Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Watch Dogs märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 41, 42, 43  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.05.2014 22:39:19 vasta tsitaadiga

Mootorpaadiga ikka väga lahe kui on seestvaade ja vee kvaliteet üli ilus. Veepeal õnneks mäng ei haki icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010




sõnum 28.05.2014 22:53:53 vasta tsitaadiga

Üks väike artikkel lugemiseks.
http://blog.ubi.com/watch-dogs-record-breaking-sales-day-one/
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 28.05.2014 22:59:13 vasta tsitaadiga

Promo tehti kõvasti, nii et pole ime.
Proovisin ka mängu ära, päris hea. Linn ilus ja elu käib seal icon_biggrin.gif Ainult autode juhtimine tahab veidi harjumist esialgu.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.05.2014 23:32:07 vasta tsitaadiga

Proovisin 60hz ja 144hz vahe on selles mängus väga märgatav, üldse teine maailm. Kui nüüd vaid saaks sellest hakkimisest lahti siis annaks mängule 10 punni ära.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010




sõnum 28.05.2014 23:40:06 vasta tsitaadiga

Peaksime graafika üle õnnelikud olema icon_biggrin.gif
Watch Dogs on a Peasant Station 3
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 29.05.2014 00:08:24 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
ertr2 kirjutas:
mäng läbi, viimane missioon on küll masendavalt tüütu, kokku kulus 20 tundi, enamus side missioneid tehtud.


verdict?


alguses mainin ära,et ma mängisin terve mängu fpsiga 20-40 vahel, silmad suht väsinud, aga minu arvuti rohkemat kahjuks ei võimalda... Scarti poolt jagatud driverid asja paremaks ei teinud.
Story võrreldes GTA V/Sleeping Dogsiga on nõrk- karaktereid ei tutvustata piisavalt ja sa ei hakka nendest loo jooksul hoolima, keegi ära sureb, siis sul on nagu "fuck it, nagunii ei teadnud kes ta oli"
Missioonid olid huvitavad, kuid järjest mängides puudus neil vaheldus. enamik ca 40st missioonist jälgisid nelja erinevat põhimõtet: Kas vaatad läbi kaamerate, et saada infot;Põgened autoga/ajad kedagi taga;Ellimineerid vastased/sneakid sisse ja mängid seda igavat hacking minigame-i;aitad "sõbral" kaamerate abil põgeneda
Hackimise potentsiaali on mängus minumeelest suhteliselt tagasihoidlikult ära kasutatud- see jaguneb sisuliselt kolmeks osaks: Press X to make stuff happen;Vaata läbi kaamera, otsi järgmist kaamerat et sinna "hüpata";mängi minigame-i et saada sisse serverisse. Aurutorusid õhates vastaseid hävitada on üsna nauditav, kuid kui pead taga ajades eesoleva auto ellimineerima, ning teele ei tule ühtegi hackitavat objekti ette, siis tekib piinlik olukord, kus sa lihtsalt jälitad autot ja loodad, et äkki ta keerab tänavale, kus sa ta õhku lasta saad. Nimelt pole mängus võimalik sõitmise ajal relva kasutada, jusiis on Adeni käed telefoniga hõivatud, ja relva kättevõtmine pole võimalik.
AI mulle mängus ei meeldinud, nagu enne kirjutasin, siis linnakodanikud kordavad ühte ja sama tegevust, mistõttu esmapilgul tundub linn tõeliselt elav, kuid lähemal vaatlusel elavad linnas robotid, kes oskavad ainult ühte asja teha. Oleks soovinud näha GTA V laadset süsteemi, kus inimesed linnas rohkem vabalt ringi jalutavad ja iseseisvalt erinevaid tegevusi sooritavad. Häiris ka see, et Chicago kodanikud nii korralikud on- Mitte kunagi ei täheldanud ma , et politsei oleks võidelnud kellegagi peale minu.
Politseist rääkides, pärast esimest paari perki pole politsei mitte mingi probleem-sõidad üle silla, samal ajal tõstad silla üless ja politsei jääb nõutult teisele poole silda ootama. Väga raske on ka politseid üldse ennast taga ajama saada- Isegi kui sulle politsei kutsutakse siis kasutad CtOs segajat, ja saad politsei eest ära. Kui aga kuidagi moodi oled suutnud endale maksimaalse taseme korrakaitsjaid ennast püüdma saada, siis piisab rongi peale minna ja järgmisesse peatusesse sõita- ei autod ega kopter oska arvata, et rong mööda rööpaid sõidab.
Raha väärtus kadus mängus väga kiirelt ära, nimelt esimese asjana unlockisin võimaluse inimestelt suuri summasid hackida. Tänu sellele oli mul juba esimese acti lõpus 500 000 üle. Nimelt saab mängus raha kasutada ainult autode,relvade,riiete ja tarbeesemete ostmiseks. Kõige kallim ese mängus oli ferrari F40, mis maksis 200 000dollarit, selle raha teenis rikaste rajoonis hackides 10 minutiga. Ülejäänud autod ja esemed ala riided maksavad 20 000 ringis.
Autode juhitavust kõik kritiseerivad, kuid ma just kiidaks, mängisin poole ajast xboxi puldiga, ning sellega oli küll autoga sõit väga nauditav, ta ei olnud küll reaalne, oli väga arkaadilik (sinu väike fiat rammis vabalt teelt välja suure SUV) aga teiste autode rammimine oli äärmiselt nauditav.
Sõbraga enne arutasime, talle kohutavalt meeldib reputatsiooni süsteem, et mida rohkem head inimestele teed, seda tolereerimavad nad su kuritegudesse on. Minule ei meeldinud, sest vahest kui oleks olnud tuju võtta granaadiheitja ja sooritada kesklinnas massimõrv, jäi see tegemata, sest siis oleks kõik see reputatsiooni ülesspoole viimine olnud asjata. Samuti jäi arusaamatuks miks Aiden üldse head tahtis inimestele teha. Vahepeal päästab inimesi, siis jälle varastab nende raha, tapab, piinab, kuulab pealt jne.
Midagi ikka meeldis ka mängus icon_biggrin.gif Linnas ei hakanud kunagi igav, koguaeg tuli pop up-e ala vajuta üless noolt et panne gps juhatama Y kohta et teha X asja. Samuti digital tripid olid väga hästi väljakukkunud. thumbs_up.gif
TL DR minumeelest lasti mäng välja poolikuna, paljud asjad on läbi mõtlemata/ei kasuta ära oma täit potentsiaali
e: Aa häiris ka, et kõrgema taseme vastaseid pidid 10 korda laskma, et nad sureks, ise surid aga 3 lasuga.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 29.05.2014 00:15:41 vasta tsitaadiga

Keegi jõuab läbi ka lugeda selle? icon_lol.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2014 00:21:56 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Keegi jõuab läbi ka lugeda selle? icon_lol.gif

ma jõudsin icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 29.05.2014 00:33:00 vasta tsitaadiga

Ja, Väga hea lugemine ertr2, suhteliselt nii ongi.
Lisaksin vahemärkusena, et kõigest hoolimata on VÄGA fun.
Ainus asi, mis inimesi häirib, millest on tingitud ka kõik need "videod" ja kurjad kirjutised, on see, et tegemist ei ole tehniliselt mitte mingi nurga lat "next GEN" mänguga.
Ehk siis sa said täiesti OKEI fun shuuter, action, sõitmis xbox360 mängu. Watch Dogsis ei ole mitte ühtegi elementi, mis viitaks next Genile. VÄLJA arvatud inimeste hambad, mis tunduvad olevat ekstra renderdust saanud...

Mul on aga mänguga hoopis selline probleem, et heli on liiga vaikne isegi igatpidi 100% peal.
Keegi on kokku puutunud sama probleemi ja lahendusega?

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 29.05.2014 02:26:31 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


so nextgen
much amazed

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 29.05.2014 03:29:02 vasta tsitaadiga

Getomees, ajuvaba icon_lol.gif review saidid kinni makstud vist.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 29.05.2014 07:32:56 vasta tsitaadiga

ertr2, korralik tekst thumbs_up.gif Tundub, et kui ubi kiirelt mingeid plaastreid peale ei pane selele mängule siis võib selle kiirelt ajaloo prügikasti kirjutada. Ise olen muidugi õnnelik, et selle esimese hype trainiga kaasa ei läinud.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 29.05.2014 08:20:19 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Getomees, ajuvaba icon_lol.gif review saidid kinni makstud vist.


Reviewerid muidugi ajavad sellised jaburaid, non-gamebreaking buge taga, mitte ei mängi missioone jne icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 29.05.2014 09:08:25 vasta tsitaadiga

Ootan juba pingsalt Angry Joe ülevaadet.
Huvitav, mis teema selle nimega Aiden on viimasel ajal? Beyondis oli kah selle kummituse nimi Aiden....kuskilt oleks veel nagu kõrva jäänud.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005




sõnum 29.05.2014 09:41:05 vasta tsitaadiga

Saaks ubi 5.1 heli ka toimima võiks isegi mõelda mängu ostmisele, aga praegust bugist käkki küll torkima ei kutsu. Kahju, mängu ideel nagu oleks jumet ja twitchist nähtud gameplay tundub ka nauditav. Ubi tech support foorumit jälgides pole nad selle probleemi olemasolu muidugi isegi tunnistanud known issues all thumbs_down.gif
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2014 09:49:00 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


so nextgen
much amazed
vaatasin video ära icon_lol.gif
Lol, praegu ma seda mängu küll ei osta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 29.05.2014 10:00:40 vasta tsitaadiga

kas keegi mängu ka mängib? või kõik explorevad ja otsivad buge?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001



Online

sõnum 29.05.2014 10:18:50 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif

Mängisin eile ühe ülesande. Jõudlusbug tuli tagasi icon_lol.gif
Ehk kuskil mingi leak...
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 29.05.2014 10:51:18 vasta tsitaadiga

tollestsamast videost nii mõnigi asi ei ole minu mängukogemuse järgi küll nii nagu seal näha.

mängu enda osas:
- menüüd võiks põlema panna. konsooliport menüüd, aga mind häirib oluliselt rohkem see hardcoded pisike delay mis menüüdes on.
- häkkimine on kahjuks gimmick. maailmas asjade "häkkimine" on sisuliselt devalveerunud "use" nupuks.
- sellega seonduvalt, raha ei ole mängu algusest peale mingi küsimus. mul oli esimese acti lõpuks $300k üle ja ma ei olnud spetsiaalselt korjanud, lihtsalt ettejuhtuva prompti peale q pressinud.
- hacking minigame pole iseenesest halb aga seni on kõik ajapiirid olnud on nii suured, et mingit pinget ei ole.
- missioonid on üsna hardcoded, sellise mängu puhul andestamatu. kui ma häkin objectivet kuskilt eemalt nurga tagant, siis ma ei taha peale cutscene olla otse objective boksi all kuhu vastased peale jooksevad.
- stealth mehaanika on mingil kujul olemas, aga see on täiesti mõttetu. esiteks ei tööta see kuigi hästi, teiseks on vastased halvasti disainitud. isegi mitte niivõrd ai tasemel kui paigutuse ja patrullteede osas. teiseks puudub igasugune mõte stealthimisel - mingit eraldi rewardi ükskõik mis kujul ei paista olema ja lihtsam-kiirem on kõik maha lasta, seda enam et vähemalt alguses surevad kõik vastased kiirelt.
- collectible on hästi tehtud. häkitavate kastide tracemine või mingite häkitavate vidinate tagaajamine on lahedam kui lihtsalt raskesti ligipääsetavate kohtade otsimine.
- kõik konvoeeritud vastastega seonduv on saatanast. võtke alguses kiirelt armor jms upgraded, teeb asja lihtsamaks. hunniku vastaste tule all mingi tüübi takedown ei ole alati kõige lihtsam. eriti kui takedowni ajal saab sind maha lasta. ja eriti kui juhuslikult võivad õigel hetkel vastased kohale jõuda.
- seonduvalt, autost mitte lasta saamine on saatanast, vähemalt arvestades, et vastased saavad.

peale uute draiverite pealeajamist töötab mäng high peal väga krdi hästi. ultra peale tagasi keerata pole proovinud, tegelesin pigem mängimisega icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avila
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2014 11:01:20 vasta tsitaadiga

Kas 8 player multiplayeri osa on olemas? On keegi proovinud, kas lanparty perspektiivi on asjal?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2014 11:42:27 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Proovisin 60hz ja 144hz vahe on selles mängus väga märgatav, üldse teine maailm. Kui nüüd vaid saaks sellest hakkimisest lahti siis annaks mängule 10 punni ära.


Vot seda ei tahaks väga uskuda.

Selleks, et sa enda 144Hz nautida saaks, peaks sul mäng 144 fps jooksma.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010




sõnum 29.05.2014 11:58:05 vasta tsitaadiga

Kes TB "preview" vaatanud, siis seal vägagi hästi öeldud selle next-gen teema kohta. There is no next-gen on PC.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 29.05.2014 12:02:01 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Proovisin 60hz ja 144hz vahe on selles mängus väga märgatav, üldse teine maailm. Kui nüüd vaid saaks sellest hakkimisest lahti siis annaks mängule 10 punni ära.


Vot seda ei tahaks väga uskuda.

Selleks, et sa enda 144Hz nautida saaks, peaks sul mäng 144 fps jooksma.


Mina oma 120hz molu otsas saan enamus ultra peale keeratud 40-70 FPS(ühe kaardiga,kahega kippus fps droppima) icon_biggrin.gif 144 ei pigista nende sätetega seal mingil väel välja
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 29.05.2014 12:18:50 vasta tsitaadiga

Ma proovisin uuesti seda mängu ja ma ei tea kas see on nüüd graafika draiveritest vms. Igal juhul mul kohati või pigem enamus ajast on kõiksugu tee joonised jne karakteri peal. Vahest muutub karakter nähtamatuks.
Ma pole vist varem näinud ühtegi nii bugi rohket mängu kui seda on see mäng.

Kas sildade tõstmiseks on miski eraldi nupp ja kas need maast tõusvad tee takkistus postide jaoks on ka miski eraldi nupp ?`
Miski asi oli kui vajutad tab-i ja siis saad e graftida mingi raadiosaatja mida kuhugi visata. Seal on veel mõlemal pool 2 asja, kuid neid ei saa kasutada, sest ma ei leidnud miskit varianti kuidas neile ligi saada. Miskid tabletid jne asjad seal olid.
Mentide ja pättide eest põgenemine on jah kas minna rongiga sõitma või lihtsam variant on lihtsalt minna jõkke istuda paati ja ära sõita.


See relvade kasutus on ka täielik pain in the ***. Paned doggle aim ja siis saad ennem surma kui laskma hakkab või üli uimase liigutamise peale.
Lihtsalt jube kuidas see mäng hype-i sai ja selline saast välja lasti.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 29.05.2014 12:38:19 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Getomees, ajuvaba icon_lol.gif review saidid kinni makstud vist.

Nexus 7 nutitelefone jagati mõni kuu tagasi toimunud pressiüritusel.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Watch Dogs mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 41, 42, 43  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.