Lihtsalt leppige sellega, eksole? Inimesed ei ole tingimata lollid paljalt sellepärast, et nad STV internetühendusele ülistuslaulu ei laula.
Ehk aitab, võite minu stv kogemuse nüüd negatiivsena arvele võtta ja teiste stv klientide arvamusi vaadata?
Mina siin teemas enam sõna ei võta.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
12.02.2005 20:25:33
|
|
|
Olen ma väitnud, et Stv parim?
Ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
incognito
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2004
|
13.02.2005 21:52:23
|
|
|
minule meenub STVga seoses vaid läägivad vene queikerid
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koletis20
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2004
|
13.02.2005 23:48:50
|
|
|
f....g stv.
Liitusin kunagi nov lõpp ja sel ajal oli neil mingi kampaania, et kui liitud, saad 2 kuud internetti ja 3 kuud kaabeltelevisooni tasuta. noh, nüüd sain arve jaanuari kuu eest, mis oleks pidanud ka tasuta olema, nüüd hakka jälle helistama neile ja selgitama, ei meeldi selline asi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
14.02.2005 09:51:36
|
|
|
| koletis20 kirjutas: |
f....g stv.
Liitusin kunagi nov lõpp ja sel ajal oli neil mingi kampaania, et kui liitud, saad 2 kuud internetti ja 3 kuud kaabeltelevisooni tasuta. noh, nüüd sain arve jaanuari kuu eest, mis oleks pidanud ka tasuta olema, nüüd hakka jälle helistama neile ja selgitama, ei meeldi selline asi. |
Kõigil neil firmadel on kombeks arvestada kampaania pikkust selle väljakuulutamise momendist, mitte aga liitumise momendist.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
14.02.2005 14:52:25
|
|
|
Sain kah täna arve, kus 149.- asemel oli 212.-
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
15.02.2005 05:15:50
|
|
|
Nad võiks parem proxy servusid juurde panna või siis vähemalt natuke stabiilsemaks muuta, eriti just seda kolmandat (mille kiirus kõigub ikka suht ropult)...
Ise juba tubli poolteist aastat klient ja üldiselt jään rahule: neti ärakukkumised on suht harvaks muutunud, kiirus on kah enam-vähem ja hakkama olen siiamaani saanud eesti keeles. Ainukesed negatiivsed asja on see proxyde jama ja see, et uplink kipub vähemalt päeval ikka alla normaalse olema...
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darcen
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2002
|
15.02.2005 12:10:56
|
|
|
| Enda shared accessiga on viimasel ajal välisühendusega asjad ikka väga mööda. (eesti sisene.. 2,5-3Mbit). Ei ole see windows update-i leht miskit nii koomas. Olen üritan draivereid tirida nii ati, asuse kui ka hp lehtedelt. Kiirus igal pool 7-8kB sekundis (halliks võib minna kui 23MB pakki alla tirid). Õnneks ise saan kasutada tunnelit töömasinasse ja sealt edasi juba metrood pidi välisilma. Ilma selleta eestist välja üldse ei kannataks minna.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
15.02.2005 14:18:49
|
|
|
| Jah, see välisilmaga suhtlemine ajab ikka närvi, kui msn'i tõmbab 1-2 Kb/s
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kage
HV vaatleja
liitunud: 30.07.2003
|
16.02.2005 14:05:30
|
|
|
| HacaX kirjutas: |
| Ainukesed negatiivsed asja on see proxyde jama ja see, et uplink kipub vähemalt päeval ikka alla normaalse olema... |
kuna paistab, et siiski proxyst on natuke kiiruse juures kasu, siis lisaks ühe negatiivse asja veel - keegi mitte mingit infot toimunud/toimuvate muudatuste kohta ei jaga. see oleks siis vihje selles suunas, et kui kiirus detsembri lõpus suht ära kadus (kasutasin ilma proxyta ja kiirus oli normaalne), siis jaanuaris selle vastu huvi tundma hakates ei öelnud keegi mis juhtus. soovitati modemit välja lülitada, kiirusetesti teha ja proxy panna, aga et kusagil oleks mingit infot kiiruse languse kohta proxy mittekasutamise juures, seda ei olnud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
16.02.2005 15:39:31
|
|
|
Kas see probleem on aint STVl või ka teistel pakkujatel, nimelt nett on päeval jube aeglane aga öösel on nagu jälle normaalne? Päeval katkeb see ühendus ka tihti.
Ja mis eelised on Saturnil tavalise Kodu paketi ees?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
16.02.2005 16:52:36
|
|
|
Saturniga saab STV ftp servusse.
Et päeval aeglane on võib olla ka sellest, et see leht mida külastad on ülekoormatud.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anyway
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2002
|
16.02.2005 17:43:33
kamm on |
|
|
kuna siin on stv kõvadpoisid , sis äkki viitsivad vastata -telekas signaal on soome tv3 ja 4 kehvake(viisakalt öelduna) Tänamatu töö on olla kellegi ruupor
!
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rufe
HV vaatleja
liitunud: 01.07.2003
|
16.02.2005 18:00:06
|
|
|
| peaaegu kõik kanalid on vene keelde dubleeritud. varsti dubleerivad mtv ka ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
16.02.2005 18:14:52
|
|
|
Keegi ei käsi STV-d kasutada
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
16.02.2005 18:24:14
|
|
|
| ardo112 kirjutas: |
| Et päeval aeglane on võib olla ka sellest, et see leht mida külastad on ülekoormatud. |
Enne ei olnud nii! Sai rahulikult ameerikas kui ka jaapanis käidud
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killtec
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2004
|
24.02.2005 16:07:41
|
|
|
Mul sama jama et nett kõigub jubedalt, päeval poole aeglasem kui õhtul . Sai ka STV-sse helistatud selle pärast, kuid sealt öeldi vene aktsendiga, et nad ei tea midagi. Laseksin meeleldi endale starmani ühenduse panna kuid neil pole pelgulinnas neti levi
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
24.02.2005 16:25:55
|
|
|
| Killtec kirjutas: |
Mul sama jama et nett kõigub jubedalt, päeval poole aeglasem kui õhtul . Sai ka STV-sse helistatud selle pärast, kuid sealt öeldi vene aktsendiga, et nad ei tea midagi. Laseksin meeleldi endale starmani ühenduse panna kuid neil pole pelgulinnas neti levi  |
ise ka pelgulinnas .loen juba päevi millal saan elioni ühenduse kodu3 paketi 2m ühendus+20tundi telefoni kõneaega ja maksab 550.- see stv võiks ennast põlema panna koos teenindusega.viimane 6k muud ei olnud kui probleemid.nii et ETTEPANEK kõigile kes stv kasutavad minge elioni saate vähemalt närve puhata .
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
24.02.2005 16:27:12
|
|
|
| ardo112 kirjutas: |
Keegi ei käsi STV-d kasutada  |
ja sina mine reklaami stv mujal näiteks RATEs
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.02.2005 16:31:31
|
|
|
Kiiruse kõikumine näitab tihti aint seda, et raha puudusel pole kaablimahtu piisavalt ja kasutajate % ulatub üle 100 (näiteks mingi 200%) ehk siis tuleb usinasti järjekorras oodata kuni bitt kohale jõuab Ning kui Waiting Time täis on, siis visataksegi ühendus maha 8)
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
24.02.2005 16:32:54
|
|
|
| tsitaat: |
.nii et ETTEPANEK kõigile kes stv kasutavad minge elioni saate vähemalt närve puhata .
|
vastupidi just. vähemalt pärnus. elioni vennad n*ssisid siin kuldsekas nii, et terve kuldne kodu viimasel ajal hakanud kurtma kvaliteedi üle - võtsin kätte ja läksin stv peale üle - kõik tiptop, ühtegi probleemi pole. elion ise paras AHV - kurtis pärnu potsimehele et peavad terve kuldse kodu võrgu ümber ehitama sest see nii sita kvaliteediga ja ei kannata head netti- eriti lammast juttu ajavad. enne oli asumi 3mbitine nett ja kõik oli vägagi normaalne. nüüd vennad ei suuda selle võrgu peal oma 512 kb netti jooksutada. kuradi lambad ausalt. minu teada peaks teenuse osutamise juures pidama silmas klientide mitte firmaosanike huve, vastasel juhul pole tegu mingisuguse hea firmaga vaid mingi rahalüpsjaga
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.02.2005 16:39:13
|
|
|
Egas siis Pärnu Kuldse Kodu võrku siis Elion välja ei ehitanud vaid seda tegi "vähe teine firma" Ja selge see, et Elion on sunnitud ammu teada jamade likvideerimiseks võrku ümber ehitama. Ise ehitaks samuti ümber 8) Aga see tüüphähtus, et kui võrk on valesti tehtud, siis lennatakse Elioni turja
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tramburai
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2003
|
24.02.2005 16:53:23
|
|
|
| pinkman kirjutas: |
| nii et ETTEPANEK kõigile kes stv kasutavad minge elioni saate vähemalt närve puhata. |
Ei mõtlegi 8) Minu närvid puhkavad ka STV võrgus, täitsa mõnus on siin
| tahanteada kirjutas: |
Egas siis Pärnu Kuldse Kodu võrku siis Elion välja ei ehitanud vaid seda tegi "vähe teine firma" Ja selge see, et Elion on sunnitud ammu teada jamade likvideerimiseks võrku ümber ehitama. Ise ehitaks samuti ümber 8) Aga see tüüphähtus, et kui võrk on valesti tehtud, siis lennatakse Elioni turja  |
Tüüpnähtuseks on ka see muutunud, et peaaegu kõik teevad siin foorumis STVd maha.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.02.2005 17:08:14
|
|
|
Aga Kuldse Kodu korral polegi juttu STV-st vaid ühest teisest "võrgu ehitajast-rajajast" 8)
Ja närve saab sellises võrgus puhata kus ei pea paaniliselt mõtlema, kas saab ilma katkemata jms. jamata võrku 24h ööpäevas kasutada 365 päeva aastas ning seda nendel kiirustel mis lepingus kirjas ehk siis täie raha eest
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alligaator
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2003
|
24.02.2005 17:13:11
|
|
|
Mul jäi sellest tegelikult halb kogemus, kui eelmine aasta vist mindi saturni peale üle(STV) ilma minult küsimata- enne oli shared 3mb alla ja nüüd mingi 512 alla aint see shared toimis minu jaoks igatahes alati kiiremini... :S Leping on ju siiamaani kapis hoopis teiste tingimustega... ja kui aega palju oleks siis oleks neid natuke selle lepinguga nu--inud küll... aga vaba aega üle pole ja sellise hinna eest tunduvalt paremat ühendust ka keegi ei paku...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.02.2005 17:18:58
|
|
|
| to alligaator: aga Sul ju paberil kirjas et "Sharetud ühendus" ehk siis üks kiirus "kamba peale" ehk siis kui oled üksi, saad max. kiiruse, muidu mitte 8)
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tramburai
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2003
|
24.02.2005 17:25:54
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Aga Kuldse Kodu korral polegi juttu STV-st vaid ühest teisest "võrgu ehitajast-rajajast" 8) Ja närve saab sellises võrgus puhata kus ei pea paaniliselt mõtlema, kas saab ilma katkemata jms. jamata võrku 24h ööpäevas kasutada 365 päeva aastas ning seda nendel kiirustel mis lepingus kirjas ehk siis täie raha eest |
Seda küll, kuid mina mõtlesin selle foorumi üldist suhtumist STVsse...
Minu teada asub seesama foorum kuskil Elioni serveris, mis mõnda aega on jupsinud (tulevad need topeltpostitused ja -teemad). Kui vaadata seda, kuidas inimesed sellesse suhtuvad, siis jääb mulje, et see on enam-vähem okei... noh tegijal ikka juhtub ju ja veel Elioni sugusel. Aga kui STVl on probleemid siis kukutakse kohe nii maha tegema kui veel saab.
Aga ma ei mõtlegi selle peale kas katkestused on või ei ole , sest neid lihtsalt ei ole. Seetõttu ma puhkangi oma närve . Ja kui neid ka on, siis "bad luck" Ega Elion ka 365 päeva aastas 7 päeva nädalas ja 24 tundi ööpäevas 100% töökorras ei ole. Ikka tuleb katkestusi. Iseasi on see, kas neid ka märgatakse Ja vot mina küll ei saa sellest aru, kuidas teil päeval Internetis surfates kiirus on aeglasem. Mina pole seda küll täheldanud, kuigi vabadel päevadel olen sisuliselt hommikust poole ööni Internetis. Ja mul on 149 krooni eest netti rohkem kui küll
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.02.2005 17:36:31
|
|
|
Mul endal mitmed tuttavad hädas, et päeval on nii aeglane, et praktiliselt liiklus seisab ja see on ka täiesti tõsi - isegi pisuuendusi/Update-sid tuleb öösiti tirida.
Aga see ei peagi igal pool nii olema - kõik sõltub sellest kui suur on "toru" läbilaskemaht ja kui palju kliente sellele torule kokku koondatud on koos oma kiiruse vajadustega ning kui kiiresti reageeritakse tekkivatele ülekoormustele - uued (rendi)kanalid, uued ümbersuunamised jms... Aga see nõuab kõik pidevat arendust ja raha
Ja kellel asi normaalne, peab pöialt hoidma ja palvetama, et antud kaablisse liialt palju klientide ühendusi kokku ei surutaks
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tramburai
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2003
|
24.02.2005 18:04:50
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Mul endal mitmed tuttavad hädas, et päeval on nii aeglane, et praktiliselt liiklus seisab ja see on ka täiesti tõsi - isegi pisuuendusi/Update-sid tuleb öösiti tirida.
Aga see ei peagi igal pool nii olema - kõik sõltub sellest kui suur on "toru" läbilaskemaht ja kui palju kliente sellele torule kokku koondatud on koos oma kiiruse vajadustega ning kui kiiresti reageeritakse tekkivatele ülekoormustele - uued (rendi)kanalid, uued ümbersuunamised jms... Aga see nõuab kõik pidevat arendust ja raha
Ja kellel asi normaalne, peab pöialt hoidma ja palvetama, et antud kaablisse liialt palju klientide ühendusi kokku ei surutaks  |
Mina ei tea kus sinu tuttavad elavad, kuid mina elan Tallinnas, Õismäel. Ja siin kiirus hetkel küll ei seisa. Praegu (kell 17:03) on kiirus lubatust (512 Kbit/s) küll madalam 460-490 Kbit/s, kuid see on nii imepisike vahe, mis mind küll ei koti...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
25.02.2005 13:15:12
|
|
|
tahanteada, muideks ma enda eelmise tekstiga pidasin seda silmas et kui Asum II võrk töötas ilma tõrgeteta ning kiirus oli väga hea (3mbit) , siis mis takistab elionil oma saasta kortermaja netti (512kb) seal levitamast? just elionil oli probleeme viimasel ajal - nagu ma ütlesin et rahvas aina rohkem kurdab siin kuldsekas. üldse elion on rott - ostab võrgu ja siis paneb ultimaatumi - kordi aeglasem nett või võtke parem ja kallim ( face it - 300 eeku kuus eest ei saa nii head netti kui asum pakkus). muidugi asum vast seepärast ära lõpetaski asja et liiga hea ja liiga odav.
aga selline suhtumine et "STV suxxx, võtke elion" , on sama hea kui minu oma näiteks (kuidas elion keeras).elion pole alati kunn, seda pole ka stv, nii et pole mõtet lahmima hakata.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|