Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Eesti Vabariigi seadused, regulatsioonid ja maksud krüptorahadega tegutsejatele. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.10.2021 12:38:47 vasta tsitaadiga

No aga mul exchanges ongi ainult fiatiks müük ja väljakanded. Muud tehingud mujal toimunud. Kas tõesti hakkavad träkkima kõiki tehinguid icon_biggrin.gif Pakun, et paljudel nii suured gainid, et saavadki öelda MTAle et võta või jäta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 30.10.2021 12:55:19 vasta tsitaadiga

Esteix kirjutas:
kuna täna ei saa seal enam tegutseda ilma isikutuvastuseta.

Enamustes keskkondades kus FIATiga pole tegemist ei vaja isikutuvastust. Kõige tuntum ehk Bybit.
Polegi võimalik tuvastada kellele tegelikult konto kuulub ja kes tehinguid seal tegi.

Kui eraisikuna näiteks ostsin 100€ eest SHIBAt ja nüüd müün 100 miljoni €-ga maha. Siis tasun lihtsalt 20% käibemaksu ja probleeme ei teki?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003




sõnum 30.10.2021 12:57:59 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Esteix kirjutas:
kuna täna ei saa seal enam tegutseda ilma isikutuvastuseta.

Enamustes keskkondades kus FIATiga pole tegemist ei vaja isikutuvastust. Kõige tuntum ehk Bybit.
Polegi võimalik tuvastada kellele tegelikult konto kuulub ja kes tehinguid seal tegi.

Kui eraisikuna näiteks ostsin 100€ eest SHIBAt ja nüüd müün 100 miljoni €-ga maha. Siis tasun lihtsalt 20% käibemaksu ja probleeme ei teki?
Tulumaksu tasud. Deklareerid järgmise aasta tuludeklaratsioonil ning oled puhas.

viimati muutis M@x 30.10.2021 12:58:31, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.10.2021 12:58:22 vasta tsitaadiga

No kui vahepeal see hüppas miljardi peale, shortisid, said rekt ja kätte said ainult 100 miljonit, siis pead miljardi pealt ikka 20% maksma
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 30.10.2021 13:09:22 vasta tsitaadiga

Ehk siis maksad selle 100 milli kõik maksudeks ja + jääd veel suurtesse võlgadesse.
Nii tore loogiline maksusüsteem onju eusa_think.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.10.2021 13:12:51 vasta tsitaadiga

Samas kui öelda, et saate ~20 milli või mitte midagi, siis ilmselt võetakse esimene variant icon_biggrin.gif
Sõbra pihta ka üks kade koputas, muu teema mitte krüpto. Jauras ka maksuametiga ja lõpuks oli selline suhtumine, et maksa miskit, peaaasi et midagi tuleb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Esteix
HV kasutaja
Esteix

liitunud: 13.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2021 10:01:09 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Esteix kirjutas:
kuna täna ei saa seal enam tegutseda ilma isikutuvastuseta.

Enamustes keskkondades kus FIATiga pole tegemist ei vaja isikutuvastust. Kõige tuntum ehk Bybit.
Polegi võimalik tuvastada kellele tegelikult konto kuulub ja kes tehinguid seal tegi.

Kui eraisikuna näiteks ostsin 100€ eest SHIBAt ja nüüd müün 100 miljoni €-ga maha. Siis tasun lihtsalt 20% käibemaksu ja probleeme ei teki?


Ma muidugi ei tea kuidas see praktikas EMTA-l ja teistel asutustel praegu toimib aga usun, et tegelikult kui jõuad ühel hetkel selleni, et võtad kasumi välja Eesti pangaarvele siis backtrackingut teha ei tohiks olla probleem. Ning selle jutuga, et mina ei tea kust see raha tuli või kes neid tehinguid seal tegi tõstatad huvi enda vastu nendel isikutel kes tegelevad rahapesu või korruptsiooni uurimisega..

Mina isiklikult võtsin tänavu esimese kasumi välja ja plaanin selle ka deklareerida ning 20% sellelt summalt maksta, eks vaatab kas küsitakse mingeid lisaandmeid või tehingute väljavõtteid.

Janis kirjutas:
No kui vahepeal see hüppas miljardi peale, shortisid, said rekt ja kätte said ainult 100 miljonit, siis pead miljardi pealt ikka 20% maksma


Vähenekstreemne näide aga täpselt nii ongi

https://investor.postimees.ee/7245358/maksuamet-selgitab-kuidas-tasuda-kruptorahalt-maksud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.11.2021 10:07:40 vasta tsitaadiga

Kudas nad kontrollivad või üldse jõuavad seda teha kui mingi 100 või rohkemgi tehingut päevas tehakse? icon_biggrin.gif
Sealt kust näioteks raha arvele tuleb, ei toimu ühtegi trade. Ainult fiatiks müük ja väljakanne. Mis edasi? Kirjutavad binacele et andke nüüd oma walleti tehingud siia, tahame kontrollida palju ta enne teenis kui näiteks krakenisse kandis? icon_biggrin.gif

Ma deklareerin ka ära, pole probleemi. 20% selle pealt, mis välja kannan. Mingeid tehinguid küll nüüd arvutama ei hakka, unustagu ära icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2021 11:02:48 vasta tsitaadiga

Esteix, kuidas deklareerid? St., mis andmeid kasutad reaalselt? & kas võtad juba mingid andmed a välja igaksjuhuks, kui küsima peaksid? Ise arvan, et kõige parem on kui üks tõestuskiht kohe valmis ka.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 04.11.2021 10:43:59 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/95029503/margiline-poolsada-kruptofirmat-voitsid-kohtus-rahapesu-andmeburood
Pisuke kohtuvõit, mille riik uue seaduseelnõuga üritab ära nullida.

_________________
---------------
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agen008
HV kasutaja
agen008

liitunud: 05.01.2005




sõnum 07.11.2021 23:48:30 vasta tsitaadiga

Kas keegi on proovinud seda maksude arvutamiseks: https://www.cointracker.io/?

Neil on tasuline "tax plan" arvutamise teenus.

Kui seda kasutada, siis kuidas seda infot reaalselt deklaratsiooni edastada? Kui mul on 500 tehingut, siis pean reaalselt rea haaval deklaratsiooni sisestama kõik need? icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003




sõnum 08.11.2021 00:27:45 vasta tsitaadiga

agen008 kirjutas:
Kas keegi on proovinud seda maksude arvutamiseks: https://www.cointracker.io/?

Neil on tasuline "tax plan" arvutamise teenus.

Kui seda kasutada, siis kuidas seda infot reaalselt deklaratsiooni edastada? Kui mul on 500 tehingut, siis pean reaalselt rea haaval deklaratsiooni sisestama kõik need? icon_eek.gif
koinly.io abil on siin osad ära teinud deklarid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
agen008
HV kasutaja
agen008

liitunud: 05.01.2005




sõnum 08.11.2021 01:04:39 vasta tsitaadiga

Mis mulle veel segadust tekitab on see, et kui iga tehing on maksustatud, siis kas ma pean deklareerima eelneva aasta kasumi ka siis kui ma ei realiseeri EUR'iks?

Lisaks kuna kahjumit ei saa deklareerida, siis võib ka tulla olukord, kus pead peale maksma, kuigi ise nullis ja pole panga kontole üle kandnud ka?

Näiteks:

* ostan 1000 EUR eest LTC
* hind läheb alla 50% vs BTC
* vahetan BTC vastu uue hinnaga, seega -500 EUR kahjumit
* BTC hind tõuseb 50% vs LTC
* vahetan BTC LTC vastu, seega 500 EUR kasumit

Olen tagasi 1000 algsumma juures, aga pean maksma 100 EUR makse (20% 500'st)? icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Éxxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2021 01:24:02 vasta tsitaadiga

Ma olen aru saanud, et kahjumi saab ka sisse arvestada ikka. Maksustatud ikkagi reaalne tulu, mis teenid. Tehingute pealt küll, aga kahjumiga tehingud peaks ka ikkagi arvesse minema.
Võib-olla confirmation bias ka mul, sest vastasel juhul ma peaks maksma enamuse oma rahast maksudeks ära. icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003




sõnum 08.11.2021 10:16:57 vasta tsitaadiga

Eraisiku puhul kahjumit ei arvestata, ettevõtte puhul aga küll. EMTA ise soovitab läbi juriidilise keha neid asju ajada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 12.11.2021 15:41:51 vasta tsitaadiga

Saan ma õigesti aru:
1. teen OÜ
2. kannan omaniku laenuna sisse X summa
3. ostan krüptot1,
4. vahepeal vahetan 25% krüpto1 krüpto2ks ja 25% veel krüpto 3ks (mingi hetk need siis veel hargnevad omavahel)
5. teen mingid krüptod FIATiks
6. kannan OÜ kontole
7. omaniku laenu saan niisama tagasi kanda
8. ülejäänud summa pealt (eeldusel, et kasum) maksan 20% , kui dividendidena välja võtan
8. korras ja jokk?

Kui põhjalik peab see varade ülevaade olema, mida ma ostnud olen - millal, kus exchangis, mis kellaaal, mida mille vastu vahetanud jne?
Saan aru, et eraisikuna on igavene jama ja keeruline, kui vähegi tehinguid teed, aga OÜna pmst huvitab neid see, mis sa sisse ja mis sa väja kannad FIATis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003




sõnum 12.11.2021 17:35:24 vasta tsitaadiga

Kõik punktid on õiged, kui asutad ettevõtte kohese osakapitali sissemaksega. Kui hilisemaga, siis pead selle ka seal vahepeal sisse maksma, muidu dividende välja võtta ei saa.

Viimane lõik oleneb kõik kuidas raamatupidajaga jutule saad ja kuidas neid varasid arvele võtad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 12.11.2021 17:51:02 vasta tsitaadiga

M@x kirjutas:
Kõik punktid on õiged, kui asutad ettevõtte kohese osakapitali sissemaksega. Kui hilisemaga, siis pead selle ka seal vahepeal sisse maksma, muidu dividende välja võtta ei saa.

Viimane lõik oleneb kõik kuidas raamatupidajaga jutule saad ja kuidas neid varasid arvele võtad.



mhm. dividendipunktist ja osamaksest olin teadlik, aga esimese hooga kirjutades ei meenunud.
siis olen asjadest enam-vähem õigesti aru saanud.
Mõistlik OÜ teha ja 20% ära maksta vs skeemitada v hullult peavalu eraisikuna teha. Paistab, et see skeemitamine on üsna tavaline.. icon_rolleyes.gif

See raamatupidaja oleks mina ise ilmselt. Peaks vast hakkama saama. icon_eek.gif icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tshw900
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2021 18:51:50 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:

Kui põhjalik peab see varade ülevaade olema, mida ma ostnud olen - millal, kus exchangis, mis kellaaal, mida mille vastu vahetanud jne?
Saan aru, et eraisikuna on igavene jama ja keeruline, kui vähegi tehinguid teed, aga OÜna pmst huvitab neid see, mis sa sisse ja mis sa väja kannad FIATis?


Plokiahel on avalik, nii et kui EMTA tulevikus selle plokiahela analüütika ise arendab või EL riikide maksuametid teenusena sisse ostavad kogu EL'i peale (mingi uudis oli juba sellel teemal), siis kõik eksimused tõlgendab EMTA pahatahtlikult sinu kahjuks ja maksustab nende eest maksimaalselt - sunnirahad, väärteo menetlused, trahvid, viivised, jne. EMTA tõlgendused krüptoga seoses on ka väga "huvitavad" kui Riigiteatajas kohtulahendeid otsid "bitcoin" ja teiste krüptodega märksõnadeks. Seaduskindlust ja õigukindlust selles vallas hetkel kahjuks imho. ei ole Eestis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ifeeldeadp
Kreisi kasutaja
ifeeldeadp

liitunud: 06.09.2010




sõnum 16.11.2021 13:50:36 vasta tsitaadiga

tshw900 kirjutas:
Ertai kirjutas:

Kui põhjalik peab see varade ülevaade olema, mida ma ostnud olen - millal, kus exchangis, mis kellaaal, mida mille vastu vahetanud jne?
Saan aru, et eraisikuna on igavene jama ja keeruline, kui vähegi tehinguid teed, aga OÜna pmst huvitab neid see, mis sa sisse ja mis sa väja kannad FIATis?


Plokiahel on avalik, nii et kui EMTA tulevikus selle plokiahela analüütika ise arendab või EL riikide maksuametid teenusena sisse ostavad kogu EL'i peale (mingi uudis oli juba sellel teemal), siis kõik eksimused tõlgendab EMTA pahatahtlikult sinu kahjuks ja maksustab nende eest maksimaalselt - sunnirahad, väärteo menetlused, trahvid, viivised, jne. EMTA tõlgendused krüptoga seoses on ka väga "huvitavad" kui Riigiteatajas kohtulahendeid otsid "bitcoin" ja teiste krüptodega märksõnadeks. Seaduskindlust ja õigukindlust selles vallas hetkel kahjuks imho. ei ole Eestis.


Ilmselt rumal küsimus, aga kui avalik siis plokiahel reaalselt on. Kas kusagil on näha, et ma (konkreetselt mina, ID selline või nimi selline, kood selline on sellel ajal soetanud X asja) keskkonnast eToro, Revolut, Binance etc - et mis infot siis seal välja saab lugeda ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 16.11.2021 14:10:03 vasta tsitaadiga

Potsatas täna selline kiri postkasti:

tsitaat:

Hea Binance’i kasutaja,

Meil on hea meel teatada oma esimesest webinarist eesti keeles. Jälgides meie kogukonna arutlusi märkasime palju küsimusi, mis on seotud krüptoraha maksustamisega Eestis.

Seetõttu tegime koostööd advokaadibürooga Hedman, kelle maksukonsultant Triin Ahveldt annab hea meelega ülevaadet krüpto maksustamisest Eestis ja vastab teie küsimustele.


Millal? 24. November kell 17:00

Kus? Binance YouTube ja Facebook

Jälgi meid Facebookis, et saada uudiseid ja kasulikku infot.



P.S. kui Sul on küsimus, mida soovid esitada maksukonsultandile, saada seda kuni 17.11.2021 kl 23:59 siin.

Link:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSefXKsGRtbLXUI7X0p-RtLGyCFSnPipKA6Gp6-NNftYHS2QgQ/viewform


_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2021 14:34:22 vasta tsitaadiga

eToro , Revolut ja Binance vajavad ikka isikuandmeid. Kas usud et nad Eesti riigiasutustega koostööd teevad, on teine asi. Ei tea, aga ... või paned kellegi tanki ja usaldad teda?

Kui end kuskil nimega registreerid, ka KYC teed, on vaid vajaduse ja leidlikkuse küsimus, kuidas vajadusel sealt järgi ajama hakatakse. Aga eks see järje ajamine peab kuidagi põhjendatud olema.
IP aadressi ja sellelt tehtud tehingute jälgimine on ka omaette teadus, millest väga ei räägita.

Palju need trahvid on , maksude mittemaksmise eest, ma pole uurinud ja ei tea. Mõistlik on vist et see oleneks kui palju teenitud kasumit Su nimele leitakse.

Maksa maksud ära ja on rahu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tshw900
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2021 15:10:56 vasta tsitaadiga

ifeeldeadp kirjutas:
tshw900 kirjutas:
Ertai kirjutas:

Kui põhjalik peab see varade ülevaade olema, mida ma ostnud olen - millal, kus exchangis, mis kellaaal, mida mille vastu vahetanud jne?
Saan aru, et eraisikuna on igavene jama ja keeruline, kui vähegi tehinguid teed, aga OÜna pmst huvitab neid see, mis sa sisse ja mis sa väja kannad FIATis?


Plokiahel on avalik, nii et kui EMTA tulevikus selle plokiahela analüütika ise arendab või EL riikide maksuametid teenusena sisse ostavad kogu EL'i peale (mingi uudis oli juba sellel teemal), siis kõik eksimused tõlgendab EMTA pahatahtlikult sinu kahjuks ja maksustab nende eest maksimaalselt - sunnirahad, väärteo menetlused, trahvid, viivised, jne. EMTA tõlgendused krüptoga seoses on ka väga "huvitavad" kui Riigiteatajas kohtulahendeid otsid "bitcoin" ja teiste krüptodega märksõnadeks. Seaduskindlust ja õigukindlust selles vallas hetkel kahjuks imho. ei ole Eestis.


Ilmselt rumal küsimus, aga kui avalik siis plokiahel reaalselt on. Kas kusagil on näha, et ma (konkreetselt mina, ID selline või nimi selline, kood selline on sellel ajal soetanud X asja) keskkonnast eToro, Revolut, Binance etc - et mis infot siis seal välja saab lugeda ?


Exchange siseselt tehtud tehinguid plokiahelale ei panda ja need toimuvad ainule exchange'i enda andmebaasis, et plokiahelaga seotud kulusid kokku hoida ja et tehingud koheselt toimuks. Suuremad exchange'd hoiavad nii turvalisuse eesmärkidel kui seaduse nõuete tõttu neid logisid igavesti nagu ka pangad. Turvalisuse eesmärkidel on suuremate exchange'de andmebaasides ainult uute tehingute ridade sisestamine lubatud ja ridade muutmine ja kustutamine andmebaasis ei ole lubatud. Seega siin eelnevad väited, et altcoin tehinguid Binance's ainult paar kuud hoitakse on kaheldavad, nende hoidmine on vajalik ka forensilistel eesmärkidel, juhuks kui exchange ära häkitakse.

Kui saad pangamakseid eurodes exchange'i EL'i pangakontole teha, siis on exchange'l EL's litsents ja EMTA saab neilt andmeid kui su maksuresidentsuseks on Eesti märgitud. Plokiahel tuleb mängu siis kui exchange'lt coinid välja kannad, näiteks oma Coinbase kontolt oma Binance kontole, siis pead ise tõestama, et kandsid teisele exchange'le, muidu EMTA väidab, et kandsid/müüsid coinid ostja riistvara rahakoti aadressile ja ostja maksis sulle sularahas või kuskile sinu salajasele offshore pangakontole.
Kui EMTA teeb esimese sammuna kodu läbiotsimise ja viib kõik su arvutid, mobiilid, andmekandjad, 2FA võtmed jne. minema, paneb su pangakontodele nõuded peale, ja sinu aresti, siis edu selle tõestamisel EMTA ettemääratud tähtajaks.

Ka offshore exchange'del on seadustest tulenevad nõuded andmete edastamiseks ja andmevahetus toimub erinevate AOEI, FATCA, jne. lepingute alusel automaatselt.
Siin kaardil kenasti näha, kuidas juba pea kõik offshore jurisdiktsioonid tegelikult automaatselt maksuinfot maksuametitele edastavad viimastel aastatel:
https://www.oecd.org/tax/automatic-exchange/news/international-community-reaches-important-milestone-in-fight-against-tax-evasion.htm

Lisaks Eesti seaduste kohaselt salvestavad telekomifirmad kõigi inimeste elektroonilise info aastaks, nii et kui koguaeg TOR'i/VPN'i ei kasutanud, saab EMTA vaadata, mis exchange'de domeene tihti külastanud oled ja nende kohta andmeid nõuda.

24. november kell 17:00 toimub tasuta Binance'i "Webinar: Krüptoraha ja maksud Eestis": https://www.youtube.com/watch?v=mlfDsn13Gjs
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kryptoguy
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2021




sõnum 16.11.2021 18:01:58 vasta tsitaadiga

Kusjuures maksustamisega on veel üks point.
Võib juhtuda ka olukord, kus deklaleerid tulu. Maksad maksud. Nüüd selgub, et platvormist vms ei saagi raha kätte. Oled nt walleti asjad ära unustanud, või mingi scam hack...Oled kahekordselt kaotanud.
MA sulle mingit maksuraha küll tagasi enam ei kanna...
Või siis see variant, et pank lihtsalt palub konto sulgeda, sest kahtlastest kohtadest tulevad sissemaksed...Kas siis saab maksu maksta ka krüptos?
Sest ju oleks silmakijalik, kui nõutakse maksu, aga samas krüpto vastuvõtmine ei oleks realiseeritav. Las realiseerib ise euroks...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2021 11:47:31 vasta tsitaadiga

Ei tea, miks see krüpto nii hambus nüüd neil on. Pmslt osta erinevates platvormides aktsiaid (a la T212), teeni kasumit, võta eurona välja ja keegi ei küsi mingeid makse? icon_evil.gif Vb sõltub summa suurusjärgust, aga senimaani ei tea kedagi, kes oleks pidanud midagi deklareerima aktsiatega kaubeldes.

Eks näha ole, kuidas nüüd veebruaris need asjad olema hakkavad, et kas suudavad ise mingit FIATi tehinguid üles leida või ei.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Eesti Vabariigi seadused, regulatsioonid ja maksud krüptorahadega tegutsejatele. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.