Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2019 10:40:23 vasta tsitaadiga

elukaz, wtf..ma viitsi seda posti täpselt välja otsida, aga tal oli short umbes 4500(?)->3000$. See on umbes 30% langus. Ütleme, et tal oli 5x leverage, ehk siis 150% kasum. Krt ma ei tea..kas peaks ootama seda 3000$ piiri või paneks äkki 3200 juures kinni, eriti kui oli näha, et seal hind pidama jäi. Isegi uus stop-loss tõusu peale 3500$ kandis oleks olnud väga korralik tehing. Sa ei saa elu sees bottide ja siseinfoga tüüpide vastu 100% maksimumi võtta. Kui sellest 80% teed on ka väga-väga hästi.


yerba, Mõned postid tagasi märkisin, et ma pole eriline day trader. Oma lõbuks paari coini olen juurde flippinud.

Tegelikult on küll vastus mõlemalt poolt "Ei" (ma arvan?), aga äkki on väga motiveeriv pakkumine ja peaks asja käsile võtma?icon_smile.gif Ehk siis summa peaks olema 5-10K. 100% vastutuse puhul on sinu % kindlasti väiksem:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010




sõnum 01.05.2019 10:56:01 vasta tsitaadiga

Oleks vaid ajamasin leiutatud, mis siis häda kaubelda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2019 11:04:04 vasta tsitaadiga

koiott, aga võib summa olla 10k küll. Notariaalselt vormistame lepingu, tagatis sinu poolt vajalik.
100% kaupleja ehk sinu vastutus tundub mõistlik minu jaoks. Sinu enda sõnutsi midagi ju valesti minna ei saa ja need kes kauplemisega kaotavad, ei ole enda jaoks asja selgeks teinud. Aga selgeks tegemine on väga lihtsasti õpitav. Ja kuna see on sinu jaoks lihtne raha, siis 50/50 kasumi jagamisega ei tohiks murekohta olla. Saab sellest 10st tuhandest siis 100 tuhat või miljon, see on su enda teha.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2019 11:20:46 vasta tsitaadiga

yerba, Ma ei ole kursis, millega näiteks trade'rid vastutavad, kui nad kauplevad võõra rahaga, aga ma ei usu, et see on 100% (kui üldse midagi). Samas vaevalt on nende tulu ka 50% kasumist, pigem oluliselt vähem. Aga ma pole nende numbritega kursis. Kuid jah, 100% vastutuse puhul ma 50-50'ga nõus ei oleks. Selle summa leiab sõbralikema tingimustega:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 01.05.2019 11:47:01 vasta tsitaadiga

koiott, mis oleks 100% vastutuse korral(10k€) su hinnangul õiglasem tulujaotus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2019 11:49:19 vasta tsitaadiga

Baeskades, 75-25 / 80-20, midagi sellist. Aga see sõltuks kindlasti paljudest muudest asjadest. Kas tulu peaks jooksvalt tulema või on mingi tähtaeg vms, millal peaks midagi laekuma. Ja kui näiteks raha on 0's, siis mis perioodi peale tagasi maksta või läheb tagatis kohe yerba nimele. Vaadates, millega siin kohalikud Eesti ärihaid vastutavad, siis 100% vastutus tundub kuidagi julm ja ebaõiglane:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 01.05.2019 12:15:50 vasta tsitaadiga

10k€
365 päeva aega trademiseks.
Kasum jaotub 75-25%.
Tagatis läheb koheselt laenuandjale kui kasum puudub 366ndal päeval.
Notaritasu jaguneb pooleks.

Kuidas tundub? Eeldan, et tagatis on olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luhtaru
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2008




sõnum 01.05.2019 12:17:27 vasta tsitaadiga

selliste tingimustega võib 100k ka anda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2019 12:17:48 vasta tsitaadiga

Baeskades, See ei oleks üldse halb diil. Eriti kui ei ole eeldatud teatud kasumi suurust, ehk et kui halvemal juhul saad tagasi 10 001€ ja sind inflatsiooni kaotus ei sega, siis oleks täitsa mõeldav (Kõik trade'id oleks kindlasti välja toodud, et ei oleks mingit juttu minu poolt, et näe, kogu kasum oligi 1€). Tagatis on muidugi natuke rohkem väärt kui 10K, et sellega peaks midagi välja mõtlema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2019 12:23:02 vasta tsitaadiga

Aga paneme poti kokku ja saab terve tagatise suurusega managerida?
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2019 12:27:14 vasta tsitaadiga

yerba, Ei, kui 10K nullis, siis peab endale ka midagi jääma, et väga ei peaks tõmblema selle pärast:) Midagi pole 100% kindel kahjuks, plaan-B peab ka olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2019 13:57:13 vasta tsitaadiga

Oletades et plaan A töötab siis mis tootlusest jutt oleks? Mis kapitali pealt normaalne elatis tuleks ja mis on normaalne?

koiott kirjutas:
sellega on võimalik võrdlemisi lihtsalt normaalne elatis ära teenida.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2019 13:58:50 vasta tsitaadiga

Selgitage mulle mismoodi antud jutuvada spekuleerimisega seotud on? ise te ajate siin mingit rida et teemast kõrvale ei kalduks icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2019 15:10:17 vasta tsitaadiga

Me otsime hetkel tippspekulanti, kellel lasta töö ära teha ja kasumit ka meiega jagada.
Kui jaksad ja oled võimeline, loe mõned postitused ülevaltpoolt, ehk lööb pildi selgemaks.


tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2019 15:34:07 vasta tsitaadiga

elukaz, ma arvan, et ainult BTC'ga kuus 10-20% kogu bankrolli kasvatada ei oleks probleem. Sõltuvalt perioodist oleks see oluliselt suurem %. Hetkel ma ütleks, et ei ole hea periood, kus BTC'ga kaubelda, kui siis üsna tagasihoidlike summadega ja väikeses vahemikus. Võib teha 100-200€'ga väikese challenge'i, kuigi see on selline summa, millega orderite arv üsna piiratud ja tulemused, vahet pole kummas suunas, pole kuigi motiveerivad. Aga harjutada saab.

Aga kui spekuleerida vaja, siis (Bitstamp hindadega) ma shortiks BTC'd 5250 peal ja paneks kinni 5075 peal. See on umbes 3% (5x leverage'iga oleks see 15%) kukkumine, mis peaks olema tol hetkel üsna kiire ja konkreetne ja 4h graafiku peal tuleb 5075 peal 200 MA joon ette, millest võiks põrge tulla. Samas see on selline trade, mida ma näiteks ööseks sisse ei jätaks, vaid kui 5250 aktiveeruks, siis ma vähemalt jälgiks, mida hind teeb ja kui asi on ebakindel, siis sulgeks positsiooni varem või paneks stop-lossi üsna konservatiivsele tasemele.

Samas ühe päeva hind on sulgumas üleval pool 20 MA joont, mis nagu lubaks uut väikest tõusu, aga üldiselt on BTC liiga kaua tõusnud, et hullult hyped olla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 01.05.2019 18:52:02 vasta tsitaadiga

Harmoonia kirjutas:
Küpto exchange kasseerib ainult komisjonitasu, kas krüpto kõigub või mitte aga maja saab alati oma protsendi. MIs on alati +EV ja pole kunagi miinuses.
See, et exchange oma käibe kuhugi valesti investeerib ja kotti jookseb on teine teema.
Spordiennustus on vähe teine asi. Mis ma tegelikult öelda tahtsin oli see, et "house allways wins" ja olgu kasutajad (loe antud juhul traderid) kui targad ja osavad tahes, siis gämblivad nad ainult üksteise rahaga. Sama kehtib ka pokkeris (rake), lotos (maja võtab oma % ja jagab ülejäänud laiali) jne.

Vahet ei ole, mis alaga tegemist on. Vahetuspunktid ei ole sugugi alati ainult komisjonipõhised. Samamoodi ei ole spordiennustus alati majapõhine (näit: Betfair). Ainult krüptoportaalide adminid ise teavad, kas taustal toimub kantimine ja katmine või mitte. Väga tõenäoliselt suuremates toimubki, sest see on hea viis väikese riskiga lisaraha teenimiseks. Täpselt samamoodi teevad traditsioonilised pangad, aga neile kehtivad karmimad piirangud.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2019 12:23:14 vasta tsitaadiga

Harmoonia kirjutas:
Ma ei saa lihtsalt aru kust kohast see raha tuleb, et kõik saaksid plussi jääda. Tavaline kaevur üldjuhul ainult pumpab raha välja exhangest. Exchange võtab oma %. Keegi peab ju selle raha sinna exchange tekitama. Pole mul mingit eesmärki. Tõin väite ja ütlesin, et parandage mind kui eksin aga kisub vägisi isiklikuks. Hirmus tundlikud olete, kui tuleb keegi uus siia teemasse midagi väitma.


Kustkohast raha tuleb? Nõudluse ja muude tegurite tõttu hinna tõusmisest. Exchange'ist pumpab raha kaevur välja, ent teised pumpavad seda sinna sisse... exchange võtab kõigelt %, ka siis kui liigutab asju oma walletite vahel ja sellest tekibki puhver. Proovi natukene kaugemale mõelda lihtsalt... mingit tundlikkust, jne., ei ole.. lihtsalt arusaamatu teemaarendus.

yerba, thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif pakkumine, hahaha.
elukaz, thumbs_up.gif.
villu70, mis sulle arusaamatuks jääb? Otseselt spekulatsioonide teostamisest ja selle keerukusest käib ju jutt, vahele turuseisust ja muust.. kõik väga teemakohane.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 02.05.2019 18:01:47 vasta tsitaadiga

Veider, BTC tõuseb, altid aga kukuvad kui kivi. Mis siis saab kui BTC ka kukkuma hakkab icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2019 18:08:04 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Veider, BTC tõuseb, altid aga kukuvad kui kivi. Mis siis saab kui BTC ka kukkuma hakkab icon_eek.gif


Mis sul seal kivina kukub nüüd? Monero +1,18%, eeter +0,40%...


tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 02.05.2019 18:37:20 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Veider, BTC tõuseb, altid aga kukuvad kui kivi. Mis siis saab kui BTC ka kukkuma hakkab icon_eek.gif

Tavaliselt kui BTC kukub siis saavad ALT'id just vabamalt hingata ja liiguvad paremini ülesse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2019 21:01:55 vasta tsitaadiga

Minumeelest oli vahepeal päris selge, et tuleb teha täpselt vastupidi sellele mis keegi siin tegi. Krt, kes see oli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2019 21:22:55 vasta tsitaadiga

Korduvkasutatav dvd.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 02.05.2019 22:41:17 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
DVDRW kirjutas:
Veider, BTC tõuseb, altid aga kukuvad kui kivi. Mis siis saab kui BTC ka kukkuma hakkab icon_eek.gif


Mis sul seal kivina kukub nüüd? Monero +1,18%, eeter +0,40%...

Need mis mul on icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2019 22:46:58 vasta tsitaadiga

Oleksid ikka pidanud selle äraspidise investeerimisnõustamise püsti panema. Kõik oleks võitnud beer_yum.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2019 13:52:14 vasta tsitaadiga

For dummies:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.