Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 19.07.2023 15:46:14 vasta tsitaadiga

asi ei ole tänapäeva inimeses vaid mängude disainis. neid aretatavaid ägedaid viable builde ei ole lihtsalt nii palju. seda võimendab kogu see lõputu endgame, kus ka keskmiselt viable buildide osas mida level edasi, seda väiksem valik alles jääb.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 19.07.2023 17:40:30 vasta tsitaadiga

Ma küll ei viitsi METAsid mängida, kui CoD Warzone vms ainult metad ruulivad, siis järgmine mäng peale. Diablot mängin ka ainult lõbu pärast ise avastades, kui grind suureks läheb siis läheb järgmine mäng peale.
Näiteks nagu peale eilset pätsi, 25min ei saa Helltides enam 125 tulukest ka kokku ning viimastel minutitel kaotasin pooled neist ka veel ära- 60tk.

Mänge tuleb see suvi paremini kui seeni pärast vihma, kui loodavad et hakkan DMZ või Diablo p2w skinne ostma, siis selle raha eest saab järgmise mängu juba. Eks lolle leidub, aga otsigu edasi:P
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Devious_Takata
HV vaatleja
Devious_Takata

liitunud: 10.04.2023



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2023 19:37:35 vasta tsitaadiga

Ma hakkasin mängima juba selle mentaliteediga, et ma ei hakka mingi meta best builde vahtimagi. Mängin, üritan oma loogikaga midagi kokku panna ja kui töötab hästi, siis saab kullakallist dopamiini ja avastamisrõõmu rohkem.

Vist proovin ikka season mechanicuni ära teha Blood Necroga, sest overpower ei saanud nähtavasti nerfi ja here i go blasting. icon_biggrin.gif See blood AoE + blood lance koos on siuke mõnusalt aktiivne gameplay, kuid lvl 60'ni jõudes otsustasin teisi klasse ka proovida ja ei tea kuidas see wt4's vastu peab.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko38
Kreisi kasutaja
marko38

liitunud: 05.08.2010




sõnum 20.07.2023 08:32:41 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Ma küll ei viitsi METAsid mängida, kui CoD Warzone vms ainult metad ruulivad, siis järgmine mäng peale. Diablot mängin ka ainult lõbu pärast ise avastades, kui grind suureks läheb siis läheb järgmine mäng peale.
Näiteks nagu peale eilset pätsi, 25min ei saa Helltides enam 125 tulukest ka kokku ning viimastel minutitel kaotasin pooled neist ka veel ära- 60tk.

Mänge tuleb see suvi paremini kui seeni pärast vihma, kui loodavad et hakkan DMZ või Diablo p2w skinne ostma, siis selle raha eest saab järgmise mängu juba. Eks lolle leidub, aga otsigu edasi:P


Mina sain täna hommikul helltides 800 tulukest 50minutiga. Mystery chest avaneb nüüd 250 tulukesega.
Buge ka fixiti nüüd ?
Minu nõid telepordib, siis põrkab pool teleporditud teed tagasi icon_biggrin.gif
Hobusega kappamine ajab ka juba närvi mustaks, võiks vähe sujuvamalt liikuda see loom.
Siis ajab veel närvi kui üritad kiiresti liikuda ja satud kohta, kus on vaja redelist laskuda ja siis automaatselt vajutad kohe tühikut ja krt ronib jälle ülesse tagasi.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 20.07.2023 09:08:26 vasta tsitaadiga

marko38 kirjutas:
Vael kirjutas:
Ma küll ei viitsi METAsid mängida, kui CoD Warzone vms ainult metad ruulivad, siis järgmine mäng peale. Diablot mängin ka ainult lõbu pärast ise avastades, kui grind suureks läheb siis läheb järgmine mäng peale.
Näiteks nagu peale eilset pätsi, 25min ei saa Helltides enam 125 tulukest ka kokku ning viimastel minutitel kaotasin pooled neist ka veel ära- 60tk.

Mänge tuleb see suvi paremini kui seeni pärast vihma, kui loodavad et hakkan DMZ või Diablo p2w skinne ostma, siis selle raha eest saab järgmise mängu juba. Eks lolle leidub, aga otsigu edasi:P


Mina sain täna hommikul helltides 800 tulukest 50minutiga. Mystery chest avaneb nüüd 250 tulukesega.
Buge ka fixiti nüüd ?
Minu nõid telepordib, siis põrkab pool teleporditud teed tagasi icon_biggrin.gif
Hobusega kappamine ajab ka juba närvi mustaks, võiks vähe sujuvamalt liikuda see loom.
Siis ajab veel närvi kui üritad kiiresti liikuda ja satud kohta, kus on vaja redelist laskuda ja siis automaatselt vajutad kohe tühikut ja krt ronib jälle ülesse tagasi.


Pre patch oli ka 5-7 min 100+ tulukest koos ilusti. Aga see on Activision, kaugelt ära tunda kuidas nad üritavad mängu võimatult keeruliseks teha ja siis tulevad p2w skiniga välja. Sama oli DMZ, mäng läks täis 5kd mängijaid kes liitsid 2 3st meeskonda 6seks ja siis võtsid Hunt Contracte solo mängijate peale. Mis oli Activisioni vastus? P2w skinnid 7miljardile ida poolkera elanikule.
Sama siin- drop rate vähendatakse järjest, dmg vähendatakse ja täna näeb siis p2w kraami mis kõik neez % "tasakaalustab"

Edit jap teistel ka nii 2x Cinder drop vähenenud.
https://www.kitguru.net/gaming/matthew-wilson/kitguru-games-blizzard-please-stop-making-your-game-worse/


viimati muutis Vael 20.07.2023 15:09:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 20.07.2023 14:48:15 vasta tsitaadiga

Nerfid Buffid on savi ju?!
Mäng scaleb kogu contenti..

Minu hämming on, et S01 ega patchiga ei toodud: PUBLIC MATCHMAKINGUT D3-st, PUBLIC CHATI, STASH TABE JUURDE, GEMMIDELE OMA TAB (pm nagu material), Potionitele oma tab

List läheb edasi.. basic asjad puudu icon_lol.gif

Ise lähen S01 Druidiga aga tea kaua taguda viitsin, vaid NM dungeonid nüüd mõistlikud kuna XP nerf on igalpool mujal päris räige, pluss loot nerf avatud maailmas.. nagu why..

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 20.07.2023 15:55:43 vasta tsitaadiga

ega midagi hõisata tõesti pole. väga kusine patch on. präänikut pole kuskilt võtta, ainult pihutäis piitsa sai. mott on ikka üpris madal.

tõenäoliselt teen roogi, teen levelup + lihtsat sisu, et oma kosmeetikud kätte saada ja kõik, vähemalt pole roogiga roomamist leveldamisel. mingeid üüber-liliteid või kõrgeid NMD-sid taga ei aja.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 20.07.2023 20:38:00 vasta tsitaadiga

Esimene dungeon, mis tegin lvl7 peal, BUTCHER ja GOBO icon_lol.gif aga droppisid siniseid icon_sad.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 20.07.2023 22:06:44 vasta tsitaadiga

EU serverid jälle koomas. Istun siin level 15 rogue ei saa seasonal questi lõpuni teha kuna regioon kuhu vaja minna on nähtamatu sein ees. Keegi sealt läbi ei saa ma vaatasin. Proovisin rogue specialization dungeoni teha, sinna ka ei saa sisse peale lõputut loading screeni viskab välja dungeonist.

Jälle oleme tagasi beta ajas.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko38
Kreisi kasutaja
marko38

liitunud: 05.08.2010




sõnum 22.07.2023 07:21:04 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
EU serverid jälle koomas. Istun siin level 15 rogue ei saa seasonal questi lõpuni teha kuna regioon kuhu vaja minna on nähtamatu sein ees. Keegi sealt läbi ei saa ma vaatasin. Proovisin rogue specialization dungeoni teha, sinna ka ei saa sisse peale lõputut loading screeni viskab välja dungeonist.

Jälle oleme tagasi beta ajas.

Liiga vara anti see mäng välja icon_biggrin.gif
mul just wizard teleportis maa alla ennast nii, et ainult peanupukene paistab ja liikuda enam ei saa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 23.07.2023 19:19:20 vasta tsitaadiga

Eile oli damage control campfire Dev'ide poolt. Suund on õige said ise ka aru millise jama otsa nad ennast panid. XP nerf oli kõige absurdsem. Barb ja Sorc saavad paari nädala pärast buffe, kuna kõige kehvemad klassid üldse praegu.
Igatahes päris palju häid otsuseid tehti, millest eile räägiti. Stash space peaks ka veidi paremaks minema mitte väga palju.


Vaikselt edeneb. T4 sain täna lahti Rogue'ga. Suht crazy ikka kui tanky on Rogue melee's. Ühest ainsast aspektist piisas, mis healib kogu aeg combatis. Ilma sellega peab potte jooma kogu aeg icon_biggrin.gif


Link

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 24.07.2023 05:25:21 vasta tsitaadiga

Kui kedagi huvitab siis avastasin lampi uut chari leveldades ülihea viisi kuidas seda PVP matsi farmida ja osta omale kõik asjad PVP vendorist.
Minge WT1 pvp alasse uue chari (vb töötab ka endgame chariga) ja lihtsalt märkige ennast Bloodmarkediks ja korjake kastidest matse ja tapke eliite.. MITTE KEDAGI POLE seal icon_lol.gif Võibolla kuna öö ka.. aga pigem keegi ei tule kunagi WT1-s PVP alasse.
Pull on see, et imo sama koguse matse saab kui WT4 peal!
Võibolla hea strat ka uute seasonite alguseks sest räigelt mobe, eliite, xp-d.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 24.07.2023 08:32:51 vasta tsitaadiga

Mul oli ka Sorciga HPregen balansis, pmst WT3 ja evitatud oli nii, et dmg oli hea ja blizzard külmutas ära, eriti keegi lähedale ei saanud. Kui mõni elite 1 hitima kippus siis lükkas barrieri üles. Aga peale pätsi enam ei töötanud jah.
Eks tuleb peale järgmist suuremat uuendust uuesti proovida, hetkel polegi enam 9ldse kumbagi Activisioni mängu käima tõmmanud. Dmz ja d4 võtavad kettaruumi, huvita kuidas nad oskavad ikka nii tuksi keerata head mängud...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 24.07.2023 12:41:06 vasta tsitaadiga

pvp sai selle seasoniga täitsa katki, sest rogue'l on uus brutal heart "when you use a subterfuge skill, leave behind unstable shadow decoy trap that taunts enemies". See zobistab nii mobid kui ka playerid (ja isegi goblinid icon_biggrin.gif). ja sellele saab perma-uptime.
LMAO:
https://us.forums.blizzard.com/en/d4/t/pvp-%E2%80%8Dcaged-heart-of-trickery-breaking-pvp/96379
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Devious_Takata
HV vaatleja
Devious_Takata

liitunud: 10.04.2023



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2023 13:39:46 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Eile oli damage control campfire Dev'ide poolt. Suund on õige said ise ka aru millise jama otsa nad ennast panid. XP nerf oli kõige absurdsem. Barb ja Sorc saavad paari nädala pärast buffe, kuna kõige kehvemad klassid üldse praegu.
Igatahes päris palju häid otsuseid tehti, millest eile räägiti. Stash space peaks ka veidi paremaks minema mitte väga palju.


Vaikselt edeneb. T4 sain täna lahti Rogue'ga. Suht crazy ikka kui tanky on Rogue melee's. Ühest ainsast aspektist piisas, mis healib kogu aeg combatis. Ilma sellega peab potte jooma kogu aeg icon_biggrin.gif


Ma sooviks peamiselt, et mob density oleks kõrgem vähemalt 1-50. 50+ tegin peamiselt helltide'e seega ülejäänud density ei jäänud silma. Andke helltide WT2's vähemalt kui skipid campaigni, oleks korralik lammutamine ja dopamiini kirstud ka.

Ma sellest eraldi malignant tunnelite asjast ei saa ka täpselt aru. Kas need on endgame'is lisa-dungeonid vms? Mis nende eesmärk eraldi dungeoni moodi olla on? Miks need PoE stiilis lihtsalt ülejäänud tegevustele aktiivsemalt külge ei pandud vms kuniks nad mõtlevad mingi parema gameplay loopi välja. Ma lihtsalt rantin.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 24.07.2023 14:41:58 vasta tsitaadiga

Density juurde toomine ei muuda sittagi. Mängul puudub igasugune endgame. Endgame hetkel = Ancestral geari saamine.
Kõik kontent skaleerub ja endgame bossid on naljanumbrid.
Vernan või, kes iganes see Season 1 boss on.. ma mingi 20levelit madalamal teen peaaegu Uber versioonile ära kesise tornaado druidiga.

Nad peavad kontenti lisama, endgame rifts, grifts, leaderboards.. aga jumal teab millal seda näeb.

Tänu jumalale on see nädalavahetus EXILECON icon_biggrin.gif POE uus liiga peaks räige tulema ning POE 2 ei tohiks rohkem kui aasta kaugusel olla.. vb mingi beta vahepeal isegi.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Devious_Takata
HV vaatleja
Devious_Takata

liitunud: 10.04.2023



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2023 15:00:56 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Density juurde toomine ei muuda sittagi. Mängul puudub igasugune endgame. Endgame hetkel = Ancestral geari saamine.
Kõik kontent skaleerub ja endgame bossid on naljanumbrid.
Vernan või, kes iganes see Season 1 boss on.. ma mingi 20levelit madalamal teen peaaegu Uber versioonile ära kesise tornaado druidiga.

Nad peavad kontenti lisama, endgame rifts, grifts, leaderboards.. aga jumal teab millal seda näeb.

Tänu jumalale on see nädalavahetus EXILECON icon_biggrin.gif POE uus liiga peaks räige tulema ning POE 2 ei tohiks rohkem kui aasta kaugusel olla.. vb mingi beta vahepeal isegi.


No mu seisukoht tulenes sellest, et ma ei viitsi ennast leveldadagi endgame'i jõudmiseks, kuna early game on siuke dry humping solo mängides ja isegi stronghold farmimine, mis vist on prg kõige kiirem solo(?), ei tundunud piisavalt kiire, et viitsiks mängida kuniks vähemalt wt3'e jõuda.

D4 on PoE päris atraktiivseks teinud, kuigi see ekraanide plahvatama panemine pole ka enam päris see ja paraku kipub PoE zoom-zoomiks minema tahes-tahtmata. Eriti kui trade league teha. SSF oli lõpuks lemmik, siis ei olnud nii tugevat häält kuklas, et "gotta go fast". Ma arvan ma ise ka ei tea mida ma ARPG'dest tahan enam kui aus olla, seega mu arvamus ilmselt väga ei loe. icon_biggrin.gif

Peaks vb PoE'd pelama uuesti ja vaatama mis vaib pärast on.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 24.07.2023 15:49:05 vasta tsitaadiga

Kollide jaotus on täitsa ok, sest pole vajagi alast välja minna, natuke seisad ja keegi suvaline su alasse jookseb siis on kohe open world kohaselt kõik kollid uuestisündinud.

Ma sattusin mingi "haruldase" bossi otsa, niitsin maha ja läksin nurkasid kaardile avastama, selle ajaga(15s) spawnis boss juba uuesti. Nagunii tavalistelt matsidelt midagi ei kuku, mis mõtet neid rohkem peksta?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 25.07.2023 00:23:13 vasta tsitaadiga

Devious_Takata kirjutas:


Ma sooviks peamiselt, et mob density oleks kõrgem vähemalt 1-50. 50+ tegin peamiselt helltide'e seega ülejäänud density ei jäänud silma. Andke helltide WT2's vähemalt kui skipid campaigni, oleks korralik lammutamine ja dopamiini kirstud ka.

Ma sellest eraldi malignant tunnelite asjast ei saa ka täpselt aru. Kas need on endgame'is lisa-dungeonid vms? Mis nende eesmärk eraldi dungeoni moodi olla on? Miks need PoE stiilis lihtsalt ülejäänud tegevustele aktiivsemalt külge ei pandud vms kuniks nad mõtlevad mingi parema gameplay loopi välja. Ma lihtsalt rantin.


Blizz lubas mob densityt tõsta aga millal täpsemalt see tuleb ei tea ja kas see on ainult Nightmare dungeonites. Seni pole minu jaoks väga hull enam olnud. Open world ongi sellien relax kus on ruumi ka hingata, muidu on tüütu kog uaeg keegi sul kannul, kui midagi korjad või queste teed.
Heart Maligant on season featuur. Need on tunnelid, millel on rohekas leht ikooniga. Sinna lähed, siis seal on alati vist oli 2 bossi märgiga kaardil näha eliiti, kelle on päris karmid osad affixid näiteks resource drain jne. ja siis mingid random eliidid ka mõned. Lõpus on siis üks miniboss kui kõik eliidid oled enne ära killinud, random drop heart jällegi. Ise farmisin neid vahepeal, et saada neid musti wrathful südameid. Need on eriti rare ning osad on veel nendes väga rare omakorda (barber näiteks). See ongi peamine seasoni teema. Soovitan seasonal questi ära teha, sest iga WT edasi liikudes tuleb see uus boss killida samas tunnelis. Enne pead craftima selle musta varshan tokeni. Iga world Tier on eraldi token.
Juveelil on eri värvi socketid ja sellest sõltub mis värvi südame kivi sinna läheb. Musta südant saab pana iga värvi aga ainult 1 korraga. Ehk siis veidi RNG on kui joppab hea sõrmus või amulet, mis ei ole sama värvi kui teised sul.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 25.07.2023 14:26:48 vasta tsitaadiga

Tramaivõi... see season EXPLOIT lihtsalt ei dropi... tee mida tahad.. 2nd to last glyph praegu.. väga haige. kopp.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 25.07.2023 23:00:39 vasta tsitaadiga

HDTanel, Ma nägin sind twitchi Raxx kanalis seda sama jauramas icon_cool.gif
Eks ta on jah mul barb ka samamoodi enne seasonit et saanud kuidagi exploiti alles lõpus.

Mõtlesin, et teen täna seasoni destroyeri selle pvp objekctive'i ära, kus tuleb 10k extractida. Noh läksin WT3 kuna ma ise level 80 ja ei taha level 100 hakata jändama WT4's. Nägin siis seda bossi seal pvp regioonis ja hakkasin killima. Siis tulid 2 tüüpi, kes olid punasega ja pealuuga. Selge pilt otsivad lihtsaid kille. Aga vahe selles, et üks rogue oli 71 ja teine mingi 63. Tõmbasin mõlemad maha. Natuke oli nendega pusimist aga ei midgi hullu. Teine kord läksin siis extractima oma 16k kuna sain ka teise bossi seal maha. Siis tulid nad uuesti proovima ja tegin klipi ka sellest. Fun aga no see poison build millega nad proovisid + stun on jura. Seda on klipist näha elu läheb nulli aga poisonist ei piisa. Kuna mul on ülihea life gen + barrier ja 20% incoming damage supressed, siis edu neile icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

see post läheb kustutamisele sõnum 26.07.2023 07:55:28 vasta tsitaadiga

This video is private
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 26.07.2023 15:30:32 vasta tsitaadiga

Vabandust nüüd nähtav.

Täna 2 druidi üritasid sama asja. See oli päris koomiline kiire lõpp.
Ühe kõrva sain ka icon_biggrin.gif


Link

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Devious_Takata
HV vaatleja
Devious_Takata

liitunud: 10.04.2023



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2023 16:50:40 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:

Blizz lubas mob densityt tõsta aga millal täpsemalt see tuleb ei tea ja kas see on ainult Nightmare dungeonites. Seni pole minu jaoks väga hull enam olnud. Open world ongi sellien relax kus on ruumi ka hingata, muidu on tüütu kog uaeg keegi sul kannul, kui midagi korjad või queste teed.
Heart Maligant on season featuur. Need on tunnelid, millel on rohekas leht ikooniga. Sinna lähed, siis seal on alati vist oli 2 bossi märgiga kaardil näha eliiti, kelle on päris karmid osad affixid näiteks resource drain jne. ja siis mingid random eliidid ka mõned. Lõpus on siis üks miniboss kui kõik eliidid oled enne ära killinud, random drop heart jällegi. Ise farmisin neid vahepeal, et saada neid musti wrathful südameid. Need on eriti rare ning osad on veel nendes väga rare omakorda (barber näiteks). See ongi peamine seasoni teema. Soovitan seasonal questi ära teha, sest iga WT edasi liikudes tuleb see uus boss killida samas tunnelis. Enne pead craftima selle musta varshan tokeni. Iga world Tier on eraldi token.
Juveelil on eri värvi socketid ja sellest sõltub mis värvi südame kivi sinna läheb. Musta südant saab pana iga värvi aga ainult 1 korraga. Ehk siis veidi RNG on kui joppab hea sõrmus või amulet, mis ei ole sama värvi kui teised sul.


Kuidas keegi asja näeb, ei mõelnudki, et astud õue ja tapmise lõpetad järgmises safezone'is. icon_biggrin.gif Igal juhul oleks hea miski helltide laadne imo, kuhu lähed lammutama kui build juba enam-vähem on. Kui oled campaign skippinud. Lisavõimalused/variandid ei tee liiga, kuid ilmselgelt prioriteedid on ja peaks mujal olema hetkel. Sest ma ei tea mu jaoks tundub liiga aeglane 1-50. Solo teen järgmine kord campaign lihtsalt, siis mingi tegevus koguaeg ja vähe huvitavamad bossid, keda pärast enam ei näe.

Ma seasoni mehaanikast saan tegelt aru, see oli rohkem stiilis "miks see nii on" vahutamine. Va endgame osas, seda tahtsin teada küll. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 26.07.2023 18:32:53 vasta tsitaadiga

Devious_Takata sa enne seasonit ei teinud kampaaniat läbi või? Seasonis ei pea enam kampaaniat tegema üldse. Valikuid on mitu kuidas leveldada seasonis. Seasoni mõte on alati olnud sama Diablo frantsiisis, uued itemid, kosmeetika ja special evendid või siis bossid jne. Mina leveldasin 1-15 tegin ainult open worldis evente ja nati dungeone. Siis edasi farmisin kahte strongholdi aga ei teinud lõpu bossi. Sellega saab kõige kiiremini kuskil level 45 ja siis alles algab lammutamine WT3 capt dungeoni järel. Seal on Helltide ja lased seda nagu muuseas. Kui aga eesmärk on aegalselt nautida, siis saab teha jah kampaaniat jne. ma ise korjasin altarid ka enne seasonit kõik ära ehk siis neid ei pea ka uuesti korjama.


Seasoni eesmärk on proovida uusi chare ja builde. See season võtsin ma eesmärgiks rogue ära proovida ja üsna lahe on olnud seni. Kui selle 100 saan, siis vist võtan necro järgmisena ette. Uuriks kas siin foorumis on ka muidu tõsised fänne, kes tahavad rohkem panustada seasonisse? Mõte oli saada 100 ja siis aidata kellelgi teisel power leveldada kõrgele. Kes siis omakorda aitab mul uut chari power leveldada. Kui huvi ja aega selleks siis anda privas märku. Muidu otsin mujalt. Alt chare ei viitsi küll 1-60 jne ise teha. Season saab enne läbi kui ise leveldada kõike icon_smile.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.