|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
HangOver
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2004
|
28.05.2014 15:30:20
|
|
|
Enne eilset oli ikka paras piin autoga eest ära sõita, sest jube lag oli ikka koguaeg kui mendid kannul ja kirusin UBI peaaegu maapõhja selle kauaoodatud üllituse eest. Aga eile sain uued nvidia driverid 335->337, tugi otseselt WD-le tehtud ja peale seda voilaa, asi jookseb ikka väga libedalt isegi ultra peal. Ütleksin, et mõned detailid on ikka HIgh peal palju tõelisemad kui Ultra peal. Jube plastiliiniks läheb ultra peal maailm.
Imestan, sest masin on i5 3450 ja graafika Gigabyte 2gb GDDR5 gtx 660, 8gb ram. Mängu kõrgemad nõudmised olid aga tunduvalt suuremad.
Tegu siis originaal mänguga. Minuarust ei kannata juba trapide olemasolu võrdlemist GTA - ga ja Sleeping Dogs autod on ikka väga plastiliinised ja friigid.
Ma ei saa aru ainult miks UPLAY ei lase go online minna, ütleb, et netiühendus puudub.
See muidugi no fun, et ilma põhjuseta ei saa kellegagi tüli norida kui just target ei ole:)
Aga online mänguks tehtud ja senini jama tugi siis serveritelt ilmselt http://www.gamespot.com/articles/watch-dogs-suffering-from-login-issues-and-more-on-launch-day/1100-6419894/
_________________ Let them hate us, as long as they fear us
viimati muutis HangOver 28.05.2014 15:34:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
28.05.2014 15:30:31
|
|
|
| NeroEST kirjutas: |
| Mehed(ja naised) mäng on multiplayeri jaoks loodud ilmselgelt. Kõige põnevamad multiplayer kogemused ever. |
Online hacking on suht fun jah.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
28.05.2014 16:26:24
|
|
|
Panin high textures ja pilt tundub isegi ilusam kui ultra ja mäng jookseb paremini. Ülejäänud on kõik ultra ja AA 2xmsaa vist oli. Aga ikkagi ma ei saa aru, kuhu kaardilt on kadunud kaardimängu kohad ja mänguautomaadid, söögikohad on alles.KUIDAS TEIL???
viimati muutis Dave20 28.05.2014 16:36:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
28.05.2014 16:28:58
|
|
|
juhitavus on xbox puldiga suurepärane, klahviga on samas niru
õnneks toimub puldile ümberlülitumine lennult ja täiesti probleemivabalt
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
28.05.2014 16:35:34
|
|
|
| libe kirjutas: |
juhitavus on xbox puldiga suurepärane, klahviga on samas niru
õnneks toimub puldile ümberlülitumine lennult ja täiesti probleemivabalt  |
See on ka hea, et pult ja klaver töötavad mõlemad koos. Kui tahad puldiga autot juhtida ja näiteks pärast klaveri ja hiirega ringi jalutada kohe.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
28.05.2014 17:04:15
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Panin high textures ja pilt tundub isegi ilusam kui ultra ja mäng jookseb paremini. Ülejäänud on kõik ultra ja AA 2xmsaa vist oli. Aga ikkagi ma ei saa aru, kuhu kaardilt on kadunud kaardimängu kohad ja mänguautomaadid, söögikohad on alles.KUIDAS TEIL??? |
eeem ultra peal on ikka päris suur vahe paremuse poole nalja teed v ?
high on täielik crap hullem kui gta 4...
ilma ultra texturita ei kannata see mäng üldse kriitikat.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
28.05.2014 18:07:49
|
|
|
| mouse acceleration välja lülitamiseks tuleb manuaalselt faili näppida - uskumatu
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
28.05.2014 19:16:50
|
|
|
Nendel kellel 2gb kaardid ei saagi graafikat max lükata?
Mul ikka sama jama, kui isegi graafika keeran nii low kui üldse võimalik, on fps ikka sama kui ultraga ja hakib nii mis kole.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HangOver
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2004
|
28.05.2014 19:50:51
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
Nendel kellel 2gb kaardid ei saagi graafikat max lükata?
Mul ikka sama jama, kui isegi graafika keeran nii low kui üldse võimalik, on fps ikka sama kui ultraga ja hakib nii mis kole.  |
Proovisid uusi graafika drivereid mis tulid AMD-le ja Nvidiale paar päeva tagasi Wash Dogile optimeeritult?
_________________ Let them hate us, as long as they fear us |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
28.05.2014 19:56:05
|
|
|
| Uued draiverid peal GTX680 SLI ultra sätetel hakib nii mis hirmus seda kogevad ka teised SLI kasutajad kellel on 3Gb Vram-i(780,780ti,titan) nii palju kui on silma hakanud erinevates foorumitest.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
28.05.2014 19:56:36
|
|
|
sli maha ?
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
28.05.2014 19:59:00
|
|
|
| Lehys, aga kui ühte kaarti ainult proovid, mis siis toimub?Mul kahjuks 1kaardiga millel 4gb mälu hakib ka nii mis hirmus. Driverid kõige uuemad.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
28.05.2014 20:01:20
|
|
|
Just mõtlesin sellest kirjutada,proovisin ühe kaardiga ja samadel sätetel enam vähem jooksis küll madalama FPS-iga kuid ei droppinud nii hullult.
Lähen proovin veel singel kaardiga natuke mängida saan vähe adekvaatsema tulemuse,postitan mõne ajapärast.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deFt
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
28.05.2014 20:40:47
|
|
|
Sita ajab keema rsk. Ostad arvutile ainult mingeid kalleid jubinaid, mängu eest maksad ka nii et vähe pole, aga ei suudeta mängu nii välja lasta, et oleks ilusti optimiseeritud Sellise graafikaga ma ei näe põhjust, miks peaks mingit super videokaarti või cpu-d üldse nõudma.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
28.05.2014 21:52:04
|
|
|
| mingit paremat juhitavuse faili pole veel väljas?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
28.05.2014 21:55:53
|
|
|
Naljakas on et ostad arvuti, maksad kallist raha et mängida ilusa graafikaga mänge ja ilma mingi jõnksutamiseta,aga tuleb välja et ei saagi ? Ubicrappi tavaliselt ei ole huvitanud kuidas see mäng sul jookseb,peaasi et nemad oma raha kätte saavad.... võib olla kunagi lasevad patchi välja mis selle ehk paremaks teeb
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
28.05.2014 21:56:15
|
|
|
| Miks mängite?
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
28.05.2014 21:59:06
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Miks mängite? |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
28.05.2014 22:00:49
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
| Miks mängite? |
 |
ää pane tähele ta on elukutseline
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
28.05.2014 22:00:51
|
|
|
| mäng läbi, viimane missioon on küll masendavalt tüütu, kokku kulus 20 tundi, enamus side missioneid tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
28.05.2014 22:06:34
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| mäng läbi, viimane missioon on küll masendavalt tüütu, kokku kulus 20 tundi, enamus side missioneid tehtud. |
verdict?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
28.05.2014 22:06:34
|
|
|
ertr2, Lähed magama nüüd ?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kheelo
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2005
|
28.05.2014 22:33:55
|
|
|
| Lehys kirjutas: |
| Just mõtlesin sellest kirjutada,proovisin ühe kaardiga ja samadel sätetel enam vähem jooksis küll madalama FPS-iga kuid ei droppinud nii hullult. |
Täpselt sama jama ka 2 x 280x. 2 kaardiga meeletu stutter nonstop, 1 kaardiga ei stutteri pmst üldse a fps kusine natuke
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
28.05.2014 22:39:19
|
|
|
Mootorpaadiga ikka väga lahe kui on seestvaade ja vee kvaliteet üli ilus. Veepeal õnneks mäng ei haki
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
28.05.2014 22:59:13
|
|
|
Promo tehti kõvasti, nii et pole ime.
Proovisin ka mängu ära, päris hea. Linn ilus ja elu käib seal Ainult autode juhtimine tahab veidi harjumist esialgu.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
28.05.2014 23:32:07
|
|
|
| Proovisin 60hz ja 144hz vahe on selles mängus väga märgatav, üldse teine maailm. Kui nüüd vaid saaks sellest hakkimisest lahti siis annaks mängule 10 punni ära.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
28.05.2014 23:40:06
|
|
|
Peaksime graafika üle õnnelikud olema
Watch Dogs on a Peasant Station 3
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
29.05.2014 00:08:24
|
|
|
| bitCON kirjutas: |
| ertr2 kirjutas: |
| mäng läbi, viimane missioon on küll masendavalt tüütu, kokku kulus 20 tundi, enamus side missioneid tehtud. |
verdict? |
alguses mainin ära,et ma mängisin terve mängu fpsiga 20-40 vahel, silmad suht väsinud, aga minu arvuti rohkemat kahjuks ei võimalda... Scarti poolt jagatud driverid asja paremaks ei teinud.
Story võrreldes GTA V/Sleeping Dogsiga on nõrk- karaktereid ei tutvustata piisavalt ja sa ei hakka nendest loo jooksul hoolima, keegi ära sureb, siis sul on nagu "fuck it, nagunii ei teadnud kes ta oli"
Missioonid olid huvitavad, kuid järjest mängides puudus neil vaheldus. enamik ca 40st missioonist jälgisid nelja erinevat põhimõtet: Kas vaatad läbi kaamerate, et saada infot;Põgened autoga/ajad kedagi taga;Ellimineerid vastased/sneakid sisse ja mängid seda igavat hacking minigame-i;aitad "sõbral" kaamerate abil põgeneda
Hackimise potentsiaali on mängus minumeelest suhteliselt tagasihoidlikult ära kasutatud- see jaguneb sisuliselt kolmeks osaks: Press X to make stuff happen;Vaata läbi kaamera, otsi järgmist kaamerat et sinna "hüpata";mängi minigame-i et saada sisse serverisse. Aurutorusid õhates vastaseid hävitada on üsna nauditav, kuid kui pead taga ajades eesoleva auto ellimineerima, ning teele ei tule ühtegi hackitavat objekti ette, siis tekib piinlik olukord, kus sa lihtsalt jälitad autot ja loodad, et äkki ta keerab tänavale, kus sa ta õhku lasta saad. Nimelt pole mängus võimalik sõitmise ajal relva kasutada, jusiis on Adeni käed telefoniga hõivatud, ja relva kättevõtmine pole võimalik.
AI mulle mängus ei meeldinud, nagu enne kirjutasin, siis linnakodanikud kordavad ühte ja sama tegevust, mistõttu esmapilgul tundub linn tõeliselt elav, kuid lähemal vaatlusel elavad linnas robotid, kes oskavad ainult ühte asja teha. Oleks soovinud näha GTA V laadset süsteemi, kus inimesed linnas rohkem vabalt ringi jalutavad ja iseseisvalt erinevaid tegevusi sooritavad. Häiris ka see, et Chicago kodanikud nii korralikud on- Mitte kunagi ei täheldanud ma , et politsei oleks võidelnud kellegagi peale minu.
Politseist rääkides, pärast esimest paari perki pole politsei mitte mingi probleem-sõidad üle silla, samal ajal tõstad silla üless ja politsei jääb nõutult teisele poole silda ootama. Väga raske on ka politseid üldse ennast taga ajama saada- Isegi kui sulle politsei kutsutakse siis kasutad CtOs segajat, ja saad politsei eest ära. Kui aga kuidagi moodi oled suutnud endale maksimaalse taseme korrakaitsjaid ennast püüdma saada, siis piisab rongi peale minna ja järgmisesse peatusesse sõita- ei autod ega kopter oska arvata, et rong mööda rööpaid sõidab.
Raha väärtus kadus mängus väga kiirelt ära, nimelt esimese asjana unlockisin võimaluse inimestelt suuri summasid hackida. Tänu sellele oli mul juba esimese acti lõpus 500 000 üle. Nimelt saab mängus raha kasutada ainult autode,relvade,riiete ja tarbeesemete ostmiseks. Kõige kallim ese mängus oli ferrari F40, mis maksis 200 000dollarit, selle raha teenis rikaste rajoonis hackides 10 minutiga. Ülejäänud autod ja esemed ala riided maksavad 20 000 ringis.
Autode juhitavust kõik kritiseerivad, kuid ma just kiidaks, mängisin poole ajast xboxi puldiga, ning sellega oli küll autoga sõit väga nauditav, ta ei olnud küll reaalne, oli väga arkaadilik (sinu väike fiat rammis vabalt teelt välja suure SUV) aga teiste autode rammimine oli äärmiselt nauditav.
Sõbraga enne arutasime, talle kohutavalt meeldib reputatsiooni süsteem, et mida rohkem head inimestele teed, seda tolereerimavad nad su kuritegudesse on. Minule ei meeldinud, sest vahest kui oleks olnud tuju võtta granaadiheitja ja sooritada kesklinnas massimõrv, jäi see tegemata, sest siis oleks kõik see reputatsiooni ülesspoole viimine olnud asjata. Samuti jäi arusaamatuks miks Aiden üldse head tahtis inimestele teha. Vahepeal päästab inimesi, siis jälle varastab nende raha, tapab, piinab, kuulab pealt jne.
Midagi ikka meeldis ka mängus Linnas ei hakanud kunagi igav, koguaeg tuli pop up-e ala vajuta üless noolt et panne gps juhatama Y kohta et teha X asja. Samuti digital tripid olid väga hästi väljakukkunud.
TL DR minumeelest lasti mäng välja poolikuna, paljud asjad on läbi mõtlemata/ei kasuta ära oma täit potentsiaali
e: Aa häiris ka, et kõrgema taseme vastaseid pidid 10 korda laskma, et nad sureks, ise surid aga 3 lasuga.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
29.05.2014 00:15:41
|
|
|
Keegi jõuab läbi ka lugeda selle?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.05.2014 00:21:56
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
Keegi jõuab läbi ka lugeda selle?  |
ma jõudsin
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
29.05.2014 00:33:00
|
|
|
Ja, Väga hea lugemine ertr2, suhteliselt nii ongi.
Lisaksin vahemärkusena, et kõigest hoolimata on VÄGA fun.
Ainus asi, mis inimesi häirib, millest on tingitud ka kõik need "videod" ja kurjad kirjutised, on see, et tegemist ei ole tehniliselt mitte mingi nurga lat "next GEN" mänguga.
Ehk siis sa said täiesti OKEI fun shuuter, action, sõitmis xbox360 mängu. Watch Dogsis ei ole mitte ühtegi elementi, mis viitaks next Genile. VÄLJA arvatud inimeste hambad, mis tunduvad olevat ekstra renderdust saanud...
Mul on aga mänguga hoopis selline probleem, et heli on liiga vaikne isegi igatpidi 100% peal.
Keegi on kokku puutunud sama probleemi ja lahendusega?
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
29.05.2014 03:29:02
|
|
|
Getomees, ajuvaba review saidid kinni makstud vist.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
29.05.2014 07:32:56
|
|
|
ertr2, korralik tekst Tundub, et kui ubi kiirelt mingeid plaastreid peale ei pane selele mängule siis võib selle kiirelt ajaloo prügikasti kirjutada. Ise olen muidugi õnnelik, et selle esimese hype trainiga kaasa ei läinud.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
29.05.2014 08:20:19
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
Getomees, ajuvaba review saidid kinni makstud vist. |
Reviewerid muidugi ajavad sellised jaburaid, non-gamebreaking buge taga, mitte ei mängi missioone jne
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiriE
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2003
|
29.05.2014 09:08:25
|
|
|
Ootan juba pingsalt Angry Joe ülevaadet.
Huvitav, mis teema selle nimega Aiden on viimasel ajal? Beyondis oli kah selle kummituse nimi Aiden....kuskilt oleks veel nagu kõrva jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
29.05.2014 09:41:05
|
|
|
Saaks ubi 5.1 heli ka toimima võiks isegi mõelda mängu ostmisele, aga praegust bugist käkki küll torkima ei kutsu. Kahju, mängu ideel nagu oleks jumet ja twitchist nähtud gameplay tundub ka nauditav. Ubi tech support foorumit jälgides pole nad selle probleemi olemasolu muidugi isegi tunnistanud known issues all
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.05.2014 09:49:00
|
|
|
| Getomees kirjutas: |
Spoiler 
so nextgen
much amazed |
vaatasin video ära
Lol, praegu ma seda mängu küll ei osta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
29.05.2014 10:00:40
|
|
|
kas keegi mängu ka mängib? või kõik explorevad ja otsivad buge?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.05.2014 10:18:50
|
|
|
Mängisin eile ühe ülesande. Jõudlusbug tuli tagasi
Ehk kuskil mingi leak...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
29.05.2014 10:51:18
|
|
|
tollestsamast videost nii mõnigi asi ei ole minu mängukogemuse järgi küll nii nagu seal näha.
mängu enda osas:
- menüüd võiks põlema panna. konsooliport menüüd, aga mind häirib oluliselt rohkem see hardcoded pisike delay mis menüüdes on.
- häkkimine on kahjuks gimmick. maailmas asjade "häkkimine" on sisuliselt devalveerunud "use" nupuks.
- sellega seonduvalt, raha ei ole mängu algusest peale mingi küsimus. mul oli esimese acti lõpuks $300k üle ja ma ei olnud spetsiaalselt korjanud, lihtsalt ettejuhtuva prompti peale q pressinud.
- hacking minigame pole iseenesest halb aga seni on kõik ajapiirid olnud on nii suured, et mingit pinget ei ole.
- missioonid on üsna hardcoded, sellise mängu puhul andestamatu. kui ma häkin objectivet kuskilt eemalt nurga tagant, siis ma ei taha peale cutscene olla otse objective boksi all kuhu vastased peale jooksevad.
- stealth mehaanika on mingil kujul olemas, aga see on täiesti mõttetu. esiteks ei tööta see kuigi hästi, teiseks on vastased halvasti disainitud. isegi mitte niivõrd ai tasemel kui paigutuse ja patrullteede osas. teiseks puudub igasugune mõte stealthimisel - mingit eraldi rewardi ükskõik mis kujul ei paista olema ja lihtsam-kiirem on kõik maha lasta, seda enam et vähemalt alguses surevad kõik vastased kiirelt.
- collectible on hästi tehtud. häkitavate kastide tracemine või mingite häkitavate vidinate tagaajamine on lahedam kui lihtsalt raskesti ligipääsetavate kohtade otsimine.
- kõik konvoeeritud vastastega seonduv on saatanast. võtke alguses kiirelt armor jms upgraded, teeb asja lihtsamaks. hunniku vastaste tule all mingi tüübi takedown ei ole alati kõige lihtsam. eriti kui takedowni ajal saab sind maha lasta. ja eriti kui juhuslikult võivad õigel hetkel vastased kohale jõuda.
- seonduvalt, autost mitte lasta saamine on saatanast, vähemalt arvestades, et vastased saavad.
peale uute draiverite pealeajamist töötab mäng high peal väga krdi hästi. ultra peale tagasi keerata pole proovinud, tegelesin pigem mängimisega
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avila
HV vaatleja
liitunud: 16.06.2006
|
29.05.2014 11:01:20
|
|
|
| Kas 8 player multiplayeri osa on olemas? On keegi proovinud, kas lanparty perspektiivi on asjal?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
29.05.2014 11:42:27
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Proovisin 60hz ja 144hz vahe on selles mängus väga märgatav, üldse teine maailm. Kui nüüd vaid saaks sellest hakkimisest lahti siis annaks mängule 10 punni ära. |
Vot seda ei tahaks väga uskuda.
Selleks, et sa enda 144Hz nautida saaks, peaks sul mäng 144 fps jooksma.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
29.05.2014 11:58:05
|
|
|
| Kes TB "preview" vaatanud, siis seal vägagi hästi öeldud selle next-gen teema kohta. There is no next-gen on PC.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
29.05.2014 12:02:01
|
|
|
| Braien kirjutas: |
| Dave20 kirjutas: |
| Proovisin 60hz ja 144hz vahe on selles mängus väga märgatav, üldse teine maailm. Kui nüüd vaid saaks sellest hakkimisest lahti siis annaks mängule 10 punni ära. |
Vot seda ei tahaks väga uskuda.
Selleks, et sa enda 144Hz nautida saaks, peaks sul mäng 144 fps jooksma. |
Mina oma 120hz molu otsas saan enamus ultra peale keeratud 40-70 FPS(ühe kaardiga,kahega kippus fps droppima) 144 ei pigista nende sätetega seal mingil väel välja
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
29.05.2014 12:18:50
|
|
|
Ma proovisin uuesti seda mängu ja ma ei tea kas see on nüüd graafika draiveritest vms. Igal juhul mul kohati või pigem enamus ajast on kõiksugu tee joonised jne karakteri peal. Vahest muutub karakter nähtamatuks.
Ma pole vist varem näinud ühtegi nii bugi rohket mängu kui seda on see mäng.
Kas sildade tõstmiseks on miski eraldi nupp ja kas need maast tõusvad tee takkistus postide jaoks on ka miski eraldi nupp ?`
Miski asi oli kui vajutad tab-i ja siis saad e graftida mingi raadiosaatja mida kuhugi visata. Seal on veel mõlemal pool 2 asja, kuid neid ei saa kasutada, sest ma ei leidnud miskit varianti kuidas neile ligi saada. Miskid tabletid jne asjad seal olid.
Mentide ja pättide eest põgenemine on jah kas minna rongiga sõitma või lihtsam variant on lihtsalt minna jõkke istuda paati ja ära sõita.
See relvade kasutus on ka täielik pain in the ***. Paned doggle aim ja siis saad ennem surma kui laskma hakkab või üli uimase liigutamise peale.
Lihtsalt jube kuidas see mäng hype-i sai ja selline saast välja lasti.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|